Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként én azt mondtam, hogy nem kell Francsi Európába, csak minden 2. héten vagy akár minden héten a szezonban legyen egy alapszakasz meccs itt.
Én akár minden héten ott ülnék, igaz akkor azonnal Londonban keresnék melót 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azt akartam még kérdezni, hogy kik voltak azok akik fent egészen magasan ültek, nagyjából a Steelers játékoskijáró felett és egy hatalmas Magyar zászlót tettek ki maguk elé??? A zászló fénylépe megvan és ha megvan kik azok, szerintem fel is ismerik magukat a képen, átküldeném, gondolom öröm lenne ilyet az albumba tenni.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ezt kiegészítve pedig egy zárógondolat:

az pedig végképp elképzelhetetlen, hogy európai csapatokkal bővítsék a ligát (még ha fel is töltik őket igazi amcsikkal, vagy tagbaszakadt európaiakkal)... nem biztos, hogy az NCAA játékos azért repesne, hogy a London Bobbies, vagy a Párizs Croissants csapatában játszhassa le karrierje első pár évét, mert oda draftolták... az európaiak meg főként a még erősebb dopping-szabályzás miatt nem érhetnek a nyomukba...

Nehéz kérdés ez, de úgy fest nekünk itt csak ennyi jut... évi egy-két meccs, ahol nincs pokol, de lehet jó meccs 😐 😉Collapo
Azért szerintem a Budapest Csülköspacals vonzó lenne... 😊

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ezt kiegészítve pedig egy zárógondolat:

az pedig végképp elképzelhetetlen, hogy európai csapatokkal bővítsék a ligát (még ha fel is töltik őket igazi amcsikkal, vagy tagbaszakadt európaiakkal)... nem biztos, hogy az NCAA játékos azért repesne, hogy a London Bobbies, vagy a Párizs Croissants csapatában játszhassa le karrierje első pár évét, mert oda draftolták... az európaiak meg főként a még erősebb dopping-szabályzás miatt nem érhetnek a nyomukba...

Nehéz kérdés ez, de úgy fest nekünk itt csak ennyi jut... évi egy-két meccs, ahol nincs pokol, de lehet jó meccs 😐 😉

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
lt
Jó hallani ezt, lassan felnövünk 😊Collapo
Ami Londonban a problémát okozza, hogy a stadion negyede Vikes-, a másik negyede Steelers-fan, de a fele (na jó, lehet csak a stadion harmada) totál semleges, Brady-, Rodgers, Ray Lewis-mez, sajtfejek és egyebek. Na ez okozza jelenleg a nagy különbséget. Európában még azért mindig kuriózum az NFL-meccs, ezért sok semleges érkezik a meccsre. Persze ez sem biztos, hogy baj, mert nem biztos, hogy 2 adott csapat szurkolói Európában megtöltenék a Wembleyt. De a semlegesek miatt nincs az a hangulat, ami kint lehet. Egy semleges leszarja ki támad, ő csak érdeklődő, ezért hullámzik.

Pont ebben érzem a komolyabb európai terjeszkedés gátját. Ha Londonba akarnak hozni egy franchise-t, márpedig ez szerintem látható, érzékelhető törekvés, nem véletlen fog a Jax 4 éven át évi egy meccset itt játszani, annak nem lesz igazi, pokoli hazai pályája, ezt pedig egyik franchise sem akar(hat)ja. Az NFL itteni szurkolói bázisának már van kedvenc csapata, arról nem fog senki lemondani egy londoni franchise miatt. Nem mindegy, hogy 80 ezren űvöltenek, vagy csak 40 ezren, mert a másik negyven vagy az ellenfélnek drukkol, vagy semleges.

Szóval aki Vikes- vagy Steelers-fan volt, az komolyan vette és mára olyan szinten vannak a drukkerek, hogy tudják mit kell csinálniuk, hogy kell szurkolniuk, de a semlegesek meg nyilván nem érdekli ez és én azt nem látom, hogy a semlegesek, hogy tűnnének el a stadionból egy londoni franchise esetén. Mindenesetre a Jax 4 éve alatt meglátjuk mennyire tudja növelni a népszerűségét Londonban, mennyire kap majd hazai pályát a szurkolóktól.

Az mindenesetre egyöntetű vélemény volt, hogy a Vikes-Steelers meccs volt az eddigi legszínvonalasabb és leghangulatosabb is a londoniak közül, és ez azért előrelépésről árulkodik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy amerikában az ellen ugyan úgy huhog-e, mint ahogy tették a Vikings fanok amikor a Steelers Offense volt a pályán..
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jan
...

Talán kicsit túlzó állítás, de ha egyszerre megy majd jól az offense és a defense, akkor lesztek erős középcsapat idén...somoskovig
A D esetében annyiban nem reális a kép, hogy azokat a pontokat is oda számolod, amikor int-et vagy fumblet direktbe visszahordott az ellenfél. Bears ellen is volt -ha jól emlékszem- 2 ilyen bekapott TD? Illetve ahogy írtam is, az O gyengesége azt is eredményezte, hogy az ellenfél nagyon sokszor igen kedvező mezőnypozícióból indulhatott. Nincs olyan D, amelyik bírná hogy folyamatosan ilyen nyomás alatt van. Az már mégiscsak tarthatatlan, hogy az ellenfél csinál 3-4 1st down-t, és máris a red zone-ban van.
Tavaly is a legkevesebb y-ot engedő D volt mienk, mégis viszonylag sok volt a bekapott pont (19 pts/g körül). Hasonló okok miatt.

Amikor azt írom, hogy működik az O, nem arra gondolok hogy csináljanak 35+ pontot, hanem hogy 20+ pont, max 1 labdavesztés, és az ellen a saját 20-30 y-ról induljon folyamatosan. Ha ezt következetesen meg tudják csinálni, a többit LeBeau megoldja, abban biztos vagyok.Jan
A Steelers D tudta ezt. Pontos diagnózis, én picit más következtetést vonok le.

A két fő csapatrész képességei, erősségei nem passzolnak megfelelően egymáshoz. Nincs már Steel Curtain2.0 - a 2011-es idény volt az erőn felüli hattyúdaluk és már ott voltak a figyelmeztető jelek. Átlagon felüli védelem maradt egy nagy hiányossággal, amely a Steelers támadósorának gyengeségével együtt végzetes. Nem szereznek labdát, immáron harmadik éve.

BigBen-ék gyengék RZ-ban, már azok voltak Arians utolsó évében és benne van a játékukban a labdaeladás.

A korábbi évek cap menedzselése most üt vissza. 50 milliót visz el BigBen-Troy-Ike-Woodley-Harrison-Colon. A védelem pénze extra (top10 fizetésben BigBen-en kívül csak Miller és Brown van támadóoldalról (összesen 23 millió), az első hét védő játékos 45 millióba kerül!), az érte kapott teljesítmény erős átlagos.

Haley arra lett volna válasz, hogy sokkal kevesebb legyen a labdaeladás és vigyázzanak BigBen testére. Csak BigBen-nek nem tetszik ez a támadóséma, továbbra is erőlteti a scrambling megoldásokat, a bevállalós dobásokat; jönnek is az eladott labdák (meg a sérülés). (Btw nagyjából kiszámíthatóan 25 eladott labda várható tőlük idényenként, egyedül 2006-ban volt kiugróan szarabb évük.)

Igazad van, hogy legyen kevesebb a labdavesztés, csak a franchise QB nem hajlandó/nem tud váltani. A védelem pedig már képtelen ezt ellensúlyozni. (2010-ig 25-30 labdaszerzésük általában megvolt!)

Van egy viszonylag jó, de csökkenő teljesítményű védelem érdemi labdaszerzési képesség nélkül, egy labdát az átlagosnál többször eladó, egyebekben is stagnáló támadóalakulat, egy elégedetlen (rinyáló?) franchise QB és utolsó centig kicentizett cap. Ez még nem feltétlen jelent 0-4-et, de az öltözői hangulat, csapatmorál, az edzői stáb elfogadottsága; a csapategység sem lehet az egekben.

Nincs szinergia a csapatban, sőt a két csapatrész egymás gyengeségeit emeli ki. S így már jönnek az eddig ikonikusnak számító Steelers jegyek ellentettjei. BigBen GW drive-ban RZ fumble??? Engedett big play-ek, big play TD-k???

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jó hallani ezt, lassan felnövünk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2009-ben sokkal rosszabb volt a helyzet. Ott nekem is az volt az érzésem, hogy ez csak egy látványosság, állandó hullámzás, plusz elég uncsi meccs (Pats-Bucs kb 35-7). Persze jó volt, de nem volt amerikaifoci hangulat.

Most már az volt. Nagyon sokat fejlődött az európai szurkolók viselkedése. 3rd downoknál állandó hangzavar a védekező csapat részéről, de a hullámzás is nagyon nehezen indult be, plusz viszonylag hamar abba is maradt. Többek között ez is jelezte, hogy nagyot lépett előre az európai fan base.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
félreértesz... csak a hullámzásra értettem 😊 Örülök, hogy jó élményeket szereztetek a csapatotok londoni meccsén, remélem én is megyek hamarosan egy hollósra... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Egy londoni meccs csak látványosság, kevesen veszik úgy, ahogy azt kellene... türcsik csapkodtak rendesen, hamár a papucsok hallgattak?!Collapo
Ez egyáltalán nem igaz, a legtöbb Steelers fan komolyan vette, nagyon sokan jöttek az USA-ból, személyesen beszéltünk többekkel, és UK-minden tájáról is. A különbség csak abban volt, hogy Londonban nem lehet a parkolóban sütögetni és kiülni nézni, mint odakint. Itt ezt a helyi szurkolói klubb a Wembley mellett lévő egyik Pubban oldotta meg. Iszonyatos jó hangulat volt a helyen. Hátborzongatóan jó volt Steelers mezben vagy ruhában betérni oda. Akárki belépett örömmel fogadták. Volt Brady mezes úr aki bejött, de meg lett kérve, hogy hagyja el a helyiséget, na azt a fújolást, viszont semmiféle fizikai inzultus nem érte, kizárólag a cukkolás volt a szándék. Kívánom mindenkinek, hogy egyszer az életében ezt élje át.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egy londoni meccs csak látványosság, kevesen veszik úgy, ahogy azt kellene... türcsik csapkodtak rendesen, hamár a papucsok hallgattak?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Én is itthon, ugyanezt gondolom Én is most...bár azért igen, akkor és ott én is nyomtam a szöveget, papucsom eleve nem volt, a végén meg bevertem egy jókora hambit. A Henry's örök élmény hihetetlen volt...Örülök mindenkinek, akivel találkozhattam.

Azért Soldi jól megnyugtatott a henrynél, hogy optikai csalódás a sok kék mezes, oszt kaptuk rendesen a meccsen. A meccs végén ezért hát elhatároztam, hogy megyek Én hazai meccsre biza, ahol több tízezer szörnyű törcsit pörgetnek!! Mikor, melyikre? 😊

Go steelers!!Klemó
Szerintem a kép csalóka volt. A kívül álló szurkolók is a Vikes-nak drukkoltak inkább, főleg a kitett zászló miatt. Ha csak szigorúan a két csapat szurkolóit nézzük, szerintem nagyon kiegyenlített volt.polamalu
Ja a sok európai szakértő, akik elkezdenek hullámozni a meccsen...van még mit tanulni...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is itthon, ugyanezt gondolom Én is most...bár azért igen, akkor és ott én is nyomtam a szöveget, papucsom eleve nem volt, a végén meg bevertem egy jókora hambit. A Henry's örök élmény hihetetlen volt...Örülök mindenkinek, akivel találkozhattam.

Azért Soldi jól megnyugtatott a henrynél, hogy optikai csalódás a sok kék mezes, oszt kaptuk rendesen a meccsen. A meccs végén ezért hát elhatároztam, hogy megyek Én hazai meccsre biza, ahol több tízezer szörnyű törcsit pörgetnek!! Mikor, melyikre? 😊

Go steelers!!Klemó
Szerintem a kép csalóka volt. A kívül álló szurkolók is a Vikes-nak drukkoltak inkább, főleg a kitett zászló miatt. Ha csak szigorúan a két csapat szurkolóit nézzük, szerintem nagyon kiegyenlített volt.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Én is itthon, ugyanezt gondolom Én is most...bár azért igen, akkor és ott én is nyomtam a szöveget, papucsom eleve nem volt, a végén meg bevertem egy jókora hambit. A Henry's örök élmény hihetetlen volt...Örülök mindenkinek, akivel találkozhattam.

Azért Soldi jól megnyugtatott a henrynél, hogy optikai csalódás a sok kék mezes, oszt kaptuk rendesen a meccsen. A meccs végén ezért hát elhatároztam, hogy megyek Én hazai meccsre biza, ahol több tízezer szörnyű törcsit pörgetnek!! Mikor, melyikre? 😊

Go steelers!!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Újra itthon és bár még mindig nincs meg a Haley-s képem (remélem Zoli rövidesen átküldi 😀 ), egyszerűen nem tudok negatívan nézni sem erre a meccsre, sem pedig a 0-4-re. Imádom ezt a csapatot és a legjobb a világon a Pittsburgh Steelers szurkolójának lenni!!! Sajnálhatja aki nem tudja milyen érzés ez!!!

Here we go Steelers, Here we go!!!Klaci79
Ebben viszont itt szerintem teljesen az egyetértés, s aki kint volt, az most tapasztalhatta meg igazán, milyen a Steeler Nation tagjának lenni. Azt hiszem, mindannyian életre szóló élményekkel gazdagodtunk, amelyeket sosem felejtünk!

Engem sem érdekel, sem a vereség, sem a 0-4, mert amit kint átéltem az csodálatos volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindezektől függetlenül nem látom tragikusnak a helyzetet. Eddig minden meccsen vagy az O vagy a D csődölt be, de olyan idén még nem volt, hogy mindkét egység jól játszott. Márpedig biztosan lesz ilyen meccsünk is, és akkor az ellenfélnek a nyakán lesz a kés.Jan
Minden meccs más, de azért érdekes, hogy hogyan teljesítenek azok a csapatok, akik ellen eddig játszottatok más ellenfél ellen (vagyis mennyire sok vagy kevés az O ponttermés).

Titans ellen 9 pont, kaptak eddig 30-at a Texans, 17-et a Chargers és 13-at a Jets ellen.
Cincinnati ellen 10 pont, többi meccsükön 24 (Bears), 30 (Packers), 17 (Cleveland)
Bears ellen 23 pont, többi meccsükön 21 (Bengals), 30 (Vikings), 40 (Lions)
Vikings ellen 27 pont, többi meccsükön 34 (Lions), 31 (Bears), 31 (Browns)

Vagyis az ellenetek játszó 4 csapat többi 12 meccséből 11-szer több pontot kapott, mint a Steelers ellen, az egy kivétel Chicago-Cinci meccs, ahol 21 pontot rakott fel a Bengals, míg ti 23-at tettetek fel a Bears ellen.

Védelem ugyanilyen szempontból (vagyis minden kapott pont):
Titans ellenetek 16 pontot csinált, többi meccsükön 24 (Texans), 20 (Chargers), 38 (Jets)
Cincinnati ellenetek 20 pont, többi meccs: 21 (Bears), 34 (Packers), 6 (Browns)
Bears ellenetek 40 pont, többi meccs: 24 (Bengals), 31 (Vikings), 32 (Lions)
Vikings ellenetek 34 pontot csinált, többi meccsükön 24 (Lions), 30 (Bears), 27 (Browns)

Itt azért jobb az arány, 5 olyan meccse volt a 4 csapatnak a 12-ből, amikor több pontot pakolt fel a táblára, mint ellenetek, de azért 7 olyan, amikor kevesebbet.

Talán kicsit túlzó állítás, de ha egyszerre megy majd jól az offense és a defense, akkor lesztek erős középcsapat idén...somoskovig
Ahogy Jan is írta több mint mínusz tizes TO-mutatóval ezek gyönyörű számok a D-től. Igazából a D szempontjából egyedül a Vikes meccs volt szar, a többi jó volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Eze
sutianap
Ezt nem
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Eze


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Soldi, küldd el amit írtál és kitettek, mert nem találom sehol 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Na ez volt a baj, azt nem adtad oda, csessze meg 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Szomorú vagyok, pőre verbalitással nem jutunk célhoz... S egyébként mér nem mutattad a Rooney-kártyádat, vagy az nem csomagoltam be?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát sütikém én próbáltam de a stewardok nem értették, hogy vietnami papucs és segg elverés és Steelers öltöző, meg hogy ezt várjátok el. Így csak simán ku..va anyáztam a helyemen. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Újra itthon és bár még mindig nincs meg a Haley-s képem (remélem Zoli rövidesen átküldi 😀 ), egyszerűen nem tudok negatívan nézni sem erre a meccsre, sem pedig a 0-4-re. Imádom ezt a csapatot és a legjobb a világon a Pittsburgh Steelers szurkolójának lenni!!! Sajnálhatja aki nem tudja milyen érzés ez!!!

Here we go Steelers, Here we go!!!Klaci79
Küldöm barátom, hazaértünk mi is. Én is így érzek, hiába volt a tegnapi nap vereség, az életem legnagyobb élményét kaptam ezen a hétvégén, ez megerősített abban, hogy valamikor nagyon jól választottam amikor a Steelersnek kezdtem szurkolni. Már most kezdem tervezni, hogyan fgogok eljutni a következő Steelers meccsre, mert olyan ez mint a drog, ha egyszer voltál, minden héten menni akarsz.polamalu
Nem azé kűttünk, hogy jóérezdd magad, hanem, hogy csattogjanak azok a papucsok!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Újra itthon és bár még mindig nincs meg a Haley-s képem (remélem Zoli rövidesen átküldi 😀 ), egyszerűen nem tudok negatívan nézni sem erre a meccsre, sem pedig a 0-4-re. Imádom ezt a csapatot és a legjobb a világon a Pittsburgh Steelers szurkolójának lenni!!! Sajnálhatja aki nem tudja milyen érzés ez!!!

Here we go Steelers, Here we go!!!Klaci79
Küldöm barátom, hazaértünk mi is. Én is így érzek, hiába volt a tegnapi nap vereség, az életem legnagyobb élményét kaptam ezen a hétvégén, ez megerősített abban, hogy valamikor nagyon jól választottam amikor a Steelersnek kezdtem szurkolni. Már most kezdem tervezni, hogyan fgogok eljutni a következő Steelers meccsre, mert olyan ez mint a drog, ha egyszer voltál, minden héten menni akarsz.polamalu
Ja, csak nem büntetik...max az asszony 😀 , de ha jön Ő is, akkor nincs nagy gond 😀Klaci79
Neeeem, következőleg csak ketten megyünk, hogy nyugodtan sörözhessünk és ha Londonban lesz újra pisilhessünk Fayednél 😀