Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A két OT sztem is nagyon gyenge, ebből biztos h sok gondotok lesz idén, viszont a sec jelenlegi gyengeségeit simán orvosolni fogja ez a nagyon erős front 7 akik még így is látványosan jók, de élesben nyilván sokkal brutálisabbak lesznek ennél is. Márpedig ha a védelem rendben lesz akkor bármi lehet.. Vszínű nem a ti meccseiteken lesz a legtöbb pont idén sem 😊
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Jó igen az tény, cserefal mögött elég gáz értékelhető teljesítményt nyújtani.
De nekem akkor is szimpibb és jobb megoldásnak tűnne Batch...
Zord első 4(5-6)meccs lesz ez... 😕

Hartwigot én is néztem a sack-jénél, úgy mentek át rajta mintha ott se lett volna kb 😀
Hajmeresztő a cserefal, a kezdő pedig a megszokott fos, egy helyen ugyan upgrade-el az eddigiekhez képest. Nagyon el lettek cseszve az idehúzott pickek a korábbi draftokon...The terrible towel
Vannak olyan posztok ahova ha nagyon akarunk se tudunk jó embert húzni.
O fal, D secondary. Egy-egy kivétel volt Polamalu és Pouncey, de ők annyira nyilvánvalóak voltak, hogy beválnak. (Pounceynél megelőlegezett a bizalom még persze)
Amúgy ez a tendencia nagyon megfigyelhető az elmúlt évekre....

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Jó igen az tény, cserefal mögött elég gáz értékelhető teljesítményt nyújtani.
De nekem akkor is szimpibb és jobb megoldásnak tűnne Batch...
Zord első 4(5-6)meccs lesz ez... 😕

Hartwigot én is néztem a sack-jénél, úgy mentek át rajta mintha ott se lett volna kb 😀
Hajmeresztő a cserefal, a kezdő pedig a megszokott fos, egy helyen ugyan upgrade-el az eddigiekhez képest. Nagyon el lettek cseszve az idehúzott pickek a korábbi draftokon...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kár hogy én is ilyen későn tudom megnézni, nem tudok okoskodni, max rákontrázni a leírtakra 😀
- Lewis valami hajmeresztő volt, örültem hogy végre nem Gay, de ami labda felé ment, beszopta az összeset. Egyszer nagynehezen körbenyalábolta a wr-t, és elkezdett pampogni, meg rúgdalni hogy hűdefasza gyerek... Mehet a p.csába nyugodtan. jah és hab a tortán, utána Gay szerzett egy int-et, namondom ez nem létezik bazzeg még visszaverekszi magát kezdőbe 😀 Mondjuk ismétlésnél látszott hogy kb csak fel kellett nyúlnia a tojásért, mert odadobta neki Orton 😀
- Asszem kamillázhatnánk ha BigBang cut lett volna, ilyen csere QB-kat... Lefty nekem teljesen úgy tűnik, olyan a stílusa mintha keresztbe leszarná az egészet, én őt aprítanám levesbe ha visszajön BB. Inkább Batch, őrajta látszik hogy legalább akar, jó az az int passza nagy homály lett, de akkoris...
- A kezdő O-falat most annyira én sem ekézném, láttam ennél sokkal szarabb produkciót is 😀 Punci üde folt az biztos, Essex...... hagyjuk 😀
- ST.... no comment, fogok én még anyázni eleget rájuk 😀The terrible towel
Leftyvel szvsz nincs baj. Sajnos ő már a csere fal mögöt volt és ütötték vágták, még Dixonnál is jobban. Nem csodálom, hogy megtört, főleg egy tétnélküli semmitmondó meccsen mit erőlködjön, ha 2 mp-ig nem tartottak a cserék (itt jegyezném meg, hogy Hartwigról is kaptunk sacket)

Gay az INT-nél jól helyezkedett, jól váltott embert, az szép play volt, amúgy nem volt vele gáz tegnap. Nekem nickelként elmegy kategória. Kezdő nem lesz, az marad B-Macnek.

Batch INT-je pedig nem az övé volt, vmelyik rookie WR rossz route-t futott.

Csak a vicc kedvéért, íme itt az én (GM-)falam: Clifton (GB - FA)-Nicks (NO - saját draft)-Jason Brown (STL - tréd)-Vasquez (SD- saját draft)-Colon - cserék: Beatty (NYG - saját draft)-Iupati (SF - saját draft)-Legursky (FA)-Essex (FA)-Shaffer (CHI - FA)Soldados
a Szász, aha márértelek :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kár hogy én is ilyen későn tudom megnézni, nem tudok okoskodni, max rákontrázni a leírtakra 😀
- Lewis valami hajmeresztő volt, örültem hogy végre nem Gay, de ami labda felé ment, beszopta az összeset. Egyszer nagynehezen körbenyalábolta a wr-t, és elkezdett pampogni, meg rúgdalni hogy hűdefasza gyerek... Mehet a p.csába nyugodtan. jah és hab a tortán, utána Gay szerzett egy int-et, namondom ez nem létezik bazzeg még visszaverekszi magát kezdőbe 😀 Mondjuk ismétlésnél látszott hogy kb csak fel kellett nyúlnia a tojásért, mert odadobta neki Orton 😀
- Asszem kamillázhatnánk ha BigBang cut lett volna, ilyen csere QB-kat... Lefty nekem teljesen úgy tűnik, olyan a stílusa mintha keresztbe leszarná az egészet, én őt aprítanám levesbe ha visszajön BB. Inkább Batch, őrajta látszik hogy legalább akar, jó az az int passza nagy homály lett, de akkoris...
- A kezdő O-falat most annyira én sem ekézném, láttam ennél sokkal szarabb produkciót is 😀 Punci üde folt az biztos, Essex...... hagyjuk 😀
- ST.... no comment, fogok én még anyázni eleget rájuk 😀The terrible towel
Leftyvel szvsz nincs baj. Sajnos ő már a csere fal mögöt volt és ütötték vágták, még Dixonnál is jobban. Nem csodálom, hogy megtört, főleg egy tétnélküli semmitmondó meccsen mit erőlködjön, ha 2 mp-ig nem tartottak a cserék (itt jegyezném meg, hogy Hartwigról is kaptunk sacket)

Gay az INT-nél jól helyezkedett, jól váltott embert, az szép play volt, amúgy nem volt vele gáz tegnap. Nekem nickelként elmegy kategória. Kezdő nem lesz, az marad B-Macnek.

Batch INT-je pedig nem az övé volt, vmelyik rookie WR rossz route-t futott.

Csak a vicc kedvéért, íme itt az én (GM-)falam: Clifton (GB - FA)-Nicks (NO - saját draft)-Jason Brown (STL - tréd)-Vasquez (SD- saját draft)-Colon - cserék: Beatty (NYG - saját draft)-Iupati (SF - saját draft)-Legursky (FA)-Essex (FA)-Shaffer (CHI - FA)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mondjuk ennyit kevés csapat blitzel mint a Steelers. - eztirja harmonta denvertopicba. na ezaszégyen nema zsirospuliszka


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Kár hogy én is ilyen későn tudom megnézni, nem tudok okoskodni, max rákontrázni a leírtakra 😀
- Lewis valami hajmeresztő volt, örültem hogy végre nem Gay, de ami labda felé ment, beszopta az összeset. Egyszer nagynehezen körbenyalábolta a wr-t, és elkezdett pampogni, meg rúgdalni hogy hűdefasza gyerek... Mehet a p.csába nyugodtan. jah és hab a tortán, utána Gay szerzett egy int-et, namondom ez nem létezik bazzeg még visszaverekszi magát kezdőbe 😀 Mondjuk ismétlésnél látszott hogy kb csak fel kellett nyúlnia a tojásért, mert odadobta neki Orton 😀
- Asszem kamillázhatnánk ha BigBang cut lett volna, ilyen csere QB-kat... Lefty nekem teljesen úgy tűnik, olyan a stílusa mintha keresztbe leszarná az egészet, én őt aprítanám levesbe ha visszajön BB. Inkább Batch, őrajta látszik hogy legalább akar, jó az az int passza nagy homály lett, de akkoris...
- A kezdő O-falat most annyira én sem ekézném, láttam ennél sokkal szarabb produkciót is 😀 Punci üde folt az biztos, Essex...... hagyjuk 😀
- ST.... no comment, fogok én még anyázni eleget rájuk 😀
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Az O fal amúgy rendesen le lesz tesztelve mindjárt a szezon elején.
Az Atlantában a Biermann-Jerry-Babineaux-Abraham négyesből az első kettő, főleg Biermann nagyon jó formában van, ők várnak majd Flo-ra és Essexre... Kész mázli, hogy Babineaux el lesz tiltva.
Utána meg jöhet a Titans védőfala.
8 sack garantált az első 2 meccsünkön. Kivéve ha 80 %-ban futni fogunk :cool: .
Robilluma
Akkor még jó is, hogy Ben el van tiltva legalább nem sérül meg..... 😛

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az O fal amúgy rendesen le lesz tesztelve mindjárt a szezon elején.
Az Atlantában a Biermann-Jerry-Babineaux-Abraham négyesből az első kettő, főleg Biermann nagyon jó formában van, ők várnak majd Flo-ra és Essexre... Kész mázli, hogy Babineaux el lesz tiltva.
Utána meg jöhet a Titans védőfala.
8 sack garantált az első 2 meccsünkön. Kivéve ha 80 %-ban futni fogunk :cool: .

csakis 44/41+19 ez legyen megsutianap
Előre sajnállak 😛


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha már megint depresszióba estetek, akkor szeretném elújságolni, hogy a 2010-es szezonban a GM Game-ben Super Bowl-győzelemre vezettem a csapatot. Ott kicsit más falunk van már. 😉 :cool: (Azt hozzátenném, hogy 2008-ban viszont nem lettem bajnok, de mióta irányítom a Steelerst, mind a 3 alkalommal megvolt a PO csoportgyőztesként - 2008: 11-5 (lost vs Colts AFC-döntő, 2009: 11-5 lost vs Colts div round, 2010: 13-3 SB-win)Soldados
hát örülünk neki, de sajnon nehezem élem meg a bénázást, és nem szoktam volt megnézni a preseasont mret tudtam, hogy ez lesz, de már annyira mecschiányom volt, hogy inkább felbaszom magam.
denver total retur yardage: 213 y
pittsburgh penalty 93 y
third down efficiency 2/9 22%

viszont NO1. rushing team vagyunk 151y 😂

és tudom midezek nem számitanak sömmit 😛 csakis 44/41+19 ez legyen meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyi sikerrel le is tudtátok az évet 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha már megint depresszióba estetek, akkor szeretném elújságolni, hogy a 2010-es szezonban a GM Game-ben Super Bowl-győzelemre vezettem a csapatot. Ott kicsit más falunk van már. 😉 :cool: (Azt hozzátenném, hogy 2008-ban viszont nem lettem bajnok, de mióta irányítom a Steelerst, mind a 3 alkalommal megvolt a PO csoportgyőztesként - 2008: 11-5 (lost vs Colts AFC-döntő, 2009: 11-5 lost vs Colts div round, 2010: 13-3 SB-win)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
- hát AAAAAAArians kapott egy baszott nagyot az elején azért zavarodott meg a feje szegény hülyének, 44/41- párost erőltetném, Grisham lögyön rosteren
- hamár a bugyutaságokról volt szó, azér Korton malac mégegyszer megondolná betoljae a hátszint Harrison elé, szevasz lesz még bordarepedés, zwei azér lejtett a pálya rendesen
- impotencia. impotencia az O, megint lebaszunk 250y-t egy félidőben és -4 ponton vagyunk, redman ide redman oda.
- elST, el a qva annyukat, Sepunkak kell fogdosni a returnereket? mé nem rúgunk oldalra, ha messze nem tudunk????
- jelentkezhet minden kis szaros QB és WR! mi mindenkit naggyá tudunk tenni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Érdekes egy 3. ps meccs volt. Ezt szokta mindenki a legkomolyabban venni ugye. Ehhez képest baromi csúnya volt ez tőlünk.
A pozitívum a front7. Bombaerős és agresszív. A depth is jó. Harison és Timmons csúcsformában, a fal is jó, de úgy általában mindenki. Amikor Timmons lesántikált, nem mondom, megijedtem, de szerencsére visszajött.
De hiába ez a front7, ha a sec, azon belül is a 2. CB és a nickel CB viszont TELJESEN taccsra tudja vágni a D-t. Persze McFadden jobb lesz mint Lewis (rosszabb már nem nagyon lehet...), de kérdéses mennyivel. Ike megbízható, de ha lesérül ő vagy McF, akkor tényleg itt az apokalipszis. Gay fos, Lewis a tegnapi alapján az, Madison is gyenge nickelben.
Az pedig, hogy Burnett és Butler ilyen játékosok mögött utolsók a depth charton, mindent elmond. Butler pedig sztem többet érdemelne a jelen helyzetben.
Tökéletesen jellemző volt tegnap, hogy minden passzt jobbra, az egy-egyező Lewis-ra dobtak, 1 vagy 3 step drop után, hogy ne legyen esélye a passrush-nak. Elég egyszerű taktika, de sajnos ennyi szétszedni a védelmünket. Ismerős lehet a tavalyi Packers meccs után, ott is ez ment, mentek a passzok ezerrel jobbra, Gay-re, lett is vagy 400 yardja Rodgers-nek. Kár, hogy az ellenfelek videóznak...
McFaddennek muszáj lesz jól játszania, különben nagy gáz van.
És Tomlin az OTA-k közepén azt nyilatkozta, hogy különösen büszke a tavalyi és idei 3 CB pickjére. Muhaha.

A támadófalban meg nem tudom, mi bíztatót lehet látni Pouncey és a megbízható Kemo mellett. Essex és a két T mocsokszar (Ayers Essexet körbefutós sackje? WTF!). DD-t össze-vissza kergették folyamatosan. Semmi ideje nem volt dobni. És itt is az a helyzet, mint a D-ben, ez a 3 falember szét tudja (és fogja) cseszni a teljes O-t. Hiába a jó QB, WR és RB corps. Ilyenkor nehéz felfogni az elmúlt 3 év nemlétező OT és OG draftját (és az idei 2 WR picket Battle és Randle el igazolása mellett, még úgy is, hogy Sanders nagyon jó). Ja, hogy volt egy Hills, Urbik meg Chris Scott pick? Hurrá.
Kicsit rosszul építik a fejesek az O-t: ellőbb alapozni kéne, utána jöhet a ház.

A taktikánk is megér egy-két szót tegnapról. A külső WRekkel szinte kizárólag 5 és ki valamint 10 és ki route-okat futtattak és mentek is a passzok oda sorban, egy idő után ez leesett a gecijó Broncos CB-knek. Ezekből jöttek az int-ek szép sorban. Semmi slant, semmi deep route.
Az első félidőben amúgy sem értettem, hogy miért nem az első csapat játszott végig. Összevissza kavarta a csapatot Arians. A fal végignyomta, de az elkapóknál és a futóknál mindenki fenn volt valamennyit. Ward, Randle El, Battle, Sanders, Brown, Grisham, Miller, Spaeth, David Johnson, Rashard, Moore, Redman és Summers is fenn volt. Biztos nagy volt az összhang.

A ST padig továbbra is szar. Sepu kickoffjait inkább hanyagojuk.
A visszahordókat egy lépés után lekapták. Jellemző volt, hogy az elején egymás után Logan és Brown is állóhelyből cselezett jobbra és balra, de mindkét irányból jött a gunner és placcs.
Logan persze, mint legkisebb és legkönnyebb emberünk benn van a cover teamben. Csinált egy egészen látványos tacklet a vége felé, de neki ezzel együtt sem kéne benn lennie.

Jelenleg úgy fest, hogy egy hajszálon (egy szar O falon és egy szar CB soron) múlik a D és az O teljes szétesése egy meccsen.
Én osztom háromt véleményét a szezonunkról és 6-10 és 9-7 közé tippelem a csapatot.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a back to back false start kifejezetten impresszív volt 😛 a rettegett jarvis moss ellen 😂haromt
Ez belefér, inkább ez legyen, mint meccsenként 5-6 sack. 😉 Hogy "csak" ennyi probléma volt, ez igazi felüdülés volt számunkra. 😉Soldados
hát nem egy ravens def volt az ellenfél és csak a 2. negyedben blitzeltünk rendesen. annyira nem tűnt nekem jónak az a két OT. Főleg Flozell. Big Ben alatt még elvoltak, de Dixon menekült sokszor. Illetve 3 sacket kapott, csak Ayers elsőjét nem adták meg egy abszolút nem befolyásoló CB-WR hands in the face miatt.
Túl optimista vagy. Továbbra is tartom hogy nem lesz PO-tok. A Bigben eltiltás miatt főleg. Na meg a cornerek. hiába a kurva erős front 7haromt
Én egy szóval nem mondtam, hogy PO lesz, sőt még a régi fórumon ki is jelentettem, hogy nem mi vagyunk a "team to beat" a csoportban. Egyáltalán nem érzem magam optimistának, szvsz határon leszünk, hogy PO vagy sem (ahogy tavaly). Ettől függetlenül a kezdő fal a SZOKOTTNÁL most jobb volt. Bennek egyáltalán nem kellett menekülnie, Dixonnak kellett, de totál vakon volt tegnap, nem érezte a zsebet, meg úgy az egész játékot sem. Az én szememnek felüdülés volt a tegnapi fal. 😛

A cornerek továbbra sem jók, de ugyanezzel a csapattal 2008-ban szarrá domináltunk mindenkit. Pl azt ne felejtsd el, hogy B-Mac ha nem is ász, de ennél a Lewisnál klasszisokkal jobb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Eddig azt hittem egy tisztességes aránnyal kihúzhatjuk Big Ben eltiltását, de most elbizonytalanodtam. Bár az is igaz az előző meccseket nem láttam. A specteam gyengesége miatt meg olyan a kép, mintha másoknak iszonyat jó returnerjeik lennének, nekünk meg gyatrák.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A fallal nincs gond, tavaly se volt, meg tavalyelőtt se. 😀 Ha jó lesz az offense, és főleg a futás akkor sztem lehet PO. Annyi, hogy kell még egy corner Taylor mellé, mert ha Lewis nem jó, McFadden meg sérült, és ezért Gay fog kezdeni, akkor kitépem a hajam. Akkor inkább Burnett.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Az OT-kről annyit, hogy amikor néha Starks-ot néztem, olyan volt, mintha lassított felvételt néznék. Katasztrófa az a csávó, lábmunkája -10-es.Döme
Még hogy Dombrowski nem jó, mi? 😀szaba
Nem értenek ezek hozzá. 😉
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az OT-kről annyit, hogy amikor néha Starks-ot néztem, olyan volt, mintha lassított felvételt néznék. Katasztrófa az a csávó, lábmunkája -10-es.Döme
Még hogy Dombrowski nem jó, mi? 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Az OT-kről annyit, hogy amikor néha Starks-ot néztem, olyan volt, mintha lassított felvételt néznék. Katasztrófa az a csávó, lábmunkája -10-es.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szvsz az OT-k egyáltalán nem voltak rosszak most. Az első csapat 1 sacket engedett az is Essexről volt. Én pont azt mondanám, hogy tegnap meglepően jó volt a 1st OL.Soldados
a back to back false start kifejezetten impresszív volt 😛 a rettegett jarvis moss ellen 😂haromt
Ez belefér, inkább ez legyen, mint meccsenként 5-6 sack. 😉 Hogy "csak" ennyi probléma volt, ez igazi felüdülés volt számunkra. 😉Soldados
hát nem egy ravens def volt az ellenfél és csak a 2. negyedben blitzeltünk rendesen. annyira nem tűnt nekem jónak az a két OT. Főleg Flozell. Big Ben alatt még elvoltak, de Dixon menekült sokszor. Illetve 3 sacket kapott, csak Ayers elsőjét nem adták meg egy abszolút nem befolyásoló CB-WR hands in the face miatt.
Túl optimista vagy. Továbbra is tartom hogy nem lesz PO-tok. A Bigben eltiltás miatt főleg. Na meg a cornerek. hiába a kurva erős front 7
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt sajnos mi is tudjuk, de reménykedünk, hogy csak összehoznak egy értékelhető teljesítményt a szezonra levetítve.Darth
Szvsz az OT-k egyáltalán nem voltak rosszak most. Az első csapat 1 sacket engedett az is Essexről volt. Én pont azt mondanám, hogy tegnap meglepően jó volt a 1st OL.Soldados
a back to back false start kifejezetten impresszív volt 😛 a rettegett jarvis moss ellen 😂haromt
Ez belefér, inkább ez legyen, mint meccsenként 5-6 sack. 😉 Hogy "csak" ennyi probléma volt, ez igazi felüdülés volt számunkra. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na meg a két tehetséges OT. EZ a Starks mint LT nagyon merész.
Viszont a DL-t kölcsönadhatnátok egy időre. Mendenhall se rossz. Punci ügyes, de a passzoknál még van mit tanulnia
A specteam viszont katasztrófa.haromt
Ezt sajnos mi is tudjuk, de reménykedünk, hogy csak összehoznak egy értékelhető teljesítményt a szezonra levetítve.Darth
Szvsz az OT-k egyáltalán nem voltak rosszak most. Az első csapat 1 sacket engedett az is Essexről volt. Én pont azt mondanám, hogy tegnap meglepően jó volt a 1st OL.Soldados
a back to back false start kifejezetten impresszív volt 😛 a rettegett jarvis moss ellen 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na meg a két tehetséges OT. EZ a Starks mint LT nagyon merész.
Viszont a DL-t kölcsönadhatnátok egy időre. Mendenhall se rossz. Punci ügyes, de a passzoknál még van mit tanulnia
A specteam viszont katasztrófa.haromt
Ezt sajnos mi is tudjuk, de reménykedünk, hogy csak összehoznak egy értékelhető teljesítményt a szezonra levetítve.Darth
Szvsz az OT-k egyáltalán nem voltak rosszak most. Az első csapat 1 sacket engedett az is Essexről volt. Én pont azt mondanám, hogy tegnap meglepően jó volt a 1st OL.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Sanders-től én sokat várok. (tavalyi Wallace-os teljesítményhez hasonlót)Darth
Nem lesz olyan. Wallace 3. WR volt, Sanders csak 4. WR lesz.Soldados
Igen tudom, hogy Randle El előtte lesz több mit biztos. Viszont én akkor is várok tőle olyan playeket mint tavaly Wallace nyomott.
Nem vagyok nagy WR mániás, de most benne bízok valamiért.