Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez az Alabama elleni meccs pont megmutatja miben erős Jones és miben kell fejlődnie. Volt olyan, hogy simán kitolták, elszeparálták, de volt kettős blokk is, ahol is nyilván a belső LB-knek kellett volna fellépnie. Viszont amikor a QB siettetés volt a feladat, akkor mindig ott volt a veszély, ebben kivételes képességei vannak és ami fontos(abb) az intelligenciája is megvan a játékhoz.

Tény, hogy a mai NFL egyre inkább a passzjátékra épít és az is, hogy a passrush játékunk tavaly nem volt értékelhető. Jones ebben kiváló. Tény persze az is, hogy fejlődnie kell futás ellen, mert csak így lehet belőle igazán nagy játékos. Én bízom benne, ki más tudná belőle kihozni a maximumot, mint Butler.Klemó
Ráadásul szinte mindenki abban méri a pass rush-t, hogy hány sack-et csináltak, pedig az talán fontosabb, ha a QB nem a komfortzónájában dolgozik, hanem a teljesítményét egy kis figyelemmegosztással csökkentik. Vagyis elég "kergetni", mert akkor is hibázni fog, vagy simán incomplete-re dobja. Reméljük, JJ már az elejétől tud hozni egy jó szintet ebben, azután fejlődik folyamatosan és a második évétől már a futás ellen is jó lesz és a védekezés minden elemét megtanulja Butlertől, meg az öregtől.
több mint 11 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ez az Alabama elleni meccs pont megmutatja miben erős Jones és miben kell fejlődnie. Volt olyan, hogy simán kitolták, elszeparálták, de volt kettős blokk is, ahol is nyilván a belső LB-knek kellett volna fellépnie. Viszont amikor a QB siettetés volt a feladat, akkor mindig ott volt a veszély, ebben kivételes képességei vannak és ami fontos(abb) az intelligenciája is megvan a játékhoz.

Tény, hogy a mai NFL egyre inkább a passzjátékra épít és az is, hogy a passrush játékunk tavaly nem volt értékelhető. Jones ebben kiváló. Tény persze az is, hogy fejlődnie kell futás ellen, mert csak így lehet belőle igazán nagy játékos. Én bízom benne, ki más tudná belőle kihozni a maximumot, mint Butler.
több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Ahogy néztem, vannak itt azért olyan első éves nevek, akikkel tavaly nemigen találkoztunk. Hátha tudunk olyat húzni belőlük, akik sok pluszt tudnának hozzáadni a játékunkhoz.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
És akkor ha már olvasni való,NFL.com-os értékelése a draftnak.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gwv7dmjxzfszn8uwpxgr
AFC North draft grades: Cincinnati Bengals clean up once again
In what is becoming an annual occurrence, the Cincinnati Bengals crushed the draft. Bucky Brooks gives Cincy a high mark in his AFC North Draft Grades, praising the addition of Giovani Bernard.


+1

 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000166434/Daniel-Jeremiah-s-AFC-North-draft-grades?continuous=true

Egyébként a minicamp/ek/-ről csak kivonatos összefoglaló lesz a steelers.com-on?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
41 játékos vesz részt a ma kezdődő rookie minicampen:
 www.steelers.com/news/article-1/41-to-attend-rookie-minicamp/5e804de0-b33e-4a4d-8b4c-d8791d723eb8
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
ha szerettek olvasni
 www.footballstudyhall.com/2013/5/2/4290296/jarvis-jones-linebacker-pittsburgh-steelers-georgiajjncaa
Kösz, pont ilyeneket keresek, hogy meggyőzzem magam, jó pick volt Jones.

"I was a 4-3 end at Michigan, and I think I dropped into coverage six times."
A Woodley-párhuzam alapján bizakodhatunk Jones-ban, előbbi is egész jól belerázódott a coverage-be azok után, hogy egyetemi játékosként ezt lényegében egyáltalán nem kellett művelnie. College-ban Jones is nagyon ritkán lépett vissza, mondjuk amikor mégis, akkor egész tűrhetően mozgott, de nyilván ezen a téren lesz vele a legtöbb munkája Butlernek.

"Fortunately for Nick Saban, the middle of the Georgia defense could not withstand the Warmack-Jones blocking duo, and Alabama ran up the middle all night long en route to their tight victory."
Ez aranyos, de Jones is kapott belőle rendesen, az ő run defense-beli hiányosságai is alaposan kiütköztek. Meg lehet nézni:



4:13, 5:44, 7:18, 7:44, és még lehetne sorolni. Egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan play volt, amikor hatékonyan lépett fel futás ellen.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
A draftoltak mezszámai:

91 Jarvis Jones
26 Le'Veon Bell
10 Markus Wheaton
29 Shamarko Thomas
3 Landry Jones
30 Terry Hawthorne
15 Justin Brown
44 Vince Williams
95 Nicholas Williams
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
ha szerettek olvasni
 www.footballstudyhall.com/2013/5/2/4290296/jarvis-jones-linebacker-pittsburgh-steelers-georgia


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Jött valami tinédzser punter,Butlernek versenyhelyzet gyanánt.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor ez a bizonyíték,hogy léteznek párhuzamos univerzumok..Blitzburgh
ne igyál olyat amit nem te bontasz fel, ne igyál bele más poharába, ne haverkoggy ismeretlenekkel, s főleg ne fogadj el tőlük italt...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Akkor ez a bizonyíték,hogy léteznek párhuzamos univerzumok..
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Issac Redman at
Running Back
1 yr/$1,323,000 $1,323,000 $0
2014
ottvan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Esküszöm józan vagyok,egy órája még nem volt,3x átnéztem..😊
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
A Vörössel mi van? Nincs rosteren.Blitzburgh
Redman? Rosteren van.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A Vörössel mi van? Nincs rosteren.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Hát sok vizet nem zavarna szvsz.tenorx
Addig jó... De a veterán depth nem ártana az OL-ben, főleg így, hogy egyik posztra sem draftoltunk. Majd TC-ben kiderül, hogy az UDFA-k között van-e olyan, akiből elfogadható backup lehet, de én több veterán igazolást is várok a későbbiekben.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát sok vizet nem zavarna szvsz.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Winston Justice érkezik vizitre.
több mint 11 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Szevasztok!

Az idő majd eldönti mekkora lesz ennek a draftnak az értéke. Volt már úgy, hogy nagy remények után semmi nem jött, de olyan is, hogy mindenki szidta az akkori vezetést és aztán jött a nagy generáció. Vegyes az érzésem idén, WR pickek nagyon tetszenek, ahogy nekem (ellentétben Ádival) Jonesszal sincs bajom. Egy biztos az első 4 pick mindegyike igazi workhorse, vezéregyéniség, ami ebbe a csapatba elkél majd. (Hines és Farrior távozása után) Persze az nagy kockázat, hogy mindegyik embernek fejlődnie kell, hogy NFL szinten is képesek legyenek jól teljesíteni. Nyilván az edzők azért vannak ott, hogy lássák és érezzék, hogy a játékosok feleszthetőek-e megvannak-e az upsideok és fejben rendben vannak-e. Ezeket nyilván mi nem látjuk, bizzunk benne, hogy így lesz.

Egyedül ez a QB pick ami fáj és kifejezetten. A fiatalítás jegyében mindenképpen húzni akartunk és így azt gondolom ezt nem lehet. Kicsit olyan ez, mint a tavalyi NT pick, amikor húzni akartunk mindenképpen, de lentebb, az eredményt látjuk. Megvan a keze a srácnak, az alkata, de az utolsó éve bebizonyította, hogy nem bírja a nyomást és ezen nem hiszem, hogy tudunk változtatni,ugyanis ezen a legnehezebb...nem értem, de ha csak ez lesz a bust ezen a drafton szerintem mindenki elégedett lesz..😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Leesett, hogy vicc, de akkor is túl sok volt már Tebowból.
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ha már úgy is kellene egy elkapó TE, akkor miért nem hozzuk el Tebowt? 😊Szokol
Go away.tenorx
Szia! Segítenél? Nem tudod hova lehetne írni, hogy bővítsék a smiley-gyűjteményt? Úgy látszik a jelenlévők kevesek ahhoz, hogy kifejezzék a vicc néhány formáját! Előre is köszi a segítséget! Üdv...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha már úgy is kellene egy elkapó TE, akkor miért nem hozzuk el Tebowt? 😊Szokol
Go away.
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ha már úgy is kellene egy elkapó TE, akkor miért nem hozzuk el Tebowt? 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kurvamennyiségű falat húztak elöl, tehát lesz egy valagnyi fölös a rösztliken, másrészt olcsóbbá teszi a termelői piacot. Így logice ... Kézi, Maxibébi 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
3. kör. WR kellett, de volt fontosabb hiányosság NT!
...
6. kör WR már megint számomra nem elfogadható ismét...3. körben már jött.Darth
Mindkét WR jó húzás volt. Számítani lehetett rá, hogy az első két napon draftolni fogunk elkapót, Wheaton jó value, szélen és slotban is használható (sőt, a Beavers-nél olykor futóként is használták, ezt és az RB-szerű felépítését Haley is kiemelte), összességében szerintem abszolút illik ebbe a rendszerbe. Brownnal sincs gond; hiába jött Wheaton, ráfér a WR-állományra az erősítés, úgyhogy egyáltalán nem kidobott pick. 6-7. körben már nem feltétlenül kell needre húzni, a lényeg, hogy olyan project jöjjön, akiben látnak potenciált az edzők. Brown csak tavaly, végzősként játszott az Oklahomán (előtte három évig a Penn State-re járt), és jobbára csak a szezon végén villogott. A Sooners-t nem szívlelem, de akkor pont láttam néhány meccsüket, és az addig eléggé under-the-radar Brown játéka is feltűnt (be is húztam anno college fantasy-ben 😊 ), bár az Oklahoma State ellen pl. 15 elkapással zárt, nem volt nehéz észrevenni. 😊 Sleeper WR, és egy hasonló játékos, akinek történetesen szintén Brown a vezetékneve, és ugyancsak a 6. körben draftoltuk, már bevált nálunk. 😉

6. kör. ILB kellett Spence sérülés végett. A srácról nem tudok semmit, csak azt, hogy Michael Mauti bent volt és én őt akartam volna itt.Darth
Semmivel sem rosszabb választás Williams, mint Mauti lett volna. Én valamivel előrébb is vártam, belőle simán kinézem, hogy 1-2 év betanuló időszak után korrekt kezdő ILB-vé válik. "Kőbuta" run stopper, de Timmons mellett ez is elegendő, lásd Foote sem épp klasszis a posztján.

7.kör DT nem tudok róla semmit. NT vagy DE lesz. NT előbb kellett volna DE cserének meg ?, de itt mondjuk már mindenki az.Darth
Megint csak azt mondom, itt már majdhogynem mindegy, milyen posztra draftolunk. Nem hoztunk korán NT-t, egy újabb project játékosnak pedig már nem sok értelme lett volna a McLendon, Ta'amu, Fangupo hármas mellett. Ezek szerint a stáb vagy kezdőt lát valamelyikükben (McLendonnál amúgy semmit nem jelent, hogy 3 évre igazoltuk vissza, mert lehet akár egy stabil backup is ezzel a kontraktussal, Fangupónak pedig nem mi adtuk a szerződést, waiverről jött), vagy akarnak igazolni egy veteránt (Hampton?).

TE
Spétet visszaigazoltuk, én nagyon szeretem, smöglássátok juhlesz, smég Johanzzon is ott mórikálja magát. Amíg Millernek élő a szerződése addig zöldség oda bármit.sutianap
Azzal egyetértek, hogy nincs abban semmi meglepő, hogy a hátsó körökben nem hoztunk TE-t. Én is mondtam már korábban is, hogy ha Miller nem lesz bevethető a szezon elején, akkor inkább hozzunk egy veteránt, aki rövidtávon megoldja a pótlását, mert egy project rookie-t úgysem lehet egyből bedobni a mélyvízbe. Spaeth-nek én is örülök, csak hozzá hasonlóan Johnson és Paulson is blokkoló TE, szóval ha Miller esetleg PUP-on kezd, akkor mindenképpen kell majd egy olyan játékos a posztra, aki a passzjátékban is használható. De ilyet ráérünk a TC előtt beszerezni.