Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Szerintem az a KC ellen kevés lesz.1.half ≥5FD enefelejcsdKarácsonyi meccset csak nem fognak halasztani. (Amúgy valószínűleg nem tudom nézni, szóval az esély megvan, hogy nyerjünk, hiszen ha nem nézem, akkor győzni szoktunk.)Még 1-2 név és mászunk át hétfőre v. keddre.Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
Klaci79
Spy
Willie Parker
sutianap
több mint 4 éve
1.half ≥5FD enefelejcsdKarácsonyi meccset csak nem fognak halasztani. (Amúgy valószínűleg nem tudom nézni, szóval az esély megvan, hogy nyerjünk, hiszen ha nem nézem, akkor győzni szoktunk.)Még 1-2 név és mászunk át hétfőre v. keddre.Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
Klaci79
Spy
Willie Parker

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Karácsonyi meccset csak nem fognak halasztani. (Amúgy valószínűleg nem tudom nézni, szóval az esély megvan, hogy nyerjünk, hiszen ha nem nézem, akkor győzni szoktunk.)Még 1-2 név és mászunk át hétfőre v. keddre.Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
Klaci79
Spy
több mint 4 éve
Még 1-2 név és mászunk át hétfőre v. keddre.Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
Klaci79
több mint 4 éve
Ő a 2. körben lett...tegnap jelentették beÉn Hill-ről nem olvastam, Kelce Butker és Ward amit tudok.Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
Klaci79
KeyG
több mint 4 éve
Én Hill-ről nem olvastam, Kelce Butker és Ward amit tudok.Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
Klaci79
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Kelce és Hill is covid listán.Két negatív teszt és játszani fognak. Kelce amúgy tuti oltott, Hill nem tudom, de most úgy tűnik alaposan elkapta a Chiefs-t a vírus. Nem maradhat ki senki ebből a szarból.
steelwolf
több mint 4 éve
Kelce és Hill is covid listán.
több mint 4 éve
Egyébként meg,j ha nem.nyerünk a po-ban, akkor hogy lesz sb? 🤪
több mint 4 éve
Kansast 5field góllal szoktuk verni ha jól emlékszem 😉Nekem egy 18-13-as meccs rémlik, ahol 6 FG-t rúgtunk... 😊
Kohonen
több mint 4 éve
Mack Jones még a második körnél járt ilyenkor a draft boardokon....Én egy ilyen QB-val kiegegyeznék...persze, ahhoz OC is kell.....
több mint 4 éve
Kansast 5field góllal szoktuk verni ha jól emlékszem 😉
több mint 4 éve
Hozzátehetjük, hogy a következő draft általános tehetségszintben is meglehetősen középszerű lesz, jó szívvel nem tudok 20 igazán jó játékost mondani. nem véletlen, hogy még most sincs konszenzusos legjobb irányító, nincs egyértelmű 1/1, de még a top10-20-ban is pörög vagy kétszer annyi név.Elég nehezen értelmezhető a gondolatod. Egy csapat nem olyan játékosba szeret bele, aki a CBS listáján a 7-8.választásnak tűnik(tudom, hogy nem így értetted konkrétan), hanem kiválasztja az elérhető legjobb opciót a saját need-jei szempontjából vagy bpa alapon. Még azt sem tudhatjuk, hogy lesz e mondjuk első körös választásunk, mert lehet odaadjuk valakinek egy QB-ért.Persze a keretnek morális boost szempontjából jó lenne és azzal is egyet értek, hogy önmagában egy 13. draft hely és mondjuk egy 17. között nincs akkora különbség. Viszont ha van egy játékos akibe beleszerettek és mondjuk elérhető a 7-8. választás környékén, akkor sokkal olcsóbb tud lenni egy esetleges felmozgás.Már azzal sem értek egyet, hogy a draft board közepén 3-4 hely számít-e. (számomra egyértelműen nem a válasz) De nem ez a lényeg. Az itt levők motivációja az itteni játékosok mentalitása az, aminek igenis számít egy PO és/vagy PO-ért való küzdelem. No és ugyanez számít egy szerződésnél is a jövőben versus Jags, vagy Lions. Az már más kérdés, hogy 2-3 sikertelen év ezt erodálni tudja, de pont a mostani menet az, ami emlékként megmaradhat sokáig.Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"Teljesen mindegy, hogy lesz-e PO, jelenleg ez a pittsburg nem lesz egy vonzó csapat a szabadügynökök között. Hosszú távon mindenképpen jobban járhattok már egy 3-4 hellyel jobb draft pickel is szerintem.
polamalu
Tarsi
Azzal egyetértek, hogy diszkontot nem fogunk kapni nagy játékosoktól, mert azt csak az SB runra esélyesek kapnak, de most igazán a CAP helyzetünk miatt nem is nagyon fogunk rászorulni.
Hozzáteszem rögtön, hogy az előttünk levő 3 meccs egyikén sem mi vagyunk az esélyesek, (feltéve nyilván, ha a Browns meggyógyul) így az kisebb fajta csoda lenne, ha mondjuk az utolsó fordulóban még lenne tétje a meccsnek.
Klemó
Tarsi
De ha feltételezzük, hogy lesz, de valaki kivinné a 7-8.helyen, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy feltrédelsz, ahogy tettük Bush-ért. Ebben az esetben sincs nagy jelentősége, hogy 14. vagy esetleg 17. helyen vagy.
Gondolkodjunk úgy, hogy focizzunk januárban amennyit lehet, draft pedig majd áprilisban.
Nem az én dolgom, hogy más csapatoknál hogy működik, de szerencsére itt senki nem foglalkozik decemberben a drafttal, jelenleg mindenki azon van, hogy a PO összejöjjön, egy elég nehéz sorsolás után is.
Egyébként a Steelers sosem volt vonzó célpont a szabadügynököknek, mert nem fogunk túlfizetni senkit és nem egy fancy hely a város...de sebaj, jöhet egy kis építkezés, ahol aztán teljesen mindegy, hogy hol fogunk draftolni.
Klaci79
Ebben a helyzetben 1-2 győzelem már nem igazán számít, ami 2-3 drafthelyet befolyásol.
több mint 4 éve
Ilyenekből van elegem:I still cannot believe this wasn’t a penalty. I mean…
— Colin Dunlap (@colin_dunlap) December 20, 2021
pic.twitter.com/it8BtEMHu8
A tavalyi támadófal legalább odament volna és földbe döngöli a védőt. A mostani meg szentségel, nézi ahogy az a nyugdíjas bácsi hetesben föltápászkodik és közben mutogat a bíróknak. Sajnos idén nem nőtt tökünk...
több mint 4 éve
Elég nehezen értelmezhető a gondolatod. Egy csapat nem olyan játékosba szeret bele, aki a CBS listáján a 7-8.választásnak tűnik(tudom, hogy nem így értetted konkrétan), hanem kiválasztja az elérhető legjobb opciót a saját need-jei szempontjából vagy bpa alapon. Még azt sem tudhatjuk, hogy lesz e mondjuk első körös választásunk, mert lehet odaadjuk valakinek egy QB-ért.Persze a keretnek morális boost szempontjából jó lenne és azzal is egyet értek, hogy önmagában egy 13. draft hely és mondjuk egy 17. között nincs akkora különbség. Viszont ha van egy játékos akibe beleszerettek és mondjuk elérhető a 7-8. választás környékén, akkor sokkal olcsóbb tud lenni egy esetleges felmozgás.Már azzal sem értek egyet, hogy a draft board közepén 3-4 hely számít-e. (számomra egyértelműen nem a válasz) De nem ez a lényeg. Az itt levők motivációja az itteni játékosok mentalitása az, aminek igenis számít egy PO és/vagy PO-ért való küzdelem. No és ugyanez számít egy szerződésnél is a jövőben versus Jags, vagy Lions. Az már más kérdés, hogy 2-3 sikertelen év ezt erodálni tudja, de pont a mostani menet az, ami emlékként megmaradhat sokáig.Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"Teljesen mindegy, hogy lesz-e PO, jelenleg ez a pittsburg nem lesz egy vonzó csapat a szabadügynökök között. Hosszú távon mindenképpen jobban járhattok már egy 3-4 hellyel jobb draft pickel is szerintem.
polamalu
Tarsi
Azzal egyetértek, hogy diszkontot nem fogunk kapni nagy játékosoktól, mert azt csak az SB runra esélyesek kapnak, de most igazán a CAP helyzetünk miatt nem is nagyon fogunk rászorulni.
Hozzáteszem rögtön, hogy az előttünk levő 3 meccs egyikén sem mi vagyunk az esélyesek, (feltéve nyilván, ha a Browns meggyógyul) így az kisebb fajta csoda lenne, ha mondjuk az utolsó fordulóban még lenne tétje a meccsnek.
Klemó
Tarsi
De ha feltételezzük, hogy lesz, de valaki kivinné a 7-8.helyen, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy feltrédelsz, ahogy tettük Bush-ért. Ebben az esetben sincs nagy jelentősége, hogy 14. vagy esetleg 17. helyen vagy.
Gondolkodjunk úgy, hogy focizzunk januárban amennyit lehet, draft pedig majd áprilisban.
Nem az én dolgom, hogy más csapatoknál hogy működik, de szerencsére itt senki nem foglalkozik decemberben a drafttal, jelenleg mindenki azon van, hogy a PO összejöjjön, egy elég nehéz sorsolás után is.
Egyébként a Steelers sosem volt vonzó célpont a szabadügynököknek, mert nem fogunk túlfizetni senkit és nem egy fancy hely a város...de sebaj, jöhet egy kis építkezés, ahol aztán teljesen mindegy, hogy hol fogunk draftolni.
Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Hja értem. Jaj, nálunk annyi lesz a lyuk, hogy lesz érték lejjebb is bőven! 😀Persze a keretnek morális boost szempontjából jó lenne és azzal is egyet értek, hogy önmagában egy 13. draft hely és mondjuk egy 17. között nincs akkora különbség. Viszont ha van egy játékos akibe beleszerettek és mondjuk elérhető a 7-8. választás környékén, akkor sokkal olcsóbb tud lenni egy esetleges felmozgás.Már azzal sem értek egyet, hogy a draft board közepén 3-4 hely számít-e. (számomra egyértelműen nem a válasz) De nem ez a lényeg. Az itt levők motivációja az itteni játékosok mentalitása az, aminek igenis számít egy PO és/vagy PO-ért való küzdelem. No és ugyanez számít egy szerződésnél is a jövőben versus Jags, vagy Lions. Az már más kérdés, hogy 2-3 sikertelen év ezt erodálni tudja, de pont a mostani menet az, ami emlékként megmaradhat sokáig.Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"Teljesen mindegy, hogy lesz-e PO, jelenleg ez a pittsburg nem lesz egy vonzó csapat a szabadügynökök között. Hosszú távon mindenképpen jobban járhattok már egy 3-4 hellyel jobb draft pickel is szerintem.
polamalu
Tarsi
Azzal egyetértek, hogy diszkontot nem fogunk kapni nagy játékosoktól, mert azt csak az SB runra esélyesek kapnak, de most igazán a CAP helyzetünk miatt nem is nagyon fogunk rászorulni.
Hozzáteszem rögtön, hogy az előttünk levő 3 meccs egyikén sem mi vagyunk az esélyesek, (feltéve nyilván, ha a Browns meggyógyul) így az kisebb fajta csoda lenne, ha mondjuk az utolsó fordulóban még lenne tétje a meccsnek.
Klemó
Tarsi
több mint 4 éve
Persze a keretnek morális boost szempontjából jó lenne és azzal is egyet értek, hogy önmagában egy 13. draft hely és mondjuk egy 17. között nincs akkora különbség. Viszont ha van egy játékos akibe beleszerettek és mondjuk elérhető a 7-8. választás környékén, akkor sokkal olcsóbb tud lenni egy esetleges felmozgás.Már azzal sem értek egyet, hogy a draft board közepén 3-4 hely számít-e. (számomra egyértelműen nem a válasz) De nem ez a lényeg. Az itt levők motivációja az itteni játékosok mentalitása az, aminek igenis számít egy PO és/vagy PO-ért való küzdelem. No és ugyanez számít egy szerződésnél is a jövőben versus Jags, vagy Lions. Az már más kérdés, hogy 2-3 sikertelen év ezt erodálni tudja, de pont a mostani menet az, ami emlékként megmaradhat sokáig.Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"Teljesen mindegy, hogy lesz-e PO, jelenleg ez a pittsburg nem lesz egy vonzó csapat a szabadügynökök között. Hosszú távon mindenképpen jobban járhattok már egy 3-4 hellyel jobb draft pickel is szerintem.
polamalu
Tarsi
Azzal egyetértek, hogy diszkontot nem fogunk kapni nagy játékosoktól, mert azt csak az SB runra esélyesek kapnak, de most igazán a CAP helyzetünk miatt nem is nagyon fogunk rászorulni.
Hozzáteszem rögtön, hogy az előttünk levő 3 meccs egyikén sem mi vagyunk az esélyesek, (feltéve nyilván, ha a Browns meggyógyul) így az kisebb fajta csoda lenne, ha mondjuk az utolsó fordulóban még lenne tétje a meccsnek.
Klemó
több mint 4 éve
Már azzal sem értek egyet, hogy a draft board közepén 3-4 hely számít-e. (számomra egyértelműen nem a válasz) De nem ez a lényeg. Az itt levők motivációja az itteni játékosok mentalitása az, aminek igenis számít egy PO és/vagy PO-ért való küzdelem. No és ugyanez számít egy szerződésnél is a jövőben versus Jags, vagy Lions. Az már más kérdés, hogy 2-3 sikertelen év ezt erodálni tudja, de pont a mostani menet az, ami emlékként megmaradhat sokáig.Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"Teljesen mindegy, hogy lesz-e PO, jelenleg ez a pittsburg nem lesz egy vonzó csapat a szabadügynökök között. Hosszú távon mindenképpen jobban járhattok már egy 3-4 hellyel jobb draft pickel is szerintem.
polamalu
Tarsi
Azzal egyetértek, hogy diszkontot nem fogunk kapni nagy játékosoktól, mert azt csak az SB runra esélyesek kapnak, de most igazán a CAP helyzetünk miatt nem is nagyon fogunk rászorulni.
Hozzáteszem rögtön, hogy az előttünk levő 3 meccs egyikén sem mi vagyunk az esélyesek, (feltéve nyilván, ha a Browns meggyógyul) így az kisebb fajta csoda lenne, ha mondjuk az utolsó fordulóban még lenne tétje a meccsnek.
több mint 4 éve
Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"Teljesen mindegy, hogy lesz-e PO, jelenleg ez a pittsburg nem lesz egy vonzó csapat a szabadügynökök között. Hosszú távon mindenképpen jobban járhattok már egy 3-4 hellyel jobb draft pickel is szerintem.
polamalu
több mint 4 éve
Nem is kérdés, hogy kell a PO, csak azért hogy 2-3-4 hellyel jobb legyen a draft pick, nem szabad ezen gondolkodni. Az más kérdés, hogy szerintem nem lesz és nem is érdemeljük meg. Bár más kérdés, hogy mennyire érdemli ezt meg a Jets vagy a Browns ellen betliző Bengals, a decemberben csak bukó Ravens, esetleg a többször meglepő vereségbe beleszaladó Browns.Ilyen speciális az idei év, de ha jobban körbenézünk. Egyedül a Chiefs-nél látom, hogy olyan formában van, mint aki egy PO csapat, de lásd a Cardinals-t, a Packers-t hétvégén, a Bucs-ot vagy bármelyik PO csapatot az elmúlt 2-3 héten.
Újabb rendhagyó év, rendhagyó eredményekkel....
több mint 4 éve
Azért ez üzlet. Ha nem jutsz be a franchise értéke csökken. Ha bejutsz emelkedik. Azért ez sem elhanyagolható. Nyilván ha a piacon válogatsz egy lúzer, nem PO-ba jutó csapathoz sokkal nagyobb összegért tudsz igazolni. Míg egy sikeres és akár még végső győzelemre is esélyes csapat picit diszkontot is kaphat. Nyilván ez nem törvényszerű.... A PO üzletileg fontos. Nekünk, lehet felesleges, mert úgyis kikapunk stb. De a játékosoknak is egy "jutalom"
több mint 4 éve
Természetesen van értelme a PO-t erőltetni. Abból indulsz ki, hogy nem vagyunk jók, és ez igaz is. De az a helyzet, hogy a többiek sem jók, mégis valakinek be kell jutni. Idén az AFC-böl lesz bent 1-2 jó formában lévő, éles csapat, meg 3-4 olyan mint mi.Ezek az eredmények...elképesztő. Amit a Ravens is csinál, hogy 3 meccsből kétszer kap ki a 2 pontos miatt. Az biztos, hogy unalommal nem lehet vádolni az idei NFL szezont.ok PO-ert megyunk az utolso harom meccsen, de van ertelme eroltetni? ilyen O-val nincs esely meg csak annyi sem, mint tavaly volt.
A Chiefs a jövő héten mindössze 10,5 pontos favorit, amit nem értek ugyan, de mindenképp respect a védelemnek, hogy ezt tartani tudják.
Mindenesetre az utolsó két fordulóban tényleg a PO-ért megyünk és idén eddig bármi elképzelhető (az mondjuk, hogy a Chiefs ellen nyerjünk, nem),
Az ilyen Lions-Cardinals, meg Bucs-Saints meccsek után 😊
"F"-re, vagyis a legrosszabbra értékelték az OL-t (jogosan). Nem értem, hogy Tomlin annyira fontosnak tartja a kohéziót, hogy nem mer belenyúlni az OL-be pedig hétről hétre valami vicc amit csinálnak.
Én azonnal lecserélném az IR-ről visszatérő Finney-re vagy Hassenauerre Green-t, többet árt, mint amit használ hetek óta. Dotson mehet vissza LG-be és Bannert már nagyon meg kellene nézni RT vagy LT poszton, mert egyikért sem érzem, hogy kár lenne. Se Okorafor, se Moore nem nyújt maradandót.
Klaci79
Az OL-t viszont valoban lehetne rotalni, mert ebben a formaban nem mukodik es jovore ugyis valtoztatni kell.
xtaki
Szvsz nem fogunk bejutni-de ha mégis, akkor akár nyerhetünk is egyet.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
De miért jobb nem bejutni, mint bejutni? Csak a draftpozi miatt?Ezek az eredmények...elképesztő. Amit a Ravens is csinál, hogy 3 meccsből kétszer kap ki a 2 pontos miatt. Az biztos, hogy unalommal nem lehet vádolni az idei NFL szezont.ok PO-ert megyunk az utolso harom meccsen, de van ertelme eroltetni? ilyen O-val nincs esely meg csak annyi sem, mint tavaly volt.
A Chiefs a jövő héten mindössze 10,5 pontos favorit, amit nem értek ugyan, de mindenképp respect a védelemnek, hogy ezt tartani tudják.
Mindenesetre az utolsó két fordulóban tényleg a PO-ért megyünk és idén eddig bármi elképzelhető (az mondjuk, hogy a Chiefs ellen nyerjünk, nem),
Az ilyen Lions-Cardinals, meg Bucs-Saints meccsek után 😊
"F"-re, vagyis a legrosszabbra értékelték az OL-t (jogosan). Nem értem, hogy Tomlin annyira fontosnak tartja a kohéziót, hogy nem mer belenyúlni az OL-be pedig hétről hétre valami vicc amit csinálnak.
Én azonnal lecserélném az IR-ről visszatérő Finney-re vagy Hassenauerre Green-t, többet árt, mint amit használ hetek óta. Dotson mehet vissza LG-be és Bannert már nagyon meg kellene nézni RT vagy LT poszton, mert egyikért sem érzem, hogy kár lenne. Se Okorafor, se Moore nem nyújt maradandót.
Klaci79
Az OL-t viszont valoban lehetne rotalni, mert ebben a formaban nem mukodik es jovore ugyis valtoztatni kell.
xtaki
A csoportunkból jelenleg kinek van értelme bejutni szerintetek? Szerintem senkinek, akkor már legyünk mi azok. 😊
Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 4 éve
Ezek az eredmények...elképesztő. Amit a Ravens is csinál, hogy 3 meccsből kétszer kap ki a 2 pontos miatt. Az biztos, hogy unalommal nem lehet vádolni az idei NFL szezont.ok PO-ert megyunk az utolso harom meccsen, de van ertelme eroltetni? ilyen O-val nincs esely meg csak annyi sem, mint tavaly volt.
A Chiefs a jövő héten mindössze 10,5 pontos favorit, amit nem értek ugyan, de mindenképp respect a védelemnek, hogy ezt tartani tudják.
Mindenesetre az utolsó két fordulóban tényleg a PO-ért megyünk és idén eddig bármi elképzelhető (az mondjuk, hogy a Chiefs ellen nyerjünk, nem),
Az ilyen Lions-Cardinals, meg Bucs-Saints meccsek után 😊
"F"-re, vagyis a legrosszabbra értékelték az OL-t (jogosan). Nem értem, hogy Tomlin annyira fontosnak tartja a kohéziót, hogy nem mer belenyúlni az OL-be pedig hétről hétre valami vicc amit csinálnak.
Én azonnal lecserélném az IR-ről visszatérő Finney-re vagy Hassenauerre Green-t, többet árt, mint amit használ hetek óta. Dotson mehet vissza LG-be és Bannert már nagyon meg kellene nézni RT vagy LT poszton, mert egyikért sem érzem, hogy kár lenne. Se Okorafor, se Moore nem nyújt maradandót.
Klaci79
Az OL-t viszont valoban lehetne rotalni, mert ebben a formaban nem mukodik es jovore ugyis valtoztatni kell.