NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hampton érdekes kérdés, szerintem ő overrated a fizetéséhez képest, és k sokat sérült, és amikor játszik, akkor se überbasz, 2008-hoz képest sztem ő látványosan gyengébb, viszont ugye Hoke több, mint valószínű visszavonul, így Hampton elengedése elég ostoba döntés lenne, viszont szereti a zsét.kishaszi
Van benne igazság, de McLendon hiába volt jó idén, amikor lehetőséget kapott, kockázatos lenne nekivágni a következő szezonnak úgy, hogy ő a kezdő NT. Elit nose pedig idén nem lesz a drafton, ezért is tartom pillanatnyilag kézenfekvőnek az első körös ILB picket.vassadi
Megnézve a classt, felülbíráltam pár nappal ezelőtti állapontomat:

1-2.: OT, ILB, 3-5. NT, DE, OG, 6-7. QB és best value

Mint látható az ILB-NT párost kicseréltem, de ez akkor igaz, ha Hampton marad, akkor talán jobban kideülhet, hogy McLendon valóüs megoldás-e a problémára, de NT így is-úgy is kell, mert Hoke viszont nem lesz már a köv. szezonban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Hampton érdekes kérdés, szerintem ő overrated a fizetéséhez képest, és k sokat sérült, és amikor játszik, akkor se überbasz, 2008-hoz képest sztem ő látványosan gyengébb, viszont ugye Hoke több, mint valószínű visszavonul, így Hampton elengedése elég ostoba döntés lenne, viszont szereti a zsét.kishaszi
Van benne igazság, de McLendon hiába volt jó idén, amikor lehetőséget kapott, kockázatos lenne nekivágni a következő szezonnak úgy, hogy ő a kezdő NT. Elit nose pedig idén nem lesz a drafton, ezért is tartom pillanatnyilag kézenfekvőnek az első körös ILB picket.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jagrnál már egyszer "beszoptam" az idealizmusom, de Wardban több a bizodalmam, sztem ő még egy 1,5-es paycutba is belemenne, hogy játszhasson...
Harrison nálam nem kérdés, hogy maradnia kell. Dudli a jövő, de még öregen is JH volt a legjobb passrusherünk.
Hampton érdekes kérdés, szerintem ő overrated a fizetéséhez képest, és k sokat sérült, és amikor játszik, akkor se überbasz, 2008-hoz képest sztem ő látványosan gyengébb, viszont ugye Hoke több, mint valószínű visszavonul, így Hampton elengedése elég ostoba döntés lenne, viszont szereti a zsét.kishaszi
Ward azt már mondta, hogy bevállal paycutot, de ugye ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy annyit, amennyit a Steelers szeretne. Őszintén szólva azért a szerepkörért, amit ő most idén játszott még a 2 milla is vaskos, pedig neki 4 milla járna 2012-ben. Mindenesetre őt nem szeretném más csapat mezében látni...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jagrnál már egyszer "beszoptam" az idealizmusom, de Wardban több a bizodalmam, sztem ő még egy 1,5-es paycutba is belemenne, hogy játszhasson...
Harrison nálam nem kérdés, hogy maradnia kell. Dudli a jövő, de még öregen is JH volt a legjobb passrusherünk.
Hampton érdekes kérdés, szerintem ő overrated a fizetéséhez képest, és k sokat sérült, és amikor játszik, akkor se überbasz, 2008-hoz képest sztem ő látványosan gyengébb, viszont ugye Hoke több, mint valószínű visszavonul, így Hampton elengedése elég ostoba döntés lenne, viszont szereti a zsét.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez igaz, én is hattal vagyok nálad korosabb, Ádinál nem is tudom már kiszámolni. Mégis sokat tanulok tőletek folyamatosan.polamalu
Ádi véleményére például nagyon adok, ő átlátja roster- és capmanagmentet, tisztában van a Steelers-stratégiával ezeken a területeken és a játékot is nagyon érti. 😉Soldados
kosz de nem adinak hivnak 😛
😀Fake
És sajnos Steelers-szurkoló sem vagy. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A kor az csak egy szám, nem ezen múlik ki a tanuló és ki a tanító. 😀 😀Soldados
Ez igaz, én is hattal vagyok nálad korosabb, Ádinál nem is tudom már kiszámolni. Mégis sokat tanulok tőletek folyamatosan.polamalu
Ádi véleményére például nagyon adok, ő átlátja roster- és capmanagmentet, tisztában van a Steelers-stratégiával ezeken a területeken és a játékot is nagyon érti. 😉Soldados
Ebben egyetértek. Ezért vagyunk boldogok, hogy a steelers.hu szerkesztői közt tudhatjuk. Ádi ezeket most tilos elolvasni 😀 remélem, hogy sokszor olvashatjuk még az írásait, mert nagyon szereti mindenki, még mi a szerkesztők is élvezzük minden szavát.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A kor az csak egy szám, nem ezen múlik ki a tanuló és ki a tanító. 😀 😀Soldados
Ez igaz, én is hattal vagyok nálad korosabb, Ádinál nem is tudom már kiszámolni. Mégis sokat tanulok tőletek folyamatosan.polamalu
Ádi véleményére például nagyon adok, ő átlátja roster- és capmanagmentet, tisztában van a Steelers-stratégiával ezeken a területeken és a játékot is nagyon érti. 😉Soldados
kosz de nem adinak hivnak 😛
😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi az "ifjú'" padavamod 10 évvel simán idősebb nálad 😀, de ezért jó ez a fórum mert itt nagyokat lehet "szó"csatázni. Mindenki tanul mindenkitől. Az igazolásról mi a vélemény??polamalu
A kor az csak egy szám, nem ezen múlik ki a tanuló és ki a tanító. 😀 😀Soldados
Ez igaz, én is hattal vagyok nálad korosabb, Ádinál nem is tudom már kiszámolni. Mégis sokat tanulok tőletek folyamatosan.polamalu
Ádi véleményére például nagyon adok, ő átlátja roster- és capmanagmentet, tisztában van a Steelers-stratégiával ezeken a területeken és a játékot is nagyon érti. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az igazolásról mi a vélemény??polamalu
Feltöltjük a keretet az off-seasonra. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Soldi az "ifjú'" padavamod 10 évvel simán idősebb nálad 😀, de ezért jó ez a fórum mert itt nagyokat lehet "szó"csatázni. Mindenki tanul mindenkitől. Az igazolásról mi a vélemény??polamalu
A kor az csak egy szám, nem ezen múlik ki a tanuló és ki a tanító. 😀 😀Soldados
Ez igaz, én is hattal vagyok nálad korosabb, Ádinál nem is tudom már kiszámolni. Mégis sokat tanulok tőletek folyamatosan.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az igazolásról mi a vélemény??polamalu
Semmi különös, épülget az offseason roster (a volt TCU-s Jimmy Youngot is leigazoltuk), amire tavaly ugye nem volt lehetőség ilyenkor.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi az "ifjú'" padavamod 10 évvel simán idősebb nálad 😀, de ezért jó ez a fórum mert itt nagyokat lehet "szó"csatázni. Mindenki tanul mindenkitől. Az igazolásról mi a vélemény??polamalu
A kor az csak egy szám, nem ezen múlik ki a tanuló és ki a tanító. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes cikk rólunk: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e3940/article/exit-interview-aging-steelers-due-for-big-offseason-turnover?module=HP11_content_stream
A cikkben egyetlen dologgal nem értek egyáltalán egyet: "Isaac Redman was good in spots, but is he the guy? Probably not." - Én a magam részéről tökéletes bizalommal vagyok Redman iránt, akár kezdőként is.Soldados
Korai körös RB draftot ír? Mendy felépülése mennyi időt vehet igénybe? Redman szerintem bizonyított, elvileg ott lehet még a Báró is (pre-ben jól nyomta). Szal nem is értem, hogy az RB need ennyire égető kérdés lenne.kittli
Nem is az. Pont ez az a rész, amivel egyáltalán nem értek egyet a cikkben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Korai körös RB draftot ír? Mendy felépülése mennyi időt vehet igénybe? Redman szerintem bizonyított, elvileg ott lehet még a Báró is (pre-ben jól nyomta). Szal nem is értem, hogy az RB need ennyire égető kérdés lenne.kittli
Van esély rá, hogy Mendy már a TC elejétől a csapattal készülhet. RB-ből megvagyunk, Redman megmutatta a hétvégi meccsen, hogy kezdőként is lehet rá számítani; rajtuk kívül ott van Moore, Clay, Dwyer, és Batch, úgyhogy még a bőség zavarával is fogunk küzdeni.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Soldi az "ifjú'" padavamod 10 évvel simán idősebb nálad 😀, de ezért jó ez a fórum mert itt nagyokat lehet "szó"csatázni. Mindenki tanul mindenkitől. Az igazolásról mi a vélemény??
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Érdekes cikk rólunk: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e3940/article/exit-interview-aging-steelers-due-for-big-offseason-turnover?module=HP11_content_stream
A cikkben egyetlen dologgal nem értek egyáltalán egyet: "Isaac Redman was good in spots, but is he the guy? Probably not." - Én a magam részéről tökéletes bizalommal vagyok Redman iránt, akár kezdőként is.Soldados
Korai körös RB draftot ír? Mendy felépülése mennyi időt vehet igénybe? Redman szerintem bizonyított, elvileg ott lehet még a Báró is (pre-ben jól nyomta). Szal nem is értem, hogy az RB need ennyire égető kérdés lenne.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
pedig azt súgja a bal vesém
sutianap
sutibacsi javits ki ha tevedek de :
nem te szokardoztal tavaly honapokat az ifjabb paunsziert soldadosszal ? 😀Fake
süti szeret velem kardozni minden off-seasonban számos dolgon (Moore, draft, Willie Parker, de a sor hosszasan folytatható 😀) és még sosem lett igaza egyszer sem. Tanulja még a Steelers működési elveit, továbbá a roster- és capmanagementet az ifjú padawan. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pedig azt súgja a bal vesém
sutianap
sutibacsi javits ki ha tevedek de :
nem te szokardoztal tavaly honapokat az ifjabb paunsziert soldadosszal ? 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Egyetértek, CB-t szerintem még hátsó körökben sem draftolunk idén.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Szerintem se lesz CB draft, esetleg ha valaki nagyon csúszik, és durva value pick lenne. De én inkább OLt/defenset draftolnék tuti.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Jah de akkor McFadden épp Pinty volt 😀tenorx
álca volt csak, megmutatta mit tud és rögtön visszavettük

nézhessünk akkor elsőkörös kornert?sutianap
Tuti nem. Egyrészt tele vagyunk fiatal és tehetséges, nagy potenciállal rendelkező cornerekkel (Allen, Brown, Lewis). Ike mostani meccsét felejtsük el, tuti 1. CB marad, 16 meccs többet számít, mint egyetlen egy. Gay pedig olcsón visszahozható lehet sztem. CB draft nem lesz az 1-3. körben ebben biztos lehetsz.Soldados
pedig azt súgja a bal vesém
(nézd majd az Ike final runt - Mundy 10y-dal hátrébbról indul s sikerül úgy seggelni nehogy odaérjen - szánalmas.com)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jah de akkor McFadden épp Pinty volt 😀tenorx
álca volt csak, megmutatta mit tud és rögtön visszavettük

nézhessünk akkor elsőkörös kornert?sutianap
Tuti nem. Egyrészt tele vagyunk fiatal és tehetséges, nagy potenciállal rendelkező cornerekkel (Allen, Brown, Lewis), akiknek fejlődésével nagyon elégedett a szakmai stáb. Ike mostani meccsét pedig felejtsük el, tuti 1. CB marad, 16 meccs többet számít, mint egyetlen egy. Gay pedig olcsón visszahozható lehet sztem. CB draft nem lesz az 1-3. körben ebben biztos lehetsz. Idén qrva jók voltak a cornereink, ráadásul a megszokottnál kisebb safety-segítséggel és a fiatalok további fejlődésével ez 2012-ben csak még jobb lehet. Az egyik legerősebb posztunk lesz a köv. idényben.Soldados
Az Ohio State egykori DB-je Antonio Smith aláírt a Steelers csapatához három évre! 5'9 magas játékos 192 font. Senior évében 71 tackle-t csinált ezzel második volt a csapatában.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mondjuk én hiányolom az idei Wallace féle 95 yardos TD-t, illetve az Ő CB-jét.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tizedes helyett:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/10/toasted-the-10-worst-cb-games-from-the-past-four-seasons/
hál Istennek a Top10ből kettő a miénk 😂sutianap
Jah de akkor McFadden épp Pinty volt 😀tenorx
álca volt csak, megmutatta mit tud és rögtön visszavettük

nézhessünk akkor elsőkörös kornert?sutianap
Tuti nem. Egyrészt tele vagyunk fiatal és tehetséges, nagy potenciállal rendelkező cornerekkel (Allen, Brown, Lewis), akiknek fejlődésével nagyon elégedett a szakmai stáb. Ike mostani meccsét pedig felejtsük el, tuti 1. CB marad, 16 meccs többet számít, mint egyetlen egy. Gay pedig olcsón visszahozható lehet sztem. CB draft nem lesz az 1-3. körben ebben biztos lehetsz. Idén qrva jók voltak a cornereink, ráadásul a megszokottnál kisebb safety-segítséggel és a fiatalok további fejlődésével ez 2012-ben csak még jobb lehet. Az egyik legerősebb posztunk lesz a köv. idényben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tizedes helyett:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/10/toasted-the-10-worst-cb-games-from-the-past-four-seasons/
hál Istennek a Top10ből kettő a miénk 😂sutianap
Jah de akkor McFadden épp Pinty volt 😀tenorx
álca volt csak, megmutatta mit tud és rögtön visszavettük

nézhessünk akkor elsőkörös kornert?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak