Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Chris Rainey was arrested on a simple battery charge after witnesses saw him pull his girlfriend out of a car and slap her in the face.vassadi
Steelers announced they waived RB Chris Rainey following his arrest for a domestic battery incident this morning in Gainesville, Fla.

Ügyes.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Steelers announced they waived RB Chris Rainey following his arrest for a domestic battery incident this morning in Gainesville, Fla.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Chris Rainey was arrested on a simple battery charge after witnesses saw him pull his girlfriend out of a car and slap her in the face.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Igazából olyan helyre ahol a chikano az irányító én tuti nem mennék 😀
Viccet félretéve, azért az, hogy évről évre a háttérembereinket csábítgatják ide-oda az a francsi erősségét is jelzi.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát sajnos Rooney szavai egyértelműek, ha TH-t nem viszik el HC-nak, akkor ő marad az OC. De ha lehet Khan esetleges elvesztése még nagyobb szívás lenne, mert hatalmas capguru az ember, nélküle nem lehetett volna ezt a csapatot így egyben tartani. Őszintén szólva semmi meglepő nincs ebben, évről évre egyre több helyről hívják komolyabb pozícióba. Azért bízom benne, hogy végül marad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Omar Khan, the Steelers' director of football and business administration, is interviewing for the Jets' GM job on Thursday, according to the New York Daily News. Khan is part of the Jets' growing list of candidates that includes former Bears general manager Jerry Angelo and Dolphins assistant general manager Brian Gaine. Losing Khan would be significant for a Steelers team that needs to do some maneuvering to get under the salary cap. Khan has been Pittsburgh's chief contract negotiator for more than a decade and is known for his cap expertise.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
John Clayton szerint tavalyról csak 758 ezer dollár cap space-t tudunk átvinni a következő szezonra.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Art II megerősítette, hogy Haley interjún járt a Cardinals-nál. OC-csere viszont csak akkor lesz, ha elviszik Haley-t.
több mint 11 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
 www.steelers.com/news/article-1/Steelers-sign-Rolle/020f88e1-b4a2-421d-bc64-fd2a1fb8f6fc

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem, ezért mondom, hogy ha úgy döntünk: menjen Haley -- de
1) Lépjük már meg, és ne baszakodjunk
2) Mindegy nekem kit hoznak, DE ne olyan figura legyen, aki csak azt lesi, hogy Ben mit kíván! BA-val (akinek ezúton is kívánok jobbulást, remélem nincs komolyabb ok, csak valami infulenza féle---) ez is volt a baj. Ez a majomszeretet elvén alapuló kapcsolat az O játékosok és az OC között nem jó. Ebben Tomlin is nagyon sáros egyébként!
3) Ha most egy év után pálcát törünk Haley felett, és mennie kell - az okokat ne ragozzuk újra, hogy ki szerint mik voltak - akkor pláne igaz BA-ra, hogy váltani kellett, nem véletlenül döntöttek így Rooney-ék is. LÁtták, hogy egy ponton túl nincs változás, idő, bizalom, esélyek ellenére. Én ezt tartom!kishaszi
1. én is ezt mondom, hogy Tomlin most már kiállhatna, hogy hé helló ezekkel a coordinatorokkal folytatnám, vagy nem.

2. nekem mindegy milyen típusú az OC, de összhang legyen a játékosok és közte.

3. lerágtuk. Én nem váltottam volna, Te igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem, ezért mondom, hogy ha úgy döntünk: menjen Haley -- de
1) Lépjük már meg, és ne baszakodjunk
2) Mindegy nekem kit hoznak, DE ne olyan figura legyen, aki csak azt lesi, hogy Ben mit kíván! BA-val (akinek ezúton is kívánok jobbulást, remélem nincs komolyabb ok, csak valami infulenza féle---) ez is volt a baj. Ez a majomszeretet elvén alapuló kapcsolat az O játékosok és az OC között nem jó. Ebben Tomlin is nagyon sáros egyébként!
3) Ha most egy év után pálcát törünk Haley felett, és mennie kell - az okokat ne ragozzuk újra, hogy ki szerint mik voltak - akkor pláne igaz BA-ra, hogy váltani kellett, nem véletlenül döntöttek így Rooney-ék is. LÁtták, hogy egy ponton túl nincs változás, idő, bizalom, esélyek ellenére. Én ezt tartom!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000122955/Lewis-on-the-field-for-last-kneel-down

ezt látva újra megfájdult bennem az, ahogy Hines-tól elváltunk...valami hasonló neki is kijárt volna :/
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, ezekben egyetértek, mindössze ezzel továbbra is az a problémám, hogy egytényezősre egyszerűsíted a dolgot, minden baj okozója Haley. Ami közel se igaz, sőt, vannak nagyon komoly mentális problémák, amik nem Haley hibái, amik a szar produkciót okozták. Több olyan tényező van, amiben sokkal nagyobb sara van a játékosoknak, sőt, csak nekik és ezen nincs mit szépíteni, ráadásul ezek emberi hibák. Jellemhibák.
...
NEm folytatom, mert lassan könyvet tudnék arról rni, hogy mennyire kártékony Ben és Wallace viselkedése és arra ok nem lehet, hogy Haley nem olyan, mint BA. Ennyi.
Ez az egész megint visszavezet(het) oda, hogy gyak. külsős embert fölösleges is idehozni, mert nincs meg a közös bizalaom, az üsszhang az edző felé. Hát ahogy Süti is említette, hogy a mamának kellene a lekvárt eltennie, és nem fordítva.
A QB-nak mentor kel, nem apuka! Tőlem ez a figura lehet belülről jövő ember, de ne a majomszeretet vezérelje ezt a relációt, vagy ha továbbra is ez lesz, akkoraz kurva nagy szegénységi bizonyítvány Tomlinra is meg az egész franchisera.kishaszi
Azt nem érted, hogy én egyáltalán nem mondom, hogy minden baj okozója TH. Sőt, alapvetően jó OC-nak tartom, ezt már bizonyította máshol. (Annó, örültem is a kinevezésének) De nálunk nem vált be, a rendszere nem illik a kerethez. A keret emiatt zúgolódik. Abban is egyetértek veled, hogy ez nem jó a csapatra nézve, s ez a játékosok (jellem)hibája. De egy egész keretet nem tudsz és faszság is lenne lecserélni, inkább kéne hozni egy olyan OC-t, aki ismét győztes egységgé gyúrja őket, mert közös nevezőn vannak. A potenciál megvan a keretben.

Azt se írtam, hogy eleve rossz kívülről hozni OC-t, csak 1 éve leírtam, hogy milyen veszélyei lehetnek. Sajnos bejött. Ennyi.

Tehát TH-nak nem azért kell menni, mert ő bűnbak, ő tehet mindenről, hanem azért, mert most ez lenne a legjobb a csapatnak a jövőre nézve, ez biztosítaná legjobb eséllyel azt, hogy jövőre ismét működőképes O-val álljunk ki. És azt sem írtam, hogy BA-t hozzuk vissza. Egyrészt lehetetlen, mert ő vagy elmegy HC-nak, vagy marad a Coltsnál OC. Másrészt pedig egyáltalán nem a személyéhez ragaszkodom, más is beválhat, lehet az Whiz, vagy éppen Kirby Wilson, de bárki más is, akár külsős, bár az némiképp nagyobb veszélyt rejt magában, de attól még beválhat. Most viszont váltani kell, én csak ennyit mondok. (No meg azt, hogy annó 1 éve faszság volt BA-t elküldeni)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, ezekben egyetértek, mindössze ezzel továbbra is az a problémám, hogy egytényezősre egyszerűsíted a dolgot, minden baj okozója Haley. Ami közel se igaz, sőt, vannak nagyon komoly mentális problémák, amik nem Haley hibái, amik a szar produkciót okozták. Több olyan tényező van, amiben sokkal nagyobb sara van a játékosoknak, sőt, csak nekik és ezen nincs mit szépíteni, ráadásul ezek emberi hibák. Jellemhibák.
...
NEm folytatom, mert lassan könyvet tudnék arról rni, hogy mennyire kártékony Ben és Wallace viselkedése és arra ok nem lehet, hogy Haley nem olyan, mint BA. Ennyi.
Ez az egész megint visszavezet(het) oda, hogy gyak. külsős embert fölösleges is idehozni, mert nincs meg a közös bizalaom, az üsszhang az edző felé. Hát ahogy Süti is említette, hogy a mamának kellene a lekvárt eltennie, és nem fordítva.
A QB-nak mentor kel, nem apuka! Tőlem ez a figura lehet belülről jövő ember, de ne a majomszeretet vezérelje ezt a relációt, vagy ha továbbra is ez lesz, akkoraz kurva nagy szegénységi bizonyítvány Tomlinra is meg az egész franchisera.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Arianst, már csábítják máshová is. Sőt talán Ő lehet az év edzője. Nem akarok ezzel semmit mondani csak úgy megjegyeztem 😀
több mint 11 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
JH lenyilatkozta, hogy tisztában van a csapat cap helyztével és készen áll bármilyen átstruktúrálásra annak érdekében, hogy ne okozzon gondot az off seasonban az Ő bére.polamalu
Átstrukturálás nem hiszem, hogy elég lesz. Itt paycutot kell benyelnie.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah, csak idén, ammikor nyernie kellett volna, akkor nem TH hibájából hozott BB folyamatosan SZAR döntéseket, meg nem is miatta sérült meg.kishaszi
A sérülés nyilván nem TH hibája, de a folyamatos rossz döntéseknek közvetetten igenis köze van a játékrendszerhez.Soldados
A szar játékrendszer miatt volt mvp formában a szezon első felében.Roth
Ő abban volt és Miller volt még jó, de senki másnak nem feküdt, ezt akkor is írtam. De az idény második felében az is kiderült, hogy ebben a rendszerben nem tud(unk) kulcsszituban, GW-drive helyzetben nyerni. (Kivéve a hulla szar Jets és Eagles ellen, amelynek egyikén ráadásul BA-hívásait alkalmazta no huddle-ben)

A legnagyobb gond, hogy az O játékosainak nagy része nincs egy lapon TH-val, így nehéz elképzelni, hogy eredményesek legyünk. (És ez még mindig nem azt jelenti, hogy TH szar OC, csak azt, hogy nálunk nem vált be)Soldados
Az új offenseből hívta a playt no-huddleben csak két alkalommal használt valami jelet a régi rendszerből és a Raiders ellen volt.  www.steelersdepot.com/2012/09/roethlisberger-clarifies-old-playbook-comments-made-after-raiders-game/

Az pedig, hogy nincsenek egy lapon a játékosok TH-val városi legenda és média által lett felfújva szvsz. Pláne ha veszít a csapat akkor szeret a média ilyen szaftos témákat felhozni. Ráadásul TH is kulturált volt egész szezon alatt, ahelyett amit várni lehetett, hogy mindenkinek szétüvölti a fejét az oldalvonalnál.Roth
Ezt lehet városi legendának tekinteni, de nagy valószínűséggel nem az. Ben többször kinyilvánította nem tetszését, az is egyértelmű, hogy Wallace is szeretett volna több mély labdát kapni (nyilatkozta is), annak is megvannak a maga okai, hogy 3 meccset leszámítva értékelhetetlen volt a futójátékunk, de lehetne beszélni Tóniról is és még lehetne sorolni a dolgokat.

Az O jelentősen visszaesett és sokak mélyen tudásuk alatt teljesítettek. Ennek oka van, semmi nem indokolta ezt. És a legvalószínűbb, ahogy azt többször írtam is (akkor is írtam, amikor ment a szekér), hogy a játékosainknak nem a legnagyobb erényei vannak kidomborítva ebben a rendszerben. Ezt ki finoman, ki kevésbé finoman, de jelezték a játékosok egy-egy nyilatkozattal. Nehéz lenne úgy értékelni ezeket, hogy mekkora összhangban van egymással TH és a játékosok. Persze nem küldték el egymást az anyjukba, de folymaatosan ment az apró duma, ezzel szemben előzőleg imádták Coach Dadet a védők, BA-t az O játékosai. (Itt most nem BA személye a lényeg, hanem az, hogy fontos, hogy egy lapon legyenek a játékosok és az edzők, és most ez nem volt meg. Ez pedig frusztrációt szül, az önbizalom- és koncentrációhiányt eredményez, az eredményét ennek pedig ismerjük -> szar O, 8-8)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
JH lenyilatkozta, hogy tisztában van a csapat cap helyztével és készen áll bármilyen átstruktúrálásra annak érdekében, hogy ne okozzon gondot az off seasonban az Ő bére.
több mint 11 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Jah, csak idén, ammikor nyernie kellett volna, akkor nem TH hibájából hozott BB folyamatosan SZAR döntéseket, meg nem is miatta sérült meg.kishaszi
A sérülés nyilván nem TH hibája, de a folyamatos rossz döntéseknek közvetetten igenis köze van a játékrendszerhez.Soldados
A szar játékrendszer miatt volt mvp formában a szezon első felében.Roth
Ő abban volt és Miller volt még jó, de senki másnak nem feküdt, ezt akkor is írtam. De az idény második felében az is kiderült, hogy ebben a rendszerben nem tud(unk) kulcsszituban, GW-drive helyzetben nyerni. (Kivéve a hulla szar Jets és Eagles ellen, amelynek egyikén ráadásul BA-hívásait alkalmazta no huddle-ben)

A legnagyobb gond, hogy az O játékosainak nagy része nincs egy lapon TH-val, így nehéz elképzelni, hogy eredményesek legyünk. (És ez még mindig nem azt jelenti, hogy TH szar OC, csak azt, hogy nálunk nem vált be)Soldados
Az új offenseből hívta a playt no-huddleben csak két alkalommal használt valami jelet a régi rendszerből és a Raiders ellen volt.  www.steelersdepot.com/2012/09/roethlisberger-clarifies-old-playbook-comments-made-after-raiders-game/

Az pedig, hogy nincsenek egy lapon a játékosok TH-val városi legenda és média által lett felfújva szvsz. Pláne ha veszít a csapat akkor szeret a média ilyen szaftos témákat felhozni. Ráadásul TH is kulturált volt egész szezon alatt, ahelyett amit várni lehetett, hogy mindenkinek szétüvölti a fejét az oldalvonalnál.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah, csak idén, ammikor nyernie kellett volna, akkor nem TH hibájából hozott BB folyamatosan SZAR döntéseket, meg nem is miatta sérült meg.kishaszi
A sérülés nyilván nem TH hibája, de a folyamatos rossz döntéseknek közvetetten igenis köze van a játékrendszerhez.Soldados
A szar játékrendszer miatt volt mvp formában a szezon első felében.Roth
Ő abban volt és Miller volt még jó, de senki másnak nem feküdt, ezt akkor is írtam. De az idény második felében az is kiderült, hogy ebben a rendszerben nem tud(unk) kulcsszituban, GW-drive helyzetben nyerni. (Kivéve a hulla szar Jets és Eagles ellen, amelynek egyikén ráadásul BA-hívásait alkalmazta no huddle-ben)

A legnagyobb gond, hogy az O játékosainak nagy része nincs egy lapon TH-val, így nehéz elképzelni, hogy eredményesek legyünk. (És ez még mindig nem azt jelenti, hogy TH szar OC, csak azt, hogy nálunk nem vált be)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Jah, csak idén, ammikor nyernie kellett volna, akkor nem TH hibájából hozott BB folyamatosan SZAR döntéseket, meg nem is miatta sérült meg.kishaszi
A sérülés nyilván nem TH hibája, de a folyamatos rossz döntéseknek közvetetten igenis köze van a játékrendszerhez.Soldados
A szar játékrendszer miatt volt mvp formában a szezon első felében.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah, csak idén, ammikor nyernie kellett volna, akkor nem TH hibájából hozott BB folyamatosan SZAR döntéseket, meg nem is miatta sérült meg.kishaszi
A sérülés nyilván nem TH hibája, de a folyamatos rossz döntéseknek közvetetten igenis köze van a játékrendszerhez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha hozzák a formát így is, akkor profik, ha nem, akkor meg overrated a megfelelő szó.
Én erre céloztam, vagyis egy profi sportoló nem gép Őt is zavarhatják dolgok. Ward jött elő, Süti cibálta, és én erre mondtam, hogy ez is lehetett egy zavaró tényező vagy Warrior. Nem akarok parttalan vitát én sem. A statisztikák meg a ilyenek, nekem úgysem asztalom, csak mint valamikori élsportoló majd edző akinek kerettag tanítványai voltak pontosan tudom, hogy ezen a szinten is milyen fontos a nyugalom és a biztos háttér, hát még akkor egy olyan sportban ahol minden hétvégén háborút kell vívni.
Ennyi lett volna a mondandóm. Részemről ezt a témát nem is feszegetem. Ha megy Haley nekem az is jó, ha marad az is, de ebben az esetben én már most megjósolom, ha nem változtat Ő is és mindenki a hozzáálláson akkor jövőre mínusszal zárunk, mert még a Browns is jobb lesz mint mi.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, csak idén, ammikor nyernie kellett volna, akkor nem TH hibájából hozott BB folyamatosan SZAR döntéseket, meg nem is miatta sérült meg.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah, persze, az O nagy részével. Holnap meg már az lesz, hogy Haley dugta el Rooney protézisét is. Hagyjuk abba tényleg, mert a végén kiderül, hogy TH az oka mindennek. Annak is, hogy Ben egy kis pöcs a homokozóban, aki a teddy maciját félti, előre beszólogat, kritizálja az OC-t, aztán év közben is a helyett, hogy megbeszélné a dolgot, inkább a sajtóba pityereg, hogy Wallace holdoutolt, aztán meg nem volt képes elkapni a labdákat, az O-fal játékosoknak meg ő törte el a lábát...
Nincs értelme ennek így. Téma off.

MEg megint nem érted: nem érdekel, hogy mit gondol TH-ról Ben, mert azt már akkor tudtuk, mikor idejött. Arról beszéltem, hogy mennyire szar az O. Mégis BB egyik legjobb éve volt... de mindegy.

Haley ugyanarra a sorsra fog jutni, mint BA. A távozása után is arról fognak tweetelni ironikusan, hogy adott play hívás oka: TH...kishaszi
Partalan vita...

BB-nek úgy tűnt, ez az egyik legjobb éve. Valóban, 8 meccsig. Aztán bár statisztikailag most is annak tűnik, de valójában egy rakás szar. Ellenben a 2008-as statisztikailag az egyik legszarabb éve, valójában az egyik legjobb. Miért? Mert amikor kellett tudott nyerni. 5+1 GW-drive. Brutális. Idén? Hagyjuk, az összes fontos meccset elbuktuk.

A sérülésekre meg annyit, hogy standard is standard. És most nem Jonathan Scottokkal kellett volna nyerni, annál sokkal jobb játékosok ugrottak be. Nem ilyen féllábú balf.szok ugrottak be, mint 1-2 éve, mégse nyertünk semmit. Az O működésképtelennek bizonyult. És legtöbb játékosunknak nem tetszik és nem fekszik a rendszer. Most mi a megoldás? Kesergünk, hogy BB és kompániája óvis, vagy elküldjük az OC-t és hozunk egy olyan OC-t, aki képes ismét az előnyeiket kidomborítani? Én utóbbira szavazok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!