Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szomorú, hogy 18 plusszos vagy max X-es szezon után ilyen gyorsan eljutottatok odáig, hogy már ez a győzelem legyen a forduló legnagyobb meglepetésének titulálva, de mindenesetre gratulálok. Én mindig kedveltelek titeket, Tomlint különösen szeretem, úgyh remélem sikerül bizonyítani, hogy nagyon korán temették ezt a csapatot.
Szesze
Szerintem nem szomorú, ez az élet rendje. BBvel vége lett egy (túlnyújtott) érának, várjuk, hogy a következő beinduljon.
Hogy ez Pickettel fog, vagy mással, az meg majd kiderül.

Én még ennek is jobban örülök, ha van benne perspektíva, mint a középszar szezonoknak, amin már az elején látszott, hogy max első körös exit lesz a vége.
tenorx
Persze, csak én múlt héten úgy voltam vele amikor kihoztak titeket 14 pontos underdog-nak, h na most majd oda fogjátok tenni magatokat és bizonyítotok. Aztán kikaptatok 35-tel 😀 szóval ez nem jött be, de a Bills tényleg extrém jó csapat most. Ettől függetlenül úgy gondoltam azután is, h egy Tomlin féle Steelers sosem lesz egy szétesett csapat akit le lehet írni és ezt most sikerült bizonyítani.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szomorú, hogy 18 plusszos vagy max X-es szezon után ilyen gyorsan eljutottatok odáig, hogy már ez a győzelem legyen a forduló legnagyobb meglepetésének titulálva, de mindenesetre gratulálok. Én mindig kedveltelek titeket, Tomlint különösen szeretem, úgyh remélem sikerül bizonyítani, hogy nagyon korán temették ezt a csapatot.
Szesze
Szerintem nem szomorú, ez az élet rendje. BBvel vége lett egy (túlnyújtott) érának, várjuk, hogy a következő beinduljon.
Hogy ez Pickettel fog, vagy mással, az meg majd kiderül.

Én még ennek is jobban örülök, ha van benne perspektíva, mint a középszar szezonoknak, amin már az elején látszott, hogy max első körös exit lesz a vége.

Szerkesztette: tenorx
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szomorú, hogy 18 plusszos vagy max X-es szezon után ilyen gyorsan eljutottatok odáig, hogy már ez a győzelem legyen a forduló legnagyobb meglepetésének titulálva, de mindenesetre gratulálok. Én mindig kedveltelek titeket, Tomlint különösen szeretem, úgyh remélem sikerül bizonyítani, hogy nagyon korán temették ezt a csapatot.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Sérültekről van valakinek info, lesz visszatérő hétvégére? Vagy jó így is a második sorral? 🙂
Reggio1914
Holnap este lesznek tuti infók...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Sérültekről van valakinek info, lesz visszatérő hétvégére? Vagy jó így is a második sorral? 🙂
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Grat, egyedül az engedett passzolt td-ért, megszakadt volna a sorozata, de szép munka volt!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Na, ez szép munka volt! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
Hogx lesz igy 1/1
A regi szep idok emlekere jo volt latni bardyt uvolteni
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
ja...amúgy első győzelem Watt nélkül, mióta nálunk van...nem igazán megy nélküle
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Na 10-6-nál mondom kicsit kiszállok és majd később nyugodtan megnézem...jól is jártam, mert nem szívbarátok ezek a meccsek 😀
Egyébként először is, gyenge volt az ellenfél, de ők egy 3-2-es csapat voltak, úgyhogy mi aztán senkit nem becsülhetünk le.
Le a kalappal a védelem előtt, egyrészt az újak kitettek magukért, néha azt sem tudtam, hogy kik vannak a pályán, mondjuk ez az én hibám 😊 Evans-t remekül tartottuk, igaz Brady ma elég indiszponált formát hozott. Nem ettük meg végre valahára a kígyózását és összességében rendben volt a futás elleni védelem is.
Bush ma baromi jó volt, kár hogy erre ritkán kerül sor. Ha most Jack sérülése súlyosabb, lemegyek hídba, mert nem lesz aki a pálya közepét szervezze.
Offense....az az első drive...pont olyan, amilyet szeretnénk látni. Nagyon jól tett, hogy a Bills elleni mérkőzés után, jogosan, leszedték a keresztvizet az elkapókról, nem is volt ma drop rögtön. Kiemelkedett Claypool, elképesztő, hogy ha így tud játszani, koncentráltan, akkor ez hol van hétről hétre. Harris is jó volt, bár a fal sajnos nagyon nem tud futást blokkolni, így folyamatosan egyedül kell harcolnia. Dühítő, amikor 0 yardos a futás és még holding is van.
Pickett remélem gyorsan rendbejen, de nagyon megérdemelte Trubisky, aki elég dicstelenül lett leváltva, de ma rendkívül élesen szállt be. Vele egyébként a playhívások is jobbak lettek, vagy csak sikeresebbek, azt nem tudom, de Canadát általában továbbra sem értem, hogy két ilyen jó lábú QB és nem használjuk ki.
Voltak továbbra is fájó hibák, mint az első félidő utolsó 2 perce, vagy a folyamatosan elbaszott playhívások és ezért a végén kapkodni kellett vagy a visszahordás utáni játékok a második félidő elején, de jó teljesítményekből ezúttal sokkal több volt. Ogunjobi, Heyward a Dl-ben, Pierre vagy Edmunds a sec-ben, Bush és Jack is rendkívül jól játszottak...vagy éppen Sims...
Azt mondjuk továbbra sem értem, hogy 20 yardnál hosszabb passzt miért nem lehet 1-1 alkalommal megereszteni. A leghosszabb játékunk az ifjú Heyward elkapása volt
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez ilyen classic Steelers meccs volt - amikor totálisan esélytelen vagyunk, akkor szoktuk hozni a meglepetés győzelmeket.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
A védelem a sok hiányzó ellenére nagyon felszívta magát, le a kalappal, egy TD-n tartották az ellent. Hozzá kell tenni, hogy ez a Tampa ma nagyon halvány arcát mutatta. Az O sokáig hozta az eddigieket, aztán mintha lapoztak volna a könyvecskében, hogy Jéé, van második oldal is... Félek, hogy ezzel meg lett mentve Canada hátsója, pedig bíztam benne, hogy a bye-nál kihajintják...
Trub is felszívta magát, neki ez megy, padról beszállva, most megmutatom mentalitással, de következő kezdő meccsen ismét homály lesz... Reméljük Pickett nem kapott oly nagyot.
Győzni ettől még jó. 😊
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
a Gott hengoveres volt a Kraft esküvő miatt..

de baszok rá, a mai meccsnézős alsómat bekereteztetem!

... istenem James Pierrvagyhogyhíjják megállt az aranyerem mikor Fürnyettel taklizott, ki jön most be?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
A múltkor szapultam Turbit hogy puhapöcs, most nem volt az. Bush is meglepett, viszont Silány nagyon gyenge volt, Brady ki is szúrta csak most benne nem volt csí. Tudom gyenge volt a kecske de a covarge nem volt rossz azé. Szép munka volt a DEF-től.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Idén az első, ahol mind az O, mind a D hozzátesz. Egy rém gyenge Bucsot vertünk, de vertünk és ez a lényeg. A csapatnak, a hangulatnak ez nagyon jót tett.

Nekem olyan érzésem volt, hogy az utolsó negyedben kihajították Canadát a székből, mert teljesen más volt a playcall. (addig borzasztó)

Pickett remélem gyorsan fog gyógyulni, bár az nem jó jel, ha a második meccsén sikerül egy agyrázkódást összehozni.
Klemó
Sőt, volt special team is! Van Returnetünk, és egy egész jó punter. Az alapok megvannak 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Volt azárt két offside két rugásnál is, vagyis az ST nem csak jót hozott. (szerencsére nem lett belőle baj)

Simms nagyon jól szállt be.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Idén az első, ahol mind az O, mind a D hozzátesz. Egy rém gyenge Bucsot vertünk, de vertünk és ez a lényeg. A csapatnak, a hangulatnak ez nagyon jót tett.

Nekem olyan érzésem volt, hogy az utolsó negyedben kihajították Canadát a székből, mert teljesen más volt a playcall. (addig borzasztó)

Pickett remélem gyorsan fog gyógyulni, bár az nem jó jel, ha a második meccsén sikerül egy agyrázkódást összehozni.
Klemó
Sőt, volt special team is! Van Returnetünk, és egy egész jó punter. Az alapok megvannak 😊

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Idén az első, ahol mind az O, mind a D hozzátesz. Egy rém gyenge Bucsot vertünk, de vertünk és ez a lényeg. A csapatnak, a hangulatnak ez nagyon jót tett.

Nekem olyan érzésem volt, hogy az utolsó negyedben kihajították Canadát a székből, mert teljesen más volt a playcall. (addig borzasztó)

Pickett remélem gyorsan fog gyógyulni, bár az nem jó jel, ha a második meccsén sikerül egy agyrázkódást összehozni.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt nagyon megérdemelte a csapat, remek volt a pass rush, és szépen jöttek a fontos játékok, amikor kellett

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Talán annyi eszük lesz, hogy megnézzük Mark Robinson-t milyen mondjuk ha Jack mellett játszik. Bush-nál sokkal rosszabb nem lehet...
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Minkah, whiterspoon, sutton, wallace, muth, leal OUT, remélem nem hagytam ki senkit 😕
astroid
Ja, ez borzasztó. Egyrészt nem fogja befolyásolni szerintem a meccs eredményét, másrészt nemtom ki fog CBt játszani


tenorx
Mondjuk azért eléggé ritka, hogy az első három CB és a kezdő FS is kiesik. No és a kezdő SS is sérülésből jön vissza. Persze ilyenkor van lehetőség bizonyítani mindenki másnak és ilyenkor van az, hogy az O-nak kell mennie, nincs mese.
Klemó
Van ennyi ember a PS-ből?
Reggio1914
nincs...Josh Jackson és James Pierre a két kezdő, Maulet a slot és Norwood Minkah helyén.Quincy Wilson a 4. számú cb most a PS-ből és Mark Gilbert még ha jól emlékszem aki beöltözik, mint CB. De biztos Dawson Duke is sisakban lesz, de ő azt hiszem valami szereplő a Dawson és a haverokból....Wilson valamikor 2. körös pick volt, talán a Colts bustja, Gilbert pedig legjobb teljesítményét ellenünk nyújtotta NFL-ben, tavaly a Lions játékosaként. De többet ha megölnének sem tudnék erről a brigádról. Jah Josh Jackson a Packers 2. köröse volt...
Klaci79
Igazából lényegtelen, mert Brady ellenünk (is) mindig megtalálta a zónakat.

Jobban félek, hogy a futás ellen kevesek leszünk és ez még bosszantani is fog.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Minkah, whiterspoon, sutton, wallace, muth, leal OUT, remélem nem hagytam ki senkit 😕
astroid
Ja, ez borzasztó. Egyrészt nem fogja befolyásolni szerintem a meccs eredményét, másrészt nemtom ki fog CBt játszani


tenorx
Mondjuk azért eléggé ritka, hogy az első három CB és a kezdő FS is kiesik. No és a kezdő SS is sérülésből jön vissza. Persze ilyenkor van lehetőség bizonyítani mindenki másnak és ilyenkor van az, hogy az O-nak kell mennie, nincs mese.
Klemó
Van ennyi ember a PS-ből?
Reggio1914
nincs...Josh Jackson és James Pierre a két kezdő, Maulet a slot és Norwood Minkah helyén.Quincy Wilson a 4. számú cb most a PS-ből és Mark Gilbert még ha jól emlékszem aki beöltözik, mint CB. De biztos Dawson Duke is sisakban lesz, de ő azt hiszem valami szereplő a Dawson és a haverokból....Wilson valamikor 2. körös pick volt, talán a Colts bustja, Gilbert pedig legjobb teljesítményét ellenünk nyújtotta NFL-ben, tavaly a Lions játékosaként. De többet ha megölnének sem tudnék erről a brigádról. Jah Josh Jackson a Packers 2. köröse volt...
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Minkah, whiterspoon, sutton, wallace, muth, leal OUT, remélem nem hagytam ki senkit 😕
astroid
Ja, ez borzasztó. Egyrészt nem fogja befolyásolni szerintem a meccs eredményét, másrészt nemtom ki fog CBt játszani


tenorx
Mondjuk azért eléggé ritka, hogy az első három CB és a kezdő FS is kiesik. No és a kezdő SS is sérülésből jön vissza. Persze ilyenkor van lehetőség bizonyítani mindenki másnak és ilyenkor van az, hogy az O-nak kell mennie, nincs mese.
Klemó
Nézzük pozitívan: olyan emberek lesznek pályán, akiket nem tudtak kielemezni, mert még nincs minta. Ezzel tulajdonképpen nálunk az előny.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Minkah, whiterspoon, sutton, wallace, muth, leal OUT, remélem nem hagytam ki senkit 😕
astroid
Ja, ez borzasztó. Egyrészt nem fogja befolyásolni szerintem a meccs eredményét, másrészt nemtom ki fog CBt játszani


tenorx
Mondjuk azért eléggé ritka, hogy az első három CB és a kezdő FS is kiesik. No és a kezdő SS is sérülésből jön vissza. Persze ilyenkor van lehetőség bizonyítani mindenki másnak és ilyenkor van az, hogy az O-nak kell mennie, nincs mese.
Klemó
Van ennyi ember a PS-ből?
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Minkah, whiterspoon, sutton, wallace, muth, leal OUT, remélem nem hagytam ki senkit 😕
astroid
Ja, ez borzasztó. Egyrészt nem fogja befolyásolni szerintem a meccs eredményét, másrészt nemtom ki fog CBt játszani


tenorx
Mondjuk azért eléggé ritka, hogy az első három CB és a kezdő FS is kiesik. No és a kezdő SS is sérülésből jön vissza. Persze ilyenkor van lehetőség bizonyítani mindenki másnak és ilyenkor van az, hogy az O-nak kell mennie, nincs mese.