Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Akkor kimondható, hogy eldőlt ezzel, idén Pouncey és DeCastro nem lesznek probowlerek?
steelwolf
több mint 4 éve
Boz egyébként a 30-ik 4. negyedbeli FG-ját értékesíti sorban és 5-öt hibázott cuzámmen az utóbbi 3 szezonban. (neki a PAT a gyengéje).Ebben egyetért mindenki, hogy a 3 labdaszerzésből 0 pontot tesz fel az O, az elfogadhatatlan...Amikor Canada Pitt OC volt, akkor egy elég jó O-t futtatott. Megnéztem pár összefoglalót, meg egy teljes meccset, és tényleg jól nézett ki. De az valami teljesen más volt, mint ami most nálunk van. Ez nem hasonlít arra a rendszerre.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Viszont, arra hogy a D FG távban szerez 3 labdát, és az O ebből gyakorlatilag háromszor 3&out-al jön le, nincs mentség. Ez minden szinten vállalhatatlan, akkor is ha W a vége, gyalázat hogy mennyire cserben hagyják a D-t folyamatosan.
Jan
Úgy nyertünk, hogy nem bedöcögött a szekér, hanem kihullott az összes kereke, és a D meg Boz így is betolta...
Reggio1914
több mint 4 éve
gedam
6 508
Pontarány negyedenként...rápörögtünk a szemétidőre rendesen 😀5 győzelmetek is a 4.negyedben jött. szerintem annyi a különbség, hogy akkor nem canada hívja a játékot.
Remeghet aki csak 10 ponttal vezet a 3. után...
1st: -18
2nd: -44
3rd: -34
4th: 49
Klaci79
több mint 4 éve
Pontarány negyedenként...rápörögtünk a szemétidőre rendesen 😀Remeghet aki csak 10 ponttal vezet a 3. után...
1st: -18
2nd: -44
3rd: -34
4th: 49
több mint 4 éve
Ezek az eredmények...elképesztő. Amit a Ravens is csinál, hogy 3 meccsből kétszer kap ki a 2 pontos miatt. Az biztos, hogy unalommal nem lehet vádolni az idei NFL szezont. A Chiefs a jövő héten mindössze 10,5 pontos favorit, amit nem értek ugyan, de mindenképp respect a védelemnek, hogy ezt tartani tudják.
Mindenesetre az utolsó két fordulóban tényleg a PO-ért megyünk és idén eddig bármi elképzelhető (az mondjuk, hogy a Chiefs ellen nyerjünk, nem),
Az ilyen Lions-Cardinals, meg Bucs-Saints meccsek után 😊
"F"-re, vagyis a legrosszabbra értékelték az OL-t (jogosan). Nem értem, hogy Tomlin annyira fontosnak tartja a kohéziót, hogy nem mer belenyúlni az OL-be pedig hétről hétre valami vicc amit csinálnak.
Én azonnal lecserélném az IR-ről visszatérő Finney-re vagy Hassenauerre Green-t, többet árt, mint amit használ hetek óta. Dotson mehet vissza LG-be és Bannert már nagyon meg kellene nézni RT vagy LT poszton, mert egyikért sem érzem, hogy kár lenne. Se Okorafor, se Moore nem nyújt maradandót.
Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Ja, hát ez már a szezon elejétől látszott hogy rossz a karma és ez egy kényszerházasság lesz BB és Kanada között, de az állampolgárság sose fog összejönni!Én azt reméltem, hogy Matt legalább a futójátékot összepattintja, ami majd egy folytonossághoz kellene, de teljes tanácstalanság van. Többször írtam, hogy nem értem mit csinálunk: építünk egy atletikus, jól mozgó falemberekból álló OL-t, amit középső futásokhoz power blockingra használunk. Harris állandóan a LOS előtt találkozik a védőkkel és csak a tehetségének köszönhető, hogy legtöbbször valami játék egyáltalán kialakul.
Pedig egy-egy elem már felcsillan a double teamezésénél ami egy zónablokkoláshoz jó, ebben az újoncok szerintem jól is néznek ki, aztán meglepődünk, hogy működött, elszégyelljük magunkat és soha többet nem vesszük elő, mintha azt a Super Bowlra tartogatnánk!
Milliószor kiveséztük, hogy BB a középső 6-15 yardos zónákat magas ívben szemellenzi, szóval a két legjobb catcheredet Pat-et és DJ-t persze, hogy odaküldözgeted gyapotot szedni, hogy kapják a törődést. Helyette rámegyünk a hero ball-ra, mennek a hashtag passzok, amibe szinten minden elkapónk vagy belerokkan vagy nem tudja megoldani - surprise.
A támadóoldal így semmit nem ér, gyakorlatilag szétbombázhatjuk, ha egy új irányító jön, mert még részelemeket sem tudunk felépíteni.
A védelemre nincsenek szavak, tudom, hogy futás ellen rosszak vagyunk (az okait a múltkor kiveséztük itt, ezen a meccsen sem változott a nagy egész), de hihetetlen nyomás és felelősség alatt dolgoznak a srácok! Gyakorlatilag ott tartunk, hogy oldják meg úgy a meccset, hogy az O felpakoljon a közreműködésükkel kb 15 pontot, lehetőség szerint az ellenfelet tartsák 20 alatt és még szerezzenek jó helyen labdákat is.
Remélem Pat és TJ jól vannak és hamar felgyógyulnak, mert szükség lenne rájuk!
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Pedig a világ egyes részein ez az elfogadott 😊No de ha elveszek egy dögös, szexi csajt, akkor a házasságkötés után ne várjam már, hogy otthonkában, nyakig begombolkozva menjen ki az utcáraNem, a sztár BB+MT limitálja. Azért azt sejteni lehetett, hogy nem az első szezonjában éget fel mindent és dob be egy új sémát, tudjuk Ben nem hajlandó és Tomlin sem.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Megelőlegezem, nem is fogunk igazi Canada offenzét látni míg itt lesz. Tomlin nem az innováció és a kretivitás embere, ő a build upon it típus. Ben meg sem képességeiben, de méginkább hajlandóságában nem alkalmas rá.
Nyilván javulhat a kép, ha nem nullkilométeres lesz a falunk és vagy futni, vagy passzblokkolni fogunk tudni, de szerintem azt ő már nem fogja itt megérni.
Az új QB meg azt fogja csinálni, amit Tomlin mond, ahogy az összes edző is.
De ez az OC poszttal jár, takarodik mindegyik egy idő után. Ilyen a popszakma.
Spy
kittli
több mint 4 éve
No de ha elveszek egy dögös, szexi csajt, akkor a házasságkötés után ne várjam már, hogy otthonkában, nyakig begombolkozva menjen ki az utcáraNem, a sztár BB+MT limitálja. Azért azt sejteni lehetett, hogy nem az első szezonjában éget fel mindent és dob be egy új sémát, tudjuk Ben nem hajlandó és Tomlin sem.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Megelőlegezem, nem is fogunk igazi Canada offenzét látni míg itt lesz. Tomlin nem az innováció és a kretivitás embere, ő a build upon it típus. Ben meg sem képességeiben, de méginkább hajlandóságában nem alkalmas rá.
Nyilván javulhat a kép, ha nem nullkilométeres lesz a falunk és vagy futni, vagy passzblokkolni fogunk tudni, de szerintem azt ő már nem fogja itt megérni.
Az új QB meg azt fogja csinálni, amit Tomlin mond, ahogy az összes edző is.
De ez az OC poszttal jár, takarodik mindegyik egy idő után. Ilyen a popszakma.
Spy
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 4 éve
Nem, a sztár BB+MT limitálja. Azért azt sejteni lehetett, hogy nem az első szezonjában éget fel mindent és dob be egy új sémát, tudjuk Ben nem hajlandó és Tomlin sem.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Megelőlegezem, nem is fogunk igazi Canada offenzét látni míg itt lesz. Tomlin nem az innováció és a kretivitás embere, ő a build upon it típus. Ben meg sem képességeiben, de méginkább hajlandóságában nem alkalmas rá.
Nyilván javulhat a kép, ha nem nullkilométeres lesz a falunk és vagy futni, vagy passzblokkolni fogunk tudni, de szerintem azt ő már nem fogja itt megérni.
Az új QB meg azt fogja csinálni, amit Tomlin mond, ahogy az összes edző is.
De ez az OC poszttal jár, takarodik mindegyik egy idő után. Ilyen a popszakma.
több mint 4 éve
A fos nem lesz kemény szar, hiába támogatják gerendákkal. Most örülni kell annak a néhány pozitívumnak ami a szezonban történik, Ben All time 5-ik. TJ meg a csapat történetében a single season sack rekorder. Elérhető a szezon rekord is, úgy, hogy meccseket hagyott ki!!! A többi csak körítés, számomra 😀 Komolyan az O teljes gyász. Egyébként miért nem megyünk többször no huddle-t, ha az megy, mondjuk annyira az sem, de mindegy 😀 Nem tudom mi a fék, de gyanítom Ben az aki erősen limitálja a fegyver arzenált. Attól, kihullik a hajam, hogy 3&5-re a LoS-ra passzolunk, vagy max 1 yardra. Mintha mindenki tökét levágták volna. Ez mennyire Canada vagy mennyire Ben, nem tudom, de gyászos. Már nem is érdekli a védelmeket középen az 5-8 yard ilyenkor. Tudják pontosan hová fog menni a játék... Remélem Postás Pat jól van és nincs komolyabb baja. Meg Tj bordái sem törtek....
több mint 4 éve
Ebben egyetért mindenki, hogy a 3 labdaszerzésből 0 pontot tesz fel az O, az elfogadhatatlan...Amikor Canada Pitt OC volt, akkor egy elég jó O-t futtatott. Megnéztem pár összefoglalót, meg egy teljes meccset, és tényleg jól nézett ki. De az valami teljesen más volt, mint ami most nálunk van. Ez nem hasonlít arra a rendszerre.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Viszont, arra hogy a D FG távban szerez 3 labdát, és az O ebből gyakorlatilag háromszor 3&out-al jön le, nincs mentség. Ez minden szinten vállalhatatlan, akkor is ha W a vége, gyalázat hogy mennyire cserben hagyják a D-t folyamatosan.
Jan
Úgy nyertünk, hogy nem bedöcögött a szekér, hanem kihullott az összes kereke, és a D meg Boz így is betolta...
több mint 4 éve
Amikor Canada Pitt OC volt, akkor egy elég jó O-t futtatott. Megnéztem pár összefoglalót, meg egy teljes meccset, és tényleg jól nézett ki. De az valami teljesen más volt, mint ami most nálunk van. Ez nem hasonlít arra a rendszerre.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Viszont, arra hogy a D FG távban szerez 3 labdát, és az O ebből gyakorlatilag háromszor 3&out-al jön le, nincs mentség. Ez minden szinten vállalhatatlan, akkor is ha W a vége, gyalázat hogy mennyire cserben hagyják a D-t folyamatosan.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Harris egy fos

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Az igazi kérdés az, hogy az ellenfél oldalán mennyire látják mi jön (és mi nem). Ebben vagyunk nagyon kiszámíthatóak. Általában Én megmondom futunk, vagy passzolunk és az a beszűkült futás design amit a pályára teszünk az együtt nagyon megkönníti az ellenfél dolgát. Mivel nincs ouside run, ezért tulajdonképpen az ellenfél edge játékésai mind-mind középre tömörülhetnek, nem kell a széljátékot zárni. Ha pasz van, akkor pedig széleket játszuk, vagy jön a slant, de igen, itt Ben limitálja a playboyok-ot rendesen.Abban is van azonban igazság, hogy BB átlag 2,2 mp alatt már elengedte a labdát... Erre mit lehet hívni? Az elkapók még épp csak elindulnak, nem hogy szeparálódnak... Tudom, jogos, lehetne kreatívabb, de ez azért nagy korlát.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Reggio1914
Én már azzal is ellennék, ha jönnének a holdingok a szélső futásainknál, mert legalább azt is próbáljuk, de így tökön vagyunk lőve addig, ameddig nem jön a no huddle a maga kiszámíthatallanságával.
több mint 4 éve
Boz mekkora király, Harvin meg lassan csomagolhat, nagy csalódás.
több mint 4 éve
Abban is van azonban igazság, hogy BB átlag 2,2 mp alatt már elengedte a labdát... Erre mit lehet hívni? Az elkapók még épp csak elindulnak, nem hogy szeparálódnak... Tudom, jogos, lehetne kreatívabb, de ez azért nagy korlát.szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
xtaki
Szerkesztette: Reggio1914
több mint 4 éve
szamomra a kreativ OC-t nem limitalja BB. Ugye kell kitalalni a playeket, hogy a keretbol a legjobbat hozza ki. baromira nem ez tunik a legjobbnak, tekintve a no huddle hivasokat.kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
Reggio1914
több mint 4 éve
kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakCanadát azért megnézném egy új Qbéval... Ha úgy is ugyanez, akkor Adios!
es kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
xtaki
több mint 4 éve
kurvara siralmas nezni az O-t tamadni...sot, voltakepp nem is tamadnak, csak ugy vannakes kurvara siralmas nezni a D-t amikor futas ellen vedekeznek. Csak az menti a dolgokat, hogy van 1-3 hatalmas jatekos.
Nyilvan harcoljunk, de keremszepen, ez meg a szokasos steelers infarktusoktol is rosszabb.
Canadatol sokat vartunk, semmi nem jott belole. Erre nem mentseg az oreg QB.
több mint 4 éve
Bejött 😉👍 Pont 5 is elég voltAmi nagyjából biztos, hogy 2, de inkább 3 negyedes szenvedés várható a támadóktól. ha addig a védelem kitart és nem szedünk sok hátrányt össze akkor még nyerhetünk is.ha első félidőben több mint 5 firstdownt csinálunk, nyerünk
pfefe8
sutianap
Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 4 éve
Mi volt ebben a pofás? Tényleg nem értem. Négy labdát adtak el, a szünet után nulla pont, plusz a félpályát egyszer léptük át. Tannehill tíz yardon túl nem tud passzolni, pedig száz yardot futottak mellette. Persze cserék játszanak, de ha vezér lenne, mint Ben, akkor nem kaptunk volna ki. A végén is 5 yardra passzolt, mikor 6 kellett... Vagy az első félidőben Jones megveri az emberét és nem veszi észre. Ehhez képest itt minden sokkal jobb, az tuti. 😊Szerintem egész pofásan toltátok, ahhoz képest, hogy szinte minden skill poszton full csere volt a pályán. Nem volt szerencsétek és hát azért kijött, hogy Tannehillnek vannak korlátai.Ilyen egy nyomorúságos, semmitérő O mint ami nekünk van, ez komolyan szégyen. Egész meccsen tudnak csinálni 1 pontszerző driveot? 4 labdaszerzésből 12 pont... idegállapotba kerültem ettől a teljesítménytől komolyan.Ha te idegállapotba kerültél, akkor mit mondjak én? 😊 A mi offensünk a nyomorúságos, nem a tietek...
Ben is szépen keretbe foglalja a karrierjét; az elején is meg most is abból él, amit a D-től kap, de érdemben nem sokat tesz hozzá.
Jan
Nandito
Klemó
Music City Miracle
több mint 4 éve
A Dolphins egyébként mit tol....1-7-ről már-már a draft első helyére is esélyes volt...most megy 7-7....
több mint 4 éve
Szerintem egész pofásan toltátok, ahhoz képest, hogy szinte minden skill poszton full csere volt a pályán. Nem volt szerencsétek és hát azért kijött, hogy Tannehillnek vannak korlátai.Ilyen egy nyomorúságos, semmitérő O mint ami nekünk van, ez komolyan szégyen. Egész meccsen tudnak csinálni 1 pontszerző driveot? 4 labdaszerzésből 12 pont... idegállapotba kerültem ettől a teljesítménytől komolyan.Ha te idegállapotba kerültél, akkor mit mondjak én? 😊 A mi offensünk a nyomorúságos, nem a tietek...
Ben is szépen keretbe foglalja a karrierjét; az elején is meg most is abból él, amit a D-től kap, de érdemben nem sokat tesz hozzá.
Jan
Nandito
több mint 4 éve
Azért na....a hero team... 😀Amit a D képes csinálni a 4. negyedekben az nem semmi Heywardostul, Wattostul Pedig történelmi mélységben van a futás elleni védekezésünk, ami elsősorban a történelmi mélységben levő ILB minőségünk eredménye (is).
Canada-t viszont visszakézből basznám ki a csapatból. Azt ami a play design címén csinálunk az katasztrófális. Persze Ben gyenge, mint a harmat, de látható, hogy óriási fék van a csapaton akkor, amikor az OC hívja a playeket. Tele vagyunk a LOS és/vagy az FD vonal mögött 5 yardra hívott játékokkal. Akkor van valami, ha no huddle-ben megyünk, de egyébként all in all elképesztő módon kiszámítható mi jön egy-egy playtől eltekintve.
7-6-1 a mérleg. Semmi keresnivalónk a PO-ban, de még mindig van esély, de nyilván egy potens(ebb) O ellen és kevesebb szerencsével semmi esélyünk nincs. De már mondtunk ilyet.
Az biztos, hogy azért az ucsó negyedektől fél azért mindenki...persze mi meg az első háromtól... 😀
