Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Nézem vissza ezeket a felvételeket...valami elképesztő milyen szar falunk van...talán még Moore és Turner tudja megcsinálni a feladatát, bár ők sem mindig.


Szegény Harris mire lenne képes vajon egy 4-5 évvel ezelőtti támadófallal?!


Klaci79
Szerintem Harris azt hozná, mint anno Bell... Ő is kontakt után rengeteg yardot tudott még hozni vagy okosan kivárt a pufik mögött és amikor megindult...
No meg elkapás is ment.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nézem vissza ezeket a felvételeket...valami elképesztő milyen szar falunk van...talán még Moore és Turner tudja megcsinálni a feladatát, bár ők sem mindig.


Szegény Harris mire lenne képes vajon egy 4-5 évvel ezelőtti támadófallal?!



Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
Nem aktuális téma, viszont az utóbbi években eléggé átalakult a csapatunk, és ezen időszak között nem is igazán volt/van realitása szuper bowl győzelemnek. Utoljára a Killer bees időszakban volt a legnagyobb esélyünk Sb-t nyerni. És foglalkoztat a kérdés, hogy szerintetek melyik szezonban volt a legnagyobb esélyünk Sb-t nyerni? Itt leginkább a 2014-2018 közötti időszakra gondolok. Pusztán eredményesség tekintetében nyilván 2016-ban voltunk a legközelebb, de én mégis azt mondom, hogy ekkor voltunk talán a leggyengebbek (igazán jó csapatot szinte nem is vertünk meg ebben az idényben). Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Szerkesztette: Seda26
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Örülök, hogy csak másnap reggel néztem meg, így 0-23-nál meg tudtam nézni mi lett a vége, és koncentrálhattam a meccsre. Kár, hogy nem sikerült kitalálni mást a 8-man box ellen, mint hogy engedjük el őket 29-0-ra,k aztán majd hátrább mennek. Ha valami kijött volna előbb az agytrösztből meg is lephettük volna őket. Offense-ről szerintem nincs is mit eltenni a meccsről, amíg számított, nem tudtak mit tenni az ellennel.
Remélem, Washington-t megpróbáljuk megtartani, szürke eminenciás ő, polip karokkal és erősebb mint egy RB.

Egy dolgot pedig tökéletesen valósított meg a Defense is am gameplan-ból, Thielen-t levették a pályáról, stat nélkül zárta a meccset. Kár, hogy Cook és Jefferson közül egyikre sem sikerült kitalálni semmit végig, pedig megnéztem volna, ahogy Osborn agyonver minket, vagy Mattison.

Magaskovács kiesése fájó volt Watt-én felül, mert ő lett volna, akinek hoznia kellett volna a nyomást a csere LT-el szemben, így hogy mindkettő kidőlt nem volt sok esély nyomásra.

Witherspoon-ra kíváncsi leszek a hátralévő meccseken, mutat-e még valamit, vagy csak nem készültek rá.

Claypool meg egy pöcs. Megerősíti a fejemben a teóriát, hogy a sophomore slump nem a pályán jön elsősorban, hanem a játékosok fejében.

Úgy gondolom, ahogy eddig, hátra lehet dőlni, élvezni a hátralévő 4 meccset Ben-el, nem biztos, hogy akarnám ezt a csapatot a rájátszásban nézni. Nem tudom, mennyire kellene bealudnia az ellenfélnek, hogy akár egy meccset is nyerjünk ott.
Spy
Thielent a sérülése vette le a pályáról 😉
astroid
Nem tudhatod, mennyi munkája volt benne a védelemnek.
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Örülök, hogy csak másnap reggel néztem meg, így 0-23-nál meg tudtam nézni mi lett a vége, és koncentrálhattam a meccsre. Kár, hogy nem sikerült kitalálni mást a 8-man box ellen, mint hogy engedjük el őket 29-0-ra,k aztán majd hátrább mennek. Ha valami kijött volna előbb az agytrösztből meg is lephettük volna őket. Offense-ről szerintem nincs is mit eltenni a meccsről, amíg számított, nem tudtak mit tenni az ellennel.
Remélem, Washington-t megpróbáljuk megtartani, szürke eminenciás ő, polip karokkal és erősebb mint egy RB.

Egy dolgot pedig tökéletesen valósított meg a Defense is am gameplan-ból, Thielen-t levették a pályáról, stat nélkül zárta a meccset. Kár, hogy Cook és Jefferson közül egyikre sem sikerült kitalálni semmit végig, pedig megnéztem volna, ahogy Osborn agyonver minket, vagy Mattison.

Magaskovács kiesése fájó volt Watt-én felül, mert ő lett volna, akinek hoznia kellett volna a nyomást a csere LT-el szemben, így hogy mindkettő kidőlt nem volt sok esély nyomásra.

Witherspoon-ra kíváncsi leszek a hátralévő meccseken, mutat-e még valamit, vagy csak nem készültek rá.

Claypool meg egy pöcs. Megerősíti a fejemben a teóriát, hogy a sophomore slump nem a pályán jön elsősorban, hanem a játékosok fejében.

Úgy gondolom, ahogy eddig, hátra lehet dőlni, élvezni a hátralévő 4 meccset Ben-el, nem biztos, hogy akarnám ezt a csapatot a rájátszásban nézni. Nem tudom, mennyire kellene bealudnia az ellenfélnek, hogy akár egy meccset is nyerjünk ott.
Spy
Thielent a sérülése vette le a pályáról 😉
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Örülök, hogy csak másnap reggel néztem meg, így 0-23-nál meg tudtam nézni mi lett a vége, és koncentrálhattam a meccsre. Kár, hogy nem sikerült kitalálni mást a 8-man box ellen, mint hogy engedjük el őket 29-0-ra,k aztán majd hátrább mennek. Ha valami kijött volna előbb az agytrösztből meg is lephettük volna őket. Offense-ről szerintem nincs is mit eltenni a meccsről, amíg számított, nem tudtak mit tenni az ellennel.
Remélem, Washington-t megpróbáljuk megtartani, szürke eminenciás ő, polip karokkal és erősebb mint egy RB.

Egy dolgot pedig tökéletesen valósított meg a Defense is am gameplan-ból, Thielen-t levették a pályáról, stat nélkül zárta a meccset. Kár, hogy Cook és Jefferson közül egyikre sem sikerült kitalálni semmit végig, pedig megnéztem volna, ahogy Osborn agyonver minket, vagy Mattison.

Magaskovács kiesése fájó volt Watt-én felül, mert ő lett volna, akinek hoznia kellett volna a nyomást a csere LT-el szemben, így hogy mindkettő kidőlt nem volt sok esély nyomásra.

Witherspoon-ra kíváncsi leszek a hátralévő meccseken, mutat-e még valamit, vagy csak nem készültek rá.

Claypool meg egy pöcs. Megerősíti a fejemben a teóriát, hogy a sophomore slump nem a pályán jön elsősorban, hanem a játékosok fejében.

Úgy gondolom, ahogy eddig, hátra lehet dőlni, élvezni a hátralévő 4 meccset Ben-el, nem biztos, hogy akarnám ezt a csapatot a rájátszásban nézni. Nem tudom, mennyire kellene bealudnia az ellenfélnek, hogy akár egy meccset is nyerjünk ott.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Az valóban lányregényesen csöpögős lenne, ha BB egy kafa meccset lehozva (akár győzelemmel) ellovagol a naplementébe, aminek persze mindenki örülne.
A PO-ról én a szezon kezdetén is letettem, tudva levő volt, hogy ez nem az az év... De itt annyira kesze nomeg kusza ez a szezon, hogy még mindig szóba kerülhetünk, pedig a játékunk egyáltalán nem avanzsálna oda minket, csoportban is jelenleg utolsók vagyunk, igaz Nem negatív mérleggel 😀 (Tomlin vállveregetés)
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én csak azt kívánom, hogy Ben búcsúzzon szépen az utolsó két meccsen. Nem látom azt a szkenáriót, hogy a Titans, vagy a Chiefs ellen hogyan nyerhetnénk, így feleslegesnek gondolnám számolni is.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nekem az a kemény, hogy még mindig van esélyünk a PO-ra.... 😀

Itt vannak a "kész a csapatunk" Ravens, a Bengals, meg Browns, meg a Bills és a Rötyi által vezetett Steelers "csak" 1 meccsre van. Mindezt attól függetlenül mondom, hogy a realitás 4 dugó az utolsó meccsen. valami azért azt súgja, hogy legalább az egyiket meg fogjuk nyerni.
4 mérkőzés...Titans, Chiefs, Browns, Ravens.
3 győzelemmel PO
Minden más esetben máris nézhetjük a draftot.
(2 győzelem esetén borzalmas nagy számolgatás és körbeverés kell, de ezzel felesleges foglalkozni)
Azért ez kemény...

Borzalmas sok a WR büntetésünk.
Klaci79
Deadpoolnál a 83 yard az ami eszeveszett sok a számossága mellett és ebből van szépen mindenből. (H, OPI, FS, PF) Egyértelműen beverte a fejét az "újonc plafonba", ami azért részben annak is volt köszönhető, ahogy kezdte a karrierjét és ahogy felkapták. Most két út lesz, mint minden NFL játékos előtt ilyenkor. Visszamegy és dolgozik, visszavesz az arcból, vagy pedig elsüllyed majd szépen 1-2 év játék után, ugyanis ilyen játékosok így (rengeteg hibával, inkonzisztensen) nem kellenek egyik NFL csapatba sem. Én egyébként ahogy írtam is, pont DJ okán bízom benne, hogy előbbi valósul meg szépen.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
4 mérkőzés...Titans, Chiefs, Browns, Ravens.
3 győzelemmel PO
Minden más esetben máris nézhetjük a draftot.
(2 győzelem esetén borzalmas nagy számolgatás és körbeverés kell, de ezzel felesleges foglalkozni)
Azért ez kemény...

Borzalmas sok a WR büntetésünk.
Klaci79
Szerintem négyet kell nyerni, mert kell a 10 győzelem. A Titans, KC, Pats viszi a csoportokat, a Bills vagy a Chargers bent lesznek és a Coltsnak szerintem meg lesz a 10 győzelem.

 www.espn.com/nfl/schedulegrid
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
4 mérkőzés...Titans, Chiefs, Browns, Ravens.
3 győzelemmel PO
Minden más esetben máris nézhetjük a draftot.
(2 győzelem esetén borzalmas nagy számolgatás és körbeverés kell, de ezzel felesleges foglalkozni)
Azért ez kemény...

Borzalmas sok a WR büntetésünk.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Highsmitsh és Watt sérülése nem komoly, elvileg jövő7re visszatérhetnek Rapoport szerint.
Reggio1914
Nem hiszek már ebben, Watt visszatér bárhonnan is 2 nap alatt, 3,5 sackes állapotban.
KeyG
Dehát akkor abban hiszel amiben Rapoport 😊

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Highsmitsh és Watt sérülése nem komoly, elvileg jövő7re visszatérhetnek Rapoport szerint.
Reggio1914
Nem hiszek már ebben, Watt visszatér bárhonnan is 2 nap alatt, 3,5 sackes állapotban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Highsmitsh és Watt sérülése nem komoly, elvileg jövő7re visszatérhetnek Rapoport szerint.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azt hiszem nem a WR a legnagyobb probléma most. A védelem, különösen a futás elleni, történelmi mélységekbe süllyedt 😕

Klaci79
Pont ezt akartam írni, hogy ahhoz képest, hogy mennyi draft tőke ment a D-be elképesztő mélységben vannak a számaink és ez egyértelműen koncepciós problémára utal, hiszen amint nincsenek egyéni bravúrplayek és teljesítmények nagyjából egészében szétesik a D.
Klemó
Azt mondjuk sosem szabad elfelejteni, hogy a rengeteg 3&out nem segít a védelmen, különösen mert ha rotálni kell, akkor hatalmas a szakadék.

Azt legalább tudjuk, hogy ha Haden egyszer visszatér, akkor a Haden Witherspoon CB kettős kezdhet és Sutton megy vissza a helyére slotba, mert a szélen sajnos használhatatlannak tűnik.
De a legnagyobb bajunk még mindig a tömeg középen és a két gyenge ILB.
Álmomban már láttam, hogy Tuitt lassan visszatér 😀
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azt hiszem nem a WR a legnagyobb probléma most. A védelem, különösen a futás elleni, történelmi mélységekbe süllyedt 😕

Klaci79
Pont ezt akartam írni, hogy ahhoz képest, hogy mennyi draft tőke ment a D-be elképesztő mélységben vannak a számaink és ez egyértelműen koncepciós problémára utal, hiszen amint nincsenek egyéni bravúrplayek és teljesítmények nagyjából egészében szétesik a D.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azt hiszem nem a WR a legnagyobb probléma most. A védelem, különösen a futás elleni, történelmi mélységekbe süllyedt 😕
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Egy kicsit azért vegyük már le a nálunk "minden WR fasz" szemüveget. Valaki néz más meccseket is, vagy csak a miénket? Ha nem, akkor tegyétek már meg és nézzetek át egy-egy elkapás utáni ünneplésre. 200-as pulzussal, 100 kilós űrsebességgel közlekedő védők között kell elkapni lasztikat csúcsadrenalinnal az agyukban. Mindegyik WR ünnepelteti magát. Van persze olyan, aki jobban és van aki kevésbé. De ettől még igaz, hogy kell egy fajta őrültség, ha valaki felvállalja lasztit elkapva az ütközéseket.

Azt kell megtanulják, hogy mikor van kuss és koncentráció és persze mit kell tanulniuk. Claypoolnak mindenből van mit. Iszonyatosan csúnya volt a 4. negyed vége, de még nem törnék felette pálcát. DJ megmutatta viszont pont, hogy van visszaút a dekoncentráltságból, hisz a legtöbb droppot hozó WR-ből az egyik legkevesebbet droppoló WR-ré vált. Claypoolra "is ez vár". Szétesett fejben ez látszik.

Azt kell elvigyük, hogy ha fókusz van, akkor ez a csapat képes összeállni és ez sokkal nagyobb skill, mint feltenni elején pontokat.

Én a draftot továbbra sem bánom. Harris és Muuth két jövőbeni pro bowler jelölt, és igazán ez a fontos. Megtanultatta velünk ez az év, hogy az OL kapcsán rossz úton járunk, ez az atletikus versus nagy és erős megosztás rossz kérdés feltevés volt. Főleg középen kell egy betonoszlop, akit nem tolnak bele a QB arcába folyton és ehhez kellenek fizikai adottságok, nem lehet izomből ezt megcsinálni. Tartom, hogy ha ez rendben lenne, akkor sokkal jobban nézne ki az OL és igen, lehet ekkor mondjuk egy Green OG-ként is más lehetne.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Lett egy kis reputációja a WReinknek 😀


tenorx
Nekem most Washington jutott eszembe, màrmint hogy mennyire alulértékelt. Hogy mennyire nem jött össze neki igazából nálunk sose, mert Lőcs egyszerűen nem érezte, nem bízott meg benne, másba volt szerelmes.

Gondolom ez az utolsó idénye nálunk. Többet érdemelt volna, de hiszti nélkül tűrte.
Szokol
Ez a hiszti nélkül tűrta annyira underrated. Tényleg tiszteltem én is, hogy nem ment a hiszti meg a tweetek.
Szerintem lehet megtartjuk diszkont áron, ha ő se akarna máshova menni.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Lett egy kis reputációja a WReinknek 😀


tenorx
Nekem most Washington jutott eszembe, màrmint hogy mennyire alulértékelt. Hogy mennyire nem jött össze neki igazából nálunk sose, mert Lőcs egyszerűen nem érezte, nem bízott meg benne, másba volt szerelmes.

Gondolom ez az utolsó idénye nálunk. Többet érdemelt volna, de hiszti nélkül tűrte.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Lett egy kis reputációja a WReinknek 😀

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Szar volt minden, de örüljünk Witherspoon második jó meccsének és a sok rookie TD-nek. A többi meg olyan, amilyen. Bush fáj a legjobban, lassan rajta lesz a listámon, mint Ebron és Edmunds, pedig nem is e-betüs...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Hát ez nem volt jó.

A futásvédekezésünkben megint felrémlettek a hiányosságaink, gondoltam, hogy a Vikings OL elnyom majd minket. A safety-knek kellett csomószor közbelépniük, ami nyilván már nem ideális. Bush megint téblábolt, sokszor beragadt a blokkba, ezt így nem lehet, mert állandóan a DB-knek kell kompenzálnia.

A második félidőben azért összekaptuk magunkat, ott rámentünk a heavy box-ra és jobban nézett ki.

A passzvédekezésünk nem volt annyira béna, mint gondoltam, az azért várható volt, hogy JJ megfirkál minket, de Cousins egyébként nem volt jó, sokszor zavarba hoztuk. Annak ellenére, hogy nem volt sack, azért nyomás konstansan megvolt, és most csodálatos módon a cover működött. Witherspoonak jár a csoki, mert második jó meccsét hozta, Sutton viszont katasztrófa volt- pedig papíron ő a legjobbunk. (Akinek van, majd linkeljen advance statot, hogy mennyire égették meg pontosan, de sokat jelent, hogy az éles helyzetekben, szorosabb meccsállásnál már nem ő fogta a legjobb elkapót.)

Az O az elején megint nulla kreativitással állt elő, Canada nem cifrázta túl, persze a fal megint egy trágya volt.

Aztán varázsütésre átkattantunk és onnantól nyomtuk a gázpedált, persze hozzáteszem, hogy alapvetően az elkapóinkon múlott a siker. Én nem tudom, hogy más csapatban ez hogy megy, de ezek a srácok - minden hülyeségükkel együtt - mindent beleadtak éjjel. Ritkán láttam ennyi contested elkapást, általában egy szokott előfordulni meccsenként, most meg állandóan durvábbnál durvábbakat húztak be mindhárman.

BB közepes volt, a center nem tud snap-et feladni, innentől az időzítés természetesen széthullik, szóval annyira nem érthetetlen, hogy miért döcögnek a játékaink. Ben megint hektikus volt, néha teljes homály, néha perfection.

A futójátékunk úgy kb nincsen, a blokkok szétosztása megint nem sikerült, Harrisen múlott leginkább, hogy haladunk-e. Talán volt 4-5 eset, amikor tiszta utat kapott, a többi küzdelmes volt.

Az utolsó dobás egyébként egy nagyon nehéz dobás volt, mert Pat még nem is nézett vissza, amikor BB már elengedte, szóval azért jár a kredit Rötyinek, hogy megadta az esélyt.

Sidenote: Claypool nyilván nem érdemel dicséretet (többször írtam, hogy a fejét rendbe kellene már raknia Tomlinnak), de az első esetnél Breeland "buziskodott" vele a partvonalon kívülről, az után jött egy ártalmatlan odanyúlás, amit sztem nem is kellett volna büntetni. Az elkapás utáni ünneplése persze gázos, de nem ezen múlott a meccs, azt már addigra elrontottuk. Ha nagyon akarom, akkor a block in the back okozta a vesztünket.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyáltalán nem potens az ofenz, egy valag szar. T'od mikor tudunk futni, mikor hátrányban vagyunk - első szándékból, friss védelmek ellen egy kalap fos a futásunk. Azontúli ötlet meg a dobjuk meg Diontét, hát kibbebaszott szórakoztató. Takaroggyon má BigBang a kurvaannyába - mer ez a penészmár nem csak az O-t rágja, hanem a D-t is - még mi a tarka pinát kell csinálnijuk, míg a nagy Lőcs fölébred, hogy majd beérhesse az örökranglistán Folyam Fülöpöt. Ez má a második meccs, pajtikáim első félidő 4-5 firsdown, ebbe van ami büntiből - ez a kibaszott nemzet szégyene. És már az első félidőben kifigatja a D-t, 70+ playeket vannak fönn meccsek óta.

Legalább az alapokat rakjuk rendbe - futás, futásvédekezés. Én nem tudom mit álmodott Tomlin, DeezNemFoci...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ezen múlt végül, nem semmi comeback lett volna, de nem ártana, ha lassan elkezdenénk a mérkőzése már legalább a 2. negyedekben.

Klaci79
Mondjuk az tetszett, hogy többen mentek vígasztalni Freiermuth-ot. Nagyon el volt keseredve. Egy pillanatra meg is volt, de túlerőben voltak a jó ütemben érkező védők. Nehéz lett volna megtartani, szerintem nem hibázott.
bcsarli
Az jutott eszembe, hogy korábban Minkah ellen egy hasonló szabályos szerelésnél jött a zászló érthetetlenül.
Hát mindegy, egyszer fenn, egyszer lenn. Ez az offense még így is potens lehetne, de egy jó center mindenképp kell.