Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
FA (és combine) előtt arról beszélni, hogy ki kit fog draftolni felesleges fecsegés. 😊 Ugyanakkor kétségtelenül szórakoztató JÁTÉK tud lenni, így megértem a társalgást, de valóságalapja - egyelőre - nulla, így - sztem - ne szent meggyőződésekről beszéljetek, és még inkább ne biztosnak és tutinak állítsatok be vmit, mert egyetlen szót sem lehet komolyan venni drafttal kapcsolatban az év ezen szakaszában, amikor konkrét nevek és csapatok hangzanak el. Csak puszta játék és tapogatózás a sötétben... 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.nfl.com/videos/nfl-senior-bowl/09000d5d826443d4/Senior-Bowl-practice-North-QBs


Baszki,elsőre úgy láttam,Tomlin az operatőr...😊)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet reménykedni, de túl sok esély nincs rá, hogy nem fognak húzni ILBt a mi pickünkig. Hightower pedig szvsz ki fog menni az első körben Kuelchy meg Burfict mellet (Eagles, Giants, Ravens is ILBt akar rajtunk kívül).tenorx
A Ravens és a Giants is csak utánunk választ, és előfordulhat, hogy az Eagles WR-t draftol első körben, ha DeSean távozik, ezért lehet reménykedni abban, hogy 1/24-nél talán még Kuechly is bent lesz. De Hightowerrel is kiegyeznék. (Burfict szerintem nem lesz első körös.)vassadi
Ezt csak arra írtam, hogy szerintem mindhárman első körösök lesznek, szóval a második körben tuti nem húzunk közülük.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lehet reménykedni, de túl sok esély nincs rá, hogy nem fognak húzni ILBt a mi pickünkig. Hightower pedig szvsz ki fog menni az első körben Kuelchy meg Burfict mellet (Eagles, Giants, Ravens is ILBt akar rajtunk kívül).tenorx
A Ravens és a Giants is csak utánunk választ, és előfordulhat, hogy az Eagles WR-t draftol első körben, ha DeSean távozik, ezért lehet reménykedni abban, hogy 1/24-nél talán még Kuechly is bent lesz. De Hightowerrel is kiegyeznék. (Burfict szerintem nem lesz első körös.)vassadi
A Chiefs-Chargerst duót ne hagyd ki mint lehetséges 1. körös ILB draftolókat (mondjuk 1ik esetben sem az elsőszámú need)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Lehet reménykedni, de túl sok esély nincs rá, hogy nem fognak húzni ILBt a mi pickünkig. Hightower pedig szvsz ki fog menni az első körben Kuelchy meg Burfict mellet (Eagles, Giants, Ravens is ILBt akar rajtunk kívül).tenorx
A Ravens és a Giants is csak utánunk választ, és előfordulhat, hogy az Eagles WR-t draftol első körben, ha DeSean távozik, ezért lehet reménykedni abban, hogy 1/24-nél talán még Kuechly is bent lesz. De Hightowerrel is kiegyeznék. (Burfict szerintem nem lesz első körös.)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet reménykedni, de túl sok esély nincs rá, hogy nem fognak húzni ILBt a mi pickünkig. Hightower pedig szvsz ki fog menni az első körben Kuelchy meg Burfict mellet (Eagles, Giants, Ravens is ILBt akar rajtunk kívül).
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szó sincs arról, hogy mindkét játékost behúznánk; bocs, ha félreérthetően fogalmaztam. Azt próbáltam mondani, hogy jelen állás szerint nem kizárt, hogy Kuechly 1/24-ig csúszik, őt pedig vétek lenne elszalasztani; illetve a többség arra számít, hogy Hightower csak a második körben megy ki, így még akkor is lehet rá esélyünk, ha elsőre más posztra draftolunk.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kuechly és Hightower együtt? Ha lenne rá esély,a többiek nem hagynák..szvsz a ravens utánunk húz,elsőre ILB-t.Blitzburgh
Van rá esély, pontosan 0 (de mint tudjuk az is az eleme a összhalmaznak(vigyázzatok, majdnem meglett a kettesem valszámból!)).
Egyébként felesleges kettő, egyre van szükség, és én Burfictnek örülnék (vagy Hightowernek).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kuechly és Hightower együtt? Ha lenne rá esély,a többiek nem hagynák..szvsz a ravens utánunk húz,elsőre ILB-t.Blitzburgh
2 ILB nem kell. Elég egy, hisz Timmons évekre megvan. No meg amúgy van más elég needünk: NT, OT, OG, DE, vagy akár K, QB, S


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kuechly és Hightower együtt? Ha lenne rá esély,a többiek nem hagynák..szvsz a ravens utánunk húz,elsőre ILB-t.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Az O falba 2 embert kell szerezni. Colonra a sok sérülés miatt nem lehet számítani és nálam Foster is egy jó belső csere nem kezdő szint.Darth
Colonban én sem bízok igazán, de a jelek szerint Tomlinék vele számolnak, mint kezdő RT (igaz hosszú még az offseason). Erős oldalon vállalható lenne egy újonc tackle, csak nehogy Scottról vélekedjen ugyanígy a staff, ha Colont cutoljuk. Illetve ha Willie megy, még érdekesebbé válik a depth, mert úgy néz ki, Gilberten kívül OT poszton lenne valószínűleg egy rookie, Essex, valamint alighanem egy hátsó körös újonc vagy FA-ről beszerzett játékos.

Foster nem a legbiztosabb pont, de az ő helyén megint csak egy újonc kerülhetne be, emiatt valószínűbbnek tartom, hogy marad ő a kezdő RG.

RB poszt is szerintem most érdekes lesz. Moore szerintem távozik az fix, és még azt is megteszem, hogy all roundos se marad Mendy, Redman többet carry fog kapni jövőre mint idén. És még ott Dywer és az idényt IR-tőltö Batch aki még meglepetés lehet.Darth
Clay-t kihagytad. Moore távozását én a tavalyi esetből kiindulva nem venném biztosra, de ha ő megy, szerintem Batch-nek helye lesz a rosteren, feltéve, ha azt hozza, amit a tavalyi TC-ben, a negyedik helyért pedig Clay és Dwyer versenyezhet.

WR-poszt csak távozó lesz, csak lehet fájni fog...Darth
Ha Ward visszavonul (kizártnak tartom, szerintem megoldjuk vele a paycutot), várható egy középső-hátsó körös elkapó a drafton, idén úgyis elég mély a WR class. Cotchery maradása sem biztos, de őt jó lenne visszahozni minimumért.

A D az komplikáltabb illetve most az O vesézése van, így véleményemet megtartom egyenlőre...Darth
Igazán jó 3-4-es NT prospect híján én továbbra is a korai körös ILB pick mellett vagyok. Egyre inkább úgy tűnik, hogy még akár Kuechly-re is lehet esélyünk az 1/24-gyel, és elképzelhető, hogy Hightowert a második körben is be tudnánk húzni. Középső-hátsó körben egy csúszó játékos vagy project NT, esetleg még egy safety, ennyi nagyjából a defense.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arians úgy nyilatkozott, hogy nem kapott új szerződést a Steelers-től, ezért vonult vissza, de nem zárkózik el attól, hogy visszatér akár az NFL-be, akár NCAA-be.

És egy nagyon jó cikk Arians Offense-ről: http://www.steelersdepot.com/2012/01/if-blue-collar-identity-means-running-more-i-am-not-buying-it/

Ebből nagyon jól kijön, hogy a futójátékunk rendkívül hatékony volt (ha van classic FB a rosteren, ha nincs 😛), az Offense egyetlen - igaz, nem kicsi - hibája a RZ. A cikk nagyon jól írja a végén, hogy OL és annak sérülései. "Nem kifogás, csak tények".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát igen, valahogy máshogy mozogtak a Saintses falemberek Brees körül...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
La Canfora szerint valószínűbb, hogy belülről oldjuk meg az OC posztot, és Kugler is esélyes lehet. Az első részével egyetértek, a másodikat kizártnak tartom.

A Senior Bowl miatt legkorábban egy hét múlva várhatóak érdemi fejlemények az ügyben.vassadi
Ennél a cikknél egy komment:

"steelers need too get more athletic O=lineman.......look at kemeatou foster essex....big fat slobs....no wonder they are always getting hurt .....bring back days of hardings,faneca simmons and marvel smith....all pros all"

Itt van a kutya elásva 😊 😊
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
+ Colon a nyáron írt alá 5 éves szerződést, szal sokba fájna anyagilag is a cutolása. Tuti maradni fog & reménykedhetünk h egybenmarad...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt nem lehetne hogy Scottnak és Koloncnak is adjunk egy jólfésült cutot?
Mr. Assblocker nem kérdés, de Kolon porcelánból van, amikor meg játszik a hajunk áll égnek tőle.
Essex "megoldaná", volt ő már minden csak akasztott ember nem az O-lineban úgyis ötöd annyi pénzért, a padra meg lehet tenni a rúkit akit draftolnunk kell, vagy szerválni valahonnan. Scottnál úgysem lesz rosszabb kaliber, olyan alacsonyra rakta a mércét hogy bármilyen uzsidoboz akinek 2lába van és fel tud egyenesedni görbebot nélkül, esélyes ellene.

Ha Caldwell kukabácsit idehozzuk O-kordinátornak kiugrom a csukott ablakon az 100 😀The terrible towel
Hát ha Starks nem sérült volna meg, és így nem állnánk ennyire fosul OT-k tekintetében, akkor simán el tudnám képzelni a Colon-cutot, de nem úgy, hogy Essex lesz a kezdő. Persze így is el tudom képzelni, elvégre szar a caphelyzet, amúgy is törékeny, viszont másrészt kényszerpályára tennénk magunkat egész off-seasonra, ez pedig szar stratégia, mert az azt jelenti, hogy vagy túlfizetünk vkit, vagy túl nagyot kell áldozni drafton, stb. Annó pont a kényszerpálya elkerülése miatt tageltük kétszer is Starksot. Szóval nehéz kérdés ez, de nem kizárt a cut nála sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az igen érdekes kérdés,hogy a máshol szerepelt/és esetleg bukott/ szakember kell-e az archaikus,és a steelers filoszt ismerő és alkalmazó staffba,vagy Tomlin /esetleg Rooney/ lát e a meglévők közül valakiben annyit,hogy megtegye OC-nak.
Mindkettő mellett vannak érvek pro és kontra.
+ a cap
+ a draft
+ az O fal
+ a D vérfissítése-fiatalítása

Soha rosszabb offseasont :cool: :cool:
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azt nem lehetne hogy Scottnak és Koloncnak is adjunk egy jólfésült cutot?
Mr. Assblocker nem kérdés, de Kolon porcelánból van, amikor meg játszik a hajunk áll égnek tőle.
Essex "megoldaná", volt ő már minden csak akasztott ember nem az O-lineban úgyis ötöd annyi pénzért, a padra meg lehet tenni a rúkit akit draftolnunk kell, vagy szerválni valahonnan. Scottnál úgysem lesz rosszabb kaliber, olyan alacsonyra rakta a mércét hogy bármilyen uzsidoboz akinek 2lába van és fel tud egyenesedni görbebot nélkül, esélyes ellene.

Ha Caldwell kukabácsit idehozzuk O-kordinátornak kiugrom a csukott ablakon az 100 😀
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Érdekes lesz Arians nélkül, de őt én se siratom meg szó mi szó.
Az O falba 2 embert kell szerezni. Colonra a sok sérülés miatt nem lehet számítani és nálam Foster is egy jó belső csere nem kezdő szint.
Pouncey és Gilbert alap, Leguval meg elfogult is vagyok ráadásul szóval 3 ember fix nálam.
O-ba amúgy több ember nem is kell, max egy hátsókörös QB ha a cserék nem maradnak.......
RB poszt is szerintem most érdekes lesz. Moore szerintem távozik az fix, és még azt is megteszem, hogy all roundos se marad Mendy, Redman többet carry fog kapni jövőre mint idén. És még ott Dywer és az idényt IR-tőltö Batch aki még meglepetés lehet.
WR-poszt csak távozó lesz, csak lehet fájni fog...
TE adott.

A D az komplikáltabb illetve most az O vesézése van, így véleményemet megtartom egyenlőre...

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
La Canfora szerint valószínűbb, hogy belülről oldjuk meg az OC posztot, és Kugler is esélyes lehet. Az első részével egyetértek, a másodikat kizártnak tartom.

A Senior Bowl miatt legkorábban egy hét múlva várhatóak érdemi fejlemények az ügyben.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hát igen ez szépnek tűnik, de a szerinted írt RT már második szezonja nem tudja végig játszani az idényt. A pad is kicsit karcsú, mert ugyebár van cserénk, de Őt J. Scottnak a seggelblokkolósnak hívják, és hát helyette bárki. Vannak alap emberek ebben a falban, Gilbert, Pouncey, Essex, Legu, de az RT ill, a minőségi, ha nem is elit, cserék még hiányoznak. Ez az én gondolatom Colonban nem tudok, akarok bízni. Lehet, hogy bizalmat kap és egy meccs lesz a vége, azután megint nézünk mint a luki nyúl, igaz az erősebb oldalon lesz a luk, de az is szarul esik, ha onnan jön az ütés 😀 Át kell gondolni az edzői stábnak, hogy mit és hogyan alakít az offban, bízom benne, hogy jól teszik majd a dolgukat és nem az lesz a helyzet mint az idei szezon elején, aztán meg kapkodás.polamalu
Nem is az, hogy nem tudta végigjátszani a szezont, hanem gyakorlatilag két teljes idény maradt ki Colonnak. Alapvetően elfogadható, mint kezdő RT, de valóban, tagadhatatlan, hogy a sérülések miatt komoly kockázat van benne.

Elit cserékről meg ne beszéljünk, egyelőre azzal is elégedettek lehetnénk, ha a kezdők átlagos teljesítményt tudnának hozni a szezon egészében. Ahogy mondtam, ott a draft, hogy megerősítsük az OL-t guard és tackle poszton is. Scott menni fog, ez egyértelműnek tűnik; Legu mellett nem Essex, hanem Foster a másik kezdő guard.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Eli közben nagyon jó QB lett és a Giants is megint akkorra érett össze, amikor kell. Kár, hogy mi banánhéjazunk, ha már mi nem vagyunk ott, mindenképp NFC-snek szurkoltam volna.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Na nézzük a főcsoportdöntők pozitívumait:

- a Pats sikerével BB lesz az AFC kezdő QB-ja a Pro Bowlon, továbbá Harrison is megy a Pro Bowlra sorozatban ötödször.
- a Giants sikerével az SF nem érhet utol minket az SB-győzelmek tekintetében.Soldados
A negatívumok pedig, ha Eli győz utoléri Big Bent, ha TB akkor utoléri Terry Bradshaw-t.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na nézzük a főcsoportdöntők pozitívumait:

- a Pats sikerével BB lesz az AFC kezdő QB-ja a Pro Bowlon, továbbá Harrison is megy a Pro Bowlra sorozatban ötödször.
- a Giants sikerével az SF nem érhet utol minket az SB-győzelmek tekintetében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azonos feltételek? Számold meg hány All-Pro szereplés jut a D-re és az O-ra. Qrva nagy minőségbeli különbség van. Az O fele (maga a fal) középszerű játékosokból áll(t), amit most, 1-2 éve kezdtünk el renoválni, fejleszteni (Pouncey, Gilbert), de ennek eredménye majd 1-2 év múlva jelentkezik, amikor ezek a fiatalok már rendelkeznek a kellő tapasztalattal, rutinnal a profik között.

Az pedig hogy elit franchise QB-val eltolódik a támadóstratégia a passz felé, nem rossz döntés, hanem az egyetlen lehetséges döntés volt. És hogy a kiváló védelem mellett (ami a Ravens-nek is megvolt ebben az időszakban) mi döntött mellettünk rendre a csoportban? Az hogy jobb passzjátékunk volt, mint bárki másnak a csoportban.Soldados
Igen, nagyjából azonos feltételeket kapott az egység építéséhez. Nem vagyok draft-guru, de szerintem kb ugyanannyi korai körös picket kapott az O mint a D. A nagy bustok (Sweed, Urbik) nála voltak, és nem annyira csapatépítésnek, inkább tűzoltásnak tűnik, hogy az utóbbi években rookiek egyből kezdők az O lineban, ami régebben nem volt divat nálunk.

Nem azt írtam, hogy hiba volt elmenni a pass heavy O irányában, hanem hogy úgy ment el, hogy ehhez nem teremtette meg az alapokat.Jan
Ettől nem lesz azonos feltétel, a D tele van korszakos zsenivel, az O-ra ez egyáltalán nem igaz, max a fele kiemelkedő képességű, de az ő jórészük sem korszakos zseni, "csak" kiemelkedő playa. Az OL ugyan nem volt alkalmas a pass heavy O-ra, de Ben és játékszerei legjobb éveit nem dobhattuk ki, így Arians felépített egy rendszert BB-re és vadiúj playbookra. A sikereket mindenki tudja és azt is, hogy BB-ből milyen QB vált.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!