Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mindenesetre az biztos, hogy nagyon nagy szarban lennénk, ha nem jön be Wallace, Sanders, meg Brown is. Így szerintem az offenseünk ha kicsit javulunk red zoneban simán a hátán tudja vinni az újjáalakuló defenset, aminek az építését el kell kezdeni a drafton mindenképp.
Mint már írtam OTt (esetleg OGt) szeretnék az első körben, de ha nem lesz bent megfelelő ember (mert miért ne fordulhatna elő), akkor szerintem ILBt hozunk. Hogy miért? Pont azért amiért tavaly is behúztuk Heywardot: idén elég mély a class ahhoz, hogy még akkor is, ha mondjuk a harmadik ILBt hozzuk esélye legyen arra, hogy elit legyen.
Második körben meg jöhet a fal ebben az esetben.
CB meg tuti nem lesz, főleg a tavalyi draft után, a következő szezonban remélhetőleg kapnak esélyt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még a nevek is stimmelnek, szerintem olvassák a topicunkat 😀Shilkor
A Steelersdepotot évek óta a legbiztosabb forrásnak tartom a Steelers-ügyeiben. Hiába csak egy szurkolói blog, nagyon hozzáértő, a rendszert egészében átlátó, és hideg fejjel (értsd: nem szurkolói) gondolkodó emberek írják.

Ha vki folyamatosan olvassa a depot írásait hamar kikupálódhat és anélkül hogy észrevenné, ráérezne a cap- és rostermanagmentre és a Steelers off-season stratégiájára. S akkor nem érné meglepetés, hogy most nem fogunk CB-t draftolni, hogy Parkert nem hozzuk vissza, hogy Mewelde Moore helye tuti a rosteren és qrva hasznos playa, hiába zúgott bele vki Dwyerbe, vki Barron Batch-be, vki Redmanbe. Megtanít nemcsak szurkolói szemmel nézni ezt a játékot. Mondhatom, engem bowl.hu tanított meg a rendszerre (GM játékon keresztül), s hogy saját csapatomnál tudjak racionálisan és objektíven gondolkodni, arra pedig a Depot. Ma már - és erre komolyan mondom, hogy büszke vagyok - általában csak megerősítés számomra a Depot, majd' mindig ugyanazt írja, mint amit gondolok.

Persze ehhez az kell, hogy nyitott legyen rá az illető, s akarja ezt a hideg racionalizmust azzal szemben, hogy hűen ragaszkodjon szívszerelmes játékosához és teóriáihoz, amelyek viszont nem a racionalizmus jegyében, hanem szubjektív alapon születtek.

De a lényeg, hogy a depotot csak ajánlani tudom mindenki, mert igen informatív, továbbá jólértesült (pontos capszámok)és hozzáértő emberek írják, azaz nagyszerű prognózisokat tárnak elénk.Soldados
Én is szoktam steelersdepot-ot olvasni, tényleg jó kis oldal, csak vicces h pont most jelent meg egy ilyen cikk, amikor itt is erről folyt a társalgás... (amúgy náluk sem szerepel Aaron a 2012-es rosteren)Shilkor
A rosterre nem tették át, de ugye a linkelt szöveges cikkben benne van, hogy van szerződése és hogy mekkora cap value-val.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.steelersdepot.com/2011/09/steelers-2012-salary-cap-total-players-under-contract/
a cap, - énis szeretem a depót, de a blíídet is mega bihájndot es. Akkor megegyezésesen csinálhattyuk úgyis, hogy mindenki óvassa a depót azt bezárjuk a topicot, valami igazságdíjat Soldi beütemez magának, hamár ettől boldog, - nekem meg lesztek szívesek visszahozni Robit, de kurvagyorsan :cool:

Visszatérve a sapira, azér a Vugyli-Karizom-Tyimmonysek fizetés/2011 teljesítményen is lehetne gyúródni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
pedig azt súgja a bal vesém
sutianap
sutibacsi javits ki ha tevedek de :
nem te szokardoztal tavaly honapokat az ifjabb paunsziert soldadosszal ? 😀Fake
süti szeret velem kardozni minden off-seasonban számos dolgon (Moore, draft, Willie Parker, de a sor hosszasan folytatható 😀) és még sosem lett igaza egyszer sem. Tanulja még a Steelers működési elveit, továbbá a roster- és capmanagementet az ifjú padawan. 😛Soldados
nyo-nyo azér volt olyan draftnap amikor kikiabálták nekem a közvetlen FO-összeköttetést 😉 ögyébként is te vagy az ifjú, a dógokat pedig meg kell beszélni, az igazság meg tényleg odaát van 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
pedig azt súgja a bal vesém
sutianap
sutibacsi javits ki ha tevedek de :
nem te szokardoztal tavaly honapokat az ifjabb paunsziert soldadosszal ? 😀Fake
helyesen látod, én akartam, Colbert is akarta, de a Máj ami kibaszott velünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A legjobban Ő is J Scottot szereti. Nem kezdő minőség, 😀
Szerintem olvasta a hsz-eiteket és abból írta, olyan mint, na jó itt azt nem.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem meglepő módon rajta vagyunk a heti shame reporton:
http://www.nfl.com/videos/the-shame-report/09000d5d825e430b/The-Shame-Report-Wild-Card-Weekend
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Íme amiről beszéltünk: http://www.steelersdepot.com/2012/01/2012-steelers-salary-cap-10-players-sure-to-be-released-or-restructured/

10 név, akikkel szemben jön a cut, vagy a paycut és lesz köztük nagyon fájdalmas.Soldados
Még a nevek is stimmelnek, szerintem olvassák a topicunkat 😀Shilkor
A Steelersdepotot évek óta a legbiztosabb forrásnak tartom a Steelers-ügyeiben. Hiába csak egy szurkolói blog, nagyon hozzáértő, a rendszert egészében átlátó, és hideg fejjel (értsd: nem szurkolói) gondolkodó emberek írják.

Ha vki folyamatosan olvassa a depot írásait hamar kikupálódhat és anélkül hogy észrevenné, ráérezne a cap- és rostermanagmentre és a Steelers off-season stratégiájára. S akkor nem érné meglepetés, hogy most nem fogunk CB-t draftolni, hogy Parkert nem hozzuk vissza, hogy Mewelde Moore helye tuti a rosteren és qrva hasznos playa, hiába zúgott bele vki Dwyerbe, vki Barron Batch-be, vki Redmanbe. Megtanít nemcsak szurkolói szemmel nézni ezt a játékot. Mondhatom, engem bowl.hu tanított meg a rendszerre (GM játékon keresztül), s hogy saját csapatomnál tudjak racionálisan és objektíven gondolkodni, arra pedig a Depot. Ma már - és erre komolyan mondom, hogy büszke vagyok - általában csak megerősítés számomra a Depot, majd' mindig ugyanazt írja, mint amit gondolok.

Persze ehhez az kell, hogy nyitott legyen rá az illető, s akarja ezt a hideg racionalizmust azzal szemben, hogy hűen ragaszkodjon szívszerelmes játékosához és teóriáihoz, amelyek viszont nem a racionalizmus jegyében, hanem szubjektív alapon születtek.

De a lényeg, hogy a depotot csak ajánlani tudom mindenki, mert igen informatív, továbbá jólértesült (pontos capszámok)és hozzáértő emberek írják, azaz nagyszerű prognózisokat tárnak elénk.Soldados
Én is szoktam steelersdepot-ot olvasni, tényleg jó kis oldal, csak vicces h pont most jelent meg egy ilyen cikk, amikor itt is erről folyt a társalgás... (amúgy náluk sem szerepel Aaron a 2012-es rosteren)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Íme amiről beszéltünk: http://www.steelersdepot.com/2012/01/2012-steelers-salary-cap-10-players-sure-to-be-released-or-restructured/

10 név, akikkel szemben jön a cut, vagy a paycut és lesz köztük nagyon fájdalmas.Soldados
Még a nevek is stimmelnek, szerintem olvassák a topicunkat 😀Shilkor
A Steelersdepotot évek óta a legbiztosabb forrásnak tartom a Steelers-ügyeiben. Hiába csak egy szurkolói blog, nagyon hozzáértő, a rendszert egészében átlátó, és hideg fejjel (értsd: nem szurkolói) gondolkodó emberek írják.

Ha vki folyamatosan olvassa a depot írásait hamar kikupálódhat és anélkül hogy észrevenné, ráérezne a cap- és rostermanagmentre és a Steelers off-season stratégiájára. S akkor nem érné meglepetés, hogy most nem fogunk CB-t draftolni, hogy Parkert nem hozzuk vissza, hogy Mewelde Moore helye tuti a rosteren és qrva hasznos playa, hiába zúgott bele vki Dwyerbe, vki Barron Batch-be, vki Redmanbe. Megtanít nemcsak szurkolói szemmel nézni ezt a játékot. Mondhatom, engem bowl.hu tanított meg a rendszerre (GM játékon keresztül), s hogy saját csapatomnál tudjak racionálisan és objektíven gondolkodni, arra pedig a Depot. Ma már - és erre komolyan mondom, hogy büszke vagyok - általában csak megerősítés számomra a Depot, majd' mindig ugyanazt írja, mint amit gondolok.

Persze ehhez az kell, hogy nyitott legyen rá az illető, s akarja ezt a hideg racionalizmust azzal szemben, hogy hűen ragaszkodjon szívszerelmes játékosához és teóriáihoz, amelyek viszont nem a racionalizmus jegyében, hanem szubjektív alapon születtek.

De a lényeg, hogy a depotot csak ajánlani tudom mindenki, mert igen informatív, továbbá jólértesült (pontos capszámok)és hozzáértő emberek írják, azaz nagyszerű prognózisokat tárnak elénk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Íme amiről beszéltünk: http://www.steelersdepot.com/2012/01/2012-steelers-salary-cap-10-players-sure-to-be-released-or-restructured/

10 név, akikkel szemben jön a cut, vagy a paycut és lesz köztük nagyon fájdalmas.Soldados
Még a nevek is stimmelnek, szerintem olvassák a topicunkat 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Íme amiről beszéltünk: http://www.steelersdepot.com/2012/01/2012-steelers-salary-cap-10-players-sure-to-be-released-or-restructured/

10 név, akikkel szemben jön a cut, vagy a paycut és lesz köztük nagyon fájdalmas.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Igen, ez borítékolható. De az se lepne meg, ha még az új idény kezdete előtt ő lenne az egyik cut (vagy drasztikus paycut).Soldados
A draftot szerintem megvárjuk vele, mert nagyon minimális esély arra is van, hogy nem húzunk ILB-t idén, a Farrior-Timmons-Foote hármas lesz a következő szezonban is, és utána biztos az ILB pick. De ezt a forgatókönyvet szinte kizártnak tartom, mert idén nagyon jó ILB class jön, a 24. hellyel simán lehet esélyünk az egyik elit prospectre, a másik nagy neednél nincs első kört érő játékos - most a legésszerűbb beszerezni egy belső linebackert.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hát ahogy írtam, ez az egyik legérdekesebb kérdés, mert 1, Hampton nem az a típus, aki belemegy a paycutba 2, qrva nagy szükségünk van rá 3, de ennyiért sok 4, főleg ilyen sérülés után.

Ez most számomra megjósolhatatlan. Meg kell tartani, mert nincs megfelelő depth mögötte, de a 8 milla nagyon sok érte. :/ Passz.Soldados
Én inkább Hoke-ot győzködném, h játsszon még egy évet , gondolom Coach Dad rá tudná beszélni...Shilkor
Az a nyaksérülés, ami neki volt nem játék. Nem hiszem, hogy Coach Dad egészsége kockáztatása árán rá akarná venni Hoke-ot.Soldados
Nem tudtam, h ennyire komoly a sérülése. Így nem is kell erőltetni...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja kicsit régi a lista, de nem találtam frissebbet, de mind1 ezzel sem lett kisebb a 2012-es cap. Amúgy szeinted Hamptont megtartjuk 8 misiért egy ilyen sérülés után?Shilkor
Hát ahogy írtam, ez az egyik legérdekesebb kérdés, mert 1, Hampton nem az a típus, aki belemegy a paycutba 2, qrva nagy szükségünk van rá 3, de ennyiért sok 4, főleg ilyen sérülés után.

Ez most számomra megjósolhatatlan. Meg kell tartani, mert nincs megfelelő depth mögötte, de a 8 milla nagyon sok érte. :/ Passz.Soldados
Én inkább Hoke-ot győzködném, h játsszon még egy évet , gondolom Coach Dad rá tudná beszélni...Shilkor
Az a nyaksérülés, ami neki volt nem játék. Nem hiszem, hogy Coach Dad egészsége kockáztatása árán rá akarná venni Hoke-ot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Shilkor, ez a lista biztosan nem pontos, mert Aaronnak pl tuti van szerződése a 2012-es évre, mivel amikor a szezon közben átstrukturálták (Starks visszahozatalához) az csak úgy volt lehetséges, hogy 1 évet hozzácsaptak.

Amúgy egy csomó ? könnyen és olcsón megtartható, mivel RFA lesz.

A kérdésedre pedig az a válasz, amit Te is írtál: Kemo, J. Scott, B-Mac cut az szinte garantált. Plusz Ward paycut és ezt gyanítom Warriornál és Foote-nál is, akiről eddig nem beszéltünk, pedig csere LB nem fog 3 millát keresni idén, az tuti. Plusz sztem lesz pár átstrukturálás, hogy capet nyerjünk 2012-re: ilyen lehet Ben, Clark, Troy, vagy akár Ike.Soldados
Ja kicsit régi a lista, de nem találtam frissebbet, de mind1 ezzel sem lett kisebb a 2012-es cap. Amúgy szeinted Hamptont megtartjuk 8 misiért egy ilyen sérülés után?Shilkor
Hát ahogy írtam, ez az egyik legérdekesebb kérdés, mert 1, Hampton nem az a típus, aki belemegy a paycutba 2, qrva nagy szükségünk van rá 3, de ennyiért sok 4, főleg ilyen sérülés után.

Ez most számomra megjósolhatatlan. Meg kell tartani, mert nincs megfelelő depth mögötte, de a 8 milla nagyon sok érte. :/ Passz.Soldados
Én inkább Hoke-ot győzködném, h játsszon még egy évet , gondolom Coach Dad rá tudná beszélni...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Plusz Ward paycut és ezt gyanítom Warriornál és Foote-nál is, akiről eddig nem beszéltünk, pedig csere LB nem fog 3 millát keresni idén, az tuti.Soldados
Gyanítom, ha Farrior marad, és draftolunk ILB-t, akkor Foote-tól megválunk.vassadi
Igen, ez borítékolható. De az se lepne meg, ha még az új idény kezdete előtt ő lenne az egyik cut (vagy drasztikus paycut).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shilkor, ez a lista biztosan nem pontos, mert Aaronnak pl tuti van szerződése a 2012-es évre, mivel amikor a szezon közben átstrukturálták (Starks visszahozatalához) az csak úgy volt lehetséges, hogy 1 évet hozzácsaptak.

Amúgy egy csomó ? könnyen és olcsón megtartható, mivel RFA lesz.

A kérdésedre pedig az a válasz, amit Te is írtál: Kemo, J. Scott, B-Mac cut az szinte garantált. Plusz Ward paycut és ezt gyanítom Warriornál és Foote-nál is, akiről eddig nem beszéltünk, pedig csere LB nem fog 3 millát keresni idén, az tuti. Plusz sztem lesz pár átstrukturálás, hogy capet nyerjünk 2012-re: ilyen lehet Ben, Clark, Troy, vagy akár Ike.Soldados
Ja kicsit régi a lista, de nem találtam frissebbet, de mind1 ezzel sem lett kisebb a 2012-es cap. Amúgy szeinted Hamptont megtartjuk 8 misiért egy ilyen sérülés után?Shilkor
Hát ahogy írtam, ez az egyik legérdekesebb kérdés, mert 1, Hampton nem az a típus, aki belemegy a paycutba 2, qrva nagy szükségünk van rá 3, de ennyiért sok 4, főleg ilyen sérülés után.

Ez most számomra megjósolhatatlan. Meg kell tartani, mert nincs megfelelő depth mögötte, de a 8 milla nagyon sok érte. :/ Passz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Shilkor, ez a lista biztosan nem pontos, mert Aaronnak pl tuti van szerződése a 2012-es évre, mivel amikor a szezon közben átstrukturálták (Starks visszahozatalához) az csak úgy volt lehetséges, hogy 1 évet hozzácsaptak.

Amúgy egy csomó ? könnyen és olcsón megtartható, mivel RFA lesz.

A kérdésedre pedig az a válasz, amit Te is írtál: Kemo, J. Scott, B-Mac cut az szinte garantált. Plusz Ward paycut és ezt gyanítom Warriornál és Foote-nál is, akiről eddig nem beszéltünk, pedig csere LB nem fog 3 millát keresni idén, az tuti. Plusz sztem lesz pár átstrukturálás, hogy capet nyerjünk 2012-re: ilyen lehet Ben, Clark, Troy, vagy akár Ike.Soldados
Ja kicsit régi a lista, de nem találtam frissebbet, de mind1 ezzel sem lett kisebb a 2012-es cap. Amúgy szeinted Hamptont megtartjuk 8 misiért egy ilyen sérülés után?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Plusz Ward paycut és ezt gyanítom Warriornál és Foote-nál is, akiről eddig nem beszéltünk, pedig csere LB nem fog 3 millát keresni idén, az tuti.Soldados
Gyanítom, ha Farrior marad, és draftolunk ILB-t, akkor Foote-tól megválunk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ed Bouchette (Pittsburgh Post-Gazette): "Dick LeBeau to return as Steelers defensive coordinator for 2012 season."vassadi
Ez várható volt, miután Tomlin a záró sajtótájon azt mondta, visszavárja mindkét coordinátorát. Kérdés, mi lesz Butlerrel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shilkor, ez a lista biztosan nem pontos, mert Aaronnak pl tuti van szerződése a 2012-es évre, mivel amikor a szezon közben átstrukturálták (Starks visszahozatalához) az csak úgy volt lehetséges, hogy 1 évet hozzácsaptak.

Amúgy egy csomó ? könnyen és olcsón megtartható, mivel RFA lesz.

A kérdésedre pedig az a válasz, amit Te is írtál: Kemo, J. Scott, B-Mac cut az szinte garantált. Plusz Ward paycut és ezt gyanítom Warriornál és Foote-nál is, akiről eddig nem beszéltünk, pedig csere LB nem fog 3 millát keresni idén, az tuti. Plusz sztem lesz pár átstrukturálás, hogy capet nyerjünk 2012-re: ilyen lehet Ben, Clark, Troy, vagy akár Ike.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ed Bouchette (Pittsburgh Post-Gazette): "Dick LeBeau to return as Steelers defensive coordinator for 2012 season."vassadi
Ikenak meg aszonta az öltözőben, hogy arra koncentráljon, hogy jövőre meg kell nyerni a bajnokságot.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ed Bouchette (Pittsburgh Post-Gazette): "Dick LeBeau to return as Steelers defensive coordinator for 2012 season."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jagrnál már egyszer "beszoptam" az idealizmusom, de Wardban több a bizodalmam, sztem ő még egy 1,5-es paycutba is belemenne, hogy játszhasson...
Harrison nálam nem kérdés, hogy maradnia kell. Dudli a jövő, de még öregen is JH volt a legjobb passrusherünk.
Hampton érdekes kérdés, szerintem ő overrated a fizetéséhez képest, és k sokat sérült, és amikor játszik, akkor se überbasz, 2008-hoz képest sztem ő látványosan gyengébb, viszont ugye Hoke több, mint valószínű visszavonul, így Hampton elengedése elég ostoba döntés lenne, viszont szereti a zsét.kishaszi
Ward azt már mondta, hogy bevállal paycutot, de ugye ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy annyit, amennyit a Steelers szeretne. Őszintén szólva azért a szerepkörért, amit ő most idén játszott még a 2 milla is vaskos, pedig neki 4 milla járna 2012-ben. Mindenesetre őt nem szeretném más csapat mezében látni...Soldados
Na ezé mondtam h sztem ő elkaristolna 1,5ért, ami a szerepköréhez konvergálna is. Btw továbbra is hiba ennyire háttérbe szorítani, mert ő az aki, képes 2 védővel a nyakán 5 yardot még hozni TD-re... Ok, öreg, sose volt gyors, de még mindig nagyon hasznos lehet, és nem egy emberre kéne kihegyezni a játékokat 1-1 meccsen - hol Válasz, hol Tóni -, hanem mindenkit, forgatva.
Ward más mezben? "Fehér ember nem bölcs ember".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Név Fizu Uccsó év

QB: BigBen 16,92M 2015
Dixon ?
C. Batch ?
Lefty ?

RB: Mendenhall 2,08M 2012
Dwyer 0,57M 2012
B. Batch 0,48M 2014
Clay 0,47M 2014
Redman ?
Moore ?

WR: Ward 4,61M 2013
Battle 1,36M 2012
Sanders 0,74M 2012
A. Brown 0,56M 2012
Wallace ?
Cotchery ?

TE: Miller 7,07M 2014
Saunders 0,48M 2013
Johnson ?

OT: Colon 5,7M 2015
J. Scott 2,7M 2012
Gilbert 0,73M 2014
C. Scott 0,59M 2012

OG: Kemo 5,26M 2013
Foster ?
Legu ?
Essex ?

OC: Pouncey 2,17M 2014

NT: Hampton 8,06M 2012
Hoke ?
McLendon ?

DE: Diesel 4,5M 2013
Ziggy 1,74M 2013
Heyward 1,52M 2015
Woods 0,49M 2013
Aaron ?

OLB: Woodley 11,5M 2016
Harrison 9,03M 2014
Worilds 0,9M 2013
Carter 0,5M 2014

ILB: Timmons 9,13M 2016
Warrior 3,83M 2012
Foote 3,6M 2012
Sylvester 0,58M 2012

CB: Ike 7,56M 2014
McFadden 2,67M 2012
C. Brown 0,6M 2014
C. Allen 0,47M 2014
Gay ?
Lewis ?

S: Troy 11,3M 2014
Clark 4,25M 2013
W. Allen 1,6M 2012
Mundy ?
Cromartie ?

K: Suisham 1,69M 2014
P: Kapinos ?
LS: Warren 0,93M 2012

Dead money: 2,43M

Összesen: 141,37M

Ez 39 playa és a top 56 fizetés számít bele a capbe,ami 2012-ben olyan 125-130M körül lehet. A ?-eseknek nincs szerződése jövőre, meg kéne tartani: az egyik qb (szerintem Dixon), Redman, Wallace (nem lesz olcsó), Legu, Foster, McLendon, Gay, Mundy. Ez még 8 playa = qrva sok lóvé 😕

Hol tudunk spórolni? Ward paycut mondjuk 2M-re, ezzel felszabadul 2,61M. Kemo, J.Scott, McFadden, Will Allen cut +12,23M, viszont keletkezik 2,7M dead money. Ezzel 129,3 lesz a cap: még mindig sok. Ha Hampton visszavonul nyerünk még 8,06-ot, ha viszont cut akkor csak 4,89-et + szarban leszünk NT poszton, mert csak McLendon lesz, ha kap szerződést (muszáj lesz aláíratni). Viszont Caseyt 33 évesen egy ACL után nem tarthatjuk meg ennyi pénzért a jelenlegi cap-helyzetben, akkor már írassuk alá Hoke-ot vhogy még egy évre. Az a baj, h még így sem lennénk jó helyzetben (121,24M + a draftoltak + FA-k), szóval lesznek még áldozatok (pl Warrior) 😕