Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Polian egész egyszerűen "fenomenálisnak" titulálta a Vikes elleni játékát.
Soldados
Daltont is nagyon dicsérte.
hehegabtsi
Daltonról nekem teljesen más a véleményem, mint nektek. Szerintem jó kis QB. Nem elit, de jó. Lehet vele meccseket nyerni, sőt, szerintem SB-re is alkalmas megfelelő segítséggel, jól időzített formával. Személy szerint én nem tartom többre Flaccót, mint Daltont.Soldados
Sőt, én szerintem Dalton jobb kezű, mint Flakon, de ez meg megint mindegy kategória, mióta Hoe szuperemvípi lett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Figyeltem, de attól még áll a költőinek szánt kérdés, vagy inkább megállapítás. 😊 Viszont ez csak egy intermezzonak gondolt sugallat volt, nem egyéb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFL-ben nincs garancia semmire. De egy jó korban lévő franchise QB-ról nem fognak lemondani egyetlen rossz év miatt. Ben így kap egy új esélyt egy új OC-val, ráadásul pont jól jön ki a szerződése is, mert ha akkor sem találja meg régi önmagát, akkor lehet húzni egy rookie-t, aki még 1 évet padozhat Ben mögött.

Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.
Az nem lehet, ha már ennyire szarul állunk (és HA nem is fogunk javulni), akkor harcba szállnánk ezért a Bridgewater gyerekért? (Nem tudom, hogy milyen kvalitásokkal rendelkezik a srác, de azt látom, hogy mindenki el van tőle ájulva; de akár Mainzel is szóba jöhet)

Láttuk Green Bay-ben, hogy Favre mögött tudott 2 évet tanulni Rodgers, miért ne lehetne itt is megcsinálni? Az a Rodgers, aki miatt mindenki lesz*pkodja most magát 😀Dodó
Bridgewater talán 1/1 lesz, (vagy nagyon az eleje) nemigen fogunk odaférni, mert biztosan lesz olyan csapat, akiknek semmi se lesz drága hogy megszerezze.

Viszont azt olvastam, hogy erős lesz a QB class, akár 7-8 játékos is kaphat 1 körös besorolást, akik közül biztosan lesz elérhető amikor mi húzunk.

Ilyen szempontból azt gondolom, akkor lenne érdemes irányítót húzni, amikor jó minőséget kapunk feltrade és egyéb trükkök nélkül. Lehet hogy a következő draft ilyen lesz: korán húzunk, és pont lesz is ígéretes játékos, akár több is. Nehogy úgy járjunk, hogy várunk még pár évet, aztán amikor majd muszáj lesz húznunk, akkor bejön egy olyan class mint az idei...

Viszont az is igaz, hogy pillanatnyilag nem ez a poszt a legnagyobb bajunk. Elég sok helyre el lehetne sütni az a várhatóan korai picket.Jan
Elől nemcsak QB-t lehet húzni. Például húzhatnánk OT-t (jó lenne ha TOP10-ben választva most már bejönne az OT-pick 😀), vagy ILB-t (persze ha TOP5 pickünk lesz, akkor letréddel), de még sok poszt van, amit el tudok képzelni, ha megfelelő tehetség kerülne elérhető közelségbe, mert van egy pár poszt amelyen vagy jól jönne a tehetség, vagy megvan ugyan, de már kiöregedőben van a játékos. A QB viszont nem tartozik ezen posztok közé - legalábbis nálam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Az NFL-ben nincs garancia semmire. De egy jó korban lévő franchise QB-ról nem fognak lemondani egyetlen rossz év miatt. Ben így kap egy új esélyt egy új OC-val, ráadásul pont jól jön ki a szerződése is, mert ha akkor sem találja meg régi önmagát, akkor lehet húzni egy rookie-t, aki még 1 évet padozhat Ben mögött.

Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.
Az nem lehet, ha már ennyire szarul állunk (és HA nem is fogunk javulni), akkor harcba szállnánk ezért a Bridgewater gyerekért? (Nem tudom, hogy milyen kvalitásokkal rendelkezik a srác, de azt látom, hogy mindenki el van tőle ájulva; de akár Mainzel is szóba jöhet)

Láttuk Green Bay-ben, hogy Favre mögött tudott 2 évet tanulni Rodgers, miért ne lehetne itt is megcsinálni? Az a Rodgers, aki miatt mindenki lesz*pkodja most magát 😀Dodó
Bridgewater talán 1/1 lesz, (vagy nagyon az eleje) nemigen fogunk odaférni, mert biztosan lesz olyan csapat, akiknek semmi se lesz drága hogy megszerezze.

Viszont azt olvastam, hogy erős lesz a QB class, akár 7-8 játékos is kaphat 1 körös besorolást, akik közül biztosan lesz elérhető amikor mi húzunk.

Ilyen szempontból azt gondolom, akkor lenne érdemes irányítót húzni, amikor jó minőséget kapunk feltrade és egyéb trükkök nélkül. Lehet hogy a következő draft ilyen lesz: korán húzunk, és pont lesz is ígéretes játékos, akár több is. Nehogy úgy járjunk, hogy várunk még pár évet, aztán amikor majd muszáj lesz húznunk, akkor bejön egy olyan class mint az idei...

Viszont az is igaz, hogy pillanatnyilag nem ez a poszt a legnagyobb bajunk. Elég sok helyre el lehetne sütni az a várhatóan korai picket.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gay az első csapattal gyakorolt, azt hiszem, ez egyértelmű üzenet Allennek, hogy még egy dobása van, különben kikerül a kezdőből. Helyes, Gay kifejezetten jó volt a 2. és 3. fordulóban is, amikor Allen sérülése miatt ő kezdett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Polian egész egyszerűen "fenomenálisnak" titulálta a Vikes elleni játékát.
Soldados
Daltont is nagyon dicsérte.
hehegabtsi
Daltonról nekem teljesen más a véleményem, mint nektek. Szerintem jó kis QB. Nem elit, de jó. Lehet vele meccseket nyerni, sőt, szerintem SB-re is alkalmas megfelelő segítséggel, jól időzített formával. Személy szerint én nem tartom többre Flaccót, mint Daltont.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Te, Soldi, nem azt szoktad mondani, hogy szuverén gondolkodónak tartod magad, aki saját véleményt formál az impressziói alapján, és az sem érdekli, ha 100 milliárd légy nem téved? Honnan ez a relevancia-módosulás?😀

Azért, bármi lesz jövőre, erősen csodálkoznék, ha BB világmegváltó teljesítményre lenne képes. Pedig én aztán tényleg nagyon kedvelem, meg minden...kishaszi
Nem tudom, figyelted-e, mivel kezdtem a HSZ-t. Azzal, hogy egyetértek laby-val, szerintem is gyengébb teljesítményt nyújt. De figyelemreméltó a sok "ellenvélemény", még akkor is, ha azokkal nem értek egyet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Polian egész egyszerűen "fenomenálisnak" titulálta a Vikes elleni játékát.
Soldados
Daltont is nagyon dicsérte.
hehegabtsi
mer nem látta Hoyert


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Polian egész egyszerűen "fenomenálisnak" titulálta a Vikes elleni játékát.
Soldados
Daltont is nagyon dicsérte.
hehe

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Te, Soldi, nem azt szoktad mondani, hogy szuverén gondolkodónak tartod magad, aki saját véleményt formál az impressziói alapján, és az sem érdekli, ha 100 milliárd légy nem téved? Honnan ez a relevancia-módosulás?😀

Azért, bármi lesz jövőre, erősen csodálkoznék, ha BB világmegváltó teljesítményre lenne képes. Pedig én aztán tényleg nagyon kedvelem, meg minden...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.Soldados
Minden évbe dobált meccsenként 1-2 homályt, de most meccsenként dob 5-7-et. Üresen futó elkapót siettetés nélkül rendszeresen elhibáz. Sokszor meg se találja, de amikor elkapás van belőle akkor is többször megöli a játékot azzal hogy az elkapó lendületből nem tudja tovább vinni, mert meg kell állnia vagy vetődni a labdáért holott nincs is védő körülötte.
Ez se OC-hez, se OL-hez, se a kevésbé elszakadni bíró (?) elkapókhoz nem köthető, ez egyéni hiba.laby
Mondom, alapvetően egyetértek veled, szerintem is gyengébben játszik a szokottnál, ennek ellenére számos szakértő szerint most is kiválóan játszik. És nem egy ilyen véleményt olvasni.

Polian egész egyszerűen "fenomenálisnak" titulálta a Vikes elleni játékát.

Itt a cikk, amit egyszer már betettem:  www.steelersdepot.com/2013/10/bill-polian-ben-roethlisberger-vikings-phenomenal-sirius/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.Soldados
Minden évbe dobált meccsenként 1-2 homályt, de most meccsenként dob 5-7-et. Üresen futó elkapót siettetés nélkül rendszeresen elhibáz. Sokszor meg se találja, de amikor elkapás van belőle akkor is többször megöli a játékot azzal hogy az elkapó lendületből nem tudja tovább vinni, mert meg kell állnia vagy vetődni a labdáért holott nincs is védő körülötte.
Ez se OC-hez, se OL-hez, se a kevésbé elszakadni bíró (?) elkapókhoz nem köthető, ez egyéni hiba.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Colbert (is) a helyszínen tekinti meg a holnap éjjeli Louisville - Rutgers meccset.
 www.wdrb.com/story/23648715/bozich-eyes-of-26-nfl-scouts-on-bridgewater-thursday-nightiktriad
Ahogy másik 20 csapat képviselője is. Ha Ben nem szenved karriert veszélyeztető sérülést, nem húzunk QB-t.Soldados
Ahogy JJ mondaná, nem csak Teddy Bridgewater lehet majd ott a drafton a pályára lépők közül, bár kétségtelenül ő a headliner ma éjjel. Szóval nem biztos, hogy Colbert csak rá kíváncsi.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFL-ben nincs garancia semmire. De egy jó korban lévő franchise QB-ról nem fognak lemondani egyetlen rossz év miatt. Ben így kap egy új esélyt egy új OC-val, ráadásul pont jól jön ki a szerződése is, mert ha akkor sem találja meg régi önmagát, akkor lehet húzni egy rookie-t, aki még 1 évet padozhat Ben mögött.

Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.
Az nem lehet, ha már ennyire szarul állunk (és HA nem is fogunk javulni), akkor harcba szállnánk ezért a Bridgewater gyerekért? (Nem tudom, hogy milyen kvalitásokkal rendelkezik a srác, de azt látom, hogy mindenki el van tőle ájulva; de akár Mainzel is szóba jöhet)

Láttuk Green Bay-ben, hogy Favre mögött tudott 2 évet tanulni Rodgers, miért ne lehetne itt is megcsinálni? Az a Rodgers, aki miatt mindenki lesz*pkodja most magát 😀Dodó
Nézd meg Favre hány éves volt, amikor Rodgers-t húzták és hány éves BB.

Ha nem lesz valami nagyon gáz dolog, 1-15, vagy karriert veszélyeztető sérülés, akkor nem lesz QB-pick. Ennél sokkal nagyobb gondjaink vannak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az nem lehet, ha már ennyire szarul állunk (és HA nem is fogunk javulni), akkor harcba szállnánk ezért a Bridgewater gyerekért?
...
Láttuk Green Bay-ben, hogy Favre mögött tudott 2 évet tanulni Rodgers, miért ne lehetne itt is megcsinálni? Dodó
Ma már nem divat pihentetni, tanulni hagyni az ilyen "húhaüberdeqjómagasanhúzottfaxagyerek" játékost.... egyébként jogos lenne amit írsz 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Az NFL-ben nincs garancia semmire. De egy jó korban lévő franchise QB-ról nem fognak lemondani egyetlen rossz év miatt. Ben így kap egy új esélyt egy új OC-val, ráadásul pont jól jön ki a szerződése is, mert ha akkor sem találja meg régi önmagát, akkor lehet húzni egy rookie-t, aki még 1 évet padozhat Ben mögött.

Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.
Az nem lehet, ha már ennyire szarul állunk (és HA nem is fogunk javulni), akkor harcba szállnánk ezért a Bridgewater gyerekért? (Nem tudom, hogy milyen kvalitásokkal rendelkezik a srác, de azt látom, hogy mindenki el van tőle ájulva; de akár Mainzel is szóba jöhet)

Láttuk Green Bay-ben, hogy Favre mögött tudott 2 évet tanulni Rodgers, miért ne lehetne itt is megcsinálni? Az a Rodgers, aki miatt mindenki lesz*pkodja most magát 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kevin Colbert (is) a helyszínen tekinti meg a holnap éjjeli Louisville - Rutgers meccset.
 www.wdrb.com/story/23648715/bozich-eyes-of-26-nfl-scouts-on-bridgewater-thursday-nightiktriad
Ahogy másik 20 csapat képviselője is. Ha Ben nem szenved karriert veszélyeztető sérülést, nem húzunk QB-t.Soldados
Ha jól látom idén 13,5 millió, a következő 2 évre pedig 18-18 millió a fizetése.

Idén: 1235 yard, 5 TD, 5 INT, 63,6% pontosság és 84,2 rating.

Utoljára a Browns ellen nyert egy semmilyen téttel nem bíró meccsen, előtte a Giants ellen, kb egy éve. Azóta a mérlege (mérlegünk vele) 1-7. Gondolom abban egyetértünk, hogy a majdani 18 millióért ennél komolyabb teljesítmény kell tőle. Életkora szerint kb most kéne a csúcson lennie.

Lehet hogy csak a szisztéma rossz, de arra mi a garancia, hogy aki Haley után jön (ha már tényként kezeljük a kirúgását), az olyan rendszert hoz ami Bennek tetszik? Egyáltalán az mennyire lehet elvárás, hogy ha 2014-ben új OC-val indulunk, akkor az olyan QB-hez szabja a komplett O stratégiát, akinek 2015-ben lejár a szerződése?

Másrészt ha az O nem mutat valami drámai feljavulást, és belenézünk valami ronda negatív szezonba, az meglehet hogy Ben szent tehén státuszán is változtat. Gondolom a csapatnál adottak a feltételek a QB játék pontos kielemzéséhez, és azt is gondolom hogy 2 gyűrű ide vagy oda, sz.r teljesítményért nem akarunk majd kifizetni 18 millát.

Ebből az egészből nem azt akarom kihozni hogy Ben cut és húzzunk első körben valami random csodagyereket, csak annyit hogy nevében és a múltban franchise QB, aktuálisan viszont az elit, -mondjuk top 5 QB- és Ben között fényév a távolság.Jan
Az NFL-ben nincs garancia semmire. De egy jó korban lévő franchise QB-ról nem fognak lemondani egyetlen rossz év miatt. Ben így kap egy új esélyt egy új OC-val, ráadásul pont jól jön ki a szerződése is, mert ha akkor sem találja meg régi önmagát, akkor lehet húzni egy rookie-t, aki még 1 évet padozhat Ben mögött.

Továbbá Ben idei teljesítményének megítélése korántsem annyira egyértelmű. Erre pár napja be is tettem egy cikket. Több olyat is olvastam, amely szerint Ben most is kiválóan játszik, már amennyire a gyatra OL és az elszakadásra bizonyos helyzetekben képtelen WR-corp engedi. Ettől függetlenül én is gyengé(bb)nek látom a szezonját, de azért ezzel sok ellentétes vélemény is van, ami már figyelemreméltó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Amerika foci, a Steelers és a mellrák megelőzése (Pink October), edukáció. Hogyan fér össze?Janek
Köszöni szépen, kiválóan 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Amerika foci, a Steelers és a mellrák megelőzése (Pink October), edukáció. Hogyan fér össze?

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Kevin Colbert (is) a helyszínen tekinti meg a holnap éjjeli Louisville - Rutgers meccset.
 www.wdrb.com/story/23648715/bozich-eyes-of-26-nfl-scouts-on-bridgewater-thursday-nightiktriad
Ahogy másik 20 csapat képviselője is. Ha Ben nem szenved karriert veszélyeztető sérülést, nem húzunk QB-t.Soldados
Ha jól látom idén 13,5 millió, a következő 2 évre pedig 18-18 millió a fizetése.

Idén: 1235 yard, 5 TD, 5 INT, 63,6% pontosság és 84,2 rating.

Utoljára a Browns ellen nyert egy semmilyen téttel nem bíró meccsen, előtte a Giants ellen, kb egy éve. Azóta a mérlege (mérlegünk vele) 1-7. Gondolom abban egyetértünk, hogy a majdani 18 millióért ennél komolyabb teljesítmény kell tőle. Életkora szerint kb most kéne a csúcson lennie.

Lehet hogy csak a szisztéma rossz, de arra mi a garancia, hogy aki Haley után jön (ha már tényként kezeljük a kirúgását), az olyan rendszert hoz ami Bennek tetszik? Egyáltalán az mennyire lehet elvárás, hogy ha 2014-ben új OC-val indulunk, akkor az olyan QB-hez szabja a komplett O stratégiát, akinek 2015-ben lejár a szerződése?

Másrészt ha az O nem mutat valami drámai feljavulást, és belenézünk valami ronda negatív szezonba, az meglehet hogy Ben szent tehén státuszán is változtat. Gondolom a csapatnál adottak a feltételek a QB játék pontos kielemzéséhez, és azt is gondolom hogy 2 gyűrű ide vagy oda, sz.r teljesítményért nem akarunk majd kifizetni 18 millát.

Ebből az egészből nem azt akarom kihozni hogy Ben cut és húzzunk első körben valami random csodagyereket, csak annyit hogy nevében és a múltban franchise QB, aktuálisan viszont az elit, -mondjuk top 5 QB- és Ben között fényév a távolság.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kevin Colbert (is) a helyszínen tekinti meg a holnap éjjeli Louisville - Rutgers meccset.
 www.wdrb.com/story/23648715/bozich-eyes-of-26-nfl-scouts-on-bridgewater-thursday-nightiktriad
Ahogy másik 20 csapat képviselője is. Ha Ben nem szenved karriert veszélyeztető sérülést, nem húzunk QB-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Colbert (is) a helyszínen tekinti meg a holnap éjjeli Louisville - Rutgers meccset.
 www.wdrb.com/story/23648715/bozich-eyes-of-26-nfl-scouts-on-bridgewater-thursday-night
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"We have signed LB Stevenson Sylvester and released LB Kion Wilson."

kicsit kapkodonak tunik a managment...kidobom, visszahozomxtaki
Lám-lám. Két poszton írtam az elbaszott rostermanagmentet az off-season értékelőmben. Egyik az OL, a másik az ILB. Mi történt azóta? Előbbire hoztuk egy veterán szabadügynök C-t és trédeltünk egy veterán OT-ért, a másikra pedig visszaigazoltuk azt az elküldött Sly-t, akinek elküldését akkor éppen a depth és a rutin hiánya miatt nehezményeztem. Ebben az esetben utálom, hogy igazam lett.Soldados
Jaj ne már Soldi...egy semmit fel nem mutatott LB tér vissza és máris rendben az ILB poszt? Megharcoltak a Camp-en és alulmaradt pedig előnyből indult, ennyi és nem több. Wilson sérült és kétségtelen, hogy az elmúlt négy meccsen nem tett annyit, hogy így maradhasson, hát jött a cut és ugye Sly pedig ismeri a rendszert. Nem hiszem, hogy másként csinálnám, de vasárnap Én leszek az első, aki mondjuk az első kiharcolt fumble-je után idejövök elnézést kérni..😊

Az OL kapcsán egyetértettünk, ezen nincs mit rágódni, megjegyzem egyébként, hogy itt nem csak a depth hanem a starter helyzet okozott problémát. Ha ugyanis Adams azt hozza, amit vártunk, akkor nem lenne akkora sírás, még Pouncey sérülése után sem.Klemó
Természetesen nincs rendben. De én mindkét esetben a depth-et, a rutint hiányoltam. Mindkettőnél bejött. Ahogy Pouncey megsérült, máris FA-piacra kellett mennünk, hogy egy olyan ember kezdjen, aki 1 hete se volt a csapatnál. Ez nem normális. Adams esete is ugyanez. Tök mindegy, hogy sérülésről, vagy formahanyatlásról beszélünk, megint kívülről hozunk egy embert, aki egy hét után máris kezd nálunk, ez sem normális. Ez a depth totális hiányát mutatta meg.

Ahogy Sly-t sem azért tartottam volna meg, hogy kezdjen, hanem ha gáz van, ahogy lett is Foote kidőlésével, akkor ne 2 olyan emberre bízzuk a 3-4-es védelem motorját képező egyik ILB posztot, akik még életükben nem játszottak éles meccset az NFL-ben. Megpróbáltuk, nem is működött. Vince Williams-nek voltak bíztató dolgai, de ő is igen gyatra egyes szitukban, playekben. Persze ezért nem megróható késői körös újoncként, viszont ezért kéne rutin is az egységbe. Ezt pedig nem egy Kion Wilson jelentheti, hanem Sly. Ezért kellett volna őt megtartani, a másik kettő közül pedig a cut sorsára jutó embert pedig PS-be. Ez is rostermanagelési hiba, amiket 0-4 után rakunk rendbe, de az már nem ugyanaz, mintha 0-0-nál hoztak volna jó döntéseket. Ahogy 2009-ben sem volt ugyanaz, lemaradtunk a PO-ról, de Madison visszahozása után már nem nyaltunk több return TD-t.

Szóval Sly ha jó, ha nem jó, én helyeslem ezt a lépést, mert kell a rutin.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
segítsetek!! mikor nyert utoljára a Steelers ellen újonc irányító? tavaly RG III kapcsán már volt szó róla, de nem emlékszemKlaci79
LeBeau 2004-es visszatérése óta 14-2 a mérlegünk újonc irányítók ellen. Egyrészt ahogy Joey mondja, tavaly Weedennel nyert ellenünk a Browns, előtte 2007-ben Troy Smith-szel a Ravens, bár utóbbi meccsnek már nem volt tétje az alapszakasz utolsó fordulójában.vassadi
köszi Ádi, köszi Joey, pont erre gondoltam...emlékeztem, hogy RGIII-ig 1 vereség volt, bár Weeden azért nem maradt meg igazán. pedig emlékezetes meccs volt így utólag...egyrészt Big Ben nem volt, másrészt ennyi eladott labdát két csapattól sem szoktam látni 1 meccsen 😛
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
"We have signed LB Stevenson Sylvester and released LB Kion Wilson."

kicsit kapkodonak tunik a managment...kidobom, visszahozomxtaki
Lám-lám. Két poszton írtam az elbaszott rostermanagmentet az off-season értékelőmben. Egyik az OL, a másik az ILB. Mi történt azóta? Előbbire hoztuk egy veterán szabadügynök C-t és trédeltünk egy veterán OT-ért, a másikra pedig visszaigazoltuk azt az elküldött Sly-t, akinek elküldését akkor éppen a depth és a rutin hiánya miatt nehezményeztem. Ebben az esetben utálom, hogy igazam lett.Soldados
Jaj ne már Soldi...egy semmit fel nem mutatott LB tér vissza és máris rendben az ILB poszt? Megharcoltak a Camp-en és alulmaradt pedig előnyből indult, ennyi és nem több. Wilson sérült és kétségtelen, hogy az elmúlt négy meccsen nem tett annyit, hogy így maradhasson, hát jött a cut és ugye Sly pedig ismeri a rendszert. Nem hiszem, hogy másként csinálnám, de vasárnap Én leszek az első, aki mondjuk az első kiharcolt fumble-je után idejövök elnézést kérni..😊

Az OL kapcsán egyetértettünk, ezen nincs mit rágódni, megjegyzem egyébként, hogy itt nem csak a depth hanem a starter helyzet okozott problémát. Ha ugyanis Adams azt hozza, amit vártunk, akkor nem lenne akkora sírás, még Pouncey sérülése után sem.