Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
TE
Spétet visszaigazoltuk, én nagyon szeretem, smöglássátok juhlesz, smég Johanzzon is ott mórikálja magát. Amíg Millernek élő a szerződése addig zöldség oda bármit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nézegettem kicsit a prospect rangsorokat, meg ilyesmit (jókor, a draft után 😀 ), szóval annyi észrevételt tennék, hogy Bell, amikor behúztuk, a legelőrébb rangsorolt RB volt, és utána a 2. körben kiment még 2 RB. Szóval ha mi benéztük, és 3.-4. körös prospectet húztunk 2/18-ra, akkor a Denver és a GB is benézte. Ezt nem gondolnám.

J.Jones az egyik top OLB prospect volt, 1/17-re teljesen korrektnek gondolom. A WR és S pick is a helyén volt szerintem.
A 4. körös QB pick teljes homály. Kezdő QB nemigen szokott csúszni 4. körig, ha meg eleve backupnak hoztuk (nyilván annak), ahhoz túl magas. Pláne hogy FA-n is hoztunk egyet, ez így nem teljesen érthető.

Milest még elhozhattuk volna a közhangulat kedvéért, 😊 de azonkívül a needekre nagyjából jöttek (remélhetőleg) használható emberek. NT és TE kimaradt idén, nyilván ezt máshogy vagy máskor kívánják megoldani. Összességében én átlagosnak gondolom ezt a draftot.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Fijjug,
NT
Mekklendonnal HÁROM évre írtunk alá, Fangupoval NÉGY évre, plussz mivel iszonyat volt mind az O, mind a D fal kapkodás tutti a bököt, hogy ócsón aláírható bármely korosabb egyévre. Ha Dfalba húztunk vón akkor inkább endet mer majd Zigi és Kiszel is lejáró. jah meg a KÉTéves Tanú, de rá sok jót nem számolok
RB
Asszem mindannyian láttuk a tavalyi meccseket, volt egyegy kiemelkedő teljesítmény a VörösVájár duóba, de konzisztencia a rózsaszínfing volt. Pont. Fjúcsurbekkkő. Lehet baszott nagy rícs, de valószínű őköllött csakis, és mindennél inkább nálam, mint a Laci.
WR
Hàt igen, Emánuel egyévre nem életbizti, Plax meg Kocseri meg nem hoszzútávú tervek, gondolom Héli beadta a listát...
QB
Se Beccsel, se Leftivel nem vezet ez seháse, egyegy meccsre a picsáér tartyuk őket. Grabowski fasza nyalás volt, de hogy ne legyenmá kipárnázva a pad gyött, háthogy mépont ezafaszikám, jókérdés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Saftey megszerzésének alapból örülök, az ára már nem volt a legjobb, de még akkor is belementem volna, ha az adott 4. köröst nem rontjuk el és behúzunk valakit a falba, vagy akkor húzunk WR és 3. ban egy használható NT.

Szóval.
1. kör OLB vannak kételyek, de elvileg rendben lesz szerintem. Legnagyobb hiányposztra jött.
2. kör RB csak ha nagyot tud húzni a srác akkor lesz megbocsátva, amúgy pazarlásnak tűnik.
3. kör. WR kellett, de volt fontosabb hiányosság NT!
4. kör S kellett lehet lehetett volna jobba célpont, de kis agresszív gyerek, lehet beválik.
4.kör. QB normálisak. Csak akkor tudom elfogadni, ha bebizonyosodik, hogy kezdő potenciállal bír (ne valószínű). Egyszerűen annyi needünk van, hogy ez itt most nem fért bele. max csak később.
5. kör CB Rendben lenne, vállalható, de ahogy ismerjük a cb draftjainkat a számok törvénye alapján nem válik be.....
6. kör WR már megint számomra nem elfogadható ismét...3. körben már jött.
6. kör. ILB kellett Spence sérülés végett. A srácról nem tudok semmit, csak azt, hogy Michael Mauti bent volt és én őt akartam volna itt.
7.kör DT nem tudok róla semmit. NT vagy DE lesz. NT előbb kellett volna DE cserének meg ?, de itt mondjuk már mindenki az.

Nem vagy szakértő, csak egy egy rajongó, de lássuk be elsőre nem tűnik egy szenzációs draftnak.

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok! Eddig nemigen írtam a fórumra, mert az olvasásával is tökéletesen megelégedtem, de most lenne egy kérdésem: Ha Sean Spence már nem játszhat többé, akkor kapunk valamilyen kompenzációt, annak jogán, hogy sérülés miatt egy snapet sem töltött pályán?ertkiraly
Ez tipikusan az a felállás amikor egy férfi lehúzza a sliccét és egy hölgy (bár a modern időkben) elé térdel és szájjal kényezteti. Sajnálom, hogy egy ilyen tehetséges srác igazán nem mutathatta meg, hogy mit tudott volna. Ezért kell reménykednünk, hogy az első körösünk sérülése biztosan a múlté- már és ez volt a fanyalgás egyik oka vele kapcsolatban.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Sziasztok! Eddig nemigen írtam a fórumra, mert az olvasásával is tökéletesen megelégedtem, de most lenne egy kérdésem: Ha Sean Spence már nem játszhat többé, akkor kapunk valamilyen kompenzációt, annak jogán, hogy sérülés miatt egy snapet sem töltött pályán?ertkiraly
Nem.
több mint 11 éve
ertkiraly Pittsburgh Steelers 5
Sziasztok! Eddig nemigen írtam a fórumra, mert az olvasásával is tökéletesen megelégedtem, de most lenne egy kérdésem: Ha Sean Spence már nem játszhat többé, akkor kapunk valamilyen kompenzációt, annak jogán, hogy sérülés miatt egy snapet sem töltött pályán?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Depoton pollozás megy a draftra, nyomigtam egy Böplucct, az is vezet csak mondom...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
De az is simán benne van a pakliban,hogy ezzel a drafttal megszereztük Bettis,Harrison és Warrior utódját,plusz még sikerült hozzácsapni az új Aaront..Blitzburgh
Én is kedvelem a fekete humort.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
De az is simán benne van a pakliban,hogy ezzel a drafttal megszereztük Bettis,Harrison és Warrior utódját,plusz még sikerült hozzácsapni az új Aaront..
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Butler szerint Spence ebben a szezonban sem léphet majd pályára, és a nyilatkozata alapján az is kétséges, hogy valaha újra futballozhat-e. 😕

Amikor Vince Williams-ről beszélt Butler, azt is elmondta, hogy a második körben még egy LB-t akart. Azt nem mondta konkrétan, hogy kit (tavaly elárulta, hogy Hightowerért "tüntetett" az első körben), de gyanítom, hogy Arthur Brown draftolására akarta rávenni a többieket. Alapból elleneztem a korai ILB draftot, de Brown 2/18-nál már óriási steal lett volna, és mondanom sem kell, Bellnél ezerszer jobb pick. Nekünk ő jutott, Brownt pedig köszönték szépen a hollók, és elvitték Ray Lewis utódjának.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Állítólagos UDFA-ink (eddig):
Curtis McNeal, RB (USC)
J.D. Woods, WR (West Virginia)
Reggie Dunn, WR/RS (Utah)
Will Shaw, TE (Youngstown)
Mike Farrell, OT (Penn State)
Mike Golic Jr., OL (Notre Dame)
Nik Embernate, OG (San Diego State)
Chris Hubbard, OG (UAB)
Joe Madsen, C (West Virginia)
Ivory Wade, C/OG (Baylor)
Brian Arnfelt, DE (Northwestern)
Cordian Hagans, DE (Louisiana-Lafayette)
Omar Hunter, DT (Florida)
Anthony Rashad-White, DL (Michigan State)
Alan Baxter, DE/OLB (Northern Illinois)
Luke Ingram, LS (Hawaii)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Valahol olvastam, hogy Wallace-ért kaphatunk harmadik körös kompenzációt, és Keenan Lewis-ért pedig 4. köröset, és ezért mentünk bele az üzletbe. Mondjuk, én tuti nem mentem volna bele, de ez van.marescha
Így van, nyilván a várható kompenzációs pickekkel is kalkuláltak, amikor odaadták a jövő évi 3. kört a Browns-nak. De olyan szempontból szerintem is felesleges volt a trade, hogy Lance-t nem kellett volna elvinni 4/18-cal, és ott jöhetett volna Thomas.
több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Kezdőnek szánt NT-t nem húzhat a 3-4. kör után a Steelres, ahol még mindig a védelem alapja szerintem a domináns méretű és tudású NT.
Azzal, hogy nem húztunk igazi Steelers típusú NT-t, számomra azt jelenti, hogy talán Hampton visszajön, vagy esetleg ennyire bíznak valamelyik már meglévőben. Szerintem kifejezetten jó volt az idei NT class, lett volna lehetőség olyan NT-t húzni, aki sok évre jó megoldás lehetett volna (pl. Jenkins vagy Hankins). Sajnálom, hogy nem így történt.
Bár majdnem mindegyik pick jó helyre érkezett, csak nem azok személyében, akik a legnagyobb potenciállal bírtak a bent lévők közül, hanem csupa olyan újoncot választottak, akik voltak nálunk viziten. Ez egyrészt jó hír, mert nem zsákbamacskák (pedig dehogynem!), másrészt viszont nem túl nagy scout munkára vall az én szememben...
Mindegy, ezt úgyis az idő dönti majd el, de én elég vegyesen értékelem az idei draftunkat, különösen a 4. kör két választása érdekes számomra, főleg annak ellenértéke miatt (nem lesz 3. körösünk 2014-ben).
Nálam ez egy maximum B-, de kíváncsian várom majd a draftértékelőket! 😉FranzFerdinand
Valahol olvastam, hogy Wallace-ért kaphatunk harmadik körös kompenzációt, és Keenan Lewis-ért pedig 4. köröset, és ezért mentünk bele az üzletbe. Mondjuk, én tuti nem mentem volna bele, de ez van.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A Jets elvitte Rontez Miles-t,kár,megnéztem volna nálunk.
Süti,a Houstonnál kötött ki Graham..

Viszont az Udfá-ink közt van egy 4.2-es 40 yardos gyerek.
A draftunkat nem értékelném,van tetszetős és kevésbé az pick,egyedül az a trade zavar,azt tök feleslegesnek érzem.
Remélem idővel nem küzdjük le magunkat Jags-i mélységbe,teszem azt egy jövő évi 3-ik körös punterrel...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nálam egy erős C
több mint 11 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Kezdőnek szánt NT-t nem húzhat a 3-4. kör után a Steelres, ahol még mindig a védelem alapja szerintem a domináns méretű és tudású NT.
Azzal, hogy nem húztunk igazi Steelers típusú NT-t, számomra azt jelenti, hogy talán Hampton visszajön, vagy esetleg ennyire bíznak valamelyik már meglévőben. Szerintem kifejezetten jó volt az idei NT class, lett volna lehetőség olyan NT-t húzni, aki sok évre jó megoldás lehetett volna (pl. Jenkins vagy Hankins). Sajnálom, hogy nem így történt.
Bár majdnem mindegyik pick jó helyre érkezett, csak nem azok személyében, akik a legnagyobb potenciállal bírtak a bent lévők közül, hanem csupa olyan újoncot választottak, akik voltak nálunk viziten. Ez egyrészt jó hír, mert nem zsákbamacskák (pedig dehogynem!), másrészt viszont nem túl nagy scout munkára vall az én szememben...
Mindegy, ezt úgyis az idő dönti majd el, de én elég vegyesen értékelem az idei draftunkat, különösen a 4. kör két választása érdekes számomra, főleg annak ellenértéke miatt (nem lesz 3. körösünk 2014-ben).
Nálam ez egy maximum B-, de kíváncsian várom majd a draftértékelőket! 😉
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Alig háromszázsutianap
Spártaiból is alig volt 300, mégis milyen difenz fal volt.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Alig háromszáz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is belecsúsztam abba a hibába, hogy azt hittem NT lesz, de nézd meg a méreteit, end lesz.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
7/17. - Nick Williams, DT (Samford)vassadi
Ezzel a pickkel megoldották a NT kérdést, és kész. Ennyi. 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
7/17. - Nick Williams, DT (Samford)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
6/38. - Vince Williams, ILB (Florida State)

Jó pick. Egyszerű run stuffer ILB, kb. ugyanazt tudja, mint Foote.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
6/18. - Justin Brown, WR (Oklahoma)

Idehozták Lance régi pajtását is. De Brownnal nincs gond, sleeper WR.
több mint 11 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Elmegy, elmegy, de annyiszor játszotta már el a Steelers ezt a hátsó körös CB picket, akik általában persze nem is jöttek be, hogy meg kéne érteniük végre, igazán jó CB-t nem az 5. kör után lehet találni. Ettől függetlenül jó helyre jött, a többi majd később kiderül.