Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hehe, ez óriási, mármint, hogy 840k-ba kerül. No risk. Jó tréd.

Már csak az érdekel, hogy milyen kondíciókhoz van kötve a pick. Vmi ilyesmit tudok elképzelni 7. kör az alap, de ehelyett lehet 5/6. kör ha 5-10 alkalommal kezd/megtartjuk köv. szezonra is (tehát no cut FA-piac nyitásáig/PO-ba jutunk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
most olvastam, hogy csak valami 840 ezer USD-t kell fizetnünk idén Brown-nak! Ennyit talán megért. Az első idei meccsén 3 sacket vertek rá és a harmadikon 1-et. Ha minden második meccset lehozza sack nélkül...na jó tudom, hogy örök optimista vagyok, de nem tudok leszokni róla 😀Klaci79
Az engedett sack-ek száma kevés alkalommal tükrözi a valós teljesítményt.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
most olvastam, hogy csak valami 840 ezer USD-t kell fizetnünk idén Brown-nak! Ennyit talán megért.Klaci79
Colbert elintézte, hogy Brown idei fizetésének fennmaradó részét a Cardinals állja, így amellett, hogy az idei cap hitje minimális, bármikor dead money nélkül szabadulhatunk meg tőle, függetlenül attól, hogy a szerződése 2016-ig érvényes, illetve az ellenérték is csak egy kondicionális pick. Így már én is azt mondom, simán vállalható a trade, gyakorlatilag nincs vesztenivalónk.

De azt továbbra is tartom, hogy Brown szerintem semmiféle upgrade-et nem jelent majd ennek a falnak.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kaboly szerint '58 óta nem trédeltünk szezon közben. Az kemény...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jason La Canfora ✔ @JasonLaCanfora
And PIT gets Levi Brown at $840K (vet min), while the Cards pay $2.8M of the remainder of his $$ due in '13. full story ahead @CBSSports
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
most olvastam, hogy csak valami 840 ezer USD-t kell fizetnünk idén Brown-nak! Ennyit talán megért. Az első idei meccsén 3 sacket vertek rá és a harmadikon 1-et. Ha minden második meccset lehozza sack nélkül...na jó tudom, hogy örök optimista vagyok, de nem tudok leszokni róla 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem Colts, amely arcon köpi a szurkolóit egy éven át a Suck for Luck dumával.
Soldados
bocsi az offert de nem birtam megallni.
Soldi !
ha ennyire irigy vagy en szivesen felajanlom, hogy lenyald az arcomrol azt a bizonyos kopetet 😛
tudom, hogy a steelershez hasonloan fantasztikus klub maximum ketto van ebben a szajonvert univerzumban (picipest, roma), de tudod mi inkabb azt ertekeltuk nagyra, hogy ezt a korulmenyek tudataban meghuztak kenytelen-kelletlen es a lathatoan omladozo felepitmenyt inkabb porig romboltak es elkezdtek meg 2011ben egy uj csapatot epiteni. pedig mi is jo steelers-modra beszarhattunk volna meg par evig Peytonnal az erolkodestol - ugy ahogy most ti teszitek a vasfuggony 2.0-val.
a cap mar tavaly osszeomlott velemenyem szerint, colbert zsenialitasa idaig ert. szep dolog a draft & develop, csak annyira ragaszkodtatok azokhoz (akiket 2005ben peldaul meg volt szivetek elengedni) a zenitjukon levo veteranokhoz, hogy a develop utan mar nem volt love a lejaro ujoncszerzodesu legjobb korban levo sracokat megtartani, igy torvenyszeru volt ez a hullamvolgy (azert en meg varnek az itelethirdetessel, de nem veletlen, hogy vasarnap annyi big playt engedtetek, mint par evvel ezelott egy szezonban sem, ez azert mutat valamit). megszakadt a hagyomany, hogy a zoldek padoznak, meghozza kenyszerbol es ez szerintem nagyon rossz folyamatot inditott el, mert megszakadt az a folytonossag, amit a liga tulnyomo resze (jogosan) annyira irigyelt toletek. itt nem haleyrol v a jatekrendszerrol szol a dolog, kulonben mivel magyarazod azt, hogy lebeau sem bir heyward es hood parosanak legalabb egyikebol dominatort varazsolni ? miert lehet ez ? timmons is jo-jo persze, de szvsz, ha akkora kiraly lenne, hat erosebb lenne az o jelenlete is a palyan es a ligaban. ennel warrior tobb karizmaval es atutoerovel rendelkezett. es akkor arrol ne is beszeljunk, h a woodley-tim paros ota gyakorlatilag csak hurkagyurkak erkeznek a csapathoz v max jofajta iparosok, akiket szinten szelnek engedtek mar evek ota, ha lejarnak, pedig illenenek a rendszerbe. csakhat belekerultetek egy ordogi korbe es ezekkel a paniklepesekkel csak meg melyebbre assatok magatokat. ez steelers-move h hoztok egy levitezlett draga szart 4 meccs utan es imadkoztok h talan nem lesz olyan rettenetes, mint az a masodeves, aki most van ? nemar ...MMMS
Látom kicsapta a biztosítékot egy apró megjegyzés. 😊

Először a ténykérdéseket vegyük végig
1. a Denver azért egész jól elszenved azzal vén öreg rókával. 😊 (Drukkolok is neki, hogy nyerjen még egy gyűrűt)
2. mi nem a Steel Curtain 2.0-tól, vagy maradványától szenvedünk
3. alapvetően nem állományi gonddal küzdünk, még ha a keret már nem is az, mint 2008-ban, de nem is 0-4-es
4. a játékosok megítélése szubjektív, szived joga úgy megítélni, ahogy akarod, én máshogy látom.
5. valóban nem szokás nálunk ilyen tréd, de 68 óta nem is kezdtünk így. Igenis elvárható, a magam részéről pedig elvárom, hogy az elrontott rostermanagmentet (nem az amiről Te beszélsz, hanem az OL-kérdést, ahogy azt kifejtettem a szezon legelején) megpróbálja helyrehozni a FO.


6. (az áldalad sérelmezett résznek ez a lényege) a téma érdemi része pedig elvi dolog. Én olyan típus vagyok, aki soha nem adom fel és küzdök, ebben hiszek, nem is csalódtam még benne, ez az akarás visz sikerre, az állandó győzni akarás, a fejlődés iránti vágy - legalábbis ahogy én látom. Én éppen ezt várom el az általam szeretett csapatoktól is, ha nem ezt tapasztalom, csalódott vagyok/leszek. (Volt és van is rá példa, én látom a csapataim negatívumait, hibás döntéseit és azt ugyanúgy megkritizálom, nem egy példa volt rá itt is. Azért mert vki Steelers kötelékhez tartozik, nem szenttehén a szememben) A magam részéről inkább legyen megküzdve, javulni és fejlődni akarva 6-10 a mérleg és akár 10. pick, mint lefeküdni 1-15-ért és 1/1-ért. Ez sportszerűségi kérdés is. Szerintem arcon köpése szurkolók millióinak, hogy egy idényt végig cumizok, hogy én legyek az 1/1. Nem sportemberre vall. Ha valakinek ez mégis tetszik, szive joga, nekem meg az szivem joga, hogy ezt a hozzáállást lenézzem és megvessem. Sőt, kifejezetten azért szurkoljak, hogy az 1/1-ért kiebrudalt legenda SB-t nyerjen, a tehetséges újonc pedig soha. 😊 Például én a Patset piszkosul becsülöm, amiért 2008-ban nem feküdt le a jó draftért Brady korai sérülése miatt, sőt az utolsó leheletéig küzdött a PO-ért és hajszál híján be is jutott, asszem 11-5-tel maradt le, ami azért elég durva. Ezt tartom helyes hozzáállásnak és azt, hogy amíg van remény, addig küzdeni kell és menteni a menthetőt. A szememben sokkal jobb, ha ez nem jön be, minthogy csendben végignézzük ahogy szétrohad az egész, sőt akár még ki is árusítom a csapatomat, csak mert 4 meccs után nem úgy állok, ahogy vártam. ez a feladás, a menekülés, ez pedig a szememben gyenge jellemet, attitűdöt mutat - legyen az egy személy, klub, vagy közösség. Igenis örülök, hogy azt látom, mi nem fekszünk le, hanem legalább akarunk tovább küzdeni, elvégre csak 2 meccs a hátrányunk a csoportban. Nem baj, ha nem sikerül (ez a sanszosabb), de legalább megpróbáltuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ez nem Colts, amely arcon köpi a szurkolóit egy éven át a Suck for Luck dumával.
Soldados
bocsi az offert de nem birtam megallni.
Soldi !
ha ennyire irigy vagy en szivesen felajanlom, hogy lenyald az arcomrol azt a bizonyos kopetet 😛
tudom, hogy a steelershez hasonloan fantasztikus klub maximum ketto van ebben a szajonvert univerzumban (picipest, roma), de tudod mi inkabb azt ertekeltuk nagyra, hogy ezt a korulmenyek tudataban meghuztak kenytelen-kelletlen es a lathatoan omladozo felepitmenyt inkabb porig romboltak es elkezdtek meg 2011ben egy uj csapatot epiteni. pedig mi is jo steelers-modra beszarhattunk volna meg par evig Peytonnal az erolkodestol - ugy ahogy most ti teszitek a vasfuggony 2.0-val.
a cap mar tavaly osszeomlott velemenyem szerint, colbert zsenialitasa idaig ert. szep dolog a draft & develop, csak annyira ragaszkodtatok azokhoz (akiket 2005ben peldaul meg volt szivetek elengedni) a zenitjukon levo veteranokhoz, hogy a develop utan mar nem volt love a lejaro ujoncszerzodesu legjobb korban levo sracokat megtartani, igy torvenyszeru volt ez a hullamvolgy (azert en meg varnek az itelethirdetessel, de nem veletlen, hogy vasarnap annyi big playt engedtetek, mint par evvel ezelott egy szezonban sem, ez azert mutat valamit). megszakadt a hagyomany, hogy a zoldek padoznak, meghozza kenyszerbol es ez szerintem nagyon rossz folyamatot inditott el, mert megszakadt az a folytonossag, amit a liga tulnyomo resze (jogosan) annyira irigyelt toletek. itt nem haleyrol v a jatekrendszerrol szol a dolog, kulonben mivel magyarazod azt, hogy lebeau sem bir heyward es hood parosanak legalabb egyikebol dominatort varazsolni ? miert lehet ez ? timmons is jo-jo persze, de szvsz, ha akkora kiraly lenne, hat erosebb lenne az o jelenlete is a palyan es a ligaban. ennel warrior tobb karizmaval es atutoerovel rendelkezett. es akkor arrol ne is beszeljunk, h a woodley-tim paros ota gyakorlatilag csak hurkagyurkak erkeznek a csapathoz v max jofajta iparosok, akiket szinten szelnek engedtek mar evek ota, ha lejarnak, pedig illenenek a rendszerbe. csakhat belekerultetek egy ordogi korbe es ezekkel a paniklepesekkel csak meg melyebbre assatok magatokat. ez steelers-move h hoztok egy levitezlett draga szart 4 meccs utan es imadkoztok h talan nem lesz olyan rettenetes, mint az a masodeves, aki most van ? nemar ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Isaiah Green CB-t dobtuk ki, hogy Levinek helyet csináljunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!
Nincs ennek olyan érzete, hogy a vezetés próbálja menteni a seggét és esetleg a szezont valahogy?
Mert ha nem féltenék az állásukat akkor semmi értelme nem lenne ennek a trade-nek. Nagyjából halálmindegy, hogy 2-14 vagy 5-11.
Így bevállalni egy gyenge játékos fizuját évekre, több mint blődség főleg ilyen cap helyzetben.Bazzani
De. A szezont próbáljuk menteni - már amennyire lehet. A seggeket nem hiszem. Szerintem sem Colbert, sem Tomlin állása nincs veszélyben. Ahhoz extrém gyenge szezon kellene (max 2 W). Ez a Steelersnél presztízskérdés. Nagyjából Höri összefoglalta, 6-10-nél gyengébb idényünk évtizedek óta nem volt, az utolsó negatív is legutóbb 10 éve.

A caphelyzetünk nem engedte volna, hogy jövőre hosszabbítással megtartsuk Monroe-t. Így valószínűleg 2 millát kockáztattunk Levivel, illetve egy - állítólag - kondíciókhoz kötött hátsó picket. Vesztenivaló szinte semmi, és ahogy lentebb írtam, nyerni mindkét fél tud vele, mert mindkettőnél alacsonyan van a léc.

Pontos ellenérték még mindig nem ismert, illetve nem tudjuk, hogy lesz-e cut, szerződésmódosítás. Amikor ezek kiderülnek, akkor lehet érdemben megítélni a trédet. Én egyelőre semleges vagyok vele. És mint szurkoló azt pedig igenis elvárom, hogy mindent megtegyenek a javításért. Ez nem Colts, amely arcon köpi a szurkolóit egy éven át a Suck for Luck dumával.

A szezonértékelőmben leírtam a véleményem az off-season hibáiról. Az OL volt az egyik hatalmas rostermanagelési hiba. Bejött az értékelésem - sajnos. Most azt próbálják elfogadható szintre hozni. És ez magára vmit is adó klubtól elvárható, sőt, elvárt. 2009-ben is megtettük más elkövetett hiba esetén. (Madison cut, majd az ő visszahozatala, köv off-seasonben pedig a CB-helyzet rendezése)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Én nem arról beszéltem, hogy a Ravens nem csinált jó üzletet ár/érték arányban. Azon vitatkoztam, hogy ez olcsóbb volt, mint a miénk. Írtam, hogy valószínű megéri/megérte. A mi CAP helyzetünkkel azt gondolom egy OT-t így megfizetni bizonyosan nem tudunk, legalábbis még jövőre. Ezért írtam, hogy ez nekünk nem biztos, hogy pálya lett volna.

Igen, a megbízható csakugyan az Én reményem csak. Nem kiemlkedőt várok, de megbízhatót igen. Kétségtelen, hogy fantázia kell hozzá, de várjunk vele egy-két meccset. Ha kuka lesz, akkor lehet nem csak Hailey feje hullik majd...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Emberek a Ravens egy lejáró szerződésű játékosra adott 3 (igaz alsó) picket. Namost. Ha idén a srác megváltja a világot, olyan szerződést akar majd, hogy ihajj, ha meg ugye nem, akkor minek is. Ezt csak azért írom, mert olvasom, hogy a Ravens olcsón szerzett játékost. Hát a fenéket, az idei szezont viszont rendbe teheti ez kétségtelen és az is, hogy ezért érdemes áldozni.Klemó
Ha olyan teljesítményt hoz, amilyet várnak tőle, akkor kit fizessenek meg elsőként, ha nem a franchise LT-t?

Hja igen, az már más kérdés, hogy a mi trade-ünk megérte-e. Nekem igazából a trade időpontjával van bajom. Ha ugyanis a következő 2 meccset nem hozzuk, gyakorlatilag tényleg vége a szezonnak és akkor ugye mi a francnak. No és ilyen szemszögből Monroe igazolása sem lett volna logikus. Egy kuka szezon után ha nem tezsünk rá franchise tag-et, akkor szevasz. Ebben talán az a logika, hogy igazolunk egy megbízható OT-t, aki persze semmi különös, de rutinos. Ezután a drafton behúzunk egy kiemelkedőt és a Gilbert, Adams duó közül egy marad állva...Klemó
Csakhogy Monroe és Brown között van egy "apró" különbség, mégpedig hogy előbbi határozottan jó játékos, utóbbi viszont a megbízhatótól (aminek te nevezted) is nagyon távol áll.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Emberek a Ravens egy lejáró szerződésű játékosra adott 3 (igaz alsó) picket. Namost. Ha idén a srác megváltja a világot, olyan szerződést akar majd, hogy ihajj, ha meg ugye nem, akkor minek is. Ezt csak azért írom, mert olvasom, hogy a Ravens olcsón szerzett játékost. Hát a fenéket, az idei szezont viszont rendbe teheti ez kétségtelen és az is, hogy ezért érdemes áldozni.
Klemó
Az a lejáró szerződésű játékos egy 26 éves top 10-es LT. Ilyenre azért megéri áldozni, főleg két picket ( 4 és 5. kör). Komp pickekkel pedig vissza is fogunk jutni ezekbe a körökbe (Kruger-Ellerbe-Willliams) Szóval Monroe ennyiért bőven ajándék volt, de mint minden jó játékost meg kell fizetni majd. Ettől még olcsón szereztük, a többit pedig majd meglátjuk (nem gondolom, hogy Oz csak fél évre hozta volna, így szerintem kalkulált a kövi szerződésével és annak sapka alá való betuszkolásának mikéntjével).
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Emberek a Ravens egy lejáró szerződésű játékosra adott 3 (igaz alsó) picket. Namost. Ha idén a srác megváltja a világot, olyan szerződést akar majd, hogy ihajj, ha meg ugye nem, akkor minek is. Ezt csak azért írom, mert olvasom, hogy a Ravens olcsón szerzett játékost. Hát a fenéket, az idei szezont viszont rendbe teheti ez kétségtelen és az is, hogy ezért érdemes áldozni.

Hja igen, az már más kérdés, hogy a mi trade-ünk megérte-e. Nekem igazából a trade időpontjával van bajom. Ha ugyanis a következő 2 meccset nem hozzuk, gyakorlatilag tényleg vége a szezonnak és akkor ugye mi a francnak. No és ilyen szemszögből Monroe igazolása sem lett volna logikus. Egy kuka szezon után ha nem tezsünk rá franchise tag-et, akkor szevasz. Ebben talán az a logika, hogy igazolunk egy megbízható OT-t, aki persze semmi különös, de rutinos. Ezután a drafton behúzunk egy kiemelkedőt és a Gilbert, Adams duó közül egy marad állva...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Miaz hogy efogadatatlan, mikor mink a sötétben is világítunk, Luiz Cypher ugye baren 😉 persze vannak klasszik csapatok, ahun még a négy null után is rínak a Valkűrér, mer már a Valhallába akarnának lenni.

Suck for Football!

Inkább ez legyen az új jelmondat a pokolban.sutianap
Más:
 www.youtube.com/watch?v=v3tiMrkqaEE

én is tuckerista 😉 😀😀😀kátrány
Á isten vagy Kátrány prof, evvalami hiper


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Namost vót egy próbóler centerünk, akirő tuggyuki, hogy nem PB, de Castro úgydöntött, hogy mia keményebb a helmetcrown vagy a térdízület, Fostérba meg annyira szerelmesk voltunk, hogy miatta kiebrudaltuk Urbikot, Adamsot ugye emlékszünk, hogy késtartónak nézték? Bezsákoltuk Velackót, az begyött. Ugye Legut el kűdtük, de meg Malackánk sincs, csak Wimper. Én rühellem a Levit főleg mijóta Aarianc benyögte, hogy micsoda kezdőszintű kaliber. Nos máseséje nincsminthogy bejöjjön, mint Velackó, külömbe kap 250 ezret, azt helló.

Bazza, a Ravensnnek annyi freeagentja lesz, hogy Ozzi nem azzal lesz ideje nagyrészében elfoglalva, hogy tízmiska/évvel csücsüljön a funéron. Kettedrészt a Hollófalból Birk ment el meg lehet mista Loveboat se 100asan tért vissza, azt micsodi káosz lett.

Starkisták meg rememberezzenek kicsit, hogy aszondj Maximilan Offensive Holding Starks a születési név, ahogy én emlékszem.

Suck for Football!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Akkor ezzel a lépéssel immáron egyértelmű hogy az Adams draft is totál bust lett...
Még jó hogy mariskázott a Buckeyes-nál, mert még képesek lettünk volna és DeCastro helyett rányúlunk!
Gilbert a másik fele, többször kamillázott már ő is az oldalvonalon a teljesítménye miatt.
Elfelejtettünk draftolni vagy mi?? Mit a faszt csinálnak a scoutjaink?

Eddig az Arizona vitt tőlünk jószerivel játékosokat, most ezután mi fogunk tőlük kukázni majd???
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Jelenleg egészen pontosan 1.858.498$ helyünk van a sapka alatt, szóval ahhoz, hogy Brown 3.63 milliós fizetése beférjen, az ő szerződését és/vagy más játékosunk kontraktusát át kell strukturálni. Vagy még valakinek az elküldésével lehet helyet felszabadítani, és Redman kivágása szerintem akár szóba is jöhet, aki Londonban - Bell visszatérése miatt - ugye az aktív keretbe sem került be, és kb. 1 millió cap space-t eredményezne a cut.

Viszont ha Brownnál bevállalják, hogy átstrukturálás miatt még szűkösebb lesz a cap helyzet jövőre, akkor ennyi erővel Monroe-ra is rámehettünk volna. Lehet persze, hogy próbálkoztunk is, csak túl magas volt nekünk az ára, bár a Ravens is vicc ellenértékért vitte el... Már csak emiatt is, meg egyébként is azt gondolom, hogy ez a Brown trade csak pánikszerű lépés az FO-tól, kidobott pénz/pickek. Nyilván volt már rá példa, hogy a környezetváltozás jót tett egy játékosnak, de nem tudok ebben hinni, szerintem semmivel sem leszünk előrébb, mintha az Adams/Beachum/Gilbert trió bármelyik tagját tennénk a vakoldalra.

Megfogalmazódott bennem ez a gondolat (és 2 remek OT lesz is a drafton, Jake Matthews és Taylor Lewan) a délután folyamán veletek kapcsolatban, de csak nem lesz a Steelers pofozózsák a hátralévő 12 meccsen is.iktriad
Nem is kell pofozózsáknak lenni ahhoz, hogy behúzzunk egy elit LT prospectet a jövő évi drafton. Egyrészt 2014-ben nem megy ki a három legjobb OT prospect az első négy picken belül, másrészt jelen állapotában semmiképp sem néz ki top 15-ön túli draftpozíció a csapatnak, és valószínűtlen, hogy ez ne lenne elég Matthews, Lewan és Kouandjio (aki az előbbi kettőnél is jobb lehet, csak ugye junior, így nem biztos, hogy kijön) közül az egyikre.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Adams nem rossz játékos.Az,hogy pár meccsel a háta mögött egy Jared Allen megszopatja,na bumm. Vissza kell rakni RT-be és Beachumot kipróbálni LT-ként,hogy tényleg egy igazi /bárhol bevethető/ légiós-e.Aztán ha LeviBrown a legjobb LT a keretben,akkor lehet gondolkodni,hogy melyik magas picktől szabaduljunk,ha egyáltalán.De akkor az Adams-Gilbert duóból valamelyik fölös.
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Ájjunk meg egy balga szóra, szóra. A Ravens kiszórt három pikket egy olyan topjátékosra, aki elé majd egy frachise-taggel felérő többmillás szerződést kell pakolni. Nekünk jutott szerencsehalmaznak hiába bàrmennyi a fizetése 2016ig, nincs garantáltja, tehát max. Kicsesztünk egy laterundót vele együtt, de irgalmatlan tárgyalóképes pali lesz a garancia hiánya okán. Nos?sutianap
Nekik valószinűleg több évre megoldódik a fal legfontosabb posztja míg nálatok jött egy újabb bizonytalan valaki aki csak a helyet foglalja a capben és a keretben. Ha lehet én inkább az előbbire tennék, míg az utóbbi max vészvészmegoldás (sem).Bazzani
Ha így folytatjuk tovább az idényt egy első körös pickel megoldódhat egy évtizedre...Klaci79
mi lenne a garancia, hogy az elso koros jobb lenne, mint a masodik koros Adams? kb semmi...ugyanaz a lutri
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ájjunk meg egy balga szóra, szóra. A Ravens kiszórt három pikket egy olyan topjátékosra, aki elé majd egy frachise-taggel felérő többmillás szerződést kell pakolni. Nekünk jutott szerencsehalmaznak hiába bàrmennyi a fizetése 2016ig, nincs garantáltja, tehát max. Kicsesztünk egy laterundót vele együtt, de irgalmatlan tárgyalóképes pali lesz a garancia hiánya okán. Nos?sutianap
Nekik valószinűleg több évre megoldódik a fal legfontosabb posztja míg nálatok jött egy újabb bizonytalan valaki aki csak a helyet foglalja a capben és a keretben. Ha lehet én inkább az előbbire tennék, míg az utóbbi max vészvészmegoldás (sem).Bazzani
Ha így folytatjuk tovább az idényt egy első körös pickel megoldódhat egy évtizedre...Klaci79
Megfogalmazódott bennem ez a gondolat (és 2 remek OT lesz is a drafton, Jake Matthews és Taylor Lewan) a délután folyamán veletek kapcsolatban, de csak nem lesz a Steelers pofozózsák a hátralévő 12 meccsen is.iktriad
Két verzió lehet...vagy megtáltosodunk most és abban szerepe lehet az új LT-nek is vagy továbbra sem megy a szekér és akkor meglehet az egyik klasszis OT. Én az előbbi verziónak jobban örülnék, de még egy jobb aránnyal is lenne esélyünk talán rájuk, hiszen 1-2 QB biztosan korán elkel majd (nektek legyen szólva) illetve Clowney sem fog sokáig csapat nélkül maradni. De ha a kettő ki is megy, én Cyrus Kouandjio-vel is elégedett lennék.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ájjunk meg egy balga szóra, szóra. A Ravens kiszórt három pikket egy olyan topjátékosra, aki elé majd egy frachise-taggel felérő többmillás szerződést kell pakolni. Nekünk jutott szerencsehalmaznak hiába bàrmennyi a fizetése 2016ig, nincs garantáltja, tehát max. Kicsesztünk egy laterundót vele együtt, de irgalmatlan tárgyalóképes pali lesz a garancia hiánya okán. Nos?sutianap
Nekik valószinűleg több évre megoldódik a fal legfontosabb posztja míg nálatok jött egy újabb bizonytalan valaki aki csak a helyet foglalja a capben és a keretben. Ha lehet én inkább az előbbire tennék, míg az utóbbi max vészvészmegoldás (sem).Bazzani
Ha így folytatjuk tovább az idényt egy első körös pickel megoldódhat egy évtizedre...Klaci79
Megfogalmazódott bennem ez a gondolat (és 2 remek OT lesz is a drafton, Jake Matthews és Taylor Lewan) a délután folyamán veletek kapcsolatban, de csak nem lesz a Steelers pofozózsák a hátralévő 12 meccsen is.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ájjunk meg egy balga szóra, szóra. A Ravens kiszórt három pikket egy olyan topjátékosra, aki elé majd egy frachise-taggel felérő többmillás szerződést kell pakolni. Nekünk jutott szerencsehalmaznak hiába bàrmennyi a fizetése 2016ig, nincs garantáltja, tehát max. Kicsesztünk egy laterundót vele együtt, de irgalmatlan tárgyalóképes pali lesz a garancia hiánya okán. Nos?sutianap
Nekik valószinűleg több évre megoldódik a fal legfontosabb posztja míg nálatok jött egy újabb bizonytalan valaki aki csak a helyet foglalja a capben és a keretben. Ha lehet én inkább az előbbire tennék, míg az utóbbi max vészvészmegoldás (sem).Bazzani
Ha így folytatjuk tovább az idényt egy első körös pickel megoldódhat egy évtizedre...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ájjunk meg egy balga szóra, szóra. A Ravens kiszórt három pikket egy olyan topjátékosra, aki elé majd egy frachise-taggel felérő többmillás szerződést kell pakolni. Nekünk jutott szerencsehalmaznak hiába bàrmennyi a fizetése 2016ig, nincs garantáltja, tehát max. Kicsesztünk egy laterundót vele együtt, de irgalmatlan tárgyalóképes pali lesz a garancia hiánya okán. Nos?sutianap
Nekik valószinűleg több évre megoldódik a fal legfontosabb posztja míg nálatok jött egy újabb bizonytalan valaki aki csak a helyet foglalja a capben és a keretben. Ha lehet én inkább az előbbire tennék, míg az utóbbi max vészvészmegoldás (sem).

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ájjunk meg egy balga szóra, szóra. A Ravens kiszórt három pikket egy olyan topjátékosra, aki elé majd egy frachise-taggel felérő többmillás szerződést kell pakolni. Nekünk jutott szerencsehalmaznak hiába bàrmennyi a fizetése 2016ig, nincs garantáltja, tehát max. Kicsesztünk egy laterundót vele együtt, de irgalmatlan tárgyalóképes pali lesz a garancia hiánya okán. Nos?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak