Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem a mai szűkítésre csak annyi kívánságom van, hogy Sylvester és Crezdon Butler valahogy maradjon benn. És a 4 futó kell.
Logan waivelése miatt nem sírnék. És én Antonio Brown kikerülésével csinálnék helyet vhol. Sztem nem kell 6 WR, elég lesz a Ward-Randle El-Wallace-Sanders-Battle ötös. Brown mehet ps-be.Robilluma
- akó kija returnered? a Vörös vagy Jonathán, de sokat ne várj tőllük
- a 4RB tutti marad, dehogy az a fasz (Arians) kibalhézza kezdőbe a hat elkapót, az gebasz, majha BigBang visszagyön és Csárlit dobjuk főszedjük a hatodik riszivert a PS-bő
- plussz hozzá, hogy a Mór is elkapó lesz, meg Johnson-ra is számíthat, rohadék, rohadék, rohadékkkkkkkkkkkkkkk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nekem a mai szűkítésre csak annyi kívánságom van, hogy Sylvester és Crezdon Butler valahogy maradjon benn. És a 4 futó kell.
Logan waivelése miatt nem sírnék. És én Antonio Brown kikerülésével csinálnék helyet vhol. Sztem nem kell 6 WR, elég lesz a Ward-Randle El-Wallace-Sanders-Battle ötös. Brown mehet ps-be.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
A következő áldozatok Urbik és Summers lehetnek, de még nem hivatalos....

Later in the day, the team also reportedly cut Kraig Urbik according to his agent. Finally, although this one too has yet to be officially confirmed, running back Frank Summers was reportedly released.Chrisdol
Én őket személy szerint sajnálnám, de az is igaz valós teljesítményüket nézzük, jogosnak mondható.
Ubrik hatalmas bust így az biztos. Bár ha Hartwig megy nem igazán tartom valószínűnek, hogy Ubrikot is elküldjük, bár lehet most lett elege mindenkinek a töketlenkedésből.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Dwyer impresszívebb volt, most van 3 tökazonos felépítésű futónk, lehet barkácsolni
ha Urbikot is vágjuk (pedig Scott-ot ajánlottam) akkor ott már képzódik a hely a 9. LB-nek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
McHugh-nak még volt halvány esélye David Johnson ellen, de nem sikerült neki. Renauld Williams remélem talál csapatot magának, nem rossz játékos.
Amúgy ezek a játékosok még mehetnek ps-be, nem?Robilluma
már tavaly se volt, idén meg pláne TE- Miller/Spét/Johnson de Johnson is hybrid inkábbsutianap
Én ennek örülök, Johnson mivel igazából elég hybrid így több fantázia is van benne.

Williams gyerek meg nem rossz játékos csak, pont azon a poszton volt nálunk ahol a legerősebbek vagyunk....

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A btsc fórumán Arianst hibáztatják amiért nem sikerült FB-t csinálnia Summersből.
PS-be akartuk rakni, azonban az ügynöke szerint már vannak érdeklődő csapatok iránta.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://insidepittsburghsports.com/story/agent-steelers-release-frank-summers/29168/
http://insidepittsburghsports.com/story/charlie-batch-expected-to-start-against-falcons/29184/

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Dwyer and Redman have been informed they are on the team."

Redman tuti volt, Dwyer pedig az uccsó pillanatban játszotta be magát a csapatba
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A következő áldozatok Urbik és Summers lehetnek, de még nem hivatalos....

Later in the day, the team also reportedly cut Kraig Urbik according to his agent. Finally, although this one too has yet to be officially confirmed, running back Frank Summers was reportedly released.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
akit PS-be visszahívnak az tulképpen ki se pakolja a szekrényét, mert tudja, hogy maradni fog, ha nincs egy másik köcsög csapat, aki beleköpjön a levesbe. 😊Soldados
Mint Shipley esetében?Enthroners97
Nem, Shipley maga döntött úgy, hogy nem a Steelers-t választja, hanem az Eagles-t, mivel ott jobb esélyt látott arra, hogy rosterre kerüljön.

Legutóbbi ilyen esetünk Sonnie Harris volt, a tavalyi 6. körös pickünk. PS-be akartuk tenni, de Panthers kb összes DT-je IR-re került már a szezonkezdetre, így elvitték rosterre. De miután rosteren töltötte a kötelező időt, PS-be tették, de addigra nálunk Aa. Smith IR-re került, így visszahoztuk őt rosterre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ne sziggyad Lajost, he 😊 ! A Panthers ellen állítólag jó volt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akit PS-be visszahívnak az tulképpen ki se pakolja a szekrényét, mert tudja, hogy maradni fog, ha nincs egy másik köcsög csapat, aki beleköpjön a levesbe. 😊Soldados
Mint Shipley esetében?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
még van tartalékom: írtam tizet az Ofalra, odadom a másik Scott-ot is- egyétek meg! szaros kis Luizé cserébe, mondom ne vigyünk CB-t, csak szopunk velük :rolleyes:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az tuti, hogy minimum 9 DB lesz rosteren.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sztem 9 DB marad:
S: Troy, Clark, Allen, Mundy
CB: Ike, McF, Lewis, Gay, Butler/Madison->remélem Butler
Cro és Burnett ps, Madison repül/Butler ps


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
számollyunk: van még 13 DB-nk abból marad 8, ha minden igaz. kimén: 1Harris, 2Butler, 3Lewis, 4Madison meg a 5Mundy/Cro párosból az egyik. repcsi nehány WR-nek 6Logan meg....... 7Grisham. akkor 8Hartwig. A D-falból 9Eason, 10Worthington. meg egy LB 11Gibson/Sly, ennyi az egész. S akkor megtarthattyuk a 6.WR-t returnernek - BarnaTóni és mehet az 5RB - és nem is fájt annyira 😀
vaagy nem megyen ez és marad a kilencedik LB meg Madison az ST miatt és majd a Vörösember visszahord :/
no most akkor vannak-e vagy nincsenek külön ST-s embereink????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Oké, így tiszta. Csak én vhogy azt hittem, hogy nem cut lesz a ps játékosoknál, hanem mittomén közvetlenül odahelyezzük őket. Szóval hülye vagyok 😊 .Robilluma
Kiteszed őket, de közben azt mondod nekik, ha senki nem kap fel waiveren, akkor leigazolod őket a PS-be. De előbb a waiveren át kell menniük. De ez a legtöbbször adminisztrációs cucc, akit PS-be visszahívnak az tulképpen ki se pakolja a szekrényét, mert tudja, hogy maradni fog, ha nincs egy másik köcsög csapat, aki beleköpjön a levesbe. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Lefty out 2-4 hét, azaz szvsz 3. hét előtt nem lesz pályán.Soldados
Persze ő azt nyilatkozta, hogy már a Falcons ellen játszani akar 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Oké, így tiszta. Csak én vhogy azt hittem, hogy nem cut lesz a ps játékosoknál, hanem mittomén közvetlenül odahelyezzük őket. Szóval hülye vagyok 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lefty out 2-4 hét, azaz szvsz 3. hét előtt nem lesz pályán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vágom a szabályt, csak ez a "Steelers cut xy" szó fura, amit tenorx írt. Mintha végleg kicsesztük volna őket. De akkor csak nekem hangzott így elsőre furán. Na mindegy. Késő van, hulla vagyok 😊 .Robilluma
Mert ez cut. Ahhoz hogy vkit PS-be tegyél, előbb ki kell rúgnod. PS-be pedig a végső kleretszűkítés után tehetsz 8 játékost. De előbb azokat is ki kellett rúgni vagy nekünk, vagy másnak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Vágom a szabályt, csak ez a "Steelers cut xy" szó fura, amit tenorx írt. Mintha végleg kicsesztük volna őket. De akkor csak nekem hangzott így elsőre furán. Na mindegy. Késő van, hulla vagyok 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
McHugh-nak még volt halvány esélye David Johnson ellen, de nem sikerült neki. Renauld Williams remélem talál csapatot magának, nem rossz játékos.
Amúgy ezek a játékosok még mehetnek ps-be, nem?Robilluma
már tavaly se volt, idén meg pláne TE- Miller/Spét/Johnson de Johnson is hybrid inkább


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
McHugh-nak még volt halvány esélye David Johnson ellen, de nem sikerült neki. Renauld Williams remélem talál csapatot magának, nem rossz játékos.
Amúgy ezek a játékosok még mehetnek ps-be, nem?Robilluma
Attól függ, McHugh tuti nem. Vmi olyan szabály van, hogy akkor mehetnek, ha max 3. évük ÉS még nem szerepeltek 10-nél több meccsen. A meccsszám lehet nem pontos, de ilyesmi.

McHugh várható volt, tavaly IR és jóval többet keres Johnsonnál, aki tehát olcsóbb, fiatalabb és egyáltalán nem rosszabb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
McHugh-nak még volt halvány esélye David Johnson ellen, de nem sikerült neki. Renauld Williams remélem talál csapatot magának, nem rossz játékos.
Amúgy ezek a játékosok még mehetnek ps-be, nem?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!