Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Jelenleg 1/1!!! Nem ellenőriztem csak olvastam
Klaci79
Már előztünk is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlin nagy feladat előtt áll igen, de vannak kétségeim.
Hogy ezzel a nem volt negatív szezonokkal szépen túlélt egy hosszú korszakot az nem semmi.
Volt 3 PO győzelmünk az elmúlt 12 évben.
Overrated.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
A by előtt nem rúg ki senkit. A bye week lehet az amikor van idő szerkezeti átalakításra akár. Edző fronton is és játék filozófia fronton is. Mindenhol kell. Bele kell most nyúlni nagyon ebbe. A híres 0-4-s szezon során sem voltunk ilyen mélyen Pedig az sem volt piskóta.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Attól nem tartotok,hogy Pickett fejlődését azért nem nagyon segíti egy 1/1-es szezon?!
Egy Qb felépítésének nem biztos hogy az a legjobb módja,ha pofozogep a csapata,arra nem jobb Trubi ? Tudom hogy pl.Manning pl 3-13-as szezonnal kezdett,de Ő inkább a kivétel mint a főszabály
Nem provokáció,csak kérdezem.
kolok1972
Pickettnek is kell a győzelem , meg az egész csapatnak, nincs más út. Attól még lehet top 5 pick, de kellenek a győzelmek a fejlődéshez. Egy biztos ez így nem működik. Tomlin nagy feladat előtt áll. Azt most kijelentette hogy ez után a meccs után nem lesznek jelentős változások az edzőknél (majd a következő után) 😀
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Attól nem tartotok,hogy Pickett fejlődését azért nem nagyon segíti egy 1/1-es szezon?!
Egy Qb felépítésének nem biztos hogy az a legjobb módja,ha pofozogep a csapata,arra nem jobb Trubi ? Tudom hogy pl.Manning pl 3-13-as szezonnal kezdett,de Ő inkább a kivétel mint a főszabály
Nem provokáció,csak kérdezem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Azért lesz jelentkező az 1/1-re bőven, csak jelzem. De egyelőre a top5 draft nagyon sanszos. Hozzáteszem rögtön, hogy lehet, hogy ennek a csapatnak erre van szüksége most. Ráadásul, ha bejön Pickett akkor a jó QB felhozatal miatt extra jó üzleteket is lebet kötni minőségi pickekért.

De egyelőre lássuk mi lesz a csapatválasz.
több mint 1 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Ez az eddigi legnagyobb próbatétele Tomlinnak.
A híg fos langyos allóvíz eddig működött valamilyen szinten, ami nem verte ki senkinél a biztosítékot.
Most viszont mindkét oldalon problémák vannak, nem is kicsik.
Ha ezt nem tudja kezelni, orvosolni a szezon végéig, akkor 1/1-es lesz a Steelers, ami nem tudom volt-e valamikor is.
Egyenlőre nem úgy tűnik, hogy tudja.
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 510
Freiermuth-ért aggódok, nem tudom, hogyan fog visszajönni ezek után.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Jelenleg 1/1!!! Nem ellenőriztem csak olvastam
Klaci79
Azért van ide versenyző még elég. De tény, hogy mivel nincs veretlen csapat a ligában, így - ahogy 2013-ban is - nincs rosszabb mérleggel álló csapat a ligában.

Tomlint több év után először hallottam év közben kimondani azt, hogy nem zárható ki edzőcsere sem a következő időszakban. Én még 2013-ban sem hallottam ezt tőle, mikor 0-4-gyel nyitottunk, majd 1-5 is volt az állás. Azt már nehéz hovatenni mennyire impotens az O, ahhoz képest mennyi skill player van nálunk. A múltkor mondtam, hogy Pickett beállítása arra jó, hogy tesztelje mit tud az O a vezetésével és Canada irányításával. Folyamatosan Romo is arról beszélt mennyire inog Canada alatt a szék és az a két drive 3-7-nél ahol 2x első két downra futást hívott mindösszesen 4 playben 2 yardért....amikor 70%-os pontossággal passzolt az irányítója....no az mindent vitt. Ha erre már nem lép Tomlin, akkor az rá is ég.

Hozzáteszem, hogy a védelem kapcsán is el kell gondolkodni, de legfőképpen azon, hogy eddig tartott az az építkezés, hogy a SEC-et kukázzuk. Ez a mai NFL-ben egész egyszerűen nem működik. Az persze már pech, hogy az az ILB, akiért végül sokat is adtunk a drafton, az utóbbi évek legnagyobb bustja Burns mellett.

A Buccs ellen lehet javítani. 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Jelenleg 1/1!!! Nem ellenőriztem csak olvastam

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 885 — Big Penix Energy
Jól emlékszem, hogy Freiermuth-nak ez már a harmadik agyrázkódása?

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Amennyire is csuttyó volt a Bills a végén (az a QB elleni két egyébként nem lefújt két mozdulat 30 pont különbségnél genyóság volt a köbön)...megmutatták, hogy milyen egy elit csapat és egy trash közötti különbség. Nem voltunk a pályán semmilyen szinten. Én még ilyen távol nem éreztem az elittől a csapatot mióta NFL-t nézek. Nem is az eredmény az ami gond, hanem a mutatott játék. (persze negatív rekord az eredmény is természetesen) Lehet mind a játékosoknak, mind az edzőknek a tükörbe nézni. Az ugyanis nem okés, hogy pofázok, majd minden lasztit elejtek, (DJ) vagy nem is kapok el (Claypool). Nomeg lehet dömer Harrisnek is megnézni Warren mit küzdött és hogyan. A D kapcsán is lehet gondolkodni mi folyik és hogyan. Se nyomás, se jó covarege, se semmi.

A jó hír az, hogy ha így folytatódik, akkor tényleg jó helyen jöhet a draft. Addig lehet próbálni Pickettet. Ha nem működik, akkor lehet hozni mást.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Na hát lesz miről írni a következő napokban, kezdésnek két dolog:
- Pickett jó lesz, látszik.
- Mi történt az elkapóinkkal?? Pickens, Gentry és Warren kivételével mindenki ejti el a labdákat három meccse folyamatosan. Nem értem.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nem néztem a 2.félidőt, de ahogy twitteren látom elég gusztustalanul megdolgozták Pickettet időnként. Nem is baj persze ha kap egy kicsit, szokja csak. Egy jó OC-val nem reménytelen ez a srác, persze maradjon egészséges…

Meglepne ha Canadàt nem vágnák ki holnap…

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
A problémák nem most kezdődtek.
Megvannak már évek óta. 2010 óta megyünk szép lassan lefelé, csak a pozitív és nullás szezonok elfedték valamennyire.
Kellenének az új impulzusok, kicsit fáradtnak érzem már a Tomlin féle kapcsolatot.
Nem kell, hogy a vezető edző mindent tudjon és mindenben ász legyen, de olyan edzőkkel vegye körül magát, akiknek az adott poszton a legnagyobb hozzáadott értéke van. Akkor megvan a fejlődés és abból jönnek az eredmények.
Na ez nálunk nincs meg.
Egy edző van csak, aki komoly fejlődést hozott és jelentős hozzáadott értéke volt a teljesítményhez és az Munchak volt.
A többi szóra sem érdemes.
És az Tomlin sara, hogy nem tudja kiválasztani a megfelő embereket, ez nem is kérdéses.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Utálom, amikor ennyire igazam van...borzalmasan túlértékelt védelem...Watt nélkül
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
Én a védelmet nem tartom akkora tragédiának, ezzel a kaliberrel el lehet karistolni. Össze kell rakni egy olyan támadósort, ami stabilnan tud minimum 25 pontot.
Willie Parker
Ez a védelem ár/teljesítményben egy katasztrófa.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Game day, Picike daaaaaay!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem. Ez forditva. Az izomserulesbol is biztonsagosabb mar a by week utan visszaterni es akkor mar az eloszezon meccsen osszeszedett seruleset is rendbe rakjak.

Tok jo dontes. A Pats es Jets meccsek utan valljuk be a PO teljesen irrealis cel ma mar es inkabb 100%on jojjon vissza, mint 80on.
Klemó
tök jó döntés...Watt nélkül hogy is állunk? Segítek 0-7...mire visszatér, felesleges lesz visszatérnie...
Klaci79
De nem megyünk playoffért, mert akkor nem Turbóval próbálkoztunk volna annak ellenére, h veszett fejsze nyele volt meccseken át.

Ez a csapat még félkész sincs.

Én a védelmet nem tartom akkora tragédiának, ezzel a kaliberrel el lehet karistolni. Össze kell rakni egy olyan támadósort, ami stabilnan tud minimum 25 pontot.
Willie Parker
Én pont a védelmet tartom gáznak, mert a liga legdrágább védelme, ennek ellenére kiveszel egy (igen jelentős) puzzle darabot és már összedől az egész. A Dl-ben két normális emberünk van, Highsmith még úgy ahogy, de mellette max Jack aki még kezdő lenne máshol is, de nincs normális LB, cornerek középszerűek, Witherspoon kifejezetten gyenge, pedig ő a no1, Sutton úgy ahogy, nyilván Minkah király, de ő egyedül kevés.
Legalább 3 ember, Edmunds, Bush és Witherspoon nem lenne kezdő más csapatban...és tökéletesen lehet látni, hogy mennyire nem tudunk csinálni semmit, ha a passrush nem éri el a QB-t.
Ezzel szemben, ez egy fiatal offense, talán DJ a legöregebb, Okorafor mellett...az OL egész pofás lett az elmúlt meccsekre...persze Traubi ennyire limitált, tőle csodát nem várhatunk, főleg ha nincs írva egy jó gameplan a tudására.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem. Ez forditva. Az izomserulesbol is biztonsagosabb mar a by week utan visszaterni es akkor mar az eloszezon meccsen osszeszedett seruleset is rendbe rakjak.

Tok jo dontes. A Pats es Jets meccsek utan valljuk be a PO teljesen irrealis cel ma mar es inkabb 100%on jojjon vissza, mint 80on.
Klemó
tök jó döntés...Watt nélkül hogy is állunk? Segítek 0-7...mire visszatér, felesleges lesz visszatérnie...
Klaci79
De nem megyünk playoffért, mert akkor nem Turbóval próbálkoztunk volna annak ellenére, h veszett fejsze nyele volt meccseken át.

Ez a csapat még félkész sincs.

Én a védelmet nem tartom akkora tragédiának, ezzel a kaliberrel el lehet karistolni. Össze kell rakni egy olyan támadósort, ami stabilnan tud minimum 25 pontot.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem. Ez forditva. Az izomserulesbol is biztonsagosabb mar a by week utan visszaterni es akkor mar az eloszezon meccsen osszeszedett seruleset is rendbe rakjak.

Tok jo dontes. A Pats es Jets meccsek utan valljuk be a PO teljesen irrealis cel ma mar es inkabb 100%on jojjon vissza, mint 80on.
Klemó
tök jó döntés...Watt nélkül hogy is állunk? Segítek 0-7...mire visszatér, felesleges lesz visszatérnie...
Klaci79
Laci értem, de vele meg lenne egy W tobblet max. Ez eredmény. Álljon össze az O és Pickett, vagy vágjuk ki Canadat. Nekem okés, hogy jó helyen jön a pick és a végére nyerünk is 1-2 meccset....
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem. Ez forditva. Az izomserulesbol is biztonsagosabb mar a by week utan visszaterni es akkor mar az eloszezon meccsen osszeszedett seruleset is rendbe rakjak.

Tok jo dontes. A Pats es Jets meccsek utan valljuk be a PO teljesen irrealis cel ma mar es inkabb 100%on jojjon vissza, mint 80on.
Klemó
tök jó döntés...Watt nélkül hogy is állunk? Segítek 0-7...mire visszatér, felesleges lesz visszatérnie...
Klaci79
Egyértelmű, hogy Watt nekünk hatalmas erő a D-ben és ez a védelem őrá épül, de ha nincs, akkor ilyenkor kell(ene) jönnie a D edzői szakosztálynak és kitalálni az alternatív megoldást... Mert ennyi erővel ha majd egyszer nagyon soká visszavonul, akkor mi minden szezont 0-17-tel hozzuk le? Szóval DC bácsi és pajtásai kezdjék el törni buksit (mondjuk OC bácsi is, mert az O... Hagyjuk is)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem. Ez forditva. Az izomserulesbol is biztonsagosabb mar a by week utan visszaterni es akkor mar az eloszezon meccsen osszeszedett seruleset is rendbe rakjak.

Tok jo dontes. A Pats es Jets meccsek utan valljuk be a PO teljesen irrealis cel ma mar es inkabb 100%on jojjon vissza, mint 80on.
Klemó
tök jó döntés...Watt nélkül hogy is állunk? Segítek 0-7...mire visszatér, felesleges lesz visszatérnie...
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem edzes kozben serult meg, az eloszezonban serult meg, ami miatt operalni kellett volna mar ekkor, de elnapoltak, most viszont, mivel amugy is offon volt Watt, gyorsan megcsinaltak ezt is, hogy igy viszont az alapszakasz hajrajara visszajohessen.
Stez
csak ezt írták infóba, hogy ezért nem tér vissza hamarabb..nem én beszéltem vele
TJ Watts return is being delayed due to having Arthroscopic Knee Surgery.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 197
Remek…Watt térde megsérült edzés közben. Úgyhogy további időt fog kihagyni.
Klaci79
Nem. Ez forditva. Az izomserulesbol is biztonsagosabb mar a by week utan visszaterni es akkor mar az eloszezon meccsen osszeszedett seruleset is rendbe rakjak.

Tok jo dontes. A Pats es Jets meccsek utan valljuk be a PO teljesen irrealis cel ma mar es inkabb 100%on jojjon vissza, mint 80on.