Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A mai napon kezdetét vette az idei első OTA, ami csütörtökig tart.

Miller és Spence természetesen nem tud edzeni, illetve rajtuk kívül Wheaton hiányzik, aki még nem diplomázott le, és egyik OTA-n sem tud részt venni (a júniusi minicampen már jelen lesz), de mindenki más a csapattal készül.

Ahogy az várható volt, Gilbert kezdte az edzéseket LT-ként, Adams pedig a jobb oldalon szerepel. Beachum center volt a második csapatban, a végén még tényleg ő lesz az OL minden egyes posztján az elsőszámú backup.

Ben válasza arra a kérdésre, hogy változott-e a véleménye az offense-ről: "Yeah, a little bit, a little more comfort. There’s been some changes this off-season in some of the offensive philosophy and playbook, and just some things that I think are good. It’s some compromise from all different position coaches - running coaches, line, quarterback coaches, so I think we’ve taken a little bit of everything and made it a lot better, and I think you can ask anybody on offense, including the coaches, and they’ll tell you that we all like the way this offense is and where it’s going."
___________________________

Starks pedig aláírt a Chargers-hez.
"To all my Steelers fans, Thank you so much for your support over my 9 years in Pittsburgh, it has been some of the memories in my life. Pittsburgh will always be in my heart, because this is where my pro career was born. I appreciate all the things that led to this moment!"
Köszönünk mindent, és sok sikert neki a továbbiakban.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Aláírtunk a 6. körös választott LB Vince Williams-el.
A részletek: Aláírási bónusz: $78.000, az évekre lebontott alapfizetés: $405.000, $495.000,$585.000,$675.000. Összesen $2.238.000 pénzecske.A Depot nyomán
több mint 11 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
valaki innen jön holnap fórum focira???

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ma egy szuper napot töltöttünk együtt a Steelers fanok egy részével. Aki nem volt ott bánhatja, élőben bemutattuk a Wallaceing-ot 😀 Igaz egy gyerek kempingszék bánta 😀
Egy meccsen 4 TD egy QB-tól sem semmi teljesítmény 😀 Mellette még INT-je is volt 😀
Várjuk a Pittsburgh hívását.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Shamarko Thomas aláírt.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
AzEzredes fórumszabin van, aÁdi követ mindent, aRobit továbbra is visszavárjuk, meg mindenki ki vár mia frászkarika is lehet ebből a keretből. Igen lényeges, hogy JJ mit tud produkálni, mer ott szophatunk rendesen, a másik igennagy kérdőjel a LevonósBell. Hát baszki csak hinni tudok, az Ezredes is hisz, Robi konvertálja a empirikus történéseket pozitív gondolatokká. Hinni köll hívek Hélibe meg az Öregbe mer úgynézki a főedzőnk egy ... Higgyetek feleim és bízzatoksutianap
Osztán szombaton tartunk-e közösségi találkozós formát? Gyüssz e vagy sem a családoddal olyat csinálni ami ihajj?polamalu
sajnos kimarad. ma összeszerelek egy óriástrambulint és aztán megnézem mit alkotnak benne a mókusok, különösen anyósomra vagyok kíváncsi 😉sutianap
Vazze azt videózd le 😀 Azt mi is megnéznénk 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
AzEzredes fórumszabin van, aÁdi követ mindent, aRobit továbbra is visszavárjuk, meg mindenki ki vár mia frászkarika is lehet ebből a keretből. Igen lényeges, hogy JJ mit tud produkálni, mer ott szophatunk rendesen, a másik igennagy kérdőjel a LevonósBell. Hát baszki csak hinni tudok, az Ezredes is hisz, Robi konvertálja a empirikus történéseket pozitív gondolatokká. Hinni köll hívek Hélibe meg az Öregbe mer úgynézki a főedzőnk egy ... Higgyetek feleim és bízzatoksutianap
Osztán szombaton tartunk-e közösségi találkozós formát? Gyüssz e vagy sem a családoddal olyat csinálni ami ihajj?polamalu
sajnos kimarad. ma összeszerelek egy óriástrambulint és aztán megnézem mit alkotnak benne a mókusok, különösen anyósomra vagyok kíváncsi 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
AzEzredes fórumszabin van, aÁdi követ mindent, aRobit továbbra is visszavárjuk, meg mindenki ki vár mia frászkarika is lehet ebből a keretből. Igen lényeges, hogy JJ mit tud produkálni, mer ott szophatunk rendesen, a másik igennagy kérdőjel a LevonósBell. Hát baszki csak hinni tudok, az Ezredes is hisz, Robi konvertálja a empirikus történéseket pozitív gondolatokká. Hinni köll hívek Hélibe meg az Öregbe mer úgynézki a főedzőnk egy ... Higgyetek feleim és bízzatoksutianap
Osztán szombaton tartunk-e közösségi találkozós formát? Gyüssz e vagy sem a családoddal olyat csinálni ami ihajj?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
AzEzredes fórumszabin van, aÁdi követ mindent, aRobit továbbra is visszavárjuk, meg mindenki ki vár mia frászkarika is lehet ebből a keretből. Igen lényeges, hogy JJ mit tud produkálni, mer ott szophatunk rendesen, a másik igennagy kérdőjel a LevonósBell. Hát baszki csak hinni tudok, az Ezredes is hisz, Robi konvertálja a empirikus történéseket pozitív gondolatokká. Hinni köll hívek Hélibe meg az Öregbe mer úgynézki a főedzőnk egy ... Higgyetek feleim és bízzatok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hat nekem is fura volt hogy sem draft elott, kozben, sot utana sem irt soldi. Akkor soldit hol lehet kovetni. Mert en pl kivancsi vagyok az o velemenyere is. Megirhatna valaki priviben az engedelyevel, vagy barmi modon. Elore is koszi.gabistar
Szerintem ezzel a poszttal és vélménnyel többre fogsz menni, nem is picivel...
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/809669The terrible towel
de nem ez volt a kérdés (csak mert engem is érdekelne mi van Soldival, nagyon el van tűnve)chvs
Igen koszonom a linket. Jo volt. De szeretnem tudni hol lehet kovetni soldit is. Vagy olvasni.gabistar
Már írtam neki és felajánlottam a steelers.hu oldalait, ahol kifejtheti a véleményét, ha szeretné. Nem kaptam még visszajelzést.
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hat nekem is fura volt hogy sem draft elott, kozben, sot utana sem irt soldi. Akkor soldit hol lehet kovetni. Mert en pl kivancsi vagyok az o velemenyere is. Megirhatna valaki priviben az engedelyevel, vagy barmi modon. Elore is koszi.gabistar
Szerintem ezzel a poszttal és vélménnyel többre fogsz menni, nem is picivel...
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/809669The terrible towel
de nem ez volt a kérdés (csak mert engem is érdekelne mi van Soldival, nagyon el van tűnve)chvs
Igen koszonom a linket. Jo volt. De szeretnem tudni hol lehet kovetni soldit is. Vagy olvasni.
több mint 11 éve
chvs 86
Hat nekem is fura volt hogy sem draft elott, kozben, sot utana sem irt soldi. Akkor soldit hol lehet kovetni. Mert en pl kivancsi vagyok az o velemenyere is. Megirhatna valaki priviben az engedelyevel, vagy barmi modon. Elore is koszi.gabistar
Szerintem ezzel a poszttal és vélménnyel többre fogsz menni, nem is picivel...
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/809669The terrible towel
de nem ez volt a kérdés (csak mert engem is érdekelne mi van Soldival, nagyon el van tűnve)
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Maxibébi a sivatagban tárgyal, szerintem donedeal, mer már Aarianszunk seggét párszor megmentette...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
OFF: Ma reggel a kék metrón mellettem állt egy arc Steelers sapkában, esetleg innen vki?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hat nekem is fura volt hogy sem draft elott, kozben, sot utana sem irt soldi. Akkor soldit hol lehet kovetni. Mert en pl kivancsi vagyok az o velemenyere is. Megirhatna valaki priviben az engedelyevel, vagy barmi modon. Elore is koszi.gabistar
Szerintem ezzel a poszttal és vélménnyel többre fogsz menni, nem is picivel...
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/809669
több mint 11 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hat nekem is fura volt hogy sem draft elott, kozben, sot utana sem irt soldi. Akkor soldit hol lehet kovetni. Mert en pl kivancsi vagyok az o velemenyere is. Megirhatna valaki priviben az engedelyevel, vagy barmi modon. Elore is koszi.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Még azt olvastam, ami érdekesség volt számomra, hogy a mostani védelembe szánt választottaink állítólag nem tűnnek akkora bengáknak, mint például Woodley, Timmons vagy Heyward. Csúnya, gonosz fordítással élve nyúlbélák (skinny), de kedvesen fordítva szikár, paraszti nyers erő lakozik bennük, ami nem feltétlen puszta izomtömegekben realizálódik. Ha jól emlékszem, Jarvis Jones-ra és Sh. Thomas-ra hegyezték ki a dolgot.marescha
Jones-nak még sokat kell erősödnie, ez egyértelmű, de többek között Ike-hoz hasonlóan Tom Shaw-nál edz, úgyhogy jó kezekben van.
Thomas-nál a magasságát szokták felhozni negatívumként. A DB coach Lake is azt mondta a draftolása utáni nyilatkozatában, hogy ha néhány centivel magasabb lenne, akkor szerinte első körre is esélyes lett volna. 5-10-zel, illetve 5-11-gyel Troy és Clark sem égimeszelő, úgyhogy Shamarko magasságának sem tulajdonítanék különösebb jelentőséget.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Az újságírók nagyon dícsérik Bellt és a Bears futójához Matt fortéhoz hasonlítják, "Steelers believe Bell to be the next version of Chicago Bear's running back Matt Forte."
Leírják, hogy iszonyú gyors.
Atlétikai szörnyszülöttnek nevezik.
Reméljük nagyon beválik a srác és igazi futójátékunk is lesz végre.
 www.mlive.com/spartans/index.ssf/2013/05/former_michigan_state_rb_leveo_3.html
több mint 11 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Rookie minicamp-ről van valami hír? Kivel elégedettek, elégedetlenek, stb.Dodó
Bocs a pontatlanságokért, fejből írom:

Csak az irányító srácról (L. Jones) olvastam negatívabb véleményeket, hogy van némi technikai probléma azzal, ahogyan dob. A többiekről főleg pozitívak a vélemények, még a nem draftolt újoncainkról is. Az újdonság ereje... 😊 majd amikor a veteránokkal kell megküzdeni a csapatba kerülésért, akkor majd kijönnek a negatívumok is.

Még azt olvastam, ami érdekesség volt számomra, hogy a mostani védelembe szánt választottaink állítólag nem tűnnek akkora bengáknak, mint például Woodley, Timmons vagy Heyward. Csúnya, gonosz fordítással élve nyúlbélák (skinny), de kedvesen fordítva szikár, paraszti nyers erő lakozik bennük, ami nem feltétlen puszta izomtömegekben realizálódik. Ha jól emlékszem, Jarvis Jones-ra és Sh. Thomas-ra hegyezték ki a dolgot.
A hetedik körös védőfal emberünk, Nicholas Williams "Keisel-szerű" erényeket mutat. A hatodik körös linebacker srác, Vince Williams meg "leadershippeskedett" egyik-másik gyakorlatnál.
Az elkapók jók (J. Brown és Wheaton). A Bell gyerek mintha Bettis és Steven Jackson hibridje lenne. J. Jones és Sh. Thomas meg az ifjú Joey Porter és az ifjú Polamalu reinkarnációi, végezetül Hawthorne nevű cornerbackünk pedig egy hátsókörös drágakőnek tűnik (csiszolatlan gyémántnak).
Tehát a jelenlegi helyzet az, hogy lehet megismételtük az 1974-es draftunkat 😊. Mint mondottam, a kezdeti hév alábbhagy majd... de ha nem, akkor reszkess NFL!
több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Rookie minicamp-ről van valami hír? Kivel elégedettek, elégedetlenek, stb.
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Akkor viszont Robi vissztérhetne, Soldi miatt száműzte magát annobcsarli
+1