Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
Klaci79
már 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
Még nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képest
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
Klaci79
már 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pickett kihagyja a Peach Bowl!
..és elkezd készülni a draftra, h valahogy hozzánk kerüljünk! 😃
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Haden újra edzésben, limitáltan, akár még játszhat is vasárnap. Whiterspoont megnézném nagyobb snap számmal, az utúbbi meccseken biztató volt.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Zárjuk rövidre: Harris volt a BPA ott. Előre láthatóan és utólag sem volt ott jobb játékos, kevesebb rizikóval.

Dickerson és Humphrey nagyobb rizikó lett vlna, én még abban sem vagyok biztos, h a mi falunkban ők annyira jók lennének, mint ahol mist vannak.

Najee meg a faltól függetlenül is jó. Illetve ő nem csak egy running back, hanem simán játszik neked wr-t.

Szerintem a fal több okból rossz, de nem miatta: DeCastro, Green rossz helyen, edző, felkészítés, szinkronhiány, mögöttük egy Státuszszimbólum, aki alig billen nemhogy mozog.
Willie Parker
Naaaaaaa 😀  www.youtube.com/watch?v=G0mbeNLt1Dk
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ttans rendesen felkészül a mérkőzésre...félek mi megint csak futunk az egész után:
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Zárjuk rövidre: Harris volt a BPA ott. Előre láthatóan és utólag sem volt ott jobb játékos, kevesebb rizikóval.

Dickerson és Humphrey nagyobb rizikó lett vlna, én még abban sem vagyok biztos, h a mi falunkban ők annyira jók lennének, mint ahol mist vannak.

Najee meg a faltól függetlenül is jó. Illetve ő nem csak egy running back, hanem simán játszik neked wr-t.

Szerintem a fal több okból rossz, de nem miatta: DeCastro, Green rossz helyen, edző, felkészítés, szinkronhiány, mögöttük egy Státuszszimbólum, aki alig billen nemhogy mozog.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Nézd meg mit reagáltam Willienek, nem egyváltozós a dolog, hogy muszáj ott húzni és kész.
tenorx
Na attól kaptam volna agyfrászt, ha egy nem prémium játékosért még picket is adunk!
Willie Parker
Miért, a letrade vagy az eltrade idei éviért is agyfrászos, ha nincs ott szimpatikus?
Nem muszáj ott húzni, más csapatok ismerik ezt.
tenorx
Akkor ezt tegyuk rendbe, mert jol hangzik meg egyszerunek, de nem az. Ha neked nem kell valaki es le akarsz jonni, az eleve egy vesztes helyzet, mert nagy esellyel lehuznak, egesz egyszeruen azert mert elevele a hivas es a jelzes miatt tudjak, hogy neked nincs ertek a helyeden. Ha persze valaki fel akar jonni, az mar mas szitu, ott lehet jo ugyleteket kotni, de ez mindig lutri.

Felreteve azt a tenyt, hogy a letrade Colbert gondolkodasaban nem nagyon van benne, VOLT ertek nekunk es ez pedig Harris.

Sokszor van vitam egy pickkel, egy Burns, Edmunds pick peldaul belemagyarazas volt nalunk abba, hogy ki miert kell, de Harris a kovetkezo 5 ev half back megoldasa, short pass recievere, check down optionje lesz a betanulo QBnak es ezert nekem ez egy safe pick. Igy utolag meg plane orultem mekkora buktak voltak tackle poszton. Lehet persze sajnalkozni, hogy a drafton elsobol lecsuszo Creedet miert nem vallaltuk be, de elso korben nem hiszem, hogy valod opcio lett volna es Muuth-ot en most nem adnam oda erte akkor sem.

Nekem az evunk atmemeti ev, igy leszartam ev elejen is melyik csapatresz mennyire van rendben. Csakis a Nelson ugy piszkalta az agyam, foleg, hogy Hiltont is elengedtuk, es DeCastro kirugasa utan lerr volna ra penzunk.
Klemó
Egy szezonnal később Draftról okoskodni nem etikus, csak úgy, ahogy Draft utáni héten Draft Grade-eket osztogatni sem.

Ha egy játékos 10évre megold egy posztot, főleg ha az a poszt a legfontosabb a játék minden elemében jelentőséggel bíró egységben, akkor a 2. szezonjában már senkit nem érdekel ki hol húzta.

Tudjuk, Colbert-ék szeretik túlgondolni a többi cspaatot a drafton és nem a konszenzusos BPA-kat látják a boardjukon. Ez némely posztokon bejön némelyeken történelmileg igazoltan nem. Scout-ot kell váltani, vagy azt aki felülírja a scout véleményét. Vagy megtámogatni bizonyított szakértővel.

Harris-t meglátjuk kap-e második szerződést. ott eldől a vita. Addig csak work in progress posztját/pedigréjét tekintve.
Spy
Így. Ezért nem gondolkozok én sem konkrétumokban, csak annyit mondok, hogy lehet játszani ezzel, nem muszáj beszopni a kényszer szitut.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Itt az új divat LeBronon...😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Nézd meg mit reagáltam Willienek, nem egyváltozós a dolog, hogy muszáj ott húzni és kész.
tenorx
Na attól kaptam volna agyfrászt, ha egy nem prémium játékosért még picket is adunk!
Willie Parker
Miért, a letrade vagy az eltrade idei éviért is agyfrászos, ha nincs ott szimpatikus?
Nem muszáj ott húzni, más csapatok ismerik ezt.
tenorx
Akkor ezt tegyuk rendbe, mert jol hangzik meg egyszerunek, de nem az. Ha neked nem kell valaki es le akarsz jonni, az eleve egy vesztes helyzet, mert nagy esellyel lehuznak, egesz egyszeruen azert mert elevele a hivas es a jelzes miatt tudjak, hogy neked nincs ertek a helyeden. Ha persze valaki fel akar jonni, az mar mas szitu, ott lehet jo ugyleteket kotni, de ez mindig lutri.

Felreteve azt a tenyt, hogy a letrade Colbert gondolkodasaban nem nagyon van benne, VOLT ertek nekunk es ez pedig Harris.

Sokszor van vitam egy pickkel, egy Burns, Edmunds pick peldaul belemagyarazas volt nalunk abba, hogy ki miert kell, de Harris a kovetkezo 5 ev half back megoldasa, short pass recievere, check down optionje lesz a betanulo QBnak es ezert nekem ez egy safe pick. Igy utolag meg plane orultem mekkora buktak voltak tackle poszton. Lehet persze sajnalkozni, hogy a drafton elsobol lecsuszo Creedet miert nem vallaltuk be, de elso korben nem hiszem, hogy valod opcio lett volna es Muuth-ot en most nem adnam oda erte akkor sem.

Nekem az evunk atmemeti ev, igy leszartam ev elejen is melyik csapatresz mennyire van rendben. Csakis a Nelson ugy piszkalta az agyam, foleg, hogy Hiltont is elengedtuk, es DeCastro kirugasa utan lerr volna ra penzunk.
Klemó
Egy szezonnal később Draftról okoskodni nem etikus, csak úgy, ahogy Draft utáni héten Draft Grade-eket osztogatni sem.

Ha egy játékos 10évre megold egy posztot, főleg ha az a poszt a legfontosabb a játék minden elemében jelentőséggel bíró egységben, akkor a 2. szezonjában már senkit nem érdekel ki hol húzta.

Tudjuk, Colbert-ék szeretik túlgondolni a többi cspaatot a drafton és nem a konszenzusos BPA-kat látják a boardjukon. Ez némely posztokon bejön némelyeken történelmileg igazoltan nem. Scout-ot kell váltani, vagy azt aki felülírja a scout véleményét. Vagy megtámogatni bizonyított szakértővel.

Harris-t meglátjuk kap-e második szerződést. ott eldől a vita. Addig csak work in progress posztját/pedigréjét tekintve.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Haden továbbra sem lesz, már rég IR-re kellett volna tenni. Nem értem a csapatot, mert így nem is lehetett hozni senkit a helyére, vagy Haden nem tesz meg mindent a visszatérésért. Jó lenne már túl lenni ezen a “csodálatos” idényen, mert mindenki csak teszi bele a hibákat.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Nézd meg mit reagáltam Willienek, nem egyváltozós a dolog, hogy muszáj ott húzni és kész.
tenorx
Na attól kaptam volna agyfrászt, ha egy nem prémium játékosért még picket is adunk!
Willie Parker
Miért, a letrade vagy az eltrade idei éviért is agyfrászos, ha nincs ott szimpatikus?
Nem muszáj ott húzni, más csapatok ismerik ezt.
tenorx
Akkor ezt tegyuk rendbe, mert jol hangzik meg egyszerunek, de nem az. Ha neked nem kell valaki es le akarsz jonni, az eleve egy vesztes helyzet, mert nagy esellyel lehuznak, egesz egyszeruen azert mert elevele a hivas es a jelzes miatt tudjak, hogy neked nincs ertek a helyeden. Ha persze valaki fel akar jonni, az mar mas szitu, ott lehet jo ugyleteket kotni, de ez mindig lutri.

Felreteve azt a tenyt, hogy a letrade Colbert gondolkodasaban nem nagyon van benne, VOLT ertek nekunk es ez pedig Harris.

Sokszor van vitam egy pickkel, egy Burns, Edmunds pick peldaul belemagyarazas volt nalunk abba, hogy ki miert kell, de Harris a kovetkezo 5 ev half back megoldasa, short pass recievere, check down optionje lesz a betanulo QBnak es ezert nekem ez egy safe pick. Igy utolag meg plane orultem mekkora buktak voltak tackle poszton. Lehet persze sajnalkozni, hogy a drafton elsobol lecsuszo Creedet miert nem vallaltuk be, de elso korben nem hiszem, hogy valod opcio lett volna es Muuth-ot en most nem adnam oda erte akkor sem.

Nekem az evunk atmemeti ev, igy leszartam ev elejen is melyik csapatresz mennyire van rendben. Csakis a Nelson ugy piszkalta az agyam, foleg, hogy Hiltont is elengedtuk, es DeCastro kirugasa utan lerr volna ra penzunk.
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Megkaptuk Mexikót international marketnek:
 steelerswire.usatoday.com/2021/12/15/pittsburgh-steelers-mexico-nfl-market-international/
tenorx
Jó választás,a Steelers facebook oldalán is amikor a worldwide képeket osztogatják meg,70%-a mexikói.

több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Megkaptuk Mexikót international marketnek:
 steelerswire.usatoday.com/2021/12/15/pittsburgh-steelers-mexico-nfl-market-international/
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Nézd meg mit reagáltam Willienek, nem egyváltozós a dolog, hogy muszáj ott húzni és kész.
tenorx
Na attól kaptam volna agyfrászt, ha egy nem prémium játékosért még picket is adunk!
Willie Parker
Miért, a letrade vagy az eltrade idei éviért is agyfrászos, ha nincs ott szimpatikus?
Nem muszáj ott húzni, más csapatok ismerik ezt.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Nézd meg mit reagáltam Willienek, nem egyváltozós a dolog, hogy muszáj ott húzni és kész.
tenorx
Na attól kaptam volna agyfrászt, ha egy nem prémium játékosért még picket is adunk!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Humphreyt ugye Freiermuth kárára hozhattuk volna, csak akkor meg nem lenne egy viszonylag biztos chainmover.

Szerintem eleve az a baj, hogy Green centert játszik, nem guardot, ha már DeCastro befejezte.

Centert meg találjunk majd 2022-ben.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
Klemó
Nézd meg mit reagáltam Willienek, nem egyváltozós a dolog, hogy muszáj ott húzni és kész.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Conner kapcsán idegrángást kapok, ha a Cards számait idézik.....AMIKOR egészséges volt jó volt. Tökre örülök, hogy így tolja tényleg, de nálunk a második ütéstől már járókerettel jött volna fel a pályára....
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én már épp elakartam engedni a beleállást 😀
Tényleg annyi a lényeg, hogy kellene egy jó fal.
De már nyilván mindegy, nem fogunk az időben visszamennié, és nem RBt húzni az első körben. Imádom Najeet, kurvára nem erre volt szükségünk 😀
tenorx
Te kit hoztál volna a falba?

Leatherwood-ot, aki a második legrosszabb falember a ligában? Ráadásul a Raiders magasan vitte ki.

Teven Jenkinst, aki már most rokkant és kb. 6 hónapja nem is játszott és aki a drafton is sérült volt?

Walker Little-t, aki a Jax falba nem tud normálisan bekerülni?

Carmant, aki a Bengals kb legrosszabbja? Cosmit, akinek ugyanolyan rövid a keze, mint Greennek és semmivel nem jobb a képzése?
Willie Parker
Pont ezt akartam írni, hogy sorra derül ki erről az istenített T classról, hogy közel sem távol sem közelíti az elit szintet és közben mindenki úgy beszél a Harris kontra valaki pickről, mint ha olyat hagytunk volna ki, hogy jaj.

Christian Darrisaw lehetett volna és Leatherwood ott Harris helyett a választás talán ha nem viszik ki mind a kettőt előlünk. Hála az égnek utóbbit kivitték, és talán Darrisaw az aki korrekt teljesítményt pakol le, de ő sem kiemelkedőt. De mondom, kár ezen gondolkodni, mert ők már nem voltak elérhetőek. Kik is maradtak?

Landon Dickerson (C)
Creed Humphrey (C)
Teven Jenkins
Liam Eichenberg
Jackson Carman
Sam Cosmi

Tovább nem megyek, mert első körben talán az utolsó kettő fel sem merült. Humphrey ezek közük egyedül, akit kérdés nélkül, így utólag vinnénk és akkor a center oldalon most azt mondanánk rendben vagyunk. De írd és mond senki mást nem látok, akivel így utólag elégedettek lennénk. Dickerson kapcsán mindig ott lesz a sérülés, mind red flag és bár korrektül végigjátsza a szezont, de nem centerben, hanem guardban. A többi tackle egyértelműen alulteljesít, mindezek közül Jenkins és Eichenberg a két olyan playa, akit első körbe vártak különösen katasztrófálisan.

A tény tehát az, hogy nem maradtunk le konkrétan senkiről, tackle és guard poszton semmiképpen.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Some #Steelers trends...

On pace to have a negative rushing yards margin for a 5th straight season. Gotten worse each year:

2017: -26
2018: -93
2019: -306
2020: -432

Steelers currently at -664. Only 3x since 1940 did the team finish a season -600 or worse.

s persze van egy prémium futónk, mégszerencse...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Mivel Conner a legszebb napjain sem volt ennyire eredményes nálunk, nyilvánvaló ha megtartjuk sem tudná ezt teljesíteni. Én örültem volna ha marad, de sajnos ez a támadófal nem volt alkalmas. Annak örültem volna ha Humphrey érkezik, de akkor Freiermuth nem lenne, aki viszont évekre megoldhatja a TE posztot majd.

Túl sok lehetőség idén nem volt javítani a támadófalat. DeCastroval és Dotsonnal jobb lenne, de az igazi probléma jelenleg Green, aki alkalmatlan C-nek sajnos.
Klaci79
azé a 18as 12TDjét ne vedd el

Landon Dikkerzonra gondoltam, pupákok
sutianap
Süti, én nagyon szerettem a gyereket és örültem volna ha marad, de sajnos elszámolták a dolgot, mint oly sokszor és talán azt gondolták majd nem kell sehova a sérülései után. Hát befürödtek vele. Dick is kiment már 2. körben...csíptem volna ha ő is jön Harris mellé, de utólag igazolható a 2.körös pickünk, az elsőben pedig a 3 ACL-el küzdő Dickersont erősnek éreztem volna. Csináltunk már ennél erősebbet is, de ez is fejvakarós lett volna. Pedig nálunk még C is lett volna, ami neki biztosan jobban megy.
Klaci79
Meg amúgy átéltünk az elmúlt pár évben nem egy rokkantat, nekem nem kellene még egy: a szellemileg rokkant Artie Burns és az azzá váló Antonio Brown, az agyilag rokkant Edmunds és a testileg lerokkant Shazier, majd DeCastro.

Amilyen mázlink van Dickerson vmi non contact sérüléssel lepukkant volna egy edzés után.

Egyébként én a két falat erőltetném, azok nélkül nincs játék, de az mindegy hogy ki a RB. Harris meg nem RB, hanem hibrid, ami jó.
Willie Parker
Conner se ügyetlen kézzel, lásd a mai egykezes elkapását...
bcsarli
ez az 5. vót a sezlonyba, leader


Aki nem hiszi, annak utánajárnak