Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hartwig megkapta az engedélyt, hogy új csapatot keressen magának
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/03/steelers-give-hartwig-permission-to-seek-a-trade/
Kíváncsi vagyok mit kapunk érte, talán egy doboz kólát vagy egy zacskó szotyit 😀tenorx
Vagy 7. kör, vagy sima cut.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hartwig megkapta az engedélyt, hogy új csapatot keressen magának
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/03/steelers-give-hartwig-permission-to-seek-a-trade/
Kíváncsi vagyok mit kapunk érte, talán egy doboz kólát vagy egy zacskó szotyit 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Leftwichnek nem szakadt a szalagja, szóval a szezonnyitót biztos kihagyja, de utána akár játszhat is (remélem ha már Dixon lesz az első meccsen végigjátszhatja a többit is azért), de így biztos nem IR.tenorx
Így azon fog múlni a dolog, hogy Dixon mit csinál a szezonnyitón, és hogy milyen gyorsan javul Lefty állapota.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Leftwichnek nem szakadt a szalagja, szóval a szezonnyitót biztos kihagyja, de utána akár játszhat is (remélem ha már Dixon lesz az első meccsen végigjátszhatja a többit is azért), de így biztos nem IR.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 915 — Steelers fan
Na hogy a pék rakja tele, már csak ez kellett :mad:
Akkor viszont nálam Batch a kezdő, Dixie-re nem bíznám ezt a 4(..)meccset.
Rohadt preseason 😕The terrible towel
Mi a gondod Dixonnal? Tény, hogy nincs élete formájában, viszont tavaly a Baltimore ellen bizonyított, élesben , ami nem egy utolsó szempont! Számomra éppen Batch olyan színtelen-szagtalan.Szokol
Egyálalán nem kész irányító, vagy ha késznek gondolják akkor sz.r szerintem.
Nagyon nem tetszett amit művelt, a lehetetlen helyzetekbe való labda beerőszakolás... igaz hogy akart, de ezt nem lehet így. Egyedül ami pozitívum hogy ha lát helyet magának akkor elindul, ez tényleg korrekt.
Tavaly a Baltimore ellen ha jól emlékszem semmiféle terhet nem rakott még pluszban rá Arians, elég volt a prime-time és csoportrivális elleni vérengzés miatt telerakott alsógatya. És még így is ő adta el a végén a bogyót, amivel nyert a Ravens...
Nyilván egyik irányító sem jó, Batch is csak egy hajszállal jobb talán, legalábbis szerintem, de neki legalább van tapasztalata. Igaz futni nem tud, és ő is elég porcelán-alkat 😀
Jöhet a sav 😀

Viszont így ha Lefty IR lesz, szerzünk egy irányítót a rosterre hogy 3legyen, míg BB vissza nem jöhet?The terrible towel
Nézd, én nem értek hozzá, de... Kiveszik a kezdő irányítódat, gyakorlatilag három game manager között kell döntened. Evidens, hogy olyan sokat fogsz futni, amennyit csak lehet. Emellett gyenge a falad, bármikor kaphat egy-egy igazi hitet a srác. Akkor miért a porcelánokat vagy a statikusabb játékost raknád be? Dixon meg fogja oldani, 3-1-et tippelek az első négy meccsre!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
4 meccsre csökkentették Big Ben eltiltását, ahogy azt vártuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyáltalán nem biztos, hogy elveszítjül őket. Redman tavaly is állatkodott PS-ben, azt nem fért rosterre, és senki nem vitte el, így maradhatott nálunk PS-ben.

Azért olyan hatalmas harc nincs az 5-7. körös, PS-be szánt rookie-kért, mert csak úgy vihetik el őket, ha rosterre kerülnek, márpedig így nem nagyon visznek el playát rosterre, hogy nem látták sem edzésen, egy percet nem töltött a "rabló" csapatban, nem ismeri a playbookot, stb.Soldados
akó, hogy is lett 6. körös a mi fiunk?? Top3-as kölök! simán mán elis vinnék.sutianap
Sonnie Harris? A Panthers olyan DT hiánnyal küzdött, hogy kb már a cserék is IR-en voltak és felkapták. Rosteren tartották am kötelező időig, majd betették Ps-be, és már vissza is hoztuk (Aa. Smith IR ugyebár) a rosterre.

Egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy bármelyiket elvinnék, persze kizárni se lehet. 😊 Talán Dwyert igen, de Sly-t szvsz nem.Soldados
jajám papám izguhatunk, de hátha főlverekedte magát már


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ja, de ha lecsúsznak, akkor el is viszik őket, harmadik csapat ide, vagy oda -
most megnéztem a 2008as Vikings presezlony meccsen mikor is és kik ellen keveredett föl Mandy (az első negyed legvégin dobott egy fámblit oszt viszonláttuk a harmadik negyedbe vitézkedni), ugyhogy tökmindeggy, evesztjük őket, ha nincsenek rösztörönnn oszt baszhattyuksutianap
Egyáltalán nem biztos, hogy elveszítjül őket. Redman tavaly is állatkodott PS-ben, azt nem fért rosterre, és senki nem vitte el, így maradhatott nálunk PS-ben.

Azért olyan hatalmas harc nincs az 5-7. körös, PS-be szánt rookie-kért, mert csak úgy vihetik el őket, ha rosterre kerülnek, márpedig így nem nagyon visznek el playát rosterre, hogy nem látták sem edzésen, egy percet nem töltött a "rabló" csapatban, nem ismeri a playbookot, stb.Soldados
akó, hogy is lett 6. körös a mi fiunk?? Top3-as kölök! simán mán elis vinnék.sutianap
Sonnie Harris? A Panthers olyan DT hiánnyal küzdött, hogy kb már a cserék is IR-en voltak és felkapták. Rosteren tartották am kötelező időig, majd betették Ps-be, és már vissza is hoztuk (Aa. Smith IR ugyebár) a rosterre.

Egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy bármelyiket elvinnék, persze kizárni se lehet. 😊 Talán Dwyert igen, de Sly-t szvsz nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
Ne feledd, hogy Sly és Dwyer kb a 3. csapatok ellen villogtak, plusz elkapóként Brown is. Ettől még van esélyük a rosterre, de nem szabad őket túlértékelniSoldados
Na ja, de ha lecsúsznak, akkor el is viszik őket, harmadik csapat ide, vagy oda -
most megnéztem a 2008as Vikings presezlony meccsen mikor is és kik ellen keveredett föl Mandy (az első negyed legvégin dobott egy fámblit oszt viszonláttuk a harmadik negyedbe vitézkedni), ugyhogy tökmindeggy, evesztjük őket, ha nincsenek rösztörönnn oszt baszhattyuksutianap
Egyáltalán nem biztos, hogy elveszítjül őket. Redman tavaly is állatkodott PS-ben, azt nem fért rosterre, és senki nem vitte el, így maradhatott nálunk PS-ben.

Azért olyan hatalmas harc nincs az 5-7. körös, PS-be szánt rookie-kért, mert csak úgy vihetik el őket, ha rosterre kerülnek, márpedig így nem nagyon visznek el playát rosterre, hogy nem látták sem edzésen, egy percet nem töltött a "rabló" csapatban, nem ismeri a playbookot, stb.Soldados
akó, hogy is lett 6. körös a mi fiunk?? Top3-as kölök! simán mán elis vinnék.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tehát én mint, a rookie-ellenes liga vezetője (by Rob) mondanám, mit hoztunk fel eddig:

- egy FUTÓT, aki no2. 39 labdájából 183 yardot eszkábált össze, ami összesítve 4,7y/p átlag (kb. Spíler - No.9pick - is ennyit nyomott. Mathews, No.11pick 4,3avg - meg kevesebbet) DWYER, Jonatán
- két elkapót - 9/121 és 9/149, ez utóbbi szám Sanders-é, valamint 9-1st:100%!!!!!!!!!
a két mókusmiska összesen 18 elkapásából 5, azaz öt húsz yardon felüli játékot produkált!!
emellett BarnaTóni 3/74 KR és 7/80 PR, amin van mit javítani, mer ezek még mindig Logan-számok, ja perzse plussz az elkapás
- meg egy mókusmedve, aki 21/14/7 T két zacsival betudva, mivel a KingKongFive:NO5, a mi szilveszteri Stevensonunk!
röméllem mindannyiuknak lösz helye a röszterensutianap
Ne feledd, hogy Sly és Dwyer kb a 3. csapatok ellen villogtak, plusz elkapóként Brown is. Ettől még van esélyük a rosterre, de nem szabad őket túlértékelniSoldados
Na ja, de ha lecsúsznak, akkor el is viszik őket, harmadik csapat ide, vagy oda -
most megnéztem a 2008as Vikings presezlony meccsen mikor is és kik ellen keveredett föl Mandy (az első negyed legvégin dobott egy fámblit oszt viszonláttuk a harmadik negyedbe vitézkedni), ugyhogy tökmindeggy, evesztjük őket, ha nincsenek rösztörönnn oszt baszhattyuksutianap
Egyáltalán nem biztos, hogy elveszítjül őket. Redman tavaly is állatkodott PS-ben, azt nem fért rosterre, és senki nem vitte el, így maradhatott nálunk PS-ben.

Azért olyan hatalmas harc nincs az 5-7. körös, PS-be szánt rookie-kért, mert csak úgy vihetik el őket, ha rosterre kerülnek, márpedig így nem nagyon visznek el playát rosterre, hogy nem látták sem edzésen, egy percet nem töltött a "rabló" csapatban, nem ismeri a playbookot, stb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
tehát én mint, a rookie-ellenes liga vezetője (by Rob) mondanám, mit hoztunk fel eddig:

- egy FUTÓT, aki no2. 39 labdájából 183 yardot eszkábált össze, ami összesítve 4,7y/p átlag (kb. Spíler - No.9pick - is ennyit nyomott. Mathews, No.11pick 4,3avg - meg kevesebbet) DWYER, Jonatán
- két elkapót - 9/121 és 9/149, ez utóbbi szám Sanders-é, valamint 9-1st:100%!!!!!!!!!
a két mókusmiska összesen 18 elkapásából 5, azaz öt húsz yardon felüli játékot produkált!!
emellett BarnaTóni 3/74 KR és 7/80 PR, amin van mit javítani, mer ezek még mindig Logan-számok, ja perzse plussz az elkapás
- meg egy mókusmedve, aki 21/14/7 T két zacsival betudva, mivel a KingKongFive:NO5, a mi szilveszteri Stevensonunk!
röméllem mindannyiuknak lösz helye a röszterensutianap
Ne feledd, hogy Sly és Dwyer kb a 3. csapatok ellen villogtak, plusz elkapóként Brown is. Ettől még van esélyük a rosterre, de nem szabad őket túlértékelniSoldados
Na ja, de ha lecsúsznak, akkor el is viszik őket, harmadik csapat ide, vagy oda -
most megnéztem a 2008as Vikings presezlony meccsen mikor is és kik ellen keveredett föl Mandy (az első negyed legvégin dobott egy fámblit oszt viszonláttuk a harmadik negyedbe vitézkedni), ugyhogy tökmindeggy, evesztjük őket, ha nincsenek rösztörönnn oszt baszhattyuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tehát én mint, a rookie-ellenes liga vezetője (by Rob) mondanám, mit hoztunk fel eddig:

- egy FUTÓT, aki no2. 39 labdájából 183 yardot eszkábált össze, ami összesítve 4,7y/p átlag (kb. Spíler - No.9pick - is ennyit nyomott. Mathews, No.11pick 4,3avg - meg kevesebbet) DWYER, Jonatán
- két elkapót - 9/121 és 9/149, ez utóbbi szám Sanders-é, valamint 9-1st:100%!!!!!!!!!
a két mókusmiska összesen 18 elkapásából 5, azaz öt húsz yardon felüli játékot produkált!!
emellett BarnaTóni 3/74 KR és 7/80 PR, amin van mit javítani, mer ezek még mindig Logan-számok, ja perzse plussz az elkapás
- meg egy mókusmedve, aki 21/14/7 T két zacsival betudva, mivel a KingKongFive:NO5, a mi szilveszteri Stevensonunk!
röméllem mindannyiuknak lösz helye a röszterensutianap
Ne feledd, hogy Sly és Dwyer kb a 3. csapatok ellen villogtak, plusz elkapóként Brown is. Ettől még van esélyük a rosterre, de nem szabad őket túlértékelni


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
tehát én mint, a rookie-ellenes liga vezetője (by Rob) mondanám, mit hoztunk fel eddig:

- egy FUTÓT, aki no2. 39 labdájából 183 yardot eszkábált össze, ami összesítve 4,7y/p átlag (kb. Spíler - No.9pick - is ennyit nyomott. Mathews, No.11pick 4,3avg - meg kevesebbet) DWYER, Jonatán
- két elkapót - 9/121 és 9/149, ez utóbbi szám Sanders-é, valamint 9-1st:100%!!!!!!!!!
a két mókusmiska összesen 18 elkapásából 5, azaz öt húsz yardon felüli játékot produkált!!
emellett BarnaTóni 3/74 KR és 7/80 PR, amin van mit javítani, mer ezek még mindig Logan-számok, ja perzse plussz az elkapás
- meg egy mókusmedve, aki 21/14/7 T két zacsival betudva, mivel a KingKongFive:NO5, a mi szilveszteri Stevensonunk!
röméllem mindannyiuknak lösz helye a röszteren


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Dixon...nem bízom benne egy kicsit sem.Tibi76
BB-ben biztal, amikor be kellett ugrania?xtaki
BB-t nem láttam előtte játszani, Dixon játéka pedig nem jött be nekem a Ravens ellen. Igazából semmit sem kellett csinálnia, tényleg nulla kockáztatás volt, egyszer kellett volna jó helyre passzolnia, azt elbaszta. Legutóbb a Broncos ellen láttam, nagyon szar volt.
Cáfoljon rám, megkövetem.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Örülök Dixon-nak, imádom a pályán látni és remélem 1. csapattal ha többet edz és tudatosul benne hogy ő vezeti az offense-t akkor belejön a passzokba is és nem fogja elizgulni és jó döntéseket hoz. Szerintem nagyon jó játékos lehet belőle, és ebbe a mostani o-line mögé sokkal inkább oda illik mint Lefti, hiszen ha gond van (amiből lesz sok) akkor is fut és hoz yardokat belőle. Már magam előtt látom hogy 4-0-al tér vissza BB majd kirúgják, mert nem kell BB ez Dixon csapata már 😀 Na jó ezt nem látom de jól hangzik 😀 Na jó...jól se hangzik 😊

ui.: A meccset még nem láttam szóval lehet ott dobot 13 int-et és 21%-ban passzolt ezt nem tudom 😊

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
Dixon...nem bízom benne egy kicsit sem.Tibi76
akkor csak 6 sör után kapcsolhatsz meccsre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 250
Dixon...nem bízom benne egy kicsit sem.Tibi76
BB-ben biztal, amikor be kellett ugrania?
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Dixon...nem bízom benne egy kicsit sem.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki látta a meccset, az írhatna pár szót Crezdon Butlerről és Sylvesterről. Ahogy nézem Butlernek volt 7 tackle-je és egy PD-je, Sly-nak meg 8 tackle mellett 1 TFL, 1 sack, 1 PD, 1 QB hit. Remélem bejátszották magukat a csapatba.
És milyen volt Keenan Lewis, az üveges?Robilluma
Nem láttam a meccset de Sly-ról nagyon jókat olvasni.
Nem tudom olvastad-e, a 2. negyedbe villogott, egy rövid passz után egy big hit a futón, utánna offside hibája egy puntál 😛 , melynek köv. 1st down.
Néhány play-jel később viszont javított a sack-kel.
Nekem szimpi a srác nagyon és nálunk lenne a helye.

Lewis 2 tackle és 2 Pd-vel zárt, semmi extra. Tomlinék rendbe tették a fejét, mert higgadtan összeszedetten nyilatkozott
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 250
Dixonnak nem volt valami jó TC-je. Inkább egy egyszerű teszt volt a Denver meccs, a No1. O-val. Ami nem jött be.
A sírás-rívásról annyit, hogy ez nem sírás, hanem bosszúság, csak mert egyszerűen csökkentek a nyerési esélyeink. Persze te ezekről valahogy nem veszel tudomást 😛 .


Tévedsz. Fogunk passzolni. Nem sokat, de fogunk. 3rd and longnál (meg shortnál is olykor) biztosan. És akkor fontos lesz a QB döntéshozó képesége, hogy mennyire találja meg az üres elkapókat. Itt lesz a visszaesés. A 3rd down passz mutatónk és a red zone hatékonyság (már eddig is ezek voltak a gyenge pontjaink...) látja majd a kárát ennek a sérülésnek. Ez nem tetszik nekem.
De várom, hogy Arians meglepjen minket.Robilluma
A csapat erősségei nem szenvedtek hátrányt, így az, amivel nyerni tudunk, nem gyengült, így nyerési esélyeink se romlottak.Soldados
DOOOOOOO
No.1. run 155y/G
No.2. def 239y/G

és Lefty csak azért sérült le, hogy Roger Mindeható rábólinccson a három meccsre, hmmm..sutianap
nekem is ez bandukolgat reggel ota az agyamban...fura, hogy ma ment BB a joisten helytartojahoz, es a steelersnek epp most serul le a kezdonek 'kinevezett' iranyitoja.

egyebirant Charli szimpi, de nezzuk meg mit tud az uj [DD]!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Aki látta a meccset, az írhatna pár szót Crezdon Butlerről és Sylvesterről. Ahogy nézem Butlernek volt 7 tackle-je és egy PD-je, Sly-nak meg 8 tackle mellett 1 TFL, 1 sack, 1 PD, 1 QB hit. Remélem bejátszották magukat a csapatba.
És milyen volt Keenan Lewis, az üveges?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
A csapat erősségei nem szenvedtek hátrányt, így az, amivel nyerni tudunk, nem gyengült, így nyerési esélyeink se romlottak.Soldados
Legyen igazad. Mindenesetre olyan magabiztosan írod, hogy lassan el is hiszem 😊 .
Robilluma
Ismered a mondást: We Steel believe! 😉

Akár Dixon, akár Lefty, game manager lett volna. Mi gyilkolni és futni akarunk. Ha nyerünk, akkor ezzel nyerünk, ha bukunk, akkor nem Dixon miatt (kivéve persze, ha 10 passzából 3 INT), hanem azért mert ez a 2 fegyverünk nem volt elég erős az aktuális ellenféllel szemben.Soldados
WOW!
a mai nappal megkapod a rólam elnevezett SteelersFan díjat, majmég kitalálom mit, ilyen tigrisbundába és hollóbőrbe csomizott kutyaszőrt 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A csapat erősségei nem szenvedtek hátrányt, így az, amivel nyerni tudunk, nem gyengült, így nyerési esélyeink se romlottak.Soldados
Legyen igazad. Mindenesetre olyan magabiztosan írod, hogy lassan el is hiszem 😊 .
Robilluma
Ismered a mondást: We Steel believe! 😉

Akár Dixon, akár Lefty, game manager lett volna. Mi gyilkolni és futni akarunk. Ha nyerünk, akkor ezzel nyerünk, ha bukunk, akkor nem Dixon miatt (kivéve persze, ha 10 passzából 3 INT), hanem azért mert ez a 2 fegyverünk nem volt elég erős az aktuális ellenféllel szemben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor ezt még nem is írtam 12,8y/pass, 64% ptc pass, 7 sack ami közép alatti, de AFC N legjobb, 4 int
no meglássuk ez mire elég mire megjönnek BLITZek!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A csapat erősségei nem szenvedtek hátrányt, így az, amivel nyerni tudunk, nem gyengült, így nyerési esélyeink se romlottak.Soldados
Legyen igazad. Mindenesetre olyan magabiztosan írod, hogy lassan el is hiszem 😊 .
DOOOOOOO
No.1. run 155y/G
No.2. def 239y/G
sutianap
Süti, most már eldőlt, hogy itt futás lesz ezerrel 😊 😊 .
Csak ismételni tudom magam:
Lefty 16. percben történt sérülése után 5(!!!) alkalommal passzoltunk!
Az egész meccsen 15 passzjáték és 39 futójáték volt (4,3-as átlaggal, ami elég jó).
A zúzdát bekapcsoltuk 😀 !


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!