Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nolám-nolám, mégiscsak Csárli lesz a kezdő qb olybá tűnik? 😊The terrible towel
Egyrészt ez erősen pletyka még csak, másrészt jó nagy ostobaság lenne a vezetés részéről egy olyan QB-nak adni a kezdő posztot, aki sem edzésen, sem meccsen nem dolgozott együtt az első csapattal, így nagyon-nagyon meglepődnék ezen, továbbá eléggé őrült ötlet lenne...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nolám-nolám, mégiscsak Csárli lesz a kezdő qb olybá tűnik? 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A rézbőrűek kivágták Willie-t és Tyrone Cartert...Robilluma
Willie lehet visszatérhet vet.min.-ért. Bár kétlem, mert igazándiból semmi szükségünk rá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A rézbőrűek kivágták Willie-t és Tyrone Cartert...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Woodley facebookon:
Watching film of falcons O.. must sack matt ryan

Szerintem egy állat lesz idén LaMarr + mellé Harrison, és két friss és tehetséges OLB, + Timmons és az ő 22 sackje, fosás lesz itt tőlünk rendesen!
Blitzburg!tenorx
Így legyen!!!!

Én jobban szeretem nézni a sackeket mint a TDket (igaz így meccset nem lehet nyerni). Viszont ha tart az irányító az mindig hibákhoz vezet 😊😊😊.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Woodley facebookon:
Watching film of falcons O.. must sack matt ryan

Szerintem egy állat lesz idén LaMarr + mellé Harrison, és két friss és tehetséges OLB, + Timmons és az ő 22 sackje, fosás lesz itt tőlünk rendesen!
Blitzburg!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Meglepne, ha Lefty-t PUP-ra tennék. Bár ki tudja, eredetileg a BB-mentes időszakra 2 QB-val akartunk menni.

De igazán az nem tetszik, hogy Summers kimaradt, szvsz elfért volna 5 RB/FB és Butlert könnyű szívvel kihagynám, mert senki nem vinné el, így könnyedén PS lenne.Soldados
-jas, nekem még a 9 is sok DB-helynek, nemhogy 10, onnat télleg kerithetnek helyet
-most Dwyer túrta ki vagy a Johnoson-os átképzés, vagy csak egyszerűen szeretik, ha valaki nagyobb darab az O-ban - ez már nálunk kezd beteges lenni!!sutianap
9 DB muszáj: 5 CB és 4 S az muszáj, a kérdés az, hogy akarunk-e 6. CB-t. Én Butlert nem szeretném rosteren látni. Semmi értelme, senki nem vinné el, simán mehet PS-be, rosteren csak a helyet foglalná más elől.Soldados
Pont Summers beférne a helyére...

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Eason-Harrist mán cserélheted!
Mundy/Cro nekem kérdéses csak?
Arnaz-t se érzem, annyira kurva acélos rösztihelynek
Medizony-Lujzi-Bütler hmm.. betli hogy nyomingták ki Burnett-et?
Logan tutti kukkantósutianap
Madison inkább ST player, csak mint alapvetően, posztját tekintve DB került a CB-k közé.
Battle kezdett az utolsó ps meccsen. Ő a csere O első WR-e. És az egyetlen nagydarab, redzone célpont WR. + ST player. Sztem tuti a helye.
Burnett zuhanórepülése nekem is meglepő, de ezt mutatta az utóbbi 1 hónap.

Soldi: Butlerben meg látunk valamit. Nem véletlenül került be Ike mögé csere RCB-nek már az OTa-k alatt.
Sztem is jó lesz. Jó mozgású srác. 2 éve még volt olyan CB ranking, ahol 2. CB volt Haden mögött. Remélem csak a Clemsonnál szúrtak el vmit nála, mi pedig kihozzuk, ami benne van .
A Denver elleni pickje is tetszett. Gyorsan reagált, szép volt. Sztem bene van a legtöbb fejlődési lehetőség a fiatal CB-k közül.
Szerk: Ja, és Summers kimaradása nekem is nagyon-nagyon nem tetszik.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meglepne, ha Lefty-t PUP-ra tennék. Bár ki tudja, eredetileg a BB-mentes időszakra 2 QB-val akartunk menni.

De igazán az nem tetszik, hogy Summers kimaradt, szvsz elfért volna 5 RB/FB és Butlert könnyű szívvel kihagynám, mert senki nem vinné el, így könnyedén PS lenne.Soldados
-jas, nekem még a 9 is sok DB-helynek, nemhogy 10, onnat télleg kerithetnek helyet
-most Dwyer túrta ki vagy a Johnoson-os átképzés, vagy csak egyszerűen szeretik, ha valaki nagyobb darab az O-ban - ez már nálunk kezd beteges lenni!!sutianap
9 DB muszáj: 5 CB és 4 S az muszáj, a kérdés az, hogy akarunk-e 6. CB-t. Én Butlert nem szeretném rosteren látni. Semmi értelme, senki nem vinné el, simán mehet PS-be, rosteren csak a helyet foglalná más elől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Meglepne, ha Lefty-t PUP-ra tennék. Bár ki tudja, eredetileg a BB-mentes időszakra 2 QB-val akartunk menni.

De igazán az nem tetszik, hogy Summers kimaradt, szvsz elfért volna 5 RB/FB és Butlert könnyű szívvel kihagynám, mert senki nem vinné el, így könnyedén PS lenne.Soldados
-jas, nekem még a 9 is sok DB-helynek, nemhogy 10, onnat télleg kerithetnek helyet
-most Dwyer túrta ki vagy a Johnoson-os átképzés, vagy csak egyszerűen szeretik, ha valaki nagyobb darab az O-ban - ez már nálunk kezd beteges lenni!!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meglepne, ha Lefty-t PUP-ra tennék. Bár ki tudja, eredetileg a BB-mentes időszakra 2 QB-val akartunk menni.

De igazán az nem tetszik, hogy Summers kimaradt, szvsz elfért volna 5 RB/FB és Butlert könnyű szívvel kihagynám, mert senki nem vinné el, így könnyedén PS lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Állítólag Sly is rosteren lesz. Az egyedüli draftolt rookie, aki nem, az Wothington, no meg a PUP-on lévő Scott.Soldados
Na, akkor itt egy 99 %-os roster:
Offense:
OL(9) Starks, Kemo, Pouncey, Essex, Flo, Hills, Scott, Legursky, Foster
WR (6) Ward, Randle El, Wallace, Sanders, Battle, Brown
TE (3) Miller, Spaeth, D. Johnson
RB (4) Rashard, Redman, Moore, Dwyer
QB (2) Batch, Dixon
(24)

Defense:
DL (6) Hampton, Smith, Keisel, Hoke, Ziggy, Eason
OLB (4) Harrison, Woodley, Gibson, Worilds
ILB (5) Farrior, Timmons, Foote, Fox, Sly
S (4) Troy, Clark, Allen, Mundy
CB (6) Ike, McF, Lewis, Gay, Madison, Butler
(25)

ST:
K Reed
P Sepu
LS Warren
(3)

Az utolsó helyért Sunny Harris, Burnett és Logan harcol.

Lefty, Chris Scott PUP
Big Ben Reserve suspendedRobilluma
Eason-Harrist mán cserélheted!
Mundy/Cro nekem kérdéses csak?
Arnaz-t se érzem, annyira kurva acélos rösztihelynek
Medizony-Lujzi-Bütler hmm.. betli hogy nyomingták ki Burnett-et?
Logan tutti kukkantó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Állítólag Sly is rosteren lesz. Az egyedüli draftolt rookie, aki nem, az Wothington, no meg a PUP-on lévő Scott.Soldados
Na, akkor itt egy 99 %-os roster:
Offense:
OL(9) Starks, Kemo, Pouncey, Essex, Flo, Hills, Scott, Legursky, Foster
WR (6) Ward, Randle El, Wallace, Sanders, Battle, Brown
TE (3) Miller, Spaeth, D. Johnson
RB (4) Rashard, Redman, Moore, Dwyer
QB (2) Batch, Dixon
(24)

Defense:
DL (6) Hampton, Smith, Keisel, Hoke, Ziggy, Eason
OLB (4) Harrison, Woodley, Gibson, Worilds
ILB (5) Farrior, Timmons, Foote, Fox, Sly
S (4) Troy, Clark, Allen, Mundy
CB (6) Ike, McF, Lewis, Gay, Madison, Butler
(25)

ST:
K Reed
P Sepu
LS Warren
(3)

Az utolsó helyért Sunny Harris, Burnett és Logan harcol.

Lefty, Chris Scott PUP
Big Ben Reserve suspended


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Állítólag Sly is rosteren lesz. Az egyedüli draftolt rookie, aki nem, az Wothington, no meg a PUP-on lévő Scott.Soldados
hacsak ki nem lökte Eason-t, ő is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Sly is rosteren lesz. Az egyedüli draftolt rookie, aki nem, az Wothington, no meg a PUP-on lévő Scott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Engem Urbik nem zavar, semmit nem csinált, amivel meggyőzött volna. Ellenben Summers-t kicsit bánnám, ha elengednénk.

Szvsz 6 WR lesz a rosteren, de ebből Brown kb csak returner lesz és Battle is leginkább csak a spec teamben lesz pályán.

Ja és még vmi. Scott szóba se kerülhetett, mint akit kivágunk. Az egyik, az újonc PUP-on van, azaz nem számít az 53-ba, a másik pedig haracban volt a kezdőért Flozell-lel, azaz ő lesz a csere RT.Soldados
Summerst már elengedtük.tenorx
Na, melyik csoportriválishoz fér be egy FB?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szerintem Antonio Brown rosteren lesz, és ő lesz a returner. Szvsz idén sikerült 2 nagyon király WRt fogni, ez 2 év alatt már 3 jót jelent 😊tenorx
Sanders nekem is tetszik, Brownnak viszont nem sikerült teljesen meggyőznie, h rosteren a helye. Zs védelmek ellen voltak a hosszú elkapásai, és én dinamikusabbnak, higanyabbnak gondoltam, egy kicsit merev nekem. Pluszban a returnjei sem nagyon tetszettek. Ha bekerül, remélem rámcáfol.Robilluma
nemóvastad a ruki-statos irásomat
4en vannak a Top kiemelésekbe
Jonatán - föl is ugrott rösztire, Zs csapat ellen ide- vagy oda. hm.....
Sanders - ő már fenn is volt
BarnaTóni - igaz nem annyir lehengerlő, mint Emánuel, de hozzágyön a rítörn
Sly- ott vackolják neki a 9. LB helyet

Soldi - csak nem gondoltam, hogy 9 OL emberrel fekszünk a szezonynaksutianap
De olvastam, ne aggódj, kell egy kis rejtvény-fejtés 😊 .
Dwyer a hírek szerint már fenn van: a meccs után azt twitterezte, h "Thank you Lord". Valszeg már közölték vele a szitut. De ez még nem tuti.
Sanders tuti, 2. csapattal játszott sokszor a ps meccseken, Brown viszont mindig hátrébb. Ő még izgulhat.
Sly-nak szerncsére a punt bemozdulás mellett nagyon jó 4. meccse volt. Őt sztem berimánkodjuk a rosterre. Sztem Bailey az ellenfele, szóval benn lesz 😊 . Amúgy Bailey tuti kieső.
Summers-t én is nagyon sajnálom, sokat fejlődött, főleg fizikálisan. Dwyer draftolása és Redman jó formája betett neki. Van ilyen. Ha elviszik, remélem lesz lehetősége máshol bizonyítani.
Burnett körül nagy még a csend, neki is kifelé áll a rúdja. Még Madison is előtte van a rangsorban a ps meccsek alapján. Ez fura nekem.
Azt meg többször írtam, hogy 9 OL-lel tervezünk. A lényeg, hogy mindenki, főleg a tartalékok legalább 2 posztosak legyenek, mert úgyis csak 7 embert öltöztetünk be meccsnapon.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Engem Urbik nem zavar, semmit nem csinált, amivel meggyőzött volna. Ellenben Summers-t kicsit bánnám, ha elengednénk.

Szvsz 6 WR lesz a rosteren, de ebből Brown kb csak returner lesz és Battle is leginkább csak a spec teamben lesz pályán.

Ja és még vmi. Scott szóba se kerülhetett, mint akit kivágunk. Az egyik, az újonc PUP-on van, azaz nem számít az 53-ba, a másik pedig haracban volt a kezdőért Flozell-lel, azaz ő lesz a csere RT.Soldados
Summerst már elengedtük.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Sanders vagy Randle El.Robilluma
Szerintem Antonio Brown rosteren lesz, és ő lesz a returner. Szvsz idén sikerült 2 nagyon király WRt fogni, ez 2 év alatt már 3 jót jelent 😊tenorx
Sanders nekem is tetszik, Brownnak viszont nem sikerült teljesen meggyőznie, h rosteren a helye. Zs védelmek ellen voltak a hosszú elkapásai, és én dinamikusabbnak, higanyabbnak gondoltam, egy kicsit merev nekem. Pluszban a returnjei sem nagyon tetszettek. Ha bekerül, remélem rámcáfol.Robilluma
nemóvastad a ruki-statos irásomat
4en vannak a Top kiemelésekbe
Jonatán - föl is ugrott rösztire, Zs csapat ellen ide- vagy oda. hm.....
Sanders - ő már fenn is volt
BarnaTóni - igaz nem annyir lehengerlő, mint Emánuel, de hozzágyön a rítörn
Sly- ott vackolják neki a 9. LB helyet

Soldi - csak nem gondoltam, hogy 9 OL emberrel fekszünk a szezonynak
s akkor csak Hills-Foster-Urbik-Scott négyesből adhatunk le, Urbikba biztam, beszurkoltam magunknak a drafton, s most meg ezt tette velem brühühü 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem Urbik nem zavar, semmit nem csinált, amivel meggyőzött volna. Ellenben Summers-t kicsit bánnám, ha elengednénk.

Szvsz 6 WR lesz a rosteren, de ebből Brown kb csak returner lesz és Battle is leginkább csak a spec teamben lesz pályán.

Ja és még vmi. Scott szóba se kerülhetett, mint akit kivágunk. Az egyik, az újonc PUP-on van, azaz nem számít az 53-ba, a másik pedig haracban volt a kezdőért Flozell-lel, azaz ő lesz a csere RT.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
- akó kija returnered? a Vörös vagy Jonathán, de sokat ne várj tőllük
sutianap
Sanders vagy Randle El.Robilluma
Szerintem Antonio Brown rosteren lesz, és ő lesz a returner. Szvsz idén sikerült 2 nagyon király WRt fogni, ez 2 év alatt már 3 jót jelent 😊tenorx
Sanders nekem is tetszik, Brownnak viszont nem sikerült teljesen meggyőznie, h rosteren a helye. Zs védelmek ellen voltak a hosszú elkapásai, és én dinamikusabbnak, higanyabbnak gondoltam, egy kicsit merev nekem. Pluszban a returnjei sem nagyon tetszettek. Ha bekerül, remélem rámcáfol.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem a mai szűkítésre csak annyi kívánságom van, hogy Sylvester és Crezdon Butler valahogy maradjon benn. És a 4 futó kell.
Logan waivelése miatt nem sírnék. És én Antonio Brown kikerülésével csinálnék helyet vhol. Sztem nem kell 6 WR, elég lesz a Ward-Randle El-Wallace-Sanders-Battle ötös. Brown mehet ps-be.Robilluma
- akó kija returnered? a Vörös vagy Jonathán, de sokat ne várj tőllük
sutianap
Sanders vagy Randle El.Robilluma
Szerintem Antonio Brown rosteren lesz, és ő lesz a returner. Szvsz idén sikerült 2 nagyon király WRt fogni, ez 2 év alatt már 3 jót jelent 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nekem a mai szűkítésre csak annyi kívánságom van, hogy Sylvester és Crezdon Butler valahogy maradjon benn. És a 4 futó kell.
Logan waivelése miatt nem sírnék. És én Antonio Brown kikerülésével csinálnék helyet vhol. Sztem nem kell 6 WR, elég lesz a Ward-Randle El-Wallace-Sanders-Battle ötös. Brown mehet ps-be.Robilluma
- akó kija returnered? a Vörös vagy Jonathán, de sokat ne várj tőllük
sutianap
Sanders vagy Randle El.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem a mai szűkítésre csak annyi kívánságom van, hogy Sylvester és Crezdon Butler valahogy maradjon benn. És a 4 futó kell.
Logan waivelése miatt nem sírnék. És én Antonio Brown kikerülésével csinálnék helyet vhol. Sztem nem kell 6 WR, elég lesz a Ward-Randle El-Wallace-Sanders-Battle ötös. Brown mehet ps-be.Robilluma
- akó kija returnered? a Vörös vagy Jonathán, de sokat ne várj tőllük
- a 4RB tutti marad, dehogy az a fasz (Arians) kibalhézza kezdőbe a hat elkapót, az gebasz, majha BigBang visszagyön és Csárlit dobjuk főszedjük a hatodik riszivert a PS-bő
- plussz hozzá, hogy a Mór is elkapó lesz, meg Johnson-ra is számíthat, rohadék, rohadék, rohadékkkkkkkkkkkkkkk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nekem a mai szűkítésre csak annyi kívánságom van, hogy Sylvester és Crezdon Butler valahogy maradjon benn. És a 4 futó kell.
Logan waivelése miatt nem sírnék. És én Antonio Brown kikerülésével csinálnék helyet vhol. Sztem nem kell 6 WR, elég lesz a Ward-Randle El-Wallace-Sanders-Battle ötös. Brown mehet ps-be.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!