Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt olvasom,Khan marad.Azért ez most jól jön..
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.Soldados
Amúgy sem konkrétan a QB posztról nyilatkozott, hanem ezt mondta: "We won't close the door on any position in any round. We can't... Once we get into free agency and the draft, I don't see any position that's off limits." Ennyi erővel lehozhatták volna úgy is a hírt, hogy lehet, hogy long snappert draftolunk első körben.vassadi
Egy jó long snapper mindig jó 😀 Támogatom 1. körben a vasalósok LS draftját 😀 😛Collapo
Komoly dilemma,állítólag remek punterek is lesznek idén..csak nehogy a Jax elvigye előlünk..😊Blitzburgh
Az azért már tényleg kiszúrás lenne, legyen az a második kör 😀 (befejeztem 😀)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.Soldados
Amúgy sem konkrétan a QB posztról nyilatkozott, hanem ezt mondta: "We won't close the door on any position in any round. We can't... Once we get into free agency and the draft, I don't see any position that's off limits." Ennyi erővel lehozhatták volna úgy is a hírt, hogy lehet, hogy long snappert draftolunk első körben.vassadi
Egy jó long snapper mindig jó 😀 Támogatom 1. körben a vasalósok LS draftját 😀 😛Collapo
Komoly dilemma,állítólag remek punterek is lesznek idén..csak nehogy a Jax elvigye előlünk..😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.Soldados
Amúgy sem konkrétan a QB posztról nyilatkozott, hanem ezt mondta: "We won't close the door on any position in any round. We can't... Once we get into free agency and the draft, I don't see any position that's off limits." Ennyi erővel lehozhatták volna úgy is a hírt, hogy lehet, hogy long snappert draftolunk első körben.vassadi
Egy jó long snapper mindig jó 😀 Támogatom 1. körben a vasalósok LS draftját 😀 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.Soldados
Amúgy sem konkrétan a QB posztról nyilatkozott, hanem ezt mondta: "We won't close the door on any position in any round. We can't... Once we get into free agency and the draft, I don't see any position that's off limits." Ennyi erővel lehozhatták volna úgy is a hírt, hogy lehet, hogy long snappert draftolunk első körben.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha lesérül a franchise QB arra sosincs megfelelő megoldás. (Hacsaknem mákod van, pl ha Dixon parádézott volna, amikor lehetőséget kapott) Egy szó mint száz erre nem lehet készülni, amiatt nem szabad 1-3. körben QB-t húzni.Soldados
Ez a "franchise QB" elég szubjektív kategória, én inkább kezdő QB-ről beszélnék. Sokak szerint ez a legfontosabb poszt a modern fociban.
Nekünk olyan emberünk van erre a posztra, aki az elmúlt 9 idényből egyszer játszott mind a 16 meccsen az alapszakaszban. És nem is nagyon emlékszem olyan szezonra, amikor ne játszott volna sérülten 1-2 meccset.

Tegyük mellé, hogy pl Manning 98-óta -a tavaly előttit kivéve- minden évben minden meccsen kezdett, vagy Bradynek 2001-óta 10 olyan idénye volt, amikor minden meccsen játszott.

A mi irányítónk nem ilyen. (hogy miért, az más téma) Kérdés: felismerjük-e ezt a tényt, és akarunk tenni valamit a megoldására, vagy nem?

Mi a nagyobb luxus, nekimenni a következő 3-5 évnek úgy, hogy tudhatjuk; évente pár meccsen nagy valószínűséggel nem lesz játékosunk a legfontosabb poszton, vagy behúzni valami ügyes gyereket 2.-3. körben?Jan
Leszarom ki hány meccsen kezdett, a mi QB-nk 3 SB-n játszott ez idő alatt és kettőt nyert. TB és PM ez idő alatt? És mindez annak ellenére, hogy a 9-ből mindössze 1 idényt játszott végig. Nem arról van szó az esetében, hogy rendre ACL-szakadása van, és rendre kihagy fél és egész idényeket, hanem kisebb sérülésekről beszélünk, amelyek nem pályafutást befolyásolóak. (húzódások, zúzódások, kisebb csonttörések).

tomi:
egy korai körös QB-pick egyértelműen Ben franchise QB-ságának megkérdőjelezése. Sőt nem megkérdőjelezése, hanem döntés arról, hogy mostantól nem az. Ugyanis 1-2. körös QB-t előbb-utóbb (3 éven belül) mindenképpen kezdőbe teszel.

Egyébként Colbert nyilatkozata ellenére kizártnak tartom a korai (1-3. kör) QB-draftot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha lesérül a franchise QB arra sosincs megfelelő megoldás. (Hacsaknem mákod van, pl ha Dixon parádézott volna, amikor lehetőséget kapott) Egy szó mint száz erre nem lehet készülni, amiatt nem szabad 1-3. körben QB-t húzni.Soldados
Ez a "franchise QB" elég szubjektív kategória, én inkább kezdő QB-ről beszélnék. Sokak szerint ez a legfontosabb poszt a modern fociban.
Nekünk olyan emberünk van erre a posztra, aki az elmúlt 9 idényből egyszer játszott mind a 16 meccsen az alapszakaszban. És nem is nagyon emlékszem olyan szezonra, amikor ne játszott volna sérülten 1-2 meccset.

Tegyük mellé, hogy pl Manning 98-óta -a tavaly előttit kivéve- minden évben minden meccsen kezdett, vagy Bradynek 2001-óta 10 olyan idénye volt, amikor minden meccsen játszott.

A mi irányítónk nem ilyen. (hogy miért, az más téma) Kérdés: felismerjük-e ezt a tényt, és akarunk tenni valamit a megoldására, vagy nem?

Mi a nagyobb luxus, nekimenni a következő 3-5 évnek úgy, hogy tudhatjuk; évente pár meccsen nagy valószínűséggel nem lesz játékosunk a legfontosabb poszton, vagy behúzni valami ügyes gyereket 2.-3. körben?Jan
Ez mind szép és jó, csak éppen van elég needünk enélkül is. Szerintem sokkal fontosabb biztosítani h a D elit maradjon a jövőben is, nincs meg az utódja Hamptonnak, Harrisonnak, a 2 safetynek, Foote-nak is kérdőjeles. Az O-ra költöttünk elég picket az elmúlt pár évben, építettünk Bennek falat, ha nem tud egészséges maradni akkor így jártunk. Egy rookie-val sem lennénk előrébb egy komolyabb D# ellen mint Batch-csel vagy Leftyvel.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ha lesérül a franchise QB arra sosincs megfelelő megoldás. (Hacsaknem mákod van, pl ha Dixon parádézott volna, amikor lehetőséget kapott) Egy szó mint száz erre nem lehet készülni, amiatt nem szabad 1-3. körben QB-t húzni.Soldados
Ez a "franchise QB" elég szubjektív kategória, én inkább kezdő QB-ről beszélnék. Sokak szerint ez a legfontosabb poszt a modern fociban.
Nekünk olyan emberünk van erre a posztra, aki az elmúlt 9 idényből egyszer játszott mind a 16 meccsen az alapszakaszban. És nem is nagyon emlékszem olyan szezonra, amikor ne játszott volna sérülten 1-2 meccset.

Tegyük mellé, hogy pl Manning 98-óta -a tavaly előttit kivéve- minden évben minden meccsen kezdett, vagy Bradynek 2001-óta 10 olyan idénye volt, amikor minden meccsen játszott.

A mi irányítónk nem ilyen. (hogy miért, az más téma) Kérdés: felismerjük-e ezt a tényt, és akarunk tenni valamit a megoldására, vagy nem?

Mi a nagyobb luxus, nekimenni a következő 3-5 évnek úgy, hogy tudhatjuk; évente pár meccsen nagy valószínűséggel nem lesz játékosunk a legfontosabb poszton, vagy behúzni valami ügyes gyereket 2.-3. körben?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én csak korai körről írtam az első az kizárt szerintem is ahhoz a tízben kéne húznunk, de akkor valószínűleg nem Colbert vezényelné már le a draftot
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000127620/article/pittsburgh-steelers-dont-rule-out-drafting-qb-early
plpolamalu
"We won't close the door on any position in any round. We can't... Once we get into free agency and the draft, I don't see any position that's off limits."
És ebből kreáltak egy olyan hírt, hogy elképzelhető az 1. körös QB draft? Nevetséges. 😀

Whiz amúgy San Diegóban lett OC.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Ön kulcsa a "Palkó" szó!


Sőt a Isztori Csenel bémutassa még 😀
 pittsburghquarterback.com/master-lis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk hogy kijön Zach Dysert 😊 ha mán lenyomta a Redhóksz statjait, smég nem is beszéltem a csodálatos Sunseriről minden Palkók esszenciájáról. Nem várhatunk egy percet se 😀sutianap
Sunseri, mint biztonsági háló??! 😀 Btw javult az idény második felében?

nem is mondtam, hogy megkérdőjelezem Ben státuszát, én nem, de ez azt mutatja, hogy elkezdtek már gondolkodni a mi lesz Ben után, időkön. Igazából én csak azt szeretném, tudni hány százalékos állapotban volt a sérülés után, ha csak 50-60 akkor megnyugodtam, mert jövőre egy teljes offseasonnal ugyanazt produkálhatja mint a sérülés előtt és, ha azt végig tudja vinni egész évben.....polamalu
Tudom. Szerintem ez nem a Ben utáni időkről szól. Ez pont a Ben-éra stabilitásáról szól(na).
Szinte kizárt, hogy 100%-os volt a visszatérése után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
nem is mondtam, hogy megkérdőjelezem Ben státuszát, én nem, de ez azt mutatja, hogy elkezdtek már gondolkodni a mi lesz Ben után, időkön. Igazából én csak azt szeretném, tudni hány százalékos állapotban volt a sérülés után, ha csak 50-60 akkor megnyugodtam, mert jövőre egy teljes offseasonnal ugyanazt produkálhatja mint a sérülés előtt és, ha azt végig tudja vinni egész évben.....
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Olvastam egy interjút Colberttel, annyira nem zárkózott el akár a korai körös QB drafttól sem. Szeretném tudni mi a pontos tényállás benne, mert valami kezd nem kerek lenni ebben a sztoriban.polamalu
Két év alatt a 33 meccsből tízen komoly sérüléssel vagy egyáltalán nem játszott és 30 éves. A szokottnál és elviselhetőnél nagyobb esélye van, hogy ez elő fog fordulni a következő idény(ek)ben is. A FO szükségesnek láthatja egy komolyabb biztonsági hálót kifeszíteni a csapat alá. Ez nem szólna BigBen franchise QB státuszának megkérdőjelezéséről.tomi-tomi
Mondjuk hogy kijön Zach Dysert 😊 ha mán lenyomta a Redhóksz statjait, smég nem is beszéltem a csodálatos Sunseriről minden Palkók esszenciájáról. Nem várhatunk egy percet se 😀

 withthefirstpick.com/2012/10/30/zac-dysert-sneaking-up-the-boards/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
twitteren is egyébként
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qo1igglvobosl2fdvdmp
Pittsburgh Steelers won't rule out drafting a QB early
Pittsburgh Steelers quarterback Ben Roethlisberger has been a fixture under center since 2004, but is the team beginning to plan for the future? GM Kevin Colbert said as much.

pl
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Olvastam egy interjút Colberttel, annyira nem zárkózott el akár a korai körös QB drafttól sem. Szeretném tudni mi a pontos tényállás benne, mert valami kezd nem kerek lenni ebben a sztoriban.polamalu
Link?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Olvastam egy interjút Colberttel, annyira nem zárkózott el akár a korai körös QB drafttól sem. Szeretném tudni mi a pontos tényállás benne, mert valami kezd nem kerek lenni ebben a sztoriban.polamalu
Két év alatt a 33 meccsből tízen komoly sérüléssel vagy egyáltalán nem játszott és 30 éves. A szokottnál és elviselhetőnél nagyobb esélye van, hogy ez elő fog fordulni a következő idény(ek)ben is. A FO szükségesnek láthatja egy komolyabb biztonsági hálót kifeszíteni a csapat alá. Ez nem szólna BigBen franchise QB státuszának megkérdőjelezéséről.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Olvastam egy interjút Colberttel, annyira nem zárkózott el akár a korai körös QB drafttól sem. Szeretném tudni mi a pontos tényállás benne, mert valami kezd nem kerek lenni ebben a sztoriban.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
hamá draft, letyók
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/1/16/3881970/nfl-draft-2013-prospects-wide-receiver-steelers-tavon-austin
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/1/14/3854588/2013-nfl-mock-draft-database-updated-jan-14
 www.behindthesteelcurtain.com/2013/1/16/3883850/mel-kiper-2013-nfl-mock-draft-steelers-ezekiel-ansah


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Teo-party! ha benn van, meg úgyis lájmbekkerítiszünk van...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A QB draft valószínűsíthetőleg nem prioritás semelyik körben.
Viszont született már megannyi mock,egész változatos húzásokkal,olvastam az OG-től az OLB-ig mindent első körben hozzánk.
Valamelyik kinti oldal megszavaztatta a szurkereket is,és ott pl Rambo/S/ nyert.
Tavaly már kitárgyaltuk,a Steelers hogy szokott húzni,engem az érdekelne,szerintetek,kit húznánk-kit kéne húzni,ha az 1/17-nél még bent van mindegyik needünkre a top player.
Te'o,Lotulelei,Jones,Rambo négyesből?
Én leteszem a voksom az NT mellett.Blitzburgh
Perpill NT-t vagy ILB-t mondanék, de ez még csak találgatás. Márciusra okosabbak leszünk, addigra kiderülnek a cutok, illetve az is, hogy kiket tartottunk meg saját szabadügynökeink közül (Foote/Hampton például). Ezt a kérdést ezek befolyásolják a legjobban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha lesérül a franchise QB arra sosincs megfelelő megoldás. (Hacsaknem mákod van, pl ha Dixon parádézott volna, amikor lehetőséget kapott) Egy szó mint száz erre nem lehet készülni, amiatt nem szabad 1-3. körben QB-t húzni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A QB draft valószínűsíthetőleg nem prioritás semelyik körben.
Viszont született már megannyi mock,egész változatos húzásokkal,olvastam az OG-től az OLB-ig mindent első körben hozzánk.
Valamelyik kinti oldal megszavaztatta a szurkereket is,és ott pl Rambo/S/ nyert.
Tavaly már kitárgyaltuk,a Steelers hogy szokott húzni,engem az érdekelne,szerintetek,kit húznánk-kit kéne húzni,ha az 1/17-nél még bent van mindegyik needünkre a top player.
Te'o,Lotulelei,Jones,Rambo négyesből?
Én leteszem a voksom az NT mellett.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
QB? Kaepernick, Dalton 2., Wilson 3. körös volt. Szóval lehet ott is használható irányítót húzni, nem kell feltétlenül az 1. kört ellőni ilyesmire.Jan
Én sem kizárólag 1. körös QB-ra gondoltam:
Tegyük fel, hogy 2-3., netán első körben draftolnál egy irányítót - nem írtad, hogy pontosan milyen scenarióra gondolsz Jan, de a hangsúly úgyis azon van, hogy korai körös pick.vassadi
Félreértelmezted, nem csak az 1. körös pickről van szó, hanem a korai, 1-2-3. körös húzásokról, hogy ha itt draftolunk egy irányítót, akkor mi lesz a többi, valós hiányposzttal, OLB, NT, WR, S, adott esetben TE, ILB, CB, RB? Ugyanis...

Ami azonnali need, arra nem megoldás a draft, mert normál esetben nem kezdetjük az újoncokat.Jan
"Azonnali segítségre lesz/lehet szükségünk" =/= azonnal kezdő is lesz a rookie. De egy OLB-re pl. akkor is óriási szükség van, ha kezdetben csak rotációban játszik, de lehet, hogy NT poszton éppenséggel tényleg kezdenie kell majd egy újoncnak. Másrészt nem csak rövidtávú megoldásról van szó, hanem a jövő embereit kell beszerezni ezeken a posztokon, amire a draft szolgál. Komoly impacttel bíró FA-t egyébként sem tudunk igazolni. Alapvetően az első három-négy körben húzol olyan játékosokat, akiktől azt várod, hogy akár már újoncként jelentős szerephez juthatnak, és idővel kezdők lehetnek. A felsorolt nem kevés poszton ilyen játékosokra van szükségünk, míg ezzel szemben - ahogy te is írtad - Bennek még hátravan 3-4 jó éve.

De egyébként meg is fordíthatjuk a kérdést, ha nem húzunk QB-t, akkor a jövőben mit csinálunk, ha bejön egy az ideihez hasonló helyzet?Jan
Abban márpedig biztos lehetsz, hogy nincs olyan csapat, amelyik ilyen needek mellett is az egyik legfontosabb hiányposztnak minősítené a QB-t "mi lesz, ha lesérül a franchise irányítónk?" alapon.