Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
így is volt Ádi, de az kb. egyértelmű most már, hogy AR belenyúlt a dolgokba.

Soldi: lehet itt OL-ezni, de ha így nézzük, akkor az se feltétlen hiba. Az elv a régi volt: a D mellett a pipa. Lehetett volna az OL-t turbózni, de akkor a védelem nem olyan lett volna pénzügyi okokból, mint amilyen. Amiből egyébként ugye most is probléma van. Még az is mák, hogy utána Pouncey rookieként is nagyot alkotott, de kurva nagy lutri volt, és az is, hogy Starks is az uzsidoboz szerepből kinőtte magát a "kvázi-legjobb" falembernek.kishaszi
Én nem is mondtam, hogy hiba. Csak oka, hogy ennyi jött ki az O-ból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Clark szerződése 2014ben jár le, ergo 2 év pad után. (És akkor már 35 éves lesz).
Polamalué 2015ben, de nyilván az ő pótlása a valószínűtlenebb.tenorx
Sokkal nagyobb needek is vannak; jövőre, vagy azután is ráérünk magasan jegyzett safety-t draftolni. Idén gyakorlatilag Barron az egyetlen, aki megérne egy korai körös picket, jövőre viszont jónak ígérkezik a class.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Polának nagyon jó szezonja volt. Annyi a bibi, hogy eldobott pár picket, de ugyanúgy olvasta a játékokat, ugyanúgy számos hihetetlen nagy playe volt. Csak dropped INT-eket lehet neki felróni, amúgy hibátlan volt.

S-pick pedig nagyon valószínűtlen, mert Clarknak és Troynak is hosszútávú szerződése van, és egyik sem vesztett egyetlen lépst sem. Középső körtől elképzelhető, de elsőben nem igazán.Soldados
Clark szerződése 2014ben jár le, ergo 2 év pad után. (És akkor már 35 éves lesz).
Polamalué 2015ben, de nyilván az ő pótlása a valószínűtlenebb.tenorx
Ergó 3 év van a szerződéséből. Semmi értelme a safety-draftnak 1. körben. Miközben ILB, NT és OL azonnal kellene.Soldados
Hát a tavalyi DE draftot se jósolta előre senki Robin kívül 😊 Mindenesetre én túlzottan nem lepődnék meg, ha ezt lépnék, de tény, hogy az ILB/NT/OL esélyesebb.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
így is volt Ádi, de az kb. egyértelmű most már, hogy AR belenyúlt a dolgokba.

Soldi: lehet itt OL-ezni, de ha így nézzük, akkor az se feltétlen hiba. Az elv a régi volt: a D mellett a pipa. Lehetett volna az OL-t turbózni, de akkor a védelem nem olyan lett volna pénzügyi okokból, mint amilyen. Amiből egyébként ugye most is probléma van. Még az is mák, hogy utána Pouncey rookieként is nagyot alkotott, de kurva nagy lutri volt, és az is, hogy Starks is az uzsidoboz szerepből kinőtte magát a "kvázi-legjobb" falembernek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne gondold, szerintem igenis fekete ló az SS pick. Hogy miért? Ugyan idén Clarknak tök jó szezonja volt, viszont most Polamalunak nem ment annyira. Beleillene a játékospolitikába, hogy húznánk egy fiatal, tehetséges safetyt, aki 1-2 év múlva átveszi vagy Clark, vagy Polamalu helyét.
Akkor tudom elképzelni a Barron picket, ha nincs bent olyan ILB vagy OL akit kedvelne a csapat.tenorx
Polának nagyon jó szezonja volt. Annyi a bibi, hogy eldobott pár picket, de ugyanúgy olvasta a játékokat, ugyanúgy számos hihetetlen nagy playe volt. Csak dropped INT-eket lehet neki felróni, amúgy hibátlan volt.

S-pick pedig nagyon valószínűtlen, mert Clarknak és Troynak is hosszútávú szerződése van, és egyik sem vesztett egyetlen lépst sem. Középső körtől elképzelhető, de elsőben nem igazán.Soldados
Clark szerződése 2014ben jár le, ergo 2 év pad után. (És akkor már 35 éves lesz).
Polamalué 2015ben, de nyilván az ő pótlása a valószínűtlenebb.tenorx
Ergó 3 év van a szerződéséből. Semmi értelme a safety-draftnak 1. körben. Miközben ILB, NT és OL azonnal kellene.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, pont mint a CB első körben. Mundy mögé, Will Allen helyett kell egy második számú backup safety; csak hátsó körös pick jöhet szóba.vassadi
Ne gondold, szerintem igenis fekete ló az SS pick. Hogy miért? Ugyan idén Clarknak tök jó szezonja volt, viszont most Polamalunak nem ment annyira. Beleillene a játékospolitikába, hogy húznánk egy fiatal, tehetséges safetyt, aki 1-2 év múlva átveszi vagy Clark, vagy Polamalu helyét.
Akkor tudom elképzelni a Barron picket, ha nincs bent olyan ILB vagy OL akit kedvelne a csapat.tenorx
Polának nagyon jó szezonja volt. Annyi a bibi, hogy eldobott pár picket, de ugyanúgy olvasta a játékokat, ugyanúgy számos hihetetlen nagy playe volt. Csak dropped INT-eket lehet neki felróni, amúgy hibátlan volt.

S-pick pedig nagyon valószínűtlen, mert Clarknak és Troynak is hosszútávú szerződése van, és egyik sem vesztett egyetlen lépst sem. Középső körtől elképzelhető, de elsőben nem igazán.Soldados
Clark szerződése 2014ben jár le, ergo 2 év pad után. (És akkor már 35 éves lesz).
Polamalué 2015ben, de nyilván az ő pótlása a valószínűtlenebb.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Gondolom a Caldwell kérdéshez még Rooneyék is szólnak pár szót, nem? Vagy ez teljesen Tomlin döntése lesz?Jan
Rooney nemrég azt nyilatkozta, hogy a staff összeállítását teljes mértékben Tomlinra bízzák. Ezért volt érdekes, hogy Arians nem kapott új szerződést, mert Tomlin anno azt mondta, szeretné, ha LeBeau és Arians maradna a két koordinátor.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...

Pl Arians-ra nagyon kíváncsi leszek a Colts-nál, főleg akkor, ha esetleg Manning kapna még 1 évet náluk. Mert nálunk továbbra is meggyőződésem, hogy az OL miatt nem tudott kiteljesedni, de az 5 évet egyben nézve, ha a tökélketestől persze messze is volt a dolog, abszolút pozitív eredményt tud felmutatni. Nem véletlen, hogy menesztése után azonnal több csapat is megkereste. A playcalling rendben volt, a végrehajtásba csúszott legtöbbször hiba, de az már talán kevésbé, vagy nem kizárólagos felelőssége az OC-nak. Tehát az ő munkásságát lehet pozitívnak értékelni, de Camét szinte lehetetlen. Caldwell megbukott HC-ként, de nem biztos, hogy OC-ként is befürdene nálunk, tehát nem örülnék neki, de majd akkor szidom és kesergek, ha beigazolódnak a félelmeim.Soldados
Én is meg vagyok győződve, hogy az OL volt a problémák gyökere. És szerintem az OL rendbetétele pont az OC feladata lett volna.

Ha a Coltsnál jó lesz, az változtat valamin? Szerintem semmin. Más a helyzet mint nálunk, mások a problémák, lehet hogy azt a szitut kiválóan meg tudja oldani.

Gondolom a Caldwell kérdéshez még Rooneyék is szólnak pár szót, nem? Vagy ez teljesen Tomlin döntése lesz?Jan
Nemcsak az OC feladata, mert nemcsak ő dönt a draftnál, márpedig 2010-ig nem jött 1-2. körben, az elől OL prospect a csapathoz... Arról sem feltétlen ő tehet, hogy Scott-tal kezdtük az idei szezont, az a cap-problémákra vezethető vissza...

Rooney most harmadszor szólt bele a coaching staff-ba, de mind olyan volt, hogy csak a változást harcolta ki, az új edző kinevezésébe sose szólt bele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
...

Pl Arians-ra nagyon kíváncsi leszek a Colts-nál, főleg akkor, ha esetleg Manning kapna még 1 évet náluk. Mert nálunk továbbra is meggyőződésem, hogy az OL miatt nem tudott kiteljesedni, de az 5 évet egyben nézve, ha a tökélketestől persze messze is volt a dolog, abszolút pozitív eredményt tud felmutatni. Nem véletlen, hogy menesztése után azonnal több csapat is megkereste. A playcalling rendben volt, a végrehajtásba csúszott legtöbbször hiba, de az már talán kevésbé, vagy nem kizárólagos felelőssége az OC-nak. Tehát az ő munkásságát lehet pozitívnak értékelni, de Camét szinte lehetetlen. Caldwell megbukott HC-ként, de nem biztos, hogy OC-ként is befürdene nálunk, tehát nem örülnék neki, de majd akkor szidom és kesergek, ha beigazolódnak a félelmeim.Soldados
Én is meg vagyok győződve, hogy az OL volt a problémák gyökere. És szerintem az OL rendbetétele pont az OC feladata lett volna.

Ha a Coltsnál jó lesz, az változtat valamin? Szerintem semmin. Más a helyzet mint nálunk, mások a problémák, lehet hogy azt a szitut kiválóan meg tudja oldani.

Gondolom a Caldwell kérdéshez még Rooneyék is szólnak pár szót, nem? Vagy ez teljesen Tomlin döntése lesz?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 604
Ha valakit leigazolnak az nyilván sanszos hogy jó OC és a valószínűleg a csapatban a helye, még ha mi innen ezt nem is így látjuk.laby
elnezest a belepofazasert, de azert nekem pl. bob bratkowski kinevezese jacksonville-ben minimum megmosolyogtato.
lehet, h par eve jo offense-t iranyitott bengaliaban, de azota botrany dolgokat csinalt, es konkretan nem tudott megujulni.
ezt aki nem veszi eszre, az vak.
jacksonville-ben megis lehetoseget kapott. elkepzelni nem tudom, mit lathatnak benne.
??!!
szoval azert nem feltetlen igaz, h akit leigazolnak, az sanszosan jo oc.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ilyen k nagy needek mellett durva hiba lenne safety-t húzni első három kör valamelyikén.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ne gondold, szerintem igenis fekete ló az SS pick. Hogy miért? Ugyan idén Clarknak tök jó szezonja volt, viszont most Polamalunak nem ment annyira. Beleillene a játékospolitikába, hogy húznánk egy fiatal, tehetséges safetyt, aki 1-2 év múlva átveszi vagy Clark, vagy Polamalu helyét.
Akkor tudom elképzelni a Barron picket, ha nincs bent olyan ILB vagy OL akit kedvelne a csapat.tenorx
Ez igaz, de idén az OT-OG-ILB(-NT) mellett nem fér bele a safety, azt pedig nem hiszem, hogy a négy (három) poszt közül egyiknél se maradna megfelelő játékos 1/24-re.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is néztem délután, de ne reagáld túl Pola, sansztalan😊kishaszi
Igen, pont mint a CB első körben. Mundy mögé, Will Allen helyett kell egy második számú backup safety; csak hátsó körös pick jöhet szóba.vassadi
Ne gondold, szerintem igenis fekete ló az SS pick. Hogy miért? Ugyan idén Clarknak tök jó szezonja volt, viszont most Polamalunak nem ment annyira. Beleillene a játékospolitikába, hogy húznánk egy fiatal, tehetséges safetyt, aki 1-2 év múlva átveszi vagy Clark, vagy Polamalu helyét.
Akkor tudom elképzelni a Barron picket, ha nincs bent olyan ILB vagy OL akit kedvelne a csapat.tenorx
Polának nagyon jó szezonja volt. Annyi a bibi, hogy eldobott pár picket, de ugyanúgy olvasta a játékokat, ugyanúgy számos hihetetlen nagy playe volt. Csak dropped INT-eket lehet neki felróni, amúgy hibátlan volt.

S-pick pedig nagyon valószínűtlen, mert Clarknak és Troynak is hosszútávú szerződése van, és egyik sem vesztett egyetlen lépst sem. Középső körtől elképzelhető, de elsőben nem igazán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is néztem délután, de ne reagáld túl Pola, sansztalan😊kishaszi
Igen, pont mint a CB első körben. Mundy mögé, Will Allen helyett kell egy második számú backup safety; csak hátsó körös pick jöhet szóba.vassadi
Ne gondold, szerintem igenis fekete ló az SS pick. Hogy miért? Ugyan idén Clarknak tök jó szezonja volt, viszont most Polamalunak nem ment annyira. Beleillene a játékospolitikába, hogy húznánk egy fiatal, tehetséges safetyt, aki 1-2 év múlva átveszi vagy Clark, vagy Polamalu helyét.
Akkor tudom elképzelni a Barron picket, ha nincs bent olyan ILB vagy OL akit kedvelne a csapat.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Az ilyen "akkor baszhatjuk ha xy érkezik" hozzászólásoknak sok értelmét nem látom. Szerintetek ha valaki olyan szar, mint aminek mi innen látjuk akkor igazoltatná a csapat?
Ha valakit leigazolnak az nyilván sanszos hogy jó OC és a valószínűleg a csapatban a helye, még ha mi innen ezt nem is így látjuk.laby
Miért, talán csak sikeredzőket igazolnak?

Annyiban igazad van, hogy senkit sem szabad előre leírni, de jelen állás szerint Caldwell szerződtetése nem tűnik jó húzásnak. Bár még egyáltalán nem biztos, hogy ő lesz az új OC.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem örülnék Caldwellnek (elsősorban nem a Steelers-hez illő attitűdje miatt -> tejbe tök), de azért mert vhol máshol befürdött vki (főleg más pozícióban), még nem jelenti azt, hogy máshol is be fog fürdeni, vagy hogy szar. (Mondjuk Cameron a Ravens-nél azért fos mert elképesztően ostoba time managmentből, illetve Rice-nak egyes meccseken 8-10 labdát adni, vmi elképesztő dilettantizmus a szememben.) Én majd akkor szidok egy OC-t, DC-t vagy bármilyen edzőt, ha majd befürdik a meccseken. Addig csak véleményem van, hogy nem őt választottam volna.

Pl Arians-ra nagyon kíváncsi leszek a Colts-nál, főleg akkor, ha esetleg Manning kapna még 1 évet náluk. Mert nálunk továbbra is meggyőződésem, hogy az OL miatt nem tudott kiteljesedni, de az 5 évet egyben nézve, ha a tökélketestől persze messze is volt a dolog, abszolút pozitív eredményt tud felmutatni. Nem véletlen, hogy menesztése után azonnal több csapat is megkereste. A playcalling rendben volt, a végrehajtásba csúszott legtöbbször hiba, de az már talán kevésbé, vagy nem kizárólagos felelőssége az OC-nak. Tehát az ő munkásságát lehet pozitívnak értékelni, de Camét szinte lehetetlen. Caldwell megbukott HC-ként, de nem biztos, hogy OC-ként is befürdene nálunk, tehát nem örülnék neki, de majd akkor szidom és kesergek, ha beigazolódnak a félelmeim.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ez mekkora duma:

Even Brett Favre is impressed with Bruce Arians' "retirement."


****



/Shortest "retirement" ever!/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Én is néztem délután, de ne reagáld túl Pola, sansztalan😊kishaszi
Igen, pont mint a CB első körben. Mundy mögé, Will Allen helyett kell egy második számú backup safety; csak hátsó körös pick jöhet szóba.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vélemény, laby. Azt meg szabadon mondhatom. Majd jön Soldi és megmongya😀
(egyébként most kérdezi tojó, hogy miért dühöngök, én meg mondom szubjektíven, hogy szerintem úgy néz ki, mint egy fogyatékos, és azt láttam a Coltsnál, hogy Manning nélkül teljesen fogalmatlan volt az edző. Ennyi. Impresszió. 98%-ban működőképes 'találmány")

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az ilyen "akkor baszhatjuk ha xy érkezik" hozzászólásoknak sok értelmét nem látom. Szerintetek ha valaki olyan szar, mint aminek mi innen látjuk akkor igazoltatná a csapat?
Ha valakit leigazolnak az nyilván sanszos hogy jó OC és a valószínűleg a csapatban a helye, még ha mi innen ezt nem is így látjuk.

Egyedül akkor fogadok el ilyen baszhatjuk-hoz hasonló hozzászólásokat ha engem igazolnak OC-nek, mert akkor tényleg baszhatjuk! 😀

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én is néztem délután, de ne reagáld túl Pola, sansztalan😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Az NFL.com mockján egy SS játékost Mak Barron-t jósolják elsőre. Margit nooormális?????
http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts/bucky-brooks/75000?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem belterjes ez az egész...
Steelers OC-->Colts OC
Colts HC-->Steelers OC
ehh..

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Állítólag Bill Stewart, a West Virginia vezetőedzője volt interjún Tomlinnál. Azt nem tudni, hogy az OC posztra, vagy esetleg Fichtner előléptetésével a megüresedő QB coach posztra hívták.Soldados
A cikk, amit én olvastam az csak híresztelés volt, mondván régi kapcsolat Tomlinnal, és hogy "viszonozná" a dolgot, de valóságalapja nem volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Arians nem vonul vissza, a Colts OC-ja lesz.