Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?kittli
Állítólag csak kis kompakt kamerákat lehet bevinni. Legalábbis az a srác aki a Heinzen volt azt mondta, hogy a kis autóstáskánál nagyobb motyót már el is veszik, hogy Clevelandben mi a szabály azt nem tudom.polamalu
én a heinzről nem tudok nyilatkozni, de az arrowheadbe simán bevihettem a tükrös gépet telével, és bent sem kötöttek belém, szóval hajrá😊triangle
Jaaaa,én kérek elnézést 😛
Meg sem merek/merünk szólalni a csoffadt kis londoni úttal kapcsolatban 😛 😀

több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést....kutya76
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?kittli
Állítólag csak kis kompakt kamerákat lehet bevinni. Legalábbis az a srác aki a Heinzen volt azt mondta, hogy a kis autóstáskánál nagyobb motyót már el is veszik, hogy Clevelandben mi a szabály azt nem tudom.polamalu
én a heinzről nem tudok nyilatkozni, de az arrowheadbe simán bevihettem a tükrös gépet telével, és bent sem kötöttek belém, szóval hajrá😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést....kutya76
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?kittli
Állítólag csak kis kompakt kamerákat lehet bevinni. Legalábbis az a srác aki a Heinzen volt azt mondta, hogy a kis autóstáskánál nagyobb motyót már el is veszik, hogy Clevelandben mi a szabály azt nem tudom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem semmi képeket sikerült csinálni, jó látni azt hogy egyre több ilyen élménnyel gazdagodnak a hazai NFL szurkolók, remélem én is kijutok jövőre, de az biztos , látva ezeket a képeket, hogy meg fogok bolondulni örömömben ha sikerül 😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést....kutya76
Nem mintha nagyon "fenyegetne" az esélye de érdekelne. Nem lehet fényképezni?
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉Blitzburgh
Üdvözlet a magyarországi Steelers rajongóknak. 😀kittli
Jobb egy mosolygós középső ujj, mint idehaza egy gurulós foci rangadón egy összeverés, leköpés, késelés... hasonló ínyencségek. 😀laby
de Ők is röhögtek rendesen, utána meg együtt "készültünk" a meccsre 😀 Ez olyan, mint amikor nem számít a bajnokság, de a Steelerst meg kell mindig verni. Remélem a sorozatfelvételt ki lehet venni😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉Blitzburgh
Üdvözlet a magyarországi Steelers rajongóknak. 😀kittli
Jobb egy mosolygós középső ujj, mint idehaza egy gurulós foci rangadón egy összeverés, leköpés, késelés... hasonló ínyencségek. 😀

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉Blitzburgh
Üdvözlet a magyarországi Steelers rajongóknak. 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Tényleg nagyon jók!
Az valamilyen helyi szokás,hogy a Browns drukkerek feltartott középső újjal üdvözölnek? 😉 😉
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Köszi a képeket Kutya, frankók, jó lehetett ott lenni. Irigykedem kicsit.polamalu
Én nem kicsit! 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
https://picasaweb.google.com/116761830143535398098/Steelers_browns_megosztott?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOuzkf6amYrdcQ&feat=directlink

kicsit megkésve a sok meló miatt de itt vannak a képek. Az első pár az Pittsburghben készült, mert pont aznap volt kivéve az üvegszekrényből a 6 SB trófea és lehetett vele fényképet csinálni... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést. A link megy a Browns topicba is...kutya76
Nagyon jó látni ezeket, köszönjük! 😊

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Köszi a képeket Kutya, frankók, jó lehetett ott lenni. Irigykedem kicsit.
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
https://picasaweb.google.com/116761830143535398098/Steelers_browns_megosztott?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOuzkf6amYrdcQ&feat=directlink

kicsit megkésve a sok meló miatt de itt vannak a képek. Az első pár az Pittsburghben készült, mert pont aznap volt kivéve az üvegszekrényből a 6 SB trófea és lehetett vele fényképet csinálni... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést. A link megy a Browns topicba is...kutya76
Kösz szépen. Qrva jók. A Clark sack nagyon jól el lett kapva.kittli
köszi, próbáltam a sorozatfelvételt is 😀 a helyem az a caoching zone -unk felett a 11.-ik sorban volt.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
https://picasaweb.google.com/116761830143535398098/Steelers_browns_megosztott?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOuzkf6amYrdcQ&feat=directlink

kicsit megkésve a sok meló miatt de itt vannak a képek. Az első pár az Pittsburghben készült, mert pont aznap volt kivéve az üvegszekrényből a 6 SB trófea és lehetett vele fényképet csinálni... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést. A link megy a Browns topicba is...kutya76
Kösz szépen. Qrva jók. A Clark sack nagyon jól el lett kapva.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
A Steelers Depot-ról átvéve, ez nem hangzik túl jól 😕

"The longest pass thrown from LOS for a completion from Ben to Wallace traveled 7 yards in the air since Ben hurt the ankle.
Ben is also 0 for 7 on passes to Wallace thrown 12 or more yards from LOS since injury"
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
https://picasaweb.google.com/116761830143535398098/Steelers_browns_megosztott?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOuzkf6amYrdcQ&feat=directlink

kicsit megkésve a sok meló miatt de itt vannak a képek. Az első pár az Pittsburghben készült, mert pont aznap volt kivéve az üvegszekrényből a 6 SB trófea és lehetett vele fényképet csinálni... a képek retusálatlanok, némelyik teleobjektívvel készült, de azzal csak finoman szabadott bánni mert nagy volt a lebukás veszélye 😀 Jó nézegetést. A link megy a Browns topicba is...



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miért szerzett ilyen kevés pontot a O?
Mert rettenetesen kevés (a 8 éves LeBeau-éra totális, nagyon durván legalja) labdát szerzett a D. Ez ugyanis azt jelenti, hogy rendkívül ritka volt a short field, ritkán kezdtük a támadásokat jó helyzetből és még ritkábban a momentum birtokában, továbbá a D mindössze 7 pontot tett a terméshez, ami kb negyede vagy ötöde az elmúlt éveknek.Soldados
Csakhogy az O a rossz mezőnypozíciók ellenére is gyakran eljutott a red zoneig, ami fantasztikus, ám ott elfogyott a tudománya és TD helyett FG, elrontott negyedik kísérlet, labdavesztés, vagy éppen bünti, esetleg egy-két benyalt sack miatt mezőnygól távolságon túlra való visszaszorulás lett a menetelés eredménye, ami viszont botrányos. Éppen ezért nemcsak a D további javulására van szükség a valós superbowl esélyhez, hanem az O hatékonyabbá válására is.Red Star
Ahogy írtam, ezzel is el lehet jutni SB-ba, mert jól kiegészíti egymást a két egység, de ha bármelyik javul (O a hatékonyságban, vagy a D a game changing big playekben) akkor hatalmas sanszunk van.

A sérülésekre pedig annyit, hogy aggasztó, de standard is standard. Engem amúgy elsősorban Keisel és Allen aggaszt, utóbbi azért mert ő lenne az egyetlen csere safety, a többi sztem tuti játszani fog, de én Keiselben is bízok, bár Heywardtól sem félnék, de azért kell a Szakáll!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Miért szerzett ilyen kevés pontot a O?
Mert rettenetesen kevés (a 8 éves LeBeau-éra totális, nagyon durván legalja) labdát szerzett a D. Ez ugyanis azt jelenti, hogy rendkívül ritka volt a short field, ritkán kezdtük a támadásokat jó helyzetből és még ritkábban a momentum birtokában, továbbá a D mindössze 7 pontot tett a terméshez, ami kb negyede vagy ötöde az elmúlt éveknek.Soldados
Csakhogy az O a rossz mezőnypozíciók ellenére is gyakran eljutott a red zoneig, ami fantasztikus, ám ott elfogyott a tudománya és TD helyett FG, elrontott negyedik kísérlet, labdavesztés, vagy éppen bünti, esetleg egy-két benyalt sack miatt mezőnygól távolságon túlra való visszaszorulás lett a menetelés eredménye, ami viszont botrányos. Éppen ezért nemcsak a D további javulására van szükség a valós superbowl esélyhez, hanem az O hatékonyabbá válására is.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Redman did rush for 92 yards and the game’s only touchdown, breaking seven tackles and averaging a healthy 3.4 yards per carry after contact. - A két fumble-t leszámítva nem is rossz, Denverben is hasonlót várunk tőle.

Aaron Smith ma délután meglátogatta a csapatot. Azt mondta, teljesen felépült a műtétet követően, és a szezon után dönt, hogy visszavonul-e.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az ágyéksérülés necces. Nekem 1 éve nem múlik. Focizok és úszok vele, de pihentetésre sem múlik, mert fél év kihagyás után se javult,,, ezért tartok tőle. Hokiban is pl. Jagr rendszeresen szenvedett, szenved ettől,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ez így picsaaggasztó így 2 nappal a meccs előtt. Dieselnek sztem annyi a meccsre, Harriosnban bízok, hogy játszik, és a Predatornak is illenék, hülyén nézne ki a 2 safety nélkül, Dízel és JH nélkül és Dudlival se tudom mi van...kishaszi
Woodley tegnap és ma is teljes edzést végzett, akárcsak Legu, úgyhogy velük nincs gond. Troy múlt héten is így volt, két napig nem edzett, csak pénteken, és végül játszott (nem is akárhogy...). Rendben lesz ő, mint ahogy szerintem Keisel és Harrison is játszani fog. Jelenleg Pouncey és Allen az, aki igazán kérdéses, illetve Moore-ról nem nyilatkoztak.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Harrison, Keisel, Moore, Allen, és Troy ma sem edzett, hozzájuk csatlakozott még Pouncey, akinek a játéka - ahogy haszi is írta - erősen kérdésessé vált. Ben legalább teljes értékű edzésmunkát végezhetett.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aqurva:

Harrison (toe), Keisel (groin), Moore (knee), Allen (shoulder) and Polamalu (calf) all miss practice for 2nd-straight day.

Ez így picsaaggasztó így 2 nappal a meccs előtt. Dieselnek sztem annyi a meccsre, Harriosnban bízok, hogy játszik, és a Predatornak is illenék, hülyén nézne ki a 2 safety nélkül, Dízel és JH nélkül és Dudlival se tudom mi van...

Legu és Dudli full practice. Akkor Essex centerezik, Legu LG.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na, úgy néz ki Punci továbbra sem játszik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Az egyetlen ami miatt Clark hiányozhat a Denver ellen az, h nagyon hatékonyan lép fel a futásokra, akár csak Troy.Mundy ne mtudom hogy áll ezzel?
Troy lesz a FS és Mundy a SS ? vagy fordítva?savanyucukor
Mundy többnyire a nickel és dime felállásoknál kapott szerepet, és nem lehetett rá panasz; illetve végigjátszott már egy meccset, ráadásul nem is Clarkot, hanem Troy-t kellett váltania, és akkor is kimondottan jól teljesített. (Mellesleg egy first downt érő elkapást is jegyez. 😊 )