Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
helle fordulj a pro futball magazin - részhez ott volt Lamás cikk
ez a hivatalos oldal http://www.lamarrwoodley56.com/ssp/linkssutianap
Átnéztem már a hivatalos oldalát is, de semmi. Azért hihetetlen hogy nem lehet róla jó képet találni. Gettyimage-en is ott van egy rohadt nagy felirat a feje közepén általában. Le szeretném rajzolni őt és a tököm kivan már abból, hogy 300 x 500-as fotókból kell kihoznom valami látványosat.
Bezzeg ha beírnám hogy tombrédi...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
helle fordulj a pro futball magazin - részhez ott volt Lamás cikk
ez a hivatalos oldal http://www.lamarrwoodley56.com/ssp/links


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
Senki?
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀tenorx
Ami nekem nagyon kellett a tegnapi bulihoz, az a Tesco 2-t fizet 3at kap papírzsepi akciója. 😀Soldados
Hagyma-aprító verseny? 😛 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀tenorx
Ami nekem nagyon kellett a tegnapi bulihoz, az a Tesco 2-t fizet 3at kap papírzsepi akciója. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Sok helyen voltam, de ott éppen nem. 😀 Kispesten mozogtam, meg egy haveromnál a Kondorosi úton, majd az Almásy téri műv. házban goa partin. 😊Soldados
löhet átestél egy percre egy téridőkapun és akkor tenorx kipécézett, trükkös goa 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Sok helyen voltam, de ott éppen nem. 😀 Kispesten mozogtam, meg egy haveromnál a Kondorosi úton, majd az Almásy téri műv. házban goa partin. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Elég sok mindenről írtatok, próbálok egy két dologhoz hozzászólni.

Az O fal: Egyre többen és többen akarnak radikálist változást a falban látni, teszem hozzá jogosan.
Pouncey-t, Foster-t, Legursky-t és Ubrik-ot (őt csak azért írtam mert szimpatikus egyenlőre nem sok jó jött felőle) ideje kripóbálni élesben egy Essexnél és Hartwignál ők sem valószínű, hogy gyengébben teljesítenek.

CB: Lewis sok jót hallani, de jó lenne látni valami szép berobbanást már ezen a poszton. Legalább egyik oldal lenne rendben egy időre. Mivel Taylor is öregszik egyre rosszabb, lassabb lesz, így ő is egyre jobban kérdéses.
Gay-t el innen!!!!

Jövőre a falat kell továbbra is erősíteni, de NT lesz szerintem a fő célpont nem az O.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Bevallom neked, tényleg még a szezon se kezdődött el, de én imádom a draftokat 😊 Egyszerűen imádom, főleg az NFLben. Itt dinasztiákról dönthet egy jó draft (lásd mi 😀 ), de attól függetlenül, hogy nem követem az NBAt, az ottani draftot is megnéztem 😊tenorx
Nem vagy egyedül vele 😉 . Én is a draft miatt fogok idén jó pár college meccset nézni. A NT jelölteket pedig különösen figyelem miattunk.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
Ja, nekünk buck pozícióba kell majd egy romboló ILB és azt 3-4. körben is találni jót. Lesz is ideje tanulni Foote mellett néhány évet. Mack-ben rendben vagyunk, Timmons és Sly (ha Timmons-hoz hasonlóan felszed 10-15 fontot és valóban olyan jó a srác, mint írják) hosszútávú megoldás lehet.
Olvastam, hogy lefogyott, hogy gyorsabb legyen 😛 De én igazából másról még nem nagyon hallottam, aki olyan jó NT prospect lenne, mint ő a jövő évi draftra (bár te biztos tudsz párat).tenorx
Phil Taylor, Phil Taylor, Phil Taylor! Jók a méretei, (6-4, 335), igazi pusztító a Baylorban, 2-3. körben lehet majd felszedni. Én nagyon örülnék neki. (Amúgy is a Penn State-ben kezdte a college pályafutását) Rajta kívül klasszikus NT méretű DL ember nem sok lesz. A még junior Alameda Ta'amu (6-3, 330) Washingtonból és a szintén még junior Jewhan Edwards (6-2, 333) Minnesotából jó képességűek, van bennük lehetőség, de ők nem biztos, hogy kijönnek jövőre.

De várjunk még ezzel a draftosdival, még el sem kezdődött a szezon 😊.Robilluma
Bevallom neked, tényleg még a szezon se kezdődött el, de én imádom a draftokat 😊 Egyszerűen imádom, főleg az NFLben. Itt dinasztiákról dönthet egy jó draft (lásd mi 😀 ), de attól függetlenül, hogy nem követem az NBAt, az ottani draftot is megnéztem 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
Ja, nekünk buck pozícióba kell majd egy romboló ILB és azt 3-4. körben is találni jót. Lesz is ideje tanulni Foote mellett néhány évet. Mack-ben rendben vagyunk, Timmons és Sly (ha Timmons-hoz hasonlóan felszed 10-15 fontot és valóban olyan jó a srác, mint írják) hosszútávú megoldás lehet.
Olvastam, hogy lefogyott, hogy gyorsabb legyen 😛 De én igazából másról még nem nagyon hallottam, aki olyan jó NT prospect lenne, mint ő a jövő évi draftra (bár te biztos tudsz párat).tenorx
Phil Taylor, Phil Taylor, Phil Taylor! Jók a méretei, (6-4, 335), igazi pusztító a Baylorban, 2-3. körben lehet majd felszedni. Én nagyon örülnék neki. (Amúgy is a Penn State-ben kezdte a college pályafutását) Rajta kívül klasszikus NT méretű DL ember nem sok lesz. A még junior Alameda Ta'amu (6-3, 330) Washingtonból és a szintén még junior Jewhan Edwards (6-2, 333) Minnesotából jó képességűek, van bennük lehetőség, de ők nem biztos, hogy kijönnek jövőre.

De várjunk még ezzel a draftosdival, még el sem kezdődött a szezon 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sylvester jobb, mint sokan várták. Talán ha majd elmegy Foote is Warrior után még beleszólhat a kezdőpozícióért való harcba (2-3 év). De amúgy vagy McClain, vagy semmi, szóval most már ne húzzunk ILBt 😀

P.s.: Azért jövőre is jön(?) ki egy jó kis Alabama ILB 😊)tenorx
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
3-4. kört én is elképzelhetőnek tartanék, amúgy Foote már-már kezdő fizut kapott, azaz szvsz Warrior esetleges visszavonulása után megint kezdő lesz nálunk, és azért 30 éves, ami azért nem olyan öreg 3-4-es ILB-nél.Soldados
Meg tavaly Detroitban is jól tolta. Itt situational lesz egy évig, akkor még 31, 1-2 évet ő is bír. De egyenlőre én Timmonsra és a 20 ( vagy 21 ) beígért sackjére várok 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meglepne a korai ILB-draft. Legalább 2 évre van szerződése Timmonsnak, Warriornak, Foote-nak, ez 3, plusz most draftoltuk Sylvestert, és ott van Fox is, bár neki fejből nem tudom meddig szól a szerződése.Soldados
Sylvester jobb, mint sokan várták. Talán ha majd elmegy Foote is Warrior után még beleszólhat a kezdőpozícióért való harcba (2-3 év). De amúgy vagy McClain, vagy semmi, szóval most már ne húzzunk ILBt 😀

P.s.: Azért jövőre is jön(?) ki egy jó kis Alabama ILB 😊)tenorx
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
3-4. kört én is elképzelhetőnek tartanék, amúgy Foote már-már kezdő fizut kapott, azaz szvsz Warrior esetleges visszavonulása után megint kezdő lesz nálunk, és azért 30 éves, ami azért nem olyan öreg 3-4-es ILB-nél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahogy itt olvasgatok a jövő évi draftról, szerintem kihagyjátok azt, hogy Warrior sem lesz fiatalabb, és kéne a helyére egy jó zúzos ILB. Mert Timmons jó ILB, de szerintem futás ellen nem ér fel Warriorhoz. Az 1. körbe T, az biztos, aztán NT, utána meg egy jó zúzós projekt ILB kéne. A CB-k sem a legjobbak sajnos, de azért oda hoztunk már embereket, szóval egy kicsit lehet halasztani a dolgot.Enthroners97
Meglepne a korai ILB-draft. Legalább 2 évre van szerződése Timmonsnak, Warriornak, Foote-nak, ez 3, plusz most draftoltuk Sylvestert, és ott van Fox is, bár neki fejből nem tudom meddig szól a szerződése.Soldados
Sylvester jobb, mint sokan várták. Talán ha majd elmegy Foote is Warrior után még beleszólhat a kezdőpozícióért való harcba (2-3 év). De amúgy vagy McClain, vagy semmi, szóval most már ne húzzunk ILBt 😀

P.s.: Azért jövőre is jön(?) ki egy jó kis Alabama ILB 😊)tenorx
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ahogy itt olvasgatok a jövő évi draftról, szerintem kihagyjátok azt, hogy Warrior sem lesz fiatalabb, és kéne a helyére egy jó zúzos ILB. Mert Timmons jó ILB, de szerintem futás ellen nem ér fel Warriorhoz. Az 1. körbe T, az biztos, aztán NT, utána meg egy jó zúzós projekt ILB kéne. A CB-k sem a legjobbak sajnos, de azért oda hoztunk már embereket, szóval egy kicsit lehet halasztani a dolgot.Enthroners97
Meglepne a korai ILB-draft. Legalább 2 évre van szerződése Timmonsnak, Warriornak, Foote-nak, ez 3, plusz most draftoltuk Sylvestert, és ott van Fox is, bár neki fejből nem tudom meddig szól a szerződése.Soldados
Sylvester jobb, mint sokan várták. Talán ha majd elmegy Foote is Warrior után még beleszólhat a kezdőpozícióért való harcba (2-3 év). De amúgy vagy McClain, vagy semmi, szóval most már ne húzzunk ILBt 😀

P.s.: Azért jövőre is jön(?) ki egy jó kis Alabama ILB 😊)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy itt olvasgatok a jövő évi draftról, szerintem kihagyjátok azt, hogy Warrior sem lesz fiatalabb, és kéne a helyére egy jó zúzos ILB. Mert Timmons jó ILB, de szerintem futás ellen nem ér fel Warriorhoz. Az 1. körbe T, az biztos, aztán NT, utána meg egy jó zúzós projekt ILB kéne. A CB-k sem a legjobbak sajnos, de azért oda hoztunk már embereket, szóval egy kicsit lehet halasztani a dolgot.Enthroners97
Meglepne a korai ILB-draft. Legalább 2 évre van szerződése Timmonsnak, Warriornak, Foote-nak, ez 3, plusz most draftoltuk Sylvestert, és ott van Fox is, bár neki fejből nem tudom meddig szól a szerződése.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahogy itt olvasgatok a jövő évi draftról, szerintem kihagyjátok azt, hogy Warrior sem lesz fiatalabb, és kéne a helyére egy jó zúzos ILB. Mert Timmons jó ILB, de szerintem futás ellen nem ér fel Warriorhoz. Az 1. körbe T, az biztos, aztán NT, utána meg egy jó zúzós projekt ILB kéne. A CB-k sem a legjobbak sajnos, de azért oda hoztunk már embereket, szóval egy kicsit lehet halasztani a dolgot.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kösz a gyors választ Soldi,ez mikor várható és mi az a CBA bocs ha hülyeséget kérdeztem. 😊suni972
Ez a tulajdonosok és a játékos szakszervezet közötti keretszerződés. Ha ez nem születik meg, akkor szezon sem lesz jövőre, mert az utolsó esemény, amit a tulajdonosok által felmondott CBA tartalmaz, az a 2011-es draft.

Hogy mikor születik megállapodás a játékosok és tulajok között, azt az Isten se tudja, de jó lenne ha minél hamarabb megtörténne, mert mindenki megnyugodhatna, hogy jövőre is lesz szezon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kösz a gyors választ Soldi,ez mikor várható és mi az a CBA bocs ha hülyeséget kérdeztem. 😊