Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nekem mindegy volt, hogy megtartjuk vagy elengedjük, mindkét alternatívának vannak előnyei és hátrányai. Így most buktunk 1,177 millió cap space-t a "semmiért", de legalább Brown mögött nem csak újoncok és "öregek" lesznek, hanem egy olyan elkapó is, akire remélhetőleg stabil WR2-ként lehet számítani. És még Ben is örül.

Cap ügyileg most úgy fest a helyzet, hogy egészen pontosan 742.760$ helyünk van, és június 1-jéig ennyiből kell gazdálkodnunk (hacsak nem lesz újabb átstrukturálás), mert a Colon kivágásával felszabaduló valamivel több, mint 5 millió dollárt csak akkor írják jóvá. Szóval ha még a draft előtt vagy közvetlenül utána akarunk FA-t igazolni, akkor azt csak veterán minimumhoz közeli összegért tudjuk megoldani. Bradshaw például, aki a hírek szerint még a draft előtt tesz nálunk egy második látogatást, nem biztos, hogy beleférne.

Kérdés, hogy Sanders-szel mi az FO szándéka: játszik idén 2.5 millióért, aztán jövőre UFA lesz, vagy megpróbálnak vele már most hosszútávú szerződést kötni. A szabályok értelmében egy új kontraktus esetén sem lehetne a mostani 2.5 milliónál alacsonyabb az idei base salary-je, de ha maradna is ez a szám, ezt még növeli a signing bonus évre leosztott része, úgyhogy valószínűleg vele is csak júniusban kezdenének el egyezkedni a szerződéshosszabbításról, amikor már van mozgásterünk. Displacementet is beleszámítva a rookie-k 2 milliónál többel aligha terhelik majd a capet, kb. ugyanennyit nyilván félretesznek majd a szezonra (ha pl. sérülés miatt igazolni kell valakit), úgyhogy megoldható Sanders hosszútávú szerződése, csak akkor komolyabb FA-igazolásra már nem igazán számíthatunk.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Pittsburgh has reportedly matched the Patriots' offer sheet on Emmanuel Sandersxtaki
magyar fordításban "a Steelers matchelte a Patriots offer sheetjét" 😊 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Pittsburgh has reportedly matched the Patriots' offer sheet on Emmanuel Sanders
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A Giants és a Chiefs elleni hazai preseason meccsünk augusztus 10-én, illetve 24-én lesz, mindkettő helyi idő szerint 7:30-kor. Már csak a Panthers elleni idegenbeli meccsnek nincs hivatalos időpontja.
több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
A PFF értékelése a 2008-2010-es draft pickjeinkről:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/04/13/draft-grader-pittsburgh-steelers-2/

Rendben, hogy fontos szempont a value is, de Mundy 0.5-ös grade-je Pouncey 0-jával szemben azért megmosolyogtató. Igaz, hogy túlhypolják, de egy franchise centert egy kategóriába sorolni olyan arcokkal, mint pl. Mike Humpal, Joe Burnett, Frank Summers, vagy RaShon Harris, akik közül többen pályára sem léptek a csapatban, elég nevetséges.vassadi
Pouncey esete megmosolyogtató szerintem is. A lényeg ellenben az, hogy a 2008-as és 2009-es draftból csupán Ziggy Hood és David Johnson maradt a keretben, az meg karcsú...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A PFF értékelése a 2008-2010-es draft pickjeinkről:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/04/13/draft-grader-pittsburgh-steelers-2/

Rendben, hogy fontos szempont a value is, de Mundy 0.5-ös grade-je Pouncey 0-jával szemben azért megmosolyogtató. Igaz, hogy túlhypolják, de egy franchise centert egy kategóriába sorolni olyan arcokkal, mint pl. Mike Humpal, Joe Burnett, Frank Summers, vagy RaShon Harris, akik közül többen pályára sem léptek a csapatban, elég nevetséges.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
John Clayton szerint a csapaton belül is megoszlanak a vélemények azzal kapcsolatban, hogy matchelnünk kellene-e Sanders offer sheetjét, La Canfora pedig azt írta, hogy Ben a WR megtartása mellett kampányol az FO-nál.
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Harrison a bengals-nál volt viziten...

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Sio Moore (LB, Connecticut) is vizitál.vassadi
Navégre 😊 de be is húzzuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Sio Moore (LB, Connecticut) is vizitál.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ám ha jóllátom a tabiját pötty az idei kepből 5,1M megy az ifire, abban tehát telibelőttem. Tehát a mozgásterünk három fing, ha nem eszünk babot.sutianap
Abból még ki kell vonni azoknak a szerződéseknek a cap számát, amiket a rookie-k kontraktusai kitolnak a top 51-ből, úgyhogy lesz mozgásterünk.vassadi
igen azt tartogatjuk még Harizonnak 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Remélem Sanders megy , kapunk egy 3. kört. Szerintem jó csere lesz. Nem tudom hogy mi ez a pánik egy Sanders miatt. Inkább rakjuk össze a kezünket hogy 3. kört kapunk érte. A jövő szezon úgy is azon múlik hogy milyen lesz a falunk, lesz e egy közepes szintű futásunk mert akkor működhet a passz is. Ha jól emlékszem ez a Sanders egyszer sem húzott ki minket a csávából pedig volt rá lehetősége. Ő egy tucatjátékos. Sanders<3. kör szerintem.

Steelers fan
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
ám ha jóllátom a tabiját pötty az idei kepből 5,1M megy az ifire, abban tehát telibelőttem. Tehát a mozgásterünk három fing, ha nem eszünk babot.sutianap
Abból még ki kell vonni azoknak a szerződéseknek a cap számát, amiket a rookie-k kontraktusai kitolnak a top 51-ből, úgyhogy lesz mozgásterünk.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az első négy tutti túllóg a 51topon, csaka tizenhetes lesz vagy 8-9 milla. De ha van számolásod osszdmámeg, lécci.sutianap
Nem tudom, ezt honnan vetted, hogy az 1/17-es idei cap hitje 8-9 millió lesz. 😀

Itt van, hogy kb. mennyi lesz a draftoltjaink fizetése:
 www.overthecap.com/rookiepool.php?Team=Steelersvassadi
Nalássa, csak harapófogóval kell kihúzni 😊 A tizenhetes szerződése 8,7M, nem mondtam, hogy idén annyit keres 😀 ám ha jóllátom a tabiját pötty az idei kepből 5,1M megy az ifire, abban tehát telibelőttem. Tehát a mozgásterünk három fing, ha nem eszünk babot. A Pacc meg gáci de nagyon, s még mindenképp szarul érezhetjük magunkat, de szakadjonrá Belicsekre a jukaskezűúristen, hogy kétévmúlva méglegalább 3M dedmániva vágja ki Emánuelt, hogy aztán sírva gyöjjön haza vetminér. Legyen ez egy átok.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az első négy tutti túllóg a 51topon, csaka tizenhetes lesz vagy 8-9 milla. De ha van számolásod osszdmámeg, lécci.sutianap
Nem tudom, ezt honnan vetted, hogy az 1/17-es idei cap hitje 8-9 millió lesz. 😀

Itt van, hogy kb. mennyi lesz a draftoltjaink fizetése:
 www.overthecap.com/rookiepool.php?Team=Steelers
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az első négy tutti túllóg a 51topon, csaka tizenhetes lesz vagy 8-9 milla. De ha van számolásod osszdmámeg, lécci.sutianap
Pillanatnyi állás szerint a Top 51 vége 1,92M, az első négy pick-etek idei ára 3,5M (a többiek már nem előzik meg a mostani utolsó négyet); 1,6M-t fog elvinni a cap hitből az újoncok szerződtetése.

Match-elhető a Pats ajánlata, de akkor minimális mozgásteretek marad. Június 1-ig szinte senkit (senki érdemlegeset) nem tudtok szerződtetni.
Aljasul kicentizett offer-t adott a Pats, talán pont ezért fogjátok megadni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az első négy tutti túllóg a 51topon, csaka tizenhetes lesz vagy 8-9 milla. De ha van számolásod osszdmámeg, lécci.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Szerintem Sandersért jól járnánk egy 3. körös pick-el, Bradshaw-t pedig igazoljuk csak le olcsóért, ha sérült ne legyen kár érte, de ha egészséges, akkor biztos pontja lehet a támadószekciónak. A jelenlegi elkapóhelyzetünket elnézve pedig valami kis biztonság nem ártana, legalább futás által..
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Hogy ne a Pats topikban offoljunk:

Sanders offer sheetje pedig könnyedén matchelhető, mert az RFA tender miatt már most is foglal 1.323 milliót, úgyhogy alig több, mint 1 millió dollár lenne a pluszköltség.vassadi
Ezen megint sikerült átsiklanom..DoM
Annyira nem, mer hiába van virtuális hárommiska, ha a rúkik nem hajlandók aláírni ingyé 😀 . Szóval, nem lesz meccselés.sutianap
Te pedig ezen siklottál át:

Nagyjából helytállóak a számok, mert Colon június 1-jei designationnel lett cutolva, a menesztésével felszabaduló cap space-t csak akkor fogják jóváírni.vassadi
Szóval június 1-jén további kb. 5 millió dollár cap space-szel gazdagodunk, amiből az újoncokat bőven ki lehet fizetni. Úgyhogy ez nem befolyásolja a döntést, hogy matcheljük-e az offer sheetet.vassadi
nem csiklottam által, csak az öt nemelég a rókikhozsutianap
Miért ne lenne elég? 😂 Kb. már magában az 5 millió is megteszi, de abból még lejön a top 51 miatti displacement is.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Bradshaw vizitje után azt mondták, néhány hét múlva újra ellátogat Pittsburgh-be, állítólag erre pár nappal a draft előtt kerül sor.

Merril Hoge, a csapat korábbi running backje szerint Ben miatt kell matchelnünk Sanders offer sheetjét: "The guy that you would lose out of this whole deal would be Ben Roethlisberger. You know you've failed to accomplish your goal of fixing the offensive line. The goal behind that was so that we could keep Ben Roethlisberger from taking a bunch of hits. Now you deplete the arsenal on the perimeter, and you really still haven't fixed your offensive line problems. And we really don't have a guy back here [running back] that we can count on for 20 touches a game."
több mint 11 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Sirály, az egyetlen poszt kb ahol rendben volt a szénánk, erre szétszéled nagyjából az egész bagázs...
Az egész draftot végig lehet BPA-alapon tolni, minden frontra kell a minőségi ember. És mindenki hozhatna mégegyet magával 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Egyébként magyar idő szerint vasárnap 17:59 a pontos határidő, ameddig döntenie kell az FO-nak.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
The end of Young Money Crew - mondta az FO


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Állítólag csak 2.5 milliós offer sheetet ajánlott a Pats Sanders-nek. Ha meg akarjuk tartani, ez simán matchelhető, bármiféle cut vagy átstrukturálás nélkül is megvan rá a pénz.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Plax nem üveg babáim, csak átláccó.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak