Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
jaja, block😊sry

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az ahogy Harbaugh mondja, hogy :"can't tackle that guy....just can't tackle that guy" és közben nevet. Priceless.kishaszi
"Can't block that guy... Just can't block that guy" 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az ahogy Harbaugh mondja, hogy :"can't tackle that guy....just can't tackle that guy" és közben nevet. Priceless.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó! Clarknak mennyire kijárt már egy Pro Bowl. Nagyon örülök, hogy ott lesz!

Lehet most kivételesen megsasolom ezt meccset. 😊

O: BB, Wallace, Tóni
D: Harrison, Clark, Troy

Remélem nyernek! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sokan minden idők talán legjobb 4-3-as falának tartják a Steel Curtaint! Csakhogy sokan minden idők legjobb 3-4-es falának tartják a Steel Curtain 2.0-t, de ez a fal nem 3 emberből állt, hanem négyből: Aaron Smith, Casey Hampton, Brett Keisel és Chris Hoke! Ők így együtt négyen alkották ezt a legendás egységet.

Amúgy ebből szimpátia alapján nálam is Hampton lóg ki, a másik 3 pedig hatalmas kedvenc. 😊 Mondjuk nálam Aaron volt a TOP.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze, csak így a számomra nagy hármasból már csak ő marad valszeg, ezért írtam a korát. Nekem amúgy ő a kedvenc, mert ő is tipikusan a szürke eminenciás szerepben van Poláék mögött, és rengetegszer játszik zseniálisan, ritka, hogy észrevehetetlen. A szakálla meg egyenesen piramidális.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hivatalos: Hoke visszavonul.vassadi
basszamegakutya


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Bár 22 ilyen cserénk lenne. UDFA-ként került hozzánk 2001-ben és sose akart elmenni. Ha szükség volt rá, minőségvesztés nélkül pótolta a poszt akkori/egykori királyát, Hamptont. Sok helyen kezdő lehetett volna, de ő maradt elfogadva a csere szerepét. Szerette ezt a csapatot és az öltöző egyik legnépszerűbb embere volt.

Hiába csak csere volt a Steel Curtain 2.0 egyik alapköve volt.Soldados
Pont ezen gondolkoztam - hol van még egy olyan játékos, aki karrierje során mindössze 83 tackle-t és 2 sacket jegyez, mégis 11 szezont lehúz ugyanabban a csapatban?...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hivatalos: Hoke visszavonul.vassadi
Bár 22 ilyen cserénk lenne. UDFA-ként került hozzánk 2001-ben és sose akart elmenni. Ha szükség volt rá, minőségvesztés nélkül pótolta a poszt akkori/egykori királyát, Hamptont. Sok helyen kezdő lehetett volna, de ő maradt elfogadva a csere szerepét. Szerette ezt a csapatot és az öltöző egyik legnépszerűbb embere volt.

Hiába csak csere volt a Steel Curtain 2.0 egyik alapköve volt. Tudása olyannyira kezdő szintű volt, hogy mindössze egyetlen egy meccset vesztettünk, amikor neki kellett kezdenie. Nagy játékos volt!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Keisel oldalán olvastam egy cikket, ahol ugye ott volt Hoke, Aaron, Brett. Utóbbi is 34 lesz szeptemberben...kishaszi
Van még benne egy-két jó szezon, idén is nagyot játszott (megérdemelte volna a Pro Bowlt, bár ha így folytatódik, lehet, hogy a végén még ő is ott lesz). De az utód már megvan.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hivatalos: Hoke visszavonul.vassadi
Az idei karácsonyi ének sem lesz már az igazi 😀 Egyébként sajnálom, egy oszlopos tag még ha nem is Ő volt az első számú, de stabilan lehetett rá számítani.
2001-ben draft nélkül került hozzánk és 2004-óta stabil kerettag. 83 tackle és 2 zsák van a neve mellett.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hivatalos: Hoke visszavonul.vassadi
Nose Tackle Chris Hoke has announced that he will retire after 11 seasons with the Steelers. In Hoke’s 18 career starts during the regular season, the Steelers had a record of 17-1.

Keisel oldalán olvastam egy cikket, ahol ugye ott volt Hoke, Aaron, Brett. Utóbbi is 34 lesz szeptemberben...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hivatalos: Hoke visszavonul.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ő a frakk-kúbé, de egyébként hogy jönne ide az új HC??? repülővel azttudom te masztodon, de a Hímes Word unikális, egyébiránt láttam Tóni jótól is remekbeszabott blokkolást is idén, vagy Válasz is volt egyben. Willis McKurafi viszont azé ment, mert rizs meg krumpli csak az étteremben fér meg egymás mellett, a futball pályára egyszerre a kettőt nem lehet vetni. Najó, a Husit nem vágom, mert nincs késem.kishaszi
Kétszer olvastam el mire rájöttem süti nem magának válaszolt. 😀
HC? Hát ha minden igaz akkor most OC kérdésben megkerülték felülről Tomlint. Ha pedig így van az nálam nem sok jót jelent a jövőre nézve.kittli
Volt már ilyen, amikor Rooneyék felülről intéztek staff-cserét, méghozzá Tomlinnál kicsit nagyobb név, Noll esetében. Tomlin állása ettől még egyáltalán nincs veszélyben, Belichick után sztem az ő állása a legtutibb, amit sztem 2-3 vesztes szezon sem feltétlen ingatna meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól értelmezem,Rooney sem akarta hogy maradjon.
Valszeg ő is előrelépést várna..Blitzburgh
Cikkek azt boncolgatják, hogy talán több futást várna - mondjuk ez sztem elég ingatag lábakon álló elmélet, ill. nem is az elmélet, hanem a keretet nézve tűnik érdekesnek.kishaszi
Tavaly is nyomott egyet le Roo - a bizonyos futásokról, meg a ril FB-ről. Persze azt senknek nem illik komoly venni, aki egy picikét is ért hozzá 😉 😛 😂 Aztán Ő maga tartotta magát ehhez, legalábbis még egy dobása volt, de melléguritott Brusze bátyánk.
Futás van egy elsőkörös RB-nk, aztán a Vörös a Vájár meg Cléj ráadásul a kisebbik Beccs báró
Simán lehet futni FB-nélkül is, de itt runPowa-ról ment a beszéd. S naná hogy lehet hibridbe használgatni Johannzont, de lehet számára talán egy poszt is bőven bejövő lenne. Tehát egy pozi menne el, a RILFB. Mer nem a futókat szórnának a passz blokkingba, hanem a WR/TE szoródna a runblokkra. PL. Himes Ward és fajtái...

vagy nézdd a Hollókat attúl függetlenül, hogy Cameronnak valszeg reszeltek, idénre mivel stabilizálták a támadójátékukat - minusz Mason, Heap, Husi és Mekkehi - plusz LEACH! taréj ijesmik. És vissaztértek a jóöreg futóalapra, azt ha megvan onnan már lehet cifrázni.

pölö csávókám, Denver OC, csak pölö

ketteske mivan ha hozol egy kurijó HC-t és neki nem megfelelő Ben? öngól?sutianap
Már megint tényeket elferdítve írod a dolgokat...

1. 2009-es idény után jött a felsőbb utasítás és vártak kiegyenlítettebb támadójátékot és meg is kapták és Arians maradt is.
2. a futójátékunk hatékonysága TOP10-es volt idén. Ha volt FB, ha nem. Totális mellélövés amit a futásról írsz, nagyon jók voltunk benne, még cikket is linkeltem hozzá. Azt sajnálom, ha téged a tények nem győznek meg.
3. az meg a totális butaság, hogy azt kifogásolod, hogy az RB-t pass blockingban használjuk, ez ALAP ELVÁRÁS. Minden csapat használja erre is az RB-it.
4. A Hollók támadójátéka stabilizálódott!? Ugyan kérlek... Ezek szerint kevés Ravens-meccset néztél. 😉 Arians >>>>>>> Cam

+1: akárki lesz az új OC, itt nem lesz újra rush heavy támadójáték, addig nem, amíg Ben a QB és ilyen kiváló játékszerei vannak. Ha pl Fichtner lesz, aki spreadet játszat, akkor különösen nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ő a frakk-kúbé, de egyébként hogy jönne ide az új HC??? repülővel azttudom te masztodon, de a Hímes Word unikális, egyébiránt láttam Tóni jótól is remekbeszabott blokkolást is idén, vagy Válasz is volt egyben. Willis McKurafi viszont azé ment, mert rizs meg krumpli csak az étteremben fér meg egymás mellett, a futball pályára egyszerre a kettőt nem lehet vetni. Najó, a Husit nem vágom, mert nincs késem.kishaszi
Kétszer olvastam el mire rájöttem süti nem magának válaszolt. 😀
HC? Hát ha minden igaz akkor most OC kérdésben megkerülték felülről Tomlint. Ha pedig így van az nálam nem sok jót jelent a jövőre nézve.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt, hogy Lucifer még 2018ig komiszkodik?kishaszi
http://www.youtube.com/watch?v=YQfiuHK_U84
smégha végetér a Harrizonz akkor is marad a http://www.youtube.com/watch?v=L3aLnOw2IZs 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volt, hogy Lucifer még 2018ig komiszkodik?kishaszi
Megvárja míg Harrison visszavonul hogy nyugodtan dőlhessen hátra a karosszékében és mondhassa "igen, biztonságosabbá tettem a ligát, sikerült kigyomlálni a főgazt"... 😀The terrible towel
😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Volt, hogy Lucifer még 2018ig komiszkodik?kishaszi
Megvárja míg Harrison visszavonul hogy nyugodtan dőlhessen hátra a karosszékében és mondhassa "igen, biztonságosabbá tettem a ligát, sikerült kigyomlálni a főgazt"... 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volt, hogy Lucifer még 2018ig komiszkodik?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem most kezdtem😛 kedvemre való, csak nem szokásom puncsolni😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
haszi, ne kezdd már te is... 😊

NPC-n mock 1.0 Donta Hightowerkishaszi
Egyre több mockban látom Stillt és Poe-t mint Steelers pick (utóbbit nem csak első körben), ami elég érdekes, mert nem tartoznak a klasszikus NT prospectek közé.

Clark is megy a Pro Bowlra, Ed Reed helyett.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pff,Te is ettél abból az érdekes gombából amiből suti? 😀 😀Blitzburgh
Olvasni köl lgyerekkorban pí háo vár dot, vagy mittoménmit oszt ki a lakula? z😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ő a frakk-kúbé, de egyébként hogy jönne ide az új HC??? repülővel azttudom te masztodon, de a Hímes Word unikális, egyébiránt láttam Tóni jótól is remekbeszabott blokkolást is idén, vagy Válasz is volt egyben. Willis McKurafi viszont azé ment, mert rizs meg krumpli csak az étteremben fér meg egymás mellett, a futball pályára egyszerre a kettőt nem lehet vetni. Najó, a Husit nem vágom, mert nincs késem.kishaszi
Pff,Te is ettél abból az érdekes gombából amiből suti? 😀 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ő a frakk-kúbé, de egyébként hogy jönne ide az új HC??? repülővel azttudom te masztodon, de a Hímes Word unikális, egyébiránt láttam Tóni jótól is remekbeszabott blokkolást is idén, vagy Válasz is volt egyben. Willis McKurafi viszont azé ment, mert rizs meg krumpli csak az étteremben fér meg egymás mellett, a futball pályára egyszerre a kettőt nem lehet vetni. Najó, a Husit nem vágom, mert nincs késem.kishaszi
Maga! Maga hun tanulta meg ijjen szépen az áRtikuúuLáziót? 😉 a szép bezsédett mézzel kenyegetnyi 😛
---
Kugler meg jobb, ha úgytesz értekezleten, mintha mindig kikötődne a cipőfűzője


Aki nem hiszi, annak utánajárnak