Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pontosan ezekre utaltam, Ádi😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Állítólag JH nem fogadja el a Paycut-ot, ezzel minden valószínűség szerint az OLB nagyon előkelő lesz a draftonpolamalu
Prioritás lesz az OLB, akár marad Harrison, akár megy.
De ha nem megy bele a paycutba, akkor valószínűleg kitesszük. Az átstrukturálás nekünk nem igazán jó, mert úgy lényegesen kevesebbet tudnánk rajta spórolni idén, másrészt ha most cutoljuk, akkor nincs 2014-es dead money, de ha átalakítjuk a szerződését, akkor valamilyen összeggel biztosan terhelni fogja a 2014-es capet, bármi is lesz a sorsa. És ha tényleg nem lesz jelentős cap limit emelkedés jövőre, akkor már egyébként is nagy bajban vagyunk, amit Harrison átcsoportosított pénze tovább súlyosbítana. Idén amúgy is lesznek elkerülhetetlen átstrukturálások, Harrisoné nem az.

Akkor azt jelenti, hogy jövőre még annyira sem lesz pass-rush, mint idén volt-. Remek.kishaszi
Pass rush-ban Harrison sem villogott tavaly, run D szempontjából lenne igazán nagy veszteség a távozása.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor azt jelenti, hogy jövőre még annyira sem lesz pass-rush, mint idén volt-. Remek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag JH nem fogadja el a Paycut-ot, ezzel minden valószínűség szerint az OLB nagyon előkelő lesz a drafton
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hines Ward kicsit megzuhant mióta visszavonult 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
No a szélesvevők atyjának jelöltjei az idei fantázia-gálán: Kennedy Polamalu, a tuggyuki bácsikája, na és: Igen, Hímes, - lassan forgasssátok, hogy megmaradjon az íz a szátokban!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Muszáj is. Igazából ennek két éle van, hogy tohonya nagy zsákok vannak Ben előtt. Nem tudják megvédeni a gyors emberekkel szemben, és a futásblokkoláshoz is lassúak. Igazából ez már régóta így van, és esetleges volt a futásunk is, amikor úgy tűnt, hogy átlagban elfogadható a yard/carry mutató. Valójában az is több tényezőre volt visszavezethető, és messze nem arról szólt a dolog, hogy húha, megy a futás...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
"When Haley was the head coach in Kansas City, the Chiefs had the league's No. 1 rushing attack with an offensive line that averaged less than 300 pounds. And, in an interview last week on the Steelers website, Bicknell said he doesn't like offensive linemen "who get huge and then they can't bend and move." He said he wants players who can move, run and have the quickness off the ball "to get into people."

Lesz itt fogyókúra,kérem..😊)
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Congrats to @_BigBen7 being named to the @MiamiRedHawks Hall of Fame today!Shawn84
BigBen7? Dehát az én volnék!BigBen7
Akkor neked gratulálok, a fórumunknak van egy HoF tagja 😀
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Congrats to @_BigBen7 being named to the @MiamiRedHawks Hall of Fame today!Shawn84
BigBen7? Dehát az én volnék!
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
küld be a sport2-re RicsiéknekBigBen7
Csak egyre ügyelj hogy írd bele hogy másnap ZH-d van és nem aludtál semmit, de nem tudod kihagyni az aktuális meccset. Garancia a beolvasásra! 😊laby
Igen, és a az asszony régen nem engedte hogy nézd te most már együtt nézitek sőt a 2 napja született gyereketek is együtt nézi veletek a meccset, és ráadásul holnap ZH után még melóznod is kell de téged ez sem tántoríthat el egy Titans vs Jets, hétfő esti rangadótól. Egyébként a Patriotsnak szurkolok, és szeretném kérdezni, hogy kickoffból lehet mezőnygólt elérni?
Köszönöm szépen a választ!

Na így már biztos bekerül 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Congrats to @_BigBen7 being named to the @MiamiRedHawks Hall of Fame today!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
küld be a sport2-re RicsiéknekBigBen7
Csak egyre ügyelj hogy írd bele hogy másnap ZH-d van és nem aludtál semmit, de nem tudod kihagyni az aktuális meccset. Garancia a beolvasásra! 😊

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
csinibaba:

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
küld be a sport2-re Ricsiéknek
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Komoly, nem komoly, vagy komor, nem komor.
A lényeg meg elkóborol.
A borvirágos orról meg nem is szól a fáma,
lám a a láma meg betekint az ólba, s ne legyen sok dolga,
zabáltatják sorban, orrba, szájba.
Szóval Soldi felé biccentés gyanánt,
elmajszoltam egy banánt, sközben azon rágódtam,
örlőfogaim túrázva, hogy
az üstökös tovarepül,
pl. 2 éven belül,
közben Ériensz meg hátsó ablakon berepül
vé.r kócsnak.
Slesz megint öröm és bódottá,
Szoldádosz virul, Big Ben meg vidámságában elpirul,
sok sztílersz arca pedig újra derül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.vassadi
Ha nem engedték volna el a sivatagba, visszahozhattuk volna Arianst😀kishaszi
Arians, aki az év edzője lett mellesleg, nem hiszem hogy WR coachnak eljött volna. 😉polamalu
Én meg nem hiszem, hogy haszi ezt komolynak szánta. 😉vassadi
Én meg azt nem hiszem, hogy a választ komolynak szánta, de tuggyátok mit, semmit se hiszek, de mosmá valami hasznunk lehetne a sivatagi kommandóból, vagy legalább nekik lehetne hasznuk.sutianap
Én meg tudom, hogy Haszi nem komolynak szánta és???
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.vassadi
Ha nem engedték volna el a sivatagba, visszahozhattuk volna Arianst😀kishaszi
Arians, aki az év edzője lett mellesleg, nem hiszem hogy WR coachnak eljött volna. 😉polamalu
Én meg nem hiszem, hogy haszi ezt komolynak szánta. 😉vassadi
Én meg azt nem hiszem, hogy a választ komolynak szánta, de tuggyátok mit, semmit se hiszek, de mosmá valami hasznunk lehetne a sivatagi kommandóból, vagy legalább nekik lehetne hasznuk.sutianap
Én meg azt nem hiszem hogy ezt a kommentet Te küldted, hiszen minden szót sikerült értelmeznem elsőre! 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.vassadi
Ha nem engedték volna el a sivatagba, visszahozhattuk volna Arianst😀kishaszi
Arians, aki az év edzője lett mellesleg, nem hiszem hogy WR coachnak eljött volna. 😉polamalu
Én meg nem hiszem, hogy haszi ezt komolynak szánta. 😉vassadi
Én meg azt nem hiszem, hogy a választ komolynak szánta, de tuggyátok mit, semmit se hiszek, de mosmá valami hasznunk lehetne a sivatagi kommandóból, vagy legalább nekik lehetne hasznuk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.vassadi
Ha nem engedték volna el a sivatagba, visszahozhattuk volna Arianst😀kishaszi
Arians, aki az év edzője lett mellesleg, nem hiszem hogy WR coachnak eljött volna. 😉polamalu
Én meg nem hiszem, hogy haszi ezt komolynak szánta. 😉
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.vassadi
Ha nem engedték volna el a sivatagba, visszahozhattuk volna Arianst😀kishaszi
Arians, aki az év edzője lett mellesleg, nem hiszem hogy WR coachnak eljött volna. 😉
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.vassadi
Ha nem engedték volna el a sivatagba, visszahozhattuk volna Arianst😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Új WR coach-ot is kereshetünk, Scottie Montgomery alma materénél, a Duke-nál lesz OC.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Épp azt olvasom,hogy a 2011-es draft első 30 választottja mind kezdő,kivéve minket/Heyward/ és a Packerst/Sherrod/.Blitzburgh
A Steelers froint 7-be azért nem egyszerű bekerülni kezdőként 😉
Hood és Keisel nem szuperklasszisok, de ott vannak a Top 15-be szerintem
De Heyward, amikor játszott, nagyon jól megoldotta a feladatát, 1-2 év és Keisel távozása után simán kezdő
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Errűl volt szó tavaly is, de köll egy nojz, Zyggi nem a.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak