Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cortez Allen megint out, de nélküle megleszünk, a D rendben van, Bell ugyan questionable, de nem fog játszani, úgyhogy akik Londonba utaznak, azok jó eséllyel láthatják a debütálását. Így viszont Felix Jones lesz a kezdő. Ami a legjobb hír: Miller probable, ő azért lendíthet valamelyest ezen a nagyon ergya O-n. Nemcsak BB menekülő és biztos célpontja lehet, hanem blokkolásban a futást is jól segítheti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Pont most olvastam, hogy Őt nevezték meg kezdő RB-nek, nem lett igazam szerencsérepolamalu
Ezt hol olvastad? Mert edzett ugyan ma is rendesen, de hivatalosan questionable a státusza, és elvileg még nem is fogják bevetni.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem, ha kérdéses lenne nem engednék odaállni
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 486 — Steelers fan
Pont most olvastam, hogy Őt nevezték meg kezdő RB-nek, nem lett igazam szerencsérepolamalu
kíváncsi vagyok mennyire ép valójában....nemlenne jó ha megint lekukázódna...jövő héten látni szeretném élőben játszani
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Pont most olvastam, hogy Őt nevezték meg kezdő RB-nek, nem lett igazam szerencsére
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Ma már Bell is teljes értékű edzésmunkát végzett.vassadi
Várható hogy játszik is, mert azt olvastam, hogy nem nagyon várható. Csak mert ha igen belenézek a mecsbe 😊Toca
Szerintem még nem, mert ez az első hét, hogy rendesen edzett. Meglátjuk, holnapra lesz meccs státusz akkor kiderül 😀polamalu
Ha nem ő fog kezdeni, akkor várhatóan ki lesz a kezdő RB?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ma már Bell is teljes értékű edzésmunkát végzett.vassadi
Várható hogy játszik is, mert azt olvastam, hogy nem nagyon várható. Csak mert ha igen belenézek a mecsbe 😊Toca
Szerintem még nem, mert ez az első hét, hogy rendesen edzett. Meglátjuk, holnapra lesz meccs státusz akkor kiderül 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ma már Bell is teljes értékű edzésmunkát végzett.vassadi
Várható hogy játszik is, mert azt olvastam, hogy nem nagyon várható. Csak mert ha igen belenézek a mecsbe 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát remélem annál azért komolyabb dolgokat is megbeszéltek a 08-asok, minthogy a fiatalok (4. évesekig) nem biliárdozhatnak és pingpongozhatnak az öltözőben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ma már Bell is teljes értékű edzésmunkát végzett.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Én azt gondolom, hogy kollektív probléma van. Ez nem arról szól, hogy TH rosszul hívja a playeket. Igen, ez is igaz, de csessze meg, ettől még Ben, ha ott a WR, akkor oda kell, hogy passzolja és nem fölé mellé, merthogy ezért franchise player és ezért van akkora zseton havonta a számláján. Szóval lehet még idén valami, de ahhoz az kell, hogy mindenki (az edző is!!!) magában száll és átgondolja mit kell másképpen. No aztán persze erre visszajöhetnek a sérültek és.....😊Klemó
Lehet rosszul látom, de néha olyan érzésem volt mintha azért hajigálta volna túl az elkapókat, hogy nehogy INT legyen belőle. De lehet csak erősebb lett a karja. 😀 Válásznak pont jó passzok lennének.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért Spatula blokkokkal és Molnár elkapásokkal több Bébi lehetősége is... Spatula ligaelit szerintem a blokknál, ami azért igen barátságos támogatása a zbs-es, vagymilyen falnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Mondjuk ha belegondolok mire alapoztunk nagyon. Miller és Spaeth. Ez utóbbi a blokkolásban, az előbbi az elkapásban klasszis. A futás rendbetételére hoztuk Bellt idén, nomeg hoztuk Beachum-mel a többlet TE-s figurát. Megtartottuk Burresst, hogy legyen possession WR, mert gyenge volt az RZ. Nem draftoltunk középre mondván a Foote-Timmons páros betonbiztos, inkább prospectek jöjjenek. Aztán Lewist elengedtük, hiszen Allen-Taylor páros erős és mögé inkább backup kell. Szóval azért erre mondják, hogy az alapokat vitte el az a kurva árvíz. Van ilyen, de azért mondjuk a pozitív oldalra nem sokat lehet írni, maximum azt (ami persze sok), hogy végre van egy egészséges Troyunk, így pár év után.

Ezt nem magyarázkodásnak, csak eszembe jutott,

Viszont ami a lényeg. Én azt gondolom, hogy kollektív probléma van. Ez nem arról szól, hogy TH rosszul hívja a playeket. Igen, ez is igaz, de csessze meg, ettől még Ben, ha ott a WR, akkor oda kell, hogy passzolja és nem fölé mellé, merthogy ezért franchise player és ezért van akkora zseton havonta a számláján. Szóval lehet még idén valami, de ahhoz az kell, hogy mindenki (az edző is!!!) magában száll és átgondolja mit kell másképpen. No aztán persze erre visszajöhetnek a sérültek és.....😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor végre futmán aza szánCsengő? SuperMiller WoW, mongyuk blokkba is jó lenne, ha Spét is visszagyönne mán.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Today's Practice Report:
DID NOT PARTICIPATE - Cortez Allen (Ankle), Brett Keisel (Calf)
LIMITED PARTICIPATION - Le'Veon Bell (Foot), Jarvis Jones (Heel)
FULL PARTICIPATION - Curtis Brown (Illness), Steve McLendon (Hamstring), Heath Miller (Knee)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 08-as bajnokcsapat megmaradt tagjai ma találkoznak. Kitalálják mi nem jó, mi nem működik, és hogy mutassák meg a fiataloknak, hogy mi az elvárás Steelerként. Reméljük beválik... Más reményünk úgysincs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Volt egy kis balhé a meccs alatt AB és Haley közt. Antonió állítólag kérdőre vonta Haley-t a felé irányuló kevés passz miatt.
Eddig ilyenek nem voltak a csapatnál, vagy egyáltalán nem jutottak ki. 😕 Szomorú, hogy idáig jutottunk.
 www.steelersdepot.com/2013/09/report-antonio-brown-and-todd-haley-had-a-sideline-incident-monday-night/
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Én a minden héten pluszz egy TD rovatvezetőként.... polzon, gilbert, ben, kocseri, áhhh
Viszont a minden héten stop vezetőként, - Ike ahogy fussforestfussként csücsül a padon és szürcsöli a málnaszőrt, hatalmas, ha lennének seattle-beli barátai 😉 fővinnék a pulzusát 50re 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
2 év után eljutott Haley agyáig hogy ha redzone-ba vagyunk és van magas elkapónk akkor próbáljuk felívelni rá 1-1be amit minden csapat eredményesen játszik rajtunk kívül.
Tavaly Plaxico-nak egész évbe egy passz se ment, láss csodát most ment Moye-nek és TD is lett. Legegyszerűbb play és mégsem játsszuk soha.
Sanders végre hozott egy jó teljesítményt, remélem javulni fog tovább és jó szezonja lesz.
AB hozta a tőle elvárható jó teljesítményt, de én továbbra is hatalmas hibának tartom PR-nek használni még akkor is hogyha nagyon jól játszik ott (is). Nem hiszem el hogy Wheaton-t vagy bárkit ne lehetne berakni oda aki ne tudna érvényesülni.

Értem én hogy Hailey offense "kicsit" büdös, na de azt magyarázza már el nekem valaki hogy egy WR reverse play-t miért leglassabb elkapóval kell játszani?? Ez egy apróság, de én ezen háborodtam fel leginkább.
Viszont cserébe voltak már hosszú passzok, illetve kísérletek.
Továbbra is gyenge az offense, de még nem temetem a szezont várok még vele pár meccset, voltak biztató játékok főleg a múlt heti teljesítményhez képest.

több mint 10 éve
green1731 2
Sziasztok! Felszabadult 2 jegy a londoni Vikings v Steelers meccsre, ha valakit érdekel, privátban keressen!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Nagyon kellene egy jó Miller és a 3,7-es átlagot hozó F Jones teljesítménye. Én még hiszek bennük!Klaci79
Itt tartunk most, örülünk, ha egy futónk eléri a 3.7-es átlagot. 😊vassadi
Hát Ádi...sajnos ide jutottunk...na de valamivel biztatni kell magunkat😉
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Nagyon kellene egy jó Miller és a 3,7-es átlagot hozó F Jones teljesítménye. Én még hiszek bennük!Klaci79
Itt tartunk most, örülünk, ha egy futónk eléri a 3.7-es átlagot. 😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Ha most sikerülne kiszenvedni valahogy egy W-t ismét lehetne reménykedni, hiszen a Vikings papíron tényleg verhető. A Bears tényleg kemény ellenfél, de pontokat azért bőven tettek fel ellene a táblára. Nagyon kellene egy jó Miller és a 3,7-es átlagot hozó F Jones teljesítménye. Én még hiszek bennük!