Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Újra itthon és bár még mindig nincs meg a Haley-s képem (remélem Zoli rövidesen átküldi 😀 ), egyszerűen nem tudok negatívan nézni sem erre a meccsre, sem pedig a 0-4-re. Imádom ezt a csapatot és a legjobb a világon a Pittsburgh Steelers szurkolójának lenni!!! Sajnálhatja aki nem tudja milyen érzés ez!!!

Here we go Steelers, Here we go!!!Klaci79
Küldöm barátom, hazaértünk mi is. Én is így érzek, hiába volt a tegnapi nap vereség, az életem legnagyobb élményét kaptam ezen a hétvégén, ez megerősített abban, hogy valamikor nagyon jól választottam amikor a Steelersnek kezdtem szurkolni. Már most kezdem tervezni, hogyan fgogok eljutni a következő Steelers meccsre, mert olyan ez mint a drog, ha egyszer voltál, minden héten menni akarsz.polamalu
Ja, csak nem büntetik...max az asszony 😀 , de ha jön Ő is, akkor nincs nagy gond 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Újra itthon és bár még mindig nincs meg a Haley-s képem (remélem Zoli rövidesen átküldi 😀 ), egyszerűen nem tudok negatívan nézni sem erre a meccsre, sem pedig a 0-4-re. Imádom ezt a csapatot és a legjobb a világon a Pittsburgh Steelers szurkolójának lenni!!! Sajnálhatja aki nem tudja milyen érzés ez!!!

Here we go Steelers, Here we go!!!Klaci79
Küldöm barátom, hazaértünk mi is. Én is így érzek, hiába volt a tegnapi nap vereség, az életem legnagyobb élményét kaptam ezen a hétvégén, ez megerősített abban, hogy valamikor nagyon jól választottam amikor a Steelersnek kezdtem szurkolni. Már most kezdem tervezni, hogyan fgogok eljutni a következő Steelers meccsre, mert olyan ez mint a drog, ha egyszer voltál, minden héten menni akarsz.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Újra itthon és bár még mindig nincs meg a Haley-s képem (remélem Zoli rövidesen átküldi 😀 ), egyszerűen nem tudok negatívan nézni sem erre a meccsre, sem pedig a 0-4-re. Imádom ezt a csapatot és a legjobb a világon a Pittsburgh Steelers szurkolójának lenni!!! Sajnálhatja aki nem tudja milyen érzés ez!!!

Here we go Steelers, Here we go!!!
több mint 10 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Az a legfájóbb az egészben, hogy lehet az. hogy egy meccsen rosszul játszik O vagy D de attól még egy jó csapat azt a meccset is tudja hozni (ha nem is mindet, de legtöbből pozitívan tud kijönni) és mi ilyen csapat voltunk eddig, és ez az amit egy ideje elvesztettünk, nem is idén már tavaly is komolyan lehetett látni ezt a hiányosságot, ami nagyon nincs erre felé megszokva és nagyon nem is akarjuk.

Azért a szezon előtt nem azt vártuk, hogy a Jags, Tampa, és Giants (bár ő szereplésük is kicsit meglepetés) fogunk versengi főleg nem a liga utolsó helyéért. Nekem lassan ez már nevetségessé kezd válni. 0-4 + egy 0-4 offseasson és mindig nem jön változás!!!???
Nagyon kell most ez a byweek, mert a szezon kuka, de legalább méltóságunkat kapjuk vissza!

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Jan
...

Talán kicsit túlzó állítás, de ha egyszerre megy majd jól az offense és a defense, akkor lesztek erős középcsapat idén...somoskovig
A D esetében annyiban nem reális a kép, hogy azokat a pontokat is oda számolod, amikor int-et vagy fumblet direktbe visszahordott az ellenfél. Bears ellen is volt -ha jól emlékszem- 2 ilyen bekapott TD? Illetve ahogy írtam is, az O gyengesége azt is eredményezte, hogy az ellenfél nagyon sokszor igen kedvező mezőnypozícióból indulhatott. Nincs olyan D, amelyik bírná hogy folyamatosan ilyen nyomás alatt van. Az már mégiscsak tarthatatlan, hogy az ellenfél csinál 3-4 1st down-t, és máris a red zone-ban van.
Tavaly is a legkevesebb y-ot engedő D volt mienk, mégis viszonylag sok volt a bekapott pont (19 pts/g körül). Hasonló okok miatt.

Amikor azt írom, hogy működik az O, nem arra gondolok hogy csináljanak 35+ pontot, hanem hogy 20+ pont, max 1 labdavesztés, és az ellen a saját 20-30 y-ról induljon folyamatosan. Ha ezt következetesen meg tudják csinálni, a többit LeBeau megoldja, abban biztos vagyok.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Mindezektől függetlenül nem látom tragikusnak a helyzetet. Eddig minden meccsen vagy az O vagy a D csődölt be, de olyan idén még nem volt, hogy mindkét egység jól játszott. Márpedig biztosan lesz ilyen meccsünk is, és akkor az ellenfélnek a nyakán lesz a kés.Jan
Minden meccs más, de azért érdekes, hogy hogyan teljesítenek azok a csapatok, akik ellen eddig játszottatok más ellenfél ellen (vagyis mennyire sok vagy kevés az O ponttermés).

Titans ellen 9 pont, kaptak eddig 30-at a Texans, 17-et a Chargers és 13-at a Jets ellen.
Cincinnati ellen 10 pont, többi meccsükön 24 (Bears), 30 (Packers), 17 (Cleveland)
Bears ellen 23 pont, többi meccsükön 21 (Bengals), 30 (Vikings), 40 (Lions)
Vikings ellen 27 pont, többi meccsükön 34 (Lions), 31 (Bears), 31 (Browns)

Vagyis az ellenetek játszó 4 csapat többi 12 meccséből 11-szer több pontot kapott, mint a Steelers ellen, az egy kivétel Chicago-Cinci meccs, ahol 21 pontot rakott fel a Bengals, míg ti 23-at tettetek fel a Bears ellen.

Védelem ugyanilyen szempontból (vagyis minden kapott pont):
Titans ellenetek 16 pontot csinált, többi meccsükön 24 (Texans), 20 (Chargers), 38 (Jets)
Cincinnati ellenetek 20 pont, többi meccs: 21 (Bears), 34 (Packers), 6 (Browns)
Bears ellenetek 40 pont, többi meccs: 24 (Bengals), 31 (Vikings), 32 (Lions)
Vikings ellenetek 34 pontot csinált, többi meccsükön 24 (Lions), 30 (Bears), 27 (Browns)

Itt azért jobb az arány, 5 olyan meccse volt a 4 csapatnak a 12-ből, amikor több pontot pakolt fel a táblára, mint ellenetek, de azért 7 olyan, amikor kevesebbet.

Talán kicsit túlzó állítás, de ha egyszerre megy majd jól az offense és a defense, akkor lesztek erős középcsapat idén...

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Szerintem az egyik fő gond, hogy szörnyen sok pontot kapunk idén. Mióta amfocit nézek, nem volt ilyen, hogy a Steelers 27 bekapott pontot átlagol.

Az O átlagban 17 pontot ír fel meccsenként. Igaz, ebben sosem voltunk 23-24 fölött, de ez akkor is kevés. Ráadásul nem úgy megy hogy kevés pontot hoz az O, mert low scoring meccset akarunk játszani és futunk, vagy hosszú driveokat vezetünk és a végén csak FG - mert még az is jobb lenne,- hanem alapvetően sok volt idén a 3&out, ami sokszor short fieldet jelent az ellennek, fárasztja a D-t... ami oda vezet hogy a vége felé mikor fontos driveokat kéne megállítani, elfogy az erő. Plusz a sok elvesztett labda, amiből szintén short field, vagy egyből bekapott pont lesz...

Szóval hogy az O-nak több ponton javulni kellene az alapvető, de most úgy látom, a D-nek is változtatni kell olyan téren, hogy vagy visszatérünk a vasfüggönyhöz, és brutálisan nem engedünk yardokat az ellennek, vagy ha engedjük a yardokat (mint most) akkor viszont muszáj lesz labdákat szerezni. Gondolom ez a két út járható (vagy a kettő együtt 😊 )

Mindezektől függetlenül nem látom tragikusnak a helyzetet. Eddig minden meccsen vagy az O vagy a D csődölt be, de olyan idén még nem volt, hogy mindkét egység jól játszott. Márpedig biztosan lesz ilyen meccsünk is, és akkor az ellenfélnek a nyakán lesz a kés.


Ha már ismét felmerült Arians neve, megnéztem hogy ő pillanatnyilag hogy áll O terén. És milyen az élet; a Cards pontosan ugyanannyi O playt játszott mint mi (250), és pontosan ugyanannyi pontot is szerzett mint mi (69). Totál yardban is kicsi az eltérés. Ebből nem akarok semmilyen következtetést levonni, csak mint érdekességet megemlítem. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Napi pozitív gondolat:

Szóval magam is azt mondom (már a 2. meccs óta), hogy a szezonunk kuka, de... De az AFC North a liga leggyengébb csoportja, ez elég tisztán látszik, innen egyetlen csapat fog PO-ba jutni, a csoportgyőztes. És bár 0-4 a mérlegünk, mindössze 2 meccs a hátrányunk és még hátravan 5 divmeccs. Tehát papíron semmi nem dőlt el. Még akár 8-8 is elég lehet(ne). Kellene egy szezonfordító momentum. Ami rossz, hogy ez a Vikings meccs az lehetett volna, ha -17-ről felállva nyerünk OT-ben. Nem így lett. De ha meglenne ez a szezonfordító momentum, lehetne esélyünk, persze nem valószínű, hogy meg tudnánk csinálni, de lehetne esélyünk, mert a hátrányunk csak 2 meccs 12 körrel a vége előtt, s ez nem lehetetlen feladat.

Hát ennyi a pozitívum, mást nehéz is lenne találni. 😕Soldados
a bye week lesz aszezonfordító, tutti nem kaphatunk ki, majd Dzsecc möccs mögmutassa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Napi pozitív gondolat:

Szóval magam is azt mondom (már a 2. meccs óta), hogy a szezonunk kuka, de... De az AFC North a liga leggyengébb csoportja, ez elég tisztán látszik, innen egyetlen csapat fog PO-ba jutni, a csoportgyőztes. És bár 0-4 a mérlegünk, mindössze 2 meccs a hátrányunk és még hátravan 5 divmeccs. Tehát papíron semmi nem dőlt el. Még akár 8-8 is elég lehet(ne). Kellene egy szezonfordító momentum. Ami rossz, hogy ez a Vikings meccs az lehetett volna, ha -17-ről felállva nyerünk OT-ben. Nem így lett. De ha meglenne ez a szezonfordító momentum, lehetne esélyünk, persze nem valószínű, hogy meg tudnánk csinálni, de lehetne esélyünk, mert a hátrányunk csak 2 meccs 12 körrel a vége előtt, s ez nem lehetetlen feladat.

Hát ennyi a pozitívum, mást nehéz is lenne találni. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Elemezni nem elemeznék, Soldi leírta amit gondoltam, megbeszéltük meccs után és egyeztek a vélemények.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Fotók folyamatosan kerülnek ki a Steelers.hu facre. Videók is lesznek csak türelmet kérek.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy a közvetítés alatt is említették, elhunyt a csapat egykori játékosa, L.C. Greenwood, aki a Steel Curtain egyik alapembere volt.

R.I.P.vassadi
😕

Ő előbb-utóbb senior jelöltként be fog jutni a HoF-ba.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Semmi sem lehet tökéletes, azaz kikaptunk. Ez az egyetlen amire nem volt ráhatásunk. 😊

Ahogy Ádi is írta, ezt a meccset a Defense bukta el, elsősorban a 2 big playes TD megengedhetetlen. Külön kiemelném szarként Cortez Allent és Vince Williams-t. Előbbit amúgy az egész meccsen hülyére szivatta Jennings, nemcsak a hosszú elkapós TD-nél. Halkan jegyzem meg, én elgondolkodnék azon, hogy Gay legyen a kezdő ismét. Ő bizonyított, Allen nem. Szintén a botrányosan szarok között említeném Meskót. Nála pedig a cuton is elgondolkodnék. Botrányos volt a mai produkciója, de a korábbiak sem voltak kiemelkedőek és ahogy a Pats is tette, ezt 400k-ért bármelyik UDFA rookie tudja. Tovább haladva: az OL katasztrófa volt pass protectionben, de BB pickje is mérhetetlen ostobaság volt, és ezúttal csak a sor végén említem Haley gyökérségeit, hogy 2.és 19-nél futást hív, majd 3. és 17-re egy jó screen passzt. Anyád... A jók között a szokásos névsor (Brown, Miller, Cotchery) plusz Bell olvasható.

A meccs hangulatáról annyit, hogy bár előzetesen hazai pályát vártam, nem lett az, eléggé meglepett, de a stadionban már több Vikes-fant láttam, mint Steelersest. Meccs előtt voltunk egy pubban, ahol ez a felirat fogadott: Only Steelers Fans. Mondanom sem kell jó hangulat volt. Ment a country zene, meg különféle Steelers-indulók, így pl Renegade. A meccsen mindenki jól szórakozhatott, izgalmas volt, ellenben a korábbi londoni meccsekkel, amelyel eléggé alacsony színvonalúak vagy blowoutok voltak. A 2009-es élményeimmel összehasonlítva, most már sokkal értőbb a közönség, de pár debil még mindig hullámzást akar indítani, de szerencsére már nem vagy nem sikerül, vagy rövid idő után elhall. (Elvégre az nem akar zajongani, akinek a csapata támad, ezért amifoci meccsen nem szokás hullámozni) A meccsre visszatérve, mire elhittük, hogy sikerülhet, jött a sack-fumble. Kár érte, mert jó lett volna hosszabbításos meccset nézni. 😊 Persze fáj, hogy pont vesztes meccset láttam/láttunk, de ez van. Ami sokkal rosszabb, hogy Defense-betlit láttam. Ez jobban fáj, mert ez nem volt benne, s én épp az erős Defense-ket szeretem nézni. Hát ez azért bánt, hogy LeBeau tízéves munkásságának egyik legszarabb napját fogtam ki. 😕

Jövőkép:
A szezon kuka, ahogy ezt már tudtuk 2 meccs után is. Jövőre tuti új OC lesz (lehet hamarabb is, de a lényeget tekintve mindegy), és Bennek adnak majd még egy esélyt az új OC-vel. Ha vele is szar, akkor lehet QB-drafton gondolkodni, tehát legkorábban 2015-s drafton. Egy új edző sokat lendíthet egy csapaton. Meggyőződésem szerint ez a csapat állományát tekintve küzdhetne PO-ért. MEglátjuk, hogy jövőre az új OC tud-e annyit lendíteni a csapaton, hogy ismét PO-ba kerüljünk, vagy legalább harcban legyünk érte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hazaértem. Még a meccs hatása alatt állok így elemzést nem írnék. Nagyjából Ádival értek egyet hihetetlen volt ezt a D-t ilyen sok nagy playt engedve látni....A 28-as második td-je volt a csúcs, érintés nélküli befutással....a többit majd holnap. Azért az élmény tegnap és ma azéft csodás volt...
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azért valamiben elöl vagyunk. Az egyetlen csapat szerzett labda nélkül...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
RIP


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Ahogy a közvetítés alatt is említették, elhunyt a csapat egykori játékosa, L.C. Greenwood, aki a Steel Curtain egyik alapembere volt.

R.I.P.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Hihetetlen. Amikor az offense (egy része) összeszedi magát, akkor a védelem lesz szinte teljes katasztrófa. Sorra nyelték a big playeket, ott van egyrészt Peterson első TD-je, de ezen kívül főként passzokból, és mindezt egy Cassel művelte velük. 27 pontot kaptak úgy, hogy előtte az O nem csinált turnovert, még csak igazán jó return sem előzte meg a Vikings egyik pontszerző drive-ját sem. 3&out volt ugyan, de a short fieldre semmilyen mértékben sem foghatják ezt a 27 pontot. Azt, hogy képtelenek labdát szerezni, az első három meccsen még csak-csak el lehetett nézni a D-nek, de ezek után ez megint komoly kritikaként fog felvetődni (4 meccs alatt 0 takeaway!). Pressure nagyjából sehol, sokat mondó, hogy még a Woodley-féle strip sackből is first downt csinált a Minnesota.

A támadók többsége minden tőle telhetőt megtett, ez alól kivétel a fal úgy összességében. Felmenteni esetleg csak DeCastrót lehet, egyre inkább kezd beérni, ma is jól blokkolt, mindenekelőtt futásnál, az OT helyzet viszont botrányos. Megint rotáltunk a poszton már az első negyedben is, nem véletlenül; Adamst hülyére szívatta Jared Allen, később viszont Foster sérülése miatt (akit így szintén nem marasztalnék el annyira) Beachumnek LG-t kellett játszania, ezáltal pedig kénytelenek voltunk Adamst hagyni LT-ben. Az interception elég homály volt, de ennyi mindig benne van, egyébiránt Ben és főként az elkapók korrekt teljesítményt hoztak.

Akadtak megkérdőjelezhető edzői döntések is, de én így elsőre a defense-t és az OL-t látom az első számú felelősnek a vereségért.
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
0:4
Hát kérem hagytuk magunkat megvezetni. Úgy tűnik az edzői stáb osztotta a szurkolók véleményét, miszerint ha AP-t megfogjuk, akkor a Vikings támadójátéka le van nullázva , s onnan már gyerekjáték a győzelem. Szép terv, csak éppen a lila 28-as fütyült rá és elég el nem ítélhető módon ficánkolt a pályán. De még ettől is meg lehetett volna a győzelem, mert az O szokásával ellentétben ezúttal pontokat is rakott fel a táblára, ám ha egy bolt beindul, akkor ott nincs megállás. Ha már csődölünk. akkor a D se maradjon ki belőle! Szerintem az év vicce lesz, hogy Cassel passzolni is tud. És éppen ellenünk! Ha ez így megy tovább, még élethalálharcot kell vívnunk a Jags-el az 1/1 elkerüléséért.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2013/09/29/egymast_tapostak_a_cheerleaderekert/

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
remélem Foster jelentette a csapatnak, hogyha ma kikapnak, a magyar Steeler Nationnel gyűlik meg a bajuk! 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nemsokára beszámoló és képek a steelers.hu-n és a face oldalon. Már Ádinál van az anyag.
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
 kepfeltoltes.hu/view/130929/DSC_2838_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 kepfeltoltes.hu/view/130929/DSC_2835_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valamiért nem engedte beágyazni a képeket..
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez valami elképesztő volt! Iszonyat túlsúlyban van a Steeler Nation! Alapvetően kurva jó volt a block party, de ami utána jött az volt örökélmény. Az angliai Steelers Fan Club meghívta a német és a magyar társszervezetét helyi idő szerint 18 órára egy pubba. Na itt valami eszméletlen party alakult ki. Több száz, de az este folyamán inkább több ezer Steelers-fan bulizott együtt és találkozott egymással - a világ minden tájáról, így többek között Pittsburgh-ból is. Volt, amikor stEElszerűen felcsendült a "Black and Yellow", hadd ne mondjam, milyen hangulat lett. Fantasztikus emlék marad. Döbbenetes élmény volt egy olyan pubban lenni, amelyben csak Steelers-fanok ünnepelnek, leírhatatlan volt a hangulat. Ja, és hab a tortára, hogy Ramon Foster is megjelent, naná, hogy mindenkivel közös fotó készült. 😊 polamalu majd biztos beteszi ide is. 😊

Egy szó mint száz, zseniális este volt!

Steelers are home everywhere! De legalábbis itt Londonban nagyon durván hazai pálya lesz szerintem. 😊

ui: a "Fire Haley" szlogennel mindenki egyetértett 😀, de ami nagyobb meglepetésem volt (főleg az itteni vélemények alapján), hogy szinte mindenki visszasírta és szerette, elismerte Arians-t. Ez fura volt, mert sem itthon, sem a Steelers-oldalakon, blogokon nem volt olyan egyértelmű a megítélése, mint amit ma itt tapasztaltam a világ minden tájáról. Amúgy az egész nap csúcsa egy srác volt, aki Tommy Maddox 8-as mezét viselte. 😀 😀 Csodájára jártak a fickónak, mindenki akart egy képet a hátáról. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Alakul a szurkoló tábor is... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151846963053647&set=a.497312263646.263410.27631638646&type=1&theater

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.