Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy jó sztori liszteszsákról.. az ilyen infókat/érdekességeket hiányolom általában NFL közvetítések alatt:

 espn.go.com/espnw/8841015/street-clothes-pittsburgh-steelers-max-starks-unconventional-passion-breaks-barriers

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ha 1-3. körben QB-t húzunk, akkor Ben ideje meg van számlálva kezdőként, mert 3 éven belül, amint lehetőség adódik rá (sérülés, 1-2 rossz meccs Bentől), ki fogjuk próbálni kezdőként az újatSoldados
Bár nagy BigBen-fan vagyok, szerintem pusztán egészségügyi indokokra hivatkozva 3 éven belül amúgy is meg vannak számlálva a napjai.
Egyszerűen elhasználódott. Fizikailag, és úgyse fogod elhinni, de mentálisan is. Emberileg impulzív természet, szereti élni az életét, kb eddig is HoF közelien teljesített eredményesség tekintetében, de az ő menekülős, szívesen kockáztató stílusához egyszerűen megöregedett. Sosem volt hagyományos zsebirányító, de évről-évre csökken a veszélyessége.
Szerintem mindegy hanyadik körben, vagy FA-ról, de ideje volna egy épkézláb QB-nak Ben mögé. És gondolok itt egy hátul is behúzható Harnish vagy Cousins szintű játékosra, de akár egy Henne szerű szar, de backupként 1-2 meccset lehozó nem 40 évesre.
Aztán 1-2 év múlva jöhet az új franchise QB (jelölt).Sobri Jóska
Ez csak feltételezés. A veszélyessége pedig TH miatt csökkent. 1 éve még 12-4-es csapat voltunk, amely egészségesen dominálta az egész AFC-t, többek között Bennek köszönhetően. (Pl a Patset úgy vertük halálra, ahogy egy évtizede szinte senkitől nem láttam, nemhogy tőlünk.)Soldados
Persze.
Minden a jövőre vonatkozó állítás csak feltételezés.
Ennek deklarálása viszont nem érv se pro, se kontra.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Arians a Steelers-nél is megforduló Harold Goodwint (2007 és 2011 között volt az aktuális OL coach, Zierlein, illetve Kugler segédje) nevezte ki OC-nek a Cardinals-nál, így legalább Kirby Wilson biztonságban van.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha 1-3. körben QB-t húzunk, akkor Ben ideje meg van számlálva kezdőként, mert 3 éven belül, amint lehetőség adódik rá (sérülés, 1-2 rossz meccs Bentől), ki fogjuk próbálni kezdőként az újatSoldados
Bár nagy BigBen-fan vagyok, szerintem pusztán egészségügyi indokokra hivatkozva 3 éven belül amúgy is meg vannak számlálva a napjai.
Egyszerűen elhasználódott. Fizikailag, és úgyse fogod elhinni, de mentálisan is. Emberileg impulzív természet, szereti élni az életét, kb eddig is HoF közelien teljesített eredményesség tekintetében, de az ő menekülős, szívesen kockáztató stílusához egyszerűen megöregedett. Sosem volt hagyományos zsebirányító, de évről-évre csökken a veszélyessége.
Szerintem mindegy hanyadik körben, vagy FA-ról, de ideje volna egy épkézláb QB-nak Ben mögé. És gondolok itt egy hátul is behúzható Harnish vagy Cousins szintű játékosra, de akár egy Henne szerű szar, de backupként 1-2 meccset lehozó nem 40 évesre.
Aztán 1-2 év múlva jöhet az új franchise QB (jelölt).Sobri Jóska
Ez csak feltételezés. A veszélyessége pedig TH miatt csökkent. 1 éve még 12-4-es csapat voltunk, amely egészségesen dominálta az egész AFC-t, többek között Bennek köszönhetően. (Pl a Patset úgy vertük halálra, ahogy egy évtizede szinte senkitől nem láttam, nemhogy tőlünk.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ha 1-3. körben QB-t húzunk, akkor Ben ideje meg van számlálva kezdőként, mert 3 éven belül, amint lehetőség adódik rá (sérülés, 1-2 rossz meccs Bentől), ki fogjuk próbálni kezdőként az újatSoldados
Bár nagy BigBen-fan vagyok, szerintem pusztán egészségügyi indokokra hivatkozva 3 éven belül amúgy is meg vannak számlálva a napjai.
Egyszerűen elhasználódott. Fizikailag, és úgyse fogod elhinni, de mentálisan is. Emberileg impulzív természet, szereti élni az életét, kb eddig is HoF közelien teljesített eredményesség tekintetében, de az ő menekülős, szívesen kockáztató stílusához egyszerűen megöregedett. Sosem volt hagyományos zsebirányító, de évről-évre csökken a veszélyessége.
Szerintem mindegy hanyadik körben, vagy FA-ról, de ideje volna egy épkézláb QB-nak Ben mögé. És gondolok itt egy hátul is behúzható Harnish vagy Cousins szintű játékosra, de akár egy Henne szerű szar, de backupként 1-2 meccset lehozó nem 40 évesre.
Aztán 1-2 év múlva jöhet az új franchise QB (jelölt).

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a "franchise QB" elég szubjektív kategória, én inkább kezdő QB-ről beszélnék. Sokak szerint ez a legfontosabb poszt a modern fociban.
Nekünk olyan emberünk van erre a posztra, aki az elmúlt 9 idényből egyszer játszott mind a 16 meccsen az alapszakaszban. És nem is nagyon emlékszem olyan szezonra, amikor ne játszott volna sérülten 1-2 meccset.

Tegyük mellé, hogy pl Manning 98-óta -a tavaly előttit kivéve- minden évben minden meccsen kezdett, vagy Bradynek 2001-óta 10 olyan idénye volt, amikor minden meccsen játszott.

A mi irányítónk nem ilyen. (hogy miért, az más téma) Kérdés: felismerjük-e ezt a tényt, és akarunk tenni valamit a megoldására, vagy nem?

Mi a nagyobb luxus, nekimenni a következő 3-5 évnek úgy, hogy tudhatjuk; évente pár meccsen nagy valószínűséggel nem lesz játékosunk a legfontosabb poszton, vagy behúzni valami ügyes gyereket 2.-3. körben?Jan
Leszarom ki hány meccsen kezdett, a mi QB-nk 3 SB-n játszott ez idő alatt és kettőt nyert. TB és PM ez idő alatt? És mindez annak ellenére, hogy a 9-ből mindössze 1 idényt játszott végig. Nem arról van szó az esetében, hogy rendre ACL-szakadása van, és rendre kihagy fél és egész idényeket, hanem kisebb sérülésekről beszélünk, amelyek nem pályafutást befolyásolóak. (húzódások, zúzódások, kisebb csonttörések).
...

Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.Soldados
Félreérted. Ez nem arról szól, hogy ki hány SB-t nyert, hanem egy csapatépítési kérdés.
Meg kell-e oldani (költségesen) olyan játékos helyettesítését, aki sok éven át nem hagy ki meccset? Nyilván nem.

Ezzel szemben olyanét, aki évente üzembiztosan kihagy párat? Poszttól függ. Ha a QB akkor szerintem igen.

Utána az a kérdés, hogy ha draftról oldjuk meg, akkor milyen cetlit érdemes ellőni olyanra, akit egyértelműen backupnak hozunk.

1.körben, 2. elején kezdőnek szánt QB-t húznak, 4. után meg szvsz nincs bent olyan játékos, aki bármilyen értékelhető teljesítményt tudna nyújtani ezen a poszton. Ezért gondolom, hogy 2-3, max 4. kör. Az persze meglehet, hogy nem idén lesz, de az is biztos hogy ezt nem halogathatjuk évekig.
Jan
Csapatépítési szempont? Ha egy csapat 3 SB-t játszott úgy, hogy a QB-ja minden évben kihagy stabilan pár meccset, akkor azt hiszem kijelenthető, hogy ez semmiféle csapatépítési gondot nem okoz(ott). A Steelers úgy van felépítve, hogy pár meccses QB-kimaradás nem okoz olyan problémát, hogy a csapat képtelen legyen nyerni (erős Def.), mint pl a Colts-nál Manning. (Kb amiatt kellett távoznia az egész Colts FO-nak tavaly). Ha 1-3. körben QB-t húzunk, akkor Ben ideje meg van számlálva kezdőként, mert 3 éven belül, amint lehetőség adódik rá (sérülés, 1-2 rossz meccs Bentől), ki fogjuk próbálni kezdőként az újat.

süti: Colon tuti cut sztem, ahogy annó Starks, azt el tudom képzelni, hogy ha nem viszik el, akkor vetmin-ért visszahozzuk. (Bár sztem Arians elviszi majd a Cardshoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ez a "franchise QB" elég szubjektív kategória, én inkább kezdő QB-ről beszélnék. Sokak szerint ez a legfontosabb poszt a modern fociban.
Nekünk olyan emberünk van erre a posztra, aki az elmúlt 9 idényből egyszer játszott mind a 16 meccsen az alapszakaszban. És nem is nagyon emlékszem olyan szezonra, amikor ne játszott volna sérülten 1-2 meccset.

Tegyük mellé, hogy pl Manning 98-óta -a tavaly előttit kivéve- minden évben minden meccsen kezdett, vagy Bradynek 2001-óta 10 olyan idénye volt, amikor minden meccsen játszott.

A mi irányítónk nem ilyen. (hogy miért, az más téma) Kérdés: felismerjük-e ezt a tényt, és akarunk tenni valamit a megoldására, vagy nem?

Mi a nagyobb luxus, nekimenni a következő 3-5 évnek úgy, hogy tudhatjuk; évente pár meccsen nagy valószínűséggel nem lesz játékosunk a legfontosabb poszton, vagy behúzni valami ügyes gyereket 2.-3. körben?Jan
Leszarom ki hány meccsen kezdett, a mi QB-nk 3 SB-n játszott ez idő alatt és kettőt nyert. TB és PM ez idő alatt? És mindez annak ellenére, hogy a 9-ből mindössze 1 idényt játszott végig. Nem arról van szó az esetében, hogy rendre ACL-szakadása van, és rendre kihagy fél és egész idényeket, hanem kisebb sérülésekről beszélünk, amelyek nem pályafutást befolyásolóak. (húzódások, zúzódások, kisebb csonttörések).
...

Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.Soldados
Félreérted. Ez nem arról szól, hogy ki hány SB-t nyert, hanem egy csapatépítési kérdés.
Meg kell-e oldani (költségesen) olyan játékos helyettesítését, aki sok éven át nem hagy ki meccset? Nyilván nem.

Ezzel szemben olyanét, aki évente üzembiztosan kihagy párat? Poszttól függ. Ha a QB akkor szerintem igen.

Utána az a kérdés, hogy ha draftról oldjuk meg, akkor milyen cetlit érdemes ellőni olyanra, akit egyértelműen backupnak hozunk.

1.körben, 2. elején kezdőnek szánt QB-t húznak, 4. után meg szvsz nincs bent olyan játékos, aki bármilyen értékelhető teljesítményt tudna nyújtani ezen a poszton. Ezért gondolom, hogy 2-3, max 4. kör. Az persze meglehet, hogy nem idén lesz, de az is biztos hogy ezt nem halogathatjuk évekig.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igenámde uzsidoboz aztán letette a dolgozatát és jelest kapott. A franse gondolta, hogy a malomiparban ilyen tehetségek is megbújnak néha, pláne azok közül, akik eleinte csak a lisztet zabálták pofára. A pozitív energia ottan kamatozott rendesen. Idénre úgy tűnt Kolonc se szimpla tőkesúly, hanem érték hordozó hombártestű lény. Erre megint IRracionálisan vége. Snitt. Kolbász bácsi mosmár valóban törpöl, hogy a pufferkondenzátort benne hagyja-é az áramkörben, vagy kell-e esetleg új eszköz a rencerbe. Az biztos, hogy ha repülőjegyet kap, akkor tettre kész replikáns kell a szaladgáláshoz és nem elég csak egy gyors, maréknyi majter a faláttörés dugaszolására... Félek, a sapka szorítása szeles lyukat marasztal😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyilván a kettő együtt sok. Ezt én már írtam korábban is, hogy sztem ő biztos cut. Magas fizu, sok sérülés, szar caphelyzet általában ezt jelenti az ilyen playáknak.Soldados
Ezt mondom én is. Ha csak a 3 szezon - 3 IR lenne, mint negatív tényező, akkor még meg is tartanám, de a magas cap charge miatt már könnyű áldozattá válik.vassadi
Benzsamin-spant ugyan millen dolog kiebrudalni, lesz sírás!sutianap
Mondd, tyúk! Az igen aspektus. Benz Ámen depis lesz, és Gyöngyi akar lenni, hát még mindig a kolbász teszi el a malacklekvártot? Mármindegy olyan lesz az Ó Szí! Régi, avagy új, üstüküs-é vagy egy belső szikra... Mondom, hogy senemjó, ha a Towerben baj van, lázadás izibe, a börtönőrök se tudják tenni a dolgukat rendesen. kishaszi
én, jawohl! csak kíváncsitermészetileg érdeklődöm hogy lesz, mer azért egyszer csak visszasírta meg Maxibébit is. Meraztán úgyhozza az élet nézheti otthon az asszonyt mega gyereket semmi bigbrader semmi bigbraner - ráaásul vállonrívni sincs kinek, mer örühessen csak, hogy nem üvölt a szörnyű-szörnyű Todd bácsika.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nyilván a kettő együtt sok. Ezt én már írtam korábban is, hogy sztem ő biztos cut. Magas fizu, sok sérülés, szar caphelyzet általában ezt jelenti az ilyen playáknak.Soldados
Ezt mondom én is. Ha csak a 3 szezon - 3 IR lenne, mint negatív tényező, akkor még meg is tartanám, de a magas cap charge miatt már könnyű áldozattá válik.vassadi
Benzsamin-spant ugyan millen dolog kiebrudalni, lesz sírás!sutianap
Mondd, tyúk! Az igen aspektus. Benz Ámen depis lesz, és Gyöngyi akar lenni, hát még mindig a kolbász teszi el a malacklekvártot? Mármindegy olyan lesz az Ó Szí! Régi, avagy új, üstüküs-é vagy egy belső szikra... Mondom, hogy senemjó, ha a Towerben baj van, lázadás izibe, a börtönőrök se tudják tenni a dolgukat rendesen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi: szted Colonnál paycut nem lehetséges?
Illetve a paycutnál az a capbe mennyire számít, ott marad "dead moneyként"?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyilván a kettő együtt sok. Ezt én már írtam korábban is, hogy sztem ő biztos cut. Magas fizu, sok sérülés, szar caphelyzet általában ezt jelenti az ilyen playáknak.Soldados
Ezt mondom én is. Ha csak a 3 szezon - 3 IR lenne, mint negatív tényező, akkor még meg is tartanám, de a magas cap charge miatt már könnyű áldozattá válik.vassadi
Benzsamin-spant ugyan millen dolog kiebrudalni, lesz sírás!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Nyilván a kettő együtt sok. Ezt én már írtam korábban is, hogy sztem ő biztos cut. Magas fizu, sok sérülés, szar caphelyzet általában ezt jelenti az ilyen playáknak.Soldados
Ezt mondom én is. Ha csak a 3 szezon - 3 IR lenne, mint negatív tényező, akkor még meg is tartanám, de a magas cap charge miatt már könnyű áldozattá válik.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Colon cut sztem tuti. 3 év 3 IR...Soldados
Szerintem ha kivágjuk, az inkább a magas fizetése miatt lesz, nem elsősorban a 3 IR okán.
Colbert nyilatkozatából is erre lehet következtetni: "Of course Willie is still under contract and when you look at Willie's injuries, they've been acute incidents. Even the knee injury that he suffered this year wasn't a result of a wear and tear type thing, it was an acute blow to that area that started the inflammation of his knee. So obviously there's collisions, and again, you worry about durability, I don't worry about it so much from an acute, happenstance of the game, but more the accumulative effect. The soft tissue injuries, the arthritic deterioration of joints. You worry about those things when you talk about older players. ... You know Willie has had some bad luck, you know he was playing well prior to the knee flaming up on him at the end of the year, so we have to weigh that in as well."vassadi
Nyilván a kettő együtt sok. Ezt én már írtam korábban is, hogy sztem ő biztos cut. Magas fizu, sok sérülés, szar caphelyzet általában ezt jelenti az ilyen playáknak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
A Colon cut sztem tuti. 3 év 3 IR...Soldados
Szerintem ha kivágjuk, az inkább a magas fizetése miatt lesz, nem elsősorban a 3 IR okán.
Colbert nyilatkozatából is erre lehet következtetni: "Of course Willie is still under contract and when you look at Willie's injuries, they've been acute incidents. Even the knee injury that he suffered this year wasn't a result of a wear and tear type thing, it was an acute blow to that area that started the inflammation of his knee. So obviously there's collisions, and again, you worry about durability, I don't worry about it so much from an acute, happenstance of the game, but more the accumulative effect. The soft tissue injuries, the arthritic deterioration of joints. You worry about those things when you talk about older players. ... You know Willie has had some bad luck, you know he was playing well prior to the knee flaming up on him at the end of the year, so we have to weigh that in as well."
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Horton összeveszett a Cards új GM-jével, amikor nem őt választották HC-nak, s ezért kell távoznia.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Rosszul emlékszem lehet,de nem volt olyan opció,hogyha az Öreg már nem lesz, Horton visszajön DC-nek?Blitzburgh
Kétlem. De ha Arians nem tart igényt Horton szolgálataira, és idén csapat nélkül marad, LeBeau esetleges jövő évi visszavonulása után felőlem Horton is jöhet DC-nek. Arizonában elég korrekt munkát végzett, ezért is lennék meglepve, ha Arians nem tartaná meg, és hozná mondjuk Bowles-t.

Érdekes elmélet, Bouchette szerint cutoljuk Colont, és Beachum lesz jövőre a kezdő LG:
 www.post-gazette.com/stories/sports/steelers/on-the-steelers-beachum-will-be-part-of-rebuilt-offensive-line-670169/vassadi
Nem kéne előbb egy O-line coach,mielőtt spekulálni kezdenek ilyesmiről?Blitzburgh
Nem.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Colon cut sztem tuti. 3 év 3 IR...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Érdekes elmélet, Bouchette szerint cutoljuk Colont, és Beachum lesz jövőre a kezdő LG:
 www.post-gazette.com/stories/sports/steelers/on-the-steelers-beachum-will-be-part-of-rebuilt-offensive-line-670169/vassadi
Nem kéne előbb egy O-line coach,mielőtt spekulálni kezdenek ilyesmiről?
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Rosszul emlékszem lehet,de nem volt olyan opció,hogyha az Öreg már nem lesz, Horton visszajön DC-nek?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Érdekes elmélet, Bouchette szerint cutoljuk Colont, és Beachum lesz jövőre a kezdő LG:
 www.post-gazette.com/stories/sports/steelers/on-the-steelers-beachum-will-be-part-of-rebuilt-offensive-line-670169/
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Még a korai körös QB drafthoz:
 www.steelersdepot.com/2013/01/a-quarterback-in-the-first-round-for-the-steelers-kevin-colbert-isnt-fooling-anyone/

BA elment Arizonába,a DC posztra egyből felhívta Butlert..Blitzburgh
Ex-Steelers edző a "Little Steelers"-nél, (nekünk) nem igazán jó párosítás. Tartottam tőle, hogy ha valahol kinevezik HC-nak, meg fogja keresni Butlert, pedig idén eddig nem hívta senki. Tartaná meg inkább Hortont, ő bizonyított is DC-ként. A másik, hogy a szabadügynökeink közül Starks-ra, Legura, és Fosterre is pályázhat, közülük utóbbit semmiképpen sem kellene elveszíteni.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Qrva jó hír, hogy Khan marad, mert a Jets mást választott.

Arians kinevezése rossz hír, mert így egyrészt Haley marad, illetve hívhat tőlünk edzőket a stábjába. Viszont a DC-je a hírek szerint nem Butler lesz, hanem Bowles, az Eagles eddigi DC-je.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, nem engedjük sehova, mert jó ember és edző - utóbbi igaz is -, de ez azért így vicces nekem😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
BA elment Arizonába,a DC posztra egyből felhívta Butlert..