NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ezt találtam most ezen kép szerint a túlórában dobott TD passz előtt a Denver illegális formációban állt fel. Persze ez egy kapálódzás, de azért figyelemre méltó, ha igaz. A győzelmet ez sem hozza meg és a Denver megérdemelte. Véleményeket kérnék olyantól aki sokkal jobban tisztában van a szabályokkal nálam. Soldi pl.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF

Soldi lenne hozzád egy kérdésem.
Ha gondolod itt ha gondolod nálunk válaszold meg.
Írtál Harrison visszaesésének egyik okáról,hogy tönkretették a büntetések.
Szted Suh hasonló okok miatt nem tudja megközelíteni a tavalyi játékát?

ONBazzani
Suh sztem inkább sophomore slumpban szenved.

Továbbá sztem őt nem kezdték annyira ki, mint Harrisont. Pontosabban teljesen máshogy kezdték ki, de azt le lehet szarni. Mondják, hogy dirty meg ez az, de ez csak szöveg, ezért nem jár bünti, ezért nem üldöznek, csak max szidnak, ami nem ugyanaz. Szarni rá és menni tovább. Amit most kapott 2 meccs az meg egy másik történet, nem a játékstílussal van összefüggésben, hanem szimplán paraszt volt.

Harrisonnál az a baj, hogy az ő játékstílusát elkezdték üldözni, és ő lett a példa statuálás főszereplője, miközben 2008-ban még ezért a stílusért év védője cím járt. A boszorkányüldözés odáig jutott, hogy Harrison ma már (rossz értelemben) "gondolkodik" a pályán, ahelyett, hogy ütne. Suh-nál ennek nyomát sem látom.Soldados
Köszönöm a választ. 😉

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Gondolom, hogy ez a beszélgetés úgy történt, hogy Butler is ott volt. Nem hiszem az öregről és a többiekről sem, hogy a háta megett beszélnének, főleg mikor ki lett jelentve, hogy Ő lesz az utód. Arians azért nem akkora hír nekem. Lehet rosszul látom, de szerintem találhattunk volna valaki mást. Igaz idénre nagyon átformálta az O-t és sikerrel. Ben sérüléséig nem igen volt ellenszer ránk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin said he expects offensive coordinator Bruce Arians and defensive coordinator Dick LeBeau to return next season.

Ez meglep, hogy Tomlin ilyen egyértelműen fogalmazott, főleg Coach Dad kapcsán, de sztem ezek után marad, mert nyilván beszélgettek már Tomlinnal a folytatásról. Mondjuk felőlem aztán Coach Dad addig marad, amíg csak akar. Viszont kérdés, hogy ennek fényében marad-e továbbra is Butler, mert őt már tavaly is hívták D-coord-nak. Mindegy, meglátjuk. Ez összességében sztem jó hír.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval, az történt, hogy a D megakarta mutatni a bestrush-ellen mit is kell csinálni - és ezzel visszaálltak a tavalyi formához. Márpedig akkor itt az sütött ki, hogy igenis szar kornereink vannak, csak a D átállása épp őket segítette, az ő teljesítményüket maszkolta el. És ez ugyanaz
az utca mintamikor Polamalu sérült. Akkor műkszik csak az Ájk-MelegVili-Akárki korneriátus ha kurvára arra koncentrálunk, hogyan segítsük ki őket. Szóval ennyi, lehet húzni elsőkörös CB-t.sutianap
Qrvára nem ez történt...

Az idei koncepció szerint játszottunk, a safetyk felléptek futás ellen, ahogy eddig is, a cornerek nem kaptak passrush-segítséget, ahogy eddig sem, de ahogy 16 meccsen megoldották ennek ellenére, úgy ezen a meccsen Ike teljesen béna volt. Pech, szar napja volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval, az történt, hogy a D megakarta mutatni a bestrush-ellen mit is kell csinálni - és ezzel visszaálltak a tavalyi formához. Márpedig akkor itt az sütött ki, hogy igenis szar kornereink vannak, csak a D átállása épp őket segítette, az ő teljesítményüket maszkolta el. És ez ugyanaz
az utca mintamikor Polamalu sérült. Akkor műkszik csak az Ájk-MelegVili-Akárki korneriátus ha kurvára arra koncentrálunk, hogyan segítsük ki őket. Szóval ennyi, lehet húzni elsőkörös CB-t.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából látva, hogy Starks, Keisel és Hampton és súlyosan sérült meg, jobb is így, hogy most estünk ki, ugyanis DL és OL nélkül nem lehet ezt a játékot játszani.Márpedig egyik falunk sem lett volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Örülök, hogy méltósággal tudtunk veszíteni, és a kudarc nem kezdte ki a CSAPATot. Örülök, hogy kiállnak Ike mellett, meg is érdemli egy ilyen szezon után, hiába szárad jórészt az ő lelkén a meccs, nélküle idáig sem jutunk!

One by one, Steelers front-office people, coaches and players stopped by to console cornerback Ike Taylor. Defensive coordinator Dick LeBeau was first. Owner Dan Rooney and general manager Kevin Colbert. Players Ryan Clark, Casey Hampton and Keenan Lewis. Quarterback Ben Roethlisberger was the last. He practically lifted Taylor out of his chair and hugged him.

"I just told him I loved him," Roethlisberger said later. "I know he's beating himself up. I told him not to do that. I told him he's still one of the best cornerbacks in the league to me."

Egyébként Benen kívül még sokan mások is kiálltak Ike mellett.Soldados
Igen, köcsög ez a Benjámin már megint. Ezért is lehet utálni pl...

Nah, egyébként nem is lenne korrekt, ha ekéznék. Mindenkinek lehet szar napja, és ha tovább megyünk, valszeg még nagyobb égés NE-ben, sőt... Én örülök, hogy most, és nem később, egy Pats elleni szopó, vagy a tavalyi SB sokkal szarabb. Lássuk is be, már 2008-ban is eljöhetett volna ez a kínos, fájdalmas vereség, akár... Öreg volt már sok, korszakos egyéniségünk, és állandó IR sérülések tiezedelték folyamatosan a csapatot, amit Lebeauék foltoztak, és még így is jók voltunk, többnyire. Megmondom őszintén én sokkal korábban vártam ezt, ezért nem vagyok annyira csalódott. Csalódott vagyok, mert pont TT és a Broncos ellen - akiket egyébként csípek -, de nyilván nem ellenük vártuk a kegyelemdöfést / mi más lehetett volnafilmbe illő, mint Tíbó Tájm, első PO meccs, első, upset siker, úgy, hogy előtte pár hétig megint döcögés volt. Szinte menetrendszerűek az ilyen hállívúdi sztorik.../. Soldi, te is k.b 3 éve írod be, hogy one last shot... még 3 év volt benne, ami nagyon durván komolyan jó, szóval nem lehetünk elégedetlenek, telhetetlenek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Csak hogy a találgatások és a draft gondolatok feldobásához tisztán lássuk a keret helyzetét.
Steelers Restricted Free Agents: Wallace, Johnson, Legursky, Foster, Lewis, Mundy. Unrestricted Free Agents: Batch, Leftwich, Dixon, Cotchery, Essex, Hoke, Gay, Sepulveda, Madison, Starks, Moore, Meredith. Exclusive Rights: Redman, LcLendon
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nem Gilbert helyére kell OT, hanem Colon helyére. Olyan játékosra nem szabad bízni ezt a posztot, aki 2 éve IR-en kezdi a szezont. Persze vágjunk neki vele, de ha kidől, mint az emúlt 2 évben, akkor legyen mögötte egy tehetséges bivaly srác, mint idén Gilbert volt. Itt az ideje, hogy tényleg rendbe tegyük a falat, Pouncey megvan, Gilbert megvan, kell még egy OT korai körben, a 2 OG-t pedig megoldjuk belülről. Úgyis pass first csapat lettünk, ahhoz pedig az OT fontosabb, az OG pedig a futócsapatoknak nagyon fontos. Persze fontos az is, de pass first csapathoz első körben vegyél 2 jó OT-t. Hát most itt az alkalom.Soldados
Szerintem RT posztot könnyebben megoldjuk FA-ról, mint az ILB-t. Guardban Legu, Foster okés + tegnap nekem Kemo is tetszett, bár az idény végén meg jó kaki volt, backupnak jó lenne, de ahhoz drága...Shilkor
Nekem Fa is megfelel, de ne csak Colon legyen és mögötte az a szerencsétlen. Bár a draft annyival jobb, hogy akkor az újonc egy évet tanulhat Colon mögött, azt utána megszabadulnánk egy vaskos tehertől a capben, ha beválik az új srác. De mondom, az FA ellen sincs kifogásom, bár ez a Steelers, és ritkán hozunk onnan kezdőbe embert, inkább hasznos kiegészítőket keresünk ott, mint pl Mewelde Moore.Soldados
J. Scottot (tényleg ő is FA-ról jött, na ilyet inkább ne hozzunk) hajítsuk ki és a helyére jöhetne vki értelmesebb FA Colon mögé, akinek amúgy 2015-ig van szerződése, szal nem lenne túl olcsó jövőre se kivágni... Tényleg a másik Scottal mi van, ő nem lehet jó backupnak?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Első körben nem hoznék OT-t, csak ha vki véletlenül lecsúszna hozzánk a TOP prospectek (Kalil, Reiff, Martin) a többiek szerintem nem jobbak Gilbertnél és neki legalább már van NFL tapasztalata. Colon jó lehet RT-nek, ha egészséges tud maradni, ha nem akkor hozzunk vkit FA-ról.

Nálam 1. kör ILB, ha már ilyen erős a class + a ILB-needes Giants-Ravens duó is utánunk draftol... Második körben jöhetne NT, mert úgy tűnik csak McLendon marad jövőre, de jelenleg még neki sincs szerződése. A harmadik körtől egyetértek veled, persze ILB helyett itt jöhetne egy project OT.Shilkor
Nem Gilbert helyére kell OT, hanem Colon helyére. Olyan játékosra nem szabad bízni ezt a posztot, aki 2 éve IR-en kezdi a szezont. Persze vágjunk neki vele, de ha kidől, mint az emúlt 2 évben, akkor legyen mögötte egy tehetséges bivaly srác, mint idén Gilbert volt. Itt az ideje, hogy tényleg rendbe tegyük a falat, Pouncey megvan, Gilbert megvan, kell még egy OT korai körben, a 2 OG-t pedig megoldjuk belülről. Úgyis pass first csapat lettünk, ahhoz pedig az OT fontosabb, az OG pedig a futócsapatoknak nagyon fontos. Persze fontos az is, de pass first csapathoz első körben vegyél 2 jó OT-t. Hát most itt az alkalom.Soldados
Szerintem RT posztot könnyebben megoldjuk FA-ról, mint az ILB-t. Guardban Legu, Foster okés + tegnap nekem Kemo is tetszett, bár az idény végén meg jó kaki volt, backupnak jó lenne, de ahhoz drága...Shilkor
Nekem Fa is megfelel, de ne csak Colon legyen és mögötte az a szerencsétlen. Bár a draft annyival jobb, hogy akkor az újonc egy évet tanulhat Colon mögött, azt utána megszabadulnánk egy vaskos tehertől a capben, ha beválik az új srác. De mondom, az FA ellen sincs kifogásom, bár ez a Steelers, és ritkán hozunk onnan kezdőbe embert, inkább hasznos kiegészítőket keresünk ott, mint pl Mewelde Moore.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Starks pályájának ezze vége sztem, egyúttal azt jelenti, hogy OT-t kell draftolni 1-2. körben, most már tényleg itt az ideje, hogy hosszútávra rendbe tegyük az OL-t. Hampton sérülésével mégis visszaveszem az NT-t is a prioritási listára. Keisel is para, de ugye oda legalább van utódjelölt már. Nálam ez a sorrend most: 1-2.: OT, NT, 3-5. ILB, DE, OG, 6-7. QB és best value. De persze ez a sorrend változhat FA, vagy visszavonulások és egyéb történések függvényében.Soldados
Első körben nem hoznék OT-t, csak ha vki véletlenül lecsúszna hozzánk a TOP prospectek (Kalil, Reiff, Martin) a többiek szerintem nem jobbak Gilbertnél és neki legalább már van NFL tapasztalata. Colon jó lehet RT-nek, ha egészséges tud maradni, ha nem akkor hozzunk vkit FA-ról.

Nálam 1. kör ILB, ha már ilyen erős a class + a ILB-needes Giants-Ravens duó is utánunk draftol... Második körben jöhetne NT, mert úgy tűnik csak McLendon marad jövőre, de jelenleg még neki sincs szerződése. A harmadik körtől egyetértek veled, persze ILB helyett itt jöhetne egy project OT.Shilkor
Nem Gilbert helyére kell OT, hanem Colon helyére. Olyan játékosra nem szabad bízni ezt a posztot, aki 2 éve IR-en kezdi a szezont. Persze vágjunk neki vele, de ha kidől, mint az emúlt 2 évben, akkor legyen mögötte egy tehetséges bivaly srác, mint idén Gilbert volt. Itt az ideje, hogy tényleg rendbe tegyük a falat, Pouncey megvan, Gilbert megvan, kell még egy OT korai körben, a 2 OG-t pedig megoldjuk belülről. Úgyis pass first csapat lettünk, ahhoz pedig az OT fontosabb, az OG pedig a futócsapatoknak nagyon fontos. Persze fontos az is, de pass first csapathoz első körben vegyél 2 jó OT-t. Hát most itt az alkalom.Soldados
Szerintem RT posztot könnyebben megoldjuk FA-ról, mint az ILB-t. Guardban Legu, Foster okés + tegnap nekem Kemo is tetszett, bár az idény végén meg jó kaki volt, backupnak jó lenne, de ahhoz drága...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hát ha Warrior esetleg visszavonul akkor az ILB is elég nagy need lesz, DE, hangsúlyozom, DE, egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy BBt folyamatosan agyonverjék, ezért nálam is az első kör OT. Ezután ILB, majd NT.tenorx
Ok, h meg kell védeni BB-t, de ha nem lesz már olyan OT aki jobb lenne Gilbertnél, akkor minek? Főleg, ha még bent van vki a Kuechly, Hightower, Burfict trióból (ami szerintem sanszos).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Starks pályájának ezze vége sztem, egyúttal azt jelenti, hogy OT-t kell draftolni 1-2. körben, most már tényleg itt az ideje, hogy hosszútávra rendbe tegyük az OL-t. Hampton sérülésével mégis visszaveszem az NT-t is a prioritási listára. Keisel is para, de ugye oda legalább van utódjelölt már. Nálam ez a sorrend most: 1-2.: OT, NT, 3-5. ILB, DE, OG, 6-7. QB és best value. De persze ez a sorrend változhat FA, vagy visszavonulások és egyéb történések függvényében.Soldados
Első körben nem hoznék OT-t, csak ha vki véletlenül lecsúszna hozzánk a TOP prospectek (Kalil, Reiff, Martin) a többiek szerintem nem jobbak Gilbertnél és neki legalább már van NFL tapasztalata. Colon jó lehet RT-nek, ha egészséges tud maradni, ha nem akkor hozzunk vkit FA-ról.

Nálam 1. kör ILB, ha már ilyen erős a class + a ILB-needes Giants-Ravens duó is utánunk draftol... Második körben jöhetne NT, mert úgy tűnik csak McLendon marad jövőre, de jelenleg még neki sincs szerződése. A harmadik körtől egyetértek veled, persze ILB helyett itt jöhetne egy project OT.Shilkor
Nem Gilbert helyére kell OT, hanem Colon helyére. Olyan játékosra nem szabad bízni ezt a posztot, aki 2 éve IR-en kezdi a szezont. Persze vágjunk neki vele, de ha kidől, mint az emúlt 2 évben, akkor legyen mögötte egy tehetséges bivaly srác, mint idén Gilbert volt. Itt az ideje, hogy tényleg rendbe tegyük a falat, Pouncey megvan, Gilbert megvan, kell még egy OT korai körben, a 2 OG-t pedig megoldjuk belülről. Úgyis pass first csapat lettünk, ahhoz pedig az OT fontosabb, az OG pedig a futócsapatoknak nagyon fontos. Persze fontos az is, de pass first csapathoz első körben vegyél 2 jó OT-t. Hát most itt az alkalom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Örülök, hogy méltósággal tudtunk veszíteni, és a kudarc nem kezdte ki a CSAPATot. Örülök, hogy kiállnak Ike mellett, meg is érdemli egy ilyen szezon után, hiába szárad jórészt az ő lelkén a meccs, nélküle idáig sem jutunk!

One by one, Steelers front-office people, coaches and players stopped by to console cornerback Ike Taylor. Defensive coordinator Dick LeBeau was first. Owner Dan Rooney and general manager Kevin Colbert. Players Ryan Clark, Casey Hampton and Keenan Lewis. Quarterback Ben Roethlisberger was the last. He practically lifted Taylor out of his chair and hugged him.

"I just told him I loved him," Roethlisberger said later. "I know he's beating himself up. I told him not to do that. I told him he's still one of the best cornerbacks in the league to me."

Egyébként Benen kívül még sokan mások is kiálltak Ike mellett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 289 — Wrath of Khan
Hát ha Warrior esetleg visszavonul akkor az ILB is elég nagy need lesz, DE, hangsúlyozom, DE, egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy BBt folyamatosan agyonverjék, ezért nálam is az első kör OT. Ezután ILB, majd NT.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Starks pályájának ezze vége sztem, egyúttal azt jelenti, hogy OT-t kell draftolni 1-2. körben, most már tényleg itt az ideje, hogy hosszútávra rendbe tegyük az OL-t. Hampton sérülésével mégis visszaveszem az NT-t is a prioritási listára. Keisel is para, de ugye oda legalább van utódjelölt már. Nálam ez a sorrend most: 1-2.: OT, NT, 3-5. ILB, DE, OG, 6-7. QB és best value. De persze ez a sorrend változhat FA, vagy visszavonulások és egyéb történések függvényében.Soldados
Első körben nem hoznék OT-t, csak ha vki véletlenül lecsúszna hozzánk a TOP prospectek (Kalil, Reiff, Martin) a többiek szerintem nem jobbak Gilbertnél és neki legalább már van NFL tapasztalata. Colon jó lehet RT-nek, ha egészséges tud maradni, ha nem akkor hozzunk vkit FA-ról.

Nálam 1. kör ILB, ha már ilyen erős a class + a ILB-needes Giants-Ravens duó is utánunk draftol... Második körben jöhetne NT, mert úgy tűnik csak McLendon marad jövőre, de jelenleg még neki sincs szerződése. A harmadik körtől egyetértek veled, persze ILB helyett itt jöhetne egy project OT.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jól van na, bocs 😀
Nem azt mondtam, hogy fasza, világverő csapat vagyunk, hanem jó csapat, amelyik legyőzte az egyik legjobbat...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JC6: egyrészt továbbra sem tartom jó csapatnak a Broncost, pontosan egy 8-8-as csapatnak tartom, azaz közepes. (Ez nem offense, nem basztatás, én így gondolom. A győzelmetek megérdemelt, ehhez gratulálok, a sport ettől szép, hogy vannak nagy meglepetések és Dávid legyőzheti Góliátot. Ti megtettétek és megérdemelten tettétek, de ez nem jelenti azt, hogy ettől jó, vagy ne adj Isten kiváló csapattá avanzsált volna a Broncos. Legalábbis az én szememben biztos nem. De egy nagy megelepetésre képes volt és véghezvitte.) Ennek megfelelően maradnék az eredetileg megbeszéltnél, amit a sigkérő topikban kértem is, hogy készítsenek el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Melyik játékosodban bízzál, ha nem a 2011-ben legjobb teljesítményt nyújtóban? ata HSZ-ből ki is derült, hogy Ike jószerivel tényleg annyi yardot engedett most egy meccsen, mint egész szezonban. Na jó ez túlzás, annyit, mint 10 meccsen. Egyszerűen egy ilyen játékosban bízni kell, ha nem teszed, tönkreteheted őt is, ráadásul az hosszútávra szól, ezek megint pszichés és mentális dolgok. Elhiszem, hogy vki ezekben nem hisz, én viszont igen. Meg kell tisztelni azzal, hogy megadod neki a lehetőséget a javításra. Sajnos nem jött be. És bár szidhatnám Ike-ot, de nem teszem. Nemcsak hogy idén ő qrva sokat tett a TELJESÍTMÉNYÉVEL a csapatért, de a korábbi években is elsőként engedte átstrukturálni a szerződését, ha szükség volt rá. Kijár neki a tisztelet. Ha egész évben fos-szar lett volna, más a helyzet, így viszont meg el kell felejteni neki ezt a meccset és megköszönni neki, hogy ilyen pazar játékot nyújtott a szezon folyamán, mert elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy 12-4-gyel zártunk, hogy best scoring D voltunk. Na ennyit Ike-ról. Rettenetesen sajnálom őt, éppen azért, mert egész évet nézve a legjobb védőnk volt, méghozzá kiemelkedően.

Ben súlyáról: hízni ne hízzon, de nem gáz ez. Sosem a gyorsaságával hosszabbított játékot, vagy élt meg a zseben kívül. Egyszerűen jól érzi, hogy mikor kell kilépni a zsebből és ezt jó ütemben és jó helyre teszi. Nincs ezzel baj. A súlya eddig is inkább erény volt, mert nem tudják ledönteni. Sosem volt gyors, csak érzi hogy összeomlik a zseb és hol tud kiszabadulni, ez pedig nem gyorsaság függő.

Starks pályájának ezze vége sztem, egyúttal azt jelenti, hogy OT-t kell draftolni 1-2. körben, most már tényleg itt az ideje, hogy hosszútávra rendbe tegyük az OL-t. Hampton sérülésével mégis visszaveszem az NT-t is a prioritási listára. Keisel is para, de ugye oda legalább van utódjelölt már. Nálam ez a sorrend most: 1-2.: OT, NT, 3-5. ILB, DE, OG, 6-7. QB és best value. De persze ez a sorrend változhat FA, vagy visszavonulások és egyéb történések függvényében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Marad mint wr edző...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hines Ward facebookjáról:

I wanted take a moment to thank all of Steeler Nation for the love and support. I'm sorry for the disappointing loss. I'm still depressed about it. We had a great year finishing 12-4 but our ultimate goal was to win the Super Bowl and we fell short. Hats off to Denver. I'm also getting lots of questions about retirement so let me set the record straight: I have no plans on retiring right now. I want to win another Superbowl. I don't know were the media is getting this info from but rest assured that when I decide to retire, you'll hear it from ME first. - HINES


Az mondjuk más kérdés, hogy mennyi szerepet kaphat a sok fiatal mellett.tenorx
Meg h mennyi esélyünk lesz SB-t nyerni a következő években egy újjáépülő D-vel?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 289 — Wrath of Khan
Hines Ward facebookjáról:

I wanted take a moment to thank all of Steeler Nation for the love and support. I'm sorry for the disappointing loss. I'm still depressed about it. We had a great year finishing 12-4 but our ultimate goal was to win the Super Bowl and we fell short. Hats off to Denver. I'm also getting lots of questions about retirement so let me set the record straight: I have no plans on retiring right now. I want to win another Superbowl. I don't know were the media is getting this info from but rest assured that when I decide to retire, you'll hear it from ME first. - HINES


Az mondjuk más kérdés, hogy mennyi szerepet kaphat a sok fiatal mellett.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sok hibát lehet elkövetni a Broncos ellen, de azt nem hogy nem véded meg a los+ 10 yardot az borzalmas hiba!Helmut Zimmer
Helm! Az OT play-ben nem ez történt? Az utolsó ember LoS +5 yard-ra állt fel, de ő is szélen.tomi-tomi
DEHelmut Zimmer
Akkor mi volt ez a hívás? WR Thomas nyilatkozta, hogy úgy érezte, hogy a Steelers Def meg akarta mutatni, hogy meg tudják fogni az 1. számú rush Off-t. Nekem is ez volt az érzésem, de ez tényleg létezhet?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sok hibát lehet elkövetni a Broncos ellen, de azt nem hogy nem véded meg a los+ 10 yardot az borzalmas hiba!Helmut Zimmer
Helm! Az OT play-ben nem ez történt? Az utolsó ember LoS +5 yard-ra állt fel, de ő is szélen.tomi-tomi
DE