Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
hello. ki az aki itt steelers szurkolokent kovetni fogja a draftunkat a ma?gabistar
ha a gyerekek elalszanak addigra, akkor bekapcsolom a TV-t es vegignezem a draftot, eletemben eloszor! 😊
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
hello. ki az aki itt steelers szurkolokent kovetni fogja a draftunkat a ma?
több mint 11 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Sziasztok!

Nagyon ritkán szoktam ide írni, de olvasni szinte minden nap feljövök, ezért először is köszönöm azoknak, akik nap, mint nap szállítják ide a friss híreket, infókat.

Valószínűleg nem a Steelers időszaka fog most jönni. Semmi baj, volt már ilyen. Amióta én drukkolok a csapatnak, már azóta is (lásd az ezredforduló táján). Lehet, hogy most egy nagyobb hullámvölgy következik, de bízom abban, hogy az az idő már nem jön vissza soha, amikor 1-2 emberrel beszélgettünk szemérmesen a Steelersről nem túl szakmai alapon az nfl.hu legelső változatán. 😊 Örülök neki, hogy "divatcsapat" (milyen hülye egy kifejezés, hiszen vagy mindenki az, vagy senki sem, hiszen ez a sport maga is a látványról és a sztárokról szól, így valamennyire a divatról is) lett a Steelers. Így talán abban az időszakban is népszerű tud maradni itthon is, amikor nem fog menni. Szerencsénk volt, hogy egy olyan időszakban voltunk ennyire sikeresek, amikor a Sport TV jóvoltából rengeteg ember kapott rá erre a sportra, így ez a Steelresnek sok szurkolót hozott. Ha sokan nem is fogják kedvelni a várhatóan sikertelen éveket, amik most jönnek, látva ezt a fórumot vagy a hazai Steelers oldalt, biztos vagyok benne, hogy mindig megmarad egy jelentős mag. Jó érzés, hogy olyan csapatnak drukkolok, ami nem csak nagy múltú és sikeres, de még népszerű is itthon. 😊
Másik nagy örömöm, hogy sokan közületek úgy beleásták magukat ebbe a sportba, hogy még az is tanulhat tőletek, aki mondjuk 20 éve néz meccseket. Ez a fő oka a passzivitásomnak, hiszen mindent elmondtok ti helyettem, sokat nem tudnék hozzátenni, úgyhogy hálás vagyok azért is, hogy megkíméltek egy csomó gépeléstől. 😊

Valamit azért mégis hagyj írjak a csapatról és a draftról is.
Van több ismerősöm is az USA-ban, akik közül van olyan,aki valamilyen szinten kapcsolatban van a Steelers-szel. Ő tőle tudok olyan pletykákról, hogy két játékosért biztosan oda van a Steelers (de valószínűleg többért is), akik közül az egyik Ansah, a másik Jarvis Jones. Amennyiben valamelyik bent lesz még, ki fogjuk választani. Eleinte egyik megoldásnak se örültem, mert egyiket túl nyersnek, képzetlennek, másikat sérülése miatt kérdésesnek tartottam, így ezek számomra kockázatos picknek tűntek első körben.
Az igazság az, hogy elég konzervatív a felfogásom a játékhoz (alapvetően a futójáték és a védelem nyűgöz le), így ez draftra is igaz. A hiányok betömését várom első sorban, a lehető legbiztonságosabb választásokkal, mert szerintem az a csapat BPA-zzon, amelyik alapvetően nem rendelkezik nagy lyukakkal a keretében. A Steelers most nem ilyen, mert gyakorlatilag akárhova húz, az jó, így viszont nem szabadna arra az egy-két posztra luxus pickeket elszórni, ahol még mindig jól áll.
Pont ezért tetszett nagyon például vassadi hozzáállása, mockja(i), de főleg azok, ahol első körben Harrsion pótlását tekintette fő feladatnak, a másodikban pedig kedvencem, Casey Hampton (mindig meglep, hogy mennyire kevesen beszélnek róla itt dicsérően, pedig korszakos NT, aki minden értelemben hatalmas űrt fog hagyni maga után) pótlására fókuszált Tulajdonképpen első körben örülök én szinte bárkinek, ha második kör után itt lesz Jenkins, Hankins, Williams hármas közül valamelyik (Lotuleleire gondolni se merek, mert ő már az első kör közepén se lesz bent szerintem), de legjobban mégis talán egy OLB-nek örülnék.
Sokáig nagyon nem akartam Jarvis Jones-t. Azóta viszonylag sok elemzést olvasok és videókat nézek róla. Engem megvett. 😊 Ma már ott tartok, hogy nagyon örülnék, ha ő kerülne a Steelershez, szerintem meglenne a helye a 3-4-es védelemben, sőt a kezdeti vélekedéssel szemben, ott lenne meg igazán csak a helye. 😉
Tudom, hogy szükség lenne WR-re, CB-re, S-re, TE-re, RB-re stb., de valahogy én most a DL-re fókuszálnék az első két körben (viszont hátsó körökben nem bánnék akár egy QB draftot sem - bár erősen luxus jelenleg -, főleg ha az kisebb csoda folytán az a Zac Dysert lenne még elérhető, aki idővel talán megfelelően tudná pótolni Big Bent, mert játékstílusa már most is emlékeztet rá). Ami biztos, túl sok ahhoz most a lyuk a csapatban, hogy ezt egy jó drafttal be lehessen tömni, de törekedni kell rá.

Remélem, hogy sokan fent lesznek ma közületek is, úgyhogy mindenkinek izgalmas draftot és A+-os Steelerst kívánok ! 😉

(Bocs, hogy ilyen hosszan írtam, de mentségemre szóljon, hogy ritkán teszem, ráadásul a topic se pörög mostanában igazán.)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És a presztízs is játszhat még...
Mi adtunk papírt, nem kellett, akkor már te sem....

Ettől még mindkettőtöknek igaza van... 2 év 4,5 misi még itt is lehetett volna... FA-ként "visszakönyörögve". Amúgy JH már nem olyan "fényes", mint pár éve... runstufferként meg azért már nem biztos, hogy ért volna 7,5-9 misit (5m dead + 1év/4,5, vagy 2 év 4,5).

Érdekes lesz, hogy JH kivirágzik-e újra... sztem nem, akkor meg jó döntés... csak pótolni kell...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Márciusban kellett volna 4,5 milláért, áprilisban meg nem kellett 4,5 milláért. Ez milyen szakmai döntés?Jan
Mert a kivágásával keletkezett kb. 5 millió dead money, ha visszahozzuk 4,5 millióért, akkor kb. ugyanott vagyunk (nagyjából fél millió $ eltéréssel), mintha megtartottuk volna az eredeti szerződésével.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
"Bouchette szerint a csapat Harrison ügynökének hétfői nyilatkozatára reagálva értesítette JH-t, hogy nem tartanak igényt a szolgálataira."
Te írtad.

Ezt én úgy értelmeztem, hogy nem kell. Semennyiért.Jan
Amit az előző hsz.-emben írtam, az még arra az időszakra vonatkozott, amikor Harrison a Steelers játékosa volt. Bár azt hittem, ez egyértelműen kiderült. Amit idéztél, az már akkor volt, amikor Harrison FA-ként próbálta "visszakönyörögni" magát.vassadi
Nézd, én tudom hogy mit írtam, 😊 de megpróbálom másképp megfogalmazni.

Van egy játékos, akinek ajánlunk x összeget.
Pár héttel később ugyanerre a játékosra azt mondjuk, hogy nem tartunk igényt rá, kevés pénzért sem. Ebben van egy ellentmondás.

Ha ennek a csapatnak nincs szüksége erre a játékosra, akkor miért ajánlottunk neki 4,5 milliós szerződést? Ha szükség van erre a játékosra, miért nem szerződtünk vele, amikor visszajött volna?

Márciusban kellett volna 4,5 milláért, áprilisban meg nem kellett 4,5 milláért. Ez milyen szakmai döntés?

Tudom hogy most már fölösleges ezen rágódni, de itt mindenképp volt egy hibás döntés. Vagy az első vagy a második.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
"Bouchette szerint a csapat Harrison ügynökének hétfői nyilatkozatára reagálva értesítette JH-t, hogy nem tartanak igényt a szolgálataira."
Te írtad.

Ezt én úgy értelmeztem, hogy nem kell. Semennyiért.Jan
Amit az előző hsz.-emben írtam, az még arra az időszakra vonatkozott, amikor Harrison a Steelers játékosa volt. Bár azt hittem, ez egyértelműen kiderült. Amit idéztél, az már akkor volt, amikor Harrison FA-ként próbálta "visszakönyörögni" magát.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Harrison 2 év alatt $4,45 milliót kereshet a Bengalsnál. Ha elfogadja a Steelers által felajánlott 30 %-os fizetéscsökkentést, úgy 1 év alatt kapott volna $4,6 milliót.....patriksteelers
Nemrég, amikor JH nyilatkozta hogy akár vissza is jönne, a csapat azt válaszolta, hogy nem tart rá igényt.

Ezek ismeretében nem tudom nem feltenni a kérdést, hogy először miért akartunk 4,6 milliót adni egy olyan játékosnak, akire egyébként nem is tartunk igényt?Jan
Akkor fussuk át újra...

Az téves állítás, hogy nem tartottunk rá igényt. Igényt tartottunk rá, csak nem akkora összegért, amennyi eredetileg járt volna neki, mert annyit nem ért nekünk. Egyből elbocsáthattuk volna, de nem, felajánlottuk neki a paycutot, azaz hogy olyan összegért maradhat, amennyit az FO szerint megér. Nem fogadta el a fizetéscsökkentést, azt hitte, máshol többet kaphat, mi pedig kitettük, mert a megtartása olyan összeggel járt volna, amit nem engedhettünk meg magunknak.vassadi
"Bouchette szerint a csapat Harrison ügynökének hétfői nyilatkozatára reagálva értesítette JH-t, hogy nem tartanak igényt a szolgálataira."
Te írtad.

Ezt én úgy értelmeztem, hogy nem kell. Semennyiért.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Harrison 2 év alatt $4,45 milliót kereshet a Bengalsnál. Ha elfogadja a Steelers által felajánlott 30 %-os fizetéscsökkentést, úgy 1 év alatt kapott volna $4,6 milliót.....patriksteelers
Nemrég, amikor JH nyilatkozta hogy akár vissza is jönne, a csapat azt válaszolta, hogy nem tart rá igényt.

Ezek ismeretében nem tudom nem feltenni a kérdést, hogy először miért akartunk 4,6 milliót adni egy olyan játékosnak, akire egyébként nem is tartunk igényt?Jan
Akkor fussuk át újra...

Az téves állítás, hogy nem tartottunk rá igényt. Igényt tartottunk rá, csak nem akkora összegért, amennyi eredetileg járt volna neki, mert annyit nem ért nekünk. Egyből elbocsáthattuk volna, de nem, felajánlottuk neki a paycutot, azaz hogy olyan összegért maradhat, amennyit az FO szerint megér. Nem fogadta el a fizetéscsökkentést, azt hitte, máshol többet kaphat, mi pedig kitettük, mert a megtartása olyan összeggel járt volna, amit nem engedhettünk meg magunknak.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Harrison 2 év alatt $4,45 milliót kereshet a Bengalsnál. Ha elfogadja a Steelers által felajánlott 30 %-os fizetéscsökkentést, úgy 1 év alatt kapott volna $4,6 milliót.....patriksteelers
Nemrég, amikor JH nyilatkozta hogy akár vissza is jönne, a csapat azt válaszolta, hogy nem tart rá igényt.

Ezek ismeretében nem tudom nem feltenni a kérdést, hogy először miért akartunk 4,6 milliót adni egy olyan játékosnak, akire egyébként nem is tartunk igényt?
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Harrison 2 év alatt $4,45 milliót kereshet a Bengalsnál. Ha elfogadja a Steelers által felajánlott 30 %-os fizetéscsökkentést, úgy 1 év alatt kapott volna $4,6 milliót.....

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.


Arckönyvön bejegyzés:"Yea and I just finished my leg workout!"

Mi lenne ha karra is gyúrna??
Óriási arc..😊
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
David Johnsonnal tight endként számolunk.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Legalább nem varjú, én a Cincit nem utálom, és sok sikert neki erre a két évre. Neki is furcsa lesz biztos vagyok benne, viszont ellenünk sokkal nehezebb is, mert a társak pontosan ismerik minden rezdülését.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
És akkor JH nyom egy bullrush-t Gilberten..😊

Szeretettel fogják fogadni a Heinzen,ez nem kérdés,de rettenet furcsa lesz a másik mezben..
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
lehet valamit tudni arról, hogy hogyan javul Miller sérülése ???

több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Bengals signed OLB James Harrison, formerly of the Steelers.vassadi
Hát ez egy lórugás a sosrstól. Ha már eltávozott tőlünk csak annyi lett volna a kívánságom, hogy ne varnyú vagy sittes mezben térjen vissza a Heinz Fieldre. Erre most Cincin. Ááááh.............





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Bengals signed OLB James Harrison, formerly of the Steelers.vassadi
Rasztakurvaretkesmindenitavilágnak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Bengals signed OLB James Harrison, formerly of the Steelers.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A Titans ellen 19.00 kor játszunk kick offot, vagyis tudunk gyűlni szép számmal, az októbert meg tudjuk zárni a Pats ellen ami megint egy hatalmas bulit ígér 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Redman aláírta a tendert.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
már megint tök korai a bye weekünk :S  fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/603810_561417030556898_1970424990_n.jpgpatriksteelers
A londoni kirándulás miatt van, úgyhogy ez most - kivételesen - teljesen jó így. Összességében szerintem nincs különösebb gond a menetrenddel, kiegyensúlyozottnak tűnik. A vége lesz meredek, 4 forduló alatt Ravens, Bengals, Packers, és idén talán még a Dolphins is playoff contender lehet. A Browns elleni zárás már unalmas, a hollók elleni primetime meccs hálaadáskor viszont kimondottan tetszetős.
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
már megint tök korai a bye weekünk :S  fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/603810_561417030556898_1970424990_n.jpg

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
1,323-at foglalt volna idén, de a ez hatalmas ugrással 😀 ez 1,4 -re ugrott. Nem volt rossz üzlet 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Adam S twittjéből már a számok is ismnertek:
Steelers gave DT Steve McLendon signed a 3-yr deal with max value of $7.25 mil, including $1.675 million guaranteed. $5 mil in first two yrs