Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
És azt érti valaki, hogy 2.és rövidre nem tudunk olyan passzt játszani, ami átmegy a LOS-on? 2.és rohadtsokra csak a futás megy? Harris csak belül tud futni? Mo a tököm jatekhivasok vannak itt néha? Maulet meg 1-1-be Robinsonnal? Mit gondol ez az őrült Butler?
Klaci79
De ezt már annyiszor láttuk, itt hogy néha az ellenfél TOP WR -jén OLB védekezik. Ezt, hogy itt mi a terv????
Razi
Ami még vitte a prímet az az,hogy Charltont kb. 3 snapnél láttam a pályán ebből 2-ben zónázott...

több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
És azt érti valaki, hogy 2.és rövidre nem tudunk olyan passzt játszani, ami átmegy a LOS-on? 2.és rohadtsokra csak a futás megy? Harris csak belül tud futni? Mo a tököm jatekhivasok vannak itt néha? Maulet meg 1-1-be Robinsonnal? Mit gondol ez az őrült Butler?
Klaci79
De ezt már annyiszor láttuk, itt hogy néha az ellenfél TOP WR -jén OLB védekezik. Ezt, hogy itt mi a terv????
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
És azt érti valaki, hogy 2.és rövidre nem tudunk olyan passzt játszani, ami átmegy a LOS-on? 2.és rohadtsokra csak a futás megy? Harris csak belül tud futni? Mo a tököm jatekhivasok vannak itt néha? Maulet meg 1-1-be Robinsonnal? Mit gondol ez az őrült Butler?
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ezekben a szar győzelmekben az a baj, hogy rossz szájízt is hagynak, cserébe a QB draftunkat is elbasszák 😀
tenorx
Én azt kaptam, amit vártam (Na jó nem teljesen). 14-0-nál gondoltam, hogy szoros lesz, látva, hogy nem tudunk futni, földbe is állt az Offense. Amikor nem tudunk futni kikapunk. A két csapat játéka alapján ki is kaptunk, erre mondjuk nem számítottam. A Bears DL és Roquan Smith emberfelettit ment. Bush nálunk meg eltűnt. A Wildcat-et csúnyán megette az egész Defense.

De mindhárom csapat szarul játszott.

Fields viszont ügyes. Tapasztalatlan, limitálva van, de ügyes.

Az OL-unk egész meccsen abuzálva volt, ez tuti recept a loss-ra.

De továbbra is sokkal jobban zavar, hogy egy Heyward vagy Watt lentmaradásra vagyunk a nézhetetlen meccsektől. Előbbi mostanában minden meccsen el is játszik a gondolattal, miközben engem a szívroham kerülget.

McFarland-ot nem értem. Múlt héten behívunk rá felépített 3 playt, egész jól működik, most meg inaktív.
több mint 2 éve
badsco Pittsburgh Steelers 318
Meklódnál lefőtt a kávé. Steven Sims time?
astroid
Inkább Millert nézném meg.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezekben a szar győzelmekben az a baj, hogy rossz szájízt is hagynak, cserébe a QB draftunkat is elbasszák 😀
több mint 2 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mint két tojás...
(Nem is akármilyen)
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Meklódnál lefőtt a kávé. Steven Sims time?
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Én szégyellem magam...tudom hétfő este meg minden, de ez kurvagyenge volt az O-tól. Hogy mi a f@szt csinált Canada playhívás terén 14-0 után, azt inkább nem jellemezném.
Majdnem sikerült megverni magunkat, de a zebrák nem hagyták...
Ettől a Bears-től...elsüllyedek szégyenemben.
Az OL megint kurvagyenge volt...talán csak ők tudták még Canada playhívását is alulmúlni...nem mégse, azt nem lehet 😕
Klaci79
Ez a meccs kb arra volt jó,hogy nekünk lett még egy győzelmünk,a Bears meg ámíthatja magát,hogy mekkora f@sza teljesítményt tett le az asztalra Fields egy talán közepes D# ellen és segít megemészteni nekik,hogy milyen produktumot nyújtott pl egy közepesnél jobb ellen (lásd Browns).

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Én szégyellem magam...tudom hétfő este meg minden, de ez kurvagyenge volt az O-tól. Hogy mi a f@szt csinált Canada playhívás terén 14-0 után, azt inkább nem jellemezném.
Majdnem sikerült megverni magunkat, de a zebrák nem hagyták...
Ettől a Bears-től...elsüllyedek szégyenemben.
Az OL megint kurvagyenge volt...talán csak ők tudták még Canada playhívását is alulmúlni...nem mégse, azt nem lehet 😕
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Egyik csapat sem érdemelt győzelmet ezen a meccsen.
Az,hogy ennyi segítséggel (bírók+Bears) nem egy sima 35-10-es meccset kellett nézni,hanem még a végén mi izgulunk,hogy ne kapjunk ki az no comment.
Szerencsétlen Fields gyereknek karrier napot csinált a védelem,meglepődnék ha a szezon hátralevő részében bármelyik meccsen megközelítené a 300 yardot garbage time nélkül.
Secondary továbbra sincs,Haden felé nem dobálnak,Edmunds nem tud sem futás sem passz ellen védekezni.
Ezt a Maulet gyereket meg rossz nézni,elég nagy gondok vannak ha nincs más és muszájból játszik ő.
Amint láthatjuk az első heti Bills elleni győzelem is kezd egyre értéktelenebbé válni.
Ha nem fogjuk tartani konstansan ezt a 30 pont környéki termelést akkor nem sok győzelmünk lesz már idén.

több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Szerintem Conner kapcsán itt majd mindenki a sérülékenységét tartotta a nagy problémának és nem azt, hogy egészségesen szar teljesítményt nyújtott volna. Én szurkolok neki, hogy kapjon nagyobb szerződést is jövőre és idén ne sérüljön meg. Sajnos az adatok/tapasztalat mást mutat....
több mint 2 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Wow:
 www.cbssports.com/nfl/news/eagles-steelers-were-working-on-fletcher-cox-trade-pittsburgh-looked-to-acquire-perennial-pro-bowl-dt/?fbclid=IwAR39JAQBzsSfyJiTSUBtAZ8ElJpdM89ZCXf6oE1XGlhE3EPM1Gu3RYFTPmU
tenorx
Akkor jóval nagyobb a baj Tuittal mint látszik😕
Razi
Szerintem csak annyi volt itt, hogy mivel Cox az elmúlt időszakban nyíltan kritizálta a csapatát ahogy játszanak és amit játszatnak vele, bepróbálkoztunk, hátha olcsóbban elengednék piaci ár alatt. Cox egyébként nekem sokkal inkább középen lenne, ha nálunk játszana. Kétségtelen tény, hogy az látszik, hogy a DL nagy kulcs, hogy eredményesek legyünk és Én sem gondolkodnék sokat, ha esetleg tényleg az öltöző miatt valamiért olcsóbban lehetne ilyen játékost szerezni.
több mint 2 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
ha itt lenne pont annyit használnánk, mint a többi backup rb-t..
több mint 2 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Azért a 3 millát nekünk is megerhette volna. A Haris meg nem lenne lestrapalva
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
 twitter.com/NFL/status/1457506048126775298?t=QIQpFyoKatqo9Dvk-JxL1A&s=19
sutianap
Néztem, nagyon durvát nyomott tegnap. Aztán még a gm csapatomból Benjamin is átfutott a 49ers védelmen. Elképesztő volt.
több mint 2 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Wow:
 www.cbssports.com/nfl/news/eagles-steelers-were-working-on-fletcher-cox-trade-pittsburgh-looked-to-acquire-perennial-pro-bowl-dt/?fbclid=IwAR39JAQBzsSfyJiTSUBtAZ8ElJpdM89ZCXf6oE1XGlhE3EPM1Gu3RYFTPmU
tenorx
Akkor jóval nagyobb a baj Tuittal mint látszik😕
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/NFL/status/1457506048126775298?t=QIQpFyoKatqo9Dvk-JxL1A&s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wow:
 www.cbssports.com/nfl/news/eagles-steelers-were-working-on-fletcher-cox-trade-pittsburgh-looked-to-acquire-perennial-pro-bowl-dt/?fbclid=IwAR39JAQBzsSfyJiTSUBtAZ8ElJpdM89ZCXf6oE1XGlhE3EPM1Gu3RYFTPmU
több mint 2 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
The #Steelers Eric Ebron is out on Monday night


Klaci79
sajnos mar nem tudjuk elcserelni, pedig jol jott volna erte egy 3. kor 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
The #Steelers Eric Ebron is out on Monday night

több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Mai forduló korai meccseiből néhány érdekes adat, QB vonalon: Mallik Willis 173YRD 0TD/3INT, 324YRD Corral 1TD/0INT, Pickett 415YRD 3TD/0INT

Szerkesztette: astroid
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Steelers, és rookie kezdő?
tenorx
Olyanok azért voltak, akik újonc évükben a szezon második felére kezdők lettek, de az, hogy 3 rookie az első fordulótól kezdő, az példátlan.

És baj is, mert azt mutatja, hogy ezeken a posztokon totál kifulladtunk, vagyis nem volt a keretben olyan játékosunk, aki jobb lett volna mint egy 3.-4. körös újonc.
Jan
2016 Javon Hargrave, Artie Burns és Sean Davis, jól kezdtek de utóbbi kettőbe később nem sok köszönet volt
astroid
Burns hű volt a nevéhez, égett ahol tudot!
több mint 2 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Steelers, és rookie kezdő?
tenorx
Olyanok azért voltak, akik újonc évükben a szezon második felére kezdők lettek, de az, hogy 3 rookie az első fordulótól kezdő, az példátlan.

És baj is, mert azt mutatja, hogy ezeken a posztokon totál kifulladtunk, vagyis nem volt a keretben olyan játékosunk, aki jobb lett volna mint egy 3.-4. körös újonc.
Jan
2016 Javon Hargrave, Artie Burns és Sean Davis, jól kezdtek de utóbbi kettőbe később nem sok köszönet volt
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Steelers, és rookie kezdő?
tenorx
Olyanok azért voltak, akik újonc évükben a szezon második felére kezdők lettek, de az, hogy 3 rookie az első fordulótól kezdő, az példátlan.

És baj is, mert azt mutatja, hogy ezeken a posztokon totál kifulladtunk, vagyis nem volt a keretben olyan játékosunk, aki jobb lett volna mint egy 3.-4. körös újonc.