Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én tartom a fogadást Süti, van még úgyis otthon szilvapálinka 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Én mondok két posztot: ILB, OT. Ha neked bejön a CB Te 3 üveg kiválasztott égetett szeszt kapsz, ha én, akkor én egyet kapok. Megfelel?Soldados
akkor énis kettőt mondok CB/G
nos
Ezredes: CB/ILB-OT három az egyhez nekem pálinkába, valamint CB-G/ILB-OT egy az egyhez
Ádi: CB/ILB egy az egybe pálinkába

a tétet mindenki leteszi, ha nincs nyertes időpontot választunk a fennmaradt alkoholmennyiség véralkoholszintté konvertálásához, jaó?sutianap
Nekem mindkettő megfelel, mehet egyszerre is a 2 fogadás, vagy ha akarod, válaszd ki az egyiket.

És hozzáteszem, hogy lehetséges olyan off-season forgatókönyv, amelynek esetén az OG-pickben lehet racionalitás. 😉Soldados
Dupladinamit Ezredes!

S hunnat tuggyátok nekem mennyi pántlikám van? Lehet még Sobrival is birnám a SB-ig 😛 😛 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Attól tartok Süti, ez valóban kemény menet lesz, ha javasolhatnám a kettő közül inkább a G-t forszírozd, annak sokkal nagyobb esélye van, mint a CB-nek (ha mondjuk DeCastro vmi csoda folytán leesik, vagy Glenn jól teljesít)...főleg azért, mert pl. ILB valóban csak néhány minőségi van (ráadásul Te'o bennmarad), míg CB-ból a 2. körben (még ha égető need is lenne) is szerezhető kiváló college corner....ráadásul OT borzalmas nagy hiány, bár reach lenne (és nem lenne jellemző a csapatra), de lehet, h muszáj lesz Adamst bevállalni (ha FA-n nem sikerül megoldani a dolgot, bár erre is látok esélyt ebben a helyzetben)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én mondok két posztot: ILB, OT. Ha neked bejön a CB Te 3 üveg kiválasztott égetett szeszt kapsz, ha én, akkor én egyet kapok. Megfelel?Soldados
akkor énis kettőt mondok CB/G
nos
Ezredes: CB/ILB-OT három az egyhez nekem pálinkába, valamint CB-G/ILB-OT egy az egyhez
Ádi: CB/ILB egy az egybe pálinkába

a tétet mindenki leteszi, ha nincs nyertes időpontot választunk a fennmaradt alkoholmennyiség véralkoholszintté konvertálásához, jaó?sutianap
Nekem mindkettő megfelel, mehet egyszerre is a 2 fogadás, vagy ha akarod, válaszd ki az egyiket.

És hozzáteszem, hogy lehetséges olyan off-season forgatókönyv, amelynek esetén az OG-pickben lehet racionalitás. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
ez elég hendikeppes fogadási ajánlat 😊 én is szeretem a kihívásokat fogadásoknál, de ez eleve bukóSzesze
a hétvégi meccs is kihivás volt, ozt bazhattyuk 😛sutianap
annak se sok esélye volt, de ennek sokkal kevesebb 😊Szesze
vanezigy, littlebighornmiegymás 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
akkor énis kettőt mondok CB/G
nos
Ezredes: CB/ILB-OT három az egyhez nekem pálinkába, valamint CB-G/ILB-OT egy az egyhez
Ádi: CB/ILB egy az egybe pálinkába

a tétet mindenki leteszi, ha nincs nyertes időpontot választunk a fennmaradt alkoholmennyiség véralkoholszintté konvertálásához, jaó?sutianap
ez elég hendikeppes fogadási ajánlat 😊 én is szeretem a kihívásokat fogadásoknál, de ez eleve bukóSzesze
a hétvégi meccs is kihivás volt, ozt bazhattyuk 😛sutianap
annak se sok esélye volt, de ennek sokkal kevesebb 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Én mondok két posztot: ILB, OT. Ha neked bejön a CB Te 3 üveg kiválasztott égetett szeszt kapsz, ha én, akkor én egyet kapok. Megfelel?Soldados
akkor énis kettőt mondok CB/G
nos
Ezredes: CB/ILB-OT három az egyhez nekem pálinkába, valamint CB-G/ILB-OT egy az egyhez
Ádi: CB/ILB egy az egybe pálinkába

a tétet mindenki leteszi, ha nincs nyertes időpontot választunk a fennmaradt alkoholmennyiség véralkoholszintté konvertálásához, jaó?sutianap
ez elég hendikeppes fogadási ajánlat 😊 én is szeretem a kihívásokat fogadásoknál, de ez eleve bukóSzesze
a hétvégi meccs is kihivás volt, ozt bazhattyuk 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Én mondok két posztot: ILB, OT. Ha neked bejön a CB Te 3 üveg kiválasztott égetett szeszt kapsz, ha én, akkor én egyet kapok. Megfelel?Soldados
akkor énis kettőt mondok CB/G
nos
Ezredes: CB/ILB-OT három az egyhez nekem pálinkába, valamint CB-G/ILB-OT egy az egyhez
Ádi: CB/ILB egy az egybe pálinkába

a tétet mindenki leteszi, ha nincs nyertes időpontot választunk a fennmaradt alkoholmennyiség véralkoholszintté konvertálásához, jaó?sutianap
ez elég hendikeppes fogadási ajánlat 😊 én is szeretem a kihívásokat fogadásoknál, de ez eleve bukó
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Én mondok két posztot: ILB, OT. Ha neked bejön a CB Te 3 üveg kiválasztott égetett szeszt kapsz, ha én, akkor én egyet kapok. Megfelel?Soldados
akkor énis kettőt mondok CB/G
nos
Ezredes: CB/ILB-OT három az egyhez nekem pálinkába, valamint CB-G/ILB-OT egy az egyhez
Ádi: CB/ILB egy az egybe pálinkába

a tétet mindenki leteszi, ha nincs nyertes időpontot választunk a fennmaradt alkoholmennyiség véralkoholszintté konvertálásához, jaó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A következő a fogadási ajánlat- Ádinak es.
Megnevezek egy posztot amit a Steelers az elsőkörös cetlijével választani fog, ez pedig a CB - aki velem fogadni akar egy általa tetszőleges megválasztott maximum egy literes térfogatú égetett szeszben (nem egyedi import) az lesz szives megnevezni egy posztot, amit választani fogunk az első pikkel. Aki nyer viszi a boltot, ha senki sem nyer a kiválasztott piákat egy még előre meg nem határozott időpontban megsemmisitjük. Akkor, Uraim mehet?sutianap
A draftig még tényleg sok minden történhet (olyan dolog nem, ami első körös CB-választást eredményezne 😛 ), de legyen, én már most bevállalom az ILB picket első körben.

Egyébként tegnap a Bama sajtótájékoztatója után - amikor Richardson és Kirkpatrick bejelentette, hogy profinak áll, illetve Hightowerről egy szóvivő nyilatkozta később, hogy ő sem marad senior évére - Mel Kiper beszélt a három játékosról. Hightowert ő továbbra is 2-3. körös prospectnek tartja, és ki is egyeznék egy második körös steallel (mint ahogy tavaly C. Brownt elhoztuk 3/95-re), de kétlem, hogy kicsúszna az első körből, és én konkrétan őt várom az 1/24-es választottunknak.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hajlamos vagy azt gondolni, hogy ismered a gondolatmenetemet és ezért elébe vágva a dolgoknak bepancsolsz valami nagyszerűt. Heywarnak a szinét se ejtettem ki a számon. Kettő senki se kérdőjelezte meg, hogy mit ismersz meg mit nem. Azt viszont kérdőjelessé teszem, hogy te mindent elkövecc azért, hogy e közösség kicsi is maradjon.
A következő a fogadási ajánlat- Ádinak es.
Megnevezek egy posztot amit a Steelers az elsőkörös cetlijével választani fog, ez pedig a CB - aki velem fogadni akar egy általa tetszőleges megválasztott maximum egy literes térfogatú égetett szeszben (nem egyedi import) az lesz szives megnevezni egy posztot, amit választani fogunk az első pikkel. Aki nyer viszi a boltot, ha senki sem nyer a kiválasztott piákat egy még előre meg nem határozott időpontban megsemmisitjük. Akkor, Uraim mehet?sutianap
Én később, FA és combine után, azaz közvetlen draft előtt nevezek meg posztot. Mert ahogy mondtam, ez bár nem egy egzakt tudomány, de kizárólag objektivitáson alapszik. A CB-pick viszont minden racionalitást nélkülöz, az most kijelenthető, hogy no chance. (Hozzáteszem az igazságosság miatt magam is egy posztot fogok megnevezni, de azzal a tudattal, hogy valójában 2-3 esélyes poszt lesz, viszont a CB nem lesz közte.)

Mondjuk az égetett szeszt meg tudom nevezni: meggy pálinka. 😀
Soldados
-boszorkányüldözés - az hogy téged nem érdekel a te hibád, engem meg érdekel - és hiányzanak mer nem tudod elfolytani a tombolásodsutianap
Lehet ez hibám. De nekem nem hiányoznak (a sületlenségeik). Az az ő hibájuk, hogy ennyire ostobán kezelnek egy szitut, az ő személyiségüknek a hiányossága. Simán megtehetnék, hogy ignorálják az írásomat, vagy válaszolnak. Ők elmenekültek. Ha nekik így jobb, hát így jobb. Viszont nekem ugye nem baj, ha nem hiányzik a sok sületlenség és az eszement viták, amelyek a tudatlanságból, a hozzánemértésből és elfogult (akár pozitív, akár negatív irányba) érzelmekből fakadtak, s nem volt olyan világos, racionális érv, ami legalább elgondolkodtatta volna őket.

Én mondok két posztot: ILB, OT. Ha neked bejön a CB Te 3 üveg kiválasztott égetett szeszt kapsz, ha én, akkor én egyet kapok. Megfelel?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Óriási tévedésben vagy. Egyáltalán nem volt meglepő pick Heyward, főleg Colberttől. Nem maradt benn TOP CB. TOP corner pedig valóban kell, és van is. 16 meccs vs 1. No question about that. E kis közösségben nálam jobban kevesen ismerik Colbert draftstratégiáját. Sose megyünk úgy neki egy draftnak, hogy tutira x posztra húzzuk az 1. kört. Van mindig 2-3 need, de azon belül nem a need erőssége, hanem a value (BPA) számít. A corner jelenleg (ha marad Gay, ha nem) egyáltalán nem need. Így nem lesz benne abban a 2-3, de még 4-5 posztban sem, amire húzunk.

OT, ILB, ami biztosan benne lesz, ezeken a posztokon ugyanis szarul állunk, korban, depth-ben és OT-t tekintve minőségben is.

Abszint pedig nem kell, bármi más jöhet. 😊Soldados
Hajlamos vagy azt gondolni, hogy ismered a gondolatmenetemet és ezért elébe vágva a dolgoknak bepancsolsz valami nagyszerűt. Heywarnak a szinét se ejtettem ki a számon. Kettő senki se kérdőjelezte meg, hogy mit ismersz meg mit nem. Azt viszont kérdőjelessé teszem, hogy te mindent elkövecc azért, hogy e közösség kicsi is maradjon.
A következő a fogadási ajánlat- Ádinak es.
Megnevezek egy posztot amit a Steelers az elsőkörös cetlijével választani fog, ez pedig a CB - aki velem fogadni akar egy általa tetszőleges megválasztott maximum egy literes térfogatú égetett szeszben (nem egyedi import) az lesz szives megnevezni egy posztot, amit választani fogunk az első pikkel. Aki nyer viszi a boltot, ha senki sem nyer a kiválasztott piákat egy még előre meg nem határozott időpontban megsemmisitjük. Akkor, Uraim mehet?sutianap
Én később, FA és combine után, azaz közvetlen draft előtt nevezek meg posztot. Mert ahogy mondtam, ez bár nem egy egzakt tudomány, de kizárólag objektivitáson alapszik. A CB-pick viszont minden racionalitást nélkülöz, az most kijelenthető, hogy no chance. (Hozzáteszem az igazságosság miatt magam is egy posztot fogok megnevezni, de azzal a tudattal, hogy valójában 2-3 esélyes poszt lesz, viszont a CB nem lesz közte.)

Mondjuk az égetett szeszt meg tudom nevezni: meggy pálinka. 😀
Soldados
De most fogadunk! Nem akkor amikor mán megkérted a kezét, igent mondott és ott tébláboltok az anyakönyvvezető előtt.
Neeeeeeem Ezredes, van huszonnégy órája! Vagy eláll a fogadástól?

-boszorkányüldözés - az hogy téged nem érdekel a te hibád, engem meg érdekel - és hiányzanak mer nem tudod elfolytani a tombolásod


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az pedig hidegen hagy, ha vki miattam nem ír ide. Akit zavar bárkinek az írása, az - habitusának megfelelően - ignorálja azokat, vagy felvállalja az eszmecserét, még akkor is ha bizonyos esetekben az idegesítő vagy kissé elfajul. Ha vki egyetlen személy miatt nem ír egy nyilvános fórumra, az csak azt bizonyítja, hogy teljesen buta. És bár tudom, hogy nem szimpatikus, nekem egyáltalán nem hiányoznak az ominózus userek, de én nem is szimpátiaversenyt akarok nyerni egy fórumon. 😉Soldados
MIT NEM BESZÉL AZ A NÉMET...


Mit nem beszél az a német,
Az istennyila ütné meg!
Azt követeli a svábság:
Fizessük az adósságát.

Ha csináltad, fizesd is ki,
Ha a nyelved öltöd is ki,
Ha meggebedsz is beléje,
Ebugatta himpellére!...

Ha pediglen nem fizetünk,
Aszondja, hogy jaj minekünk,
Háborút küld a magyarra,
Országunkat elfoglalja.

Foglalod a kurvanyádat,
De nem ám a mi hazánkat!...
Hadat nekünk ok izennek,
Kik egy nyúlra heten mennek.

Lassan, német, húzd meg magad,
Könnyen emberedre akadsz;
Ha el nem férsz a borödbe’,
Majd kihúzunk mi belole!

Itt voltatok csókolózni,
Mostan jöttök hadakozni?
Jól van hát, jól van, jojetek,
Majd elválik, ki bánja meg.

Azt a jó tanácsot adom,
Jojetek nagy falábakon,
Hogy hosszúkat léphessetek,
Mert megkergetünk bennetek.

Fegyverre nem is méltatunk,
Mint a kutyát, kibotozunk,
Úgy kiverünk, jobban se’ kell,
Még a pipánk sem alszik el!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de ha jól emlékszem,tavaly is CB volt a 7. kör.
Blitzburgh
Nem, tavaly 3. és 4. körben húztunk CB-t. A 7. körben Barron Batch RB érkezett.

Meredith talán volt pályán, de alig pár snapet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Óriási tévedésben vagy. Egyáltalán nem volt meglepő pick Heyward, főleg Colberttől. Nem maradt benn TOP CB. TOP corner pedig valóban kell, és van is. 16 meccs vs 1. No question about that. E kis közösségben nálam jobban kevesen ismerik Colbert draftstratégiáját. Sose megyünk úgy neki egy draftnak, hogy tutira x posztra húzzuk az 1. kört. Van mindig 2-3 need, de azon belül nem a need erőssége, hanem a value (BPA) számít. A corner jelenleg (ha marad Gay, ha nem) egyáltalán nem need. Így nem lesz benne abban a 2-3, de még 4-5 posztban sem, amire húzunk.

OT, ILB, ami biztosan benne lesz, ezeken a posztokon ugyanis szarul állunk, korban, depth-ben és OT-t tekintve minőségben is.

Abszint pedig nem kell, bármi más jöhet. 😊Soldados
Hajlamos vagy azt gondolni, hogy ismered a gondolatmenetemet és ezért elébe vágva a dolgoknak bepancsolsz valami nagyszerűt. Heywarnak a szinét se ejtettem ki a számon. Kettő senki se kérdőjelezte meg, hogy mit ismersz meg mit nem. Azt viszont kérdőjelessé teszem, hogy te mindent elkövecc azért, hogy e közösség kicsi is maradjon.
A következő a fogadási ajánlat- Ádinak es.
Megnevezek egy posztot amit a Steelers az elsőkörös cetlijével választani fog, ez pedig a CB - aki velem fogadni akar egy általa tetszőleges megválasztott maximum egy literes térfogatú égetett szeszben (nem egyedi import) az lesz szives megnevezni egy posztot, amit választani fogunk az első pikkel. Aki nyer viszi a boltot, ha senki sem nyer a kiválasztott piákat egy még előre meg nem határozott időpontban megsemmisitjük. Akkor, Uraim mehet?sutianap
Én később, FA és combine után, azaz közvetlen draft előtt nevezek meg posztot. Mert ahogy mondtam, ez bár nem egy egzakt tudomány, de kizárólag objektivitáson alapszik. A CB-pick viszont minden racionalitást nélkülöz, az most kijelenthető, hogy no chance. (Hozzáteszem az igazságosság miatt magam is egy posztot fogok megnevezni, de azzal a tudattal, hogy valójában 2-3 esélyes poszt lesz, viszont a CB nem lesz közte.)

Mondjuk az égetett szeszt meg tudom nevezni: meggy pálinka. 😀

Az pedig hidegen hagy, ha vki miattam nem ír ide. Akit zavar bárkinek az írása, az - habitusának megfelelően - ignorálja azokat, vagy felvállalja az eszmecserét, még akkor is ha bizonyos esetekben az idegesítő vagy kissé elfajul. Ha vki egyetlen személy miatt nem ír egy nyilvános fórumra, az csak azt bizonyítja, hogy teljesen buta, merthogy egy nyilvános fórumon nyilvánvalóan lesz olyan személy, aki az adott személy számára mérhetetlenül zavaró és kibírhatatlan. Ha vki ezt nem képes kezelni, azt sajnálom, de a hibát csak saját személyiségének hiányosságában keresheti. És bár tudom, hogy nem szimpatikus, de nekem egyáltalán nem hiányoznak az ominózus userek, mondjuk az sem különösebben zavarna, ha újra írnának ide, mindenesetre én nem is szimpátiaversenyt akarok nyerni egy fórumon. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Óriási tévedésben vagy. Egyáltalán nem volt meglepő pick Heyward, főleg Colberttől. Nem maradt benn TOP CB. TOP corner pedig valóban kell, és van is. 16 meccs vs 1. No question about that. E kis közösségben nálam jobban kevesen ismerik Colbert draftstratégiáját. Sose megyünk úgy neki egy draftnak, hogy tutira x posztra húzzuk az 1. kört. Van mindig 2-3 need, de azon belül nem a need erőssége, hanem a value (BPA) számít. A corner jelenleg (ha marad Gay, ha nem) egyáltalán nem need. Így nem lesz benne abban a 2-3, de még 4-5 posztban sem, amire húzunk.

OT, ILB, ami biztosan benne lesz, ezeken a posztokon ugyanis szarul állunk, korban, depth-ben és OT-t tekintve minőségben is.

Abszint pedig nem kell, bármi más jöhet. 😊Soldados
Hajlamos vagy azt gondolni, hogy ismered a gondolatmenetemet és ezért elébe vágva a dolgoknak bepancsolsz valami nagyszerűt. Heywardnak a szinét se ejtettem ki a számon. Kettő senki se kérdőjelezte meg, hogy mit ismersz meg mit nem. Azt viszont kérdőjelessé teszem, hogy te mindent elkövecc azért, hogy e közösség kicsi is maradjon.
A következő a fogadási ajánlat- Ádinak es.
Megnevezek egy posztot amit a Steelers az elsőkörös cetlijével választani fog, ez pedig a CB - aki velem fogadni akar egy általa tetszőleges megválasztott maximum egy literes térfogatú égetett szeszben (nem egyedi import) az lesz szives megnevezni egy posztot, amit választani fogunk az első pikkel. Aki nyer viszi a boltot, ha senki sem nyer a kiválasztott piákat egy még előre meg nem határozott időpontban megsemmisitjük. Akkor, Uraim mehet?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Meglepődnék,ha húznánk CB-t,talán-talán egy 7.-ik köröst,de ha jól emlékszem,tavaly is CB volt a 7. kör.
ILB,OT,NT,OG az első körök,az lepne meg ha nem.Hátul jön majd S,OLB.

QB,RB,WR és CB asszem nem kell.

Meredith volt pályán egyáltalán idén?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Topkorner nélkül nem tuggyuk megoldani a hátsóalakzatot. Mint ahogy tophúzások nélkül az Ofalat sem sikerült, még ígyse. Tehát tavaly kimaradt a topkorner, második körbe viszont jött Zsilber, akkor mivel hiányzik belőlünk az a húzás ezért az jön, fenntartva, hogy nagy az esélye az OT-nek is.sutianap
A helyzet az, hogy a secondary már meg van oldva; Soldi tökéletesen ki is fejtette, miért.

Velem nem fogadsz? Van egy olyan mondás, hogy úriember biztosra nem fogad, de ez egyszer kivételt tehetek. 😛

A cornerek közül legfeljebb Claiborne-t draftoljuk első körben, BPA alapon, de annak az esélye, hogy ő bent lesz 1/24-nél...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
csak nehogy csalódnotok kelljen 😉 MelegVili más éktályak felé néz MekFedden haverjával egyetembem, Ájk pedig a teljesbizalom megtartása mellett ehehehehehehe..............sutianap
Pfff...

Ike iránt teljes a bizalom, csak elvakult szurkolók törnek pálcát a feje felett egy meccs alapján, s elfelejtve a másik 16-ot, amelyen a csapat legjobb védője volt. Rajta kívül marad Lewis, Allen és Brown. Ez máris 4 CB, ebből 3 fiatal és mindannyiukról jó véleménnyel van a stáb. Ezenkívül Gay, aki idén nagyon is jó volt, valszeg olcsón visszahozható. 4 CB-vel se húznánk 1-3. körben, de inkább 1-5. körben CB-t, de ha Gayt visszahozzuk, akkor ahogy vassadi is mondta, egyetlen egy CB-t se húzunk, mert akkor van 5 megfelelő CB-nk, ami elég.

Egy off-season bár nem egzakt tudomány, de kizárólag objektivitáson alapszik, nem pedig megérzéseken és egy adott meccsen, számít a kor, a depth, a caphelyzet, a koncepció. A CB posztra rááldoztunk 2 draftot, és idén abszolút látható eredménye volt, ez a folyamat ezzel lezárult.

De ha akarsz, akkor persze megint fogadhatunk... 😛 Egész egyszerűen totálisan értelmetlen lenne a CB-pick, így nem is lesz ez. Próbálj objektiven gondolkodni, s akkor nem kellene állandóan csalódnod, vagy tévedned az off-seasonban. 😉Soldados
nem kell csalódnom állandóan, ez egy téves prekoncepció - ajánlanám mindenkinek a visszaolvasgatást, hátha a bal vesém mégis szépeket súg. Pölö tavaly mindenki meg volt veszve az elsőkörös CB draftért - s ki mondta hogy nem lecc az elejin korner - NA. Tehát most lesz az elsőkörös, mert ha te is néznéd a kolbertiánus húzáslistát tudnád, hogy nem húztunk toppikket kornerből, de ez most nem az a liga. Topkorner nélkül nem tuggyuk megoldani a hátsóalakzatot. Mint ahogy tophúzások nélkül az Ofalat sem sikerült, még ígyse. Tehát tavaly kimaradt a topkorner, második körbe viszont jött Zsilber, akkor mivel hiányzik belőlünk az a húzás ezért az jön, fenntartva, hogy nagy az esélye az OT-nek is.
De fogadok veled egy üveg magas feketeüröm tartamú ábszintban, hogy láthasdd te is a fényt. A sört bepótolom hamarosan.sutianap
Óriási tévedésben vagy. Egyáltalán nem volt meglepő pick Heyward, főleg Colberttől. Nem maradt benn TOP CB. TOP corner pedig valóban kell, és van is. 16 meccs vs 1. No question about that. E kis közösségben nálam jobban kevesen ismerik Colbert draftstratégiáját. Sose megyünk úgy neki egy draftnak, hogy tutira x posztra húzzuk az 1. kört. Van mindig 2-3 need, de azon belül nem a need erőssége, hanem a value (BPA) számít. A corner jelenleg (ha marad Gay, ha nem) egyáltalán nem need. Így nem lesz benne abban a 2-3, de még 4-5 posztban sem, amire húzunk.

OT, ILB, ami biztosan benne lesz, ezeken a posztokon ugyanis szarul állunk, korban, depth-ben és OT-t tekintve minőségben is.

Abszint pedig nem kell, bármi más jöhet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt a CB picket verd ki a fejedből, az egész drafton nem fogunk cornert húzni.vassadi
csak nehogy csalódnotok kelljen 😉 MelegVili más éktályak felé néz MekFedden haverjával egyetembem, Ájk pedig a teljesbizalom megtartása mellett ehehehehehehe..............sutianap
Pfff...

Ike iránt teljes a bizalom, csak elvakult szurkolók törnek pálcát a feje felett egy meccs alapján, s elfelejtve a másik 16-ot, amelyen a csapat legjobb védője volt. Rajta kívül marad Lewis, Allen és Brown. Ez máris 4 CB, ebből 3 fiatal és mindannyiukról jó véleménnyel van a stáb. Ezenkívül Gay, aki idén nagyon is jó volt, valszeg olcsón visszahozható. 4 CB-vel se húznánk 1-3. körben, de inkább 1-5. körben CB-t, de ha Gayt visszahozzuk, akkor ahogy vassadi is mondta, egyetlen egy CB-t se húzunk, mert akkor van 5 megfelelő CB-nk, ami elég.

Egy off-season bár nem egzakt tudomány, de kizárólag objektivitáson alapszik, nem pedig megérzéseken és egy adott meccsen, számít a kor, a depth, a caphelyzet, a koncepció. A CB posztra rááldoztunk 2 draftot, és idén abszolút látható eredménye volt, ez a folyamat ezzel lezárult.

De ha akarsz, akkor persze megint fogadhatunk... 😛 Egész egyszerűen totálisan értelmetlen lenne a CB-pick, így nem is lesz ez. Próbálj objektiven gondolkodni, s akkor nem kellene állandóan csalódnod, vagy tévedned az off-seasonban. 😉Soldados
nem kell csalódnom állandóan, ez egy téves prekoncepció - ajánlanám mindenkinek a visszaolvasgatást, hátha a bal vesém mégis szépeket súg. Pölö tavaly mindenki meg volt veszve az elsőkörös CB draftért - s ki mondta hogy nem lecc az elejin korner - NA. Tehát most lesz az elsőkörös, mert ha te is néznéd a kolbertiánus húzáslistát tudnád, hogy nem húztunk toppikket kornerből, de ez most nem az a liga. Topkorner nélkül nem tuggyuk megoldani a hátsóalakzatot. Mint ahogy tophúzások nélkül az Ofalat sem sikerült, még ígyse. Tehát tavaly kimaradt a topkorner, második körbe viszont jött Zsilber, akkor mivel hiányzik belőlünk az a húzás ezért az jön, fenntartva, hogy nagy az esélye az OT-nek is.
De fogadok veled egy üveg magas feketeüröm tartamú ábszintban, hogy láthasdd te is a fényt. A sört bepótolom hamarosan.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
aszondanám ebbűl, hogy ideje lenne egy elsőkörös CB/OT húzásnak - jelenleg a CB-re raknék tekintve Punci/Gilbert húzásokatsutianap
Ezt a CB picket verd ki a fejedből, az egész drafton nem fogunk cornert húzni.vassadi
csak nehogy csalódnotok kelljen 😉 MelegVili más éktályak felé néz MekFedden haverjával egyetembem, Ájk pedig a teljesbizalom megtartása mellett ehehehehehehe..............sutianap
Pfff...

Ike iránt teljes a bizalom, csak elvakult szurkolók törnek pálcát a feje felett egy meccs alapján, s elfelejtve a másik 16-ot, amelyen a csapat legjobb védője volt. Rajta kívül marad Lewis, Allen és Brown. Ez máris 4 CB, ebből 3 fiatal és mindannyiukról jó véleménnyel van a stáb. Ezenkívül Gay, aki idén nagyon is jó volt, valszeg olcsón visszahozható. 4 CB-vel se húznánk 1-3. körben, de inkább 1-5. körben CB-t, de ha Gayt visszahozzuk, akkor ahogy vassadi is mondta, egyetlen egy CB-t se húzunk, mert akkor van 5 megfelelő CB-nk, ami elég.

Egy off-season bár nem egzakt tudomány, de kizárólag objektivitáson alapszik, nem pedig megérzéseken és egy adott meccsen, számít a kor, a depth, a caphelyzet, a koncepció. A CB posztra rááldoztunk 2 draftot, és idén abszolút látható eredménye volt, ez a folyamat ezzel lezárult.

De ha akarsz, akkor persze megint fogadhatunk... 😛 Egész egyszerűen totálisan értelmetlen lenne a CB-pick, így nem is lesz ez. Próbálj objektiven gondolkodni, s akkor nem kellene állandóan csalódnod, vagy tévedned az off-seasonban. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
aszondanám ebbűl, hogy ideje lenne egy elsőkörös CB/OT húzásnak - jelenleg a CB-re raknék tekintve Punci/Gilbert húzásokatsutianap
Ezt a CB picket verd ki a fejedből, az egész drafton nem fogunk cornert húzni.vassadi
csak nehogy csalódnotok kelljen 😉 MelegVili más éktályak felé néz MekFedden haverjával egyetembem, Ájk pedig a teljesbizalom megtartása mellett ehehehehehehe..............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szabadügynökeink:
UFA:
Charlie Batch, Jerricho Cotchery, Dennis Dixon, Trai Essex, William Gay, Chris Hoke, Byron Leftwich, Anthony Madison, Mewelde Moore, Daniel Sepulveda and Max Starks.
Nincs köztük nagy név. Hoke, Starks és Sepu hármast saztem nem hozzuk vissza, Dixon sztem el akar menni, hátha vhol kezdő lehet. A többieket pedig HA AKARJUK, viszonylag olcsón vissza lehet hozni. Sztem Batch tuti, de én nagyon örülnék Gaynek, Moore-nak és adott esetben akár Essex és Cotchery is jöhet/maradhat.

RFA:
Ramon Foster, David Johnson, Doug Legursky, Keenan Lewis, Jamon Meredith, Ryan Mundy and Mike Wallace
Igazából Meredithen kívül én mindet megtartanám, olcsón meg is lehet tartani őket plusz 1 évre. Szinte mindegyik visszahozatala létkérdés a depth miatt és egyesek tehetség alapján is. Hosszútávút jelenleg csak Wallace kaphat, de sztem az év 2. felében tapasztalt visszaesése és a caphelyzet miatt nem fog. Sztem be kell érnie az 1+. körös legmagasabb tenderrel.

EFA:
Jeremy Kapinos, Steve McLendon and Isaac Redman.
Mindet meg kell tartani és mindez rendkívül olcsón össze is fog jönni plusz 1 évre.



Read more: http://www.post-gazette.com/pg/12013/1203223-66.stm#ixzz1jLv57MQP


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
aszondanám ebbűl, hogy ideje lenne egy elsőkörös CB/OT húzásnak - jelenleg a CB-re raknék tekintve Punci/Gilbert húzásokatsutianap
Ezt a CB picket verd ki a fejedből, az egész drafton nem fogunk cornert húzni.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet, hogy már volt, és ismeritek, de ezt nézzétek meg, hatalmas formák a kis srácok. Talán Ő lesz Ben utódja egyszer😀
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ikuOsNHvb_0polamalu
naonjaó, bár az én fijam gyosabb - igaz RB 😛 😉

Kolberty meg draft-matek
15LB 1 elsőkör, 4 II., 1. III.
13WR 2 elsőkör, 2 II., 3 III.
13CB 2 II., 4 III.
9 OT 1 II., 2 III.
8 DE 2 elsőkör
8 RB 1 elsőkör
6 TE 1 elsőkör
5 NT 1 elsőkör
5 QB 1 elsőkör
5 C 1 elsőkör
5 OG 1 elsőkör
2 S 1 elsőkör
aszondanám ebbűl, hogy ideje lenne egy elsőkörös CB/OT húzásnak - jelenleg a CB-re raknék tekintve Punci/Gilbert húzásokat

Második rész, mely egyetemeket szerettyük Kálbert alatt
5 Ohio State ( Mike Adams?)
5 Florida State ( Andrew Datko?)
4 Florida
4 Georgia ( Cordy Glenn? Banon Boykin? Blair Walsh! Drew Butler!)
4 Texas ( Emanuel Acho? Cody Johnson? )
3 Virginia Tech ( Jayron Hosley? )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak