Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, azért lehet ekézni TBot, mert szarul dob, de érdekes módon Ortonnal 1/5, utána meg hirtelen 5/0 lett. Csak a QB személye változott. Van D meg egyéb dolgok, de azt azért nehéz lenne elvitatni, hogy a PO-ba jutásban nincs nagy szerepe Timnek. Lehet, hogy ott van még másik 4 tényező x százalékkal, de ami látható: Ortonnal nem ment volna. TBO-val ment. Igen és nem. Ennyi.kishaszi
A QB-váltás feltüzelte az egész csapatot, a D-t, a spec teamet, mindenkit. Olyan ez, mint egy edzőváltás. Ennyi történt. Ettől még Orton jobb QB (jelenleg). Aztán ahogy alábbhagyott a tűz, ahogy nem volt meg a D felülteljesítése, máris csak zakók...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, azért lehet ekézni TBot, mert szarul dob, de érdekes módon Ortonnal 1/5, utána meg hirtelen 5/0 lett. Csak a QB személye változott. Van D meg egyéb dolgok, de azt azért nehéz lenne elvitatni, hogy a PO-ba jutásban nincs nagy szerepe Timnek. Lehet, hogy ott van még másik 4 tényező x százalékkal, de ami látható: Ortonnal nem ment volna. TBO-val ment. Igen és nem. Ennyi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ok.
Dawkins...és?JC6
Nekem mindegy. Választhatsz bármelyik Steelers Def playa és mondjuk Antonio Brown közül. 😊Soldados
Jó lesz a Brown fiú 😊JC6
A Def playa kritérium lemaradt :p
több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak Király Gabi nehogy nekünk szurkoljon 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...Soldados
Ok.
Dawkins...és?JC6
Nekem mindegy. Választhatsz bármelyik Steelers Def playa és mondjuk Antonio Brown közül. 😊Soldados
Jó lesz a Brown fiú 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
Ok.
Dawkins...és?JC6
Nekem mindegy. Választhatsz bármelyik Steelers Def playa közül. 😊

A felirat legyen: Defense wins the Championship!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...Soldados
Ok.
Dawkins...és?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja és még valami: a Houston sikerével eldőlt, hogy ha nyerünk, akkor a New Englandhez megyünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)Soldados
Fasza, remélem a meccs alatt is havazni fog. 😊 😀 😉Vrijbloed
Én is szeretem a havas meccseket, de az előrejelzés szerint este, délelőtt eláll a havazás, holnap napos,de hideg idő lesz.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)Soldados
Jó meccs lesz, érzem. Fogadunk? 😛
Ha nyertek egy hétig az aláírásomban lesz a Big Ben a király! Ellenben, ha kikaptok, Tebow az ászt kapok vissza! 😀 😛JC6
Tebow-n kívül bárkit hajlandó vagyok kirakni a sigembe. Miért? (Nem utálom, félreértés ne essék) Mert én olyan denverit raknék ki, akinek nagyon sokat köszönhet a csapat, hogy a PO-ba jutott. Dawk, Doom, Von, vagy bárki a D-ből, vagy akár McGahee.

Fordítva én sem ragaszkodok BB-hez amúgy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)Soldados
Fasza, remélem a meccs alatt is havazni fog. 😊 😀 😉Vrijbloed
Legyen jégeső, szélvihar és köd -> szürke Bronkó a ködben, úgy fog futni Tebow 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)Soldados
Fasza, remélem a meccs alatt is havazni fog. 😊 😀 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)Soldados
Jó meccs lesz, érzem. Fogadunk? 😛
Ha nyertek egy hétig az aláírásomban lesz a Big Ben a király! Ellenben, ha kikaptok, Tebow az ászt kapok vissza! 😀 😛
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)Soldados
+10000000.
Alapszakasz vége fele azon siránkoztam csendben halkan hogy nem volt még 1 igazi havas meccs sem,na majd remélem holnap 😊 akarom mondani ma!

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy a csapat megérkezett Denverbe, ahol havazik! :cool: (Bár ez amúgy most nem nekünk kedvez, de én akkor is imádom az ilyen meccseket)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnos ragaszkodnom kell hozzá, mert ezek a tények. Csak 2008-ban engedtünk kevesebb pontot, és 2003-ban csináltunk kevesebbet.

Minden összefügg mindennel, de a tény: engedett pontban jók vagyunk, felírt pontban meg gyengék.Jan
Igen, de ennél ez bonyolultabb játék. 😉

Egy-egy adatból téves következtetéseket vonhatsz le (ahogy Te teszed), de ha az adatok összességét nézed, akkor jutsz helyes konklúzióra. Például, hogy ez a D meg sem közelíti még a tavalyit sem, hiába kaptunk akkor több pontot. A 15 labdaszerzés kritikán aluli. Semmivel nem jobb ez, mint az O RZ-hatékonysága. Ha lett volna labdaszerzés, ne adj Isten D pontszerzések, ahogy más csapatoknak volt (pl ezért szerzett több pontot a jóval gyengébb Ravens O), akkor sokkal több szerzett pontunk is lett volna. Ezt persze Te figyelmen kívül hagyhatod, de így Te vonsz le nagyon-nagyon téves következtetéseket.Soldados
Nagyon sok labdát szerzett a GB, AFC-ben a Pats és a Buffalo szedték a legtöbb int-et. Mellékesen 21-27 pont között nyeltek meccsenként. Akkor ezek a jó D-k?Jan
Mint mondtam ne egy adatból ítélkezz, ahogy most is teszed a kérdésednél, hogy egyetlen adatot emelsz, ki, s az alapján várod a választ. Csak az alapján nem lehet ítélkezni, hanem adatok sokasága kell hozzá. Amúgy a GB Defense nagyon is jó, a Patsé nem.

De ez a WC Game is válasz a kérdésedre. Egy közepes O 31 pontot írt a táblára. Szted miért? Mert a D szerzett 3 labdát, sőt egyet maga váltott 7 pontra. Ennyin múlik. Ennyit jelent, ha egy D tud labdát szerezni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Sajnos ragaszkodnom kell hozzá, mert ezek a tények. Csak 2008-ban engedtünk kevesebb pontot, és 2003-ban csináltunk kevesebbet.

Minden összefügg mindennel, de a tény: engedett pontban jók vagyunk, felírt pontban meg gyengék.Jan
Igen, de ennél ez bonyolultabb játék. 😉

Egy-egy adatból téves következtetéseket vonhatsz le (ahogy Te teszed), de ha az adatok összességét nézed, akkor jutsz helyes konklúzióra. Például, hogy ez a D meg sem közelíti még a tavalyit sem, hiába kaptunk akkor több pontot. A 15 labdaszerzés kritikán aluli. Semmivel nem jobb ez, mint az O RZ-hatékonysága. Ha lett volna labdaszerzés, ne adj Isten D pontszerzések, ahogy más csapatoknak volt (pl ezért szerzett több pontot a jóval gyengébb Ravens O), akkor sokkal több szerzett pontunk is lett volna. Ezt persze Te figyelmen kívül hagyhatod, de így Te vonsz le nagyon-nagyon téves következtetéseket.Soldados
Nagyon sok labdát szerzett a GB, AFC-ben a Pats és a Buffalo szedték a legtöbb int-et. Mellékesen 21-27 pont között nyeltek meccsenként. Akkor ezek a jó D-k?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnos ragaszkodnom kell hozzá, mert ezek a tények. Csak 2008-ban engedtünk kevesebb pontot, és 2003-ban csináltunk kevesebbet.

Minden összefügg mindennel, de a tény: engedett pontban jók vagyunk, felírt pontban meg gyengék.Jan
Igen, de ennél ez bonyolultabb játék. 😉

Egy-egy adatból téves következtetéseket vonhatsz le (ahogy Te teszed), de ha az adatok összességét nézed, akkor jutsz helyes konklúzióra. Például, hogy ez a D meg sem közelíti még a tavalyit sem, hiába kaptunk akkor több pontot. A 15 labdaszerzés kritikán aluli. Semmivel nem jobb ez, mint az O RZ-hatékonysága. Ha lett volna labdaszerzés, ne adj Isten D pontszerzések, ahogy más csapatoknak volt (pl ezért szerzett több pontot a jóval gyengébb Ravens O), akkor sokkal több szerzett pontunk is lett volna. Ezt persze Te figyelmen kívül hagyhatod, de így Te vonsz le nagyon-nagyon téves következtetéseket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Sajnos ragaszkodnom kell hozzá, mert ezek a tények. Csak 2008-ban engedtünk kevesebb pontot, és 2003-ban csináltunk kevesebbet.

Minden összefügg mindennel, de a tény: engedett pontban jók vagyunk, felírt pontban meg gyengék.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem gondolod komolyan, hogy az O azzal segíti a D játékát, hogy halad? Nem segítené kicsit jobban ha pl TD-t csinálnának? 😉

Az, hogy 70-80 y-os driveokat vezetnek 3 pontért, szerinted mi a rákra lesz elég a PO-ban?Jan
De bizony segít. Miért? Mert pihenteti a D-t, mert kevés 3 and out van, s ezáltal, az ellenfél nem a félpályáról kezdi a drive-okat, hanem jó mélyen, ezáltal a D-nek több lehetősége van a stopra.

Mire elég mondjuk pár FG? Sok mindenre, főleg elit D ellen kell megbecsülni minden egyes pontot. 😉 A két egység nagyon jól kiegészíti egymást, ezért is lettünk 12-4, mert ezek a tulajdonságok, amiket leírtam erősítették a másik egységet. De semmivel nem nagyobb probléma az, hogy az O nem elég hatékony a RZ-ban, minthogy a D nem szerez labdát! (Nem tudom láttad-e, hogy a 8 éves LeBeau-érában a 2. legkevesebb szerzett labda közel a duplája a mostani 15-nek...) Ha bármelyik változik a PO-ban, akkor óriási sanszunk van, ha nem, akkor is meg lehet csinálni, de az úgy csücskösebb.Soldados
Igen ám, de a pont a legfontosabb stat, nem a labdaszerzés.

A D szerzett labdák nélkül is extrém kevés ponton tartotta az ellenfeleket. Legkevesebb kapott pont a ligában!

Az O viszont nem hogy a Tomlin érában, de még azon túl is pár évre visszamenőleg a legkevesebbet hozta.

Úgy, hogy a D nem szerez labdát, de 14 ponton tartja az ellent, simán lehet meccset nyerni. Még a PO-ban is. RZ offense nélkül meg nem biztos. Úgyhogy közel sem egyenlő súlyú a két probléma.Jan
Sajnálom, hogy nem tudod belátni, de a kettő összefügg, ha elfogadod, ha nem.

Ha a D annyi labdát szerzett volna, amennyit szokott (25-30), akkor átlagon felüli szerzett ponttal zártuk volna a szezont. Ha az O pedig olyan szar lett volna, mint mondjuk 2008-ban volt, akkor ez a D TOP5-ben sem lett volna scoring D-ben.

Elfogadnod nem kell, de ettől ez még így van.

A Steelers D jelenleg nincs TOP3-ban a ligában, hiába best scoring D és legjobb engedett yardokban is. Egy elit D tud labdát szerezni, mi nem tudunk. Az O pedig nem 20. a ligában, ezt is elolvashatod sokak tollából. 😉 DE ha persze ragaszkodsz a butasághoz, szived joga. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Nem gondolod komolyan, hogy az O azzal segíti a D játékát, hogy halad? Nem segítené kicsit jobban ha pl TD-t csinálnának? 😉

Az, hogy 70-80 y-os driveokat vezetnek 3 pontért, szerinted mi a rákra lesz elég a PO-ban?Jan
De bizony segít. Miért? Mert pihenteti a D-t, mert kevés 3 and out van, s ezáltal, az ellenfél nem a félpályáról kezdi a drive-okat, hanem jó mélyen, ezáltal a D-nek több lehetősége van a stopra.

Mire elég mondjuk pár FG? Sok mindenre, főleg elit D ellen kell megbecsülni minden egyes pontot. 😉 A két egység nagyon jól kiegészíti egymást, ezért is lettünk 12-4, mert ezek a tulajdonságok, amiket leírtam erősítették a másik egységet. De semmivel nem nagyobb probléma az, hogy az O nem elég hatékony a RZ-ban, minthogy a D nem szerez labdát! (Nem tudom láttad-e, hogy a 8 éves LeBeau-érában a 2. legkevesebb szerzett labda közel a duplája a mostani 15-nek...) Ha bármelyik változik a PO-ban, akkor óriási sanszunk van, ha nem, akkor is meg lehet csinálni, de az úgy csücskösebb.Soldados
Igen ám, de a pont a legfontosabb stat, nem a labdaszerzés.

A D szerzett labdák nélkül is extrém kevés ponton tartotta az ellenfeleket. Legkevesebb kapott pont a ligában!

Az O viszont nem hogy a Tomlin érában, de még azon túl is pár évre visszamenőleg a legkevesebbet hozta.

Úgy, hogy a D nem szerez labdát, de 14 ponton tartja az ellent, simán lehet meccset nyerni. Még a PO-ban is. RZ offense nélkül meg nem biztos. Úgyhogy közel sem egyenlő súlyú a két probléma.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idén a D 227 pontot engedett. Ez az elmúlt évtized második legjobb eredménye, első természetesen a 2008-as D 223 ponttal. (tavaly 232)

Az O 325 pontot termelt. Ez a második leggyengébb Steelers O az évtizedben. Utoljára 2003-ban írtunk fel ennél kevesebb pontot.Jan
Csakhogy a dolgok szoros összefüggésben vannak. 😉

Miért szerzett ilyen kevés pontot a O?
Mert rettenetesen kevés (a 8 éves LeBeau-éra totális, nagyon durván legalja) labdát szerzett a D. Ez ugyanis azt jelenti, hogy rendkívül ritka volt a short field, ritkán kezdtük a támadásokat jó helyzetből és még ritkábban a momentum birtokában, továbbá a D mindössze 7 pontot tett a terméshez, ami kb negyede vagy ötöde az elmúlt éveknek.

Miért kapott kevés pontot a D?
Mert az O rendre előre tudott haladni, ezáltal az ellenfél folyamatosan rossz helyzetből kezdte a támadásait, továbbá sose jöhetett vissza azonnal a pályára, emiatt ritmusba sem tudott jönni, illetve rendszeresen előnyben voltunk a meccseken, ezáltal kiszámíthatóbbá téve az ellenfél támadójátékát (nincs idő futni), s ez jelentősen könnyíti a D dolgát. Továbbá talán max 1 picksix volt, bár ebben nem vagyok biztos.Soldados
Nem gondolod komolyan, hogy az O azzal segíti a D játékát, hogy halad? Nem segítené kicsit jobban ha pl TD-t csinálnának? 😉

Az, hogy 70-80 y-os driveokat vezetnek 3 pontért, szerinted mi a rákra lesz elég a PO-ban?Jan
De bizony segít. Miért? Mert pihenteti a D-t, mert kevés 3 and out van, s ezáltal, az ellenfél nem a félpályáról kezdi a drive-okat, hanem jó mélyen, ezáltal a D-nek több lehetősége van a stopra.

Mire elég mondjuk pár FG? Sok mindenre, főleg elit D ellen kell megbecsülni minden egyes pontot. 😉 A két egység nagyon jól kiegészíti egymást, ezért is lettünk 12-4, mert ezek a tulajdonságok, amiket leírtam erősítették a másik egységet. De semmivel nem nagyobb probléma az, hogy az O nem elég hatékony a RZ-ban, minthogy a D nem szerez labdát! (Nem tudom láttad-e, hogy a 8 éves LeBeau-érában a 2. legkevesebb szerzett labda közel a duplája a mostani 15-nek...) Ha bármelyik változik a PO-ban, akkor óriási sanszunk van, ha nem, akkor is meg lehet csinálni, de az úgy csücskösebb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Idén a D 227 pontot engedett. Ez az elmúlt évtized második legjobb eredménye, első természetesen a 2008-as D 223 ponttal. (tavaly 232)

Az O 325 pontot termelt. Ez a második leggyengébb Steelers O az évtizedben. Utoljára 2003-ban írtunk fel ennél kevesebb pontot.Jan
Csakhogy a dolgok szoros összefüggésben vannak. 😉

Miért szerzett ilyen kevés pontot a O?
Mert rettenetesen kevés (a 8 éves LeBeau-éra totális, nagyon durván legalja) labdát szerzett a D. Ez ugyanis azt jelenti, hogy rendkívül ritka volt a short field, ritkán kezdtük a támadásokat jó helyzetből és még ritkábban a momentum birtokában, továbbá a D mindössze 7 pontot tett a terméshez, ami kb negyede vagy ötöde az elmúlt éveknek.

Miért kapott kevés pontot a D?
Mert az O rendre előre tudott haladni, ezáltal az ellenfél folyamatosan rossz helyzetből kezdte a támadásait, továbbá sose jöhetett vissza azonnal a pályára, emiatt ritmusba sem tudott jönni, illetve rendszeresen előnyben voltunk a meccseken, ezáltal kiszámíthatóbbá téve az ellenfél támadójátékát (nincs idő futni), s ez jelentősen könnyíti a D dolgát. Továbbá talán max 1 picksix volt, bár ebben nem vagyok biztos.Soldados
Nem gondolod komolyan, hogy az O azzal segíti a D játékát, hogy halad? Nem segítené kicsit jobban ha pl TD-t csinálnának? 😉

Az, hogy 70-80 y-os driveokat vezetnek 3 pontért, szerinted mi a rákra lesz elég a PO-ban?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bettis, Dawson és Kevin Greene is döntős a HoF-választáson, plusz ugye az egyik senior jelölt Butler.

Donnie Shell viszont nem jutott be, de ez várható volt, neki most már max évekkel később seniorként lehet majd esélye HoF-ba jutni szerintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Úgy gondolod 1 futóval nyomjuk a meccset?kishaszi
Nyilván más is kap majd labdát, de Redmannek sokkal több fog jutni, mintha Moore is játszott volna.

Jelenleg aktív RB három fő van rüszteren abból Moore out a hét végén. Vagyis marad Vörös Izsák és Kéj János.polamalu
Ott van még Chad Spann, aki a héten került rosterre.