Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az nem lehet a legjobb, amely rendkívül szarul értékel. Hiteltelen.Soldados
Szerinted.tenorx
Meg még jó sokak szerint. 😉Soldados
Mint?
Pont az ellenkezőjét veszem észre, egyre több helyen hivatkoznak rájuk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig a legjobb statisztikai oldal jelenleg 😊 De hát kinek a pap, kinek a paplan.tenorx
Az nem lehet a legjobb, amely rendkívül szarul értékel. Hiteltelen.Soldados
Szerinted.tenorx
Meg még jó sokak szerint. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A pff-ről nekem is megvan a véleményem, de sacket, hitet és talán nyomást tudnak számolni 😊 A sack% meg elég egzakt
http://www.pro-football-reference.com/players/R/RoetBe00.htmatapapa
És lám-lám nem ezen múlik.

Néázek egy meccset/idényt, s kialakul egy vélemény az emberben a látottakról. Ez pedig az, hogy 2004-ben nagyon kiváló falunk volt, az idei pedig BB karrierjének talán legrosszabbja volt. (Kb az a 4 meccs volt jó, amikor megtaláltuk a megfelelő összeállítását és épp akkor mindenki játszhatott. De ezt a 4 meccset leszámítva túlélésre se feltétlen volt jó. És akármit mondanak a számok, ez így volt, de a PFF esetében sajnos én minden számot kétségbe vonok.) Félre ne érts, ez nem neked szól, egyszerűen annak az oldalnak nem nagyon tudok hinni, a szememben semmiféle hitele nincs már, egyáltalán nem is járok épp ezért oda.Soldados
Csak szerintem ez az érzés összefügg azzal hogy 2004-ben 180-nal kevesebb passzkísérletetek volt, mint idén, viszont ugyanakkor kb. szintén 180-nal több futáskísérletetek volt. Úgy vélem 540 passzkísérlet mellett 2004-ben se lettetek volna sokkal boldogabbak azzal a fallal, mint most. Te is tisztába vagy vele és nem akarok olyan körökbe belekezdeni, hogy mennyire máshogy védekeznek egy inkább passzoló csapat ellen, és mennyivel könnyebb a passzjátékot kivitelezni egy olyan O-ban, amely 2/3 arányban inkább fut (Steelers 2004)

Azért tartogatja addig, mert nincs üres embere nagyon sokszor - ráadásul kurva látványosan, és/vagy pedig az a gáz, hogy sok sikeres menekülés esetén olyan pozícióba tud csak kiszabadulni, ahol viszont nem láthatja az esetleges üres embert már.
Szóval ez ritkán BB hibája - természetesen volt,, hogy anyáztam, hogy mi a picsáért nem dobja ki, mint minden picsa,,, szerk. elit QB, de ez utóbbi elenyésző.kishaszi
Én is írtam, hogy nem feltétlenül írnám BB számlájára a labdatartást, de az biztos hogy a Steelers nem azt a játékot játssza, ami egy Ofalat passzblokkban naggyá tenne, jobbnak mutatna, mint amilyen.
Én ezért is vagyok kíváncsi az új OC-re és arra, hogy vele miként fog változni a passzjáték képe.atapapa
2004-ben BB-n nem nagyon volt nyomás, merthogy ez az igazi lényeg. Az egy nagyon erős fal volt. Idén állandó nyomás alatt játszott, kb 4 meccset leszámítva. Az első négy pedig maga volt a katasztrófa, amíg Starks vissza nem jött. Ezt nem lehet máshogy látni, elképesztő volt. De igazából PFF számok, tehát tekljesen hidegen hagy, mit hordanak össze, én láttam a meccseket, s idén szörnyű volt a fal, akármit is hoznak ki belőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pedig a legjobb statisztikai oldal jelenleg 😊 De hát kinek a pap, kinek a paplan.tenorx
Az nem lehet a legjobb, amely rendkívül szarul értékel. Hiteltelen.Soldados
Szerinted.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
PFF......
Soldados
A pff-ről nekem is megvan a véleményem, de sacket, hitet és talán nyomást tudnak számolni 😊 A sack% meg elég egzakt
http://www.pro-football-reference.com/players/R/RoetBe00.htmatapapa
És lám-lám nem ezen múlik.

Néázek egy meccset/idényt, s kialakul egy vélemény az emberben a látottakról. Ez pedig az, hogy 2004-ben nagyon kiváló falunk volt, az idei pedig BB karrierjének talán legrosszabbja volt. (Kb az a 4 meccs volt jó, amikor megtaláltuk a megfelelő összeállítását és épp akkor mindenki játszhatott. De ezt a 4 meccset leszámítva túlélésre se feltétlen volt jó. És akármit mondanak a számok, ez így volt, de a PFF esetében sajnos én minden számot kétségbe vonok.) Félre ne érts, ez nem neked szól, egyszerűen annak az oldalnak nem nagyon tudok hinni, a szememben semmiféle hitele nincs már, egyáltalán nem is járok épp ezért oda.Soldados
Csak szerintem ez az érzés összefügg azzal hogy 2004-ben 180-nal kevesebb passzkísérletetek volt, mint idén, viszont ugyanakkor kb. szintén 180-nal több futáskísérletetek volt. Úgy vélem 540 passzkísérlet mellett 2004-ben se lettetek volna sokkal boldogabbak azzal a fallal, mint most. Te is tisztába vagy vele és nem akarok olyan körökbe belekezdeni, hogy mennyire máshogy védekeznek egy inkább passzoló csapat ellen, és mennyivel könnyebb a passzjátékot kivitelezni egy olyan O-ban, amely 2/3 arányban inkább fut (Steelers 2004)

Azért tartogatja addig, mert nincs üres embere nagyon sokszor - ráadásul kurva látványosan, és/vagy pedig az a gáz, hogy sok sikeres menekülés esetén olyan pozícióba tud csak kiszabadulni, ahol viszont nem láthatja az esetleges üres embert már.
Szóval ez ritkán BB hibája - természetesen volt,, hogy anyáztam, hogy mi a picsáért nem dobja ki, mint minden picsa,,, szerk. elit QB, de ez utóbbi elenyésző.kishaszi
Én is írtam, hogy nem feltétlenül írnám BB számlájára a labdatartást, de az biztos hogy a Steelers nem azt a játékot játssza, ami egy Ofalat passzblokkban naggyá tenne, jobbnak mutatna, mint amilyen.
Én ezért is vagyok kíváncsi az új OC-re és arra, hogy vele miként fog változni a passzjáték képe.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig a legjobb statisztikai oldal jelenleg 😊 De hát kinek a pap, kinek a paplan.tenorx
Az nem lehet a legjobb, amely rendkívül szarul értékel. Hiteltelen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
itt a Steelers sack% (a passzplayek hány százaléka végződött zsákkal) mutatója 2004 óta (zárójelben, hogy ebből mennyi volt BB-é)
2004: 9,1 (9,2)
2005: 7,8 (7,9)
2006: 8,6 (8,9)
2007: 9,6 (10,4)
2008: 8,8 (8,9)
2009: 8,5 (9)
2010: 8,2 (7,6)
2011: 7,2 (7,2)

vagyis ebben a szezonban voltatok a legközelebb az évek óta 6% körül alakuló ligaátlaghoz, BB utolsó két éve jobb volt, mint bármelyik éve korábban. Persze a sack% még nem mutatja tisztán a pass protectiont, a hit és a pressure is érdekes dolog, amiről kevesebb adat van, de a PFF szerint ebben se álltok olyan rosszul, december közepéig Gilbert a 7 sack mellé 9 ütést/siettetést engedett, Starks a 4 sack mellé meg 15-t. Ezzel mind a két T-t a legjobb 20-ba sorolták pass blocking efficiencyben (persze Starks a PFF-től összességében bőven negatív ratinget kapott)

A személyes véleményem hogy BB a jobb fal mögött se fog drasztikusan előrébb lépni ezen a listán, mivel túl sokáig tartja a labdát. Ami - ahogy ennek a cikknek az utolsó bekezdése is írta http://www.aolnews.com/2010/11/11/o-line-em-up-which-qbs-are-holding-the-ball-too-long/ - nem biztos hogy csak az ő felelőssége.atapapa
Azért tartogatja addig, mert nincs üres embere nagyon sokszor - ráadásul kurva látványosan, és/vagy pedig az a gáz, hogy sok sikeres menekülés esetén olyan pozícióba tud csak kiszabadulni, ahol viszont nem láthatja az esetleges üres embert már.
Szóval ez ritkán BB hibája - természetesen volt,, hogy anyáztam, hogy mi a picsáért nem dobja ki, mint minden picsa,,, szerk. elit QB, de ez utóbbi elenyésző.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pedig a legjobb statisztikai oldal jelenleg 😊 De hát kinek a pap, kinek a paplan.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PFF......
Soldados
A pff-ről nekem is megvan a véleményem, de sacket, hitet és talán nyomást tudnak számolni 😊 A sack% meg elég egzakt
http://www.pro-football-reference.com/players/R/RoetBe00.htmatapapa
És lám-lám nem ezen múlik.

Néázek egy meccset/idényt, s kialakul egy vélemény az emberben a látottakról. Ez pedig az, hogy 2004-ben nagyon kiváló falunk volt, az idei pedig BB karrierjének talán legrosszabbja volt. (Kb az a 4 meccs volt jó, amikor megtaláltuk a megfelelő összeállítását és épp akkor mindenki játszhatott. De ezt a 4 meccset leszámítva túlélésre se feltétlen volt jó. És akármit mondanak a számok, ez így volt, de a PFF esetében sajnos én minden számot kétségbe vonok.) Félre ne érts, ez nem neked szól, egyszerűen annak az oldalnak nem nagyon tudok hinni, a szememben semmiféle hitele nincs már, egyáltalán nem is járok épp ezért oda.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
PFF......
Soldados
A pff-ről nekem is megvan a véleményem, de sacket, hitet és talán nyomást tudnak számolni 😊 A sack% meg elég egzakt
http://www.pro-football-reference.com/players/R/RoetBe00.htm

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PFF......

Az idei falat 2008-ashoz (except PO) tudnám hasonlítani -> katasztrófa. A 2004-es pedig baszott jó fal volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
itt a Steelers sack% (a passzplayek hány százaléka végződött zsákkal) mutatója 2004 óta (zárójelben, hogy ebből mennyi volt BB-é)
2004: 9,1 (9,2)
2005: 7,8 (7,9)
2006: 8,6 (8,9)
2007: 9,6 (10,4)
2008: 8,8 (8,9)
2009: 8,5 (9)
2010: 8,2 (7,6)
2011: 7,2 (7,2)

vagyis ebben a szezonban voltatok a legközelebb az évek óta 6% körül alakuló ligaátlaghoz, BB utolsó két éve jobb volt, mint bármelyik éve korábban. Persze a sack% még nem mutatja tisztán a pass protectiont, a hit és a pressure is érdekes dolog, amiről kevesebb adat van, de a PFF szerint ebben se álltok olyan rosszul, december közepéig Gilbert a 7 sack mellé 9 ütést/siettetést engedett, Starks a 4 sack mellé meg 15-t. Ezzel mind a két T-t a legjobb 20-ba sorolták pass blocking efficiencyben (persze Starks a PFF-től összességében bőven negatív ratinget kapott)

A személyes véleményem hogy BB a jobb fal mögött se fog drasztikusan előrébb lépni ezen a listán, mivel túl sokáig tartja a labdát. Ami - ahogy ennek a cikknek az utolsó bekezdése is írta http://www.aolnews.com/2010/11/11/o-line-em-up-which-qbs-are-holding-the-ball-too-long/ - nem biztos hogy csak az ő felelőssége.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Na most van para:

Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.tenorx
Khmmmm. Ettől fél minden szurkoló.Márpedig a Nyugati Pályaudvaron biztosan nagyon tudja Irsay, hogy hogyan kell csalogatni. 😕
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na most van para:

Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx: Az alaptéma az, hogy a DL-t egyáltalán nem zártam ki. Nem mondtam azt, hogy az tuti nemj lesz. Most a CB-re ezt mondom, de tulajdonképpen a safetyre is.

ILB vs OT - Ez nem a needen múlik, mindkettő nagy need. Azon múlik, hogy amikor rajtunk a sor, akkor melyik poszton van számunkra értékesebb/szimpatikusabb/stábnak jobban tetsző játékos és melyiknél látunk rá esélyt, hogy mondjuk a 2. körben is megoldjuk a problémát. Ez fogja eldönteni, hogy melyik posztra jön ember az 1. körben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers-szurkoloktól kérdezem, hogy véleményük szerint Big Ben profi pályafutása során melyik szezonban volt a legjobb a pass protection Pittsburgh-ben?atapapa
2004 és 2005. Akkor igen jó falunk volt: Marvel Smith (PB)-Faneca (PB)-Hartings (PB)-Simmons-Starks.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Steelers-szurkoloktól kérdezem, hogy véleményük szerint Big Ben profi pályafutása során melyik szezonban volt a legjobb a pass protection Pittsburgh-ben?atapapa
Olyan még nem volt! 😀

Viccen kívül 2004-2005 közüli valamelyiket mondanám.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
de miből gondolod, hogy lecsúszik odáig Kuechly?kristof
Én a Steelers draftpolitikájából kiindulva mondom azt, hogy ha például 1/24-ig csúszna Kuechly, kétlem, hogy benthagynánk, abban az esetben, ha nincs olyan O-lineman, akiről a csapatnál azt gondolják, megéri az első körös picket.vassadi
Előttünk az Eagles az egyetlen ILB needes csapat, de náluk tavaly is biztosra vették az első körös CB picket, és nem lett belőle semmi. Talán idén is hasonlóképpen lesz, pl. ha DeSean megy, és WR-t húznak elsőre.

egyébként ha bent van még Hightower, Burfict, Glenn meg mondjuk Mike Adams Te kit húznál? (+1 kérdés, hogy ezen négyesből kit húzna a Steelers?)kristof
Burfict kilőve, Glenn és Adams is jó Senior Bowlon van túl (kettejük közül most inkább előbbi, mivel több poszton is bevethető), Hightowernek viszont nem volt hasonló lehetősége a bizonyításra, úgyhogy a combine és a pro day-ek után talán magabiztosabban mondanám őt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én a Steelers draftpolitikájából kiindulva mondom azt, hogy ha például 1/24-ig csúszna Kuechly, kétlem, hogy benthagynánk, abban az esetben, ha nincs olyan O-lineman, akiről a csapatnál azt gondolják, megéri az első körös picket.vassadi
de miből gondolod, hogy lecsúszik odáig Kuechly? egyébként ha bent van még Hightower, Burfict, Glenn meg mondjuk Mike Adams Te kit húznál? (+1 kérdés, hogy ezen négyesből kit húzna a Steelers?)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Steelers-szurkoloktól kérdezem, hogy véleményük szerint Big Ben profi pályafutása során melyik szezonban volt a legjobb a pass protection Pittsburgh-ben?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Azzal vitatkozom alapvetően, hogy egyáltalán kell-e a Harrison-Timmons-Woodley trió mellé hosszabb távon még egy 1. körös pick az LB-sorba.

Egy év után még korai értékelni, de szerintem ment ki olyan falember 1/31 után, aki 1-2 éven belül nagyobb upgrade lesz a csapatának, mint Gilbert nektek.

Inkább úgy kellene nézni szerintem, hogy 2013-ban mivel kerültök közelebb a SB megnyeréséhez, egy 1. körös LB-vel, aki 1 évet edződhet, vagy egy 1. körös OL-emberrel, aki szintén 1 évet szokhatja a légkört.somoskovig
Én a Steelers draftpolitikájából kiindulva mondom azt, hogy ha például 1/24-ig csúszna Kuechly, kétlem, hogy benthagynánk, abban az esetben, ha nincs olyan O-lineman, akiről a csapatnál azt gondolják, megéri az első körös picket. Van igazság abban, amit mondasz, de nem biztos, hogy egy első körös OL-emberrel annyival jobban járunk, mint egy második körössel. Ez igaz persze az ILB-re is, de itt szerintem a Steelers játékospolitikája az, ami döntő.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Szerintem tavaly a DE abszolút indokolható volt, nekem legalábbis nem volt meglepetés, tekintetbe véve Smith (és Keisel) életkorát, illetve azt, hogy Ti általában egy évre előre draftoltok, vagyis a Heyward pick sokkal inkább idénre szólt.

Csak kérdés, hogy érdemes-e még 1 évet elpazarolni az offense életéből azért, hogy ne 3, hanem 4 playmaker legyen az LB-sorban.somoskovig
Nem volt meglepetés a Heyward pick, egyáltalán, csak az OT és a CB is nagyobb need volt. De nem ugyanaz a helyzet idén az ILB-kkel, mint amit felvázoltál a defensive endek kapcsán? Timmons személyében megvan a jövő egyik embere (Hood), Farriornak viszont ez lesz az utolsó szezonja, ha vállalja (Smith, Keisel), Foote pedig alighanem cap casualty lesz. Utóbbi egyébként is elég sűrűn volt bent Farrior helyett, idén pedig ugyanez a rotáció Warrior és az első körös rookie között mehetne, ami megfelelő alap lenne az újoncnak a 2013-as idényre, az első szezonjára kezdőként.

Azt meg nem értem, miért jelentene feltétlenül pazarlást az offense számára, ha első körben a védelembe draftolnánk. Lásd tavaly Gilbert, akinél jobb OT-t - a szezon alapján - 1/31-nél sem húzhattunk volna.vassadi
Azzal vitatkozom alapvetően, hogy egyáltalán kell-e a Harrison-Timmons-Woodley trió mellé hosszabb távon még egy 1. körös pick az LB-sorba.

Egy év után még korai értékelni, de szerintem ment ki olyan falember 1/31 után, aki 1-2 éven belül nagyobb upgrade lesz a csapatának, mint Gilbert nektek.

Inkább úgy kellene nézni szerintem, hogy 2013-ban mivel kerültök közelebb a SB megnyeréséhez, egy 1. körös LB-vel, aki 1 évet edződhet, vagy egy 1. körös OL-emberrel, aki szintén 1 évet szokhatja a légkört.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szerintem tavaly a DE abszolút indokolható volt, nekem legalábbis nem volt meglepetés, tekintetbe véve Smith (és Keisel) életkorát, illetve azt, hogy Ti általában egy évre előre draftoltok, vagyis a Heyward pick sokkal inkább idénre szólt.

Csak kérdés, hogy érdemes-e még 1 évet elpazarolni az offense életéből azért, hogy ne 3, hanem 4 playmaker legyen az LB-sorban.somoskovig
Nem volt meglepetés a Heyward pick, egyáltalán, csak az OT és a CB is nagyobb need volt. De nem ugyanaz a helyzet idén az ILB-kkel, mint amit felvázoltál a defensive endek kapcsán? Timmons személyében megvan a jövő egyik embere (Hood), Farriornak viszont ez lesz az utolsó szezonja, ha vállalja (Smith, Keisel), Foote pedig alighanem cap casualty lesz. Utóbbi egyébként is elég sűrűn volt bent Farrior helyett, idén pedig ugyanez a rotáció Warrior és az első körös rookie között mehetne, ami megfelelő alap lenne az újoncnak a 2013-as idényre, az első szezonjára kezdőként.

Azt meg nem értem, miért jelentene feltétlenül pazarlást az offense számára, ha első körben a védelembe draftolnánk. Lásd tavaly Gilbert, akinél jobb OT-t - a szezon alapján - 1/31-nél sem húzhattunk volna.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az ILB posztot favorizálom, ide pedig első körben két opció van, Kuechly és Hightower.vassadi
Burfictet miért hagyod ki? sztem sokkal inkább Steelersbe illő játékos, mint Kuechly 😛
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nekem fura lenne Timmons mellé még egy 1. körös ILB, persze fontos poszt, de a futás ellen darálni későbbi körben is jöhetne játékos, szerintem az OL sokkal nagyobb need nálatok.somoskovig
Erre megint csak azt tudom mondani, nézd meg a tavalyi draftunkat, tökéletesen mutatja a Steelers játékospolitikáját. Jóval nagyobb need volt a CB és az OT akkor is, mégis defensive endet hoztunk, Aaron Smith, Keisel, és Hood mögé. Most nagyjából ugyanez a helyzet az ILB-vel is, én pl. Kuechly-t semmiképpen sem hagynám bent.vassadi
Szerintem tavaly a DE abszolút indokolható volt, nekem legalábbis nem volt meglepetés, tekintetbe véve Smith (és Keisel) életkorát, illetve azt, hogy Ti általában egy évre előre draftoltok, vagyis a Heyward pick sokkal inkább idénre szólt.

Csak kérdés, hogy érdemes-e még 1 évet elpazarolni az offense életéből azért, hogy ne 3, hanem 4 playmaker legyen az LB-sorban.