Bowl.hu cikkelemzések (NFL)

18 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sanszos, hogy kezd az első 4 meccsen Alkesz hiányéban, szóval nem hiszem, hogy 4. WR lesz. Inkább 3, ha Blackmon visszajön, és sanszosan 2. ha ő nincs.iktriad
Joeckel draft miatt felszabadul Lewis is a passzjáték részére. Ott van Shipley is a slotban, már NFL csapatban tudott bizonyítani. 5'7 magassága miatt meg mindig is ott lesz a kérdőjel mellette, hogy konzisztensen milyen hatása lehet a passzjátékra (mennyire terhelhető és bírja-e a sok ütést a pálya közepén) és lehet-e őt a slotton, end around és társai kivételével másra is használni a pályán.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem, ha már egy 10-12-t hoz, örülni fogtok 😊
Mindenképpen kell legalább egy TD, hogy 15 körülre lehessen hozni (persze, ezt aligha bánnátok), de szerintem 15-nél többet nem igen fog hozniWyatt
Azért is írtam, hogy ha 15öt összehoz, az kiváló lenne.iktriad
Vagyis szépen kikerülted a kérdést - szokás szerint.DoM
😀
Itt a válasz - valamivel 10 fölött.iktriad
Joe Adams számai körül (akiről nem tudom, hogy az NFL rajongók hány százaléka hallott már). Ez korrekt. 😉 Már többször feltűnt, hogy annak ellenére, hogy a fórumon talán egyetlen egy szurkoló sem ír és tud annyit a csapatáról, mint te (jó beat writerhez hasonlóan) a véleményeid rendszeresen nostradamusi jelleget öltenek, nélkülözik az állásfoglalást. Nyilván nem kötelessége egy beat writernek, elég az állandó feltételes mód használata, csak Sanders esetében tényleg kíváncsi lettem volt többre, ha már sleepernek is tartottad. A passzjátékban legjobb esetben negyedik célpontként nehéz lesz nagyon kitűnnie és akkor a másik titkos OW-ről még nem is beszéltünk.DoM
Sanszos, hogy kezd az első 4 meccsen Alkesz hiányéban, szóval nem hiszem, hogy 4. WR lesz. Inkább 3, ha Blackmon visszajön, és sanszosan 2. ha ő nincs.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem, ha már egy 10-12-t hoz, örülni fogtok 😊
Mindenképpen kell legalább egy TD, hogy 15 körülre lehessen hozni (persze, ezt aligha bánnátok), de szerintem 15-nél többet nem igen fog hozniWyatt
Azért is írtam, hogy ha 15öt összehoz, az kiváló lenne.iktriad
Vagyis szépen kikerülted a kérdést - szokás szerint.DoM
😀
Itt a válasz - valamivel 10 fölött.iktriad
Joe Adams számai körül (akiről nem tudom, hogy az NFL rajongók hány százaléka hallott már). Ez korrekt. 😉 Már többször feltűnt, hogy annak ellenére, hogy a fórumon talán egyetlen egy szurkoló sem ír és tud annyit a csapatáról, mint te (jó beat writerhez hasonlóan) a véleményeid rendszeresen nostradamusi jelleget öltenek, nélkülözik az állásfoglalást. Nyilván nem kötelessége egy beat writernek, elég az állandó feltételes mód használata, csak Sanders esetében tényleg kíváncsi lettem volt többre, ha már sleepernek is tartottad. A passzjátékban legjobb esetben negyedik célpontként nehéz lesz nagyon kitűnnie és akkor a másik titkos OW-ről még nem is beszéltünk.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
De Sanders pontosan ugyanazt csinálja majd az NFLben is, mint collegeban. iktriad
Milyen átlagot prognosztizálsz Sandersnek punt returnerként (számszerűleg mondjuk 1-2 yardos intervallummal) az alapszakaszra? Juniorként 15 yardot tudott a South Carolinánál. A Jags tavaly 7.3 yardot átlagolt.DoM
valamivel 10 fölött.iktriad
Ez nálam még nem az a szint, amit meg kellett volna írni az ominózus Power Ranking cikkcakkban.
Évente saccra 10-15 ember hoz 10 yard fölötti PR átlagot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem, ha már egy 10-12-t hoz, örülni fogtok 😊
Mindenképpen kell legalább egy TD, hogy 15 körülre lehessen hozni (persze, ezt aligha bánnátok), de szerintem 15-nél többet nem igen fog hozniWyatt
Azért is írtam, hogy ha 15öt összehoz, az kiváló lenne.iktriad
Vagyis szépen kikerülted a kérdést - szokás szerint.DoM
😀
Itt a válasz - valamivel 10 fölött.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jó returner Sanders, de - ahogy King is ezt dicsérte - a legtöbbet slot WR-ként teheti hozzá a Jags szezonjához. A visszahordó számait megjósolni elég merész, a ST többi résztvevőjének is lesz némi beleszólása a dologba.
Örülök, hogy Goodwinról és Ace-ről is jó hírek jönnek a Bills és Jags edzőtáborból. (Bár előbbi még így is csak 4. számú WR Stevie sérülése után is a hirtelen jött WR bőség miatt). Speciális fegyverek lehetnek offense-ben, ha jól használják őket.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem, ha már egy 10-12-t hoz, örülni fogtok 😊
Mindenképpen kell legalább egy TD, hogy 15 körülre lehessen hozni (persze, ezt aligha bánnátok), de szerintem 15-nél többet nem igen fog hozniWyatt
Azért is írtam, hogy ha 15öt összehoz, az kiváló lenne.iktriad
Vagyis szépen kikerülted a kérdést - szokás szerint.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem, ha már egy 10-12-t hoz, örülni fogtok 😊
Mindenképpen kell legalább egy TD, hogy 15 körülre lehessen hozni (persze, ezt aligha bánnátok), de szerintem 15-nél többet nem igen fog hozniWyatt
Azért is írtam, hogy ha 15öt összehoz, az kiváló lenne.

Bár sokat nem jelent, ma Tavon Austiin, (és pár bekezdéssel korábban Robert Alford) mellett kapott egy virtuális buksisimogatást Peter Kingtől.
8. I think I keep hearing great things about two offensive weapons: St. Louis utility star Tavon Austin and the guy who, to me, is a sort of Tavon Austin Jr., Jacksonville wideout/multi-purpose player Ace Sanders. The Rams practiced in the Edward Jones Dome Saturday and gave local fans a whiff of what to expect from Austin, playing him at several spots. “You’re going to have to come out, watch and see what we do with him,’’ said coach Jeff Fisher. “Obviously, there’s things everybody does across the league in camp that they don’t show until the regular season.” During draft prep in St. Louis, the Rams privately knew if they somehow weren’t able to get Austin, they’d have gone after Sanders, who is emerging in camp as the kind of versatile weapon Jacksonville hoped it was drafting last April.
 mmqb.si.com/2013/08/05/riley-cooper-peter-king-monday-morning-quarterback/7/
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem, ha már egy 10-12-t hoz, örülni fogtok 😊
Mindenképpen kell legalább egy TD, hogy 15 körülre lehessen hozni (persze, ezt aligha bánnátok), de szerintem 15-nél többet nem igen fog hozni

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De Sanders pontosan ugyanazt csinálja majd az NFLben is, mint collegeban. iktriad
Milyen átlagot prognosztizálsz Sandersnek punt returnerként (számszerűleg mondjuk 1-2 yardos intervallummal) az alapszakaszra? Juniorként 15 yardot tudott a South Carolinánál. A Jags tavaly 7.3 yardot átlagolt.DoM
Ha hozza a 15öt, az már remek lenne.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
minden napra egy csapat jut, szóval itt is van empty és a Raiders

https://bowl.hu/images/cache/uploads/4ff2381e05ebb1f1dd2a46c17cb70036.jpg
31. Oakland Raiders | Bowl.hu
Egy dicső múltú franchise jelenleg még csak az újjáépítés korai fázisában van. Újra.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De Sanders pontosan ugyanazt csinálja majd az NFLben is, mint collegeban. iktriad
Milyen átlagot prognosztizálsz Sandersnek punt returnerként (számszerűleg mondjuk 1-2 yardos intervallummal) az alapszakaszra? Juniorként 15 yardot tudott a South Carolinánál. A Jags tavaly 7.3 yardot átlagolt.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Sanders a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott visszahorásban, szóval nála lehet erre is alapozni. iktriad
Pont nála?
Akkor figyi:
Tebow a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott irányítóként (Heisman győztes), szóval nála lehet erre is alapozni.
😉Sobri Jóska
De Sanders pontosan ugyanazt csinálja majd az NFLben is, mint collegeban. Tebownak viszont telesen új rendszert kellett (volna?) elsajátítania a posztján az NFLben.iktriad
Ja tényleg nem ment neki... 8-3 kezdőként, csaknem kétszer annyi passz TD mint interception. Azt, hogy miután a Denvernek nem kellett idióták kezébe került, azt annyira nem rovom fel neki. 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanders a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott visszahorásban, szóval nála lehet erre is alapozni. iktriad
Pont nála?
Akkor figyi:
Tebow a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott irányítóként (Heisman győztes), szóval nála lehet erre is alapozni.
😉Sobri Jóska
De Sanders pontosan ugyanazt csinálja majd az NFLben is, mint collegeban. Tebownak viszont telesen új rendszert kellett (volna?) elsajátítania a posztján az NFLben.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Sanders a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott visszahorásban, szóval nála lehet erre is alapozni. iktriad
Pont nála?
Akkor figyi:
Tebow a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott irányítóként (Heisman győztes), szóval nála lehet erre is alapozni.
😉

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szívesen előkeresném a 0-16os Lions szezon TC feljegyzéseit. Szerintem ott is csupa HoF-er volt az edzéseken.
Ezekre alapozni hatalmas hülyeség.
Ha van egy szar OL-ed akkor a DL brutálnak fog tűnni, a meccsen meg kiderül a fájó igazság.
Ezáltal Ball-t jó CBnek, Mászákvájt meg kezdőszintű WRnek tartani kissé túl optimista.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanders a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott visszahorásban, szóval nála lehet erre is alapozni. A "valószinű soha nem volt ilyen jó punt returnerje a Jagsnek" véleményt pedig olyanok fogalmaztál meg, akik több mint 1 évtized óta tudósítanák a csapatról személyes tapasztalatok alapján hozva meg ezt az értékítéletet.iktriad
Értem én, de azt megértheted, hogy ilyen véleményekre nem lehet alapozni egy szezonelőzetest. Szurkolói reménykedésre simán jók, és lehet, hogy be is jönnek, de nem írhatom bele egy ilyen jellegű dologba. De tényleg köszi az észrevételeket, Blackmonnal kapcsolatban elismerem, hogy tévedhettem, bennem abszolút úgy maradt meg, hogy a hajrában Blackmon vitte a prímet.Rajna
Az kavarhatott meg Alkeszszel kapcsolatban, hogy ő zárt a legtöbb elkapással a csapatban és a rookiek között, valamint yardban is újonc legjobb volt. Viszont Shorts csak az 5. héttől volt kezdő, az első pár meccsen kevesebb lehetőséget kapott, ennek ellenére meccsnyerő(Colts) és majdnem meccsnyerő (Vikes) TDje volt már ekkor is. És bár csak 14 meccsen játszott, majdnem 1000 yard felé jutott, ami Jimmy Smith óta egy Jags WRnek sem sikerül, plusz csak Vincent Jacksonnak volt nagyon yard/elkapás átlag az 50+ elkapással rendelkező WRek közül.

És megértem Sandersszel kapcsolatban az álláspontodat, de talán bele lehetett volna írni, hogy rá érdemes figyelni (kvázi akár sleeperként - és ha bejön, minden laikus dicsér a remek jóslatodért! 😀 ).
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Sanders a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott visszahorásban, szóval nála lehet erre is alapozni. A "valószinű soha nem volt ilyen jó punt returnerje a Jagsnek" véleményt pedig olyanok fogalmaztál meg, akik több mint 1 évtized óta tudósítanák a csapatról személyes tapasztalatok alapján hozva meg ezt az értékítéletet.iktriad
Értem én, de azt megértheted, hogy ilyen véleményekre nem lehet alapozni egy szezonelőzetest. Szurkolói reménykedésre simán jók, és lehet, hogy be is jönnek, de nem írhatom bele egy ilyen jellegű dologba. De tényleg köszi az észrevételeket, Blackmonnal kapcsolatban elismerem, hogy tévedhettem, bennem abszolút úgy maradt meg, hogy a hajrában Blackmon vitte a prímet.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon az utolsó pár hétben szerintem jobb volt, mint Shorts, de ezen nem veszünk össze. De szerintem Shipley meg Massaquoi nem NFL-kezdő szint 😊

Ezek az előzetesek nem szuperrészletesek, nyilván kimarad belőlük sok dolog, így Shoelace vagy Marcedes is. Ha beleírom az ilyen szintű dolgokat, 2-3x ilyen hosszú lesz a cikk, azt pedig nem szerettük volna.

Ne haragudj, de a TC-teljesítmény alapján nem fogom Ballt kezdőszintűnek titulálni, egyrészt mert az edzés az nem meccs, másrészt pedig a Jax O ellen könnyebb jól nyomni mint a Texans vagy a Colts ellen. Ugyanez a helyzet Sandersnél is, majd ha csinál valamit az NFL-ben, jó returnernek fogom tartani, TC-parádé alapján nem fogom azt írni az előzetesbe, hogy minden idők legjobb visszahordója van náluk.

De köszi az észrevételeket, nyilván kimaradtak dolgok, amiket te fontosnak tartasz, ez már csak ilyen. De ne feledd, hogy ezek a cikkek nem a Jax leglelkesebb drukkereinek íródnak, hanem a nagyközönségnek, aki nem feltétlen tudja, ki az a Gabbert.Rajna
Shorts az 1. számú WR, és Blackmon a Texans meccset leszámítva nem volt jobb nála. Csak hogy rögzítsük a tényeket. Plusz az utolsó 5 meccsből 2t kihagyott agyrázkódás miatt. Úgy nehéz jobbnak lenni a másiknál, ha nem vagy pályán...A maradék 3 meccsből 2ön Shorts több yarddal zárt, a 3. on Blackmonnak 25el volt többje, de Chung a 3. negyedben kiütötte Cecilt, szóval ő annyival kevesebbet játszott. Shorts hiányában Blackmonnak volt egy rossz, és egy közepes meccse.
Shipley tuti backup lesz, MoMass LEHET kezd az első 4 meccsen, de sanszosan 3- -4. számú WR lesz idén arra meg tökéletes az ö tapasztalatával.

Sanders a a legkeményebbnek tartott college divizióban is a legjobbak közé tartozott visszahorásban, szóval nála lehet erre is alapozni. A "valószinű soha nem volt ilyen jó punt returnerje a Jagsnek" véleményt pedig olyanok fogalmaztál meg, akik több mint 1 évtized óta tudósítanák a csapatról személyes tapasztalatok alapján hozva meg ezt az értékítéletet.
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Pár megjegyzés (a helyezést nem vitatom):
2012 dióhéjban: Cecil Shorts (sokkal) jobb és hasznosabb volt mint Blackmon, csak szólók. Főleg miután Mularkey és Bratkowski rájött, hogy kezdetni kéne...
A WR sor Blackmon nélkül sem lesz rossz:az első 4 meccsen - Shipley és MoMass a tapasztalatot, Brown és különösen Sanders a kiszámíthatatlanságot jelentheti az ellenfeleknek. Azt meg sem említem, hogy közepes CBkkel rendelkező csapatoknak kettőzniük kell Shortsot, ha ki akarják idén kapcsolni, és ez a többieknek nagy esélyt jelenthet.....
Marcedes idén már nem RT pótlék lesz Joeckel miatt, szóval ott van egy újabb (hatalmas) célpont a passzjátékban. Ha nem is fog 2010es szezont produkálni, ha egészséges marad, ő is hasznos tagja lesz a passz offensenek.
Teljesen ki lett hagyva Shoelace szerepe és wildcat, idén azt hittem sok trükkös playt fog Fisch hívni TC alapján.
A védőfalban inkább a Miller, Marks kettős illetve Alualu DEben lehet a javulás feltétele. Branch sajnos továbbra is elég halovány az edzéseken.
CBk: Alan Ball különösen jól teljesít idén (volt 3 pickje is TCben), úgy tűnik neki nagyon ízlik az a fajta press coverage, amit Bradley szeretne megvalósítani. Gratz még tapasztalatlan, de biztató jeleket mutat.
ST: Itt abszolút nem értek egyet a leírtakkal. A visszahordást meggátló egység alaposan meggyengült, viszont életveszélyes returner van Sanders személyében, aki a helyi szakik szerint a valaha volt legjobb puntreturnernek tűnik már most. És Shoelace is megkeverheti a kártyákat (tegnap volt egy 60 yardos kickoff returnje a scrimmagen), ha vigyázz a labdára.

Dióhéjban ennyi.iktriad
Blackmon az utolsó pár hétben szerintem jobb volt, mint Shorts, de ezen nem veszünk össze. De szerintem Shipley meg Massaquoi nem NFL-kezdő szint 😊

Ezek az előzetesek nem szuperrészletesek, nyilván kimarad belőlük sok dolog, így Shoelace vagy Marcedes is. Ha beleírom az ilyen szintű dolgokat, 2-3x ilyen hosszú lesz a cikk, azt pedig nem szerettük volna.

Ne haragudj, de a TC-teljesítmény alapján nem fogom Ballt kezdőszintűnek titulálni, egyrészt mert az edzés az nem meccs, másrészt pedig a Jax O ellen könnyebb jól nyomni mint a Texans vagy a Colts ellen. Ugyanez a helyzet Sandersnél is, majd ha csinál valamit az NFL-ben, jó returnernek fogom tartani, TC-parádé alapján nem fogom azt írni az előzetesbe, hogy minden idők legjobb visszahordója van náluk.

De köszi az észrevételeket, nyilván kimaradtak dolgok, amiket te fontosnak tartasz, ez már csak ilyen. De ne feledd, hogy ezek a cikkek nem a Jax leglelkesebb drukkereinek íródnak, hanem a nagyközönségnek, aki nem feltétlen tudja, ki az a Gabbert.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár megjegyzés (a helyezést nem vitatom):iktriad
Pedig lenne mit. 😉 Pocsék állapotban van a Jaguars, de közelében sincs züllésben és tehetséghiányban a Raidershez. Nagyon komoly meglepetés, hogy 9 szerkesztőből 6 őket tette utolsó helyre.DoM
Belejátszik ebbe, hogy a Raiders tavaly nyert ellenünk(igaz ehhez kellett, hogy MJD az elején, egy magához képest nagyon jó szöszi a szünetre megsérüljön, Henne meg teljesen lefagyjon a 2. félidőben).
A 2. heti Teddy Bridgewater/Jadeveon Clowney Bowl majd választ ad arra, melyik csapat a jobb.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pár megjegyzés (a helyezést nem vitatom):iktriad
Pedig lenne mit. 😉 Pocsék állapotban van a Jaguars, de közelében sincs züllésben és tehetséghiányban a Raidershez. Nagyon komoly meglepetés, hogy 9 szerkesztőből 6 őket tette utolsó helyre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén visszaszámlálós formában harangozzuk be az NFL-szezont, a nyitómeccsig hátralévő 32 nap mindegyikére jut egy-egy csapat. 9 szerkesztői power ranking konszenzusa alapján állt össze a végleges rangsor, melynek utolsó helyezettjét Rajna mutatja be:
 bowl.hu/32_jacksonville_jaguarsvassadi
Pár megjegyzés (a helyezést nem vitatom):
2012 dióhéjban: Cecil Shorts (sokkal) jobb és hasznosabb volt mint Blackmon, csak szólók. Főleg miután Mularkey és Bratkowski rájött, hogy kezdetni kéne...
A WR sor Blackmon nélkül sem lesz rossz:az első 4 meccsen - Shipley és MoMass a tapasztalatot, Brown és különösen Sanders a kiszámíthatatlanságot jelentheti az ellenfeleknek. Azt meg sem említem, hogy közepes CBkkel rendelkező csapatoknak kettőzniük kell Shortsot, ha ki akarják idén kapcsolni, és ez a többieknek nagy esélyt jelenthet.....
Marcedes idén már nem RT pótlék lesz Joeckel miatt, szóval ott van egy újabb (hatalmas) célpont a passzjátékban. Ha nem is fog 2010es szezont produkálni, ha egészséges marad, ő is hasznos tagja lesz a passz offensenek.
Teljesen ki lett hagyva Shoelace szerepe és wildcat, idén azt hittem sok trükkös playt fog Fisch hívni TC alapján.
A védőfalban inkább a Miller, Marks kettős illetve Alualu DEben lehet a javulás feltétele. Branch sajnos továbbra is elég halovány az edzéseken.
CBk: Alan Ball különösen jól teljesít idén (volt 3 pickje is TCben), úgy tűnik neki nagyon ízlik az a fajta press coverage, amit Bradley szeretne megvalósítani. Gratz még tapasztalatlan, de biztató jeleket mutat.
ST: Itt abszolút nem értek egyet a leírtakkal. A visszahordást meggátló egység alaposan meggyengült, viszont életveszélyes returner van Sanders személyében, aki a helyi szakik szerint a valaha volt legjobb puntreturnernek tűnik már most. És Shoelace is megkeverheti a kártyákat (tegnap volt egy 60 yardos kickoff returnje a scrimmagen), ha vigyázz a labdára.

Dióhéjban ennyi.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Steelers túl magas!

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 595
Idén visszaszámlálós formában harangozzuk be az NFL-szezont, a nyitómeccsig hátralévő 32 nap mindegyikére jut egy-egy csapat. 9 szerkesztői power ranking konszenzusa alapján állt össze a végleges rangsor, melynek utolsó helyezettjét Rajna mutatja be:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/f84bca7795b389f3eb7246b4d598a664.jpg
32. Jacksonville Jaguars | Bowl.hu
Lehet-e rosszabb a legrosszabbnál?