Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha jól értelmezem,Rooney sem akarta hogy maradjon.
Valszeg ő is előrelépést várna..Blitzburgh
Cikkek azt boncolgatják, hogy talán több futást várna - mondjuk ez sztem elég ingatag lábakon álló elmélet, ill. nem is az elmélet, hanem a keretet nézve tűnik érdekesnek.kishaszi
Tavaly is nyomott egyet le Roo - a bizonyos futásokról, meg a ril FB-ről. Persze azt senknek nem illik komoly venni, aki egy picikét is ért hozzá 😉 😛 😂 Aztán Ő maga tartotta magát ehhez, legalábbis még egy dobása volt, de melléguritott Brusze bátyánk.
Futás van egy elsőkörös RB-nk, aztán a Vörös a Vájár meg Cléj ráadásul a kisebbik Beccs báró
Simán lehet futni FB-nélkül is, de itt runPowa-ról ment a beszéd. S naná hogy lehet hibridbe használgatni Johannzont, de lehet számára talán egy poszt is bőven bejövő lenne. Tehát egy pozi menne el, a RILFB. Mer nem a futókat szórnának a passz blokkingba, hanem a WR/TE szoródna a runblokkra. PL. Himes Ward és fajtái...

vagy nézdd a Hollókat attúl függetlenül, hogy Cameronnak valszeg reszeltek, idénre mivel stabilizálták a támadójátékukat - minusz Mason, Heap, Husi és Mekkehi - plusz LEACH! taréj ijesmik. És vissaztértek a jóöreg futóalapra, azt ha megvan onnan már lehet cifrázni.

pölö csávókám, Denver OC, csak pölö

ketteske mivan ha hozol egy kurijó HC-t és neki nem megfelelő Ben? öngól?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem Soldi és elfogadom, amiket írtál, de fura módon engem pont ez a belsőség aggaszt. Nem tudom a viszonyokat... én annyira nem vagyok híve ennek a "régóta itt van és Bennel is cimbi" dolognak. Ennek lehet hátulütője szerintem, míg egy külsős emberkénél ez nem biztos, hogy így lenne. Elvégre profi sportolókról beszélünk, el kell, hogy viseljék, ha külsős jön; pl. Clements jönne, vagy Haley (nem fognak), és nem hinném egyébként, hogy probléma lenne ez. Talán fel is zavarná a kissé állóvizet.kishaszi
Van előnye és hátránya (amit Te írtál) annak, ha belülről jön. De ugyanez igaz, a külsős emberre is. Ott a hátrány, hogy ki kell alakulnia a bizalmi viszonynak, mert ha az nincs meg, ha a játékosok nem szeretik az edzőt, az tuti bukta.

Én coordinator esetében inkább belsős párti vagyok, mert ott már megvan ez a bizalmi viszony. De pl HC esetén inkább külsős párti vagyok, mert ott a bratyizós kapcsolatból vezérbikává, mindenható főnökké kell válni, ami könnyebb és járhatóbb kívülről.

De igazából mindegyik elsülhet jól és rosszul is, erre nincs tuti recept.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha jól értelmezem,Rooney sem akarta hogy maradjon.
Valszeg ő is előrelépést várna..Blitzburgh
Cikkek azt boncolgatják, hogy talán több futást várna - mondjuk ez sztem elég ingatag lábakon álló elmélet, ill. nem is az elmélet, hanem a keretet nézve tűnik érdekesnek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem Soldi és elfogadom, amiket írtál, de fura módon engem pont ez a belsőség aggaszt. Nem tudom a viszonyokat... én annyira nem vagyok híve ennek a "régóta itt van és Bennel is cimbi" dolognak. Ennek lehet hátulütője szerintem, míg egy külsős emberkénél ez nem biztos, hogy így lenne. Elvégre profi sportolókról beszélünk, el kell, hogy viseljék, ha külsős jön; pl. Clements jönne, vagy Haley (nem fognak), és nem hinném egyébként, hogy probléma lenne ez. Talán fel is zavarná a kissé állóvizet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hamár Steelers-convencionál, eddig az se volt nagyon divat, hogyha valaki kivülkerül, rögtön el kezd mószerolni. Ariansgodown. Ja igen,most látom, nem is úgy voltsutianap
Nem mószerolt, egy rossz szót se mondott, csak annyit, hogy nem kapott új szerződést.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
hamár Steelers-convencionál, eddig az se volt nagyon divat, hogyha valaki kivülkerül, rögtön el kezd mószerolni. Ariansgodown. Ja igen,most látom, nem is úgy volt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól értelmezem,Rooney sem akarta hogy maradjon.
Valszeg ő is előrelépést várna..Blitzburgh
Ez a legvalószínűbb, hogy Rooney, de mindenképpen vki Tomlin felett döntött. A vereség után Tomlin visszavárta, Arians vissza akart jönni, majd egy hét alatt hirtelen a semmiből minden megváltozott. Ennek csak az mond ellent, hogy Rooney egy rádióinterjúban azt mondta, hogy a stáb teljesmértékben Tomlinon múlik. Ugyanakkor Arians azt mondta, egyszerűen nem hosszabbították meg a szerződését.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha jól értelmezem,Rooney sem akarta hogy maradjon.
Valszeg ő is előrelépést várna..
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
attól, hogy másokat szarba veszel te nem leszel nagyobb, ez egy gusztustalan JÁTÉK, az arc felpumpálására és növesztésére - de a valóságalapja nulla, hiszen saját magadból indulsz ki, és mivel nem te vagy az etalon ezért ezt a nézőpontot tuttinak és biztosnak beállitani azt jelenti, hogy egyetlen szavadat sem lehet komolyan venni addig amig le nem tornászod magad a talajra, csak puszta büdös öndicséret és malacfetrengés a sötétben.

és köszönnyük a leckét megtanultuk, de háromszor..............sutianap
Ne légy ideges, nem ér annyit. 😉

De mint mindig, most is kevered a szezont a fazonnal. Lehet "tuti" dolgokat kijelenteni, de drafttal kapcsolatban konkrét nevekkel, csapatokkal és körökkel dobálózni januárban, maximum tippjáték.Soldados
max 30mp, ennyi - demostkomolyan már megelőző csapás is van? vagy mi a tököm.sutianap
Ne vedd támadásnak (megelőző csapásnak), ami nem az. 😉 Egyszerűen leírtam a tisztán látás kedvéért, hogy aki csak olvas, vagy érdeklődik, az lássa azt is, hogy ez maximum egy tippjátéknak nevezhető véleményalkotás - racionálisan nézve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk a pont/meccs mutató elég beszédes, hogy két év alatt 12 pont/meccset esett. :/ .. én azért ezen is elgondolkodnék.
Ráadásul leírja kétszer is, amit gondoltam én is: azé mer egyetem - ahol védekezés nulla kb. - eredményesnek lenni más, mint szemben állni a Ravens, Eagles, Giants, Niners stb védelmekkel és teljesíteni. Ariansnak se ment...
Én készséggel elismerem laikusságom a témában, de számomra közelebb áll egy kipróbált muki alkalmazása, mint a "legegyszerűbb" megoldás.kishaszi
Amikor átvette 16 pont volt, amikor távozott (legrosszabb éve után) 23. Ez is egy markáns 7 pontos javulás. De volt közte olyan év is (ehhez képest van a 2 év alatt 12 pontos visszaesés), amikor kimagasló 35 pont/meccs volt a termés. És ehhez tegyük hozzá, hogy egy egyetemen 4 év alatt a teljes csapat kicserélődik, ami szintén állhat a nagy javulások és romlások hátterében.

Garancia sosincs a sikerre, vkinek nagyon bejön, vkinek nem a váltás. Vkinek egyetemi sikeressége után nem megy az NFL-ben, de vkinek igen. Erre nincs biztos recept. Ami miatt mellette vagyok, hogy 5 éve - Tomlin óta - nálunk van és jó kapcsolata van BB-vel, az már csak hab a tortán, hogy egyetemen sikeres volt. És amikor azt mondjuk, hogy majd nem védelemnélküli csapatok, állnak a túloldalon, akkor azt is jegyezzük meg, hogy nem is egyetemi szintű Offense van nálunk. Ráadásul az elit D "megoldása" olyan Offense-knek sem elvárható kötelező, mint a Patsé. Ez ki is derült vasárnap. Ez nem az OC hibája, hanem az ellenfél erősségének dicsérete. Egy Ravens ellen, ha felteszel 20 pontot a táblára, akkor császár vagy és nyerned kell! Ha a Ravens/49ers ellen 20 pontot eléred, akkor az O minden tőle telhetőt megtett a sikerért, onnan már a D-n múlik a siker.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk a pont/meccs mutató elég beszédes, hogy két év alatt 12 pont/meccset esett. :/ .. én azért ezen is elgondolkodnék.
Ráadásul leírja kétszer is, amit gondoltam én is: azé mer egyetem - ahol védekezés nulla kb. - eredményesnek lenni más, mint szemben állni a Ravens, Eagles, Giants, Niners stb védelmekkel és teljesíteni. Ariansnak se ment...
Én készséggel elismerem laikusságom a témában, de számomra közelebb áll egy kipróbált muki alkalmazása, mint a "legegyszerűbb" megoldás.kishaszi
+1
Ilyen erővel Arians is maradhatna, ebben én nem látok semmilyen előrelépést.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
FA (és combine) előtt arról beszélni, hogy ki kit fog draftolni felesleges fecsegés. 😊 Ugyanakkor kétségtelenül szórakoztató JÁTÉK tud lenni, így megértem a társalgást, de valóságalapja - egyelőre - nulla, így - sztem - ne szent meggyőződésekről beszéljetek, és még inkább ne biztosnak és tutinak állítsatok be vmit, mert egyetlen szót sem lehet komolyan venni drafttal kapcsolatban az év ezen szakaszában, amikor konkrét nevek és csapatok hangzanak el. Csak puszta játék és tapogatózás a sötétben... 😉Soldados
attól, hogy másokat szarba veszel te nem leszel nagyobb, ez egy gusztustalan JÁTÉK, az arc felpumpálására és növesztésére - de a valóságalapja nulla, hiszen saját magadból indulsz ki, és mivel nem te vagy az etalon ezért ezt a nézőpontot tuttinak és biztosnak beállitani azt jelenti, hogy egyetlen szavadat sem lehet komolyan venni addig amig le nem tornászod magad a talajra, csak puszta büdös öndicséret és malacfetrengés a sötétben.

és köszönnyük a leckét megtanultuk, de háromszor..............sutianap
Ne légy ideges, nem ér annyit. 😉

De mint mindig, most is kevered a szezont a fazonnal. Lehet "tuti" dolgokat kijelenteni, de drafttal kapcsolatban konkrét nevekkel, csapatokkal és körökkel dobálózni januárban, maximum tippjáték.Soldados
max 30mp, ennyi - demostkomolyan már megelőző csapás is van? vagy mi a tököm.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk a pont/meccs mutató elég beszédes, hogy két év alatt 12 pont/meccset esett. :/ .. én azért ezen is elgondolkodnék.
Ráadásul leírja kétszer is, amit gondoltam én is: azé mer egyetem - ahol védekezés nulla kb. - eredményesnek lenni más, mint szemben állni a Ravens, Eagles, Giants, Niners stb védelmekkel és teljesíteni. Ariansnak se ment...
Én készséggel elismerem laikusságom a témában, de számomra közelebb áll egy kipróbált muki alkalmazása, mint a "legegyszerűbb" megoldás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Itt van Randy Fichtnerről egy jó cikk, akit magam is a legjobb opciónak tartanék az OC posztra.

http://www.steelersdepot.com/2012/01/steelers-offensive-coordinator-candidate-randy-fichtner-the-memphis-tiger-years/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
FA (és combine) előtt arról beszélni, hogy ki kit fog draftolni felesleges fecsegés. 😊 Ugyanakkor kétségtelenül szórakoztató JÁTÉK tud lenni, így megértem a társalgást, de valóságalapja - egyelőre - nulla, így - sztem - ne szent meggyőződésekről beszéljetek, és még inkább ne biztosnak és tutinak állítsatok be vmit, mert egyetlen szót sem lehet komolyan venni drafttal kapcsolatban az év ezen szakaszában, amikor konkrét nevek és csapatok hangzanak el. Csak puszta játék és tapogatózás a sötétben... 😉Soldados
attól, hogy másokat szarba veszel te nem leszel nagyobb, ez egy gusztustalan JÁTÉK, az arc felpumpálására és növesztésére - de a valóságalapja nulla, hiszen saját magadból indulsz ki, és mivel nem te vagy az etalon ezért ezt a nézőpontot tuttinak és biztosnak beállitani azt jelenti, hogy egyetlen szavadat sem lehet komolyan venni addig amig le nem tornászod magad a talajra, csak puszta büdös öndicséret és malacfetrengés a sötétben.

és köszönnyük a leckét megtanultuk, de háromszor..............sutianap
Ezért kár felb..ni az agyad. Nem ér annyit.
szerk.basszus ez nagyon egyrugóra volt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
FA (és combine) előtt arról beszélni, hogy ki kit fog draftolni felesleges fecsegés. 😊 Ugyanakkor kétségtelenül szórakoztató JÁTÉK tud lenni, így megértem a társalgást, de valóságalapja - egyelőre - nulla, így - sztem - ne szent meggyőződésekről beszéljetek, és még inkább ne biztosnak és tutinak állítsatok be vmit, mert egyetlen szót sem lehet komolyan venni drafttal kapcsolatban az év ezen szakaszában, amikor konkrét nevek és csapatok hangzanak el. Csak puszta játék és tapogatózás a sötétben... 😉Soldados
attól, hogy másokat szarba veszel te nem leszel nagyobb, ez egy gusztustalan JÁTÉK, az arc felpumpálására és növesztésére - de a valóságalapja nulla, hiszen saját magadból indulsz ki, és mivel nem te vagy az etalon ezért ezt a nézőpontot tuttinak és biztosnak beállitani azt jelenti, hogy egyetlen szavadat sem lehet komolyan venni addig amig le nem tornászod magad a talajra, csak puszta büdös öndicséret és malacfetrengés a sötétben.

és köszönnyük a leckét megtanultuk, de háromszor..............sutianap
Ne légy ideges, nem ér annyit. 😉

De mint mindig, most is kevered a szezont a fazonnal. Lehet "tuti" dolgokat kijelenteni, de drafttal kapcsolatban konkrét nevekkel, csapatokkal és körökkel dobálózni januárban, maximum tippjáték.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Sőt,az egész fórum 90%-ban fecsegés....😊)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
FA (és combine) előtt arról beszélni, hogy ki kit fog draftolni felesleges fecsegés. 😊 Ugyanakkor kétségtelenül szórakoztató JÁTÉK tud lenni, így megértem a társalgást, de valóságalapja - egyelőre - nulla, így - sztem - ne szent meggyőződésekről beszéljetek, és még inkább ne biztosnak és tutinak állítsatok be vmit, mert egyetlen szót sem lehet komolyan venni drafttal kapcsolatban az év ezen szakaszában, amikor konkrét nevek és csapatok hangzanak el. Csak puszta játék és tapogatózás a sötétben... 😉Soldados
attól, hogy másokat szarba veszel te nem leszel nagyobb, ez egy gusztustalan JÁTÉK, az arc felpumpálására és növesztésére - de a valóságalapja nulla, hiszen saját magadból indulsz ki, és mivel nem te vagy az etalon ezért ezt a nézőpontot tuttinak és biztosnak beállitani azt jelenti, hogy egyetlen szavadat sem lehet komolyan venni addig amig le nem tornászod magad a talajra, csak puszta büdös öndicséret és malacfetrengés a sötétben.

és köszönnyük a leckét megtanultuk, de háromszor..............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na ez a cikk,a héten toppos...😊

http://www.post-gazette.com/pg/12025/1205733-150-0.stm?cmpid=steelers.xml

Csak egy idézet,a többit érdemes elolvasni.

"But, today, I fear they seriously are overcomplicating the offensive coordinator search, particularly in a city where there is an offensive coordinator every 30 feet. In fact, when they announce the attendance at Heinz Field, I think they now say, "Today's attendance, 63,881 offensive coordinators."

Valami hasonló volt a magyar fociban is.... 😉 😉
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.nfl.com/videos/the-shame-report/09000d5d8206fc99/The-Shame-Report-Offseason-impressions
Érdemes megnézni, én jót röhögtem rajta 😀 Igen, régi, de most találtam meg.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gilbertet szerdán műtik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan



"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezek nagyon jók!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan



"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."