Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Sanders-től én sokat várok. (tavalyi Wallace-os teljesítményhez hasonlót)Darth
Nem lesz olyan. Wallace 3. WR volt, Sanders csak 4. WR lesz.Soldados
Igen tudom, hogy Randle El előtte lesz több mit biztos. Viszont én akkor is várok tőle olyan playeket mint tavaly Wallace nyomott.
Nem vagyok nagy WR mániás, de most benne bízok valamiért.

több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na meg a két tehetséges OT. EZ a Starks mint LT nagyon merész.
Viszont a DL-t kölcsönadhatnátok egy időre. Mendenhall se rossz. Punci ügyes, de a passzoknál még van mit tanulnia
A specteam viszont katasztrófa.haromt
Ezt sajnos mi is tudjuk, de reménykedünk, hogy csak összehoznak egy értékelhető teljesítményt a szezonra levetítve.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Dwyer a totálisan csere védelem ellen volt jó. Előtte kapott 2 carryt az elsők ellen, amivel sikerült is összesen 1 yardot hoznia.
Azért ha csak 4 meccsen nem lesz BB akkor is bajban lesztek. Meg akkor is ha ennyire erőltetitek a dirtysteelers focit, mert 1 félidő alatt 4 personal foul elég szánalmas. Főleg hogy ebből 3 totális ostobaság volt. Na meg a két tehetséges OT. EZ a Starks mint LT nagyon merész.
Viszont a DL-t kölcsönadhatnátok egy időre. Mendenhall se rossz. Punci ügyes, de a passzoknál még van mit tanulnia
A specteam viszont katasztrófa.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sanders-től én sokat várok. (tavalyi Wallace-os teljesítményhez hasonlót)Darth
Nem lesz olyan. Wallace 3. WR volt, Sanders csak 4. WR lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
BB nagyon rendben van.
Wallace gecijó lesz, ebben biztos vagyok.
Pouncey nagyon jó volt, szvsz megvan neki a kezdő C poszt.
A kezdő O-line meglepően jó volt, csak Essexről kaptunk 1 sacket, nem volt gáz amúgy még ő sem.
Mendenhall, Redman rendben.
Timmons gecijó még.

Dixon viszont most nem tetszett.
Keenan Lewis kibaszott szar volt, esélye sincs B-Macet kiszorítani, az összes rá dobott laszti catch lett és sokszor még a YAC-ot is nyalta.
Sepu kickoffjait én hanyagolnám a jövőben.
Brown returnerként most nem volt jó, de WR-ként nekem tetszik Sanders-szel együtt.

Kb ennyi részemről a mai meccs.Soldados
Nem láttam a meccset úgy hogy teljesen rád, rátok hagyatkozok.
Wallace, Pouncey-nak örülök, hogy jól teljesít.
Wallacenak én különösen örülök, így lehet nem annyira fogjuk Holmes hiányát megérezni, bár még mindig sajnálom, hogy nincs itt és szinte semmiért elengedtük.
Brown-nál eldőlt, hogy kinyomja Logant, mert WR-ként is alkalmazható.
Sanders-től én sokat várok. (tavalyi Wallace-os teljesítményhez hasonlót)

Futók örülök, hogy jók, és meglepő Dwyer jó teljesítménye...

Lewis nagyon sajnálom, hogy a nagy bizonyításba belesült.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem láttam a meccset, csak az összefoglalót valamint a visszhangról olvastam.
Néhány kérdőjel helyére pont került.
Lewis nem csak rosszul játszott de mérhetetlenül ostoba is volt. Nem tudom mitől lett ilyen görcsös és lassú. Nem élt a lehetőséggel...Az öltözőbe menet belevert a falba, ezzel Soldival egyetértve ugrott a kezdő. Ahogy Dixinek is!
A kezdő O nem tünt rossznak, bár vártam volna egy BB drive-ot amiből td születik...nem sikerült :/
Sok-sok egyéni hiba, buta szabálytalanságok, üde színfolt volt Pouncey akivel elégedett a stáb, csupa jót írnak róla.
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Dixon egyszerűen katasztrófa volt.
Lewis kapott rendesen Tomlintól.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB nagyon rendben van.
Wallace gecijó lesz, ebben biztos vagyok.
Pouncey nagyon jó volt, szvsz megvan neki a kezdő C poszt.
A kezdő O-line meglepően jó volt, csak Essexről kaptunk 1 sacket, nem volt gáz amúgy még ő sem.
Mendenhall, Redman rendben.
Timmons gecijó még.

Dixon viszont most nem tetszett.
Keenan Lewis kibaszott szar volt, esélye sincs B-Macet kiszorítani, az összes rá dobott laszti catch lett és sokszor még a YAC-ot is nyalta.
Sepu kickoffjait én hanyagolnám a jövőben.
Brown returnerként most nem volt jó, de WR-ként nekem tetszik Sanders-szel együtt.

Kb ennyi részemről a mai meccs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
Ja kb 0.1 megabites, vicces lenne a stream 😀 Valami 15 kb/seccel töltök, egy youtube videó betöltése alaphangon 7 perc 😀tenorx
Ja, hát úgy valóban gázos...
És mi lesz szezon közben, statcenter? 😕

suti: Jó neked, espn-nel könnyű 😊The terrible towel
Áh nem, úgy néz ki, hogy 1-2 nap múlva lesz UPC Fiber 30, szóval remélhetőleg nem lesz gond 😊
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
Ja kb 0.1 megabites, vicces lenne a stream 😀 Valami 15 kb/seccel töltök, egy youtube videó betöltése alaphangon 7 perc 😀tenorx
Ja, hát úgy valóban gázos...
És mi lesz szezon közben, statcenter? 😕

suti: Jó neked, espn-nel könnyű 😊
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
Ja kb 0.1 megabites, vicces lenne a stream 😀 Valami 15 kb/seccel töltök, egy youtube videó betöltése alaphangon 7 perc 😀
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕The terrible towel
holnap ötkor ismétlik espén, addig kibekkelem, hogy nelássam az eredményt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
De mi a gond, miért nem tudod nézni, most is netről írsz nem? 😛
Egyébként én majd 10yardról akarom lekapni, nem tudok én se maradni 😕
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀tenorx
ahogy elnéztem DenverDinók olyan 400y körül kaptak meccsenként, ha ma se kapunk zsákot, akkor statban nekünk lesz a legzsirabb falunk :o
oszt nézem a bengalisták all-runiingra készülnek a fránya varnyak meg all-passingra, valami olyasmi előadásban, mint mi 2008.2009es idényekben - tehát Falco +70 fekvőtámasz, a barnák lapulnak nagyon, gyanús ez nekem, gyanús

Nation: - elnézik, szerintem, bár egy 32. draft helynél nincs igazán miért

SzagAttag aztirjae: -Seen Dennis Dixon walking around the hotel he got his game face on


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀The terrible towel
Ti legalább tudjátok nézni, nekem marad az eredménykövető 😕
Amúgy szerintem iszonyatdurvák leszünk ma 😀
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?Steelers-Nation
Fő az optimizmus! 😀
több mint 14 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
itt lehet majd káromkodni ...?

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
helle fordulj a pro futball magazin - részhez ott volt Lamás cikk
ez a hivatalos oldal http://www.lamarrwoodley56.com/ssp/linkssutianap
Átnéztem már a hivatalos oldalát is, de semmi. Azért hihetetlen hogy nem lehet róla jó képet találni. Gettyimage-en is ott van egy rohadt nagy felirat a feje közepén általában. Le szeretném rajzolni őt és a tököm kivan már abból, hogy 300 x 500-as fotókból kell kihoznom valami látványosat.
Bezzeg ha beírnám hogy tombrédi...
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
helle fordulj a pro futball magazin - részhez ott volt Lamás cikk
ez a hivatalos oldal http://www.lamarrwoodley56.com/ssp/links


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).CarioN
Senki?
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀tenorx
Ami nekem nagyon kellett a tegnapi bulihoz, az a Tesco 2-t fizet 3at kap papírzsepi akciója. 😀Soldados
Hagyma-aprító verseny? 😛 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hello srácok, én inkább csak olvasom a topicot, de most szeretnék kérni tőletek valamit.
Tudnátok nekem küldeni pár képet Woodley-ról? Olyan kellene amelyet valószínűleg profi fotós csinált róla stúdióban (komoly arcot vág, nagy a felbontás, megvannak a kontrasztok).
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀tenorx
Ami nekem nagyon kellett a tegnapi bulihoz, az a Tesco 2-t fizet 3at kap papírzsepi akciója. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Sok helyen voltam, de ott éppen nem. 😀 Kispesten mozogtam, meg egy haveromnál a Kondorosi úton, majd az Almásy téri műv. házban goa partin. 😊Soldados
löhet átestél egy percre egy téridőkapun és akkor tenorx kipécézett, trükkös goa 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Baszott nagy off de Soldi nem voltált ma véletlenül az Aranyhíd nevű kocsmában? Ha nem valaki gecire hasonlít rád.

P.s.: Lakásavató bebaszás megvolt 😀tenorx
Milyen bebaszás az amikor éjfélkor már posztolsz itt? 😛 😀The terrible towel
Jah igazából csak megnéztük a körülöttünk lévő kocsmákat 😊 Aztán mindenhol whiskey. De ez az aranyhíd zsír volt, mert 1et fizet 2t kap akció volt 😀