Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Szerintem Rapoportot rendesen becumiztattak az éjjel 😂
Klaci79
Szerintem meg közel volt a megállapodás, csak amikor AB megtudta, borította a bilit, amire a Bills hátrahőkölt.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
xtaki
Egész egyszerűen nem fog megköttetni, ha nem akar ott játszani.
A bills nem fog érte tradelni ha Brown nem hajlandó náluk játszani.
Ezért nem is értem ezt az erősködést a csapat szemszögéből, hogy most majd jól móresre tanítják. Minden ütőlap Brown kezében van. Vagy oda cserélik ahol ő is akár játszani, vagy nem lát belőle egy deka picket sem a steelers.
Tarsi
Akkor szépen visszavonul, vagy kiüli a hátralevő 3 évet a szerződéséből(kvázi visszavonul). Második körről szólnak a hírek, úgyhogy nem vág földhöz minket. Viszont üzenet lesz mindenkinek ez a lépés a részünkről.
pfefe8
ugye ezzel, hogy Brown egyrészt akar új szerződést, másrészt el akarja dönteni, hogy hova tradeljék gyakorlatilag bedöntötte az árfolyamát, tekintve, hogy a kiválasztott csapatot monopolhelyzetbe hozza azzal együtt, hogy a Steelersnek meg lassan fizetnie kéne. Ebből mid-late pick is kijöhet, ha így megy tovább, vagy az, amit írtak már, hogy elküldik valami olyan helyre, ahol nem akar lenni - mint Buffalo - erre beleszarik az egészbe és visszavonul, vagy hold outol. Mondjuk 32 évesen kiülni a szerződést 3 éven át... 35 évesen neki már max a CFL lesz.
Amadeus
Szerintem az nfl és a csapatok sem díjazzák az Ab féle hisztit. Ráadásul ha sikeres lesz az akciója és gombokért cseréljük el oda ahova ő akarja, akkor ez lavinát indíthat el a játékosok között. Akkor jön majd a következő játékos akinek jól fizető 3 éves szerződése van, de unja a hideget északon és inkább délen játszana a melegben, és kikényszeríti a csapatától, hogy apróért megváljon tőle. Ez nem érdeke a kluboknak és a tulajdonosoknak sem.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Az NFL azért (is) lehet sikeres, mert az esélykiegyenlítésre épít. Az esélyiegyenlítés alapja pedig az, hogy a játékos CSAKIS szabadügynökként mondhatja meg hova igazol. A siker lefordítva a nagy pénz a csapatnak és a játékosnak. Ha nincs siker, nincs nagy della sem. Nagyon messzire vezet az, ha egy játékos közvetlenül, vagy közvetve kikényszeríti hova hajlandó elmenni, mindezt azután, hogy kijelentette, hogy élő szerződéssel adott csapatnál nem játszik tovább.

El fogjuk cserélni, belemegyünk ebbe igen. Úgy hírlik most, hogy a piac második-negyedik körös picknél tart, ami ha elég fenti pickekről van szó, egy hátsó körös elsővel egyeznek meg, és még nekünk ez talán jobb is, mert valóban kelleni fog (olcsó) játékos.

De ettől még igaz az első bekezdés, mert ez kőkemény üzlet és csakis ebben a sikerben lehet majd 40 millás aláírási pénzeket elkérni és adni.....

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
xtaki
Egész egyszerűen nem fog megköttetni, ha nem akar ott játszani.
A bills nem fog érte tradelni ha Brown nem hajlandó náluk játszani.
Ezért nem is értem ezt az erősködést a csapat szemszögéből, hogy most majd jól móresre tanítják. Minden ütőlap Brown kezében van. Vagy oda cserélik ahol ő is akár játszani, vagy nem lát belőle egy deka picket sem a steelers.
Tarsi
Akkor szépen visszavonul, vagy kiüli a hátralevő 3 évet a szerződéséből(kvázi visszavonul). Második körről szólnak a hírek, úgyhogy nem vág földhöz minket. Viszont üzenet lesz mindenkinek ez a lépés a részünkről.
pfefe8
ugye ezzel, hogy Brown egyrészt akar új szerződést, másrészt el akarja dönteni, hogy hova tradeljék gyakorlatilag bedöntötte az árfolyamát, tekintve, hogy a kiválasztott csapatot monopolhelyzetbe hozza azzal együtt, hogy a Steelersnek meg lassan fizetnie kéne. Ebből mid-late pick is kijöhet, ha így megy tovább, vagy az, amit írtak már, hogy elküldik valami olyan helyre, ahol nem akar lenni - mint Buffalo - erre beleszarik az egészbe és visszavonul, vagy hold outol. Mondjuk 32 évesen kiülni a szerződést 3 éven át... 35 évesen neki már max a CFL lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Elvesztettem a fonalat, akkor most Brown jövőjéről semmit sem tudunk, ugye?

Gondolom a Bills adná meg azt a picket, amit mi szeretnénk, a SF viszont alacsonyabb kört adna, de Antonio meg oda akar menni. Lehetséges, hogy a dead money elosztáson is van vita, s az egyik franchise többet venne át, mint a másik?

Én egy 2. kört elfogadnék, azzal a feltétellel, hogy átvesznek 10 millát a deadből + a roster bonust. Szerintem nekünk a cap mentesülés most többet ér, mint egy körös különbségű pick.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Szerintem Rapoportot rendesen becumiztattak az éjjel 😂
több mint 5 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
xtaki
Egész egyszerűen nem fog megköttetni, ha nem akar ott játszani.
A bills nem fog érte tradelni ha Brown nem hajlandó náluk játszani.
Ezért nem is értem ezt az erősködést a csapat szemszögéből, hogy most majd jól móresre tanítják. Minden ütőlap Brown kezében van. Vagy oda cserélik ahol ő is akár játszani, vagy nem lát belőle egy deka picket sem a steelers.
Tarsi
Akkor szépen visszavonul, vagy kiüli a hátralevő 3 évet a szerződéséből(kvázi visszavonul). Második körről szólnak a hírek, úgyhogy nem vág földhöz minket. Viszont üzenet lesz mindenkinek ez a lépés a részünkről.
pfefe8
Szerintem a jelenlegi cap helyzetetekkel nem engedhet el a csapat nem hogy egy második, de még egy harmadik-negyedik Körös picket sem. Mármint hogyha BBvel még 1 utolsó SB runt akartok tolni. Nagyon szükségetek lenne arra a pickre mert vannak lyukak szép számmal.

Szerkesztette: Tarsi
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
xtaki
Egész egyszerűen nem fog megköttetni, ha nem akar ott játszani.
A bills nem fog érte tradelni ha Brown nem hajlandó náluk játszani.
Ezért nem is értem ezt az erősködést a csapat szemszögéből, hogy most majd jól móresre tanítják. Minden ütőlap Brown kezében van. Vagy oda cserélik ahol ő is akár játszani, vagy nem lát belőle egy deka picket sem a steelers.
Tarsi
Akkor szépen visszavonul, vagy kiüli a hátralevő 3 évet a szerződéséből(kvázi visszavonul). Második körről szólnak a hírek, úgyhogy nem vág földhöz minket. Viszont üzenet lesz mindenkinek ez a lépés a részünkről.

Steelers fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
xtaki
Egész egyszerűen nem fog megköttetni, ha nem akar ott játszani.
A bills nem fog érte tradelni ha Brown nem hajlandó náluk játszani.
Ezért nem is értem ezt az erősködést a csapat szemszögéből, hogy most majd jól móresre tanítják. Minden ütőlap Brown kezében van. Vagy oda cserélik ahol ő is akár játszani, vagy nem lát belőle egy deka picket sem a steelers.
Tarsi
Ahova Brown menne, onnan nem adnának picket...ergo nem érdekünk oda eladni, pláne ha még rivális is. Mivel pénzt fizetni kellene ezért természetesen szeretnénk eladni, de a cap-et nem terheli az sem ha marad. AB 32 lesz jövőre...ha még játszani akar, nem ártana lejjebb adnia neki is az igényekből.
Bell 26 évesen megtehette, hogy kiül egy évet, talán egy RB-nél nem is annyira gáz, legalább nem kap ütést...bár pocakos lett ahogy hallom. AB esete azért érdekesebb...élő szerződéssel. Nem véletlen, hogy ennyire cirkuszol.
több mint 5 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
xtaki
Egész egyszerűen nem fog megköttetni, ha nem akar ott játszani.
A bills nem fog érte tradelni ha Brown nem hajlandó náluk játszani.
Ezért nem is értem ezt az erősködést a csapat szemszögéből, hogy most majd jól móresre tanítják. Minden ütőlap Brown kezében van. Vagy oda cserélik ahol ő is akár játszani, vagy nem lát belőle egy deka picket sem a steelers.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
mi tortenik, ha a trade megkottetik, de AB nem akar ott jatszani?
Visszavonul? es akkor?
a jatekjoga a steelers-e a szerzodes keretein belul.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Állítólag a Bills lesz a befutó...AB-ért...
 twitter.com/PFF/status/1103884183271702528
Klaci79
😀😀😀DDDDDDDDD végül mindenki elnyeri a maga büntetését. Ennyi erővel halálra is ítélhetnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Mi van akkor egy szerződés garantált tartalmával ha valaki visszavonul? Ugye ez aláírási pénz, amit odaadunk a játékosnak, de évekre elosztható. Most viszont két v után valaki visszavonul és a fennmaradó évekre is megkapta a pénzét, tulajdonképp szerződést szegve vonul vissza.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Puncinak még maradt egy éve az előzőből, nem? :
kishaszi
De igen...+2év, összesen 3
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ha Rudi nyom egy jó felkészülést, akkor majd el lehet gondolkodni a folytatáson, mint amilyet Dobbstól láttunk tavaly.
Addig ne gondoljuk, hogy Rudi lesz a megoldás QB poszton..
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Puncinak még maradt egy éve az előzőből, nem? :

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Hát gyerekek....az egyetlen Steeler akivel kezet rázhattam és személyesen az Foster.....aki ott volt Londonban az soha nem felejti szerintem ezt el.....szóval nekem az offseason nem lehet már rossz. Thx Ragu! 😊

A Punci szerződés szerintem 3 éves és mostantól. Az lenne logikus, hogy átszabjuk kicsit a 2019-es évet kisebb cap hitre a Brown DM miatt. Meglátjuk hamarosan.

Mindenesetre ez erős statement az OL részéről Ben mellett (is).
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Az OL rendben lesz.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Billsbe mehetne Edmundsért, és meg is oldva az LB gondok!
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért én mérget erre még nem vennék...Lehet, lesz még pár closing in on a deal...kezdetű hír ma vagy a hétvégén.

Más:
Drew Lewis ILB-vel csacsogtunk Colorado Pro Day-en. UDFA-nak tartják, de a tesztje után, lehet draftolják:

Lewis weighed in at 6’1/1 229 pounds, running the 40 in in 4.49 seconds a vertical of 34 inches, and stellar 10’9″ broad. He posted a 7.02 in the three cone.

Jó számok, alkatából adódóan inkább coverben jó, hosszú kezei vannak, ruganyos alkatából kifolyólag szinte minden testhelyzetben tud szerelést bemutatni.
Ahogy sejthető, blokkleválásokkal akad gondja, de sebessége sokat segít, felsőteste még nincs kész.
Van labdaérzéke, RB-ből lett védő, viszont a mentális része nála is kérdőjeles aka Matthew Thomas tavaly.

Draft végén/után érdemes figyelni a nevét, Már csak a tesztjéből adódóan jó kiegészítő ill ST játékos lehet.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 twitter.com/gerrydulac/status/1103780422255869959?ref_src=twsrc%5Etfw
zzz888
Wow. Foster meglepi durván, sakkor BigBen is még 4 évre prognosztizálható??? Atyagatya

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Egyébbként fura, hogy ugy gondoljátok Ti a kövi 3 évbe közelebb lesztek bármihez mint a Bills.
Turóczi Szabolcs
Ez miből jön le neked?
AB szerintem inkább kerülne a 9ers-hez, a Saints-hez vagy más olyan helyre, ahol szinte biztos a PO tagság. Buffalo egyelőre nem ilyen hely. Teljesen mindegy, hogy mi hol végzünk majd. Ezért nem értem a hozzászólásodat!
Klaci79
“Ez mekkora kibasszás” jellegű mondatokból. Persze azt értem hogy ilyen helyre akar menni, csak ilyen helyre nem kell/fér bele. 49ersnél pl csak az idő jobb, meg az HC megitélése.
Turóczi Szabolcs
Hát...azért jelenleg többet nézek ki a 9ersből. Ettől függetlenül én nagyon kedvelem a Bills-t, úgyhogy sok sikert kívánok nekik, de kétlem, hogy a Pecc, Jets, Dolphins 3-as mellett PO lenne ebből.
Remélem persze jól csinálják és akkor 2-3 év és PO csapat lehet tartósan, de addigra könnyen lehet már a 34 éves AB nem képes úgy tolni a csapat szekerét, mint most tenné.
És ezért tarthatják itt kibaszásnak...AB nem ezt a jövőt képzelte el, mert vagy nem tud számolni, vagy túl sokat gondol a saját szerepéről....ezt nem tudom.
Nyilván az egésznek nem örülök, de nem azért mert magunkat tartanám favoritnak itt bármiben is.
És amint látható ezzel nem mi magyar Steelers szurkolók vagyunk így egyedül.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
De gonosz😊

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Egyébbként fura, hogy ugy gondoljátok Ti a kövi 3 évbe közelebb lesztek bármihez mint a Bills.
Turóczi Szabolcs
Ez miből jön le neked?
AB szerintem inkább kerülne a 9ers-hez, a Saints-hez vagy más olyan helyre, ahol szinte biztos a PO tagság. Buffalo egyelőre nem ilyen hely. Teljesen mindegy, hogy mi hol végzünk majd. Ezért nem értem a hozzászólásodat!
Klaci79
“Ez mekkora kibasszás” jellegű mondatokból. Persze azt értem hogy ilyen helyre akar menni, csak ilyen helyre nem kell/fér bele. 49ersnél pl csak az idő jobb, meg az HC megitélése.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Egyébbként fura, hogy ugy gondoljátok Ti a kövi 3 évbe közelebb lesztek bármihez mint a Bills.
Turóczi Szabolcs
Ez miből jön le neked?
AB szerintem inkább kerülne a 9ers-hez, a Saints-hez vagy más olyan helyre, ahol szinte biztos a PO tagság. Buffalo egyelőre nem ilyen hely. Teljesen mindegy, hogy mi hol végzünk majd. Ezért nem értem a hozzászólásodat!