Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bazzeg Burnett nem fért be PSbe se? Ez nagyon meglepett. Szerintem annyira nem volt botrányos, meg elég ballhawk is a srác. Na nembaj, kibasztam rá egy picket GM gameben.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tonx: én is emlékszem Rád. Nem tudom mi lehet a baj, elvileg kellene működnie.

Burnett qrva szar volt PS-meccseken, egyáltalán nem sajnálom, hogy PS-be se kellett. Harris meglepőbb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a Practice squad😀E Worthington, TE Bright, G Brooks, S Crmtie-Smith, WR Grisham, T Jolly, DE McLendon, FB Summers,RSG
Zsír. Kár, hogy Urbikot elszipkázták, illetve fura, hogy Burnett ide se fért be... :/

A csapatkapitányoknál örülök, hogy Miller ennyire felküzdötte magát csapaton belül. Meg is érdemli. Hatalmas kedvenc. A többi várható volt.

Ja és üdv a klubban!Soldados
Őszinte legyek, én TE gyerekről nem is hallottam és nem is értem mit keres itt, fölösleges. Akkor már Burnett megérte volna legalább ide behúzni (nagyon elcseszhetett valamit idén, mert tavaly azért ennél biztatóbb volt)Darth
Undrafted volt 2009-ben. Én is csak ennyit tudok. 😀




Én emlékszem 😊 .
(Amúgy ha minden igaz, be tudsz lépni a korábbi felhasználóneveddel.)

Ezennel Urbik, Burnett, Harris és már korábbról Shipley (akit most az Eagles is waivelt) "hivatalosan" is kidobott picknek minősül a tavalyi draftról. Reméljük idén komolyat villant kompenzálásképpen a Ziggy-Wallace-Lewis hármas.Robilluma
Próbálkoztam mindenhogy, de nem tudtam. :/
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
és a Practice squad😀E Worthington, TE Bright, G Brooks, S Crmtie-Smith, WR Grisham, T Jolly, DE McLendon, FB Summers,RSG
Zsír. Kár, hogy Urbikot elszipkázták, illetve fura, hogy Burnett ide se fért be... :/

A csapatkapitányoknál örülök, hogy Miller ennyire felküzdötte magát csapaton belül. Meg is érdemli. Hatalmas kedvenc. A többi várható volt.

Ja és üdv a klubban!Soldados
Őszinte legyek, én TE gyerekről nem is hallottam és nem is értem mit keres itt, fölösleges. Akkor már Burnett megérte volna legalább ide behúzni (nagyon elcseszhetett valamit idén, mert tavaly azért ennél biztatóbb volt)

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Burnett :o ? Egy CB sincs a ps-ben? Érdekes.
Harris-t meg elvitte vki?Robilluma
Nem tudok róla. Úgy tűnik, Worthingtonban és McLendonban is több potenciált láttak.Soldados
Köszi az üdvözlést. Am a régi fórumon sokat voltam pár éve Tonx néven...nem tudom h emlékeztek e rám. 😀

Harrist nem vitte el senki. Cut. Ahogy Burnett is.RSG
Én emlékszem 😊 .
(Amúgy ha minden igaz, be tudsz lépni a korábbi felhasználóneveddel.)

Ezennel Urbik, Burnett, Harris és már korábbról Shipley (akit most az Eagles is waivelt) "hivatalosan" is kidobott picknek minősül a tavalyi draftról. Reméljük idén komolyat villant kompenzálásképpen a Ziggy-Wallace-Lewis hármas.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Zsír. Kár, hogy Urbikot elszipkázták, illetve fura, hogy Burnett ide se fért be... :/

A csapatkapitányoknál örülök, hogy Miller ennyire felküzdötte magát csapaton belül. Meg is érdemli. Hatalmas kedvenc. A többi várható volt.

Ja és üdv a klubban!Soldados
Burnett :o ? Egy CB sincs a ps-ben? Érdekes.
Harris-t meg elvitte vki?Robilluma
Nem tudok róla. Úgy tűnik, Worthingtonban és McLendonban is több potenciált láttak.Soldados
Köszi az üdvözlést. Am a régi fórumon sokat voltam pár éve Tonx néven...nem tudom h emlékeztek e rám. 😀

Harrist nem vitte el senki. Cut. Ahogy Burnett is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és a Practice squad😀E Worthington, TE Bright, G Brooks, S Crmtie-Smith, WR Grisham, T Jolly, DE McLendon, FB Summers,RSG
Zsír. Kár, hogy Urbikot elszipkázták, illetve fura, hogy Burnett ide se fért be... :/

A csapatkapitányoknál örülök, hogy Miller ennyire felküzdötte magát csapaton belül. Meg is érdemli. Hatalmas kedvenc. A többi várható volt.

Ja és üdv a klubban!Soldados
Burnett :o ? Egy CB sincs a ps-ben? Érdekes.
Harris-t meg elvitte vki?Robilluma
Nem tudok róla. Úgy tűnik, Worthingtonban és McLendonban is több potenciált láttak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szóval, ha a Der Alte évvégivel lelép, lelécel vele Warrior is ( nem hiába küzdöttek a 9es LB helyér) sőt lehet Harrison is befejezi (ezek fényiben érthető a három drafthelyes húzás és a teljes renoválása a cseresornak). Aa. ugye nyilatkozta is, hogy nem csinálja tovább LöBó nélkül, no és mi van ha Keisel vele együtt szögre akasztja, akkor ..hattyuk, hogy nem raktunk föl még egy DE-t a rösztlire, vagy mér pont Eason került fel? minek a 6WR, a 9DB hömm??????????
mimeg itend sajnálkozunk Frankán, meg Bélinsutianap
Hoke-ot se felejtsd ki. 34 és uccsó éve a szerződéséből. Vele nem biztos, hogy hosszabbítunk,P.S.: Nyugtasson meg mindenkit a tény, hogy Gay és Essex is szerződésének utolsó évére készül 😊 . A steelersdepoton fenn vannak az uccsó évesek: http://www.steelersdepot.com/2010/09/early-look-at-steelers-2011-free-agents-players-in-final-year-of-contract/Robilluma
Hoke-kal tuti nem hosszabbítunk, ahogy Colonnal sem fogunk. Gay RFA lesz, ha nem lesz megint ótvar szar, akkor megkapja majd a tendert. Essex kérdéses, ő contract yearben van, ha megfelel (és nem látnak mögötte megfelelő helyettest), akkor tárgyalnak vele, ha nem, akkor mehet Isten hírével.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
és a Practice squad😀E Worthington, TE Bright, G Brooks, S Crmtie-Smith, WR Grisham, T Jolly, DE McLendon, FB Summers,RSG
Zsír. Kár, hogy Urbikot elszipkázták, illetve fura, hogy Burnett ide se fért be... :/

A csapatkapitányoknál örülök, hogy Miller ennyire felküzdötte magát csapaton belül. Meg is érdemli. Hatalmas kedvenc. A többi várható volt.

Ja és üdv a klubban!Soldados
Burnett :o ? Egy CB sincs a ps-ben? Érdekes.
Harris-t meg elvitte vki?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
szóval, ha a Der Alte évvégivel lelép, lelécel vele Warrior is ( nem hiába küzdöttek a 9es LB helyér) sőt lehet Harrison is befejezi (ezek fényiben érthető a három drafthelyes húzás és a teljes renoválása a cseresornak). Aa. ugye nyilatkozta is, hogy nem csinálja tovább LöBó nélkül, no és mi van ha Keisel vele együtt szögre akasztja, akkor ..hattyuk, hogy nem raktunk föl még egy DE-t a rösztlire, vagy mér pont Eason került fel? minek a 6WR, a 9DB hömm??????????
mimeg itend sajnálkozunk Frankán, meg Bélinsutianap
Hoke-ot se felejtsd ki. 34 és uccsó éve a szerződéséből. Vele nem biztos, hogy hosszabbítunk, és amúgy is lehet, hogy A. Smith-hez hasonlóan gondolkodik (Óriásbébi is 33, de vele ugye most kötöttünk 3 évest). A NT-k mondjuk hosszabban amortizálódnak. A DL depth mindenesetre tényleg eléggé gyengülhet jövőre.
ILB-ben Warrior mellett a backupja, Fox is szerződése uccsó évében van, máshol akár kezdhetne is... Foote meg nálam már nem kezdő kaliber, hanem arra jó, ami idén a feladata lesz. Kell elé egy kezdő. (Bailey után meg nem kell sírni.)
Érdekes lesz a jövő évi draftunk.
Ami biztosan kéne, az egy poszt-Hampton érában kezdő hentes NT és egy brutál ILB buck poziba. Ez kivitelezhető.
DE nem biztos, hogy kell. Egyrészt Keisel még "fiatal", csak 31 😊 , másrészt jött Sunny Harris és Worth, backupnak minimum jók lesznek.
Szerintem jól renováljuk a D-t. Az utóbi 2 évben jött DE-be Ziggy + Harris és Worthington a ps-be, jött a két tehetséges rookie OLB, jött 3 CB (ebből Lewis és Butler is jó lehet), jött Sly ILB-be Timmons mögé, FA-n Will Allen backup safety-nek.
Alakul az új D, mint púpos gyerek a prés alatt 😉 .
A bibi inkább ott van, hogy kéne kb. 3 kezdő szintű ember az OL-ba is...

P.S.: Nyugtasson meg mindenkit a tény, hogy Gay és Essex is szerződésének utolsó évére készül 😊 . A steelersdepoton fenn vannak az uccsó évesek: http://www.steelersdepot.com/2010/09/early-look-at-steelers-2011-free-agents-players-in-final-year-of-contract/


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és a Practice squad😀E Worthington, TE Bright, G Brooks, S Crmtie-Smith, WR Grisham, T Jolly, DE McLendon, FB Summers,RSG
Zsír. Kár, hogy Urbikot elszipkázták, illetve fura, hogy Burnett ide se fért be... :/

A csapatkapitányoknál örülök, hogy Miller ennyire felküzdötte magát csapaton belül. Meg is érdemli. Hatalmas kedvenc. A többi várható volt.

Ja és üdv a klubban!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali.
Először is jó lett az új oldal. 😊 Még nem volt alkalmam megdícsérni.

Nem tudom h írta e már valaki. Ha igen akkor bocsi.
Csapatkapitányok: Hines Ward és Heath Miller O-ban, James Farrior a D-ben, Keyaron Fox az ST-ben.

és a Practice squad😀E Worthington, TE Bright, G Brooks, S Crmtie-Smith, WR Grisham, T Jolly, DE McLendon, FB Summers,
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szóval, ha a Der Alte évvégivel lelép, lelécel vele Warrior is ( nem hiába küzdöttek a 9es LB helyér) sőt lehet Harrison is befejezi (ezek fényiben érthető a három drafthelyes húzás és a teljes renoválása a cseresornak). Aa. ugye nyilatkozta is, hogy nem csinálja tovább LöBó nélkül, no és mi van ha Keisel vele együtt szögre akasztja, akkor ..hattyuk, hogy nem raktunk föl még egy DE-t a rösztlire, vagy mér pont Eason került fel? minek a 6WR, a 9DB hömm??????????
mimeg itend sajnálkozunk Frankán, meg Bélinsutianap
9 DB muszáj , ez nem kérdés sem lehet, a 6 WR-t én nem bánom. Harrison és Keisel tuti nem vonul vissza, egyedül Warrior és Aaron smith lehet a kérdés, de az ő helyük megoldott Hood és Foote által, persze a depth komoly hátrányt szenvedne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
szóval, ha a Der Alte évvégivel lelép, lelécel vele Warrior is ( nem hiába küzdöttek a 9es LB helyér) sőt lehet Harrison is befejezi (ezek fényiben érthető a három drafthelyes húzás és a teljes renoválása a cseresornak). Aa. ugye nyilatkozta is, hogy nem csinálja tovább LöBó nélkül, no és mi van ha Keisel vele együtt szögre akasztja, akkor ..hattyuk, hogy nem raktunk föl még egy DE-t a rösztlire, vagy mér pont Eason került fel? minek a 6WR, a 9DB hömm??????????
mimeg itend sajnálkozunk Frankán, meg Bélin


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
neztem a hetvegi meccset...az elso drive-ig jutottam egyenlore...ha' nem volt valami acelos...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Urbikot elvitte a Bills, Baileyt meg a Titans.tenorx
További 2 hírem van: Logant a Lions vitte el, míg a meg nem erősített hírek szerint Summers aláírt a PS-be szerencsére.Soldados
Na végre sokak számára egy pozitív hír, hogy Summers legalább PSben meg van. Sérülés (az ne legyen) esetén vagy jövőre bent lesz.Darth
sok esélye nem volt, mert kb. vagy 10 FB-t dobtak ki a keretszűkítésekkor


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Urbikot elvitte a Bills, Baileyt meg a Titans.tenorx
További 2 hírem van: Logant a Lions vitte el, míg a meg nem erősített hírek szerint Summers aláírt a PS-be szerencsére.Soldados
Na végre sokak számára egy pozitív hír, hogy Summers legalább PSben meg van. Sérülés (az ne legyen) esetén vagy jövőre bent lesz.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Urbikot elvitte a Bills, Baileyt meg a Titans.tenorx
További 2 hírem van: Logant a Lions vitte el, míg a meg nem erősített hírek szerint Summers aláírt a PS-be szerencsére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Urbikot elvitte a Billstenorx
ezis a Kugler-biznic része??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Urbikot elvitte a Bills, Baileyt meg a Titans.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Befalóban vágtak egy komplett falat. mondd ez nekünk valamit?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
én baily-t sajnálom nem is értem miért lett cut... :rolleyes:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.Soldados
Jah. Jagr is csak egy volt a Pensben pl.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.Soldados
Nekem amúgy - bocs az offért - Michael Turner stílusa tűnik elég Bettis-esnek. Bár Burner talán vmivel gyorsabb.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.Soldados
hát azé Ájerra rá lehetne pakolni egy tizest, azé van vagy száz kiló oszt még növésbe van rendesen, alig múlt 17


Aki nem hiszi, annak utánajárnak