Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt még senki nem említette itt, hogy Peter King szerint mi nyerjük az SB-t 33-27-re a Packers ellen. 😊 Azt azért tegyük hozzá, hogy legutóbb 1995-ös idényben találta el King a végső győztest, akkor a Dallas éppen minket győzött le a SB-ben.

Kicsit felemásan fogadták a jóslatot, mert egyrészt hízelgő, másrészt ez a csapat mindig akkor alkotott nagyot, amikor "under the radar" csapat volt. Elvileg ez most igaz ránk, vannak, akik még PO-ba se várnak minket, tegyük hozzá némi joggal.

Meglátjuk. Én azt mondom, ha a front-7 gyilkolni fog ahogy várjuk, akkor bármi lehet, mert akkor tudjuk ellensúlyozni a cornereink hiányosságát, illetve a hatékony futás a másik kulcs, és a Ben nélküli 4 meccs túlélése.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nos lassan jön a szezon, vagy nem is oly lassan.
Örömmel látom a szép új honlapot a friss fórumot.
Oké oké én jó pár rajongóhoz képet koca szurkoló vagyok, de igyekszem képben lenni 😀
Meg annyi minden érdekel még :/

De várom a szezont és benne azt, hogy itt sok-sok okosat lehet olvasni olyanoktól akik jobban tudnak dolgokat.
Bár azért néha a véleményem elmondom hisz azok azért jönnek 😊prérifarkas
Üdv, ne aggódj: majd néha megkapod Soldadostól, hogy fingod nincs a csapatról, a franchiseról meg úgy általában az amerikai fociról, de az mondjuk tény, hogy Ő tud a legtöbbet itt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Stewart, Matt LS ACT 6'3" 239 8/31/1979 8 Vanderbilt
Cromartie-Smith, Da'Mon S ACT 6'2" 210 2/17/1987 0 Texas-El Paso
3 Reed, Jeff K ACT 5'11" 225 4/9/1979 9 North Carolina
4 Leftwich, Byron QB ACT 6'5" 250 1/14/1980 8 Marshall
7 Roethlisberger, Ben QB ACT 6'5" 241 3/2/1982 7 Miami (Ohio)
9 Sepulveda, Daniel P ACT 6'3" 230 1/12/1984 4 Baylor
10 Dixon, Dennis QB ACT 6'3" 209 1/11/1985 3 Oregon
16 Batch, Charlie QB ACT 6'2" 216 12/5/1974 13 Eastern Michigan
17 Wallace, Mike WR ACT 6'0" 199 8/1/1986 2 Mississippi
19 Grisham, Tyler WR ACT 5'11" 180 6/11/1987 1 Clemson
20 McFadden, Bryant CB ACT 6'0" 190 11/21/1981 6 Florida State
22 Gay, William CB ACT 5'10" 190 1/1/1985 4 Louisville
24 Taylor, Ike CB ACT 6'2" 195 5/5/1980 8 Louisiana-Lafayette
25 Clark, Ryan S ACT 5'11" 205 10/12/1979 9 Louisiana State
26 Allen, Will S ACT 6'1" 200 6/17/1982 7 Ohio State
27 Burnett, Joe CB ACT 5'10" 192 11/28/1986 2 Central Florida
33 Redman, Isaac RB ACT 6'0" 230 11/10/1984 1 Bowie State
34 Mendenhall, Rashard RB ACT 5'10" 225 6/19/1987 3 Illinois
41 Dwyer, Jonathan RB ACT 5'11" 229 7/26/1989 0 Georgia Tech
43 Polamalu, Troy S ACT 5'10" 207 4/19/1981 8 USC
44 Summers, Frank FB ACT 5'10" 240 9/6/1985 1 Nevada-Las Vegas
47 Sylvester, Stevenson LB ACT 6'2" 231 7/18/1988 0 Utah
48 Williams, Renauld LB ACT 6'0" 228 2/23/1981 5 Hofstra
50 Foote, Larry LB ACT 6'1" 239 6/12/1980 9 Michigan
51 Farrior, James LB ACT 6'2" 243 1/6/1975 14 Virginia
53 Pouncey, Maurkice C ACT 6'4" 304 7/24/1989 0 Florida
56 Woodley, LaMarr LB ACT 6'2" 265 11/3/1984 4 Michigan
57 Fox, Keyaron LB ACT 6'3" 235 1/24/1982 7 Georgia Tech
62 Hartwig, Justin C ACT 6'5" 312 11/21/1978 9 Kansas
64 Legursky, Doug C ACT 6'1" 315 6/9/1986 2 Marshall
65 Urbik, Kraig G ACT 6'5" 323 9/23/1985 2 Wisconsin
66 Hills, Tony T ACT 6'5" 304 11/4/1984 3 Texas
68 Kemoeatu, Chris G ACT 6'3" 344 1/4/1983 6 Utah
71 Adams, Flozell T ACT 6'7" 338 5/18/1975 13 Michigan State
73 Foster, Ramon T ACT 6'6" 325 1/7/1986 2 Tennessee
76 Hoke, Chris NT ACT 6'2" 305 4/6/1976 9 Brigham Young
77 Harris, Ra'Shon NT ACT 6'5" 300 8/26/1986 2 Oregon
78 Starks, Max T ACT 6'8" 345 1/10/1982 7 Florida
79 Essex, Trai G ACT 6'5" 324 12/5/1982 6 Northwestern
82 Randle El, Antwaan WR ACT 5'10" 185 8/17/1979 9 Indiana
83 Miller, Heath TE ACT 6'5" 256 10/22/1982 6 Virginia
84 Brown, Antonio WR ACT 5'10" 186 7/10/1988 0 Central Michigan
85 Johnson, David TE ACT 6'2" 260 8/26/1987 2 Arkansas State
86 Ward, Hines WR ACT 6'0" 205 3/8/1976 13 Georgia
88 Sanders, Emmanuel WR ACT 5'11" 180 3/16/1983 0 Southern Methodist
89 Spaeth, Matt TE ACT 6'7" 270 11/24/1983 4 Minnesota
91 Smith, Aaron DE ACT 6'5" 298 4/19/1976 12 Northern Colorado
92 Harrison, James LB ACT 6'0" 242 5/4/1978 7 Kent State
94 Timmons, Lawrence LB ACT 6'1" 234 5/14/1986 4 Florida State
96 Hood, Ziggy DE ACT 6'3" 300 2/16/1987 2 Missouri
97 Worilds, Jason LB ACT 6'2" 262 3/3/1988 0 Virginia Tech
98 Hampton, Casey NT ACT 6'1" 325 9/3/1977 10 Texas
99 Keisel, Brett DE ACT 6'5" 285 9/19/1978 9 Brigham Young


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
tessön, hedensóder
http://entertainment.blogs.foxnews.com/2010/08/30/hair-care-company-takes-out-1m-insurance-policy-on-troy-polamalus-hair/

ahogy néztem Lefty-t nekem inkább ez jött le:
http://www.imdb.com/media/rm1272421632/tt0165798
életveszély a pali


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nos lassan jön a szezon, vagy nem is oly lassan.
Örömmel látom a szép új honlapot a friss fórumot.
Oké oké én jó pár rajongóhoz képet koca szurkoló vagyok, de igyekszem képben lenni 😀
Meg annyi minden érdekel még :/

De várom a szezont és benne azt, hogy itt sok-sok okosat lehet olvasni olyanoktól akik jobban tudnak dolgokat.
Bár azért néha a véleményem elmondom hisz azok azért jönnek 😊

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
I hate mr m. faulk...Steelers-Nation
Mire gondolsz? Hogy miatta nem fog első évében bekerülni The Bus? Lehetséges. De ne feledjük, Curis Martin is most válik elérhetővé, azaz 3 olyan futó, aki tuti HoF lesz. Szvsz 5 éven belül mindannyian Cantonban lesznek, csak az időpont kérdéses.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
I hate mr m. faulk...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers cut OT Adrian Jones, LB Brandon Renkart, CB David Pittman and FB Dwayne Wright. OT Chris Scott was placed on the reserve/PUP List and will be out for six weeks. LB Andre Frazier waived from the reserve/injured List.tenorx
Hát megvolt a 75-ös keretszűkítés, semmi meglepetés. Bár azt nem értem Fraziert miért basztuk ki az IR-ről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers cut OT Adrian Jones, LB Brandon Renkart, CB David Pittman and FB Dwayne Wright. OT Chris Scott was placed on the reserve/PUP List and will be out for six weeks. LB Andre Frazier waived from the reserve/injured List.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pár napig nem olvastam és sikerült a végére érnem 😊
Először is Gay-t mindenki utálja és szidja (jogosan), de azt aláírhatja mindenki hogy azt a play-t nagyon szépen olvasta és oda váltott és szépen csinálta. Ettől függetlenül szar, csak gondoltam én megdicsérem 😀
Lefti nekem is flegmának tűnt kicsit több megmozdulása is. Ja hogy ő sokadik csapattal volt a pályán? Az előző meccseken Dixon is velük volt és jól játszott. Dixon tényleg fos volt, de Lefti most se volt jobb, lazán lehetett volna neki is 2 int-je ami csak pár cm-en múlt és továbbra sem láttam jó megmozdulást tőle. Igaz nagyon Dixon párti vagyok, de Leftwich azon kívül hogy nagyot dob és van pár jó megmozdulása nem látok benne semmi elképzelést vagy eredeti megoldást, amit Dixon mozgékonyságából adódóan csinálgat. Tavaly Ravens def ellen is hírtelen beugrott ott is egész jó volt Dixon és ezt a meccset nem nézve a többin is. Szerintem még mindig nincs papírra vetve hogy Lefti kezd, ha 4. héten DD jól nyomja és Lefti ugyan így nem csinál semmi extrát könnyen lehet hogy Dixon kezd majd.laby
Meglepne. Dixon most arról tett tanúbizonyságot, hogy nem kész a kezdő szerepre. Lefty már csak rutinjából fakadóan is kész rá.

Ha minden a terveink szerint alakul, akkor a QB-nak csak managelnie kell a meccset, a munka nagy részét elvileg a D és a futók végzik majd. Erre a szerepre pedig jobbnak tűnik Lefty és a rutinja, meggondoltsága.

Gay pedig nekem tetszett ezen a meccsen nickelben. Csak Lewist szopatták igazán. Ike is rendben volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Pár napig nem olvastam és sikerült a végére érnem 😊
Először is Gay-t mindenki utálja és szidja (jogosan), de azt aláírhatja mindenki hogy azt a play-t nagyon szépen olvasta és oda váltott és szépen csinálta. Ettől függetlenül szar, csak gondoltam én megdicsérem 😀
Lefti nekem is flegmának tűnt kicsit több megmozdulása is. Ja hogy ő sokadik csapattal volt a pályán? Az előző meccseken Dixon is velük volt és jól játszott. Dixon tényleg fos volt, de Lefti most se volt jobb, lazán lehetett volna neki is 2 int-je ami csak pár cm-en múlt és továbbra sem láttam jó megmozdulást tőle. Igaz nagyon Dixon párti vagyok, de Leftwich azon kívül hogy nagyot dob és van pár jó megmozdulása nem látok benne semmi elképzelést vagy eredeti megoldást, amit Dixon mozgékonyságából adódóan csinálgat. Tavaly Ravens def ellen is hírtelen beugrott ott is egész jó volt Dixon és ezt a meccset nem nézve a többin is. Szerintem még mindig nincs papírra vetve hogy Lefti kezd, ha 4. héten DD jól nyomja és Lefti ugyan így nem csinál semmi extrát könnyen lehet hogy Dixon kezd majd.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A két OT sztem is nagyon gyenge, ebből biztos h sok gondotok lesz idén, viszont a sec jelenlegi gyengeségeit simán orvosolni fogja ez a nagyon erős front 7 akik még így is látványosan jók, de élesben nyilván sokkal brutálisabbak lesznek ennél is. Márpedig ha a védelem rendben lesz akkor bármi lehet.. Vszínű nem a ti meccseiteken lesz a legtöbb pont idén sem 😊
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Jó igen az tény, cserefal mögött elég gáz értékelhető teljesítményt nyújtani.
De nekem akkor is szimpibb és jobb megoldásnak tűnne Batch...
Zord első 4(5-6)meccs lesz ez... 😕

Hartwigot én is néztem a sack-jénél, úgy mentek át rajta mintha ott se lett volna kb 😀
Hajmeresztő a cserefal, a kezdő pedig a megszokott fos, egy helyen ugyan upgrade-el az eddigiekhez képest. Nagyon el lettek cseszve az idehúzott pickek a korábbi draftokon...The terrible towel
Vannak olyan posztok ahova ha nagyon akarunk se tudunk jó embert húzni.
O fal, D secondary. Egy-egy kivétel volt Polamalu és Pouncey, de ők annyira nyilvánvalóak voltak, hogy beválnak. (Pounceynél megelőlegezett a bizalom még persze)
Amúgy ez a tendencia nagyon megfigyelhető az elmúlt évekre....

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Jó igen az tény, cserefal mögött elég gáz értékelhető teljesítményt nyújtani.
De nekem akkor is szimpibb és jobb megoldásnak tűnne Batch...
Zord első 4(5-6)meccs lesz ez... 😕

Hartwigot én is néztem a sack-jénél, úgy mentek át rajta mintha ott se lett volna kb 😀
Hajmeresztő a cserefal, a kezdő pedig a megszokott fos, egy helyen ugyan upgrade-el az eddigiekhez képest. Nagyon el lettek cseszve az idehúzott pickek a korábbi draftokon...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kár hogy én is ilyen későn tudom megnézni, nem tudok okoskodni, max rákontrázni a leírtakra 😀
- Lewis valami hajmeresztő volt, örültem hogy végre nem Gay, de ami labda felé ment, beszopta az összeset. Egyszer nagynehezen körbenyalábolta a wr-t, és elkezdett pampogni, meg rúgdalni hogy hűdefasza gyerek... Mehet a p.csába nyugodtan. jah és hab a tortán, utána Gay szerzett egy int-et, namondom ez nem létezik bazzeg még visszaverekszi magát kezdőbe 😀 Mondjuk ismétlésnél látszott hogy kb csak fel kellett nyúlnia a tojásért, mert odadobta neki Orton 😀
- Asszem kamillázhatnánk ha BigBang cut lett volna, ilyen csere QB-kat... Lefty nekem teljesen úgy tűnik, olyan a stílusa mintha keresztbe leszarná az egészet, én őt aprítanám levesbe ha visszajön BB. Inkább Batch, őrajta látszik hogy legalább akar, jó az az int passza nagy homály lett, de akkoris...
- A kezdő O-falat most annyira én sem ekézném, láttam ennél sokkal szarabb produkciót is 😀 Punci üde folt az biztos, Essex...... hagyjuk 😀
- ST.... no comment, fogok én még anyázni eleget rájuk 😀The terrible towel
Leftyvel szvsz nincs baj. Sajnos ő már a csere fal mögöt volt és ütötték vágták, még Dixonnál is jobban. Nem csodálom, hogy megtört, főleg egy tétnélküli semmitmondó meccsen mit erőlködjön, ha 2 mp-ig nem tartottak a cserék (itt jegyezném meg, hogy Hartwigról is kaptunk sacket)

Gay az INT-nél jól helyezkedett, jól váltott embert, az szép play volt, amúgy nem volt vele gáz tegnap. Nekem nickelként elmegy kategória. Kezdő nem lesz, az marad B-Macnek.

Batch INT-je pedig nem az övé volt, vmelyik rookie WR rossz route-t futott.

Csak a vicc kedvéért, íme itt az én (GM-)falam: Clifton (GB - FA)-Nicks (NO - saját draft)-Jason Brown (STL - tréd)-Vasquez (SD- saját draft)-Colon - cserék: Beatty (NYG - saját draft)-Iupati (SF - saját draft)-Legursky (FA)-Essex (FA)-Shaffer (CHI - FA)Soldados
a Szász, aha márértelek :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kár hogy én is ilyen későn tudom megnézni, nem tudok okoskodni, max rákontrázni a leírtakra 😀
- Lewis valami hajmeresztő volt, örültem hogy végre nem Gay, de ami labda felé ment, beszopta az összeset. Egyszer nagynehezen körbenyalábolta a wr-t, és elkezdett pampogni, meg rúgdalni hogy hűdefasza gyerek... Mehet a p.csába nyugodtan. jah és hab a tortán, utána Gay szerzett egy int-et, namondom ez nem létezik bazzeg még visszaverekszi magát kezdőbe 😀 Mondjuk ismétlésnél látszott hogy kb csak fel kellett nyúlnia a tojásért, mert odadobta neki Orton 😀
- Asszem kamillázhatnánk ha BigBang cut lett volna, ilyen csere QB-kat... Lefty nekem teljesen úgy tűnik, olyan a stílusa mintha keresztbe leszarná az egészet, én őt aprítanám levesbe ha visszajön BB. Inkább Batch, őrajta látszik hogy legalább akar, jó az az int passza nagy homály lett, de akkoris...
- A kezdő O-falat most annyira én sem ekézném, láttam ennél sokkal szarabb produkciót is 😀 Punci üde folt az biztos, Essex...... hagyjuk 😀
- ST.... no comment, fogok én még anyázni eleget rájuk 😀The terrible towel
Leftyvel szvsz nincs baj. Sajnos ő már a csere fal mögöt volt és ütötték vágták, még Dixonnál is jobban. Nem csodálom, hogy megtört, főleg egy tétnélküli semmitmondó meccsen mit erőlködjön, ha 2 mp-ig nem tartottak a cserék (itt jegyezném meg, hogy Hartwigról is kaptunk sacket)

Gay az INT-nél jól helyezkedett, jól váltott embert, az szép play volt, amúgy nem volt vele gáz tegnap. Nekem nickelként elmegy kategória. Kezdő nem lesz, az marad B-Macnek.

Batch INT-je pedig nem az övé volt, vmelyik rookie WR rossz route-t futott.

Csak a vicc kedvéért, íme itt az én (GM-)falam: Clifton (GB - FA)-Nicks (NO - saját draft)-Jason Brown (STL - tréd)-Vasquez (SD- saját draft)-Colon - cserék: Beatty (NYG - saját draft)-Iupati (SF - saját draft)-Legursky (FA)-Essex (FA)-Shaffer (CHI - FA)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mondjuk ennyit kevés csapat blitzel mint a Steelers. - eztirja harmonta denvertopicba. na ezaszégyen nema zsirospuliszka


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Kár hogy én is ilyen későn tudom megnézni, nem tudok okoskodni, max rákontrázni a leírtakra 😀
- Lewis valami hajmeresztő volt, örültem hogy végre nem Gay, de ami labda felé ment, beszopta az összeset. Egyszer nagynehezen körbenyalábolta a wr-t, és elkezdett pampogni, meg rúgdalni hogy hűdefasza gyerek... Mehet a p.csába nyugodtan. jah és hab a tortán, utána Gay szerzett egy int-et, namondom ez nem létezik bazzeg még visszaverekszi magát kezdőbe 😀 Mondjuk ismétlésnél látszott hogy kb csak fel kellett nyúlnia a tojásért, mert odadobta neki Orton 😀
- Asszem kamillázhatnánk ha BigBang cut lett volna, ilyen csere QB-kat... Lefty nekem teljesen úgy tűnik, olyan a stílusa mintha keresztbe leszarná az egészet, én őt aprítanám levesbe ha visszajön BB. Inkább Batch, őrajta látszik hogy legalább akar, jó az az int passza nagy homály lett, de akkoris...
- A kezdő O-falat most annyira én sem ekézném, láttam ennél sokkal szarabb produkciót is 😀 Punci üde folt az biztos, Essex...... hagyjuk 😀
- ST.... no comment, fogok én még anyázni eleget rájuk 😀
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Az O fal amúgy rendesen le lesz tesztelve mindjárt a szezon elején.
Az Atlantában a Biermann-Jerry-Babineaux-Abraham négyesből az első kettő, főleg Biermann nagyon jó formában van, ők várnak majd Flo-ra és Essexre... Kész mázli, hogy Babineaux el lesz tiltva.
Utána meg jöhet a Titans védőfala.
8 sack garantált az első 2 meccsünkön. Kivéve ha 80 %-ban futni fogunk :cool: .
Robilluma
Akkor még jó is, hogy Ben el van tiltva legalább nem sérül meg..... 😛

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az O fal amúgy rendesen le lesz tesztelve mindjárt a szezon elején.
Az Atlantában a Biermann-Jerry-Babineaux-Abraham négyesből az első kettő, főleg Biermann nagyon jó formában van, ők várnak majd Flo-ra és Essexre... Kész mázli, hogy Babineaux el lesz tiltva.
Utána meg jöhet a Titans védőfala.
8 sack garantált az első 2 meccsünkön. Kivéve ha 80 %-ban futni fogunk :cool: .

csakis 44/41+19 ez legyen megsutianap
Előre sajnállak 😛


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha már megint depresszióba estetek, akkor szeretném elújságolni, hogy a 2010-es szezonban a GM Game-ben Super Bowl-győzelemre vezettem a csapatot. Ott kicsit más falunk van már. 😉 :cool: (Azt hozzátenném, hogy 2008-ban viszont nem lettem bajnok, de mióta irányítom a Steelerst, mind a 3 alkalommal megvolt a PO csoportgyőztesként - 2008: 11-5 (lost vs Colts AFC-döntő, 2009: 11-5 lost vs Colts div round, 2010: 13-3 SB-win)Soldados
hát örülünk neki, de sajnon nehezem élem meg a bénázást, és nem szoktam volt megnézni a preseasont mret tudtam, hogy ez lesz, de már annyira mecschiányom volt, hogy inkább felbaszom magam.
denver total retur yardage: 213 y
pittsburgh penalty 93 y
third down efficiency 2/9 22%

viszont NO1. rushing team vagyunk 151y 😂

és tudom midezek nem számitanak sömmit 😛 csakis 44/41+19 ez legyen meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyi sikerrel le is tudtátok az évet 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha már megint depresszióba estetek, akkor szeretném elújságolni, hogy a 2010-es szezonban a GM Game-ben Super Bowl-győzelemre vezettem a csapatot. Ott kicsit más falunk van már. 😉 :cool: (Azt hozzátenném, hogy 2008-ban viszont nem lettem bajnok, de mióta irányítom a Steelerst, mind a 3 alkalommal megvolt a PO csoportgyőztesként - 2008: 11-5 (lost vs Colts AFC-döntő, 2009: 11-5 lost vs Colts div round, 2010: 13-3 SB-win)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
- hát AAAAAAArians kapott egy baszott nagyot az elején azért zavarodott meg a feje szegény hülyének, 44/41- párost erőltetném, Grisham lögyön rosteren
- hamár a bugyutaságokról volt szó, azér Korton malac mégegyszer megondolná betoljae a hátszint Harrison elé, szevasz lesz még bordarepedés, zwei azér lejtett a pálya rendesen
- impotencia. impotencia az O, megint lebaszunk 250y-t egy félidőben és -4 ponton vagyunk, redman ide redman oda.
- elST, el a qva annyukat, Sepunkak kell fogdosni a returnereket? mé nem rúgunk oldalra, ha messze nem tudunk????
- jelentkezhet minden kis szaros QB és WR! mi mindenkit naggyá tudunk tenni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Érdekes egy 3. ps meccs volt. Ezt szokta mindenki a legkomolyabban venni ugye. Ehhez képest baromi csúnya volt ez tőlünk.
A pozitívum a front7. Bombaerős és agresszív. A depth is jó. Harison és Timmons csúcsformában, a fal is jó, de úgy általában mindenki. Amikor Timmons lesántikált, nem mondom, megijedtem, de szerencsére visszajött.
De hiába ez a front7, ha a sec, azon belül is a 2. CB és a nickel CB viszont TELJESEN taccsra tudja vágni a D-t. Persze McFadden jobb lesz mint Lewis (rosszabb már nem nagyon lehet...), de kérdéses mennyivel. Ike megbízható, de ha lesérül ő vagy McF, akkor tényleg itt az apokalipszis. Gay fos, Lewis a tegnapi alapján az, Madison is gyenge nickelben.
Az pedig, hogy Burnett és Butler ilyen játékosok mögött utolsók a depth charton, mindent elmond. Butler pedig sztem többet érdemelne a jelen helyzetben.
Tökéletesen jellemző volt tegnap, hogy minden passzt jobbra, az egy-egyező Lewis-ra dobtak, 1 vagy 3 step drop után, hogy ne legyen esélye a passrush-nak. Elég egyszerű taktika, de sajnos ennyi szétszedni a védelmünket. Ismerős lehet a tavalyi Packers meccs után, ott is ez ment, mentek a passzok ezerrel jobbra, Gay-re, lett is vagy 400 yardja Rodgers-nek. Kár, hogy az ellenfelek videóznak...
McFaddennek muszáj lesz jól játszania, különben nagy gáz van.
És Tomlin az OTA-k közepén azt nyilatkozta, hogy különösen büszke a tavalyi és idei 3 CB pickjére. Muhaha.

A támadófalban meg nem tudom, mi bíztatót lehet látni Pouncey és a megbízható Kemo mellett. Essex és a két T mocsokszar (Ayers Essexet körbefutós sackje? WTF!). DD-t össze-vissza kergették folyamatosan. Semmi ideje nem volt dobni. És itt is az a helyzet, mint a D-ben, ez a 3 falember szét tudja (és fogja) cseszni a teljes O-t. Hiába a jó QB, WR és RB corps. Ilyenkor nehéz felfogni az elmúlt 3 év nemlétező OT és OG draftját (és az idei 2 WR picket Battle és Randle el igazolása mellett, még úgy is, hogy Sanders nagyon jó). Ja, hogy volt egy Hills, Urbik meg Chris Scott pick? Hurrá.
Kicsit rosszul építik a fejesek az O-t: ellőbb alapozni kéne, utána jöhet a ház.

A taktikánk is megér egy-két szót tegnapról. A külső WRekkel szinte kizárólag 5 és ki valamint 10 és ki route-okat futtattak és mentek is a passzok oda sorban, egy idő után ez leesett a gecijó Broncos CB-knek. Ezekből jöttek az int-ek szép sorban. Semmi slant, semmi deep route.
Az első félidőben amúgy sem értettem, hogy miért nem az első csapat játszott végig. Összevissza kavarta a csapatot Arians. A fal végignyomta, de az elkapóknál és a futóknál mindenki fenn volt valamennyit. Ward, Randle El, Battle, Sanders, Brown, Grisham, Miller, Spaeth, David Johnson, Rashard, Moore, Redman és Summers is fenn volt. Biztos nagy volt az összhang.

A ST padig továbbra is szar. Sepu kickoffjait inkább hanyagojuk.
A visszahordókat egy lépés után lekapták. Jellemző volt, hogy az elején egymás után Logan és Brown is állóhelyből cselezett jobbra és balra, de mindkét irányból jött a gunner és placcs.
Logan persze, mint legkisebb és legkönnyebb emberünk benn van a cover teamben. Csinált egy egészen látványos tacklet a vége felé, de neki ezzel együtt sem kéne benn lennie.

Jelenleg úgy fest, hogy egy hajszálon (egy szar O falon és egy szar CB soron) múlik a D és az O teljes szétesése egy meccsen.
Én osztom háromt véleményét a szezonunkról és 6-10 és 9-7 közé tippelem a csapatot.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!