Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Flacco-t indokolatlanul teszitek le sztem, kb azóta amióta a ligába került.. Soldi is folyamatosan alázta, h úgy is gyenge lesz, wellcome rookie, ehhez képest már első évében is bizonyított, igazából sokkal jobb már most is, mint amire számítani lehetett és én úgy veszem észre, h folyamatosan fejlődik. A Ravens nem fog pass-heavy-t játszani idén se. Azért mert a preseason-ban erre gyúrtak még nem jelenti azt, h feladnák a kurva jól működő futásra alapuló támadásaikat. Tény, h több lesz a passz náluk, de ez nem csak az új WR-eknek köszönhető, hanem Flacco fejlődésének is. A védelmük valóban nem olyan jó manapság, mint előtte volt, de a sokat javuló O miatt sokkal kiegyensúlyozattabbak lettek. Sztem nem túlzott a hype ami őket övezi, mert tényleg jók. Aztán majd kiderül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kemo bokája kifordult a szerdai edzésen, miután rálépett Maxi pici lábára így a tegnapi edzést kihagyta. :/
Remélem felépül vasárnapra f.szom, ha nem akkor Legursky játszik a helyén.

Azért annak örülök h Sonny Harris nem kapott szerződést Baltimore-i látogatása után.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Azért erre kíváncsi leszek hogy nem butítják meg a playbookot Tomlinék DD 4meccsére...
Ha valóban így lesz akkor vagy irgalmazzon a mindenható, vagy BB-vel is csak futni fogunk 😀The terrible towel
A wr corp nagyon bízik Dixieben, Ward és Wallace is latinuszokban beszél róla.

"Let Dennis be Dennis," Ward said. "That's all we ask for. We are not asking Dennis to be Ben or Byron (Leftwich) or Charlie (Batch). We want him to do what he does."

Arians is inkább a zsebben látná többet szívesen, mint h fusson.

Hát nem tudom, most vagy csak nagyon erősen vetítünk az ellenfeleknek, vagy tényleg igaz a nem lebutított playbook és egy szinttel előrébb lépett DD a tavalyihoz képest és valami passzjátékunk is lesz.Chrisdol
Még jó hogy így beszélnek róla 😀
Képzeld azt nyilatkoznák hogy hú isten ments, egy passzot se engedjen el, nem is kell wr a pályára, csak fussunk 😀
Kell az önbizlmát pumpálni a srácnak.The terrible towel
Meg nekünk is jobb így. Félve mi sem ülhetünk a tévé elé.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azért erre kíváncsi leszek hogy nem butítják meg a playbookot Tomlinék DD 4meccsére...
Ha valóban így lesz akkor vagy irgalmazzon a mindenható, vagy BB-vel is csak futni fogunk 😀The terrible towel
A wr corp nagyon bízik Dixieben, Ward és Wallace is latinuszokban beszél róla.

"Let Dennis be Dennis," Ward said. "That's all we ask for. We are not asking Dennis to be Ben or Byron (Leftwich) or Charlie (Batch). We want him to do what he does."

Arians is inkább a zsebben látná többet szívesen, mint h fusson.

Hát nem tudom, most vagy csak nagyon erősen vetítünk az ellenfeleknek, vagy tényleg igaz a nem lebutított playbook és egy szinttel előrébb lépett DD a tavalyihoz képest és valami passzjátékunk is lesz.Chrisdol
Még jó hogy így beszélnek róla 😀
Képzeld azt nyilatkoznák hogy hú isten ments, egy passzot se engedjen el, nem is kell wr a pályára, csak fussunk 😀
Kell az önbizlmát pumpálni a srácnak.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
- szóval, ezek nem dominanciák, mintahogyaz sem hogy a bengals nyerte a csoportot, kb. négy meccs csak egy paraszthajszálon múlt.
- a hollók se jönnek agyonverni minket, attól hogy ők úgyérzik mekkora fasza igazolás Anakin meg Husi, attúl én meg azt mondom majd nézzünk meg mit brekegnek rólunk Igorék a szezon végin. Az hogy mi két éve rágjuk a D öregedését, attól Reed-ék se lettek fiatalabbak.
- ahhoz hogy kibaszott nagy passzer csapat legyenek, nagyon sok mindennek klappolnia kéne, s mi is igazoltunk fasza elkapókat (ElRendel, Battle), sőt lehet még a cicák is jobban járnak T.O.-val. Persze nekünk is sok kell, hogy igazán faszán fussunk.
- és egyenlőre a BB féle korosztály pl Eli, Brees, Rivers alattiakból nem nőtt ki egy potens SB-győztes QB, és ott se Falko a hűdeűberfasza, pl lehet DéDi többet tud kihozni most, hogy esélye van, vagy ott van TrentEdwards, Kolbász, MattMúr, Henne vagy éppen Rodgers és Young - szóval semmivel nincs kiemelkedve a nagy Dzsó még a "húhadefaszaelkapóink"-kal sesutianap
Az, hogy mit mondanak majd Igorék az részemről lényegtelen, szezon előtt is, meg utána is😛
Anakin kjó, ha ép, a cigány is, de nem véletlenül zavarták el, persze lutri, hogy megtalálja-e a számítását, vagy sem.
T.O.-t szerintem hagyjuk....
DD meg passzokat tekintve nem fog többet kihozni elég nagy valószínűséggel, mert ég és föld ebből a szempontból a két QB, erre szerintem fölösleges bazírozni.- Ha mégis, akkor Arianséknak biztos indián varázsló vér folyik az ereikben. (Mondjuk eddig erről nem győztek meg😛)
Flakon meg egyébként jó kezű irányító, szerintem ez vízválasztó év lesz számára.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért erre kíváncsi leszek hogy nem butítják meg a playbookot Tomlinék DD 4meccsére...
Ha valóban így lesz akkor vagy irgalmazzon a mindenható, vagy BB-vel is csak futni fogunk 😀The terrible towel
A wr corp nagyon bízik Dixieben, Ward és Wallace is latinuszokban beszél róla.

"Let Dennis be Dennis," Ward said. "That's all we ask for. We are not asking Dennis to be Ben or Byron (Leftwich) or Charlie (Batch). We want him to do what he does."

Arians is inkább a zsebben látná többet szívesen, mint h fusson.

Hát nem tudom, most vagy csak nagyon erősen vetítünk az ellenfeleknek, vagy tényleg igaz a nem lebutított playbook és egy szinttel előrébb lépett DD a tavalyihoz képest és valami passzjátékunk is lesz.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
hagyjuk már a hollókat.
mindig ők a legjobbak.
mi csak időközönként egy SB-ra vagyunk jók.

szerintem olyan jó a D ott ,hogy meccset sem fognak veszíteni, sőt, pontot alig kapnak majd.
Flacco meg egy igazi győztes.Tibi76
Jó, hát mit mondjon egy szurkoló a saját csapatáról, ha nem azt, hogy ők a legjobbak? Ezt azért sztem hadd lehessen. Sztem a Chiefs a legjobb, a többi csalás! 😊
Például Steelers a legjobb. Kiírta Soldi sigben, hogy Best franchise in the national football league (vagy valami ilyesmi), mert 6xoros SB bajnok, és ez így okés is. De például ha azt nézem, hogy ki nyert legtöbbször, akkor SB előtt is volt élet, és akkor a Green Bay Packers asszem fejből 12 vagy 14 bajnoki győzelme a nyerő. Ha vki azt írná ki, az is igaz.
De ezzel nincs gond, mindenki úgy számolja, úgy sorolja fontossági sorrendben az adatokat, ahogy neki legjobban jön ki, és a többi adat torzít, nem lényeges, vagy kevésbé lényeges.
És ettől még tény, és nagyon nagy dolog a 6 SB győzelem és igaz, és igaz, hogy a korai foci totál más, kevesebb csapat stb. De a bajnok sztem bajnok. Aki odaszámolja ,nem lehet lehülyézni, jogos ami jogos.

Ezeken lehet a világ végéig lovagolni, hogy mi számít, meg mi nem. Ettől ha idén a hollók mindenkit megvernek, akkor megvernek, és hiába a többi adat. Ha meg a Chiefs ver meg mindenkit, akkor kiírja a nap, hogy fatal error, összezuhan a tér idő kontinuum, és Isten aki nem Brady, lemond. Én így látom legalábbis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
hagyjuk már a hollókat.
mindig ők a legjobbak.
mi csak időközönként egy SB-ra vagyunk jók.

szerintem olyan jó a D ott ,hogy meccset sem fognak veszíteni, sőt, pontot alig kapnak majd.
Flacco meg egy igazi győztes.Tibi76
a szájukbóla nyálcsorog, kezeket a bilibe!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
hagyjuk már a hollókat.
mindig ők a legjobbak.
mi csak időközönként egy SB-ra vagyunk jók.

szerintem olyan jó a D ott ,hogy meccset sem fognak veszíteni, sőt, pontot alig kapnak majd.
Flacco meg egy igazi győztes.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azért erre kíváncsi leszek hogy nem butítják meg a playbookot Tomlinék DD 4meccsére...
Ha valóban így lesz akkor vagy irgalmazzon a mindenható, vagy BB-vel is csak futni fogunk 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
- szóval, ezek nem dominanciák, mintahogyaz sem hogy a bengals nyerte a csoportot, kb. négy meccs csak egy paraszthajszálon múlt.
- a hollók se jönnek agyonverni minket, attól hogy ők úgyérzik mekkora fasza igazolás Anakin meg Husi, attúl én meg azt mondom majd nézzünk meg mit brekegnek rólunk Igorék a szezon végin. Az hogy mi két éve rágjuk a D öregedését, attól Reed-ék se lettek fiatalabbak.
- ahhoz hogy kibaszott nagy passzer csapat legyenek, nagyon sok mindennek klappolnia kéne, s mi is igazoltunk fasza elkapókat (ElRendel, Battle), sőt lehet még a cicák is jobban járnak T.O.-val. Persze nekünk is sok kell, hogy igazán faszán fussunk.
- és egyenlőre a BB féle korosztály pl Eli, Brees, Rivers alattiakból nem nőtt ki egy potens SB-győztes QB, és ott se Falko a hűdeűberfasza, pl lehet DéDi többet tud kihozni most, hogy esélye van, vagy ott van TrentEdwards, Kolbász, MattMúr, Henne vagy éppen Rodgers és Young - szóval semmivel nincs kiemelkedve a nagy Dzsó még a "húhadefaszaelkapóink"-kal se


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Steelers cut W'ton from PS, add Al Woods, blue-chip recruit who dissappointed LSU as NT. Maybe better as 3-4 DE.

Sajnálom Worthingtont 😕 Azt hittem van a srácban potenciál. Viszont Al Woods jó lehet, 4. körben húzta a New Orleans.tenorx
Azért az érdekes, hogy az UDFA McLendon tovább húzza, mint Worthington és Harris. Pályára se lépett a preseason meccseken!
Valamit nagyon tudhat, vagy a két hátul draftolt DE volt ennyire gyenge.Robilluma
Asszem pont Te írtad Robi (még a régi fórumon), h TC alatt a stábot is mennyire meglepte, h milyen gyenge fizikailag Worthington.
Woods igazi monster alkat, hatalmas karokkal, aki igaz futás ellen sokkal jobb mint pass rush-ba.
S. Payton úgy nyilatkozott az elengedéséről, h túl nagyok voltak a hiányosságai és legalább 2-3 évre lett volna szüksége h beépüljön a rendszerbe. Egy 4. köröstől ez sovány volt úgy látszik.
Nem tudom...., a következő TC-n bizonyíthat.Chrisdol
Worthingtont sajnálom...

Viszont a Woods nem hangzik rossznak, sőt.....
Majd meg látjuk mi lesz belőle.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steelers cut W'ton from PS, add Al Woods, blue-chip recruit who dissappointed LSU as NT. Maybe better as 3-4 DE.

Sajnálom Worthingtont 😕 Azt hittem van a srácban potenciál. Viszont Al Woods jó lehet, 4. körben húzta a New Orleans.tenorx
Azért az érdekes, hogy az UDFA McLendon tovább húzza, mint Worthington és Harris. Pályára se lépett a preseason meccseken!
Valamit nagyon tudhat, vagy a két hátul draftolt DE volt ennyire gyenge.Robilluma
Asszem pont Te írtad Robi (még a régi fórumon), h TC alatt a stábot is mennyire meglepte, h milyen gyenge fizikailag Worthington.
Woods igazi monster alkat, hatalmas karokkal, aki igaz futás ellen sokkal jobb mint pass rush-ba.
S. Payton úgy nyilatkozott az elengedéséről, h túl nagyok voltak a hiányosságai és legalább 2-3 évre lett volna szüksége h beépüljön a rendszerbe. Egy 4. köröstől ez sovány volt úgy látszik.
Nem tudom...., a következő TC-n bizonyíthat.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Tavaly a Ravens és a Steelers D is vmi urban legend folytán lett kikiáltva jónak, de mindkettős max közepes volt.Soldados
A Steelers D a bajnoki cím miatt lett kikiáltva jónak. Ebbe nem volt belekalkulálva sem Troy kiesése, se Gay, se a többi már-már permanensnek mondható folyamatos sérülés. 1x-1x lehet pótolni emberkéket, de folyamatosan nem.

A Ravens D-re meg nem óhajtok mondani semmit, de azért érdekesnek találom a kijelentéseket, mivel így vagy úgy: mindig megszenvedünk ellenük. Fölösleges meccsenként elemezni, hogy melyiken miért, de a 35 pontos meccs 1x volt, azóta nem volt könnyű meccs ellenük, hiába kiáltotta világgá xy, hogy gyengék, vagy már nem olyan jók, stb.kishaszi
Azt senki nem mondta, hogy gyengék. 😉 Csak, azt hogy a védelmük erős közepes volt tavaly, ahogy a miénk is. Az offense-ük viszont elsősorban Ray Rice-nak köszönhetően rengeteget fejlődött, ezért nem estek vissza tavaly, mint pl mi.

A D visszaesése nem azt jelent, hogy szarrá tudjuk őket szórni pontokkal, márcsak azért sem mert a mi offense-ünk sem éppen arról híres, hogy húúú de jó a Red Zone-ban és meccsenként 30 pontot termel.Soldados
2009 :
1 2 3 4 OT Total
Steelers 0 7 3 7 0 17
Ravens 7 7 0 3 3 20

1 2 3 4 Total
Ravens 3 7 10 0 20
Steelers 6 14 0 3 23

egyertelmuen a D-ben bizunk...hogy aztan az O majd csak begyotri a labdat valahogy.
Tovabba remelem, hogy iden a masodik felidoben nem esunk ugy ossze, mint tavaly.
Remelhetoleg ezt a megerositett cseresor is segiti.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tavaly a Ravens és a Steelers D is vmi urban legend folytán lett kikiáltva jónak, de mindkettős max közepes volt.Soldados
A Steelers D a bajnoki cím miatt lett kikiáltva jónak. Ebbe nem volt belekalkulálva sem Troy kiesése, se Gay, se a többi már-már permanensnek mondható folyamatos sérülés. 1x-1x lehet pótolni emberkéket, de folyamatosan nem.

A Ravens D-re meg nem óhajtok mondani semmit, de azért érdekesnek találom a kijelentéseket, mivel így vagy úgy: mindig megszenvedünk ellenük. Fölösleges meccsenként elemezni, hogy melyiken miért, de a 35 pontos meccs 1x volt, azóta nem volt könnyű meccs ellenük, hiába kiáltotta világgá xy, hogy gyengék, vagy már nem olyan jók, stb.kishaszi
Azt senki nem mondta, hogy gyengék. 😉 Csak, azt hogy a védelmük erős közepes volt tavaly, ahogy a miénk is. Az offense-ük viszont elsősorban Ray Rice-nak köszönhetően rengeteget fejlődött, ezért nem estek vissza tavaly, mint pl mi.

A D visszaesése nem azt jelent, hogy szarrá tudjuk őket szórni pontokkal, márcsak azért sem mert a mi offense-ünk sem éppen arról híres, hogy húúú de jó a Red Zone-ban és meccsenként 30 pontot termel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Randle El neve miért nem merült fel, mint potenciális visszahordó?Szokol
Randle El-re mint 3. számú qb-ra (is) számítunk 😊
Az edzéseken kap pár snapet mint irányító, és mint olyan "vésztartalék" lesz a poszton!!Chrisdol
Antonio Brown a punt és kickoff visszahordó, de ha úgy ítélik meg, hogy pihennie kell, akkor Randle El lesz a puntnál és Moore a kickoffnál. Randle El régen elitkategória volt ebben a műfajban, ma már persze nyilván nem az, de egy-egy próbát megérhet a dolog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Randle El neve miért nem merült fel, mint potenciális visszahordó?Szokol
Randle El-re mint 3. számú qb-ra (is) számítunk 😊
Az edzéseken kap pár snapet mint irányító, és mint olyan "vésztartalék" lesz a poszton!!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor mégis sovány az NT, és próbáljuk erősiteni (Hoke-ot elveszitjük), de számomra érthetetlen hogy mért Worthington, Harris után. De főszedhettül volna Davis-t vagy Kevin Smith-et is. Nemértennemértem, És kiafaszom a MeKlendon gyerek, egy playt se volt fenn


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Randle El neve miért nem merült fel, mint potenciális visszahordó?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tavaly a Ravens és a Steelers D is vmi urban legend folytán lett kikiáltva jónak, de mindkettős max közepes volt.Soldados
A Steelers D a bajnoki cím miatt lett kikiáltva jónak. Ebbe nem volt belekalkulálva sem Troy kiesése, se Gay, se a többi már-már permanensnek mondható folyamatos sérülés. 1x-1x lehet pótolni emberkéket, de folyamatosan nem.

A Ravens D-re meg nem óhajtok mondani semmit, de azért érdekesnek találom a kijelentéseket, mivel így vagy úgy: mindig megszenvedünk ellenük. Fölösleges meccsenként elemezni, hogy melyiken miért, de a 35 pontos meccs 1x volt, azóta nem volt könnyű meccs ellenük, hiába kiáltotta világgá xy, hogy gyengék, vagy már nem olyan jók, stb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Steelers cut W'ton from PS, add Al Woods, blue-chip recruit who dissappointed LSU as NT. Maybe better as 3-4 DE.

Sajnálom Worthingtont 😕 Azt hittem van a srácban potenciál. Viszont Al Woods jó lehet, 4. körben húzta a New Orleans.tenorx
Azért az érdekes, hogy az UDFA McLendon tovább húzza, mint Worthington és Harris. Pályára se lépett a preseason meccseken!
Valamit nagyon tudhat, vagy a két hátul draftolt DE volt ennyire gyenge.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers cut W'ton from PS, add Al Woods, blue-chip recruit who dissappointed LSU as NT. Maybe better as 3-4 DE.

Sajnálom Worthingtont 😕 Azt hittem van a srácban potenciál. Viszont Al Woods jó lehet, 4. körben húzta a New Orleans.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bazz Soldados, szinte szóról-szóra ezt magyaráztam valakinek pár napja. 😊
A Ravens-hype óriási. Én is csak azért félek az első rangadónktól, mert nem lesz Ben, a Ravens ellen meg csak futással nem lehet nyerni, Dixon-ban viszont nem tudok bízni. (hátha az első 3 fordulóban mutatott teljesítménye alapján elkezdek majd 😊)CarioN
Az tény, hogy a Ravens D csak árnyéka egykori önmagának, viszont az támadósor nagy jön felfele. Flacco kapott 2 jó célpontot (T.J.H, Boldin), meg Mason és Heap is jó még, a fal kiváló, és a futók is jók. Csak Flacco játéka az egyetlen kérdőjel szerintem a támadóknál. Szerencsére nálunk kurva jó a passrush, de attól én még kicsit félek a cornerek miatt.Enthroners97
Jó lesz ez a Ravens D. Tavaly is az volt, idén is az lesz. A fal döbbenet erős, átfutni nagyon nehéz, a LB-k igen erősek (de nem annyira mint a mieink 😛 ), a CB-k - ha a két ACL szakadásos teljesen felépül - Foxwoth-szel, Webbel, Wilsonnal kicsit alulértékeltek, sztem közepesek. Soldi szerint gyenge a passrush, de a Colts(!) ellen működött a PO-ban a passzvédekezés és összesen engedtek asszem 240 yardot.
Én a buktatójukat pont, hogy az O-ban látom, tavaly is ott véreztek el. A fal jó, a futójáték Rice-szal jó, erre átmennek passheavy-be. Sztem kinyírják magukat. A 2 TE-től én nem félek, Housh sztem Antonio Bryantet koppintja majd "sikeres" klubváltás terén, Mason és Boldin nagyon-nagyon jó, bár előbbi öreg, utóbbi sérülékeny. De a legnagyobb hibapontjuk sztem Flacco lesz. Oher túloldalán is kérdéses még a T poszt. Cousins-szal nyert ügyünk lenne, pont mint tavaly.Robilluma
Flaccóban egyetértek, egyáltalán nem látom benne a potenciált a GW-drive-okra, de a D-jük tavaly se volt jó (ahogy a mienk se) és idén se lesz. Tavaly a Ravens és a Steelers D is vmi urban legend folytán lett kikiáltva jónak, de mindkettős max közepes volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Megmondtam vagy megmondtam? 😛 A világ legostobább döntése lett volna Batchet kezdőnek nevezni, amikor egyetlen snapet se kapott az első csapattal se a TC-ben, se a PS-meccseken. Ez elég egyértelmű döntés volt, nem is értem, hogy PG hogy találta ki azt a cikket.

Ja és felejtsük már el ezt a Ravens D hype-ot... 😛 Ugyanúgy urban legend, minthogy tavaly nekünk jó D-nk volt. Egyáltalán nem kiemelkedőek összességében, futás ellen elit, de passz ellen katasztrófa, se passrush nem olyan jó, se a sec, főleg nem Ed Reed nélkül. Mi legalább a passrush-ban bízhatunk, de nekik még az is gyengébb, van egy Ray Lewis és egy Suggs, azt ennyi. Ellerbe? Röhögnöm kell. Jarrett Johnson meg szolid playa, de nem több, évi 6 sackkel.

A sec talán még rosszabb mint a mienk Reed nélkül, nekünk legalább van egy Troy.Soldados
Bazz Soldados, szinte szóról-szóra ezt magyaráztam valakinek pár napja. 😊
A Ravens-hype óriási. Én is csak azért félek az első rangadónktól, mert nem lesz Ben, a Ravens ellen meg csak futással nem lehet nyerni, Dixon-ban viszont nem tudok bízni. (hátha az első 3 fordulóban mutatott teljesítménye alapján elkezdek majd 😊)CarioN
Az tény, hogy a Ravens D csak árnyéka egykori önmagának, viszont az támadósor nagy jön felfele. Flacco kapott 2 jó célpontot (T.J.H, Boldin), meg Mason és Heap is jó még, a fal kiváló, és a futók is jók. Csak Flacco játéka az egyetlen kérdőjel szerintem a támadóknál. Szerencsére nálunk kurva jó a passrush, de attól én még kicsit félek a cornerek miatt.Enthroners97
Jó lesz ez a Ravens D. Tavaly is az volt, idén is az lesz. A fal döbbenet erős, átfutni nagyon nehéz, a LB-k igen erősek (de nem annyira mint a mieink 😛 ), a CB-k - ha a két ACL szakadásos teljesen felépül - Foxwoth-szel, Webbel, Wilsonnal kicsit alulértékeltek, sztem közepesek. Soldi szerint gyenge a passrush, de a Colts(!) ellen működött a PO-ban a passzvédekezés és összesen engedtek asszem 240 yardot.
Én a buktatójukat pont, hogy az O-ban látom, tavaly is ott véreztek el. A fal jó, a futójáték Rice-szal jó, erre átmennek passheavy-be. Sztem kinyírják magukat. A 2 TE-től én nem félek, Housh sztem Antonio Bryantet koppintja majd "sikeres" klubváltás terén, Mason és Boldin nagyon-nagyon jó, bár előbbi öreg, utóbbi sérülékeny. De a legnagyobb hibapontjuk sztem Flacco lesz. Oher túloldalán is kérdéses még a T poszt. Cousins-szal nyert ügyünk lenne, pont mint tavaly.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megmondtam vagy megmondtam? 😛 A világ legostobább döntése lett volna Batchet kezdőnek nevezni, amikor egyetlen snapet se kapott az első csapattal se a TC-ben, se a PS-meccseken. Ez elég egyértelmű döntés volt, nem is értem, hogy PG hogy találta ki azt a cikket.

Ja és felejtsük már el ezt a Ravens D hype-ot... 😛 Ugyanúgy urban legend, minthogy tavaly nekünk jó D-nk volt. Egyáltalán nem kiemelkedőek összességében, futás ellen elit, de passz ellen katasztrófa, se passrush nem olyan jó, se a sec, főleg nem Ed Reed nélkül. Mi legalább a passrush-ban bízhatunk, de nekik még az is gyengébb, van egy Ray Lewis és egy Suggs, azt ennyi. Ellerbe? Röhögnöm kell. Jarrett Johnson meg szolid playa, de nem több, évi 6 sackkel.

A sec talán még rosszabb mint a mienk Reed nélkül, nekünk legalább van egy Troy.Soldados
Bazz Soldados, szinte szóról-szóra ezt magyaráztam valakinek pár napja. 😊
A Ravens-hype óriási. Én is csak azért félek az első rangadónktól, mert nem lesz Ben, a Ravens ellen meg csak futással nem lehet nyerni, Dixon-ban viszont nem tudok bízni. (hátha az első 3 fordulóban mutatott teljesítménye alapján elkezdek majd 😊)CarioN
Az tény, hogy a Ravens D csak árnyéka egykori önmagának, viszont az támadósor nagy jön felfele. Flacco kapott 2 jó célpontot (T.J.H, Boldin), meg Mason és Heap is jó még, a fal kiváló, és a futók is jók. Csak Flacco játéka az egyetlen kérdőjel szerintem a támadóknál. Szerencsére nálunk kurva jó a passrush, de attól én még kicsit félek a cornerek miatt.Enthroners97
Troy-jal észre se lehet majd venni, milyen szar a secondarynk. 😀
Futni ellenünk elég nehéz, Flacco életét meg durván megfogja nehezíteni a passrushunk.

De szerintem mindenre választ fogunk kapni rögtön az első meccsünkön. A Falcons-nál is erős a futójáték plusz van egy Matt Ryan-jük (aki szerintem sokkal jobb irányító Flacco-nál) egy Tony Gonzalez-ük és egy Roddy White-juk, úgyhogy ellenük is kb. ugyanolyan teljesítményre lesz szükség, mint majd 3 fordulóval később.