Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Mondjuk itt rögtön nem értem miért csalsz 21 pontra a tartományodban 😛) Soldados
Ezt csak most vettem észre. 14+7=21. Csal a f@szom! Illetve nem. 😊 (Ha nem érted az egészet, akkor mi alapján csalózol?!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
http://plus.sites.post-gazette.com/index.php/pro-sports/steelers/114441-ed-an-interview-with-art-rooney INTERYOU!
"-- On Negatives:

ROONEY: We need to be more consistent on offense, i think that's one of the goals we need to have. We need to take fewer sacks. I think we finished 21st in the league in scoring, obvioulsy that's something we have to improve on. So I think on that side of the ball we know th ekinds of things we want to imporve on.

And on defense, the things that stuck out were the lack of turnovers and the lack of sacks. Those are areas we want to try to be better at next year.

-- Offense, where is solution:

ROONEY: For the most part I would say we feel we have the people in the building who can do the job. That's not to say we won't be trying to get better as we prepare for the offseason, and the draft is always something we look at as an opportunity to get better, so that will be a key component of it. But it's not a situation where we're looking to sort of tear things apart and start over. There are a lot of key pieces to the puzzle and young players on offense that I think will get better, the receivers being a particular bright spot. We have a couple good young offensive linemen. we have our franchise quarterback. So I think the pieces are there to get beter. We just hvae to do what we need to do to build on that."

óóó, valóban?!?! És Miszta Solda mitszót hozzá? Hogy engedte ki eztaz interjút? Hivatalos ez egyáltalán? Ez csak a magánvéleménye?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Na igen,van úgy,hogy az ember kiesik a szerepéből...😊

"a csapatok egymás elemzésekor"

Itt van a dög elföldelve.

Hozzánk a legközelebbi NFL csapat is 10000 mérföldre van.Mi tv-n nézzük őket.Úgy hívnak: szurkoló.
Urambocsá: rajongó

Tehát nem gyártok statokat,nem méricskélek,csak nézem.

Persze,a magam véleménye megvan pl: a steelers d-ről,és a pats o-ról,és a rams st-ről stb.
De nem próbálom meg felrajzolni,mint valami egzakt tudit,mert semmi értelme.
Az élet mindíg érdekesebbé teszi a dolgot,mint az elme,szerencsére..😊

Magyarán: minden tisztelt statisztikával együtt,a denvert meg kellett volna verni,de nem tettük,mert aznap a statok szabin voltak,és beküldték maguk helyett taylort,aki ezen meglepődött és elment rajta a meccs.

És nem az offensen,ez látszott..😊

Na,további jókat!Blitzburgh
csak mások láttak még Télor mögött mozogni valakiket, meg előtte is, vazz ez hogy lehet?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na igen,van úgy,hogy az ember kiesik a szerepéből...😊

"a csapatok egymás elemzésekor"

Itt van a dög elföldelve.

Hozzánk a legközelebbi NFL csapat is 10000 mérföldre van.Mi tv-n nézzük őket.Úgy hívnak: szurkoló.
Urambocsá: rajongó

Tehát nem gyártok statokat,nem méricskélek,csak nézem.

Persze,a magam véleménye megvan pl: a steelers d-ről,és a pats o-ról,és a rams st-ről stb.
De nem próbálom meg felrajzolni,mint valami egzakt tudit,mert semmi értelme.
Az élet mindíg érdekesebbé teszi a dolgot,mint az elme,szerencsére..😊

Magyarán: minden tisztelt statisztikával együtt,a denvert meg kellett volna verni,de nem tettük,mert aznap a statok szabin voltak,és beküldték maguk helyett taylort,aki ezen meglepődött és elment rajta a meccs.

És nem az offensen,ez látszott..😊

Na,további jókat!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Visszaolvasva,még szerencse,hogy hús-vér játékosok mennek fel a pályára,és nem statisztikák,egyenletek,miegymás.

Vagy az is lehet,hogy így van,csak Elinek nem szóltak a hétvégén,hogy úgyis a sajtosok győznek,mert minden stat mutatóban jobbak...😊


Persze értem,offseason,uncsizunk,de ennek tényleg nincs értelme/má'persze szerintem/.

Béke.Blitzburgh
Béke!
A statisztika nem játszik - szerencsére. 😊 De vakuljak meg, ha a csapatok egymás elemzésekor beérik annyival például, hogy BigBen kurva jó, Tebow meg sokat térdepel a pálya szélén.
Ha mondanál néhányat a két Def. tekintetében.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Visszaolvasva,még szerencse,hogy hús-vér játékosok mennek fel a pályára,és nem statisztikák,egyenletek,miegymás.

Vagy az is lehet,hogy így van,csak Elinek nem szóltak a hétvégén,hogy úgyis a sajtosok győznek,mert minden stat mutatóban jobbak...😊


Persze értem,offseason,uncsizunk,de ennek tényleg nincs értelme/má'persze szerintem/.

Béke.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor megalkotom az egyszerűsítő egyenletet
az alapszakaszban a D átlag 14 pontot enged
az alapszakaszban az O átlag 20,3-at rak le ( nem huszonhármat, majd mingyá meglátod )
az alapszakaszban a skór különbsége közeliti az 1 TD-t, de inkább azon belüli
( a skór lengéselemzését Tomi.nak köszönettel 😉 )
Tehát a Tomi-féle állítás igaz, miszerint igencsak ergyán néz ez ki átlagos meccs átlagos győzelmi mutatónak, ami a magyarázata az ennek ellenére elért 12 győzelemnek, hogy az AFC Nort sorsolása - khmm - hogyismondjam gyengécske.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1. Kockázati tényező mindig van. A nullához konvergált az idény alapján. Jobb QB-k és jobb WR-k ellen is megoldotta MINDIG Ike. Sztem nem volt 60-70 yardnál rosszabb meccse. 😉 Nincs miről beszélni.Ha 16-szor sikerül, nem arra készíted a game plant, hogy húúú most egyszer egy szarabb csapat ellen ezt beszívhatjuk 😉Soldados
Nem arra készíted, de miután a második negyedben főleg simán verte meg embere 1 az 1-ben, csak nem hagynád OT első plaében is egyedül rajta. Még ha közben mondogatod is, hogy de az alapszakaszban megcsinálta... Mert bizony aznap nem csinálta meg. És itt kellett volna edzőileg segíteni Ike-nek.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Üdv a klubban újra! 😊
Azt elhiszem, hogy Neked 100%-os volt a Steelers Off!
Ha citálnál egy Steelers Off-t vagy Def-t nem önmagához mérő hasonlatot, mondatot, légy oly kedves!tomi-tomi
Még véletlenül se készülök vitázni, nem citálok semmit, el se olvastam amiket írtatok, nem is láttam, ott se voltam.
Csak felmérve miről folyik a polemizálás megszültem a saját véleményemet, és beillesztettem a hsz-hömpölybe.
Nekem mindegy milyen volt a Steelers O, mert nem találkoztak Tebow-al, valamint BB is nagy kedvencem, valamint teljesen objektív összegzést adtam, mindenféle személyes felhang nélkül.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Üdv a klubban újra! 😊
Azt elhiszem, hogy Neked 100%-os volt a Steelers Off!
Ha citálnál egy Steelers Off-t vagy Def-t nem önmagához mérő hasonlatot, mondatot, légy oly kedves!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Úgy gondolom, hogy nehéz összehasonlítani az elefántot a kisbaltával, vagy a zsemlét a lavórra.
Persze megoldható, biztos van közös inerciarendszer, de eléggé kifacsart lenne józan paraszti ésszel.
Másként: a Steelers D-jét okos dolog a Steelers D-jéhez hasonlítani, a Steelers O-t pedig a Steelers O-hoz.
Persze lehet a Steelers D-jét a Rams O-hoz, vagy a Pats D-hez, vagy a Notre Dame egyetem Special Teamjéhez is hasonlítani, csak kissé feleslegesnek tűnik.
Ezen preambulum után pedig a konklúzió:
A Steelers O a Denver ellen jó volt. Nem volt elég jó, mert akkor nyertek volna, de magukhoz képest jók voltak, az elvárásokat kb 100%-ban teljesítették.
A Steelers D a Denver ellen szar volt. 30-50%-on teljesítettek, ki is kaptak.
A Denver D kurva jó volt, dehát ott játszott Tebow, nem is részletezem, felülmúlták magukat, győztek.
A Denver D közepes volt, de ebben a konstellációban ez elég volt.
Ez az én vitazáró elemzésem. 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jaj, Soldi, ne vegyél már mindent támadásnak!
Leírtam: nem tudja már a Def. egyenletesen hozni az elit szintet. Voltak rettenetesen jó meccsek (hány nullázása, 3-6 pontos meccse volt a D-nek?), de voltak a Steelers korábbi szintjén elfogadhatatlan meccsek. Úgy teszel, mintha rendszeresen hoztátok volna a 10-12 engedett pontos meccseket, de már nem képes erre a Def. Te írtad: mélyről indult és mélyre is érkezett (a Steelers eddig megszokott szintjéhez képest) - szükségszerűen, teszem hozzá.
Ha minden páratlan héten engedsz 28 pontot, s minden páros héten nullát, akkor az átlagod 14 lesz és az átlagtól való átlagos eltérésed is 14 lesz. Szélsőséges teljesítményre képes a Def. A Steelers Def idén szélsőséges volt (az átlagától +-50%-kal tért el átlagosan, rengeteg!), más szóval inkonzisztens, durván: megbízhatatlan. Az Off. ebben a tekintetben is hasonlóan rossz. +-40%.
A mérlegetek 12-4, de a győzelmetekhez valamelyik egységeteknek átlagosnál jobbat, kiemelkedőhöz közelit kell alkotnia. Ha a Def. engedi a saját "legrosszabb" átlagos értékét (21 pont környéke), akkor már az Off-nek a saját átlagánál jobban kell teljesítenie a győzelemhez. (S ez igaz vica versa is!) Nézd meg a Pats értékeit (számold ki a tavalyi Steelers-ét, nem nagy durranás, az Excel megcsinálja, az is hasonló lesz szerintem)! Ha a Def és az Off egyszerre hozza a statisztikailag várható legrosszabb teljesítményét, még akkor is 26-25-re győz.
Abban igazad van, hogy eddig a Steelers-nek elég volt 20-25 szerzett pont a győzelemhez. Meg mutatós is, hogy csak a Ravens szerzett 20+ pontot ellenetek. Viszont 7 meccsen szereztek 17-20 pontot, ami már fájdalmasan közel van az Off. átlagához. (Bármi történhet, ugye) A teljes képhez és a kilengés megértéséhez: 6 meccsen pedig 10 pont alatt tartottátok az ellenfelet.
Két dolgot állítok: 1. Ebben az évben a Def. már nem tudta megbízhatóan, egyenletesen szállítani a Steelers megszokott, sztenderd teljesítményét. Ez nem a PO-ban derült ki, már az alapszakaszban is nyilvánvaló volt. Ld. "kilengések". (Véleményem szerint erre az edzői stáb számított is.) 2. Az Off. nem hozta az elvárt fejlődést, képtelen volt megbízhatóan kiegyenlíteni a Def - viszonylagos - gyengülését. Ez szintén nem a PO-ban derült ki. (Véleményem szerint erre viszont nem számított az edzői stáb.)
Ha Te ragaszkodsz ahhoz, hogy Ike leolvadása miatt kaptatok ki (ami egy meccsre nézve is vitatható), akkor én kénytelen vagyok azt mondani, hogy a számok alapján Ike az idényben teljesített emberfeletti módon erőn felül. S akkor szükségszerű, hogy a legjobban megfeszített húr fog az utolsó utáni csavaráskor elpattanni.
Bónusz állítás: Ha az első negyedben bevertek legalább egy TD-t, akkor ez az egész egy héttel később vált volna (még fájdalmasabban) nyilvánvalóvá. 😉

PO-ban győzelemhez kívánatos pontszámok. Ne nyissunk újabb frontot, míg ezt be nem fejezzük. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, véletlenül jött össze a Number One scoring D, Number One total D, a Number One pass (!) D (yd/attempt alapján is), vagy éppen a 4. def. QB-rating... A Steel Curtain 2.0 legendájába bőven belefér ez az év. A teljes évet nézve számos dologban nem volt ennél jobb egység, pedig mélyről indultunk nagyon. (Ettől még nem volt a liga legjobbja, mert 15 TO az félelmetesen kevés, emiatt olyan 4-5. hely körül lehetett a saját, szubjektív rangsoromban mondjuk SF, BAL, HOU mögött) Ez a Defense erős Defense volt, amely semmilyen körülmények között nem kaphatott volna 29 pontot és 450 yardot egy közepesnél rosszabb O-tól, vagy csak akkor, ha az O csinál 4-5 TO-t, de nem csinált csak egyet.

Ezt a kilengéses dolgot nem tudom hogyan számoltad, de nem érzem - elsőre - meggyőzőnek. (De pl ezt nem titulálom faszságnak, alaposabban ki kellene számolnom és veséznem a pontokat. Mindenesetre annyiban mindenképpen hibás a teória, hogy érdekes módon 12-4 lett a mérlegünk, pedig sokszor esett gondolom az általad írt tartományba mind a szerzett, mind a kapott pontok száma, tehát erős túlzás, hogy ilyenkor bármi lehet. Ilyenkor többségében van egy 14-9 mondjuk a javunkra. 😊, a Te eltérő tartományotokkal eggyel jobb mérleget hoztatok, 13-3, azaz számomra ezért nem meggyőző ez. Amúgy megvan ennek is az oka. A low scoring Game-ben a Steelers mozog otthonosan ezért azokat nagyon jó százaékbn megnyeri, mert ilyet általában az erősebb D nyeri, míg a Pats a high scoring Game-ben mozog otthonosan, ezért azokat nyeri meg, ha önmagához képest alacsonyan maradnak a pontok veszíteni fog.)

De akkor mondok én is egy tényt: az alapszakasz során egyetlen csapatnak sikerült +20 pontot (tehát húsznál többet) szereznie. (Mondjuk itt rögtön nem értem miért csalsz 21 pontra a tartományodban 😛) Igaz neki mindkétszer, ez a Baltimore Ravens. De ehhez jó sok turnover is kellett a Ravens D-től. 😉 Ez a tény. Emellett 6-szor a 10 pontot sem érte el a rivális. Ennek fényében az a 23 pont különösen jó az O-tól, amit Denverben letett az asztalra.

Sőt, továbbmegyek, igazából abszolút mellettem szól, pontosabban egy másik többször hajtogatott mondatom mellett a fentebb általam említett tény. Ha elérjük a 20 pontot, akkor ennek a Steelers-nek nyernie kell. Nem nyertünk. Miért? Mert ez a Steelers D becsődölt. Nem az O, a Defense csődölt be, pontosabban szegény Ike. Ezt a Steelers-re szoktam mondani, általánosságban pedig úgy használom, hogy ha a PO-ban eléred a 20 pontot, akkor nagy valószínűséggel nyertél, ha a 25-t, akkor szinte biztos. (Igazából a mostani PO-ban ennek csak az SF-NO mond ellent, ott még elit D mellett is több kellett, bár ezt a többet a D biztosította a rengeteg TO-val 😉 - NO-DET meccset hagyjuk, garbage time)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi,
megértem, hogy nehéz szabadulni a Steel Curtain 2.0 legendájától. Ez az év már csak arról szólt, hogy egy-egy meccsen megmutatták, hogy milyen is volt ez fénykorukban. De már nem ez volt a sztenderd.
Az illusztrálás kedvéért kiszámoltam a Pats Def. átlagtól való átlagos eltérését. Csak négy pont 21-es átlagnál. Szarabb az átlag, de arra sokkal biztosabban számíthatunk, nincs benne nagy kilengés. 17-25 engedett pont várható tőlük, a Steelers Nomber One Def-től 7-21 pont. Alsó értékben jelentős különbség, de felül már elég közel van az okádék Def-étől. Ezt a felső értéket nem tudja megbízhatóan ellensúlyozni a "senkire el nem cserélném" (ne is cseréljétek!) QB és WR állományú Off. Ez a gond, s ezt mondják többen. A Def. a mindenki által várt leszálló ágában van, de ezzel párhuzamosan nem történt meg az Off. szintén mindenki által várt megfelelő mértékű fejlődése.
A Steelers Off. adatai 20-as átlag 8(!) átlagos eltéréssel 12-28 szerzett pont várható, a Pats-é: 32-es átlag, 6 átlagos eltéréssel, 26-38 pont szerzett pont várható.
A Steelers várható átlagos értékei szinte teljesen fedik egymást; egy statisztikailag átlagos meccsen bármi megtörténhet. Minden további nélkül simán kikaphattok. (A Pats-nél egyáltalán nincs ilyen átfedés; egy statisztikailag átlagos meccsen a Pats mindig győz. Biztos vagyok benne, hogy a tavalyi Steelers inkább ezt tudta.)
Nem kétséges, a Steelers távlati célja, hogy ismét a Def. legyen a koronaékszere. De ha ennek kicsiszolásáig megelégedtek ezzel az Off. teljesítménnyel, akkor addig nagyon csúnya év(ek) jön(nek).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na de beszéljünk értelmes dolgokról.

Nagy valószínűséggel Suishamet cutoljuk (vagy legalábbis jó esély van rá) június 1. után, mert 1,6 millát zabálni a capből, ami luxus egy ilyen ergya rúgóra. Pl K draft is elképzelhető sztem idén.

Art Rooney II beszélt pár dologról. Szavai szerint 25 millával vagyunk cap felett, s ő fogalmazott úgy, hogy soha ekkora cap problémával még nem néztek szembe. Arról nyilván nem beszélt, hogy kik lehetnek az áldozatok. Az off-season elsődleges prioritásának azt nevezte, hogy Wallace-szal megállapodjanak egy hosszútávú szerződésben. Mendyvel kapcsolatban, aki utolsó évébe lép, azt mondta, hogy "wait and see", ergó ebben az off-seasonban nem kap új szerződést. Arról is beszélt, hogy az edzői stábból többen a visszavonulásukat fontolgatják, de nem nevezte meg őket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
ps:
megnéztem a momentum tudományos értékelését
Fizika:Lineáris mozgási momentum, azaz a lendület-Anguláris mozgási momentum (vagy forgási momentum), azaz a perdület-Mágneses momentum-Elektromos momentum
Matematika:Momentum (matematika)-Abszolút momentum-Centrális momentum-Abszolút centrális momentum-Faktoriális momentum
Közgazdaságtan: Momentum (pénzügy)

és a legalapvetőbbnél idézem: A valószínűség-számításban egy valószínűségi változó momentumai több, a változó eloszlását jellemző számértéket is takarnak. Általánosan az X valószínűségi változó k-adik momentuma bármely k pozitív egész szám esetén az E(Xk) által felvett értékként határozható meg (feltéve, hogy ez az érték létezik), ahol E(X) az X várható értékét jelöli.
Az X valószínűségi változó k-adik momentumának jelölését tekintve a szakirodalom nem egységes. Sok esetben – a várható értéktől, szórástól, ferdeségtől, vagy lapultságtól eltérően – nem szoktak külön jelölést bevezetni, hanem kiírják az E(Xk)-t. Találkozhatunk helyenként a μk = E(Xk) jelöléssel, más könyvekben viszont a μk a centrális momentumot jelöli.
-sem látom sehol, hogy hogyan is bizonyitható (ugye tudományosan? vagy nem?) hogy a Denvernél volt. hümmmm még a szakirodalom sem egységes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
emellett kezdenek elcsúszni az agyak - a következő az ötletelés témája: Hoodot felnöveszteni Nose-ra, na szaktársak?sutianap
Extrém esetben eljátszhat NT-t is, de ez csak extrém eset, amúgy nem. Marad DE a bal odalon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
jaguár 21 isztveszt srájgém http://www.shrinegame.com/Teams/2012Roster.aspx
lesz nézelődni valónk, nem egy szenyóbó,de lehet guberálni akár aranyat is
a Bliid ajánlja:

Matt Reynolds- OT, BYU- He has the size and the strength to get that done.
Ryan Miller- OG, Colorado- That is a killer for an interior offensive linemen. Miller already plays right guard and that is where he would end up if drafted by the Steelers.
Aaron Henry- FS, Wisconsin-Henry is a good project safety. He is a good tackler with good ball skills.
David Paulson- TE, Oregon- He is projected as a 6-7th round selection. His receiving ability could be a steal that late in the draft. Any team that has a wide open offense could use this kid.
Charles Brown- CB, North Carolina- BHe is underrated right now as a cornerback and could make someone very happy as a nickel cornerback.

emellett kezdenek elcsúszni az agyak - a következő az ötletelés témája: Hoodot felnöveszteni Nose-ra, na szaktársak?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Kockázati tényező mindig van. A nullához konvergált az idény alapján. Jobb QB-k és jobb WR-k ellen is megoldotta MINDIG Ike. Sztem nem volt 60-70 yardnál rosszabb meccse. 😉 Nincs miről beszélni.Ha 16-szor sikerül, nem arra készíted a game plant, hogy húúú most egyszer egy szarabb csapat ellen ezt beszívhatjuk 😉

2. Mert a Denvernél volt a momentum a D bénázása miatt. Ettől függetlenül a 2. negyed nem volt jó, ezt írtam is, de ennyi belefér. A végeredmény az, hogy 23 pont került a táblára, ami a híres Number One scoring Defense-szel ha csak simán szar napjuk van is elég a W-re. Katasztofális napja volt a D-nek, ez nem fért bele. A 2. félidőben hiába csak 3 pont, végig tudtak hosszú drive-okat vezetni, így nem fog az O ritmusba jönni. Nem is jött, hiába játszott jobban. Pont ugyanez történt a Pats O-val ellenünk. Ti se tudtatok nyerni.

3. De Hampton és Keisel kidőlt. Ami a rush D-t befolyásolja nagyban, az mégis helytállt, tehát nem volt ebből gondunk, nem emiatt volt szar a D, hanem kezdő emberek miatt (itt megemlíthetném, hogy Woodley és Harrison is fos volt). Megint csak a tudatlanság és kötözködés maradt eked 😛 Clark hiányáról meg annyit, hogy az egyetlen nagy Def. play a helyettesétől, Mundytól jött.

4. Nem Visszafejlődött. Visszajöttünk a sírból 14 pontot ledolgozva. Ez történt. Nem sikerült 60 (😉) mp alatt FG-t vezetni, amikor a Denvernél van a momentum? Benne van. A másodiknál, pedig jött egy kiváló Def. play. Benne van. A másodikat ettől függetlenül nem érzem irreálisnak megcsinálását, de elvárásnak sem nevezném. Az viszont elvárás, hogy a Number One Defense ne kapjon 29 pontot, ne engedjen sorozatos 1st downokat, amikor éppen az éáltaluk benyalt 3-4-5 big play miatt ég a ház és a legvégén a kulcsszituációban ne kapjon 80 yardos TD-t. Mindezt egy közepesnél is rosszabb O ellen. Na ez elvárás egy Number One Defense-től. Az nem egy átlagosnál jobb O-tól nem, hogy idegenbeli PO-meccsen egyedül nyerjen meccset, hogy 30 pontot írjon a táblára, miközben nincs már ép OL embere.

De dagaszthatod itt a flame-et. A tény az, hogy az Offense azt hozta, amit tud, tehát ami elvárható volt, azt megtette, ennél több nem is kell tőle egy W-hez. A Def pedig dupla annyit nyalt. Ha az O nincs a helyén, akkor OT sem lett volna...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezek tények, nehéz velük szembemenni. Persze lehet, csak elég hülyén veszi ki magát. 😉 Az egyik hozta az átlagát, a másik kétszer annyit szívott. Nincs miről beszélni. Vannak akik képesek ezt felfogni, és vannak, akik képtelenek a tényeket belátni és szajkózzák a berögzült agymenésüket. Az az ő butaságuk. De ettől a tények tények maradnak. 😊Soldados
Ez megindító, őszinte beismerővallomás volt. Nagy dolog az ilyen! 😀ulpianus
ájj könybelábatt a szemem, csipje mega varjú 😛
az igazat, az igazat! oi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ezek tények, nehéz velük szembemenni. Persze lehet, csak elég hülyén veszi ki magát. 😉 Az egyik hozta az átlagát, a másik kétszer annyit szívott. Nincs miről beszélni. Vannak akik képesek ezt felfogni, és vannak, akik képtelenek a tényeket belátni és szajkózzák a berögzült agymenésüket. Az az ő butaságuk. De ettől a tények tények maradnak. 😊Soldados
Ez megindító, őszinte beismerővallomás volt. Nagy dolog az ilyen! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
1. A tudatlanságoddal nincs baj csak, akkor ne adj neki hangot. 😉 Semmi kockázatos nem volt a game planben. Egész évben egy az egyben hagytuk Ike-kal a WR-ket, s nagyjából 20-30 yardot engedett nekik meccsenként és négy-öt meccsenként ha kapott 1 TD-t.Soldados
A tűzszerész sem végez kockázatos munkát. Ha ki mered jelenteni, hogy 100%, hogy Ike-ról nem csinálnak nagy játékot, attól ez még nem lesz igaz (kockázatmentes), csak Rólad lehet tudni, hogy halvány segédfogalmad sincs a kockázatról. Ha engeded Tebow-nak az egyetlen NFL-szintű QB tudását (zsebből balra kimozogva mélyet dobni) rendszeresen végrehajtani, a CB-t felállítod a LoS+1-2 yardra és nulla S segítséget adsz, akkor az már nagy bátorság, ha ezt az egész cuccot OT-ben adod elő, akkor az már a cigány lova (nem vak, csak vakmerő).

2. Nem talált magára. A Broncos FOLYAMATOSAN 4-5-6 perces drive-okat vezetett miközben 10-14 ponttal égtünk. Egy Number van total és Numer One scoring Defense-től ez vállalhatatlan ilyen szituációban egy közepesnél gyengébb O ellen.Soldados
Három pont egy félidő alatt = Number One scoring Defense. A kérdés fordított. A szerinted csak goalline szitukban bénázó, de egyébként nagyon jó Steelers Off. miért nem csinálta meg ezt (4-5-6 perces drive-okat vezetése) legalább egyszer a 26. Denver Def. ellen a 2. negyedben??

3. Nos igen erről beszélek elbaszott snap pl. Mit is várunk az Off-tól sérült irányítóval, kezdő futó és center hiányával a kezdő LT kidőlésével, amikor az OL 5 emberéből már 3 csereember. Ezt figyelembe véve 23 pontot tett a táblára. Annyit amennyit szokott. Erre mondom, hogy a körülményeket figyelembe véve rendben van, kiváltképpen egy IDEGENBELI PLAYOFF-MECCSEN. És ugye itt ez a csodás Defense, amely kőkemény 14 pontot engedett az ellenfeleknek. Most sikerült 23-at. Tehát ha csak szarok vagyunk és a szezonátlaghoz képest plusz egy TD-t engedünk, ami cirka 50%-os plusz szopás, azt még az Offense kompenzálta és megmenti a már akkor is alulteljesítő Defense seggét. Így is kicsikarta az O, hogy megmeneküljünk, a döntő csapás már nem tudta bevinni (Doom nagy playe miatt). Erre fel nyilván be kell nyalni a szezon leghosszabb játékát, egy 80 yardos TD-t. 😊 Hagyjuk már hülyeséget, kérlek... Az O megtizedelve feltette a táblára az elvárt pontmennyiséget, a Defense pedig dupla annyi yardot és pontot engedett és mindezt nem egy elit O ellen, hanem egy középnél (pl a mienknél is) gyengébb ellen. Egész egyszerűen nincs miről beszélni... Ha csak szarul játszik Ike, nyerünk. Ezt nem lehetett elviselni, hogy 180 yarddal és 2 TD-vel (14 pont) többet enged, mint szokott.Soldados
Értem. Az Off. teljesítményénél érdemes, sőt elvárt, hogy figyelembe vegyük a (mentő)körülményeket. A nyilvánvalóan ereje teljében lévő, egyáltalán nem megtizedelt, csak kezdőkkel felálló, egyenesen csodás Def. ezt nem érdemli meg. Náluk a 23 engedett pont önmagában méri a teljesítményüket.
szerk. Akkor most Tomlin (sajnálom, együttérzésem!) tudja rosszul? Standard is standard. Csak úgy kérdezem.

Végül pedig a Pats D-vel szemben támasztott elvárások nyilvánvalóan mások, mint a Steelers D-vel szemben támasztot elvárások, és pontosan ugyanez igaz az Offense-kre, teljesen más az elvárás egy Pats O-val szemben, mint egy Steelers O-val szemben. Viszont Te és még egy páran amit hangoztattok az az, hogy ennek a Steelers O-nak úgy kellett volna játszania, mint a Pats O-nak. Csakhogy ez nem lehetséges, mert Pats O >Steelers O. Ezzel szemben Steelers D > Pats O (nyilván nem egy adott meccsen, hanem összességében). Tehát itt sem ugyanazok az elvárások. Aki a Steelers O-tól azt várja, hogy olyan jó legyen mint a Pats O, az egész egyszerűen hülye, vagy nem ért ehhez a játékhoz, vagy elvakult, vagy csak kötözködik most, vagy bánom is én mi.Soldados
Senki nem várja el a lehetetlent. 😛 Az elvárás a következő: az első két domináló drive-odból vigyél legalább egyet TD-re VAGY 80-100 másodperc alatt egy-két időkéréssel két alkalomból legalább egyszer juss el biztos FG távig (kb. 45-60 yard-ot haladjál). Ha ez irreális elvárás (legyen bármennyire kivérzett az Off.), akkor bizony ez az Off. visszafejlődött az eddigi legnagyobb erősségeiben, valamint a reméltnél sokkal gyengébben fogja támogatni a Def. szükséges korszakváltását.

Végül ráadásként. Annyit emlegeted ezt a 14 pontot, mint célfüggvényt, elvárást a Def. felé. Mert ezt hozta az alapszakaszban. Nos, rövid számolás után kiderül, hogy az átlagos 14 ponttól az átlagos eltérés az idényben több, mint hét(7) pont. Tehát annyit mondhatunk: a Steelers Def. nagy biztonsággal 7-21 pont között fog végezni. Illetve (túl nagy ez az eltérés) a Steelers Def. egész idényben inkonzisztensen teljesít, képes kiemelkedő, elit szintre, de képes ligaátlag teljesítményre is. A Broncos elleni 23 engedett pont nem olyan kirívó. Az igen, hogy ez az egész egy emberen csapódik le Nálad. Csak azért, hogy az Off. kritikáit visszautasíthassad, vagyis őrizhessed az igazadat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezek tények, nehéz velük szembemenni. Persze lehet, csak elég hülyén veszi ki magát. 😉 Az egyik hozta az átlagát, a másik kétszer annyit szívott. Nincs miről beszélni. Vannak akik képesek ezt felfogni, és vannak, akik képtelenek a tényeket belátni és szajkózzák a berögzült agymenésüket. Az az ő butaságuk. Ettől még nem lesz igazuk, mert a tények tények maradnak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
De neked is leírom: a Steelers D 14 pontot engedett átlagosan és 23-at (29-et) engedett egy közepesnél gyengébb O-nak, miközben az utolsó 6 meccsén 5-ből a 10 pontot se érte el az ellenfél.
A Steelers O 23 pontot termelt átlagosan és ezt hozta is úgy, hogy kezdő QB sérülten játszott, a kezdő futója nem volt és a meccs jelentős részében az OL 60%-a csereemberekből állt.Soldados
ha megengeded kiegészitelek
a Steelers O miközben az utolsó négy meccsén 57pts átlagosan ami meccsenkénti átlagban majdnem 14pont, azaz két TD felett van épp, és 20,3 az átlag nem 23 pontosan lig21.pts - Az tudod mi a kétTDs átlag? Az olyan problémákkal küzdő csapatok mint a KC-CLE-STL - na szóval tőlük tudakold. De mostmár hajlamos vagyok hinni Ulpinek a QB mega sack problémakörben.
összesen három jó meccse volt az O-nak TEN, ARI és a második CIN

hogy egészen pontosak és egzaktak legyünk - én még mindig nem látom, hogy hogy van az hogy mindenkinek csak az az egy metódusa van amit éppen te kitalálsz, mert ezekből a számsorokból más derül ki 😛 😛 😛sutianap
Melyik számsorokból derül ki más? A D 14 pontot szokott engedni. Most 29-et engedett. Dupla annyi. Fain. 270 yardot szokott engedni, most 450 körül engedett, ebből 170 pass yardot szokott engedni, most +300 volt... Ezeket mertem kis túlzással szintén dupla annyinak nevezni.

Ezzel szemben az O ezek szerint 20,3 pontot termel. Kiváló, akkor egy IDEGENBELI PLAYOFF-MECCSEN túl is teljesítették a saját átlagukat. Így tulajdonképpen még bravúr is. 😊 Ha pedig annyira fos lenne ez az Offense, nem tudna 350 yard körül hozni stabilan. Pontokban van hiány, de ami egyrészt fakad a RZ-hatékonyság hiányában (Denverben nem ez ütközött ki csak úgy mondom 😉), illetve abból, hogy a D nem szerez labdát. Plusz ezekben az átlagokban benn van az első 4 meccs, ami szakmai stáb hibájából lett olyan amilyen, illetve benne van az uccsó 3, amikor hol sérült BB, hol csere QB játszott. Sztem vállalható.

Defense wins the Championship. A mi védelmünk sajnos gyengének találtatott egy meccsen. Az O feltette azt a mennyiséget, amivel bőven nyerni kellett volna. Igen olyan 23-6, de legyen 23-10. Ez lett volna a realitás. Nem ez lett.Soldados
te arrul beszélsz amirül akarsz, de én meg arrúl beszélek amirűl én akarok, ráadásul szerintem nekem van igazam, és mégha érdekelne is, de nem - pfff ... és ez meg visszajár, hamár a homokozó bejáratot elhagytuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De neked is leírom: a Steelers D 14 pontot engedett átlagosan és 23-at (29-et) engedett egy közepesnél gyengébb O-nak, miközben az utolsó 6 meccsén 5-ből a 10 pontot se érte el az ellenfél.
A Steelers O 23 pontot termelt átlagosan és ezt hozta is úgy, hogy kezdő QB sérülten játszott, a kezdő futója nem volt és a meccs jelentős részében az OL 60%-a csereemberekből állt.Soldados
ha megengeded kiegészitelek
a Steelers O miközben az utolsó négy meccsén 57pts átlagosan ami meccsenkénti átlagban majdnem 14pont, azaz két TD felett van épp, és 20,3 az átlag nem 23 pontosan lig21.pts - Az tudod mi a kétTDs átlag? Az olyan problémákkal küzdő csapatok mint a KC-CLE-STL - na szóval tőlük tudakold. De mostmár hajlamos vagyok hinni Ulpinek a QB mega sack problémakörben.
összesen három jó meccse volt az O-nak TEN, ARI és a második CIN

hogy egészen pontosak és egzaktak legyünk - én még mindig nem látom, hogy hogy van az hogy mindenkinek csak az az egy metódusa van amit éppen te kitalálsz, mert ezekből a számsorokból más derül ki 😛 😛 😛sutianap
Melyik számsorokból derül ki más? A D 14 pontot szokott engedni. Most 29-et engedett. Dupla annyi. Fain. 270 yardot szokott engedni, most 450 körül engedett, ebből 170 pass yardot szokott engedni, most +300 volt... Ezeket mertem kis túlzással szintén dupla annyinak nevezni.

Ezzel szemben az O ezek szerint 20,3 pontot termel. Kiváló, akkor egy IDEGENBELI PLAYOFF-MECCSEN túl is teljesítették a saját átlagukat. Így tulajdonképpen még bravúr is. 😊 Ha pedig annyira fos lenne ez az Offense, nem tudna 350 yard körül hozni stabilan. Pontokban van hiány, de ami egyrészt fakad a RZ-hatékonyság hiányában (Denverben nem ez ütközött ki csak úgy mondom 😉), illetve abból, hogy a D nem szerez labdát. Plusz ezekben az átlagokban benn van az első 4 meccs, ami szakmai stáb hibájából lett olyan amilyen, illetve benne van az uccsó 3, amikor hol sérült BB, hol csere QB játszott. Sztem vállalható.

Defense wins the Championship. A mi védelmünk sajnos gyengének találtatott egy meccsen. Az O feltette azt a mennyiséget, amivel bőven nyerni kellett volna. Igen olyan 23-6, de legyen 23-10. Ez lett volna a realitás. Nem ez lett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!