Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Éppenséggel nem muszáj, lehet holdoutolni is 😀[/quote]Persze lehet, de akkor jövőre vszeg szerződést sem kap senkitől. WR-ből annyi van, hogy Dunát lehet rekeszteni, Ő meg nem annyira kiemelkedő tehetség 😉[/quote]én se gondoltam komolyan hogy holdoutolni fog ezért volt a számjli

am a Breaston gazolás hogy áll? Nem sokat hallottam róla mostanában pedig még februárban úgy volt hogy 99% hogy jön
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Még nem kapott offer sheetet, úgyhogy egyelőre semmi sem biztos, és olyat La Canfora sem írt, hogy marad nálunk.vassadi
Ádi, ha nem kapott akkor nem is megy nem?? Offer nélkül nálunk kell, hogy lejátssza az idényt vagy nem?polamalu
Pedig direkt kiemeltem, hogy még... Április 19. a határidő, addig még bármikor jelentkezhetnek érte (hacsak alá nem írja a tendert korábban), úgyhogy egyelőre messze nem biztos, hogy marad.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
La Canfora azt twittelte, hogy E nem kapott offer sheet-et ezért marad nálunkpolamalu
Még nem kapott offer sheetet, úgyhogy egyelőre semmi sem biztos, és olyat La Canfora sem írt, hogy marad nálunk.vassadi
Ádi, ha nem kapott akkor nem is megy nem?? Offer nélkül nálunk kell, hogy lejátssza az idényt vagy nem?polamalu
Éppenséggel nem muszáj, lehet holdoutolni is 😀BigBen7
Persze lehet, de akkor jövőre vszeg szerződést sem kap senkitől. WR-ből annyi van, hogy Dunát lehet rekeszteni, Ő meg nem annyira kiemelkedő tehetség 😉
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
La Canfora azt twittelte, hogy E nem kapott offer sheet-et ezért marad nálunkpolamalu
Még nem kapott offer sheetet, úgyhogy egyelőre semmi sem biztos, és olyat La Canfora sem írt, hogy marad nálunk.vassadi
Ádi, ha nem kapott akkor nem is megy nem?? Offer nélkül nálunk kell, hogy lejátssza az idényt vagy nem?polamalu
Éppenséggel nem muszáj, lehet holdoutolni is 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
La Canfora azt twittelte, hogy E nem kapott offer sheet-et ezért marad nálunkpolamalu
Még nem kapott offer sheetet, úgyhogy egyelőre semmi sem biztos, és olyat La Canfora sem írt, hogy marad nálunk.vassadi
Ádi, ha nem kapott akkor nem is megy nem?? Offer nélkül nálunk kell, hogy lejátssza az idényt vagy nem?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Nekem olyan érzésem van, hangsúlyozom érzés, hogy JH nem a legkeresettebb játékos a piacon. Valószínűleg olyan pénzt kér amit senki sem akar megadni. Azt gondolom, hogy még 2-3 hét múlva is csapat nélkül lesz akár, akkor pedig, ha játszani akár ocsóért is visszahozhatjuk. Hangsúlyozom érzés!!!!!!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
La Canfora azt twittelte, hogy E nem kapott offer sheet-et ezért marad nálunkpolamalu
Még nem kapott offer sheetet, úgyhogy egyelőre semmi sem biztos, és olyat La Canfora sem írt, hogy marad nálunk.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jó hosszú de az tuti, hogy nekem egyetlen playa sem ér 65 millát, aki csak hosszú elkapásokra képes 😉
...bár én továbbra is kétlem, hogy MW nem tudja.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Már rég vacilláltam, hogy kifejtsem azt a véleményemet, hogy a Haleynek megszavazott további bizalom fölösleges és drága luxussá tette a korábbi elkapó gárda megtartását. Ez a gárda együttesen és személyenként sem igazán alkalmas a rövid passzos játékra. Tudom, hogy Haszinak az a heppje, hogy profi játékosnak teljesen mindegy, hogy milyen rendszerben kell játszania, azt egyszerűen tudnia kell. Nos nem vitatom, hogy valóban tudnia kell, csak nem mindegy milyen szinten. Nem tudom miért az NFL lenne kivétel az általános szabályok alól. Ökölvívásban pl. ismerünk nagy ütőket és sokat ütőket. Vannak nagy verekedők és sziporkázó technikájú vívók. De egy nagy verekedő sosem fog valamire való bokszolót technikás vívással legyőzni. Tud egy közepes szintet hozni és punktum. Neki a sikerhez vad verekedés kell. De minden más sportban ismerjük az eltérő stílusok döntő jelentőségét. Nem biztos, de úgy vélem, hogy én vagyok itt a legidősebb. Ez nem érdem, csak azért írom, mert én pl. még láttam az 1974-es foci vébét amit a németek nyertek. Volt nekik két zseniális karmesterük, Overath és Netzer. Előbbi a körömpasszos tili-toli játék nagymestere, míg utóbbi 40-50 méterről ragasztotta halálpontosan a labdát a csatárok lábára. Próbálkoztak a németek kettejüket együtt játszatni, de az kész katasztrófa volt, mindkét zseni csak töketlenkedett. Az csak részletkérdés, hogy végül Overath lett a világbajnok csapat játékmestere. A lényeg az, hogy egyikük sem volt képes számukra idegen stílusban egy átlagos, másodosztályú, szürke szintnél jobbat alkotni. Hogy mennyire nem, arra Netzer példája mutat rá leginkább, mert ő volt annak idején a rövidpasszos stílusú Reál Madrid nagy bevásárlása. Messiásként érkezett és egy bűn rossz idény után dicstelenül hazament, hogy azután Mönchengladbachban ismét a saját stílusában újra zseniálisan játszon.
A rövid passzos játékban az elkapónak nagyobb forgalomban rövidebb távon, azonnal le kell ráznia védőjét, Többet kell blokkolnia, és mindenképpen yardokat kell hoznia az elkapás után. Egy 10-15 vagy még hosszabb yardos elkapás esetén semmi gond ha a WR-t az elkapás után azonnal földre viszik, mert megvan a first down. De rövid passzos játéknál hiába abszolvál az elkapó egymás után háromszor 3 yardos elkapást ha utána egy inchet sem tud előre haladni, mert akkor harmadik és out. Na most ha a Steelers szinte kizárólag rövid passzos játékot akar játszani úgy mint az idén, akkor elég egy olyan elkapó aki inkább a hosszabb elkapásokban jeleskedik. Ebben az értelemben Wallace és Sanders (még nem véglegesített) távozása nem veszteség, hanem lehetőség az új sémába illeszkedő elkapók szerződtetésére. Én személy szerint borzasztóan utálom ezt az egészet, de így kétségtelenül van benne logika. A drafton tehát olyan WR-t kell találnunk (3.-4. körben), aki tökéletesen alkalmas a rövid játékokra. Nem kell 20-30 yardon megvernie a CB-t, bőven elég ha 2-5 yardon szert tud tenni fél lépésnyi előnyre.
Bármilyen ellenszenves számomra mindaz amit Haley művel, s főként az ahogyan műveli, azt azért érdemes végig gondolni, hogy pl. miért is oly gyenge a red zone hatékonyságunk, s ez a probléma Arians alatt is fennállt. Ha már ott vagyunk a goal line előtt, akkor egyszerűen nincs tér hosszú játékra. Marad a domináns futójáték (amivel évek óta nem rendelkezünk), a TE (egyedül ezzel nincs gond) és a rövid passzos játék, amire az egyébként igen tehetséges elkapóink lényegesen kevésbé alkalmasak. Váltani tehát kell és ha nincs Haley, akkor is meg kellett volna lépni ezt.
De ha sikerül is a Haley sémába illő WR-t draftolni, én akkor is sötéten látom a jövőt. Tartok tőle, hogy most sorozatban jönnek a negatív mérlegű szezonok. Ez a gárda aligha fog már bármit is nyerni. Még egy AFC North-ot sem. A defense leépülése elkerülhetetlen. A draftok gyengén alakulnak, s ha végre valakit sikerülne is beépíteni a csapatba, az faképnél hagy minket mint Lewis. Az offenseben meg egyszerűen nem tudok hinni míg a früstökös fennhatósága alá tartoznak. A tavalyi szezonból számomra az jön le, hogy Haley egy realitásokra fittyet hányó fafejű alak, És ez akkor sem ígérne semmi jót, ha az offense személyi állományát sikerülne tökéletesen a coordinator igényeihez igazítani.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
La Canfora azt twittelte, hogy E nem kapott offer sheet-et ezért marad nálunk
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Wallaceért nem jár pick, ő is UFA -ként távozott?BigBen7
Majd jővőre, ha jól is teljsesít idén.Roth
Jövőre jöhet pár jó pick: Wallace, Lewis, Mendenhall
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Wallaceért nem jár pick, ő is UFA -ként távozott?BigBen7
Majd jővőre, ha jól is teljsesít idén.Roth
ja tényleg, nem abban az évben kapunk érte picket amelyikben elment a player
thx
több mint 11 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Wallaceért nem jár pick, ő is UFA -ként távozott?BigBen7
Majd jővőre, ha jól is teljsesít idén.

több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Wallaceért nem jár pick, ő is UFA -ként távozott?
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Azt nem kaptuk meg tavaly?Blitzburgh
Nem, tavaly a 2011-es UFÁk után kaptunk (Spaeth, Eason, Fox).
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt nem kaptuk meg tavaly?
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Miért,Gayért kapunk picket?!Blitzburgh
Tavaly UFA-ként ment a Cardshoz kezdőnek, csak kapunk rá vmit.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Miért,Gayért kapunk picket?!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
youngmoneycrew=picskumateri szabadfordításban
én egyébként örülök a hazatérőknek Melegvili,Plax,Spét és még ugye Gradkot is lehet ide venni. Emánuel is nenyen csak nem köll krú inkább kolbászoljon szépen haza a tékozlófiú: Sátónió Hol mész?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Sec: ha Allen kezdő CB lesz, Mundy pedig el, akkor ki lesz S csere?Jan
Szerződtethetünk egy olcsó veteránt (Will Allen újraigazolásának örülnék, tavaly is ő volt az elsőszámú backup, és elfogadhatóan teljesített), a korai/középső körös safety pick sem zárható ki, csak nem vagyunk feltétlenül rászorulva, vagy hozhatunk project játékost a drafton.vassadi
Az oké h még nem vagyunk rászorulva, de pár éven belül 2 kezdő S-t kell találnunk, jó lenne idén elkezdeni a keresést, ha már ilyen mély az idei class. Én 3-4. körben mindenképp szeretnék egy S-t. Amúgy Gayért milyen comp. picket kaphatunk 6-7. kör?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Sec: ha Allen kezdő CB lesz, Mundy pedig el, akkor ki lesz S csere?Jan
Szerződtethetünk egy olcsó veteránt (Will Allen újraigazolásának örülnék, tavaly is ő volt az elsőszámú backup, és elfogadhatóan teljesített), a korai/középső körös safety pick sem zárható ki, csak nem vagyunk feltétlenül rászorulva, vagy hozhatunk project játékost a drafton.vassadi
A vastagon szedett részhez: csak ne project playát! Könyörgöm, ezt hallom évek óta, hogy good project... needs some nurturing... needs a one or two learning year... NE! Legyen a hozzáállás: olyat, aki tud játszani (legalábbis a lehető legközelebb áll az NFL követelményeihez), és látszik rajta, hogy igen jó eséllyel beválik, legyen jó mentalitása... ne Sweedet, meg Thaddeus Gibsont... Rainey-t... poszttól függetlenül.

Bocsánat, csak a project player kifejezés kiakaszt mostanában!marescha
Ez van, hátsó körökben nem hemzsegnek az azonnali kezdő potenciálú játékosok.
több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Sec: ha Allen kezdő CB lesz, Mundy pedig el, akkor ki lesz S csere?Jan
Szerződtethetünk egy olcsó veteránt (Will Allen újraigazolásának örülnék, tavaly is ő volt az elsőszámú backup, és elfogadhatóan teljesített), a korai/középső körös safety pick sem zárható ki, csak nem vagyunk feltétlenül rászorulva, vagy hozhatunk project játékost a drafton.vassadi
A vastagon szedett részhez: csak ne project playát! Könyörgöm, ezt hallom évek óta, hogy good project... needs some nurturing... needs a one or two learning year... NE! Legyen a hozzáállás: olyat, aki tud játszani (legalábbis a lehető legközelebb áll az NFL követelményeihez), és látszik rajta, hogy igen jó eséllyel beválik, legyen jó mentalitása... ne Sweedet, meg Thaddeus Gibsont... Rainey-t... poszttól függetlenül.

Bocsánat, csak a project player kifejezés kiakaszt mostanában!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
UDFA Rontez Miles..😊Blitzburgh
Bele vagytok szerelmesedve abba a gyerekbe... akkor jöhetne mindjárt Pollard is, összeillenek. 😀Jan
Én Robilluma írása óta figyeltem a róla szóló dolgokat és sok helyen nagyon nem UDFA besorolást kapott.

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Oké,kösz.Elvesztem a dátumok közt..
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Amúgy azt lehet tudni,hogy mit ajánlott a Pats Saundersnek?Blitzburgh
A korábbi hírekkel ellentétben elvileg még semmit:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala