Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nagy szar van: Starksnak is ACL műtétje lesz és Hamptonnak is. Utóbbi annyira nem gáz, amúgyis már lassan annyi volt neki, de Max kurva nagy szopó, 2 éven belül a második lesz neki, akkor meg annyi . . . márpedig úgy néz ki, hogy uzsidoboz volt a legjobb eddig BB vak oldalán... :S
Keiselre is műtét vár és lehet Pounceyra is.

utóbbi 5 év 812. műtétje nálunk még hozzá elég durván fontos posztokon. Hiába na, mákos Steelers.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár csapattárs szerint ez volt Hines Ward utolsó meccse, visszavonul.

Amúgy Soldi, azt mondott, jó lett volna ez a taktika, ha Ike nem ritka szar. Ezt értem. De azt nem, ha a második negyedben agyba főbe verik, és még kicsit a harmadik negyed elején is, akkor hogyan nem váltottak ott. Értem, hogy ez volt az egész védelmi stratégia alapja, hogy ő leveszi egy az egyben az emberét. De ha nem megy, akkor azért ne ragaszkodjunk már ehhez mereven.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Soldi, az emberezésről: nyilván nem magyarázom meg, hogy nem ilyen a stílusotok, vagy ez nem működik, mert elég vicces lenne, ha neked tenném. DE ha ennyire egyértelmű, hogy Ikenak nem csak simán szar meccse van, hanem olyan, amilyen nem is biztos, hogy volt már (ahogy ezt Te is írtad), akkor már más a leányzó fekvése. Erre írtam, hogy nem értettem, miért erőltettétek, nem a képességet kérdőjeleztem meg 😊

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az O szerintem is rendben volt megint visszahozták túllépve a hibákon, sérüléseken, és a D bénázásán... A végén nem sikerült másfél perc alatt, de ez van. Nehogy már emiatt legyen szar az O...

A védelemről már leírtatok mindent, köszönjük Coach Dadnek és a D-nek az elmúlt 8 évet rengeteg örömet szereztek nekünk,de sajnos ennek a korszaknak ezzel vége... Sajnálom, h egy ilyen betlivel lett vége a Steel Curtain 2.0-nak.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Tényleg!

Szerintetek mennyi maradt Bennél a tankban?!Helmut Zimmer
szerintem semmi - másfél perc volt a GWdrive-ra, oszt fámbli - mosse csinálta meg akárcsaka ....
szóval fogyogatunk, évről évre kopunk egy picinykét, csak akkor azt nem értem, ha nem tudjuk már a feltámadás-játékot akkor a tövigrakoma...-játékot mér nem jáccuk ajtó-ablak helyzetben - a brilliáns O meg Arians hümmsutianap
Min múlott az uccsó drive-unk? 😊
Elindultunk a fasorból kb, és odaegerésztük magunkat a 40-45yard közelébe. Jó, Zsuzsinak nyilván még az krva messze van, de bennünk volt még egy 10-15yardos catch simán.
Viszont az utána következő delay game-el (BB kétlábon ugált kb, de Leguán b.szott hátradobni a tojglit), majd az azt követő ha jól rémlik 2db zsebösszeroppanással szépen el is ástuk magunkat. Ebből az egyik volt amikor próbált menekülni BB, de épphogy kiverték a kezéből a lasztit, úgy hogy már cincálták az egyik oldalát. Ennyi, az O-line ezzel lerakta a névjegyét, majd a D hozzácsatolta az övét is a hosszabbításban.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Tényleg!

Szerintetek mennyi maradt Bennél a tankban?!Helmut Zimmer
szerintem semmi - másfél perc volt a GWdrive-ra, oszt fámbli - mosse csinálta meg akárcsaka ....
szóval fogyogatunk, évről évre kopunk egy picinykét, csak akkor azt nem értem, ha nem tudjuk már a feltámadás-játékot akkor a tövigrakoma...-játékot mér nem jáccuk ajtó-ablak helyzetben - a brilliáns O meg Arians hümm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Soldi, nyertem a fogadásunk? 😛

szerk.: elég, ha azt teszed ki, hogy: Jó ez a Broncos 😊

😛

Köszönöm 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg!

Szerintetek mennyi maradt Bennél a tankban?!Helmut Zimmer
Sok. 😊

Semmi jel nem utal arra, hogy elkezdett fogyni, vagy megtörni, vagy bármi. Jött a 4. negyed és visszahozott minket és igazi Ben-es playjel tette, amit megszoktunk tőle. Ki a zsebből, improvizálni és nézni a downfieldet, hogy ki mozog el szabadterületre és odatenni neki a zsugát, TD.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg!

Szerintetek mennyi maradt Bennél a tankban?!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hááát. Nem tudom elképzelni, hogy Polamalu ilyen rossz legyen egyszerűen azért, mert kifogott egy gyenge napot. Ha rossz napot fog ki, akkor elnéz egy-egy szerelést, nem jön össze egy-egy tackle, de sztem nem csak erről volt szó tegnap. Fox egyszerűen taktikailag túljárt a Steelers edzői stáb eszén. Felálltatok elsősorban futójáték ellen, mivel Tebow úgyse dob. Erre - amikor látta, hogy nem megy a futás, - Fox elkezdett hosszú passzokat dobatni vele, ami durván bejött. Félidőben ki kellett volna elemezni a történteket, és kijönni egy módosított taktikával, de maradtatok ugyanannál. Aztán persze, ahogy telt az idő, és a hosszú passzok továbbra is ültek, jött az elbizonytalanodás. Ha a játékos érzi, hogy nem okés a helye, nem jó a taktika, akkor ösztönösen próbál korrigálni, de annak leginkább már csak az a következménye, hogy mindenki szaladgál, mint gólyafos a levegőben.

A QB témára. Szerintem nem új QB-t kéne keresni elsősorban, hanem új stílust. Ez a stílus megöli BB-t, akármilyen kemény fickó is. Olyan playbook kell, amiben több a gyors passz, rövid route, hogy ne kelljen BB-nek folyton 3-4 másodpercet dédelgetnie a labdát, mire elkapót talál. Persze ebben valószínűleg maga BB is ludas, mert hajlamos is erre, de akkor be kell vele gyakoroltatni, hogy ne tegye.peterk2005
Semmi probléma nem volt az egy egyezéssel. Ezt csináltuk más ellen is. Csak akkor Ike nem 5 méterről követte a WR-t, hanem elkapást sem engedett. Ike ha csak szimplán szar (értsd: catch, de tackle), akkor nyerünk, sajnos a katasztrofális teljesítmény már sok volt.

A QB-draftot pedig senki nem úgy értette, hogy BB helyére, hanem úgy, hogy csere QB-t draftolni, ugyanis mindhárom cserének lejár a szerződése (Batch, Lefty, Dixon). BB-t pedig 8 éve nem ölte meg ez a taktika, hiába jövendöli mindig minden jóakaró ezt, de egyszer majd biztosan igaza lesz a károgóknak. 😊 A playbook pontosan BB-re van szabva, ebben érzi jól magát, ebben lehet igazán önmaga, így tud kijönni a zsebből, amit annyira imád, így tudja meghosszabbítani a játékokat, amit szintén imád és így tud improvizálni, amit szintén imád és így tud big playeket gyártani a legfontosabb pillanatokban.Soldados
nem öli meg, csak szép lassan elfogy, semmi látványossutianap
Most sem fogyott el, amikor szükségünk volt, hogy megcsinálja a play-t, megcsinálta.

BB stílusához abszolút nem illik és pont ezért sose lesz erőssége a gyors labdaszabadulás. Van Brady, van Manning, van BB. Mindegyik külön stílus és azt kell játszatni, ami fekszik neki. Ezt számos ember elmondta már: BB nem Brady, nem is Manning, nem is Brees, ő Ben és hagyni kell, hogy Ben legyen, mert ő ebben a legnagyobb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
A szisztéma az egész szezonban működött. És nem arról volt szó, hogy jött egy NO vagy GB és a minőségi különbség hatására hirtelen nem működött, hanem egy qrva gyenge pass O szézszedte a sec-et, és különösen Ike-ot. Aki látta Ike-ot az idén, az kb tegnap nem hitt a szemének. A szisztéma nem volt rossz, csak volt olyan játékos, aki nemcsak idénybeli, de élete egyik legrosszabb meccsét játszotta.Soldados
Hááát. Nem tudom elképzelni, hogy Polamalu ilyen rossz legyen egyszerűen azért, mert kifogott egy gyenge napot. Ha rossz napot fog ki, akkor elnéz egy-egy szerelést, nem jön össze egy-egy tackle, de sztem nem csak erről volt szó tegnap. Fox egyszerűen taktikailag túljárt a Steelers edzői stáb eszén. Felálltatok elsősorban futójáték ellen, mivel Tebow úgyse dob. Erre - amikor látta, hogy nem megy a futás, - Fox elkezdett hosszú passzokat dobatni vele, ami durván bejött. Félidőben ki kellett volna elemezni a történteket, és kijönni egy módosított taktikával, de maradtatok ugyanannál. Aztán persze, ahogy telt az idő, és a hosszú passzok továbbra is ültek, jött az elbizonytalanodás. Ha a játékos érzi, hogy nem okés a helye, nem jó a taktika, akkor ösztönösen próbál korrigálni, de annak leginkább már csak az a következménye, hogy mindenki szaladgál, mint gólyafos a levegőben.

A QB témára. Szerintem nem új QB-t kéne keresni elsősorban, hanem új stílust. Ez a stílus megöli BB-t, akármilyen kemény fickó is. Olyan playbook kell, amiben több a gyors passz, rövid route, hogy ne kelljen BB-nek folyton 3-4 másodpercet dédelgetnie a labdát, mire elkapót talál. Persze ebben valószínűleg maga BB is ludas, mert hajlamos is erre, de akkor be kell vele gyakoroltatni, hogy ne tegye.peterk2005
Semmi probléma nem volt az egy egyezéssel. Ezt csináltuk más ellen is. Csak akkor Ike nem 5 méterről követte a WR-t, hanem elkapást sem engedett. Ike ha csak szimplán szar (értsd: catch, de tackle), akkor nyerünk, sajnos a katasztrofális teljesítmény már sok volt.

A QB-draftot pedig senki nem úgy értette, hogy BB helyére, hanem úgy, hogy csere QB-t draftolni, ugyanis mindhárom cserének lejár a szerződése (Batch, Lefty, Dixon). BB-t pedig 8 éve nem ölte meg ez a taktika, hiába jövendöli mindig minden jóakaró ezt, de egyszer majd biztosan igaza lesz a károgóknak. 😊 A playbook pontosan BB-re van szabva, ebben érzi jól magát, ebben lehet igazán önmaga, így tud kijönni a zsebből, amit annyira imád, így tudja meghosszabbítani a játékokat, amit szintén imád és így tud improvizálni, amit szintén imád és így tud big playeket gyártani a legfontosabb pillanatokban.Soldados
nem öli meg, csak szép lassan elfogy, semmi látványos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A szisztéma az egész szezonban működött. És nem arról volt szó, hogy jött egy NO vagy GB és a minőségi különbség hatására hirtelen nem működött, hanem egy qrva gyenge pass O szézszedte a sec-et, és különösen Ike-ot. Aki látta Ike-ot az idén, az kb tegnap nem hitt a szemének. A szisztéma nem volt rossz, csak volt olyan játékos, aki nemcsak idénybeli, de élete egyik legrosszabb meccsét játszotta.Soldados
Hááát. Nem tudom elképzelni, hogy Polamalu ilyen rossz legyen egyszerűen azért, mert kifogott egy gyenge napot. Ha rossz napot fog ki, akkor elnéz egy-egy szerelést, nem jön össze egy-egy tackle, de sztem nem csak erről volt szó tegnap. Fox egyszerűen taktikailag túljárt a Steelers edzői stáb eszén. Felálltatok elsősorban futójáték ellen, mivel Tebow úgyse dob. Erre - amikor látta, hogy nem megy a futás, - Fox elkezdett hosszú passzokat dobatni vele, ami durván bejött. Félidőben ki kellett volna elemezni a történteket, és kijönni egy módosított taktikával, de maradtatok ugyanannál. Aztán persze, ahogy telt az idő, és a hosszú passzok továbbra is ültek, jött az elbizonytalanodás. Ha a játékos érzi, hogy nem okés a helye, nem jó a taktika, akkor ösztönösen próbál korrigálni, de annak leginkább már csak az a következménye, hogy mindenki szaladgál, mint gólyafos a levegőben.

A QB témára. Szerintem nem új QB-t kéne keresni elsősorban, hanem új stílust. Ez a stílus megöli BB-t, akármilyen kemény fickó is. Olyan playbook kell, amiben több a gyors passz, rövid route, hogy ne kelljen BB-nek folyton 3-4 másodpercet dédelgetnie a labdát, mire elkapót talál. Persze ebben valószínűleg maga BB is ludas, mert hajlamos is erre, de akkor be kell vele gyakoroltatni, hogy ne tegye.peterk2005
Semmi probléma nem volt az egy egyezéssel. Ezt csináltuk más ellen is. Csak akkor Ike nem 5 méterről követte a WR-t, hanem elkapást sem engedett. Ike ha csak szimplán szar (értsd: catch, de tackle), akkor nyerünk, sajnos a katasztrofális teljesítmény már sok volt.

A QB-draftot pedig senki nem úgy értette, hogy BB helyére, hanem úgy, hogy csere QB-t draftolni, ugyanis mindhárom cserének lejár a szerződése (Batch, Lefty, Dixon). BB-t pedig 8 éve nem ölte meg ez a taktika, hiába jövendöli mindig minden jóakaró ezt, de egyszer majd biztosan igaza lesz a károgóknak. 😊 A playbook pontosan BB-re van szabva, ebben érzi jól magát, ebben lehet igazán önmaga, így tud kijönni a zsebből, amit annyira imád, így tudja meghosszabbítani a játékokat, amit szintén imád és így tud improvizálni, amit szintén imád és így tud big playeket gyártani a legfontosabb pillanatokban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A kulcs sztem az, hogy nem tudtunk pihenni, és így sok sebből vérezve, plusz egy nem várt katasztrofális teljesítménnyel megtoldva, túl sok volt. Én most is úgy gondolom, ha pihenten tudunk nekivágni a PO-nak, akkor mi le(he)ttünk volna az AFC legjobbjai, de nekünk qrvára kellett volna az a bye week. Hogy miért nem vívtuk ki a bye weeket, annak sztem 2 főbb oka van.

1. rossz roster-management az OL-t illetően, azaz Starks elküldése. Az első 4 meccsen beragadtunk a botrányos OL és elsősorban LT miatt. Ahogy visszajött Starks stabilizálódott kezelhető szintre az OL és ennek köszönhetően kinőttük magunkat az AFC legjobbjává.
2. A második Ravens-meccs, ahol a védelem 92 yardos GW-drive-ot engedett Flaccónak.

Ike:
Én nem bántom őt. Sztem senkinek nem fáj ez jobban, mint neki. Szörnyű lehet, hogy 52 játékos szop ki miattad, egyetlen szar meccs miatt, főleg úgy, hogy ezt az egy meccset leszámítva Te voltál az egyik legnagyobb. Ez kb olyan, mintha 2005-ben a Colts ellen kikaptunk volna az ominózus Bettis-fumble miatt. Rettenetesen sajnálom őt. Ha ezt 2007-ben csinálja, elzavartam volna a faszba, de amikor egy jó játékos egyszer betlizik, akkor a korábbi érdemeire való tekintettel én megbocsátó vagyok. Őszintén szólva 2011-ben sztem ő volt az év Steelers védője. Erre jött ez a meccs... Pech, nagyon szar lehet most neki.

Zárógondolatnak még annyit mondanék, hogy ez az évünk tisztára úgy alakult, mint a 2007-es. Qrva jók voltunk - egy ideig, de ez csak WC-hétvégére volt elég (az mindegy, hogy akkor otthon, most pedig idegenben). De a végére (rájátszásra) elfogytunk, teljesen lemerültünk. A statisztika alapján best Defense pedig megadta magát és iszonyat mennyiségű pontot nyalt be a Wild Card-hétvégén, az Offense csodás comebackkel visszajön és már úgy tűnik, hogy megcsináljuk, amikor a Defense egy újabb nagy play benyalásával megpecsételi és lezárja a csapat adott évi szereplését.

(A Defense-t sem hibáztatom, sokat köszönhet ez a gárda az elmúlt 8 évben ennek az egységnek, van az úgy, amikor nem sikerül valami, még a legjobbakkal is előfordul, csak hát kár, hogy egy korszakos egység éppen így köszön le a színről)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szisztéma az egész szezonban működött. És nem arról volt szó, hogy jött egy NO vagy GB és a minőségi különbség hatására hirtelen nem működött, hanem egy qrva gyenge pass O szézszedte a sec-et, és különösen Ike-ot. Aki látta Ike-ot az idén, az kb tegnap nem hitt a szemének. A szisztéma nem volt rossz, csak volt olyan játékos, aki nemcsak idénybeli, de élete egyik legrosszabb meccsét játszotta.Soldados
Hááát. Nem tudom elképzelni, hogy Polamalu ilyen rossz legyen egyszerűen azért, mert kifogott egy gyenge napot. Ha rossz napot fog ki, akkor elnéz egy-egy szerelést, nem jön össze egy-egy tackle, de sztem nem csak erről volt szó tegnap. Fox egyszerűen taktikailag túljárt a Steelers edzői stáb eszén. Felálltatok elsősorban futójáték ellen, mivel Tebow úgyse dob. Erre - amikor látta, hogy nem megy a futás, - Fox elkezdett hosszú passzokat dobatni vele, ami durván bejött. Félidőben ki kellett volna elemezni a történteket, és kijönni egy módosított taktikával, de maradtatok ugyanannál. Aztán persze, ahogy telt az idő, és a hosszú passzok továbbra is ültek, jött az elbizonytalanodás. Ha a játékos érzi, hogy nem okés a helye, nem jó a taktika, akkor ösztönösen próbál korrigálni, de annak leginkább már csak az a következménye, hogy mindenki szaladgál, mint gólyafos a levegőben.

A QB témára. Szerintem nem új QB-t kéne keresni elsősorban, hanem új stílust. Ez a stílus megöli BB-t, akármilyen kemény fickó is. Olyan playbook kell, amiben több a gyors passz, rövid route, hogy ne kelljen BB-nek folyton 3-4 másodpercet dédelgetnie a labdát, mire elkapót talál. Persze ebben valószínűleg maga BB is ludas, mert hajlamos is erre, de akkor be kell vele gyakoroltatni, hogy ne tegye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Tudom, hogy nincs ha....
De nem sok hiányzott ahhoz, hogy most Big Ben hihetetlen küzdeni tudásáról beszéljünk, a Vörös 121 y-ról és arról, hogy gáz volt Ike, de még egyszer ilyen szarul nem fog játszani.
Így sajnos csak Ike maradt témának. Meg esetleg az, hogy azért bele az edzői stábnak bele kellett volna ebbe a sec-be nyúlni. Nem hagyni egy az egyben szenvedni. A 4. negyed végén én azt éreztem, hogy Tebow elbizonytalanodott és szerintem így gondolhatta a stáb is. Erre 10 mp-ig tartott a hosszabbítás. Most még nyöszörgök kicsit rajta, de utána csak BB "futásaira" Cotchery elkapására, Wallace TD-re (végre valahára egyből megoldottunk egy ilyen szituációt) és a Vörös futásaira akarok visszaemlékezni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
OFF

Soldi lenne hozzád egy kérdésem.
Ha gondolod itt ha gondolod nálunk válaszold meg.
Írtál Harrison visszaesésének egyik okáról,hogy tönkretették a büntetések.
Szted Suh hasonló okok miatt nem tudja megközelíteni a tavalyi játékát?

ONBazzani
Suh sztem inkább sophomore slumpban szenved.

Továbbá sztem őt nem kezdték annyira ki, mint Harrisont. Pontosabban teljesen máshogy kezdték ki, de azt le lehet szarni. Mondják, hogy dirty meg ez az, de ez csak szöveg, ezért nem jár bünti, ezért nem üldöznek, csak max szidnak, ami nem ugyanaz. Szarni rá és menni tovább. Amit most kapott 2 meccs az meg egy másik történet, nem a játékstílussal van összefüggésben, hanem szimplán paraszt volt.

Harrisonnál az a baj, hogy az ő játékstílusát elkezdték üldözni, és ő lett a példa statuálás főszereplője, miközben 2008-ban még ezért a stílusért év védője cím járt. A boszorkányüldözés odáig jutott, hogy Harrison ma már (rossz értelemben) "gondolkodik" a pályán, ahelyett, hogy ütne. Suh-nál ennek nyomát sem látom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Semmi gond nem volt az emberezéssel, egész évben ezt játszottuk és egész évben megoldottuk sokkal jobb irányítókkal és sokkal jobb WR-ekkel szemben. Szar nap volt, amikor Ike úgy játszott mint vmi nyeretlen kétéves. Kb 16 meccs alatt csináltak rajta annyi yardot, mint most Thomas.... Ezt játszottuk, amit egész évben jól játszottunk, tegnap meg nem sikerült.Soldados
mit jelent az, hogy tegnap nem sikerult?
az, hogy egy egy passz osszejon, az ok, de hogy tobbe kevesbe minden hosszu passz mukodik, az azt jelenti, hogy az egesz szisztema nem mukodik. Lehet, ujra megnezem a pass heavy meccseinket az off-ban...
Mely csapatokat mondanad az idei schedulbol, amelyekre illene ez? es mit jatszottunk veluk?xtaki
A szisztéma az egész szezonban működött. És nem arról volt szó, hogy jött egy NO vagy GB és a minőségi különbség hatására hirtelen nem működött, hanem egy qrva gyenge pass O szézszedte a sec-et, és különösen Ike-ot. Aki látta Ike-ot az idén, az kb tegnap nem hitt a szemének. A szisztéma nem volt rossz, csak volt olyan játékos, aki nemcsak idénybeli, de élete egyik legrosszabb meccsét játszotta. Ike idén egész jól elboldogult klasszis WR-ekkel. Erre jött egy nyeretlen 2 éves és még arra is képtelen volt, amit még rosszabb éveiben is tudott, hogy catch után rögtön tackle. Erre azért volt képtelen, mert rendre úgy beszopatta Thomas, hogy olyan távol volt tőle, hogy yardokon át üldözhette mire le tudta vinni. Ilyet nem láttam tőle 2006 óta. Igazából nem a szisztéma csődölt be, hanem Ike nem hozta azt, amit jobb WR-ek ellen megcsinált egész évben, sőt nemcsak hogy elmaradt attól, hanem katasztrófa volt. Ha tegnap csak egy átlagosan szar napja van, és catch után mindig tud szerelni, ezt a meccset behúzzuk. A szisztéma attól omlott össze, hogy Ike úgy játszott, mint vmi high school playa, márpedig neki a szisztéma szerint shutdown cornernek kellett volna lenni, az edzői stáb pedig az idény alapján joggal feltételezte és várta tőle, főleg Thomas ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF

Soldi lenne hozzád egy kérdésem.
Ha gondolod itt ha gondolod nálunk válaszold meg.
Írtál Harrison visszaesésének egyik okáról,hogy tönkretették a büntetések.
Szted Suh hasonló okok miatt nem tudja megközelíteni a tavalyi játékát?

ON

több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Az igazán nagy baj a cap lesz idén az offseasonben, de ez nem új a nap alatt.
Kíváncsi vagyok ezt hogy bekkeljük ki, lesznek igencsak fájó cut-ok.
És akkor még Májkinak pénzt is kell ugye adni, és Maxi bácsi sem fog újra 2pusziért aláírni. Biztos kihagytam még valakit akinek szerződést kell/kéne adni.

Az O-lineba kéne ember mindenképpen (Legu gönyörű snapjénél azért nem gyengén fröcsögtem a félidő végénél, nagy pénzt mertem volna rátenni hogy rohadtul fog az még hiányozni). De tényleg a D tatarozást kell elkezdeni. Dline megint kell, LB, CB, teljesen mindegy melyik lesz az első körös.
Amit semmiképpen nem engedhetünk meg magunknak a mostani drafton, azok az Urbik, Gibson, Svéd féle bust-ok. Fel kell kötni a nadrágot.
QB nekem nem kéne még, van sokkal fontosabb need is, amikor esetleg sérült BB akkor el lehet karistolni éppen Dixonnal is, ha tudunk készülni rá.

Viszont nekem (is) gyanús hogy Coach Dad-et most láttuk utoljára a pálya szélén 😕
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
Semmi gond nem volt az emberezéssel, egész évben ezt játszottuk és egész évben megoldottuk sokkal jobb irányítókkal és sokkal jobb WR-ekkel szemben. Szar nap volt, amikor Ike úgy játszott mint vmi nyeretlen kétéves. Kb 16 meccs alatt csináltak rajta annyi yardot, mint most Thomas.... Ezt játszottuk, amit egész évben jól játszottunk, tegnap meg nem sikerült.Soldados
mit jelent az, hogy tegnap nem sikerult?
az, hogy egy egy passz osszejon, az ok, de hogy tobbe kevesbe minden hosszu passz mukodik, az azt jelenti, hogy az egesz szisztema nem mukodik. Lehet, ujra megnezem a pass heavy meccseinket az off-ban...
Mely csapatokat mondanad az idei schedulbol, amelyekre illene ez? es mit jatszottunk veluk?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Semmi gond nem volt az emberezéssel, egész évben ezt játszottuk és egész évben megoldottuk sokkal jobb irányítókkal és sokkal jobb WR-ekkel szemben. Szar nap volt, amikor Ike úgy játszott mint vmi nyeretlen kétéves. Kb 16 meccs alatt csináltak rajta annyi yardot, mint most Thomas.... Ezt játszottuk, amit egész évben jól játszottunk, tegnap meg nem sikerült.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
vagy tomlinhoz😛kishaszi
Azért nem hiszem, hogy olyan rossz edző lenne Tomlin, hogy most amikor 5 éven belül negyedszer PO-ba men a csapat és 2 SB-t játszott, mindenképpen a leváltást kell követelni. Tudomásul kell venni, egy korszak lezárult. Jönnek újak azoknak meg kell találni a helyét és újra építve az egységeket 2-3 év múlva reálisan újra az SB-re törni, ha erre nem képes akkor igen menjen. Addig ne, mert azt gondolom akkor zuhan végleg össze a csapat. Ő egy szilárd alap, most amikor építkezni kezdünk Ő mindenképpen kell.
Most jön az istenkáromlás, én, tudom mindenki el fog küldeni melegebbre, a drafton egy QB-t is húznék, ülne a padon két három évet Ben mögött. Azért akármilyen vasból is van nem fog Ő negyven évesen labdát hajigálni. Még két három ilyen szezon és tolókocsiban fog ülni, nemhogy irányítani. Tudom jön majd Soldi, hogy évek óta ezt szajkózzuk. Azonban idén amikor kellett elővenni valakit nemvolt. Az öreg sem lehet mindig, opció, lassan sétabottal megy a pályára. Kell egy fiatal srác aki át tudja venni a pálcát. A szezon közepén ezt a dátumot úgy gondoltam, hogy az aki majd Ben helyére léphet most kezdte az egyetemet v. a fősulit, azonban át kell értékelnem a gondolataimat. A védelem egyértelműen a fiatalokról kell, hogy szóljon. Az, hogy az öregek kiesnek és nincs csere. Emberek a fél meccset cserék nélkül játszotta a D fal, ki tudta volna ezt igazán komoly összezuhanás nélkül megcsinálni. Ezek mögé a srácok mögé kell hozni beugrókat. A LB sorban Warrior helyére is van ember, azonban az Ő pótlását (mármint Warrior helyettes) meg kell oldani. Nem lesz itt összezuhanás, de jövőre a könnyebb menetrend ellenére is szenvedni fogunk, de a PO mint minimális elvárás meglesz.polamalu
Tomlin nyugdíjig kihúzza, de el kell engednie a múltat...
A QB- húzást adom, Lefty-vel nem vagyunk előrébb folyvást IR, Csarli nyugdíj lesz, Dixonnal meg el kéne dönteni mit akarunk kezdeni - úgyhogy szerintem mindenképpen húzunk irányítót. Plussz amit megjegyzésbe tennék, szintén Tomlinnak - nem BigBenen kellene múlni, hogy játszik vagy sem, ha sérült üljön a seggén és igenis be kell látni a stábnak, hogy le KELL ültetni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
vagy tomlinhoz😛kishaszi
Azért nem hiszem, hogy olyan rossz edző lenne Tomlin, hogy most amikor 5 éven belül negyedszer PO-ba men a csapat és 2 SB-t játszott, mindenképpen a leváltást kell követelni. Tudomásul kell venni, egy korszak lezárult. Jönnek újak azoknak meg kell találni a helyét és újra építve az egységeket 2-3 év múlva reálisan újra az SB-re törni, ha erre nem képes akkor igen menjen. Addig ne, mert azt gondolom akkor zuhan végleg össze a csapat. Ő egy szilárd alap, most amikor építkezni kezdünk Ő mindenképpen kell.
Most jön az istenkáromlás, én, tudom mindenki el fog küldeni melegebbre, a drafton egy QB-t is húznék, ülne a padon két három évet Ben mögött. Azért akármilyen vasból is van nem fog Ő negyven évesen labdát hajigálni. Még két három ilyen szezon és tolókocsiban fog ülni, nemhogy irányítani. Tudom jön majd Soldi, hogy évek óta ezt szajkózzuk. Azonban idén amikor kellett elővenni valakit nemvolt. Az öreg sem lehet mindig, opció, lassan sétabottal megy a pályára. Kell egy fiatal srác aki át tudja venni a pálcát. A szezon közepén ezt a dátumot úgy gondoltam, hogy az aki majd Ben helyére léphet most kezdte az egyetemet v. a fősulit, azonban át kell értékelnem a gondolataimat. A védelem egyértelműen a fiatalokról kell, hogy szóljon. Az, hogy az öregek kiesnek és nincs csere. Emberek a fél meccset cserék nélkül játszotta a D fal, ki tudta volna ezt igazán komoly összezuhanás nélkül megcsinálni. Ezek mögé a srácok mögé kell hozni beugrókat. A LB sorban Warrior helyére is van ember, azonban az Ő pótlását (mármint Warrior helyettes) meg kell oldani. Nem lesz itt összezuhanás, de jövőre a könnyebb menetrend ellenére is szenvedni fogunk, de a PO mint minimális elvárás meglesz.
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49

kishaszi
Dekódoltam, és egyetértek veled. A Broncosnak szurkoltam, de a Ti szempontotokból tökéletesen igazad van.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
vagy tomlinhoz😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."