Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
Ja kb 0.1 megabites, vicces lenne a stream 😀 Valami 15 kb/seccel töltök, egy youtube videó betöltése alaphangon 7 perc 😀tenorx
Ja, hát úgy valóban gázos...
És mi lesz szezon közben, statcenter? 😕

suti: Jó neked, espn-nel könnyű 😊The terrible towel
Áh nem, úgy néz ki, hogy 1-2 nap múlva lesz UPC Fiber 30, szóval remélhetőleg nem lesz gond 😊
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
Ja kb 0.1 megabites, vicces lenne a stream 😀 Valami 15 kb/seccel töltök, egy youtube videó betöltése alaphangon 7 perc 😀tenorx
Ja, hát úgy valóban gázos...
És mi lesz szezon közben, statcenter? 😕

suti: Jó neked, espn-nel könnyű 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
Ja kb 0.1 megabites, vicces lenne a stream 😀 Valami 15 kb/seccel töltök, egy youtube videó betöltése alaphangon 7 perc 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
holnap ötkor ismétlik espén, addig kibekkelem, hogy nelássam az eredményt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
ahogy elnéztem DenverDinók olyan 400y körül kaptak meccsenként, ha ma se kapunk zsákot, akkor statban nekünk lesz a legzsirabb falunk :o
oszt nézem a bengalisták all-runiingra készülnek a fránya varnyak meg all-passingra, valami olyasmi előadásban, mint mi 2008.2009es idényekben - tehát Falco +70 fekvőtámasz, a barnák lapulnak nagyon, gyanús ez nekem, gyanús

Nation: - elnézik, szerintem, bár egy 32. draft helynél nincs igazán miért

SzagAttag aztirjae: -Seen Dennis Dixon walking around the hotel he got his game face on


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
helle fordulj a pro futball magazin - részhez ott volt Lamás cikk
ez a hivatalos oldal http://www.lamarrwoodley56.com/ssp/linkssutianap
Átnéztem már a hivatalos oldalát is, de semmi. Azért hihetetlen hogy nem lehet róla jó képet találni. Gettyimage-en is ott van egy rohadt nagy felirat a feje közepén általában. Le szeretném rajzolni őt és a tököm kivan már abból, hogy 300 x 500-as fotókból kell kihoznom valami látványosat.
Bezzeg ha beírnám hogy tombrédi...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
helle fordulj a pro futball magazin - részhez ott volt Lamás cikk
ez a hivatalos oldal http://www.lamarrwoodley56.com/ssp/links


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
Senki?
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀tenorx
Ami nekem nagyon kellett a tegnapi bulihoz, az a Tesco 2-t fizet 3at kap papírzsepi akciója. 😀Soldados
Hagyma-aprító verseny? 😛 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀tenorx
Ami nekem nagyon kellett a tegnapi bulihoz, az a Tesco 2-t fizet 3at kap papírzsepi akciója. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Sok helyen voltam, de ott éppen nem. 😀 Kispesten mozogtam, meg egy haveromnál a Kondorosi úton, majd az Almásy téri műv. házban goa partin. 😊Soldados
löhet átestél egy percre egy téridőkapun és akkor tenorx kipécézett, trükkös goa 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Sok helyen voltam, de ott éppen nem. 😀 Kispesten mozogtam, meg egy haveromnál a Kondorosi úton, majd az Almásy téri műv. házban goa partin. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Elég sok mindenről írtatok, próbálok egy két dologhoz hozzászólni.

Az O fal: Egyre többen és többen akarnak radikálist változást a falban látni, teszem hozzá jogosan.
Pouncey-t, Foster-t, Legursky-t és Ubrik-ot (őt csak azért írtam mert szimpatikus egyenlőre nem sok jó jött felőle) ideje kripóbálni élesben egy Essexnél és Hartwignál ők sem valószínű, hogy gyengébben teljesítenek.

CB: Lewis sok jót hallani, de jó lenne látni valami szép berobbanást már ezen a poszton. Legalább egyik oldal lenne rendben egy időre. Mivel Taylor is öregszik egyre rosszabb, lassabb lesz, így ő is egyre jobban kérdéses.
Gay-t el innen!!!!

Jövőre a falat kell továbbra is erősíteni, de NT lesz szerintem a fő célpont nem az O.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Bevallom neked, tényleg még a szezon se kezdődött el, de én imádom a draftokat 😊 Egyszerűen imádom, főleg az NFLben. Itt dinasztiákról dönthet egy jó draft (lásd mi 😀 ), de attól függetlenül, hogy nem követem az NBAt, az ottani draftot is megnéztem 😊tenorx
Nem vagy egyedül vele 😉 . Én is a draft miatt fogok idén jó pár college meccset nézni. A NT jelölteket pedig különösen figyelem miattunk.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
Ja, nekünk buck pozícióba kell majd egy romboló ILB és azt 3-4. körben is találni jót. Lesz is ideje tanulni Foote mellett néhány évet. Mack-ben rendben vagyunk, Timmons és Sly (ha Timmons-hoz hasonlóan felszed 10-15 fontot és valóban olyan jó a srác, mint írják) hosszútávú megoldás lehet.
Olvastam, hogy lefogyott, hogy gyorsabb legyen 😛 De én igazából másról még nem nagyon hallottam, aki olyan jó NT prospect lenne, mint ő a jövő évi draftra (bár te biztos tudsz párat).tenorx
Phil Taylor, Phil Taylor, Phil Taylor! Jók a méretei, (6-4, 335), igazi pusztító a Baylorban, 2-3. körben lehet majd felszedni. Én nagyon örülnék neki. (Amúgy is a Penn State-ben kezdte a college pályafutását) Rajta kívül klasszikus NT méretű DL ember nem sok lesz. A még junior Alameda Ta'amu (6-3, 330) Washingtonból és a szintén még junior Jewhan Edwards (6-2, 333) Minnesotából jó képességűek, van bennük lehetőség, de ők nem biztos, hogy kijönnek jövőre.

De várjunk még ezzel a draftosdival, még el sem kezdődött a szezon 😊.Robilluma
Bevallom neked, tényleg még a szezon se kezdődött el, de én imádom a draftokat 😊 Egyszerűen imádom, főleg az NFLben. Itt dinasztiákról dönthet egy jó draft (lásd mi 😀 ), de attól függetlenül, hogy nem követem az NBAt, az ottani draftot is megnéztem 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
Ja, nekünk buck pozícióba kell majd egy romboló ILB és azt 3-4. körben is találni jót. Lesz is ideje tanulni Foote mellett néhány évet. Mack-ben rendben vagyunk, Timmons és Sly (ha Timmons-hoz hasonlóan felszed 10-15 fontot és valóban olyan jó a srác, mint írják) hosszútávú megoldás lehet.
Olvastam, hogy lefogyott, hogy gyorsabb legyen 😛 De én igazából másról még nem nagyon hallottam, aki olyan jó NT prospect lenne, mint ő a jövő évi draftra (bár te biztos tudsz párat).tenorx
Phil Taylor, Phil Taylor, Phil Taylor! Jók a méretei, (6-4, 335), igazi pusztító a Baylorban, 2-3. körben lehet majd felszedni. Én nagyon örülnék neki. (Amúgy is a Penn State-ben kezdte a college pályafutását) Rajta kívül klasszikus NT méretű DL ember nem sok lesz. A még junior Alameda Ta'amu (6-3, 330) Washingtonból és a szintén még junior Jewhan Edwards (6-2, 333) Minnesotából jó képességűek, van bennük lehetőség, de ők nem biztos, hogy kijönnek jövőre.

De várjunk még ezzel a draftosdival, még el sem kezdődött a szezon 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sylvester jobb, mint sokan várták. Talán ha majd elmegy Foote is Warrior után még beleszólhat a kezdőpozícióért való harcba (2-3 év). De amúgy vagy McClain, vagy semmi, szóval most már ne húzzunk ILBt 😀

P.s.: Azért jövőre is jön(?) ki egy jó kis Alabama ILB 😊)tenorx
Warrior szerintem Coach Dad-el együtt visszavonul, Foote öreg, Fox inkább jó csere, Sylvester meg túl kicsi a runstuffer szerepkörhöz. Úgyhogy én örülnék egy ILB-nek, de 3-4. kör szerintem nincs túl korán.Enthroners97
3-4. kört én is elképzelhetőnek tartanék, amúgy Foote már-már kezdő fizut kapott, azaz szvsz Warrior esetleges visszavonulása után megint kezdő lesz nálunk, és azért 30 éves, ami azért nem olyan öreg 3-4-es ILB-nél.Soldados
Meg tavaly Detroitban is jól tolta. Itt situational lesz egy évig, akkor még 31, 1-2 évet ő is bír. De egyenlőre én Timmonsra és a 20 ( vagy 21 ) beígért sackjére várok 😊