Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Ilyen egy nyomorúságos, semmitérő O mint ami nekünk van, ez komolyan szégyen. Egész meccsen tudnak csinálni 1 pontszerző driveot? 4 labdaszerzésből 12 pont... idegállapotba kerültem ettől a teljesítménytől komolyan.Ha te idegállapotba kerültél, akkor mit mondjak én? 😊 A mi offensünk a nyomorúságos, nem a tietek...
Ben is szépen keretbe foglalja a karrierjét; az elején is meg most is abból él, amit a D-től kap, de érdemben nem sokat tesz hozzá.
Jan
Music City Miracle
több mint 4 éve
Ilyen egy nyomorúságos, semmitérő O mint ami nekünk van, ez komolyan szégyen. Egész meccsen tudnak csinálni 1 pontszerző driveot? 4 labdaszerzésből 12 pont... idegállapotba kerültem ettől a teljesítménytől komolyan. Ben is szépen keretbe foglalja a karrierjét; az elején is meg most is abból él, amit a D-től kap, de érdemben nem sokat tesz hozzá.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Csóri TE, már a második nagyon csúnya eset ebben a fordulóbanes neki masodik egy honap alatt.
zacknorb
több mint 4 éve
Csóri TE, már a második nagyon csúnya eset ebben a fordulóban
Poloska vagyok.
több mint 4 éve
A punter gyereket el kéne már zavarni a pécsába
több mint 4 éve
Bold Prediction 😊Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.ha első félidőben több mint 5 firstdownt csinálunk, nyerünk
pfefe8
sutianap
több mint 4 éve
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.ha első félidőben több mint 5 firstdownt csinálunk, nyerünk
pfefe8

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.Élethalál meccseken életben szoktunk maradni, hogy aztán az utolsó meccsen lálázzuk el a már-már elhitt PO-t.
pfefe8
De a non-negatív szezon meglesz 😊
több mint 4 éve
Ami nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.
Steelers fan
több mint 4 éve
Akkor most nyerünk? 😊
több mint 4 éve
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.Heinzes meccs, s valszeg az utsó előtti Bennel - oda lesz rakva, másodrészt a Tannehill gaussgörbe kezd szépen lekonyulni oda, ahova való, harmadrészt nem bírják a blitzet, ami nekünk nagyon megy....
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Lehet, hogy a Nimfas Korporésön szervezi ki a fogadásokat... 😁Eléggé ajándéknak tűnik...jobb csapatunk semmiképp nincs, akkor meg ez a 2,05-ös odsz....Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.Nem tudom, de én azt érzem, hogy meg kell tennem a Titanst.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
tenorx
Klaci79
több mint 4 éve
Eléggé ajándéknak tűnik...jobb csapatunk semmiképp nincs, akkor meg ez a 2,05-ös odsz....Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.Nem tudom, de én azt érzem, hogy meg kell tennem a Titanst.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
tenorx
több mint 4 éve
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.Nem tudom, de én azt érzem, hogy meg kell tennem a Titanst.
1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
Klaci79
több mint 4 éve
Azt nem értem, hogy miért underdog a Titans.1,8 a Steelers odsz, 2,05 a Titans.
Szerintem simán esélyesebbek...de mit éreznek vajon a fogadóirodák?
több mint 4 éve
QB-kkal kapcsolatban, mindenki nyugodjon meg, mindenki fel lesz szopva draftig, és lesz 3-4 első körös QB.Simán.
tenorx
Ha valamelyik QB nagyot villant addig, (rájátszásban, bowl meccsen, combine-on, stb...) plusz 1-2 NFL csapat bepánikol áprilisra, akkor még top10-es QB pickek is lesznek.
Szerkesztette: Jan
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
QB-kkal kapcsolatban, mindenki nyugodjon meg, mindenki fel lesz szopva draftig, és lesz 3-4 első körös QB.
több mint 4 éve
nem lattam jatszani a titanst egy ideje. miota nincs henry mit csinalnak futas helyett??? avagy ok is siman atfutnak rajtunk?Nem látványos amit csinálnak, nem is játszik különösebben jól az off-ük, de szenvedve behúzzák a meccseket.
xtaki
A támadófaluk nagyon jó, a futókat rotálják, TH hozzárakja a maradékot, sokat play actionnel és RPO-val. Most ugye jönnek vissza embereik, Jones ha játszik, rá figyelni kell majd.
A védelmük javulgat, de azért lehet haladni ellenük, viszont labdavesztések nem férnek majd bele.
több mint 4 éve
nem lattam jatszani a titanst egy ideje. miota nincs henry mit csinalnak futas helyett??? avagy ok is siman atfutnak rajtunk?
több mint 4 éve
most már csak veszíthetnek a bólmeccsekkel, kombinéra kell gyúrni meg a felszopásra - trendileg a ászok má nem másznak el bólozni, gálameccs csakPickett kihagyja a Peach Bowl!Mondjuk ezt nem értem mert úgy volt hogy játszik. A sérülés veszélyt leszámítva (ami bármikor jöhet, edzésen is) szerintem nyerhetett volna vele. Sajnálom, jó lett volna látni még.
..és elkezd készülni a draftra, h valahogy hozzánk kerüljünk! 😃
steelwolf
dande

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Majjövőre. #ÚjpestDe hiszünk neked, csak nem jön ki a draftra, úgyhogy idén nehéz lesz ebből témát csinálni 😉😊Senki nem hisz nekem, hogy Spencer Rattler lesz ebbőlcsaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-érMég nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képestmár 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Klaci79
Willie Parker
Klaci79
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
astroid
sutianap
KeyG
Klaci79

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
De hiszünk neked, csak nem jön ki a draftra, úgyhogy idén nehéz lesz ebből témát csinálni 😉😊Senki nem hisz nekem, hogy Spencer Rattler lesz ebbőlcsaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-érMég nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képestmár 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Klaci79
Willie Parker
Klaci79
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
astroid
sutianap
KeyG
több mint 4 éve
Pickett kihagyja a Peach Bowl!Mondjuk ezt nem értem mert úgy volt hogy játszik. A sérülés veszélyt leszámítva (ami bármikor jöhet, edzésen is) szerintem nyerhetett volna vele. Sajnálom, jó lett volna látni még.
..és elkezd készülni a draftra, h valahogy hozzánk kerüljünk! 😃
steelwolf
több mint 4 éve
Senki nem hisz nekem, hogy Spencer Rattler lesz ebbőlcsaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-érMég nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képestmár 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Klaci79
Willie Parker
Klaci79
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
astroid
sutianap
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
csaxólok, áprilsra vinnyogni fognak qb-érMég nagy szórás van a mókokban, van ahol egyetlen QB van az első körben. Értékben sokkal alacsonyabban vannak a board-okon mint a többi poszt főleg az előző évekhez képestmár 5 kúbít írnak első körbe, Pickett in5Érdekes lesz ez a draft, nekünk extrém módon a QB helyzet miatt. Abban biztos vagyok, ha Sam Howell nem kel el az első körben, mi a másodikban visszük 😀A srácnak rá kell szoknia a drogokra, különben sose kerül hozzánk😃
Klaci79
Willie Parker
Klaci79
fel kell köttni a gatyát, vagy készülni Ridderre, MalikWilzonra
sutianap
astroid

Aki nem hiszi, annak utánajárnak