Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Épp azt olvasom,hogy a 2011-es draft első 30 választottja mind kezdő,kivéve minket/Heyward/ és a Packerst/Sherrod/.
Mondjuk,ha már a D-line,Ti mit gondoltok arról amit pár napja olvastam,hogyha nem húzunk NT-t,akkor esetleg lesz egy Ziggy-Mclendon csere,mert Hood a legerősebb a csapatban,viszont Mc többször is odaér ez ellen QB-hoz.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
holtszezon van itt a fórumon is :S
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Héli és a Lőcs folyatás
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/2/3/3945086/off-season-rant-no-3-ben-roethlisberger-vs-todd-haley
megegykisgazdaságtan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Offseason előzetes:
 steelers.hu/offseason-elozetes-2013/

Az a hsz. az alapja, amit ide írtam december végén, kiegészítve és aktualizálva.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egy szó, mint száz a Ravens a legrühellni valóbb csapat az NFL-ben számomra, de elképesztő, amit idén műveltek. Pláne azok után, hogy mennyire "szarok voltak"😀😀😀kishaszi
Ez jól esik, köszi... ettől szép a csapataink kapcsolata... Utálom a vasalósokat én is rendesen, de azért amit elértetek, azt elértétek 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Továbbra is a Pittsburgh Steelers az egyedüli hatszoros Super Bowl-győztes! Köszi Ravens! 😊

pola: Bustól ne féljél. Őt tuti beviszik előbb-utóbb. Ward pl sokkal bizonytalanabb lesz.Soldados
És így már csak hétszer kell nyernie, hogy utolérje a Packerst és háromszor, hogy a Bearst, de még a csoportban sem árt körülnézni, ott is van jobb (igaz akkor még nem SB-nek hívták, életre kellett hívni az AFC-t, hogy tudjatok vitézkedni 😊 ) Na ez kb olyan komoly dolog, mint amit te írtál.....😊

Az aláírásodban is röhejes a legjobb frencsi az NFL-ben.

A többi Vasas fantól elnézést, nem trollkodni jöttem, de ez bántsa a szemem......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én hittem, azt persze nem gondoltam, hogy tényleg egész PO alatt jó lesz, de azt igen, hogy egyébként a keze meg van hozzá, hogy nagyon jó legyen.

Soldi: baromira nem osztom ezt a csak azér ne nyerjen a 49-ers, hogy nehogy beérjen minket,. Ez annyira dedós- Nem ettől lesz rosszabb, vagy jobb a franchise sem egyik oldalra, sem a másikra. Ráadásul ezeket a SB-kat nem is láttuk, így aztán érzelmileg se nagyon tudok hozzájuk kötődni, hiába a történelem, stb. Nekem ők sokkal szimpatikusabbak voltak, és nem is riválisok. Ráadásul ellenük nem úgy jövünk le az utóbbi években a pályáról, hogy rommá vannak törve a játékosaink😀 Egy szó, mint száz a Ravens a legrühellni valóbb csapat az NFL-ben számomra, de elképesztő, amit idén műveltek. Pláne azok után, hogy mennyire "szarok voltak"😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Joe Flacco super bowl gyűrű tulajdonos, super bowl MVP, elite irányító, szinte tökéletes playoff statisztika...nem hittem hogy eljön a nap amikor kalapot kell emelni előtte, és elismerni a nem egy meccsre szóló teljesítményét.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbra is a Pittsburgh Steelers az egyedüli hatszoros Super Bowl-győztes! Köszi Ravens! 😊

pola: Bustól ne féljél. Őt tuti beviszik előbb-utóbb. Ward pl sokkal bizonytalanabb lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Remélem idén Dion Jordannek hívják az 1 körösünket...Esetleg Jesse Williamsnek

" class="embed">
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
1. köröseink általában tényleg jók ,de ott bustot húzni nagyobb "művészet", mint szart. kishaszi
Ennek így mi értelme? 😀vassadi
Az hogy bustot (Leafet) húzni nagyobb "művészet" mint szart (Sanchezt) 😀...asszem
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1. köröseink általában tényleg jók ,de ott bustot húzni nagyobb "művészet", mint szart. kishaszi
Ennek így mi értelme? 😀vassadi
😀 zéró 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bus idén sem lesz Hall of Famer.vassadi
És egyre kevesebb az esélye, szerintem. Sajnos az utóbbi években sorra vonultak vissza olyanok akik letasztíhatják majd, 2-3 év ha jól számolom és Tomlinson ott toporog, Ward 4 év múlva lehet esélyes. Favre is már csak pár évet kell hogy várjon.
A legszebb az lenne, ha legjobb barátjával Hines-al együtt választanák be.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bus idén sem lesz Hall of Famer.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
1. köröseink általában tényleg jók ,de ott bustot húzni nagyobb "művészet", mint szart. kishaszi
Ennek így mi értelme? 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahamm, szóval jó draftoló legendárium. 1. köröseink általában tényleg jók ,de ott bustot húzni nagyobb "művészet", mint szart.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Draft topicból loptam, át lehet olvasgatni:
 www.nationalfootballpost.com/Whos-been-doing-the-best-job-of-drafting.html

Hát igen, én is ezt látom, hogy basszuk ki az ablakon a pickjeinket, biztos vagyok benne, hogy mindenki tud mondani magában példákat erre.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
 www.imdb.com/media/rm1967432192/tt2269550?ref_=tt_pv_md_5

Ez király... 😀
Hines kissé meg van szakadva, össze kéne magát kapnia... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Batch azt nyilatkozta, hogy szeretne még egy évet a Steelers-nél tölteni.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ádi, ezt leírnád röviden-középhosszan lefordítva az olyan "laikusoknak" is, mint én? Mit miért, miért lehet jó, vagy rossz, ez az állomány mire lehet jó ez alapján...
MErt odáig oké, amit mond, de konkrétan megbjuk magunkat kecskeháton, ha a figura elképzeléseihez nem passzolnak a játékosaink.
DeCastro ugyan nagy reménység, de eddig ugye van egy kurvanagy sérülése és újonc, Adams se egy harcedzett veterán, Pouncey meg szerintem semmivel se tűnik ki a csapatból, első idénye óta meglátásom szerint középszernek is alig mondanám. Na most elköszününk attól a Kolonctól, akinek egészségessége idején működött egyedül afutásunk, akkor mi várható szerinted kb.?kishaszi
Kezdd ezzel:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A zone blocking | Bowl.hu
Eddig méltatlanul keveset foglalkoztunk a támadóegységek legfontosabb, de legkevésbé (el)ismert tagjaival, a támadó falemberekkel. Most az utóbbi idők egyik legnépszerűbb futásblokkolási rendszerébe teszünk bepillantást, a zone blockingba.

Ahogy Bicknell is mondta, mozgékony, atletikus falemberekre van szükség ahhoz, hogy egy ilyen séma működjön. Gilbert, Adams, DeCastro és Pouncey személyében van négy fiatal offensive lineman a csapatban, akik(kel) egészen biztosan a jövő emberei(ként számolnak), bár az, hogy fiatalok, önmagában még nem garantálja, hogy megfelelnek a fenti kritériumoknak. De kiindulási alapnak nem rossz, és ezért is mondtam, hogy Starks esetében így még valószínűbb lenne a búcsú, mert őt például egy ilyen rendszerben abszolút nem tudom elképzelni. Az igaz, hogy akkor működött igazán a futás, amikor Colon is játszott (bár ezt inkább Adams-hez kötném), de az még egy másik rendszer volt, nem ZBS, így nem lehet összehasonlítani; a váltás szerintem neki is kárára válna. DeCastróval szerintem egyáltalán nem lenne gond, Pouncey-t sem féltem, Adams-től amit run blockingban láttunk, az nagyon is biztató volt, az LB-khez is rendre odaért, leginkább Gilbert lehet kérdéses. Az igaz, hogy közülük többen is viszonylag rutintalanok, de ez rendszertől függetlenül így van, DeCastro és Adams például a tavalyi sémában sem sokat ténykedhetett. Colon cutolása esetén a fennmaradó LG poszton két lehetőség van, visszaigazoljuk Fostert (korántsem egy hiperatletikus guard), vagy amit mostanában pedzegetnek, hogy Beachum lesz a kezdő. Ő valamivel atletikusabb, de nála azért sok lenne a kérdőjel: új séma, új poszt (az egyetemen sem játszott guardot), rutintalanság... Bicknell is lenyilatkozta, hogy előbb fel kell mérnie a játékosállományt, hogy meg tudja mondani, mi lesz.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ádi, ezt leírnád röviden-középhosszan lefordítva az olyan "laikusoknak" is, mint én? Mit miért, miért lehet jó, vagy rossz, ez az állomány mire lehet jó ez alapján...
MErt odáig oké, amit mond, de konkrétan megbjuk magunkat kecskeháton, ha a figura elképzeléseihez nem passzolnak a játékosaink.
DeCastro ugyan nagy reménység, de eddig ugye van egy kurvanagy sérülése és újonc, Adams se egy harcedzett veterán, Pouncey meg szerintem semmivel se tűnik ki a csapatból, első idénye óta meglátásom szerint középszernek is alig mondanám. Na most elköszününk attól a Kolonctól, akinek egészségessége idején működött egyedül afutásunk, akkor mi várható szerinted kb.?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bicknellnek pedig megvolt az első interjúja Steelers OL coach-ként, a legérdekesebb mondata talán ez volt: "I want to be able to have guys who can move, run, and have some quickness off the ball to be able to get into people."
Arról, hogy (elsősorban) zone blocking lesz-e, ő is azt nyilatkozta, hogy előbb még meg kell ismernie a játékosállományt, hogy el tudja dönteni, milyen sémára alkalmasak leginkább. Néhány játékosunkat már közelebbről ismeri, anno Pouncey-t, DeCastrót és Adams-t is workoutolta.
Ha a ZBS mellett döntenek, még valószínűbbé válik, hogy elbúcsúzunk Starks-tól és Colontól.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
alakul


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A pittsburghi születésű Danny Smith lesz az új ST coach, aki eddig a Redskins-nél töltötte be ugyanezt a posztot.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ja a tavaly az az idén, ez zavart be engem kicsit 😀