Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ádi, mit adnál, ha mondjuk ma amikor a GM ezekről a kérdésekről morfondírozik a vasárnapi ebéd mellett egy órácskára belelátnál a fejébe???? 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nekem fura lenne Timmons mellé még egy 1. körös ILB, persze fontos poszt, de a futás ellen darálni későbbi körben is jöhetne játékos, szerintem az OL sokkal nagyobb need nálatok.somoskovig
Erre megint csak azt tudom mondani, nézd meg a tavalyi draftunkat, tökéletesen mutatja a Steelers játékospolitikáját. Jóval nagyobb need volt a CB és az OT akkor is, mégis defensive endet hoztunk, Aaron Smith, Keisel, és Hood mögé. Most nagyjából ugyanez a helyzet az ILB-vel is, én pl. Kuechly-t semmiképpen sem hagynám bent.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ádi véleményére adok ebben a kérdésben és Ő nagyon favorizálja az emeletest, persze biztosan az Alabama miatt 😀 Meg persze ismerve Ádit, tudja, hogy mennyire jó vagy sem. Ezek szerint jó.polamalu
Az ILB posztot favorizálom, ide pedig első körben két opció van, Kuechly és Hightower. Esetleg még Bobby Wagner, a Senior Bowlon az edzéseken és a meccsen is remekelt, a draftig még egyértelmű első körös prospectté válhat.vassadi
Nekem fura lenne Timmons mellé még egy 1. körös ILB, persze fontos poszt, de a futás ellen darálni későbbi körben is jöhetne játékos, szerintem az OL sokkal nagyobb need nálatok.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ádi véleményére adok ebben a kérdésben és Ő nagyon favorizálja az emeletest, persze biztosan az Alabama miatt 😀 Meg persze ismerve Ádit, tudja, hogy mennyire jó vagy sem. Ezek szerint jó.polamalu
Az ILB posztot favorizálom, ide pedig első körben két opció van, Kuechly és Hightower. Esetleg még Bobby Wagner, a Senior Bowlon az edzéseken és a meccsen is remekelt, a draftig még egyértelmű első körös prospectté válhat.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
igen, Hightower is ott van, bár véleményem szerint Glenn jobb választás lenne számotokra.kristof
Köszi, nem vagyok egy nagy NCAA tudós sőőőt. Ádi véleményére adok ebben a kérdésben és Ő nagyon favorizálja az emeletest, persze biztosan az Alabama miatt 😀 Meg persze ismerve Ádit, tudja, hogy mennyire jó vagy sem. Ezek szerint jó. Glenn-ről nem láttam még videót. Sajnos annyi időm nincs, hogy mindenhol tökéletesen elmerüljek és ezért az NCAA egyenlőre kimarad 😕
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen, Hightower is ott van, bár véleményem szerint Glenn jobb választás lenne számotokra.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Akkor Magastorony jelentkezése is bent van?? Azért mondtam, hogy nem biztos, hogy elsőre gondolták, mert a listám elöl szerepel, de nincs mellette számozás, így lehet, hogy az összes közül Őt tartják a legnagyobb tehetségnek.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Pittsburgh Steelers
Cordy Glenn, OG-OT, Georgia. The Steelers are being given Memphis DT Dontari Poe in plenty of mocks, and he makes sense as a replacement for veteran Casey Hampton, who is coming off ACL surgery. But have you seen the state of the Steelers' offensive line the past two seasons? Until convinced otherwise, we consider Pittsburgh's OL issues to be its top priority.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/don_banks/01/26/mock-draft/index.html#ixzz1kpr9Thj9kishaszi
Glenn szerintem is az egyik potenciális jelölt lehet első körben, többek között pont azért, mert tackle-ként és guardként is bevethető.vassadi
Hát igen a választásoknál a falban egy fontos szempont, hogy több poszton is bevethető legyen a jó ember. Egyébként a SD-on is olvastam safety-t ott is Barront írták, igaz nem listázták hányadikra. Azért a Combine még sok mindenről dönthet, ill. az is, hogy ki az aki hamarabb kijön. Szakértők, Ádi, Soldi, stb. Meddig kell dönteni az egyetemistáknak, hogy kijönnek vagy maradnak?polamalu
már lezárult a draftra jelentkezés


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Egyébként a SD-on is olvastam safety-t ott is Barront írták, igaz nem listázták hányadikra.polamalu
Barron első körös prospect, úgyhogy biztosan ott is 1/24-nél szerepelt.

Meddig kell dönteni az egyetemistáknak, hogy kijönnek vagy maradnak?polamalu
Az underclassmanek január 15-ig jelentkezhettek, úgyhogy már végleges a draft mezőnye.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Pittsburgh Steelers
Cordy Glenn, OG-OT, Georgia. The Steelers are being given Memphis DT Dontari Poe in plenty of mocks, and he makes sense as a replacement for veteran Casey Hampton, who is coming off ACL surgery. But have you seen the state of the Steelers' offensive line the past two seasons? Until convinced otherwise, we consider Pittsburgh's OL issues to be its top priority.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/don_banks/01/26/mock-draft/index.html#ixzz1kpr9Thj9kishaszi
Glenn szerintem is az egyik potenciális jelölt lehet első körben, többek között pont azért, mert tackle-ként és guardként is bevethető.vassadi
Hát igen a választásoknál a falban egy fontos szempont, hogy több poszton is bevethető legyen a jó ember. Egyébként a SD-on is olvastam safety-t ott is Barront írták, igaz nem listázták hányadikra. Azért a Combine még sok mindenről dönthet, ill. az is, hogy ki az aki hamarabb kijön. Szakértők, Ádi, Soldi, stb. Meddig kell dönteni az egyetemistáknak, hogy kijönnek vagy maradnak?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Pittsburgh Steelers
Cordy Glenn, OG-OT, Georgia. The Steelers are being given Memphis DT Dontari Poe in plenty of mocks, and he makes sense as a replacement for veteran Casey Hampton, who is coming off ACL surgery. But have you seen the state of the Steelers' offensive line the past two seasons? Until convinced otherwise, we consider Pittsburgh's OL issues to be its top priority.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/don_banks/01/26/mock-draft/index.html#ixzz1kpr9Thj9kishaszi
Glenn szerintem is az egyik potenciális jelölt lehet első körben, többek között pont azért, mert tackle-ként és guardként is bevethető.vassadi
plussz ugye olyan suliból jön ahol nagyon ott van a Kolber-gukker!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Pittsburgh Steelers
Cordy Glenn, OG-OT, Georgia. The Steelers are being given Memphis DT Dontari Poe in plenty of mocks, and he makes sense as a replacement for veteran Casey Hampton, who is coming off ACL surgery. But have you seen the state of the Steelers' offensive line the past two seasons? Until convinced otherwise, we consider Pittsburgh's OL issues to be its top priority.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/don_banks/01/26/mock-draft/index.html#ixzz1kpr9Thj9kishaszi
Glenn szerintem is az egyik potenciális jelölt lehet első körben, többek között pont azért, mert tackle-ként és guardként is bevethető.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pittsburgh Steelers
Cordy Glenn, OG-OT, Georgia. The Steelers are being given Memphis DT Dontari Poe in plenty of mocks, and he makes sense as a replacement for veteran Casey Hampton, who is coming off ACL surgery. But have you seen the state of the Steelers' offensive line the past two seasons? Until convinced otherwise, we consider Pittsburgh's OL issues to be its top priority.

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/don_banks/01/26/mock-draft/index.html#ixzz1kpr9Thj9

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Szoktamvolt mondani, hogy tanitványos jellegű a visszaolvasás, azaz úgy emlékszem specc nem bizonyiték, meg a megmondtam se.

A Caldwell dolog pedig egyáltalán nem meglepő húzás, tekintve hogy a Dungy-féle-kócsingtriiin lógunk ( az pedig CsákNollban gyökeredzik ) és az elérhető szabad ember ebben a berekbe éppen Caldwell volt. Há némmá hova mászott el a mi kutyánk kölke, gyerecsakide gyorsan.

Drei - mikoron ugye a DB alakzat problémáiról van szó, emliteni szoktam volt, hogy kvázi a CBinket lemaszkoljuk, sha sérülés van a jóisten mentsen meg bennünket egy esetleges Pola-Clark együttes sérüléstől, de lehet hogy már csak az egyikük kidőlése is káoszt okozhat ( lásd Denver ). Ugye egy bekápp van velük Mándi. De volt még régebben szó, hogy valakit átkonvertálunk, emlékszik valaki Lewis vagy ki?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes, én is visszanméztem, mert nem úgy emlékeztem, ahogy Te azt írtad, hogy csak Robi mondta ezt... És volt egy általános véleményem, amiben a fentebb leírt hármast leírtam OT, CB és DL (előbbi kettőt fontosabbnak tartva), ezt valahogy nem idézted vissza... Mint ahogy azt sem, hogy közvetlenül a pickünk előtt 3. helyre tettem Heywardot...

A feltréd pedig draftnapra amúgy kizárt lett, mert Colbert egy nappal előtte kijelentette, hogy mind a 7 pickre szüksége van, márpedig ez egy 1. körös feltrédnél nem igazán lehetséges.Soldados
Azért a pick előtt harmadik helyre rakni Heywardot nem nagy cucc 😛
Robi két héttel előtte írta, hogy Heyward nála a #1 favorit 😀 Nem hasonlítgatni akarok, csak attól, hogy te leírsz vmit, még nem biztos, hogy úgy lesz.

Nah meg is van:
Csakis a DL-be. Olyan szintű tehetségek vannak 3-4 DE poszton (Dareus, Jordan, Watt, Heyward, Liuget /ő nem a mi rendszerünkbe/ és Wilkerson), és olyan sokan, hogy a 31. helyig le fog csúszni egy olyan játékos, aki alapból, ha mondjuk csak hárman lennének belőlük (bármelyik 3!) a top 15-ben biztosan kimenne. Ezt a lehetőséget nem lehet kihagyni.
Közülük a "leggyengébbnek" tartott Wilkerson legújabb meccsösszefoglalója: http://www.youtube.com/watch?v=Pr2mYkCKs90 Brutális! Most megy a pro day-e élőben, nézd meg a drilleken!
A DL-be veszem még Phil Taylort is.
Carimi, Pouncey csak trade-del elérhető, Sherrod talán nem de ő RT-ben nem biztos, h jó lesz, pedig őt bírom. CB-k közül Jimmy Smith kizárt a jelleme miatt, Brandon Harris sztem kimegy előttünk, de ő nem a mi fizikális CB standardünk megfelelője.
A többiek nem érnek első kört nekünk jelenleg. Burton, Patrick reach lenne, Ijalana is, Solder és Castonzo egyáltalán nem jó RT-be. Ennek a pick-nek DL-nek kell lenni trade nélkül. És nagyon nem érné meg egy trade nekünk.
NCAA hasonlattal élve: a felsorolt 7 DL "tehetségindexe": 93,92, 91, 90, 90, 90, 89, míg az akkor benn lévő OL és CB prospecteké max 85.
Ezen kívül a 2-4. körös CB-k tehetségben nem jelentenek akkora visszaesést, mint a DL embereké. OL class alapból gyenge az első körben is az említett két embert leszámítva, de a lényeg, hogy a falunkba tökéletesen illő (jó run block, közepesnél jobb láb, kb 6'6 és 330 fontos méret) RT prospecetek vannak a 2-4. körben, akik könnyen RG-ba konvertálhatók akár. Ilyen Marcus Gilbert 2/31re vagy a másik jelöltem Hairston a 3-5. körben. De jó lehet Carpenter esetleg Brewer vagy Reid is.
CB is a 2-4. körben jöhet jó felépítéssel és egy ILB is (már írtam a draft topicban, h Irving/Sheppard/Herzlich nagyon jó lenne).
A needjeinket illetően és a pozíciók draftértékét és a class erősségét figyelve ez a draft sztem nekünk lett kitalálva.
1. kör DL
2-4. kör CB, OT, ILB
5-7. kör OG, CB, P/K, backup TE
Uff

Üdv
RobiRobilluma
Valóban nagyon durva ez a draft DL oldalról, de az a baj, hogy Taylor ki fog menni, meg annyira nem is bírom, DEt meg nem biztos, hogy húznék. Ziggy meg Keisel jó lesz még 2-3 évig.tenorx
Easont elengedjük, Aaron uccsó szezonja. Hoke lehet, hogy megy. Ki marad? Ez sztem nagyon kevés. Top 15-ös DL embert nem lehet ilyenkor bent hagyni egy közepes OT és CB class-szal együtt. Legalábbis nálam. Ezért nem húznék neked 😊 .Robilluma
Robi remélem nem lesz mérges a copyrightért, egyébként ez a beszélgetés még márciusban volt.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://nicepickcowher.com/2012/01/28/ben-roethlisberger-in-danger-of-speaking-out-of-turn/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes, én is visszanméztem, mert nem úgy emlékeztem, ahogy Te azt írtad, hogy csak Robi mondta ezt... És volt egy általános véleményem, amiben a fentebb leírt hármast leírtam OT, CB és DL (előbbi kettőt fontosabbnak tartva), ezt valahogy nem idézted vissza... Mint ahogy azt sem, hogy közvetlenül a pickünk előtt 3. helyre tettem Heywardot...

A feltréd pedig draftnapra amúgy kizárt lett, mert Colbert egy nappal előtte kijelentette, hogy mind a 7 pickre szüksége van, márpedig ez egy 1. körös feltrédnél nem igazán lehetséges.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Parancsoljatok, szemelvények a tavalyi év draft előtti pillanatokból (jó visszanézni :lol😊

Hát nem tudom, nekem Aaron Williams annyira nem jön be, akkor már inkább Curtis Brown később. Williamst amúgy több csapat is safetykent tartja számon egyébként.tenorx
Nem lep meg. 😛 Akkor ő a mi emberünk. 😀Soldados
Sziasztok !!! Üdv mindenkinek !!!
Most írok egy vadat 😊 szerintem OL-ra vagy DL-ra húzunk ! :cool: úgy érzem nem fogjuk elsőkörben DB-t húzni... ok nost jöhet a killing :cool:

Goooo Steelers !!! Go K. Colbert !!!Steelers-Nation
Egy Ot nagyon benne van azért.Soldados
Hát tényleg borzasztó lenne, ha lenne falunk 😕
Ezt ajánlom mindenkinek elolvasni, pár hsszel feljebb már linkeltem:
To be completely blunt, pretty much all of the Steelers offensive line could use an upgrade for 2011. Their projected starting lineup is currently Max Starks, Chris Kemoeatu, Maurkice Pouncey, Ramon Foster and Flozell Adams. At left tackle, Starks played seven games and managed a -9.5 rating. He is 29 and coming off of a neck injury yet he is one of the bright spots for this group.

At left guard is Kemoeatu, who ranked as the second worst left guard in the 2010 season. While we feel Pouncey is over rated at center compared to what many in the media think, he is still an above average run blocker and is here to stay. At right guard is Foster who has started since Week 10. In his time, he managed a -12.9 rating. At the other end of the line, Adams rated as the sixth worst pass-blocking right tackle. At age 35, he’s not on his way up.

Backups who had rough 2010’s also included tackle Jonathan Scott, center Doug Legursky and free agent guard Trai Essex. This leaves the only offensive linemen on the team that we think could make a quality starter is Pouncey. In 2009, Willie Colon was one of the best tackles in the game, but he is unlikely to return. This is a line that clearly is in need of a makeover. Left guard and right tackle are probably the biggest needs, but any starters or depth they can get would be a huge help.
tenorx
Nem vagyok benne biztos, de sztem a lockout megszüntetésével játékosokat is lehet.

Nekem feltréd érzésem van. 😊Soldados
Mire gondolsz? mondjuk Koloncért pár pickkel feljebb? Jó lehet, hogy Kolonc nem lehet téma mert a státusza nem engedi esetleg, csak ő nem igazán szükséges ebbe a gépezetbe ilyen sérülés után. Máshol pedig a rutinja még jól jöhet.polamalu
Colon szabadügynök, ő biztosan nem bevonható a trédbe.

Egyébként semmi különöset nem gondolok. Csak azt, hogy olyan 24-25. helyre fel fogunk menni. Még csak azt se mondom, hogy kiért. Lehet ez egy OT vagy CB, aki éppen a csapat kedvence. Ha ezen posztok egyiken a csapat kedvence lecsúszik 24-25. pickig felmegyünk. Legutóbb Holmes-nál trédeltünk fel 1. körben. Akkor a 32. helyről.Soldados
A szurkolói mockon a másik lehetőségünk Phil Taylor, aki számomra minden, csak nem lenyűgöző. Az egyetlen ok, amiért az első kör közelében van, mert fos a class, és van pár NT needes csapat, nekem nem kellene. Akkor már inkább Ellis vagy Powe a 3. körben, mert valamelyik szinte biztos, hogy bent lesz.tenorx
Engem már Powe se nyűgöz le annyira. Phil Taylort pedig azért választottam, mert nem maradt megfelelő OT és CB se, a letrade pedig ebben a játékban nem lehetséges.vassadi
what if... pillanatok

PITTSBURGH STEELERS

Don't be surprised if ...

• The Steelers trade out of the first round to get another second-round pick and move up from No. 62. Two of the positions the team wants to identify in the draft -- cornerback and offensive tackle -- have players who might not be first-round picks but could go in the second round.

• The team doesn't draft a wide receiver, something they always covet, until at least the third round. After Julio Jones and A.J. Green, the coaches think there is a big drop off in talent at that position. They like Kentucky WR Randall Cobb, but, if they don't move up in the second, they don't think he will be available at No. 62.

The Steelers take a tackle before a guard. The team loves Florida C/G Mike Pouncey, but they think he will be long gone. And Baylor G Danny Watkins interests them. But they would rather have a tackle to provide depth for now.

-- Gerry Dulac
DoM
Egy ilyen szituban, mint ami most a szurkolói mockban van, hogy nincs se OT, se CB, akkor viszont szinte biztos, hogy Mike jönne.tenorx
Phil Taylor vagy letrade jönne. De már csak órák kérdése, és vége lesz a Pouncey-pick körüli vitának.vassadi
Jah és kihagytam, hogy még bent van Heyward, aki szintén jöhet, szóval szerintem rosszul már nem járhatunk. Hozzáteszem egy kicsit szomorú vagyok, a Giants le akart tradelni infok szerint, és behúzhattuk volna Princet 😕 Mondjuk 12 helyet kellett volna felmenni, de szerintem megérte volna.tenorx
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
elnezest, az nem volt ott. 😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha valakit leigazolnak az nyilván sanszos hogy jó OC és a valószínűleg a csapatban a helye, még ha mi innen ezt nem is így látjuk.laby
elnezest a belepofazasert, de azert nekem pl. bob bratkowski kinevezese jacksonville-ben minimum megmosolyogtato.
lehet, h par eve jo offense-t iranyitott bengaliaban, de azota botrany dolgokat csinalt, es konkretan nem tudott megujulni.
ezt aki nem veszi eszre, az vak.
jacksonville-ben megis lehetoseget kapott. elkepzelni nem tudom, mit lathatnak benne.
??!!
szoval azert nem feltetlen igaz, h akit leigazolnak, az sanszosan jo oc.Mikey
Már elnézést, de én a Pittsburgh vezetőségéről beszéltem, ami Jacksonville-ben van az kicsit más, ott sok dolog megmosolyogtató. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Clark szerződése 2014ben jár le, ergo 2 év pad után. (És akkor már 35 éves lesz).
Polamalué 2015ben, de nyilván az ő pótlása a valószínűtlenebb.tenorx
Ergó 3 év van a szerződéséből. Semmi értelme a safety-draftnak 1. körben. Miközben ILB, NT és OL azonnal kellene.Soldados
Hát a tavalyi DE draftot se jósolta előre senki Robin kívül 😊 Mindenesetre én túlzottan nem lepődnék meg, ha ezt lépnék, de tény, hogy az ILB/NT/OL esélyesebb.tenorx
Ez sem igaz. OT, CB és DL volt megadva 1. körre, hogy abból lesz vmi, s ebből valóban a DL volt hátrébb sorolva. De ha visszanézed, Heyward 3. helyen volt a listámon. 😉 Egyáltalán nem volt meglepő pick.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Én csak azt mondom, nem lepődnék meg, hogy ha behúznák Barront (persze abban az esetben, ha őt nagyon bírják, és nem marad bent nagyon durva need pick, mint ahogy tavaly is inkább Heywardot húzták Sherrod helyett).tenorx
Engem meglepne. Akkor már inkább tradeljünk le, ha nem marad senki olyan, akit be lehetne húzni, de ezt is kizártnak tartom.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Clark szerződése 2014ben jár le, ergo 2 év pad után. (És akkor már 35 éves lesz).
Polamalué 2015ben, de nyilván az ő pótlása a valószínűtlenebb.tenorx
Sokkal nagyobb needek is vannak; jövőre, vagy azután is ráérünk magasan jegyzett safety-t draftolni. Idén gyakorlatilag Barron az egyetlen, aki megérne egy korai körös picket, jövőre viszont jónak ígérkezik a class.vassadi
Tavaly is voltak azok a needek 😊 Én csak azt mondom, nem lepődnék meg, hogy ha behúznák Barront (persze abban az esetben, ha őt nagyon bírják, és nem marad bent nagyon durva need pick, mint ahogy tavaly is inkább Heywardot húzták Sherrod helyett).
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hát a tavalyi DE draftot se jósolta előre senki Robin kívül 😊 Mindenesetre én túlzottan nem lepődnék meg, ha ezt lépnék, de tény, hogy az ILB/NT/OL esélyesebb.tenorx
Tavaly belefért, a szezon során ez be is igazolódott, mellesleg a DE is kb. olyan need volt, mint most az ILB.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem csak az egyetlen oka, csak erre nem lehet kizárólagosan fogni, hogy 21 passzolt TD-t sikerül összehozni BB-vel és a WR-inkkel + Millerrel...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."