Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Ilyen egy nyomorúságos, semmitérő O mint ami nekünk van, ez komolyan szégyen. Egész meccsen tudnak csinálni 1 pontszerző driveot? 4 labdaszerzésből 12 pont... idegállapotba kerültem ettől a teljesítménytől komolyan.

Ben is szépen keretbe foglalja a karrierjét; az elején is meg most is abból él, amit a D-től kap, de érdemben nem sokat tesz hozzá.
Jan
Ha te idegállapotba kerültél, akkor mit mondjak én? 😊 A mi offensünk a nyomorúságos, nem a tietek...

Music City Miracle
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Ilyen egy nyomorúságos, semmitérő O mint ami nekünk van, ez komolyan szégyen. Egész meccsen tudnak csinálni 1 pontszerző driveot? 4 labdaszerzésből 12 pont... idegállapotba kerültem ettől a teljesítménytől komolyan.

Ben is szépen keretbe foglalja a karrierjét; az elején is meg most is abból él, amit a D-től kap, de érdemben nem sokat tesz hozzá.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
Csóri TE, már a második nagyon csúnya eset ebben a fordulóban
zacknorb
es neki masodik egy honap alatt.
több mint 4 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Csóri TE, már a második nagyon csúnya eset ebben a fordulóban

Poloska vagyok.
több mint 4 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A punter gyereket el kéne már zavarni a pécsába
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.
pfefe8
ha első félidőben több mint 5 firstdownt csinálunk, nyerünk
sutianap
Bold Prediction 😊
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.
pfefe8
ha első félidőben több mint 5 firstdownt csinálunk, nyerünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.
pfefe8
Élethalál meccseken életben szoktunk maradni, hogy aztán az utolsó meccsen lálázzuk el a már-már elhitt PO-t.

De a non-negatív szezon meglesz 😊
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.

Steelers fan
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Akkor most nyerünk? 😊
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
Heinzes meccs, s valszeg az utsó előtti Bennel - oda lesz rakva, másodrészt a Tannehill gaussgörbe kezd szépen lekonyulni oda, ahova való, harmadrészt nem bírják a blitzet, ami nekünk nagyon megy....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
Nem tudom, de én azt érzem, hogy meg kell tennem a Titanst.
tenorx
Eléggé ajándéknak tűnik...jobb csapatunk semmiképp nincs, akkor meg ez a 2,05-ös odsz....
Klaci79
Lehet, hogy a Nimfas Korporésön szervezi ki a fogadásokat... 😁
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
Nem tudom, de én azt érzem, hogy meg kell tennem a Titanst.
tenorx
Eléggé ajándéknak tűnik...jobb csapatunk semmiképp nincs, akkor meg ez a 2,05-ös odsz....
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
Nem tudom, de én azt érzem, hogy meg kell tennem a Titanst.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
QB-kkal kapcsolatban, mindenki nyugodjon meg, mindenki fel lesz szopva draftig, és lesz 3-4 első körös QB.
tenorx
Simán.
Ha valamelyik QB nagyot villant addig, (rájátszásban, bowl meccsen, combine-on, stb...) plusz 1-2 NFL csapat bepánikol áprilisra, akkor még top10-es QB pickek is lesznek.

Szerkesztette: Jan

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
QB-kkal kapcsolatban, mindenki nyugodjon meg, mindenki fel lesz szopva draftig, és lesz 3-4 első körös QB.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
nem lattam jatszani a titanst egy ideje. miota nincs henry mit csinalnak futas helyett??? avagy ok is siman atfutnak rajtunk?
xtaki
Nem látványos amit csinálnak, nem is játszik különösebben jól az off-ük, de szenvedve behúzzák a meccseket.

A támadófaluk nagyon jó, a futókat rotálják, TH hozzárakja a maradékot, sokat play actionnel és RPO-val. Most ugye jönnek vissza embereik, Jones ha játszik, rá figyelni kell majd.

A védelmük javulgat, de azért lehet haladni ellenük, viszont labdavesztések nem férnek majd bele.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
nem lattam jatszani a titanst egy ideje. miota nincs henry mit csinalnak futas helyett??? avagy ok is siman atfutnak rajtunk?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Pickett kihagyja a Peach Bowl!
..és elkezd készülni a draftra, h valahogy hozzánk kerüljünk! 😃
steelwolf
Mondjuk ezt nem értem mert úgy volt hogy játszik. A sérülés veszélyt leszámítva (ami bármikor jöhet, edzésen is) szerintem nyerhetett volna vele. Sajnálom, jó lett volna látni még.
dande
most már csak veszíthetnek a bólmeccsekkel, kombinéra kell gyúrni meg a felszopásra - trendileg a ászok má nem másznak el bólozni, gálameccs csak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
Klaci79
már 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
Még nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képest
astroid
csaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-ér
sutianap
Senki nem hisz nekem, hogy Spencer Rattler lesz ebből
KeyG
De hiszünk neked, csak nem jön ki a draftra, úgyhogy idén nehéz lesz ebből témát csinálni 😉😊
Klaci79
Majjövőre. #Újpest


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
Klaci79
már 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
Még nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képest
astroid
csaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-ér
sutianap
Senki nem hisz nekem, hogy Spencer Rattler lesz ebből
KeyG
De hiszünk neked, csak nem jön ki a draftra, úgyhogy idén nehéz lesz ebből témát csinálni 😉😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pickett kihagyja a Peach Bowl!
..és elkezd készülni a draftra, h valahogy hozzánk kerüljünk! 😃
steelwolf
Mondjuk ezt nem értem mert úgy volt hogy játszik. A sérülés veszélyt leszámítva (ami bármikor jöhet, edzésen is) szerintem nyerhetett volna vele. Sajnálom, jó lett volna látni még.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
Klaci79
már 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
Még nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képest
astroid
csaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-ér
sutianap
Senki nem hisz nekem, hogy Spencer Rattler lesz ebből

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487

Klaci79
A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Willie Parker
Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀
Klaci79
már 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
Még nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képest
astroid
csaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-ér


Aki nem hiszi, annak utánajárnak