Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én hétfő reggel nyolctól vizsgázok 😕
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Mi mindannyian melózni megyünk. Én ugyebár Esztergomból megyek fel, hazaérek fürdés kölkök oviba és go meló, de ettől szép az élet 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy gondolod 1 futóval nyomjuk a meccset?kishaszi
Kb 80-20-as carry elosztásra számítok.Soldados
Soldi, most sem jössz le közénk? 19.00-tól már a szokott helyünkön leszünk és duplázunk egyet.polamalu
Lehetséges. Még nem tudom, mert holnap reggeltől MLSZ szakmai napokon vagyok Telkiben és nem tudom meddig tart.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Úgy gondolod 1 futóval nyomjuk a meccset?kishaszi
Kb 80-20-as carry elosztásra számítok.Soldados
Soldi, most sem jössz le közénk? 19.00-tól már a szokott helyünkön leszünk és duplázunk egyet.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy gondolod 1 futóval nyomjuk a meccset?kishaszi
Kb 80-20-as carry elosztásra számítok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hát igen az egy kicsit merész lenne. Most elő kell venni mindenkit aki futóként van számontartva, mert Rednek kicit sok lesz és ha Ő is megsérül akkor utána már ba...juk.
Jelenleg aktív RB három fő van rüszteren abból Moore out a hét végén. Vagyis marad Vörös Izsák és Kéj János.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy gondolod 1 futóval nyomjuk a meccset?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Azért ott van még Clay is, amit eddig láttunk tőle az bíztató, szal csak így tovább!Shilkor
Tudom, de nem hiszem, hogy rá nagyobb szerep fog hárulni, mint az eddigiekben.
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
David Kuo - Patton Dodd: God’s quarterbacks : What Tebow and Roethlisberger reveal about evangelical politics

http://www.washingtonpost.com/opinions/who-is-gods-quarterback-tebow-roethlisberger-and-american-evangelicalism/2012/01/05/gIQAS6VcfP_story.html

David Kuo, a Steelers fan, was deputy director of the Office of Faith-Based and Community Initiatives in the George W. Bush White House and is the author of “Tempting Faith: An Inside Story of Political Seduction.” Patton Dodd, a Broncos fan, is managing editor of Patheos and the author of “The Tebow Mystique: The Faith and Fans of Football’s Most Polarizing Player"

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Az All pro-nál én sem érzem, hogy Pouncey annyira nagy évet zárt volna. Azt hiszem, hogy egy kis segédlettel, egy újabb center legenda felnövését láthatjuk.
A futóknál, pedig valóban red mellett ott van Clay. A CB-k miatt jobban aggódom kicsit vékonyka lesz a pad, szerencsére Denver nem akkora passz ász csapat.
Állítólag esni fog a hó, vagy legalábbis nagy esély van rá, és ez azért nem a passzjátéknak fog kedvezni.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Most mi van? Bennégtek a családjával a házukban?Blitzburgh
Konkrét részletek (egyelőre) nincsenek, de az edző tuti vmi tűzben nagyon megégett... 😕Soldados
A házuk konyhájában ütött ki a tűz, a lába és a karja égett meg. Mesterséges kómában altatták egy pár óráig. Amikor felébredt az első gondolata persze a csapat volt, azt kérte a srácoktól, hogy menjenek Denverbe és győzzenek. Szinte mindenki a csapatból a twitt és a face oldalán megemlékezett az edzőről. Rooney II pedig támogatásáról biztosította a családot mindenben.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Moore és Cortez Allen out, Pouncey questionable, de nem fog játszani.

Legu lesz a kezdő center, aki ma végre edzett, és várhatóan Kemo visszakapja az LG posztot.Soldados
Mondtam, hogy a többiekkel nem lesz gond. Moore játéka jól jött volna, mert a futójátékban így gyakorlatilag minden teher Redmanre hárul.vassadi
Azért ott van még Clay is, amit eddig láttunk tőle az bíztató, szal csak így tovább!
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Mielőbbi gyógyulást mindegyikőjüknek!
God blessJC6
Kössz T!

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Két emberünk lett All-Pro, mindkettő az első csapatba került: Pouncey (ez nekem LOL) és Troy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Moore és Cortez Allen out, Pouncey questionable, de nem fog játszani.

Legu lesz a kezdő center, aki ma végre edzett, és várhatóan Kemo visszakapja az LG posztot.Soldados
Mondtam, hogy a többiekkel nem lesz gond. Moore játéka jól jött volna, mert a futójátékban így gyakorlatilag minden teher Redmanre hárul.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore és Cortez Allen out, Pouncey questionable, de nem fog játszani.

Legu lesz a kezdő center, aki ma végre edzett, és várhatóan Kemo visszakapja az LG posztot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mielőbbi gyógyulást mindegyikőjüknek!
God bless
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Redman, who made the practice squad as an undrafted rookie free agent out of Bowie State in 2009 before being elevated to the 53-man roster last season, hopes to pay tribute to the coach who turned him into a professional.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A családjáról nincs szó, neki a karja és a lába égett meg ( 😕 ), nem tudnak arról, hogy életveszélyes lenne az állapota.
(http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7431734/pittsburgh-steelers-rb-coach-kirby-wilson-burned-house-fire)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
mer Isten tart a pokoli futástól, ami jön..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Úgy látom az RB alakulatunkat valaki nagyon elátkozta. Vájár, Mendi, Moore is sérült még, Baron még a táborban kiesett. Most meg az edzőjük 😕 Az esti imáinkba belefoglaljuk és vasárnap a Chilliben közösen tebowingolunk majd érte.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nem tudom mi jöhet még... 😕

Remélem átnézték a gépet alaposan,amivel Denverbe repülnek...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most mi van? Bennégtek a családjával a házukban?Blitzburgh
Konkrét részletek (egyelőre) nincsenek, de az edző tuti vmi tűzben nagyon megégett... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Most mi van? Bennégtek a családjával a házukban?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A rossz hírek csak úgy szaporodnak... Van még egy ember, akiért küzdeni kell, hogy még egy gyűrűt húzhasson az ujjára!


http://www.steelers.com/news/article-1/Steelers-Statement-on-Kirby-Wilson/bc56a3ec-04ff-433e-8ece-9b3032c1310d


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!